Ruch jest rzeczywiście siłą napędową każdej strony internetowej. Bez odpowiedniego ruchu wszystko, co masz, to tylko kod i treść. Nie masz firmy, a jeśli nie zarejestrujesz regularnie dużej liczby odsłon, nie masz nawet narzędzia marketingowego. Ale jak zachęcić więcej osób do odwiedzenia Twojej witryny? Oczywiście dzięki tym wtyczkom WordPress do mediów społecznościowych!


Po pierwsze, musisz upewnić się, że Twoje WordPress SEO jest na najwyższym poziomie, ponieważ nie możemy ignorować wyszukiwarek jako największego źródła ruchu w Internecie. Po drugie, musisz udostępnić (lub dać swoim użytkownikom szansę na udostępnienie) swoich treści za pośrednictwem sieci społecznościowych, które są kolejnym doskonałym źródłem ruchu w sieci, ustępującym jedynie wyszukiwarkom.

W niedawnej przeszłości zaprezentowaliśmy najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress. Ta druga lista ma na celu rozwinięcie tego postu, udostępniając dodatkowe dwadzieścia (20) wtyczek do rozprzestrzeniania treści jak pożar w mediach społecznościowych i zwiększenia ruchu.

Poza tym oto dwadzieścia potężnych wtyczek WordPress do mediów społecznościowych, które zwiększają ruch na Twojej stronie lub w kolejnym projekcie. Cieszyć się!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. VIVO Live Tweets Wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-vivo-live-tweets-wpexplorer

Zwiększ zaangażowanie w swojej witrynie za pomocą wtyczki Vivo Live Tweets WordPress, która pozwala osadzać tweety na stronie w oparciu o lokalizację, tagi hash (wyszukiwane hasła) i tweety użytkowników. Ta wtyczka może się przydać, szczególnie jeśli masz witrynę z wiadomościami, która może czerpać wiele korzyści z trendów i przesyłanych tweetów.

Funkcje na pierwszy rzut oka są łatwo konfigurowalne, w pełni responsywne, ustawiają liczbę tweetów do wyświetlenia, są kompatybilne z głównymi przeglądarkami, działają na krótkich kodach i są łatwe w użyciu. Vivo Live Tweets ma świetną ocenę kupujących 4,75 / 5,00 i sprzedaje tylko 16 dolarów.

2. Wtyczka jQuery Facebook Wall WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-jquery-facebook-wall-wordpress-wpexplorer

Ta wtyczka jest odpowiednikiem Facebooka Vivo Live Tweets tylko z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Na przykład wtyczka jQuery Facebook Wall WordPress umożliwia łatwe umieszczanie albumów, zdjęć, kanałów i wydarzeń między innymi na stronie WordPress.

Ta wtyczka WordPress do mediów społecznościowych jest dostarczana z niesamowitymi funkcjami, takimi jak piękne animacje CSS, responsywny projekt, obsługa wielu stron kanału, lightbox Facebooka na zdjęcia, komentarze i podobne przyciski, a także ponad czterdzieści (40) innych opcji. Wtyczka jQuery Facebook Wall WordPress kosztuje 17 USD i ma imponującą ocenę kupujących 5,00 / 5,00.

3. Easy Social Metrics Pro WordPress Plugin

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-easy-social-metrics-pro-for-wordpress-wpexplorer

Gdy strategia mediów społecznościowych zacznie się opłacać, będziesz potrzebować rozwiązania do pomiaru wskaźników społecznościowych, aby monitorować skuteczność swoich treści w sieciach społecznościowych. W tym miejscu pojawia się Easy Social Metrics Pro dla WordPress.

Ta wtyczka mediów społecznościowych jest łatwa w instalacji i obsłudze, ma świetny pulpit nawigacyjny, automatycznie gromadzi dane, a następnie udostępnia szczegółowe raporty, które pozwalają śledzić zawartość maksymalnie dwunastu (12) głównych sieci społecznościowych. Wtyczka Easy Social Metrics Pro dla WordPress zawiera inne funkcje, w tym widżet do wyświetlania najpopularniejszych postów społecznościowych. Wtyczka jest stosunkowo nowa (opublikowana 2 września 2014 r.), Więc nie została jeszcze oceniona. Klienci mówią jednak świetne rzeczy na temat wtyczki. Ta wtyczka przywróci Ci tylko 28 USD.

4. Sossy – profil społecznościowy i licznik dla WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-sossy-social-profile-and-counter-for-wordpress-wpexplorer

Czy wiesz, że pokazanie dowodu społecznego może zwiększyć zaangażowanie użytkowników i aktywność społeczną w Twojej witrynie? Po wygenerowaniu ruchu z wyszukiwarek, mediów społecznościowych lub innych miejsc powinieneś strzelać do zaangażowania, a Sossy daje dokładnie to, czego potrzebujesz.

Sossy jest najlepiej znany z następujących funkcji: w pełni responsywny, co oznacza, że ​​Twoje liczniki społecznościowe będą dobrze wyglądać na dowolnym urządzeniu, nieograniczone profile społecznościowe, przeciągnij i upuść, funkcjonalność shortcode, nieograniczone opcje wyświetlania (tj. Możesz wyświetlać polubienia na Facebooku, obserwujących na Twitterze itp.), Pamięć podręczna funkcjonalność skracająca czas ładowania strony i wiele więcej. Sossy plugin do mediów społecznościowych dla WordPress został stworzony przez Phpbits, ma świetną ocenę 4,80 / 5,00 i sprzedaje za 14 dolców. Świetna inwestycja dla Twojej witryny WordPress.

5. Karty sieci społecznościowych dla WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-social-network-tabs-for-wordpress-wpexplorer

Od Design Chemical, elitarnego autora WordPress Social Stream, jest kolejną potężną wtyczką WordPress do mediów społecznościowych, która pomaga „… łączyć wszystkie ulubione profile sieci społecznościowych i kanały w zsuwane lub statyczne zakładki”. Masz dużo miejsca na tworzenie niesamowitych zakładek, ponieważ ta wtyczka obsługuje szesnaście (16) sieci społecznościowych i maksymalnie sześćdziesiąt dziewięć (69) rodzajów kanałów.

Inne funkcje obejmują szybkie ładowanie AJAX, funkcjonalność shortcode, elastyczne pozycjonowanie, łatwy do dostosowania, interfejs „przeciągnij i upuść” oraz pełną dokumentację, żeby wymienić tylko kilka. Z około 4000 sprzedaży i oceną 4,53 / 5,00 możemy stwierdzić, że Design Chemical dąży do doskonałości i jakości. Karty sieci społecznościowych dla WordPress kosztują 14 dolarów, ale wtyczka jest warta każdego grosza.

6. Prosta wtyczka WordPress do społecznościowej skrzynki odbiorczej na Facebook, Twitter i Google+

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-simple-social-inbox-facebook-twitter-google-plus-wpexplorer

Przenieś swój marketing społecznościowy WordPress na wyższy poziom dzięki Simple Social Inbox, wtyczce WordPress do mediów społecznościowych, jak żadna inna. Opracowany przez dtbaker, elitarnego autora, kosztujący zaledwie 18 dolarów i przy świetnej ocenie kupujących 4,33 / 5,00, Simple Social Inbox umożliwia udostępnianie postów na blogach na Facebooku, Twitterze i Google+ za pomocą jednego kliknięcia bezpośrednio z twojego Obszar administracyjny WordPress.

Ponadto możesz śledzić wydajność swoich linków społecznościowych i odpowiadać na wiadomości społecznościowe (komentarze, tweety itp.) Z pulpitu WordPress! Fajnie. dtbaker włożył kreatywność i geniusz w tę wtyczkę mediów społecznościowych!

Według autora Simple Social Inbox jest świetną alternatywą dla Hootsuite. Fakt, że możesz cieszyć się funkcjami podobnymi do hootsuite bezpośrednio na pulpicie WordPress, sprawia, że ​​ta wtyczka jest bardziej ekscytująca. Krzyczcie dtbakerowi za stworzenie naprawdę unikalnej wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress, mimo że obsługuje on tylko trzy (3) sieci społecznościowe w momencie pisania.

7. Pinterest Automatyczna wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-pinterest-automatic-pin-plugin-wpexplorer

Od uruchomienia w 2010 r. Pinterest rozwinął się tak bardzo, że stał się siecią społecznościową opartą na forum, a także źródłem ruchu. W rzeczywistości Pinterest korzystnie konkuruje z takimi serwisami jak Google+, LinkedIn i YouTube pod względem zwiększania ruchu. Musisz czerpać z tego ogromnego źródła ruchu, a wtyczka Pinterest Automatic Pin jest dokładnie tym, czego potrzebujesz.

Ta wtyczka WordPress do mediów społecznościowych umożliwia automatyczne przypinanie nieograniczonej liczby zdjęć do twoich tablic Pinterest. Możesz nawet przypiąć polecane zdjęcia (lub pierwszy obraz w każdym poście), zbiorczo przypiąć wiele zdjęć i przypiąć przypinki do swoich postów. Automatycznie. Wystarczy zainstalować wtyczkę i praca jest skończona.

Automatyczna wtyczka Pinterest Pinterest obsługuje WooCommerce (automatyczne przypinanie zdjęć produktów), niestandardowe typy postów, szpilki oparte na kategoriach i niestandardowe taksonomie. Wtyczka jest dostarczana z innymi funkcjami niewymienionymi powyżej, a także bezpłatną obsługą. Wtyczka Pinterest Automatyczna wtyczka WordPress ma ponad 1200 sprzedaży, świetną ocenę 4,30 / 5,00 i sprzedaje za jedyne 15 USD.

8. DITTY Twitter Ticker Wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-ditty-twitter-ticker-wpexplorer

To jest bardziej dodatek, ponieważ wymaga Ditty News Ticker (za darmo) do pracy. Poza tym możesz użyć Ditty Twitter Ticker, aby utworzyć wiele kanałów Twitter dla swojej witryny WordPress. Dzięki wielu opcjom wtyczka ta pozwala wyświetlać twoje kanały na liście, rotatorze, scrollerze lub widżecie. Możesz utworzyć kanał z tweetami z wielu kont na Twitterze i nazw produktów. Ditty Twitter Ticker ma doskonałą ocenę 4,33 / 5,00, został zakupiony ponad osiemset (800) razy i kosztuje zaledwie 7 dolców.

9. Wtyczka WordPress do płatności społecznościowych

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-social-płatności-wpexplorer

Wielu programistów stworzyło wtyczki WordPress do mediów społecznościowych, które pozwalają użytkownikom „płacić” podobnymi, tweetami lub +1, aby zobaczyć ograniczoną zawartość. Jednak tylko kilka z tych wtyczek jest w stanie dopasować się do elegancji i łatwości użytkowania, które są dostępne dzięki wtyczce WordPress Social Payments firmy Butterfly Media.

Płatności społecznościowe są zgodne z głównymi przeglądarkami WordPress 3.9 i umożliwiają całkowitą personalizację. Ponadto wtyczka obsługuje skróty, dzięki czemu można dodawać ikony płatności społecznościowych w dowolnym miejscu. Świetnie, musisz zobaczyć wtyczkę w akcji, żeby uwierzyć. Ta stosunkowo nowa wtyczka kosztuje tylko 18 dolarów.

10. Wtyczka WordPress Theater na Instagramie

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-instagram-theatre-wpexplorer

Czy jesteś aktywny na Instagramie? Jeśli często publikujesz zdjęcia na Instagramie kilka razy dziennie, możesz łatwo i stylowo je pobrać i wyświetlać na stronie WordPress za pomocą wtyczki Theatre Instagram. Co więcej? Wtyczka pomoże ci ulepszyć grę na Instagramie, jeśli jesteś w tyle.

Instagram Theatre pozwala tworzyć piękne galerie / portfolio Instagram na swojej stronie WordPress bez większego wysiłku. Dostępnych jest kilka układów, w tym lista, siatka i pełny ekran. Wtyczka jest w pełni responsywna, ma ocenę kupujących 4,3 / 5,00 i kosztuje 14 dolarów.

11. Wtyczka społecznościowa WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-social-locker-for-wordpress-wpexplorer

Czasami, bez względu na to, jak dobra jest twoja treść, ludzie po prostu nie klikają przycisków społecznościowych tak często, jak chcesz. Co powiesz na zachęcanie ludzi do „płacenia” za pomocą podobnego, tweeta lub Google +1, aby uzyskać dostęp do najcenniejszych treści? Social Locker for WordPress to pięknie zaprojektowana wtyczka mediów społecznościowych, która pomaga zwiększyć wydajność społecznościową witryny, zyskać ekspozycję i łatwo i szybko zbudować społeczność obserwujących. Social Locker dla WordPress został zakupiony ponad 3600 razy, ma imponującą ocenę 4,68 / 5,00 i sprzedaje za 24 USD.

12. Zabawna wtyczka WordPress na Facebooku

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-funny-facebook-pop-up-wpexplorer

Kto od czasu do czasu nie chichotał? Mówi się, że śmiech jest najlepszym lekarstwem, a jeśli chcesz rozśmieszyć odwiedzających witrynę internetową i jednocześnie zwiększyć swój wynik w mediach społecznościowych, potrzebujesz tego Śmiesznego wyskakującego okienka na Facebooku.

Na początek wyskakujące okienko zawiera typowy przycisk Lubię i, dla komicznej ulgi, przycisk Nie lubię, którego nie można kliknąć. Tak, porusza się po najechaniu myszką. Wystarczy powiedzieć, że możesz polubić stronę lub zamknąć wyskakujące okienko. Tak czy inaczej, będziesz się śmiał. Pop-up Funny Facebook ma ocenę kupującego 4,00 / 5,00 i kosztuje tylko 5 dolców.

13. ULTIMATE WP Social Deux WordPress Plugin

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-ultimate-social-deux-wpexplorer

Z niesamowitą oceną 4,68 / 5,00, ponad 1700 sprzedaży i mnóstwem wspaniałych funkcji, Ultimate Social Deux jest wtyczką mediów społecznościowych, której chcesz napędzać aktywność społecznościową na swojej stronie. Ultimate Social Deux działa od razu i dobrze współpracuje z innymi wtyczkami WordPress. Główne cechy to to, że wtyczka jest super szybka, w pełni responsywna, zawiera niestandardowe kolory, automatyczne aktualizacje, obsługę wielu języków itp. Ultimate Social Deux kosztuje zaledwie 14 USD.

14. Socialslider Universal Social Sidebar Plugin WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-socialsider-wpexplorer

Wtyczka mediów społecznościowych SocialSider jest co najmniej piękna. Dzięki ponad sześćdziesięciu (60) ikonom społecznościowym, sześciu (6) stylom kolorów i eleganckiemu projektowi oraz innym unikalnym funkcjom, SocialSider pomoże Ci stworzyć piękny społeczny pasek boczny w ciągu kilku minut. Ta wtyczka do mediów społecznościowych WordPress ma świetną ocenę 4,9 / 5,00 i sprzedaje za 13 dolarów, co również zapewnia świetne wsparcie.

15. ShareIt – fragmenty udostępnianej zawartości Wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-shareit-wpexplorer

Przyzwyczaiłem się chwalić kreatywność za każdym razem, gdy ją widzę. Elliot wybrał pomysł i dodał przewagę do fragmentów udostępnianych treści dzięki swojej unikalnej wtyczce ShareIt. Wtyczka jest najbardziej znana z wielu świetnych funkcji, takich jak możliwość udostępniania w różnych sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn i Tumblr, między innymi, w pełni responsywny projekt, wiele opcji wyrównania (tj. Umieść fragmenty po lewej stronie, w w prawo lub w środku), integracja z edytorem wizualnym WYSIWYG, niestandardowy CSS, integracja ikon FontAwesome, świetne wsparcie i wiele więcej. ShareIt ma niesamowitą ocenę 4,62 / 5,00 i kosztuje tylko 14 dolców.

16. Udostępnianie Jetpack przez WordPress.com

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-jetpack-sharing-wpexplorer

Musiałeś już słyszeć o Jetpack. Ta wtyczka zawiera wiele ciekawych modułów, w tym Udostępnianie, które pozwala dodawać piękne przyciski udostępniania społecznościowego do treści. Udostępnianie Jetpack obsługuje kilka sieci społecznościowych, w tym między innymi Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit, Digg, StumbleUpon i Pinterest. Jest łatwy w instalacji, aktywacji i użyciu. Ponadto moduł udostępniania Jetpack umożliwia przeciąganie i upuszczanie przycisków społecznościowych w celu ich rozmieszczenia. Jetpack ma ponad dwanaście (12) milionów pobrań i ocenę 3,9 / 5,00. Pokochasz ten moduł udostępniania, jeśli cenisz sobie prosty i czysty design.

17. Przyciski udostępniania społecznościowego Mashshare Darmowa wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-share-button-mashshare-wpexplorer

Mashable.com ma dostęp do udostępniania społecznościowego dzięki swojemu jedynemu w swoim rodzaju systemowi udostępniania społecznościowego, który podsumowuje i wyświetla całkowitą liczbę akcji na górze każdego postu. Przycisk Udostępnij MashShare daje Ci możliwość replikacji przycisków społecznościowych Mashable w Twojej witrynie. Wtyczka nie ładuje żadnych zewnętrznych skryptów i wykorzystuje buforowanie, co oznacza, że ​​jest szybki. Ponadto jest zgodny ze wszystkimi motywami WordPress i ma funkcję shortcode, dzięki czemu możesz umieszczać przyciski społecznościowe w dowolnym miejscu.

18. FLARE Darmowa wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-flare-wpexplorer

Po zarejestrowaniu konta Filament (łatwe i bezpłatne) szybko dowiesz się, że Flare oferuje wiele elastycznych opcji. Na początek przyciski społecznościowe są łatwe do skonfigurowania i dostosowania. Dodatkowo. Flare ma świetny interfejs użytkownika, który pozwala tworzyć pożądane wrażenia społecznościowe. Jesteś naprawdę odpowiedzialny za marketing społecznościowy na swojej stronie WordPress, ponieważ Flare sprawi, że ludzie będą udostępniać twoje treści i śledzić cię w krótkim czasie. Ta wtyczka jest zbudowana z jQuery, obsługuje również główne przeglądarki.

19. Social Toolbar Darmowa wtyczka WordPress

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-social-tool-tool-wpexplorer

Uporządkuj wszystkie przyciski społecznościowe w atrakcyjnym wizualnie pasku narzędzi za pomocą niesamowitej wtyczki Social Toolbar. Innymi słowy, wtyczka Social Mediabar do narzędzi społecznościowych umożliwia dodanie łatwego do dostosowania paska narzędzi w sekcji stopki witryny. Możesz dostosować pasek narzędzi według własnego wyboru kolorów (np. Kolorów marki). Wtyczka jest w pełni responsywna i pomoże Ci zwiększyć zaangażowanie w witrynie bez przeszkadzania czytelnikom.

20. Udostępnianie społecznościowe przez Danny Free WordPress Plugin

20-awesome-social-media-plugins-for-wordpress-social-sharing-by-danny-wpexplorer

Ta wtyczka WordPress do mediów społecznościowych jest dostarczana przez Danny’ego van Kootena, faceta, który opracował popularną wtyczkę WordCress MailChimp wśród innych świetnych wtyczek WordPress. Ta wtyczka jest szybka, elastyczna i prosta. Dzięki ponad piętnastu tysiącom (15 000) pobrań, znakomitej ocenie 5.0 / 5.0 i wielu niesamowitym funkcjom, Social Sharing by Danny pomoże Ci przenieść grę społecznościową na zupełnie nowy poziom. Następnie wtyczka działa z WordPress 3.5 lub nowszym i obsługuje wiele języków, a także funkcjonalność shortcode.

Twoje przemyślenia na temat wtyczek WordPress do mediów społecznościowych

Teraz, gdy masz jeszcze dwadzieścia niesamowitych wtyczek WordPress do mediów społecznościowych, nie ma powodu, dla którego Twoja witryna WordPress ma słabą skuteczność w zakresie marketingu społecznościowego. Jednocześnie pamiętaj, że jakość i wartość sprawią, że więcej osób udostępni Twoje treści. Z jakich wtyczek WordPress do mediów społecznościowych korzystasz na swojej stronie WordPress? Udostępnij i dodaj ten post za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Wszystkiego najlepszego!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me