55 wielkich marek, które używają WordPress (i dlaczego)

Ludzie powiedzą wszystko, aby utrzymać gwar, a WordPress – podobnie jak każdy inny projekt stworzony przez człowieka – otrzymał dość nieprzyjemny przekaz. Ludzie (którzy nie wiedzą zbyt wiele o WordPressie i jego potencjale) mówią różne rzeczy przeciwko platformie. Na przykład nietrudno spotkać takie komentarze, jak:


 • WordPress jest BEZPŁATNY, więc jak może być przydatny w komercyjnym projekcie?
 • WordPress nie jest skalowalny
 • WordPress nie jest bezpieczny i takie tam

Cóż, proszę o pozwolenie na wezwanie wołu na wszystkie te bezzasadne zarzuty. Chodzi mi o to, że jeśli WordPress nie byłby kochany, wszyscy wiemy, dlaczego duże marki zdecydowałyby się uruchomić nie jedną, nie dwie, ale kilka swoich stron internetowych (i aplikacji) na platformie?

Aby położyć kres tym i innym mitom WordPress, wymienię kilka (około dziesięciu) powodów, dla których popularne marki kochają i używają WordPress. W całym artykule wskażę ci nie mniej niż 55 dużych marek, które używają WordPress tylko po to, aby wzmocnić mój argument. Widzisz co właśnie tam zrobiłem? Rozszerz mój argument?

Powody, dla których wielkie marki kochają i używają WordPress

Przejdźmy więc do tego – oto dziesięć powodów, dla których te wielkie marki uwielbiają i używają WordPress do zasilania swoich stron internetowych.

1. WordPress jest łatwy w użyciu

Czy muszę to wyjaśnić? Począwszy od instalacji, aż do uruchomienia twojego bloga / strony internetowej, WordPress jest połączony z łatwością użycia. Nie musisz czytać instrukcji obsługi WordPress ani uczestniczyć w specjalnych zajęciach, aby zostać programistą WordPress, znanym również jako współtwórca. Łatwość, łatwość i łatwość to sposób na WordPress.

Niedawna ankieta przeprowadzona przez WordPress z udziałem @kaiserfamfound wykazała, że ​​wszyscy, z którymi „… rozmawiali, stwierdzili, że WordPress był lepszym wyborem pod względem łatwości użycia, intuicyjności i prostszego przepływu pracy”. #Słowo.

BBC America powiedział: „Byliśmy w stanie uzyskać te same narzędzia do edycji i łatwy w użyciu interfejs w ręce wszystkich naszych redaktorów. ”

Wielkie marki, które używają WordPress: NASA

2). NASA

NASA dodaje: „Umożliwiam personelowi nietechnicznemu udział w blogu naszego zespołu i mogą to zrobić rozwiązać w WordPress. ”

Potrzebujesz więcej dowodów? Czekaj Nie używasz WordPress? Ha ha.

2. WordPress jest piękny

Czy to nie w porządku? Niektóre z najpiękniejszych (i intuicyjnych) stron internetowych działają obecnie na WordPress. Pokażę ci kilka przykładów:

007: Inside the World of James Bond informuje fanów na całym świecie o historii jednego z najbardziej znanych agentów na świecie, za kulisami, bieżących / nadchodzących promocjach i nie tylko.

Enterprise Magazine UK udostępnia odpowiednie porady i przewodniki turystyczne dla klientów wynajmujących samochody. Ponieważ korzystają z WordPressa, łatwo dostosowują swój projekt strony internetowej, jednocześnie zachowując przyjazność dla urządzeń mobilnych (ponieważ klienci / czytelnicy są zajęci jazdą samochodem).

Rolling Stones promują swoje towary, nowe trasy koncertowe, muzykę, film, wystawę w Las Vegas i bieżące wiadomości za pośrednictwem swojej witryny WordPress i trzeba przyznać – odważne kolory i układ są oszałamiające.

Jay Z prowadzi swoją stronę internetową Life + Times na WordPress, gdzie dzieli się tym, co go interesuje, w tym stylem, sztuką, technologią, sportem i oczywiście muzyką.

Usain Bolt (tak, najszybszy człowiek na świecie działa również na WordPress) zbudował swoją stronę internetową przy pomocy WordPress. Używa niestandardowego motywu „Bolt”, aby udostępniać wiadomości, wystąpienia i inne media.

WordPress wygląda świetnie na każdej stronie internetowej, a kto lepiej niż Van Heusen (jedna z najlepiej sprzedających się marek koszulek), aby pokazać Ci, co jest modne w Internecie?

3. WordPress jest skalowalny

Prowadzę dość małą stronę internetową na WordPress i to fakt. Tego samego nie można powiedzieć o CNN. o tak, Sieć wiadomości kablowych prowadzą swoją gigantyczną sieć „blogów” na WordPress i bez czkawek.

Mam na myśli, czy możesz sobie wyobrazić liczbę odsłon CNN w ciągu jednego dnia? Gdyby WordPress nie był skalowalny, CNN miałby kłopoty.

CNN nie jest tu odosobnionym przypadkiem, mamy inne duże, duże strony internetowe, takie jak CBS New York…

… University of Hawaii (który również jest napędzany motywem Total WordPress)…

… I Boise State University, żeby wymienić tylko kilka.

4. WordPress jest całkowicie darmowy

To powinno było być na pierwszym miejscu, ale czy nie byłoby to dość oczywiste? WordPress jest całkowicie darmowy w użyciu lub własnymi słowami:

WordPress to projekt typu Open Source, co oznacza, że ​​na całym świecie pracują nad nim setki osób. (Więcej niż większość platform komercyjnych). Oznacza to również, że możesz swobodnie używać go do wszystkiego, od strony głównej kota po stronę internetową Fortune 500, nie płacąc nikomu opłaty licencyjnej i wielu innych ważnych swobód.

– WordPress.org

5. WordPress pozwala na posiadanie danych

Duże marki, takie jak SONY Playstation, generują mnóstwo danych, z których niektóre mogą być wrażliwe. Generujesz także własne dane i nie potrzebujesz nikogo, kto by się bałagał z twoimi bajtami. Ale poza tym integralność jest ważnym aspektem dla dużych marek, a jedynym sposobem na zapewnienie integralności danych jest posiadanie wszystkiego.

WordPress to tylko platforma wydawnicza, bezpieczna platforma wydawnicza, która pozwala budować niesamowite strony internetowe. Jesteś właścicielem swoich danych – każdy bajt i nikt, nawet pracownicy WordPressa, nie zanurzą się w twoich treściach – dlatego marki takie jak Microsoft wybierają WordPress.

6. WordPress umożliwia szybkie uruchomienie

WordPress dba o bazową (lub strukturalną) bazę kodu, dzięki czemu nie musisz pisać kodu od zera, gdy chcesz uruchamiać nowe aplikacje. Gdy Twoja witryna działa na WordPress, potrzebujesz tylko wtyczek lub kilku dodatkowych wierszy kodu, aby uruchomić dowolną aplikację. Nie musisz poświęcać godzin na tworzenie nowych aplikacji, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że są do tego odpowiednie wtyczki.

Wyobraź sobie, ile czasu zajęłoby Ci stworzenie i przetestowanie nowej aplikacji dla statycznej strony HTML + CSS? Możliwość szybkiego uruchomienia jest powodem, dla którego duże marki, takie jak magazyn Time, podjęły się tworzenia większości swoich treści internetowych na WordPress.

„Prawie wszystkie nasze nowe treści internetowe są teraz tworzone w WordPress”, według Time Magazine. Ale to nie koniec – inne świetne przykłady wielkich marek, które tworzą nowe treści internetowe (i aplikacje) za pomocą WordPress to:

TechCrunch – jedno z najlepszych zasobów dla technologii, mediów i nerd-kultury w Internecie.

Zgodnie z tą samą linią, The Next Web to blog o zaawansowanych technologiach obejmujący najnowsze i największe osiągnięcia w nauce, informatyce, inżynierii i nie tylko. Znają swoje rzeczy – i wybierają WordPress.

7. WordPress można łatwo zintegrować z mediami społecznościowymi i innymi usługami

WordPress może być platformą blogową (CMS), ale jego zdolność do integracji i dobrej zabawy z innymi usługami plasuje go znacznie wyżej. Za pomocą kilku wtyczek sieci społecznościowych możesz łatwo i szybko rozpowszechniać swoje wiadomości w mediach społecznościowych.

To nie koniec. Duże marki, takie jak Walking Dead AMC, zintegrowały usługę znaną jako StorySync która skupia fanów z całego świata. Dzięki tej genialnej usłudze fani słynnego serialu Walking Dead mogą dzielić się „… snap rollami, ciekawymi ciekawostkami, ekskluzywnymi filmami i oglądać odcinki na antenie”. Powiedz mi, czy to nie jest super fajne?

Jeśli powyższa ilustracja Walking Dead nie jest dla Ciebie odpowiednia, oto inny przykład.

Angry Birds również organizuje własne promocje społecznościowe i korzysta (zgadłeś) z WordPress. Będziesz zaskoczony, jak daleko WordPress może posunąć się tak daleko, jak integracja z innymi usługami!

8. WordPress jest w 100% responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych

Po umieszczeniu witryny w WordPress nie musisz łamać pleców, próbując dopasować ją do ekranów urządzeń mobilnych. Platforma jest oparta na najnowszych standardach sieciowych, co oznacza, że ​​możesz zbudować w pełni responsywne strony internetowe w ciągu kilku minut.

wptouch-free-wordpress-pluign

Jeśli wszystko inne zawiedzie, zawsze możesz polegać na wtyczkach, takich jak WPtouch, aby renderować swoją witrynę na mniejszych ekranach (czytaj urządzenia mobilne). Przetestujmy responsywny projekt WordPress. Uruchom teraz nową kartę i przejdź do jednej z następujących witryn:

Wielkie marki, które używają WordPress: kwarc

20. Kwarc

Quartz to cyfrowy punkt informacyjny, który koncentruje się na dostarczaniu wiadomości mobilnych (zaprojektowanych dla urządzeń przenośnych) na temat biznesu i globalnej gospodarki.

Wielkie marki, które używają WordPress: Vogue

21. Moda

Vogue to jedna z najbardziej znanych marek w modzie, i możesz założyć się, że ich strona jest bezproblemowo mobilna (i oparta na WordPress),

Metro UK to magazyn poświęcony celebrytom i rozrywce, który również ma witrynę mobilną WordPress.

Harvard Gazette udostępnia wszystkie oficjalne wiadomości z Harvardu i różnych szkół. Oprócz najnowocześniejszych treści, Harvard wie, że WordPress jest po prostu najlepszy, jeśli chodzi o tworzenie blogu wysokiej jakości.

Czy otworzyłeś którąś z powyższych stron w nowej karcie? Dobrze. Teraz otwórz tę samą stronę internetową na swoim urządzeniu mobilnym i doświadcz responsywnego projektowania w najlepszym wydaniu. WordPress = responsywność.

9. WordPress jest dynamiczny, WordPress jest żywy

WordPress jest dość elastyczny i nie ma absolutnie żadnych ograniczeń na to, co można osiągnąć dzięki platformie. Jeszcze lepszy jest fakt, że WordPress jest stale ulepszany przez światowy zespół współpracowników. Z każdą nową aktualizacją jesteśmy traktowani nowymi funkcjami, a dynamika platformy nigdy się nie zatrzymuje. Szukasz więcej świetnych przykładów? Sprawdź następujące strony:

Target udostępnia codzienne wydarzenia, promocje i osobiste historie na blogu Target Pulse WordPress.

People Magazine można znaleźć na każdym stoisku z wiadomościami, ale dostęp do najnowszych wiadomości i plotek o gwiazdach jest jeszcze łatwiejszy dzięki ich doładowanej stronie WordPress.

Mercedes Benz jest znany na całym świecie ze swoich wysokiej jakości samochodów, więc sensowne jest tylko to, że ich strona internetowa jest obsługiwana przez najwyższej klasy konfigurację WordPress.

10. WordPress to coś więcej niż oprogramowanie, to Community

Zacznę od cytowania Wielkie marki, które używają WordPress: Interactive One

27. Interactive One

„To siła społeczności open source sprawia, że ​​WordPress jest tak dobry, jak jest”. – Interactive One

„To wspaniałe uczucie, gdy możemy zaoferować poprawki, które mogą pomóc całej społeczności”. – BBC America

„Udostępnianie i udostępnianie całego tego kodu przez resztę społeczności WordPress ułatwia nam pracę w witrynie”. – NASA

Muszę powiedzieć więcej?

Jeszcze więcej znanych marek korzystających z WordPress

Teraz, gdy omówiliśmy, dlaczego duże marki uwielbiają WordPress, i udostępniliśmy 27 niesamowitych firm, które wybierają WordPress na swoje strony internetowe, myśleliśmy, że będziemy kontynuować. Dlaczego zatrzymać się teraz? Oto więc jeszcze WIĘCEJ dużych marek korzystających z WordPress.

Wielkie marki, które używają WordPress: Obama

29. Obama

Wielkie marki, które używają WordPress: Lifetime Fitness 60 Day Challenge

37. Lifetime Fitness 60-dniowe wyzwanie (który przypadkowo jest innym użytkownikiem motywu Total)

Wielkie marki, które używają WordPress: pobieranie

53. Pobierz blog (z Cnet)

Duże marki, które używają WordPress: Matt Mullenweg

55. Matt Mullenweg (oczywiście założyciel WordPress)

Wniosek

Doszedłem do wniosku, że jeśli przedstawię streszczenie 55 dużych marek korzystających z WordPress, nie byłoby wystarczającej ilości materiału do przeżuwania. Teraz, gdy wiesz, dlaczego te popularne marki uwielbiają WordPress i korzystają z niego, być może będziesz skłonny uruchomić swój kolejny projekt internetowy na WordPress. Jeśli wybierzesz tę ścieżkę, obiecuję, że nigdy się nie zawiedziesz. Do zobaczenia w okolicy ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map