Najlepsze blogi WordPress, które powinieneś śledzić

Jako entuzjasta WordPress, zawsze chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w świecie WordPress i, do pewnego stopnia, programowaniem stron internetowych. Chcesz wiedzieć co kto WordPress ma do powiedzenia w dowolnym momencie. Chcesz być zawsze na czele; śledzić aktualności WordPress, najnowsze techniki, hacki, motywy, wtyczki i tym podobne. A czy jest lepszy sposób na otrzymywanie informacji i aktualizację niż czytanie blogów WordPress?


W dzisiejszym serwisie przedstawimy Ci ponad 45 wspaniałych blogerów WordPress, których powinieneś znać. I zdecydowanie powinieneś rzucić okiem na ich konta na Twitterze, więc śmiało i kliknij ten przycisk. Przygotuj się na dobrą zabawę.

1. WPExplorer

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPExplorer

Odwiedź blog WPExplorer    Śledź @WPExplorer

Mogę być nieco stronniczy, ale fakt pozostaje faktem; WPExplorer jest bez wątpienia jednym z najlepszych blogów WordPress. Mam na myśli, że na WPExplorer można się wiele nauczyć.

Zastanawiasz się, co jest w menu? Od szczegółowych samouczków, recenzji motywów i wtyczek po porady i świetne przewodniki, WPExplorer jest jednym z zasobów, które chcesz dodać do zakładek w tej chwili. Pomiędzy świetnymi postami publikujemy również prezenty i ekskluzywne oferty, które mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy ��

2. Eleganckie motywy

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - eleganckie motywy

Odwiedź blog Elegant Themes    Śledź @elegantthemes

Blog Elegant Themes oferuje niesamowite porady, samouczki i aktualizacje dotyczące nowych motywów i wtyczek WordPress. Blog zawiera szanowanych blogerów WordPress, takich jak Kevin Muldoon, Brenda Barron i Jacqueline Thomas.

3. Chris Lema

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Chris Lema

Odwiedź blog Chrisa Lema    Śledź @chrislema

Chyba że ostatnio zacząłeś używać WordPressa, musiałeś coś usłyszeć o Chrisie Lemie – blogerze WordPress na najwyższym poziomie, który został wezwany do doradzania WooThemes, iThemes, Reaktiv, WP101 i innym. Bloguje o eCommerce, freelancingu, członkostwie, e-learningu i prezentacji wśród innych tematów związanych z WordPress.

4. Konfiguracja WP

Konfiguracja WP

ODWIEDŹ WPSETUP    OBSERWUJ @ wp_setup

Szukasz przewodników po instalacji WordPress? Wybierając plan hostingowy? Albo coś innego? WP Setup zawiera mnóstwo świetnych artykułów na różne tematy pomocne każdemu nowemu użytkownikowi WordPress w konfiguracji witryny.

5. WPLift

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPLift

Odwiedź blog wplift    Śledź @wplift

WPLift zawiera przewodniki, samouczki i porady WordPress od najlepszych blogerów WordPress. Dodatkowo mają świetne okazje do uruchomienia. To plus skupienie się na użytkownikach na poziomie podstawowym sprawia, że ​​WPLift jest świetnym blogiem do zdobywania wiedzy na temat WordPress.

6. WinningWP

Blogi WordPress, które należy śledzić - InningWP

Odwiedź WinningWP    Śledź @WinningWP

WinningWP jest zarządzany przez Brina Wilsona i jest świetnym źródłem informacji dla WordPress. Dowiedz się o nowych motywach WordPress, zapoznaj się z recenzjami wtyczek i naucz się nowych umiejętności dzięki przydatnym samouczkom.

7. Tawerna WP

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPtavern

Odwiedź wptavern    Śledź @wptavern

Założona w 2009 roku przez Jeffa Chandlera, WP Tavern publikuje między innymi najnowsze wiadomości WordPress, hacki, motywy i ogłoszenia o wtyczkach. Blogem zarządzają Jeff Chandler i Sarah Gooding. Blog jest regularnie aktualizowany o najnowsze wiadomości WordPress.

8. WPEka

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPeka

Odwiedź blog WPEka    Śledź @wpekadotcom

Nie wiem, jak wymyślili tę nazwę, ale z pewnością na ciebie po chwili rośnie. Ale nazwa nie jest powodem, dla którego WPEka znalazła się na tej liście; blog publikuje świetne opinie, recenzje motywów i wtyczek oraz szczegółowe samouczki kilka razy w tygodniu.

9. WPKube

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPkube

Odwiedź WPKube    Śledź @wpkube

Devesh Sharma założył WPKube w czerwcu 2014 r., Aby „… dostarczać wysokiej jakości motywy WordPress, wtyczki, samouczki, nowości i modyfikacje…” Dev, webmaster pod każdym względem, wykonał świetną robotę z WPKube. Publikuje nowy post co dwa dni. WPKube zawiera znanych blogerów WordPress, takich jak Joe, Ashley i Sourav Kundu.

10. Blog WPMU DEV

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - wpmudev

Odwiedź blog wpmudev    Śledź @wpmudev

Dzięki świeżo upieczonemu projektowi, ponad 360 000 członkom i sekcji blogu, która zawiera jedne z najlepszych samouczków WordPress, porady i porady w Internecie, WPMU DEV jest zasobem WordPress dla wielu użytkowników – doświadczonych lub nie. Tematy omówione na blogu dotyczą WordPress, WordPress Multisite, BuddyPress i innych społeczności WordPress.

11. BobWP

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - BobWP

Odwiedź blog i podcast bobWP    Śledź @bobWP

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem WordPress, zawsze możesz nauczyć się czegoś od Boba Dunna. Jest czymś wielkim, więc lepiej uważaj, gdy wchodzi na scenę. Możesz także śledzić jego podcast, aby uzyskać jeszcze więcej dobroci WordPress.

12. Blog ManageWP

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - ManageWP

Odwiedź blog managewp    Śledź @managewp

ManageWP pozwala zarządzać wieloma stronami WordPress z jednego pulpitu nawigacyjnego, oszczędzając mnóstwo czasu i wysiłku. Nie próbuję pociągać za nogę, jest to naprawdę wygodne, zwłaszcza jeśli masz problemy z zarządzaniem swoimi witrynami. Blog ManageWP, w którym znajdują się pisarze i programiści najwyższego poziomu, tacy jak Vladimir Prelovac, Charnita Fance i Brenda Barron, udostępnia tutoriale, porady, recenzje, opinie, wiadomości, porady biznesowe, tematy i wtyczki.

13. Burmistrz WP

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPMayor

Odwiedź wpmayor    Śledź @wpmayor

Jeśli szukasz najgorętszych i najnowszych wiadomości, artykułów, hacków i recenzji wtyczek WordPress, aby wymienić tylko kilka, chcesz dodać WP Mayor do swojej listy czytelniczej. Jak teraz. WP Mayor jest utrzymywany przez państwa Jean Galea z pomocą Marka Zahry, który jest kuzynem Galei. Ta rodzinna firma składa się z kilku osób z różnych środowisk, co nadaje treści globalny (wielokulturowy) charakter.

14. WPBeginner

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPBeginner

Odwiedź wpbeginner    Śledź @wpbeginner

Dzięki ponad 130 tysiącom użytkowników WordPress WPBeginner jest najlepszym źródłem informacji dla początkujących użytkowników WordPress. Nie zrozumcie mnie źle, nadal możesz wiele się nauczyć na WPBeginner, nawet jako doświadczony użytkownik WordPress. W końcu nauka nigdy się nie kończy przez całe życie.

15. SitePoint

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - SitePoint

Odwiedź Sitepoint dla WordPress    Śledź @sitepointdotcom

Od 1999 r. SitePoint zainspirował niezliczoną liczbę projektantów do tworzenia wysokiej jakości stron internetowych i aplikacji internetowych. Oprócz publikowania co tydzień samouczków i wskazówek WordPress, oferują fantastyczne książki i kursy dotyczące HTML, CSS i JavaScript. Treści na ich blogach są tworzone przez ogromne zespół pisarzy i programistów.

16. CodeinWP

Blogi WordPress, które należy śledzić - CodeInWP

Odwiedź blog COdeinWP    Śledź @codeinwp

Z udziałem Daniela Patakiego, Toma Ewera (przysięgam, nie przekupił mnie za wzmianki), Adeliny Tuca i Karola K jako samego siebie, blog CodeinWP to dobrze zarządzana kolekcja najlepszych samouczków, sztuczek i wskazówek WordPress . Wpisy na CodeinWP są naprawdę świetne, nie będziesz chciał ich przegapić!

17. WP Superstars

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPsuperstars

Odwiedź WP SuperStars    Śledź @WPSuperstars

WP Superstars to raczej strona z recenzjami niż blog. Niezależnie od tego, wypychają świetne samouczki i posty WordPress, które przynoszą korzyści zarówno początkującym, jak i profesjonalistom. Otrzymujesz nie tylko niesamowite recenzje swoich ulubionych produktów WordPress (np. Motywy, wtyczki, hosting itp.), Ale także dobrze zbadane posty, aby dowiedzieć się wszystkiego o WordPress.

18. ThemeShaper

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - ThemeShaper

Odwiedź ThemeShaper    Śledź @ThemeShaper

Kto stoi za blogiem ThemeShaper WordPress, który jest po prostu zbyt niesamowity, aby się mu oprzeć? Ian Stewart, Caroline Moore, Daniel Robert i dwunastu (12) innych entuzjastów WordPress, którym to zależy dużo o motywach WordPress. Sekcja blogów to ogromne archiwum wiadomości, wskazówek, inspiracji, sztuczek, hacków, fragmentów i szczegółowych samouczków WordPress.

19. Moment obrotowy

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Torque Mag

Odwiedź magazyn tOrgue    Śledź @TheTorquemag

Dostarczone przez facetów stojących za WPEngine, zarządzanym hostingiem WordPress dla wielu osób, Torque jest o nowościach WordPress, aktualizacjach i wszystkich najnowszych wydarzeniach w świecie WordPress. Poza aktualnościami mają kategorie biznesowe, społecznościowe i rozwojowe, dzięki którym blog jest bogatszy. Treści tworzone są przez ekspertów takich jak Shaun Quarton, John Stewart i Josh Pollock.

20. Tuts+

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Tuts +

Odwiedź tUts + dla WordPress    Śledź @TutsPlus

Nie możemy opublikować postu na temat najlepszych blogów WordPress, których nie można śledzić, i nie wspominając o Tuts +, jedynym w swoim rodzaju zasobie odpowiednim dla początkujących i profesjonalnych WordPresserów. Jeśli mi się oddasz, szukałem inspiracji na Tuts+ parę niezliczoną ilość razy wcześniej i za każdym razem nie byłem rozczarowany.

21. Koty, które kodują

Blogi WordPress, które należy śledzić - Koty, które kodują

Odwiedź Cats Who Code    Postępuj zgodnie z @catswhocode

Catering dla ponad 17 tysięcy obserwujących, Cats Who Code jest kuratorem Jean, 30-letniego blogera z Belgii. To ogromne archiwum niesamowitych wskazówek, hacków i samouczków związanych z kodowaniem WordPress. Prace Jeana były prezentowane na popularnych blogach, takich jak Smashing Magazine, WPHacks i Pro Blog Design.

22. WP Arena

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WP Arena

Odwiedź WP Arena    Śledź @wparena

WP Arena to pomocny blog specjalizujący się w recenzjach, porównaniach i kolekcjach. Oferują także niesamowite przewodniki po popularnych wtyczkach WordPress i proste wskazówki, które każdy użytkownik WordPress mógłby znaleźć (np. Jak dostosować blog do marki).

23. Elementor

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Elementor

Odwiedź blog Elementor    Śledź @elemntor

Z pewnością słyszałeś o Elementorze – to najlepsza darmowa wtyczka do tworzenia stron dla WordPress. Ale czy wiesz, że oni także prowadzą bloga? Cóż, robią to i zawiera wiele świetnych wskazówek, jak zbudować lepszą stronę internetową z pomocą Elementora, oprócz inspiracji i podsumowań dotyczących projektowania stron internetowych, wywiadów z freelancerami i innych.

24. 1stWebDesigner

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - 1stwebdesigner

Odwiedź 1stWebDesigner    Śledź @ 1stwebdesigner

1stWebDesigner był jednym z pierwszych (nie zamierzonych słów) blogów WordPress, które zainspirowały naszych założycieli do uruchomienia WPExplorer, więc naturalnie musieli znaleźć się na tej liście. setki pomocnych postów ze wskazówkami dotyczącymi projektowania stron internetowych, ściągami, darmowymi zasobami (motywami, narzędziami do Photoshopa itp.), najlepszymi listami i innymi rzeczami, które musi przeczytać każdy projektant stron internetowych – nie tylko użytkownicy WordPress.

25. Woorkup

Blogi WordPress, które należy śledzić - Woorkup

Odwiedź Woorkup    Śledź @mywoorkup

Prowadzony przez Briana Jacksona (poważnego guru WordPressa i SEO), Woorkup jest zdecydowanie solidnym zasobem WordPress. Jeśli nie masz pewności co do wtyczki lub szukasz inspiracji, przeczytaj blog Briana. Udostępnia również porady freelancerów dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej na podstawie własnych doświadczeń i posiada zestaw zalecanych produktów, które pomogą Ci zacząć.

26. WPShout

Blogi WordPress, które należy śledzić - WPShout

Odwiedź WPShout    Śledź @WPShout

WPShout jest prowadzony przez Freda Meyera i Davida Hayesa i tych, którzy konsekwentnie wypuszczają niesamowite treści, takie jak cotygodniowe samouczki, zalecenia dotyczące zasobów, wskazówki programistyczne, przewodniki bezpieczeństwa i inne. Śledź ich na Twitterze, aby regularnie otrzymywać informacje o tym, w co kopią każdego tygodnia.

27. Kinsta

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Kinsta

Odwiedź blog Kinsta    Śledź @kinsta

Ludzie zachwycają się szybkim, niezawodnym i bezpiecznym hostingiem WordPress firmy Kinsta. Dlaczego? Ponieważ naprawdę znają się na rzeczy! Na szczęście dzielą się tą wiedzą regularnie na swoim blogu. Odwiedź ich blog, aby dowiedzieć się o wtyczkach, bezpieczeństwie, poradach biznesowych, blogowaniu i innych.

28. Colorlib

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Colorlib

Odwiedź Colorlib    Śledź @colorlib

Jeśli kiedykolwiek szukałeś określonej niszy WordPress, na przykład „najlepszych kreatywnych motywów WordPress” lub „najlepszych motywów WordPress dla małych firm”, prawdopodobnie wcześniej widziałeś listę Colorlib. Ale to nie wszystko, co ich blog ma do zaoferowania. Colorlib udostępnia także przewodniki po wtyczkach, porady dotyczące projektowania, a nawet niektóre darmowe motywy, z których można korzystać w witrynie.

29. Narrowem

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Narrowem

Odwiedź Narrowem    Śledź @narrowthem

Narrowem jest znany z dogłębnych recenzji motywów oraz recenzji wtyczek i przewodników. Jeśli próbujesz wybrać motywy (lub wtyczki), zajrzyj na ich bloga, aby sprawdzić, czy możesz porównać funkcje i funkcjonalności. Lub zapoznaj się z ich studiami przypadków, aby uczyć się z prawdziwych przykładów projektowania stron internetowych.

30. Cloudways

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Cloudways

Odwiedź blog Cloudways    Śledź @Cloudways

Cloudways to świetna opcja hostingu w chmurze zarządzanej, ale są też świetnym blogiem do naśladowania. Chociaż niekoniecznie koncentrują się wyłącznie na WordPressie, oferują recenzje motywów, przewodniki dotyczące konfiguracji witryny i mnóstwo wskazówek biznesowych (dotyczących RODO, projektowania, handlu elektronicznego itp.), Które chcesz dodać do swojej listy czytelniczej.

31. Yoast SEO

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Yoast SEO

Odwiedź Yoast SEO    Śledź @yoast

Nie mogliśmy zostawić Yoast SEO poza naszą listą, ponieważ są naprawdę najlepsi w optymalizacji wyszukiwarek. Śledź ich blog, aby uzyskać aktualne strategie SEO WordPress, porady SEO na miejscu, przewodniki w mediach społecznościowych i aktualizacje wtyczek (ponieważ jeśli nie korzystasz z ich wtyczek SEO, powinieneś być).

32. Carrie Dils

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Carrie Dils

Odwiedź blog Carrie Dils    Śledź @cdils

Carrie Dils jest ekspertem od WordPress, a jej posty są stałą przyjemnością z czytania. Na pewno nauczysz się czegoś – niezależnie od tego, czy chodzi o WordPress, Genesis, WooCommerce czy coś innego. Nie zapomnij również śledzić jej Twittera – regularnie tweety i w zależności od dnia, w którym są zabawne.

33. Envato

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Envato

Odwiedź blog Envato    Śledź @envato

Kiedy myślisz o Envato, prawdopodobnie od razu myślisz o motywach premium, wtyczkach, obrazach itp. Ale Envato naprawdę przyspieszyło blog w zeszłym roku. Dzieląc się wskazówkami i podsumowaniami dla prawie każdej niszy, ich blog jest doskonałym źródłem informacji dla freelancerów pracujących nad reklamą pracy klienta, a także dla majsterkowiczów szukających odrobiny pomocy lub inspiracji.

34. Media Temple

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Media Temple

Odwiedź blog Media Temple    Śledź @mediatemple

Media Temple to kolejny niesamowity gospodarz z równie spektakularnym blogiem. Od czasu do czasu melduj się, aby dowiedzieć się o różnych tematach, od reflektorów klienta, wskazówek dotyczących optymalizacji hostingu, edytorów obrazów, samouczków WordPress i innych.

35. Anariel Design

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Anariel Design

Odwiedź Anariel Design    Śledź @Ana_Segota

Anariel Design jest prowadzony przez niesamowitą programistkę Annę Segota. Śledź jej blog, aby przeczytać wywiady jeden na jeden z WordPress, śledź wraz z pomocnymi przewodnikami (i przewodnikami wideo), poznaj nowe wskazówki SEO i wiele więcej. Oferuje także piękne motywy premium, których nie możesz przegapić.

36. MonsterPost

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - MonsterPost

Odwiedź MonsterPost    Śledź @templatemonster

TemplateMonster to ogromny rynek z tysiącami niesamowitych motywów i szablonów do wyboru, a ich blog MonsterPost oferuje tysiące pomocnych artykułów (plus darmowe ebooki i motywy do uruchomienia). Doskonal swoje umiejętności projektowe, dowiedz się o łatwych optymalizacjach zawartości witryny, wybierz najlepszy hosting dla siebie i wiele więcej.

37. WordPress.org

Blogi WordPress, które należy śledzić - WordPress.org

Odwiedź WordPress News    Śledź @WordPress

Oczywiście na tej liście musieliśmy umieścić blog wiadomości WordPress. Bądź na bieżąco z najważniejszymi aktualizacjami WordPress, ulepszeniami funkcji, wydarzeniami społecznościowymi i notatkami od programistów.

38. WPBlog

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPBlog

Odwiedź WPBlog    Śledź @wpblogdottcom

WPBlog to kolejny blog WordPress, w którym można uzyskać informacje na temat trendów WordPress lub zbadać produkt przed zakupem. Strona główna wskazówek, samouczków i recenzji dotyczących WordPressa to dobra strona do dodania do listy czytelniczej.

39. Laska WP

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - The WP Chick

Odwiedź pisklę WP    Śledź @kimdoyal

Kim Doyal jest profesjonalistką WordPress, która dzieli się mnóstwem wiedzy na swoim blogu WP Chick (choć ma też podcast, który zdecydowanie powinieneś sprawdzić). Ona dzieli się świetnymi wskazówkami, jak lepiej prowadzić blog lub biznes oparty na WordPress.

40. Rich Tabor Blog

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - Rich Tabor

Odwiedź blog Rich Tabor    Śledź @richard_tabor

Rich jest znakomitym programistą WordPress (być może widziałeś jego pracę u ThemeBeans), który prowadzi również osobistego bloga. To świetne miejsce, aby znaleźć mnóstwo przewodników Gutenberga, najważniejsze atrakcje WordCamp i mnóstwo wskazówek WordPress.

41. WPLeaders

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPLeaders

Odwiedź WPLeaders    Śledź @thewpleaders

WPLeaders to samoopisujące centrum informacji WordPress i musielibyśmy się zgodzić. Stworzony przez Istiak Rayhan, WPLeaders to z pewnością kolejny wielki zasób kolekcji WordPress do dodania do zakładek. Czegokolwiek szukasz – niezależnie od tego, czy chodzi o wtyczkę Kliknij, aby ćwierkać, motywy kompatybilne z Gutenbergiem, a nawet wpływowe osoby, które chcesz śledzić.

42. WPBuffs

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WPBuffs

Odwiedź blog WPBuffs    OBSERWUJ @THEWPBUFFS

Prawdopodobnie już wcześniej słyszałeś o WPBuffach. Oferują pomoc na żądanie w zakresie wszelkiego rodzaju dostosowań WordPress, bezpieczeństwa, aktualizacji i innych. Ale możesz nie wiedzieć, że mają również mnóstwo przydatnych zasobów, takich jak seminaria internetowe, przewodniki, recenzje i podsumowania na swoim blogu!

43. CollectiveRay

Blog CollectiveRay

ODWIEDŹ KOLEKTYWNY PROMIENNIK    OBSERWUJ @CollectiveRay

Szukasz wskazówek WordPress i odrobiny Joomla z boku? Odwiedź stronę Davida Attarda na CollectiveRay. Po ponad 12 latach projektowania stron internetowych, dzieli się swoją wiedzą z innymi właścicielami stron internetowych. CollectiveRay specjalizuje się w przewodnikach, opiniach dotyczących hostingu i poradach dotyczących projektowania stron internetowych dla WordPress i nie tylko.

44. WebCreate.Me

Blogi WordPress, które powinieneś śledzić - WebCreate.Me

Odwiedź WebCreate.me    Obserwuj @webcreateme

Z myślą o małych firmach WebCreate.Me jest fantastycznym źródłem utrzymania Twojej witryny WordPress. Uzyskaj porady dotyczące copywritingu, udostępniania społecznościowego, planowania, e-mail marketingu i nie tylko. Szukasz niestandardowej wersji witryny WordPress? A może konsultacja SEO? Oni też to robią – wystarczy sięgnąć po wycenę.

45. Ma.tt

Blogi WordPress, które należy śledzić - Ma.tt

Odwiedź Ma.tt    Śledź @photomatt

Na koniec warto odwiedzić osobistego bloga Matta Mullenwega. Często publikuje informacje o WordPressie, artykuły redakcyjne związane z biznesem, wywiady, wiadomości automatyczne i od czasu do czasu przegląda różne WordCampy lub spotkania.

Do Ciebie…

WordPress rozwija się każdego dnia. Programiści nadal popełniają kod i dodają nowe funkcje, które wykraczają poza granice wyobraźni. Jest potężny teraz bardziej niż kiedykolwiek i możemy oczekiwać, że trend ten wzrośnie. Możesz śledzić wszystkie zmiany, aktualności i aktualizacje WordPress, obserwując swoje ulubione blogi lub osobiście wkład w projekt.

Dzięki tej starannie spreparowanej liście blogów WordPress powinieneś mieć do wyboru wiele możliwości. Oczywiście istnieje wiele innych blogów WordPress, więc jeśli przegapiliśmy twoją ulubioną, pamiętaj, aby wspomnieć o niej w komentarzach, aby nadal powiększać listę. Poza tym daj nam znać, co myślisz i jak idzie Twój rok 2018. cześć!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me