Jak motyw Total WordPress stał się jeszcze bardziej niesamowity!

Jeśli podążasz za WPExplorer, to prawdopodobnie znasz już nasz motyw Total WordPress i być może już jesteś kupującym! A jeśli tego nie zrobisz, może to być dobry moment, aby to sprawdzić i zobaczyć, czego ci brakowało �� Ten motyw jest dostępny od końca zeszłego roku, a od czasu jego wydania wypuściłem wiele aktualizacji z nie tylko poprawkami, ale nowe ulepszenia / funkcje. W ostatniej wersji 1.5 naprawdę odnowiłem rzeczy i dlatego pomyślałem, że napiszę post, aby obecni klienci mogli zapoznać się z nowościami (dzienniki zmian mogą być nieco kiepskie) i oczywiście dla tych, którzy rozważają zakup temat, mam nadzieję, że uda mi się was przekonać, by w końcu pogrążyć się!


Edycja interfejsu użytkownika

Prawdopodobnie najbardziej oczekiwaną aktualizacją jest dodanie obsługi edytora frontowego Visual Composer. Przedni edytor jest niesamowity, ale włączenie obsługi w twoim motywie, który ma niestandardowe moduły (łącznie zawiera ponad 20 niestandardowych modułów dla Visual Composer – siatka portfolio, siatka personelu, flexslider, paski umiejętności, karuzela, siatka obrazu … itp.) Może być nieco trudne i bardzo czasochłonne. Niektóre kompozycje (takie jak kompozycja DT7) mają wbudowane moduły, ale po prostu renderują „kwadrat” w edytorze frontonu dla własnych modułów (paskudne). Jeśli zamierzasz rozszerzyć edytor frontonu, musisz zrobić to poprawnie! Wszystkie niestandardowe moduły w kompozycji Total mogą być widoczne w front-endowym kompozytorze dokładnie tak, jak będą wyglądać na aktywnej stronie, dzięki czemu możesz naprawdę zbudować swoją witrynę poprzez przeciąganie i upuszczanie.

Przykład wideo

Poniżej znajduje się krótkie wprowadzenie wideo do funkcji edycji frontonu w temacie Total udostępnionym przez wtyczkę Visual Composer. Nie jest to wcale niesamowity film (jestem do bani przy tworzeniu screencastów), ale uważam, że zapewnia przynajmniej zrozumienie tego, jak działają rzeczy i pokazuje, jak łatwo można dodawać treści do swojej witryny.

Opcje optymalizacji

W wersji 1.5 dodałem nową kartę w panelu opcji motywu, abyś mógł dokonać dodatkowych optymalizacji motywu bez konieczności dodawania dodatkowych funkcji / wtyczek do swojej witryny. W tej chwili nie ma wielu opcji, ale od czasu do czasu dodam tutaj więcej opcji.

Skrypty skrócone

Na pewno jest mnóstwo wtyczek do minimalizowania skryptów w twoim motywie, ale czasami te wtyczki łamią kod, gdy robią to automatycznie. Czasami twój serwer jest już wystarczająco szybki, aby dodanie dodatkowych wtyczek nie było konieczne, ale zminimalizowanie skryptów tematycznych może nieco zwiększyć szybkość witryny i wynik strony Google Insights. W ostatniej aktualizacji dodałem plik style-min.css, który zawiera wszystkie pliki CSS (style.css, responsive.css i woocommerce.css) w formacie zminimalizowanym oraz plik total-min.js, który zawiera wszystkie wtyczki js (flexslider, caroufredsel, izotop… itd.) oraz funkcje init dla tych skryptów w formacie zminimalizowanym.

Posiadanie wbudowanej opcji pozwala łatwo wyłączyć zminimalizowane skrypty i załadować standardowe skrypty do celów testowych lub jeśli wolisz używać wtyczki innej firmy.

optymalizacje całkowite

Szybszy panel administracyjny

Panel opcji motywu Razem jest zbudowany przy użyciu Redux Framework, co jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem do tworzenia paneli administracyjnych. Zawiera mnóstwo różnych typów opcji (wybór koloru, tekst, wybór, radio, pole wyboru, wybór obrazu… itd.), Ale także bardzo łatwo można go rozszerzać i modyfikować. I choć framework jest niesamowity, był bardzo wolny (czasy ładowania 5-7 sekund). Współpracując z twórcami frameworka, udało im się WIELKIE zwiększyć szybkość panelu administracyjnego, aby załadował się w niecałe 3 sekundy! Nawet z mnóstwem opcji dostępnych w Total Theme. Teraz możesz znacznie szybciej wprowadzać zmiany w motywie!

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Redux, powinieneś je całkowicie sprawdzić (kliknij obrazek poniżej). Jest to bardzo potężne środowisko i dobrze wspierane przez programistów. I nie zapomnij przekazać darowizny, jeśli obecnie używasz lub będziesz używać Framework w swoich projektach!

redux-framework

Moduł typu Post Grid Composer

Motyw Total zawiera wiele zaawansowanych niestandardowych modułów, których nie ma w programie Visual Composer, takich jak karuzele, suwaki, siatki, pola ikon, objaśnienia, przyciski itp. W tej ostatniej aktualizacji dołączam nowy moduł Siatki typów postów, o który poproszono, abyś mógł łatwo wyświetlać siatkę z dowolnego lub wielu niestandardowych typów postów. Jest to bardzo przydatne dla osób, które chcą połączyć swoje wpisy na blogu i portfolio lub wyświetlić zwykłą siatkę produktów WooCommerce lub wyświetlić siatkę wpisów z niestandardowego typu postów, które zostały dodane za pomocą wtyczki lub motywu potomnego.

siatka typu post-post

Co chciałbyś zobaczyć w przyszłych aktualizacjach?

Zawsze szukam sposobów na ulepszenie i rozszerzenie motywu Total, który jest moim najlepiej sprzedającym się i ulubionym motywem do tej pory. Właściwie przechowuję listę nadchodzących zmian do następnej wersji na Total Changelog, aby użytkownicy mogli zobaczyć, że zawsze pracuję nad ulepszeniem i naprawieniem błędów. Jeśli masz jakieś sugestie dotyczące przyszłych aktualizacji, chciałbym je usłyszeć, zostaw mi komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map