30 specjalistów WordPress do śledzenia na Twitterze

Zawołaj do wszystkich profesjonalistów WordPress, a także idealnego początkującego, przygotowującego się do wielkiego zanurzenia. Jest to specjalne poświęcenie dla wszystkich, którzy po prostu nie mają dość WordPressa. Jesteś naprawdę kochany, więc przygotuj się na trochę zabawy.


Mniej więcej rok temu opublikowaliśmy post, ponad 25 niesamowitych blogów WordPress, które powinieneś śledzić, które zebrały od Ciebie świetne opinie. Mówimy o niesamowitych i nostalgicznych komentarzach, takich jak:

To jedna świetna kolekcja Freddy! Moje ulubione to WPExplorer, WPKube i oczywiście Blog deweloperów WPMU. Uwielbiam też treść WPLift i WPBeginner. �� – Syed Naimath, @SNaimath

Lub…

Freddy, to niesamowita lista, którą przygotowałeś. Dziękuję bardzo za wspomnienie o WP Superstars – ja i zespół naprawdę to doceniamy. – Adam Connell @wpsuperstars

I mógłbym tak dalej i tak dalej, bo ty rządzisz. Każdy z was. Uwielbiamy słyszeć twoje myśli, a między tobą a mną twoje komentarze oferują bardzo potrzebny wzrost morale. Dzisiaj będziemy budować na tym duchu koleżeństwa z postem, który przybliża cię do creme de la creme społeczności WordPress.

Wskazujemy 30 specjalistów WordPress do śledzenia na Twitterze. Ci faceci (i dziewczęta) są uzbrojeni w najlepsze wskazówki WordPress, aktualności, samouczki, narzędzia i wiele więcej. Innymi słowy, jest to rodzaj tłumu, z którym chcesz się spotkać, aby wyprzedzać trendy związane z WordPress.

Głodny i spragniony najnowszych wydarzeń w świecie WordPress? Jeśli to brzmi tak, spójrz na poniższe konta na Twitterze i nie wahaj się nacisnąć ten przycisk. Gotowy? Dobrze.

Wszyscy profesjonaliści WordPress

profesjonalistów WordPress do śledzenia na Twitterze

To nie jest wiertło. To specjalne wyróżnienie dla wszystkich specjalistów WordPress na całym świecie. Jeśli kochasz i / lub używasz WordPress, należysz do tej kategorii. Jeśli planujesz korzystać z WordPress, proszę już zanurkuj i nie przejmuj się; trafiłeś we właściwe miejsce.

Szkoda, że ​​nie mamy twojego uchwytu na Twitterze, żeby uścisnąć ci rękę i osobiście wprowadzić cię. Ale jest ale.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym użytkownikiem WordPress, zachęcamy Cię do dodania do nas komentarza, a Twój komentarz na Twitterze w komentarzach, abyśmy mogli pochwalić się i rozpoznać Cię jako istotną zębatkę w narzędziach obsługujących WordPress. Jeśli jesteś idealnym początkującym, zachęcamy do naśladowania @WordPress na Twitterze.

WP Explorer

wordpress-professional-to-follow-wpexplorer

Błąd lub brak błędu, WPExplorer to jedno konto na Twitterze, którego musisz przestrzegać. AJ Clarke i Kyla to najlepsi specjaliści WordPress na mojej liście, i nie mówię tego, ponieważ odcięli mi czek. Nie, to nie wszystko.

Obserwowałem, jak duet rozwija tego bloga od drobnej plamki w rozległym wszechświecie WordPress do wielkiej jasnej gwiazdy, jaką jest dzisiaj. Kanał WPExplorer na Twitterze zawiera najlepsze recenzje WordPress, aktualności, samouczki, porady, prezenty i wiele więcej.

Devesh Sharma

specjalistów WordPress to-follow-wpkube

Odwróć się, jeśli odwiedziłeś którąś z licznych witryn WordPress dla deweloperów. Devesh, jeden z najbardziej zagorzałych profesjonalistów WordPress, którzy kiedykolwiek zdobywali popularność w sieci @wpkube. Tweety dotyczą rozwoju WordPress, motywów, wtyczek, nowości, samouczków i wielu innych.

WinningWP

wordpress-professional-to-follow-wonwp

Kurator: Brin Wilson, samozwańcza entuzjastka WordPress z Londynu, @winningWP dzieli się bogactwem wiedzy i wiedzy WordPress wniesionej przez specjalistów WordPress z całego świata.

Syed Balkhi

wordpress-professional-to-follow-syedbalkhi

Nie wiem, czy połączyć z osobistym kontem Syed na Twitterze @syedbalkhi lub jego bardziej popularny @wpbeginner konto, ponieważ oba są niesamowite. Syed jest odpowiedzialny za inne pomyślne projekty WordPress, takie jak Soliloquy, Easy WP Forms, Envira Gallery, Optin Monster i wiele więcej.

Tom McFarlin

wordpress-professional-to-follow-tommcfarlin

Tom był na WordPressie, oferując niesamowite występy na fajnych stronach, takich jak Tuts + Code, CareerBuilder.com i Smashing Magazine. Czasami przemawia na WordCamps i MeetUps zarówno jako bloger, jak i programista. Jego prace znajdziesz także w repozytorium wtyczek WordPress i GitHub. Założył i prowadzi @pressware.

Jean-Baptiste Jung

wordpress-professional-to-follow-catswhocode

Jean jest profesjonalnym programistą, blogerem i facetem odpowiedzialnym za Cats Who Code i WP Recipes. Możesz śledzić tweety na temat WordPress i wszystkiego o tworzeniu stron internetowych.

Lorelle VanFossen

wordpress-specjalistów-do-lorelle

Lorelle VanFossen jest tak niesamowita, że ​​pozwolę fanowi mówić w jej imieniu:

Jeśli masz witrynę obsługiwaną przez WordPress, subskrybuj blog Lorelle. W rzeczywistości, jeśli nie masz witryny obsługującej WordPress, nadal subskrybuj. Pisze porady i wskazówki dotyczące WordPress, ale obejmuje także ogólne porady blogowe. Każdy może skorzystać, czytając Lorelle na WordPress. – Tyme White, sieć 9 zasad

Carrie Dils

wordpress-professional-to-follow-carrie-dils

Carrie Dils zna się na rzeczy, a jej blog… cóż… to coś innego. Ale to prawdopodobnie dlatego, że korzysta z Genesis Framework. Czy wspomniałem, że zna się na rzeczy? Carrie Dils jest profesjonalnym programistą i konsultantem WordPress. Jej kanał na Twitterze jest dokładnie tam, gdzie musisz być. @cdils to jest ��

Sarah Gooding

wordpress-professional-to-follow-sarah-gooding

Ta lista jest coraz lepsza. Czy Sarah należy do najlepszych specjalistów WordPress w tej erze? Cholera, ona ma rację. Jest ekscentryczna, zabawna i potrafi się z nimi porozumieć. Bez powlekania cukrem jest także świetnym blogerem i dziewiarstwem! Regularnie pisze na Twitterze @pollyplummer.

Paul Andrew

wordpress-professional-to-follow-speckyboy

Paul Andrew to facet, który przyniósł nam popularny magazyn Speckyboy Design. Ma bogate doświadczenie w projektowaniu stron internetowych i tweety na temat narzędzi, zasobów i innowacyjnych technik WordPress i ogólnie projektowania stron internetowych.

Chris Lema

wordpress-professional-to-follow-wordpress-chrislema

Ten kawałek byłby niekompletny bez Chrisa Lema, prawda? Jest znanym profesjonalnym trenerem, mówcą, pisarzem i blogerem. Jego rada jest bardzo pomocna, jeśli potrzebujesz wykorzystać WordPress, prowadzić bloga lub zbudować zespół o wysokiej wydajności.

Pippin Williamson

wordpress-professional-to-follow-pippinsplugins

Pippin W. of Pippins Plugins to świetny miłośnik piwa, który stoi za jednymi z najpopularniejszych wtyczek WordPress, takich jak między innymi RestrictContentPro, Easy Digital Downloads i AffiliateWP. Na jego blogu znajduje się wiele samouczków WordPress i posty pełne najlepszych wskazówek. Złap Pippin o @pippinsplugins.

Brian Krogsgard

wordpress-professional-to-follow-brian-krogsgard

Brian stworzył i teraz prowadzi Post Status, długi formularz blogowy poświęcony informowaniu specjalistów WordPress o branży. Słuchaj podcastów WordPress w podróży lub czytaj artykuły o rdzeniu WordPress, nowościach, rozwoju, biznesie i wiele więcej.

Lisa Sabin Wilson

https://twitter.com/LisaSabinWilson

Tweetowanie z @LisaSabinWilson, Lisa jest mózgiem i salcesonem z tyłu @AppPresser, współwłaściciel Web Dev Studios i autor WordPress For Dummies. Zawsze tweetuje o biznesie, projektowaniu, rozwoju i życiu WordPressa.

Nil Flores

wordpress-professional-to-follow-Nile-flores

Nil jest matką jednego syna, Luis Angel Flores. Jest profesjonalnym projektantem / programistą WordPress i konsultantem SEO. Kiedy nie pracuje, zajmuje się rysowaniem, astronomią i karate wśród innych zainteresowań. Tweetuje na @blondishnet.

Adii Pienaar

wordpress-professional-to-follow-adii

Czy kiedykolwiek słyszałeś o @WooThemes? Nie? Cóż, tworzą jedne z najlepszych motywów WordPress. Och, prawie zapomniałem; Ci faceci dali społeczności WordPress najpopularniejszą wtyczkę eCommerce, WooCommerce. Zadzwoń?

Adii jest współzałożycielem WooThemes i teraz pracuje nad @getconversio. Jest nowym tatą i byłą gwiazdą rocka z Cape Town w Południowej Afryce.

Christian „Kriesi” Budschedl

wordpress-professional-to-follow-kriesi

Kriesi sprzedaje wysokiej jakości motywy WordPress na Kriesi.at. Mówi to sam, mając 17 motywów premium i ponad 170 000 klientów do pokazania się, jest jednym z najlepszych profesjonalistów WordPress, za którymi musisz podążać. Od czasu do czasu tweetuje o WordPressie. Podążać @kriesi.

Frederick Townes

wordpress-professional-to-follow-frederick-townes

Jeśli kochasz superszybkie strony WordPress, powinieneś pokochać W3 Total Cache. Teraz Frederick Townes jest szeroko publikowanym blogerem stojącym za tą niesamowitą wtyczką. Obejmuje takie tematy, jak media społecznościowe, hosting, projektowanie stron internetowych i marketing internetowy.

Matt Mullenweg

wordpress-professional-to-follow-matt-mullenweg

Jak moglibyśmy zapomnieć o Mattie Mullenweg, ojcu założycielu WordPress i nadzwyczajnej przedsiębiorcy? Jego biografia na Twitterze prowadzi do wielu projektów WordPress, a kanał jest pełen niesamowitych aktualizacji na temat biznesu, przedsiębiorczości i WordPress, oczywiście.

Mark Jaquith

wordpress-professional-to-follow-markk-jaquith

Seryjny komentator i bloger WordPress, Mark Jaquith, zdobywa wyróżnienie na tej liście specjalistów WordPress za jego ogromny wkład w platformę, którą bardzo pokochaliśmy. Bloguje o WordPressie, a porady, które oferuje są nieocenione, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą.

Matt Medeiros

wordpress-professional-to-follow-matt-medeiros

Jeśli używasz (lub planujesz używać) WordPress w swojej firmie, musisz słuchać podcastów Matta. Przeprowadza wywiady z ludźmi, którzy zarabiają na życie za pomocą WordPressa, i dzieli się tym z Mattem Reportem, swoim gigantem bloga. To jest sprytny bloger WordPress, który warto sprawdzić.

WP Engine

wordpress-professional-to-follow-wp-engine

WP Engine to jeden z najlepiej zarządzanych hostów WordPress. Jest dobrze znaną nazwą w grze. Ci goście zawsze tweetują o najnowszych wskazówkach i nowościach WordPress.

Ahsan Parwez

wordpress-professional-to-follow-ahsan-parwez

Ahsan jest menedżerem społeczności WordPress w Cloudways, firmie hostingowej w chmurze, jak żadna inna. Jest także programistą WordPress i ekspertem ds. Technicznych SEO, który tweetuje na temat wtyczek WordPress, nowości, hostingu i blogowania wśród innych tematów.

Jeff Chandler

wordpress-professional-to-follow-jeff-chandler

Współpracujący pisarz na @wptavern, Jeff bloguje o WordPressie od 2007 roku. Ponadto jest gospodarzem cotygodniowego podcastu WordPress, co oznacza, że ​​jego kanał na Twitterze zawiera mnóstwo niesamowitych rzeczy.

Jesse Petersen

wordpress-professional-to-follow-jesse-petersen

Jesse jest polecanym twórcą motywów potomnych Genesis, który spędza większość czasu na tworzeniu witryn do konwersji, rozrywki i sprzedaży. Na jego blogu znajdują się seminaria internetowe, filmy i kursy dotyczące WordPress, Genesis Framework i prowadzenia firmy opartej na WordPress. Ale nawet przy tych wszystkich czapkach jego rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu.

Alex Vasquez

wordpress-professional-to-follow-alex-vasquez

Alex je, śpi i marzy wspaniałe witryny WordPress, które łączą firmy z klientami. Pomoże rozwinąć Twój biznes i utrzyma motywację do pracy dzięki inspirującym tweetom o WordPress i życiu codziennym.

Informacje o motywie WP

wordpress-professional-to-follow-wpthemeinfo

Szukasz idealnego motywu WordPress do następnego projektu? Założę się, że czytasz recenzje i rozglądasz się za najlepszymi. WP Theme Info analizuje najlepsze motywy i wtyczki WordPress, oferując „… łatwe, niedrogie i najwyższej jakości rozwiązania WordPress dla każdej niszy”. Ich kanał na Twitterze jest pełen wskazówek i wiadomości na temat motywów i wtyczek WordPress.

C. Bavota

wordpress-professional-to-follow-bavota

Jako najlepszy twórca motywów WordPress, Bavota zna tajniki WordPress, aby nauczyć Cię wszystkich umiejętności, których potrzebujesz, aby zarabiać na życie. Zawsze tweetuje o nowościach WordPress, wskazówkach, motywach, aktualizacjach i wielu innych.

Konstantin Kovshenin

wordpress-professional-to-follow-kovshenin

Główny programista WordPress, Kovshenin, jest więcej niż na pierwszy rzut oka. Ma na wyciągnięcie ręki Python, PHP i WordPress, albo dlaczego miałby pojawiać się jako główny mówca na tak wielu wydarzeniach WordPress. Jest ojcem, maniakiem WordPressa (uzależniony?) I pracuje w @automattic aż z Moskwy.

Wniosek

Zgodzisz się, że to całkiem niezła lista. Mimo to, istnieje wiele innych specjalistów WordPress, w tym. Jeśli więc nie widzisz znajomej nazwy (lub uchwytu na Twitterze), udostępnij ją w polu komentarza poniżej. Nie zapomnij również udostępnić swojego uchwytu na Twitterze, aby ta lista stale się powiększała. Twoje zdrowie!

Pssst – Notatka od WPExplorer: Freddy zrobił tę niesamowitą listę i nawet się nie uwzględnił! Śledź Freddy’ego dalej @VistaMediaInc aby uzyskać wiele wskazówek dotyczących WordPress, projektowania stron internetowych, SEO i innych!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me