Jeśli chcesz stworzyć stronę internetową, w której ludzie mogą się zarejestrować i zostać członkami, dostępna jest nowa wtyczka, która znacznie ułatwi Ci życie. Ostateczny członek to wtyczka do profilu społeczności i użytkownika, która bardzo ułatwia dodawanie pięknych profili użytkowników do witryny i tworzenie zaawansowanych społeczności internetowych.


profil um

Wtyczka jest niezwykle wszechstronna i umożliwia tworzenie szerokiej gamy witryn, w których użytkownicy mogą się zarejestrować i zostać członkami. Jest pełen funkcji i funkcjonalności, ale nadal jest łatwy w użyciu i lekki.

Chociaż w tym poście jest zbyt wiele funkcji, aby wymienić, główne funkcje wtyczki to: niestandardowe role użytkowników; wiele formularzy rejestracyjnych z przypisaniem roli; nieograniczona liczba pól formularza do przechwytywania danych użytkownika; logika warunkowa dla pól; zaawansowany konstruktor przeciągnij i upuść; piękne profile użytkowników; menu warunkowe; katalogi członków z opcjonalnymi filtrami wyszukiwania; strona konta dla użytkowników do zarządzania własnym kontem (zmiana hasła, usunięcie konta, prywatność itp.); ograniczenie treści z przekierowaniami strony; szablony e-mail i wiele innych.

um-memberdirectories

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Natychmiastowa konfiguracja

Wielką zaletą wtyczki jest to, że możesz uruchomić swoją witrynę społeczności w ciągu kilku minut dzięki natychmiastowej konfiguracji wtyczki, która automatycznie doda wszystkie podstawowe strony potrzebne do umożliwienia rejestracji i członkostwa.

Rozszerzenia

Aby zachować prostotę i zachować lekkość wtyczki i swobodne pęcznienie, wtyczka korzysta z modelu rozszerzenia, który jest tym samym modelem używanym przez popularne wtyczki, takie jak WooCommerce, Easy Digital Downloads i Ninja Forms. Użytkownik Ultimate obecnie oferuje następujące opcje Ostateczne rozszerzenia członka z większą ilością planowanych na przyszłość:

Login społecznościowy

Jeśli chcesz zezwolić użytkownikom na rejestrację / logowanie do Twojej witryny za pośrednictwem sieci społecznościowych, aby nie musieli pamiętać innego zestawu danych logowania, możesz to zrobić za pomocą rozszerzenia do logowania społecznościowego, które umożliwia użytkownikom rejestrację / logowanie przez Facebook, Twitter, Google+ , LinkedIn, Instagram, VK.com/VKontakte. Możesz zdecydować, z których sieci korzystać, a za pomocą krótkich kodów możesz wyświetlać przyciski w formularzach logowania i rejestracji lub w dowolnym miejscu na stronie.

um-socjallogin

MailChimp

Rozszerzenie MailChimp integruje MailChimp z wtyczką i umożliwia użytkownikom subskrybowanie twoich list mailowych podczas rejestracji w Twojej witrynie. Użytkownicy mogą subskrybować wiele list i wypisać się z list bezpośrednio ze strony swojego konta. Dzięki temu rozszerzeniu możesz także synchronizować meta użytkownika z listą MailChimp.

um-mailchimp

bbPress

Podczas tworzenia witryn opartych na społecznościach powszechne jest posiadanie forum, na którym użytkownicy mogą wchodzić ze sobą w interakcje. To rozszerzenie bezproblemowo integruje Ultimate Member z bbPress i przenosi informacje o profilu bbPress na profil Ultimate Member.

um-bbpress

Recenzje użytkowników

Rozszerzenie opinii użytkowników Ultimate Member zapewnia 5 gwiazdek i system oceny w Twojej witrynie, który umożliwia użytkownikom wzajemne ocenianie i recenzowanie. Dzięki temu rozszerzeniu możesz zamówić katalogi członków według najwyżej ocenianych użytkowników, pozwolić użytkownikom na filtrowanie katalogów według oceny, dodawanie widżetów do Twojej witryny pokazujących najwyżej ocenianych i najwyżej ocenianych użytkowników i wiele więcej.

przeglądy użytkowników

myCRED

Jeśli chcesz zrewolucjonizować swoją witrynę i nagradzać użytkowników, możesz to łatwo zrobić, integrując Ultimate Member z myCRED, który moim zdaniem jest najlepszym systemem zarządzania punktami dla WordPress. To rozszerzenie pozwala nagradzać użytkowników punktami za określone działania, a także wyświetlać punkty, odznaki, rangę i miernik postępu na swoim profilu.

um-mycred

Powiadomienia

Istnieje wiele wtyczek, które pozwolą Ci dodawać powiadomienia z całej witryny do Twojej witryny, ale niewiele z nich ma możliwość wyświetlania powiadomień dla niektórych ról użytkowników lub zalogowanych / wylogowanych użytkowników. Dzięki temu rozszerzeniu masz pełną kontrolę nad tym, którzy użytkownicy mogą zobaczyć każde powiadomienie. Możesz także wyświetlać powiadomienia w całej witrynie lub na określonych stronach tylko za pomocą krótkiego kodu.

um-notices

Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Jeśli chcesz dodać do swojej witryny system powiadomień podobny do systemu znajdującego się na Facebooku i Twitterze, rozszerzenie to pozwoli ci to zrobić. System powiadomień w czasie rzeczywistym umożliwia użytkownikom otrzymywanie powiadomień w czasie rzeczywistym bezpośrednio na Twojej stronie o ważnych dla nich wydarzeniach.

Powiadomienia

Użytkownicy online (bezpłatnie)

Jeśli chcesz, aby użytkownicy mogli zobaczyć, którzy inni użytkownicy są online, to bezpłatne rozszerzenie pozwoli Ci wyświetlić, kto jest aktualnie zalogowany na Twojej stronie. Podobnie jak w przypadku wielu innych elementów wtyczki, to rozszerzenie pozwala użytkownikom kontrolować swoją prywatność, więc jeśli użytkownik nie chce, aby inni użytkownicy wiedzieli, że są online, może ukryć się za pośrednictwem strony swojego konta.

um -użytkownicy online

Google reCAPTCHA (bezpłatny)

Chociaż wtyczka jest już wyposażona w środki antyspamowe do formularzy logowania i rejestracji, to bezpłatne rozszerzenie umożliwia dodanie do formularzy oficjalnej Google reCAPTCHA, co pomoże w dalszym zwalczaniu spamu.

um-recaptcha

Galeria dla UM (rozszerzenie strony trzeciej)

Galeria dla Ultimate Member

Wtyczka WordPress Galeria dla Ultimate Member jest jedną z najlepszych galerii dostępnych dla wtyczki sieci społecznościowej Ultimate Member. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze. Korzystanie z tej galerii UM zapewnia każdej sieci społecznościowej bardziej nowoczesne wrażenia dzięki obsłudze zdjęć i filmów, komentarzy i kontroli albumów.

Ta wtyczka jest idealna dla każdej sieci społecznościowej, ponieważ utrzymuje użytkowników w dowolnej sieci społecznościowej, utrzymując ich zaangażowanie poprzez nieograniczoną liczbę albumów i zdjęć. Plus są 2 tryby; Tryb pojedynczego albumu i tryb nieograniczony. W trybie pojedynczego albumu użytkownicy przesyłają wszystkie swoje zdjęcia do jednego albumu, podczas gdy tryb nieograniczony daje im możliwość organizowania zdjęć i filmów w nieograniczone albumy. Wtyczka może się również pochwalić niestandardowym lightboxem, który pozwala właścicielom multimediów edytować opis albumu i podpis zdjęcia.

Jeśli witryna nie wymaga obsługi wideo, można ją łatwo wyłączyć w sekcji dodatkowej galerii w panelu administratora. W tej sekcji można również włączyć dodatek do komentarzy, który dodałby opcję pisania komentarzy do zdjęć z lightbox.

Po aktywowaniu wtyczki Ultimate Member Aktywność społecznościowa, administrator może włączyć dodatek Ściana aktywności dla Galerii UM. Po włączeniu nowe albumy będą wyświetlane na ścianie aktywności.

Wtyczka ma kilka haczyków dostępnych dla programistów, w tym haczyki po przesłaniu zdjęć, edytowaniu albumu, utworzeniu albumu itp.


Jeśli szukasz łatwego sposobu na dodanie funkcji podobnych do społeczności do swojej witryny, Ultimate Member może być wtyczką dla Ciebie. Chociaż wtyczka nie pozwala obecnie na tworzenie sieci społecznościowej, jak to możliwe dzięki BuddyPress, elastyczność wtyczki oprócz rosnącej liczby rozszerzeń oznacza, że ​​Ultimate Member będzie doskonałym wyborem dla wielu użytkowników WordPress, którzy chcą tworzyć społeczności online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me