WordPress Memorial Day Discounts & Coupons 2017

Wesołego weekendu z okazji Dnia Pamięci! Niezależnie od tego, czy jesteś na grillu na podwórku, na wietrznej plaży, w uroczym jeziorze, czy gdzieś indziej możesz cieszyć się weekendem… oszczędzając DUŻO na niektórych z ulubionych WordPress! Poświęciliśmy czas na znalezienie najlepszych ofert, abyś mógł szybko zaoszczędzić i wrócić do długiego weekendu.


Oferty motywów WordPress

Po pierwsze – oferty tematyczne. Długi weekend to idealny czas, aby zagłębić się w nowy motyw i nadać swojej witrynie WordPress zupełnie nowy wygląd. A dzięki tym wspaniałym ofertom naprawdę nie ma powodu, aby tego nie robić.

ChurchThemes 20% zniżki

Użyj kodu kuponu SAVE20 aby uzyskać 20% zniżki na zakup dowolnego nowego motywu od ChurchThemes. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 20% w ChurchThemes

cssigniter 30% zniżki

Zaoszczędź 30% dowolnego motywu premium lub członkostwa od cssigniter dzięki specjalnemu weekendowi! Po prostu użyj kodu SAVE30 przy kasie. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 30% w cssigniter

CyberChimps 25% zniżki

Zaoszczędź 25% dowolnego motywu WordPress premium stworzonego przez CyberChimps za pomocą kodu HEROES25. Ich promocja tygodnia pamięci to świetny czas, aby pobrać kopię Responsive Pro! Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 25% w CyberChimps

Themetrust 30% zniżki na motywy

Themetrust ma masową wiosenną wyprzedaż – 30% rabatu na Twój zakup, gdy użyjesz kodu promocyjnego WIOSNA 30. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 30% w Themetrust

WPZoom Pakiet 35% lub więcej Off All Themes

Pobierz pakiet WPZoom All Themes (zawierający 44 motywy WordPress) Podstawowy plan za jedyne 129 USD (35% zniżki) lub plan PRO za 139 USD (70% zniżki). Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy, więc oszczędzaj, póki możesz!

Zaoszczędź do 40% w WPZoom

Hosting WordPress i oferty domen

Nie podoba Ci się Twój obecny hosting? Dlaczego nie pomyśleć o nowym planie hostingowym? W tym tygodniu wielu czołowych dostawców hostingu oferuje oferty, dzięki czemu możesz skorzystać z rabatu na lepszy plan hostingowy niż ten, który masz teraz.

Bluehost 2,95 USD Plany hostingowe promocyjne

Zaoszczędź do 60%, gdy zarejestrujesz się na nowy hosting za jedyne 2,95 USD / mc (za 3-letni plan) w Bluehost. Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

2,95 USD Hosting od Bluehost

GoDaddy 1 USD / mies. Hosting

W tej chwili możesz uzyskać hosting dzielony GoDaddy już od 1 $ / miesiąc z pewnymi planami. Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

Uzyskaj hosting za 1 USD

GoDaddy 4,99 USD Domeny

Zaoszczędź dużo i uzyskaj nową rejestrację domeny od GoDaddy za 4,99 USD za pierwszy rok. Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

GoDaddy 4,99 USD Domeny

GoDaddy 30% zniżki na zakup

Zaoszczędź 30% na następnym zakupie od GoDaddy, korzystając z naszego linku. Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 30% w GoDaddy

HostGator do 60% zniżki

W tej chwili możesz zaoszczędzić do 60% na nowych planach biznesowych lub pisklętach (lub 40% na nowym abonamencie dla dzieci) od HostGator. Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

Zapisz w HostGator

Hosting InMotion do 33% taniej

Zaoszczędź w dowolnym miejscu od 20% (na hostingu współdzielonym) do 33% (na hostingu VPS) w InMotion! Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź do 33% w InMotion

Płynna sieć 38% zniżki

Zaoszczędź 38% na pierwszych 4 miesiącach zoptymalizowanego hostingu w chmurze w Liquid Web dzięki kodowi FASTCLOUD38. Działaj szybko – oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 38% w Liquid Web

Media Temple 2 miesiące za darmo

Przez ograniczony czas możesz otrzymać 2 miesiące za darmo przy zakupie nowego rocznego planu hostingowego od Media Temple. Kod nie jest potrzebny. Oferta kończy się 31 maja 2021 r.

Zyskaj 2 miesiące za darmo w Media Temple

NameCheap 50% zniżki na hosting współdzielony

Przez ograniczony czas zaoszczędź 50% na nowych udostępnianych planach hostingowych (na pierwszy rok) w NameCheap i zaoszczędź także na nazwie domeny – nie jest potrzebny kod. Oferta kończy się 31 maja 2020 r.

Zaoszczędź 50% na współdzielonym hostingu

NameCheap do 96% zniżki na domeny

Zaoszczędź do 96% na nowych nazwach com, net, online, io i innych nazwach w NameCheap z kodem TLDMAPR20. Oferta kończy się 31 maja 2020 r.

Zapisz na NameCheap Domains

WP Engine 10% zniżki

Zaoszczędź 10% na swojej pierwszej płatności za pomocą kodu wpe3off. W połączeniu z 2-miesięcznym bezpłatnym bezpłatnym planem rocznym – daje to w sumie 3-miesięczny darmowy hosting z WP Engine! Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 10% w WP Engine

Oferty wtyczek WordPress i więcej

Dodaj nowe funkcje do swojej witryny – takie jak formularz, galerie, większe bezpieczeństwo i nie tylko – dzięki tym wtyczkom i usługom WordPress. Niezależnie od tego, czy szukasz wtyczki zabezpieczającej, czy po prostu chcesz przejrzeć niesamowite oferty, oto co znaleźliśmy.

AppSumo 10-100% zniżki

Zaoszczędź w dowolnym miejscu od 10-100% na narzędziach premium w AppSumo. Oferty kończą się i zmieniają codziennie, więc często sprawdzaj, aby zobaczyć, co nowego!

Zaoszczędź do 100% w AppSumo

BigStock 35 darmowych zdjęć

Teraz możesz zapisać się na 7-dniową bezpłatną wersję próbną BigStock, aby pobrać za darmo 35 zdjęć premium (5 dziennie). Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

Wypróbuj BigStock za darmo

a 17% zniżki

aMember Pro Wiosenna wyprzedaż – 17% zniżki z kodem 76ECF909. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 17% w marcu

Galeria Envira 15% zniżki

Uzyskaj 15% zniżki na galerię Envira – użyj kodu kuponu: ZAPISZ 15. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 15% na Galerii Envira

Formidable Forms 30% Zniżki

Zaoszczędź 30% na swoich nowych licencjach na Formidable formularze (przez pierwszy rok) z kodem SAVE30, który zawiera mnóstwo zaawansowanych funkcji tworzenia formularzy dla Twojej witryny. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 30% w Formidable Forms

iThemes 30% zniżki na BackupBuddy

Zaoszczędź 30% na zakupie każdego nowego planu BackupBuddy od iThemes z kodem ITHEMES30. Oferta kończy się 31 maja 2020 r.

Zaoszczędź 30% na BackupBuddy

iThemes 30% taniej Security Pro

Zaoszczędź 30% na zakupie dowolnego nowego planu wtyczek Security Pro od iThemes z kodem ITHEMES30. Oferta kończy się 31 maja 2020 r.

Zaoszczędź 30% na Security Pro

LifterLMS 1 USD na 30 dni

Wypróbuj LifterLMS i przekonaj się, jak to jest używać go do budowania witryny z kursami i członkostwem za jedyne 1 USD (przez pierwsze 30 dni). Kod nie jest potrzebny. Oferta wkrótce się kończy.

Wypróbuj LifterLMS za 1 USD

Link Whisper 25 USD taniej

Twórz lepsze treści i korzystaj z większej liczby wewnętrznych linków zwiększających SEO dzięki Link Whisper – teraz 25 USD. Kod nie jest potrzebny. Oferta kończy się 1 czerwca 2020 r.

Zaoszczędź 25 USD na Link Whisper

MailOptin 25% zniżki

Przez ograniczony czas nowi klienci mogą zaoszczędzić 25% dzięki biuletynowi MailOptin i standardowemu lub pro planowi wtyczek do generowania potencjalnych klientów, nie jest potrzebny kod. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 25% na MailOptin

MonsterInsights 50% zniżki

Skonfiguruj Google Analytics dla swojej witryny WordPress za pomocą MonsterInsights i zaoszczędź 50% dzięki kodowi INTRO50. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 50% na MonsterInsights

Formy Ninja 50% zniżki

W tej chwili wszystkie plany Ninja Forms są w 50% – dzięki temu możesz uzyskać najlepszą wtyczkę do tworzenia formularzy dla swojej witryny WordPress. Użyj kodu ZAPISZ 50 przy kasie. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 50% na formularzach Ninja

OptinMonster 35% zniżki

Uzyskaj 35% zniżki na zakup nowych planów OptinMonster – nie jest potrzebny kod. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 35% w OptinMonster

Profil Naciśnij 20%

Odbierz 20% rabatu na zakup profilu użytkownika i wtyczki do zarządzania profilami, dowolnego planu (po prostu subskrybuj ich biuletyn zapisać). Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 20% na ProfilePress

SeedProd 20% zniżki

Odbierz 20% zniżki na zakup dowolnej wtyczki SeedProd (w tym Coming Soon Pro, Viral Giveaway Pro, Notification Bar Pro itp.) Z kodem SAVE20. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 20% na wtyczkach SeedProd

Soliloquy 10% zniżki

Zaoszczędź 10% na specjalnym suwaku Soliloquy WordPress, gdy używasz kodu kuponu ZAPISZ 10. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 10% na Soliloquy

Wtyczki Warfare 30% zniżki

Przez ograniczony czas możesz zaoszczędzić 30% na dowolnej potężnej wtyczce z Warfare Plugins – w tym ich popularnej Social Warfare – z kodem PAMIĘĆ DZIEŃ2020. Oferta kończy się 26 maja 2020 r.

Zaoszczędź 30% na dowolnej wtyczce Warfare

WPEka 50% zniżki 1 wtyczka

Uzyskaj 50% rabatu na wybór wtyczek premium WPEka WordPress (1 licencja) tylko w tym tygodniu z kodem SMB50. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 50% w WPEka

WPForms 50% zniżki

Przez ograniczony czas możesz uzyskać WPForms (jeden z najlepszych programów budujących formularze dla WordPress) za 50% zniżki z kodem ZAPISZ 50. Oferta wkrótce się kończy.

Zaoszczędź 50% na WPForms

Vimeo 10% zniżki

Zaoszczędź 10% na kontach Vimeo Plus, PRO, Business lub Premium w ten weekend Dnia Pamięci! Wystarczy wpisać kod Q2PUB1C20 zapisać. Oferta kończy się 30 czerwca 2020 r.

Zaoszczędź 10% w Vimeo

Plus więcej w przyszłości

Mamy nadzieję, że w weekend będzie jeszcze kilka ofert do dodania. I jak zawsze w przypadku naszych łapanek, jeśli znajdziesz umowę, o której chcemy usłyszeć. Lub jeśli masz ofertę, którą powinniśmy dodać, daj nam znać w komentarzach poniżej, a my znajdziemy się na liście, gdy tylko ją zobaczymy!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me