Zbiór darmowych i premium responsywnych motywów WordPress

Responsywne motywy WordPress

Responsywny motyw WordPress to motyw, który został zaprojektowany w taki sposób, aby projekt dostosowywał się do różnych rozmiarów ekranu. Chodzi o to, że jeśli osoba ogląda motyw na dużym monitorze, a następnie na małym urządzeniu mobilnym, takim jak telefon, dostosuje się on odpowiednio, zapewniając użytkownikowi znacznie lepsze wrażenia. Domyślnie, jeśli Twoja witryna nie reaguje i patrzysz na nią na małym ekranie, renderuje całą witrynę, co w większości przypadków utrudnia nawigację, ponieważ nie została utworzona z myślą o tak małych wymiarach. Responsywny układ w większości przypadków zapewnia układ zupełnie inny niż pełnowymiarowy partner, ale zoptymalizowany pod kątem mniejszego urządzenia. Obejmuje to między innymi rozwijaną alternatywę dla menu, dotykowe suwaki i karuzele obrazu, mniejsze siatki, aby lepiej zagnieżdżać zawartość, mniej „bałaganu” i oczywiście optymalizacje w oparciu o określone urządzenia (takie jak rozszerzenia iPada).


Osobiście zacząłem tworzyć responsywne strony internetowe i motywy i choć dodanie responsywności może wymagać dodatkowej pracy, zazwyczaj warto je wypłacać. Poniżej znajduje się lista darmowych i premium motywów WordPress, które zawierają responsywne układy, które moim zdaniem są całkiem fajne. Oczywiście jest tam mnóstwo innych, ale chciałem podzielić się z Wami niektórymi z tych, które stworzyłem / znalazłem. Oczywiście, te premium zawierają mój link partnerski, więc zrobię prowizję, jeśli je kupisz (dzięki) – ale zostały wybrane na podstawie moich osobistych preferencji pod względem projektu / układu, a także na podstawie opinii od obecnych kupujących. W przypadku darmowych motywów nie wypróbowałem ich wszystkich, a te, których tak naprawdę nie testowałem, a to dlatego, że bardzo podobało mi się to, jak wyglądało i wydawały się uzasadnione.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem

Total, wielofunkcyjny motyw WordPress dla infoprenuerów

Total to nasz najlepiej sprzedający się motyw WordPress na WPExplorer. Jest to uniwersalny motyw z pełnym wsparciem dla wtyczki „przeciągnij i upuść” Visual Composer oraz zawiera mnóstwo wbudowanych ustawień Customizer i Panelu motywów, aby stworzyć prawie każdą stronę, której potrzebujesz / chcesz! Motyw w pełni obsługuje WooCommerce, dzięki czemu możesz stworzyć swój sklep internetowy. Jest również w pełni responsywny, aby dobrze wyglądać we wszystkich przeglądarkach.

2. Noir

Noir-responsive-wordpress-theme

Noir to wysokiej jakości blogowanie i motyw e-commerce WordPress, który jest idealny dla każdego bloga. Ma bardzo czysty i nowoczesny design, który jest również w pełni responsywny. Dodatkowo, jeśli chcesz założyć sklep wraz ze swoim blogiem, aby sprzedawać własne produkty lub produkty powiązane, możesz to zrobić poprzez integrację WooCommerce!

3. Dzisiaj (bezpłatny)

dziś motyw wordpress

Dzisiejszy motyw WordPress to darmowy motyw WPExplorer idealny na każdy blog i jest w pełni responsywny. Motyw zawiera stronę główną z polecanym postem oraz 2 kolumnową siatkę najnowszych postów poniżej. Projekt jest bardzo elegancki i minimalistyczny i idealny na każdy blog. Zawiera także opcje dostosowania w linkach społecznościowych nagłówka, rozmiarach obrazów, kolumnach, układach i innych.

4. Twenty 11 (bezpłatny)

Motyw WordPress Twenty Eleven

Oczywiście zacznę od domyślnego motywu Twenty 11. Zespół WordPress.org wykonał świetną robotę z tym tematem, utrzymując go naprawdę prostym, ale także potężnym i łatwym w użyciu. Jest to oczywiście idealny motyw dla początkujących i jest w pełni responsywny, więc cały czas wygląda świetnie.

5. Dostosuj (bezpłatny)

Dostosuj motyw WordPress

Adapt to mój pierwszy darmowy responsywny motyw WordPress. Został stworzony idealnie dla witryn biznesowych i portfolio, ale zawiera również pełny szablon bloga, a także można go łatwo dostosować do dowolnego rodzaju witryny, którą chcesz. Zawiera niesamowity FlexSlider, szybkie filtrowanie portfolio, kilka świetnych skrótów, a także wiele innych funkcji i oczywiście jest w 100% darmowy GPL.

6. BonPress (bezpłatny)

Motyw WordPress BonPress

BonPress to darmowy responsywny motyw WordPress stworzony przez WPZoom. Ten motyw jest najlepszy dla blogerów i ma bardzo czysty i elegancki wygląd z wbudowaną obsługą formatu postu.

7. Ewolucja

Motyw ewolucji WordPress

Ewolucja to pierwszy premium responsywny motyw WordPress stworzony przez niesamowitych ludzi z Elegant Themes. Motyw ma bardzo bardzo minimalistyczny wygląd, który jest idealny do tworzenia pozbawionej bałaganu strony internetowej, takiej jak portfolio fotograficzne i oczywiście jego część ich członkostwa, która obejmuje również mnóstwo innych świetnych szablonów.

8. Respo (bezpłatny)

Respo WordPress Theme

Respo to darmowy responsywny motyw WordPress, na który wpadłem innego dnia i byłem pod dużym wrażeniem. Ma bardzo czysty i minimalistyczny wygląd, idealny dla wszystkich blogerów, jest w pełni responsywny i bezpłatny.

9. Inteligentny start

Inteligentny start Motyw WordPress

Smart Start to gigantyczny bestseller na Themeforest. Temat ten jest niezwykle popularny od dnia jego premiery i nie ma wątpliwości, dlaczego. Ma bardzo czysty i minimalistyczny wygląd, jest w pełni responsywny i jest wypełniony wszelkiego rodzaju gadżetami. Dostępna jest również wersja tylko HTML.

10. Tlen (bezpłatny)

Motyw WordPress reagujący na tlen

Oxygen to darmowy, responsywny motyw stworzony pierwotnie przez alienwp, ale obecnie jest własnością devpress. Motyw jest bardzo minimalny i idealny nie tylko na blogi, ale także do udostępniania zdjęć.

11. Modernizacja

Modernizacja to kolejny bardzo popularny temat na rynku TF. Ma bardzo prosty projekt / układ, który jest w pełni responsywny, ale to, co czyni go naprawdę wyjątkowym, to wbudowany edytor treści, który pozwala łatwo konfigurować strony w witrynie za pomocą panelu przeciągania i upuszczania.

12. Responsive (bezpłatny)

Responsywny motyw WordPress

Responsive to darmowy motyw dostępny na WordPress.org. Przyciągnęło to moją uwagę, ponieważ jest bardzo proste, od pierwszego spojrzenia kod wyglądał dobrze i może być dobrym rozwiązaniem dla osób szukających darmowego rozwiązania dla swojej witryny firmowej.

13. Uber

Uber to super minimalistyczny motyw ThemeTrust. Temat jest zorientowany na witryny biznesowe / portfolio i ma niesamowitą zdolność do ustawiania odrębnego tła dla każdej strony.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map