Top 20 wtyczek WordPress dla witryn biznesowych 2017

Dlaczego potrzebujesz wtyczek WordPress, jeśli WordPress jest tak imponującą platformą, jak mówią? To jest naprawdę świetne pytanie. Nie potrzebujesz wszystkich wtyczek WordPress, ale tylko kilka, aby przenieść swoją witrynę biznesową na wyższy poziom.


Jako system zarządzania treścią WordPress robi wrażenie. Mimo to wiele działań, które kochamy, można znaleźć w tysiącach darmowych i premium wtyczek WordPress. A tam jest horda ludzi, głodnych programistów, którzy robią jeszcze więcej, gdy mówimy.

Po pierwsze, opublikujemy kilka ciekawych faktów, abyś wiedział, że czeka Cię świetna jazda. Jeśli to tak, słyszę od facetów z tyłu, kim jestem, żebyście czekali? Czy wiedziałeś?

  • Z 1 miliona najpopularniejszych witryn liczba witryn biznesowych obsługiwanych przez WordPress wynosi pięciokrotnie liczba stron z wiadomościami zarządzanych przez WordPress.
  • Istnieją niezliczone wtyczki WordPress dla bezpieczeństwa, SEO, członkostwa, e-commerce, analityki, udostępniania społecznościowego i wiele więcej.
  • Dzisiaj masz niesamowitą listę nie 10, ale 20 gwiazdorskich wtyczek WordPress, które zmienią Twoją witrynę biznesową z dobrej na świetną ?! Założę się, że o tym nie wiedziałeś, ale dygresję.

Gdyby to możliwe, moglibyśmy napisać to arcydzieło razem – ty i ja. To jest jeden z tych „otwartych” postów, jeśli mi na to pozwolisz. Cokolwiek lub dowolna wtyczka WordPress, którą masz na myśli, nadaje się do rozmowy tutaj. Ale dopóki nie będziemy mogli wspólnie pisać postów, jak zwykle weź udział w sekcji komentarzy. Wszystkie widoki są mile widziane ��

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Yoast SEO

Wtyczki WordPress

Powinieneś zgadnąć, że zacznę od SEO. Boy, SEO lub optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to coś innego. Optymalizuje tytuły, umieszcza fokusowe słowa kluczowe, pisze opisy Meta, usuwa adresy URL, przesyła mapy witryn i bla bla.

Yoast SEO umieszcza całą akcję tuż pod edytorem postów. Wtyczka mierzy również czytelność treści. Widzisz, twoja treść musi być smaczna dla czwartej równiarki – co moim zdaniem jest dobre dla zachowania użytkowników. Powiedz nie żargonie i staraj się rozmawiać z czytelnikami.

To musi mieć wtyczkę WordPress dla każdej witryny firmy. A jeśli jesteś profesjonalistą WordPress, pamięć podręczna wtyczek WordPress nigdy nie będzie kompletna bez Yoast SEO. Dzięki funkcjom tak ognistym jak czarny pył starożytnych Chin Yoast SEO działa zgodnie z reklamą.

Czy słyszysz te starożytne chińskie flety w swojej głowie? Nie? Przejdźmy dalej. Naprawdę, wszystko czego potrzebujesz do celów SEO na stronie to Yoast SEO. Możesz dowiedzieć się więcej o korzystaniu z wtyczki w naszym szczegółowym przewodniku SEO Yoast.

Och, nie zapomnę, że ma wersję pro, która pozwoli Ci zaoszczędzić 150 lat. Oczywiście żartuję z lat, ale Yoast SEO jest naprawdę dobry. Zaraz, czy to brzmi tak sprzedawalnie? Istnieje wiele innych wtyczek SEO WordPress, więc możesz swobodnie szukać. W końcu Yoast SEO to Chuck Norris z wtyczek SEO.

Btw, wiedziałeś Chuck Norris umie pływać w wodospadzie? Ha ha.

Pobierz Yoast SEO za darmo   Uzyskaj Yoast SEO Premium

Symple Shortcodes

Wtyczki WordPress

Jeśli chcesz dodać elementy do swojej witryny, ale nie masz czasu na naukę kodu, pokochasz Symple Shortcodes. Ręcznie wykonane tutaj Symple Shortcodes umieszcza wiele opcji rozszerzalności w twoich rękach. Co to znaczy?

Możesz umieścić mapę Google, na przykład w dowolnym miejscu swojej witryny. Ponadto możesz umieszczać referencje, dzielniki, kolumny i wiele więcej w dowolnym miejscu.

Za pomocą kilku kliknięć możesz budować akordeony, objaśnienia, przyciski, podświetlenia i ikony społecznościowe. Osobiście ta wtyczka WordPress znajduje się na każdej stronie internetowej, a skróty zwykle przydają się wiele razy. Ułatwia ci to życie.

To darmowa wtyczka WordPress, która jest czysta i niezwykle łatwa w użyciu. Najlepszym scenariuszem jest użycie go do doładowania stron, postów i wszystkich innych obszarów witryny. Przy tak wielu funkcjach wbudowanych w pozornie lekką konstrukcję, stawiam funt mięsa, że ​​nigdy się nie nudzisz.

Co za zakład?! Wiem, wiem… wszyscy jesteśmy bardziej porywani, więc jeśli jesteś osobą, która próbowała i kochała wtyczkę w centrum tej dyskusji. Symple Shortcodes jest genialny i nie jestem w żaden sposób stronniczy.

Pobierz Symple Shortcodes za darmo

W3 Total Cache

Wtyczki WordPress

Jeśli kulisz się za każdym razem, gdy widzisz lub słyszysz słowo „pamięć podręczna”, witaj, nie jesteś sam. Ta działalność związana z pamięcią podręczną jest dla wielu ludzi myląca, dlatego ustawiliśmy cały post na ten temat. Będzie dostępny za kilka dni, więc uważaj na to.

Ale czym jest W3 Total Cache i dlaczego jest ważny dla Twojej witryny? Buforowanie to technicznie przechowywanie fragmentów witryny na urządzeniu użytkownika. Może to również obejmować sieć dostarczania treści, a także konwersję ciężkich i dynamicznych plików PHP na lekkie pliki HTML.

Czy wiesz, co to znaczy, czy nie, buforowanie ma na celu wyłącznie zwiększenie szybkości ładowania strony. W dzisiejszych czasach nie możesz sobie pozwolić na stronę internetową, której ładowanie trwa wieczność. Użytkownicy będą po prostu podskakiwać, a ty będziesz mieć zły smak w ustach. Google wyśle ​​cię również w zapomnienie.

Dlatego potrzebujesz W3 Total Cache, wtyczki buforującej od bogów. Skonfiguruj to poprawnie, a od razu masz szybszą stronę internetową. Skonfiguruj to źle, a będziesz po ciemnej stronie, walcząc z demonami i innymi rzeczami. Anyhu, W3 Total Cache to ulubieniec do pracy i jedna z najprostszych wtyczek WordPress, które znajdziesz.

Funkcje tej rzeczy sprawią, że zatoczysz się ze zdumienia. Aby zaostrzyć apetyt, masz ciekawe funkcje, takie jak AMP (przyspieszone strony mobilne) wsparcie, wsparcie SSL, kompatybilność z hostingiem współdzielonym, minimalizacja zasobów i wiele więcej.

Pobierz W3 Total Cache za darmo

Jetpack

Wtyczki WordPress

Wtyczka w kręgach WordPress ma wiele wibracji. Istnieje frakcja WordPresserów, którzy przysięgają na Jetpack, a inni, którzy twierdzą, że Jetpack to nic innego jak wzdęcia, które są złe dla twoich prędkości.

No to jesteśmy my. Uważamy, że Jetpack to wspaniałomyślna wtyczka, która zasługuje na pochwały i większe uznanie. Widzisz, nie musisz aktywować wszystkich modułów. Pamiętaj, że każdy aktywowany moduł ma swój kod – kod, który jest dodawany do Twojej witryny za każdym razem, gdy strona się ładuje. A jeśli masz świetny hosting, nie musisz się martwić.

Czy nie jest lepiej, po pierwsze, aktywować tylko te funkcje, których potrzebujesz? Natknąłem się na wiele wtyczek WordPress, ale tylko niewielu może konkurować z Jetpack pod względem funkcji i ogólnej koncepcji projektu. Jest to świetne narzędzie do doładowania Twojej witryny biznesowej w sposób, jakiego nigdy sobie nie wyobrażałeś.

Czy to udostępnianie społecznościowe, publikowanie postów, karuzele obrazów, powiązane widżety treści, statystyki witryn, ochrona przed brutalną siłą, komentarze i wiele więcej – Jetpack ma to wszystko. To fajna mała wtyczka, która dostarcza. Podstawowy plan jest na zawsze darmowy, ale istnieje wiele opcji premium dostosowanych do twoich potrzeb.

Pobierz Jetpack za darmo   Kup Jetpack Premium

Akismet

Wtyczki WordPress

Kuzyn Jetpack, Akismet jest – według powszechnej opinii – najlepszym zabójcą spamu. Ale czy tylko dlatego, że jest to popularna opinia, czy to znaczy, że to prawda? Cóż, ponad 3 miliony aktywnych instalacji na WordPress.org to niezwykły punkt wyjścia, nie sądzisz?

Akismet przechwytuje spamerskie komentarze, zanim pojawią się w Twojej witrynie i sieją spustoszenie. Możesz moderować komentarze w dowolnym momencie. Ta wtyczka WordPress oferuje narzędzia potrzebne do kategorycznego radzenia sobie ze spamem w komentarzach.

Obecnie Akismet jest dostarczany z hostowanym WordPressem, więc wystarczy, że aktywujesz klucz API. Procedura jest dość prosta, nie napotkasz żadnych problemów. Najlepsze jest to, to wszystko, co musisz zrobić do przechwytywania i zatrzymywania spamerskich komentarzy w Twojej witrynie.

Podstawowy plan jest zawsze bezpłatny (nadaje się na małe / osobiste blogi), ale Automattic oferuje kilka doskonałych smaków za miesięczną opłatą. Przystępność zależy od potrzeb biznesowych, osobistych preferencji i, oczywiście, budżetu.

Pobierz Akismet za darmo   Zdobądź Akismet Premium

Wtyczka do katalogu firm

Wtyczki WordPress

Oto oferta:

Katalogi wypadają dobrze w przestrzeni online. Czy pamiętasz kilka rzeczy, które powiedzieliśmy o SEO kilka sekund temu? Tak, założę się, że rozmawialiśmy o Yoast SEO. Interesuje mnie fraza „optymalizacja wyszukiwarek”. Początkujący nie mają pojęcia, czym jest SEO.

Zobacz, dokładnie w momencie, kiedy to napisałem, od razu wpadłem na pomysł. Jest coś takiego: jak miło byłoby mieć katalog SEO dla zainteresowanych uczniów SEO? Ludzie mogą wymieniać wszelkiego rodzaju rzeczy związane z SEO. Być może przyniosłoby to miliony wyświetleń stron, ponieważ SEO jest jednym z najbardziej poszukiwanych słów kluczowych.

Czy to w ogóle ma sens? Mimo to, jeśli szukałeś wtyczki katalogowej, która zrewolucjonizowałaby twoją firmę aukcyjną, wtyczka Business Directory jest twoja. Oczywiście jest darmowy i zawiera imponującą listę funkcji. W jednym wierszu funkcje doprowadzą Cię do szaleństwa.

Pobierz katalog firm za darmo   Uzyskaj katalog biznesowy Premium

Sucuri Security

Wtyczki WordPress

Bezpieczeństwo WordPress to dość śliskie zwierzę. Właśnie wtedy, gdy myślisz, że masz wszystko pod kontrolą, haker przejmuje cię do szaleństwa. Ale nie możesz płakać faul, nie możesz. Potrzebujesz tylko najlepszego rozwiązania zabezpieczającego WordPress, takiego jak Sucuri.

Wtyczka Sucuri Security zapewnia całkowitą kontrolę nad bezpieczeństwem Twojej witryny WordPress. Innymi słowy, jest to pakiet bezpieczeństwa, który ma wzmocnić twoje dotychczasowe wysiłki w zakresie bezpieczeństwa. Po wyjęciu z pudełka wtyczka Sucuri Security jest dostarczana z kilkoma fajnymi funkcjami.

Mówimy o monitorowaniu integralności plików, rejestrowaniu działań związanych z bezpieczeństwem, zdalnym skanowaniu złośliwego oprogramowania, działaniach bezpieczeństwa po hakowaniu, monitorowaniu czarnej listy, skutecznym wzmocnieniu bezpieczeństwa i powiadomieniach bezpieczeństwa. Jest to jedna z faktycznie działających wtyczek zabezpieczających WordPress.

Ale to prawdopodobnie dlatego, że wtyczka została opracowana przez tych samych facetów, którzy przynieśli nam jedno z najlepszych rozwiązań bezpieczeństwa w sieci. Połącz tę wtyczkę z dodatkowymi funkcjami Sucuri Premium, takimi jak zapora sieciowa CloudProxy, a masz potężne rozwiązanie bezpieczeństwa, abyś mógł lepiej spać w nocy.

Pobierz Sucuri Security Free   Zdobądź Sucuri Premium

Formularz kontaktowy 7

Wtyczki WordPress

Prawdopodobnie najlepszy kreator formularzy, z jakim się zetknąłem, Contact Form 7 oferuje wiele możliwości, jeśli chodzi o tworzenie i integrację formularzy kontaktowych w witrynie. Ta wtyczka jest narzędziem ratującym życie, ponieważ mogę tworzyć formularze kontaktowe i umieszczać je w dowolnym miejscu mojej witryny w rekordowym czasie.

Ta wtyczka WordPress, dostarczona przez Takayuki Miyoshi, jest również niesamowita w zarządzaniu wieloma formularzami kontaktowymi. To i możesz łatwo dostosować formularze i zawartość poczty za pomocą prostych znaczników. powiedziałem prosty znacznik. Po zrozumieniu sprawy Formularz kontaktowy 7 stanie się jedną z twoich ulubionych wtyczek WordPress.

Inne funkcje obejmują przesyłanie oparte na AJAX, filtrowanie spamu Akismet, CAPTCHA, funkcję shortcode i wiele więcej. Plus kilka ustawień, aby upewnić się, że otrzymujesz każde zgłoszenie ze swojej witryny. Formularz kontaktowy 7 jest łatwy w instalacji i obsłudze. W tej chwili ma ponad 3 miliony aktywnych instalacji.

Pobierz Formularz kontaktowy 7 Bezpłatnie

Yet Another Related Posts Plugin (YARPP)

Wtyczki WordPress

Ułatwienie czytelnikom znalezienia większej ilości Twojej niesamowitej zawartości może oznaczać tylko wspaniałe rzeczy dla Twojej witryny WordPress. Na początek, im więcej treści znajdą, tym dłużej pozostają w witrynie, co jest świetne dla zaangażowania użytkowników, ruchu i – ostatecznie – konwersji.

Yet Another Related Posts Plugin oferuje wiele funkcji zapewniających łatwość odkrywania zawartości. Na początek masz wiele lokalizacji wyświetlania powiązanych postów. Domyślna lokalizacja jest oczywiście poniżej Twojej zawartości, ale możesz dodawać pokrewne posty w dowolnym miejscu, w tym w obszarach widżetów i plikach szablonów.

Co więcej, ta wtyczka WordPress jest dostarczana z jedynym w swoim rodzaju systemem szablonów, który pozwala dostosować sposób, w jaki czytelnicy widzą wyniki. Ponadto możesz wyświetlać powiązane posty w swoich postach, stronach, niestandardowych typach postów, a nawet w kanałach. Dzięki wszechstronnemu algorytmowi wtyczka zbiera powiązane treści z całej witryny.

Pobierz YARPP za darmo

MonsterInsights

Wtyczki WordPress

Śledzenie ruchu jest koniecznością dla każdego właściciela firmy. Dzięki informacjom zebranym podczas analizy ruchu możesz dostosować swoją witrynę i strategię marketingową, aby uzyskać maksymalny wpływ. Ponadto analiza ruchu stanowi ogromną część zrozumienia grupy docelowej.

MonsterInsights to świetne narzędzie do analizy ruchu. A ich wtyczka jest najpopularniejszą wtyczką Google Analytics dla WordPress, która ma ponad milion aktywnych instalacji! Ta wtyczka ułatwia integrację Google Analytics z witryną WordPress.

W ciągu kilku minut możesz określić, w jaki sposób odwiedzający znajdują Twoją witrynę, dzięki czemu możesz skupić się na rzeczach, które ją przyciągają. Wystarczy kilka kliknięć, aby skonfigurować MonsterInsights i przeglądać raporty Google Analytics bezpośrednio na pulpicie WordPress. To słodkie, prawda?

To narzędzie jest bardzo przyjazne dla początkujących dzięki doskonałym śledzeniom, ustawieniom i przepływom pracy, które zyskały popularność MonsterInsights na całym świecie. Inne ważne funkcje to między innymi analiza e-commerce, śledzenie reklam, statystyki w czasie rzeczywistym, śledzenie pobierania plików, śledzenie linków i śledzenie niestandardowych wymiarów.

Pobierz MonsterInsights za darmo   Zdobądź MonsterInsights Premium

WP Smush

Wtyczki WordPress

Żeby tylko nabrać rozpędu, zacznijmy od jedynej w swoim rodzaju wtyczki WordPress, która obiecuje dziesięciokrotnie zwiększyć szybkość Twojej witryny biznesowej. Panie i panowie, pozdrówcie Smusha od wspaniałego zespołu WPMU Dev.

Czy wiesz, że duże pliki obrazów mogą być powodem, dla którego ładowanie Twojej witryny trwa wieczność? Spośród wszystkich rzeczy, które spowalniają twoją stronę, obrazy są najbardziej znane. To naprawdę smutne, ponieważ większość początkujących nie rozumie, że rozmiar pliku obrazu ma ogromną korelację z szybkościami witryny.

Im większy obraz, tym dłużej trwa ładowanie witryny. Wchodzi Smush i możesz się pożegnać z dni powolnych witryn i wysokich współczynników odrzuceń. Dzięki tej wtyczce możesz zmieniać rozmiar, kompresować i optymalizować wszystkie swoje zdjęcia jednym kliknięciem.

Smush skanuje nowe i istniejące obrazy w witrynie za pomocą superserwerów WPMU, co oznacza, że ​​obciążenie jest zdjęte z serwera. Ponadto wtyczka wycina wszystkie niepotrzebne dane, kompresuje i skaluje obrazy przed zapisaniem ich w bibliotece multimediów.

Ponadto Smush optymalizuje wszystkie obrazy w całej witrynie. Obejmuje to między innymi obrazy dodane przez motywy i wtyczki. Dzieje się tak nawet w przypadku instalacji WordPress na wielu stronach. Naprawdę, jest tak wiele do napisania o tej wtyczce, że potrzebowalibyśmy pełnej recenzji, aby wszystko opisać.

Pobierz Smush Free   Uzyskaj WP Smush Premium

Galeria Envira

Wtyczki WordPress

Chociaż nie potrzebujesz wtyczek WordPress do tworzenia galerii obrazów w WordPress, wtyczka galerii, taka jak Galeria Envira, doładowuje Twoje galerie, umożliwiając dostarczanie znacznie więcej zdjęć.

We wcześniejszym poście opisaliśmy, jak tworzyć niesamowite galerie WordPress, ale skupiliśmy się tylko na wbudowanej funkcji galerii, która tworzy podstawowe galerie. Jeśli chcesz zrobić coś więcej i zachwycić czytelników swoimi obrazami, potrzebujesz Galerii Envira. Dlaczego? Ty pytasz.

Na początek, ta wtyczka jest dostarczana przez Syeda Balkhi, który z WPBeginner. Znana nazwa w kręgach WordPress, Syed jest popularny wśród wielu produktów najwyższej klasy, w tym między innymi MonsterInsights.

Jeśli chodzi o funkcje, Gallery by Envira jest w 100% responsywny i jest wyposażony w narzędzie do tworzenia galerii metodą przeciągnij i upuść, które jest błogością do pracy, integracje z mediami społecznościowymi, wsparcie WooCommerce, galerie wideo, znaki wodne, proofing obrazów i niesamowite gotowe szablony żeby wymienić tylko kilka.

Pobierz galerię Envira   Pobierz galerię Envira Premium

WooCommerce

Wtyczki WordPress

Jeśli prowadzisz witrynę e-commerce obsługiwaną przez WordPress, prawdopodobnie używasz WooCommerce. To, a może znalazłeś sposób na połączenie swojego sklepu internetowego z Shopify. Podsumowując, WooCommerce zapewnia konkurencji dobry bieg pieniędzy.

W ciągu pięciu minut możesz mieć w pełni funkcjonalną witrynę e-commerce. Tak, WooCommerce jest cholernie dobre. Możesz sprzedawać, co chcesz, przetwarzać zamówienia i śledzić zapasy jak szef.

WooCommerce to naprawdę e-commerce WordPress w pudełku. Godne uwagi funkcje obejmują wiele bram płatniczych, darmowy motyw Storefront, łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny, mnóstwo opcji do zarządzania sklepem internetowym oraz mnóstwo darmowych i premium dodatków, które oszaleją.

Dostarczone przez Automattic (tak, za WordPress.com, Akismet, Jetpack itp.), Z ponad 3 milionami aktywnych instalacji i doskonałą oceną 4.5 / 5.0, WooCommerce jest jedyną wtyczką e-commerce, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Pamiętaj jednak, że dodatki premium mogą kosztować fortunę, więc korzystaj tylko z potrzebnych funkcji. Nadal musisz przetestować koleżankę WooCommerce.

Od momentu powstania WooCommerce jest naszą aplikacją do handlu elektronicznego. Zapewniamy pewien komfort, wiedząc, że nasi konkurenci używają innych „wózków”. Rozszerzenia i dodatki są nieco mylące i mogą być drogie. – Brent

Pobierz WooCommerce za darmo

Beaver Builder

Wtyczki WordPress

Projekt witryny firmy ma ogromny wpływ na konwersje i sprzedaż. Niedawno zmieniłem kilka elementów projektu na mojej stronie portfolio i uwierzcie mi, zapytania potroiły się natychmiast, byłem zszokowany. Zszokowany zostawiłem dużo pieniędzy na stole.

Być może twój projekt cię kradnie. Więc jakie zmiany w projekcie naprawdę wprowadziłeś? Cóż, wyeliminowałem ciężki suwak, który spowalniał moją witrynę i wykorzystałem kilka funkcji znalezionych we wtyczce Symple Shortcodes, o której wspominaliśmy wcześniej. Wstawiłem również kod PHP do plików szablonów, aby uzyskać coś innego.

Co to do cholery ma wspólnego z tobą, a nawet z Beaver Builderem?

Cóż, mogłem dokonać zmian w kodzie PHP, ponieważ wiem, co to jest tag otwierający. Czy możemy powiedzieć o tobie to samo? Co zrobić, jeśli chcesz zmienić wygląd witryny bez edytowania kodu lub zmiany motywu WordPress?

Wybierasz Beaver Builder, potężne narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, które pomaga tworzyć układy z tego świata. Tak, jest kompatybilny z dowolnym motywem, a ponadto możesz korzystać z gotowych szablonów, które oszczędzają dużo czasu.

Pobierz Beaver Builder za darmo   Zdobądź Beaver Builder Premium

CSS Hero

Wtyczki WordPress

Widząc, jak właśnie dotknęliśmy projektu, porozmawiajmy o CSS Hero, wysokiej jakości wtyczce WordPress, która pozwoli Ci zaoszczędzić dużo czasu, jeśli chodzi o dostosowywanie motywu WordPress. Słuchać: Motywy WordPress zależą od CSS pod względem wyglądu Twojej witryny … ale nie znasz hombre CSS.

Jeśli chcesz zmienić rozmiar tekstu, kolory, marginesy i tym podobne rzeczy, musisz nauczyć się CSS, co musimy przyznać, że dla przeciętnego właściciela firmy jest czasochłonne. Co zamiast tego zrobić? Aby zmienić wygląd witryny firmy bez pisania wiersza kodu, musisz uczynić CSS Hero swoim przyjacielem.

Ta wtyczka WordPress zawiera niesamowite funkcje, takie jak ponad 900 czcionek Google, najwyższej klasy menedżer kolorów, efekty specjalne, gotowe style i skórki motywów. Możesz nawet eksportować swoje style na inną platformę, ponieważ ci faceci są niesamowici ��

Jeśli kiedykolwiek byłeś jednym z tych ludzi, którzy martwią się, że nie znasz wystarczającej ilości CSS, aby strona wyglądała tak, jak chcesz, możesz przestać się stresować. – Chris Lema

Zdobądź CSS Hero

Łatwe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych

Wtyczki WordPress

Jedna z najlepiej sprzedających się wtyczek społecznościowych WordPress, Easy Social Share Buttons to coś więcej niż wtyczka do udostępniania społecznościowego. Ma to na celu przeniesienie Twojej misji informacyjnej na zupełnie nowy poziom, dzięki funkcjom stąd do Timbuktu.

Łatwe przyciski udostępniania w społecznościach Wtyczki WordPress są najbardziej znane z niesamowitych funkcji, takich jak obsługa ponad 50 sieci społecznościowych, piękne szablony, liczne animacje przycisków i ikon, liczniki społecznościowe, ponad 27 pozycji wyświetlania, obsługa WhatsApp + innych aplikacji mobilnych, udostępnianie multimediów i akcje po udostępnieniu między innymi.

Ponadto (i milion innych niesamowitych funkcji), Easy Social Share Buttons jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i zapewnia doskonałą obsługę. Następnie ma kuszące formularze optin, dzięki którym możesz rozbudować zarówno swoje obserwacje w mediach społecznościowych, jak i listę mailingową za pomocą jednej wtyczki. Zabicie dwóch ptaszków tym samym kamiennym rodzajem.

Musisz zobaczyć obszerną listę funkcji dla siebie. Jeśli jesteś podobny do wielu z nas tutaj, ta wtyczka z pewnością zmiata Cię z nóg. W chwili pisania tego dodatku wtyczka obsługuje ponad 80 000 stron internetowych, ma imponującą ocenę 4,66 / 5,00 i kosztuje zaledwie 19 USD.

Uzyskaj łatwe akcje społecznościowe

Członkowie WP

Wtyczki WordPress

Gdziekolwiek jesteś online, z pewnością znajdziesz co najmniej jedną stronę internetową, która korzysta z modelu członkostwa. Oznacza to po prostu, że potrzebna treść jest zablokowana za formularzem rejestracyjnym lub ścianą płatną. Ale w jaki sposób właściciele firm potrafią budować witryny członkowskie na WordPress?

Tworzenie niestandardowej witryny członkowskiej od zera jest niezwykle kosztowne i czasochłonne, tym bardziej, gdy istnieje wiele wtyczek WordPress do członkostwa, które mogą wykonać całą brudną robotę za ułamek kosztów. Możesz także zaoszczędzić dużo czasu.

Jedną z takich wtyczek są członkowie WP autorstwa Chada Butlera, pierwsza w historii wtyczka członkowska dla WordPress. Konfiguracja tej wtyczki jest dość łatwa, ale jest potężna i wszechstronna. Funkcje obejmują możliwość blokowania dostępu do postów i stron, widżetu logowania na pasku bocznym, skrótów, niestandardowych pól rejestracji i profilu użytkownika, powiadomień o rejestracji użytkownika oraz setek opcji rozszerzalności.

Jeśli chcesz utworzyć lub odmłodzić witrynę członkowską, WP-Members to Twoja wtyczka.

Pobierz członków WP za darmo

Rejestracja Magic

RegistrationMagic Niestandardowe formularze rejestracyjne - Wtyczki WordPress

Widząc, że mówimy o witrynach członkowskich, spójrzmy na Registration Magic, specjalny rodzaj wtyczki, która pomaga przenieść rejestrację użytkowników w witrynie na zupełnie nowy poziom. Ten najgorszy wśród rejestrujących wtyczek WordPress, ten zły chłopiec przyczynia się bezpośrednio do sprzedaży i możesz zabrać go do banku.

Dzięki większej liczbie funkcji niż kiedykolwiek będziesz potrzebować, Rejestracja Magii oferuje pełną kontrolę nad wszystkimi rodzajami rejestracji. Na początek możesz utworzyć dowolną liczbę formularzy dla różnych scenariuszy. Każda forma może mieć swoje wcześniej zdefiniowane pola, co oznacza, że ​​niebo jest granicą, jeśli chodzi o formy budowlane.

Do formularzy możesz dodawać bramki płatności za pomocą jednego kliknięcia i śledzić wszystkie przesłane formularze oraz działania za pomocą intuicyjnego pulpitu. Inne funkcje obejmują w pełni funkcjonalny menedżer formularzy, załączniki plików, wiele stylów, Google reCAPTCHA, powiadomienia e-mail i wiele 3r & D integracje partyjne między innymi.

Rejestracja Magic ma wiele do zaoferowania jako niestandardowa wtyczka rejestracyjna użytkownika. Według autorów wtyczka ta „… jest brakującym systemem rejestracji użytkowników WordPress i potężnym dodatkiem do arsenału każdego administratora WordPress”.

Użytkownicy również mówią wspaniałe rzeczy o Rejestracja Magii. Oto jeden z wielu:

Jestem naprawdę początkującym twórcą stron internetowych. Wcześniej zbudowałem 3 proste strony, ale teraz zajmuję się budowaniem bardzo złożonej strony dla jednej z moich firm. Potrzebowałem potężnego narzędzia dla różnych poziomów członków, niektórych darmowych, niektórych płatnych, po prostu subskrybentów biuletynu i bałem się, że dostanę się do głowy, dopóki nie odkryłem MAGIC REJESTRACJI !! To naprawdę magia. Łatwy w użyciu, łatwy do zrozumienia. Nie wymaga umiejętności programowania. Wystarczy wpisać, co chcesz, a wszystko to zrobi dla Ciebie! Dokładnie to, czego potrzebowałem, robi więcej niż kiedykolwiek marzyłem! Jestem wstrząśnięty! – webmasterwrp

Darmowa wersja ma około 80 niesamowitych funkcji, ale jest też wersja premium z ponad 120 funkcjami, więc tak!

Pobierz rejestrację Magic Free   Uzyskaj rejestrację Magic Premium

blogVault Backup

Blogvault - pełna usługa tworzenia kopii zapasowych WordPress

Wypróbowałem kilka usług tworzenia kopii zapasowych w swoim czasie, a blogVault kradnie dzień po prostu dlatego, że jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze. W krótkim czasie będziesz tworzyć pełne kopie zapasowe poza witryną, które przydadzą się, jeśli coś się zepsuje.

A przez cały czas wszystko się psuje, czy to z Twojej winy, czy nie. Dzięki codziennym przyrostowym kopiom bezpieczeństwa śpisz dobrze, wiedząc, że Twoje treści, a więc biznes, są bezpieczne. Za niewielką cenę 9 dolarów za miesiąc blogVault pokonuje wiele innych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych dziesięć do dwóch, takich jak Bayern vs Arsenal.

Dostępne funkcje obejmują codzienne kopie zapasowe plików i baz danych WordPress, tworzenie kopii zapasowych w Dropbox, 30-dniową historię tworzenia kopii zapasowych, przywracanie kopii zapasowej jednym kliknięciem, bezpłatny plan z cotygodniowymi kopiami zapasowymi, bezproblemową migrację witryny, zarządzane kopie zapasowe poza witryną, najlepsze zabezpieczenia i obszary przejściowe pośród innych.

IMHO, jest to idealne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, jeśli masz ogromną witrynę internetową obejmującą 10 GB. Jeden użytkownik zgłasza:

Wypróbowałem kilka innych darmowych wtyczek, ale albo były one zbyt kłopotliwe, aby ich użyć, albo były niezwykle powolne, aby utworzyć kopię zapasową. Zainstalowałem dziś blogVault, który utworzył kopię zapasową całej mojej witryny – 4,5 GB – w około 45 minut. Będzie codziennie aktualizować kopię zapasową i oferuje całą gamę innych usług, w tym migrację na inny serwer. Przy 9 USD miesięcznie uważam, że jest to warte spokoju. Moja witryna jest niezbędna dla mojej firmy. – trevormwilson

Pobierz blogVault za darmo   Uzyskaj blogVault

Pop-upy Ninja dla WordPress

Popups Ninja

Guru marketingu internetowego twierdzą, że pieniądze są na liście, więc szkoda, że ​​nie opisaliśmy ani jednej wtyczki WordPress, która ułatwia subskrybowanie użytkowników w 700%. Cóż, chłopaki, wskazujemy wam Ninja Popups na WordPress, najlepiej sprzedającą się wtyczkę wyskakującą z ponad 26 tys. Sprzedaży w momencie pisania.

Co odróżnia wyskakujące okienka Ninja od podobnych wtyczek WordPress? Cieszę się, że zapytałeś. Za niewielką cenę, wynoszącą zaledwie 25 dolarów, otrzymasz kreator wyskakujących okienek typu przeciągnij i upuść, ponad 65 pięknych wyskakujących okienek, blokadę społecznościową dla ograniczonych treści, integrację z głównymi sieciami społecznościowymi i Ponad 30 platform e-mail marketingu, wyjście z zamiaru i wiele więcej.

Pop-upy Ninja dla WordPressa są w pełni responsywne, co oznacza, że ​​Twoje formularze optyczne będą wyglądać niesamowicie i będą działać wyjątkowo dobrze na wielu urządzeniach. Ta wtyczka jest autorstwa arscode, elitarnego autora CodeCanyon i ma imponującą ocenę kupujących 4,41 / 5,00. Bez wątpienia jest to jedyna wtyczka, której będziesz potrzebować do wszystkich swoich pop-upów.

Pobierz wyskakujące okienka Ninja dla WordPress

Zero BS CRM

Zero BS CRM

Zero BS CRM to wtyczka do zarządzania relacjami z klientami, która działa w systemie WordPress CMS. Daje ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć zarządzanie relacjami z klientami. Przechowuj wszystko w jednym miejscu (dokumentacja klienta) i wystawiaj faktury klientom oraz odbieraj płatności (logowanie jako transakcje).

Z pakietem Freelancer Bundler lub pakietem dla małych firm zyskujesz dostęp do rozbudowanych rozszerzeń za niewielką opłatą roczną. Coroczne odnawianie jest opcjonalne i obejmuje bieżące wsparcie i aktualizacje.

Rozpocznij kontrolę nad operacjami biznesowymi i rozwijaj swoją działalność, korzystając z CRM, aby śledzić wartościowe kontakty do potencjalnych klientów i klientów. Sprzedawaj im dokładnie to, czego chcą, kiedy najbardziej tego chcą, ucząc się na podstawie interakcji istniejących klientów z Twoją firmą.

Pobierz Zero BS CRM za darmo

Uwagi końcowe

Wtyczki WordPress mogą pomóc w przeładowaniu witryny biznesowej bez nauki kodu i bankructwa. Oczywiście, po prostu wybierz wtyczki WordPress, których potrzebujesz dla swojej firmy i miej oko na wszelkie dodatki premium, które mogą kosztować fortunę.

Wtyczki WordPress na tej liście są obowiązkowe zarówno dla początkujących, jak i uznanych użytkowników WordPress. Nie oznacza to jednak, że musisz zainstalować je wszystkie na swojej stronie WordPress. Nie, po prostu wybierz parę i idź dalej.

Jakie są twoje ulubione wtyczki WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me