Ponad 8 najlepszych wtyczek WordPress Helpdesk do zarządzania wsparciem

Najlepsze wtyczki WordPress Helpdesk do zarządzania wsparciem

Wtyczki helpdesku WordPress umożliwiają scentralizowane i terminowe wsparcie, zwiększając interakcję użytkownika i, ostatecznie, konwersje. Coraz więcej konwersji oznacza, że ​​będziesz chodzić z zadowolonym wyrazem twarzy jak Simon Cowell, co zawsze jest dobrą rzeczą.


W dzisiejszym poście wskazujemy najlepsze wtyczki pomocy WordPress dostępne na rynku, dzięki czemu możesz dodać w pełni funkcjonalny system wsparcia, aby pozyskać więcej klientów. Ale nawet przy najlepszych wtyczkach pomocy WordPress świetne wsparcie ostatecznie sprowadza się do jednej rzeczy: dostępności.

Możesz mieć wtyczkę pomocy technicznej wykuty w ogniu Mount Doom, ale jeśli nie możesz uzyskać wsparcia, to wszystko jest bezużyteczne. To tak, jakby utknąć na Saharze z Humvee, któremu właśnie skończyło się paliwo. Tak, masz pojazd o wysokiej mobilności, ale jaki jest pożytek? Płonące pustynne upały, które w tym przypadku reprezentują gniew klientów, pochłoną cię.

Bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do rzeczy. Wszystkie wtyczki pomocy technicznej są tutaj stosunkowo niedrogie i łatwe w konfiguracji i obsłudze. Naprawdę powinieneś być w stanie skonfigurować system wsparcia w mniej niż 5 minut za pomocą dowolnej z poniższych wtyczek.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Catchers Helpdesk Wtyczka WordPress

WordPress Helpdesk Plugins: Catchers Helpdesk

Dzięki Marti, jednemu z facetów stojących za tą pomyślną wtyczką helpdesku, miałem okazję przetestować Catchers na jednej z moich stron. Między tobą a mną byłem pod takim wrażeniem, że teraz używam go do jednego z moich formularzy kontaktowych.

Jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze, co oznacza, że ​​możesz zapewnić niesamowite wsparcie, zanim następny facet przeczyta resztę tego postu. Możesz łatwo dostosować formularze pomocy technicznej, aby wyglądały dokładnie tak, jak chcesz i umieszczać je w dowolnym miejscu za pomocą skrótów. Możesz nawet wyświetlać formularze kontaktowe, aby czytelnicy nie opuszczali twoich stron.

Potrzebujesz więcej mocy? Pamiętaj, że wtyczka Catchers Helpdesk zawiera niestandardowe pola, które pozwalają rozszerzać formularze w dowolny sposób, podczas gdy Google reCaptcha nie wpuszcza spamerów.

Rozszerzenie WooCommerce = Tak!

W chwili pisania tego tekstu Marti i firma pracują nad rozszerzeniem WooCommerce, co oznacza, że ​​możesz oczekiwać wielu dobrych rzeczy.

Ponadto możesz przypisywać bilety do różnych przedstawicieli obsługi technicznej, zmieniać priorytet biletów i organizować te bilety w kategorie. Dodatkowo, czytelnicy mogą się z Tobą skontaktować za pomocą formularza kontaktowego lub e-maila, a Catchers Helpdesk przekształci wszystkie e-maile pomocy technicznej w bilety, które można łatwo odzyskać za pośrednictwem administratora WordPress.

Jeśli odwiedzający wielokrotnie zadają to samo pytanie, możesz skorzystać z zapisanych odpowiedzi, aby zaoszczędzić czas na wszystkich etapach ścieżki konwersji. To i masz automatyczną odpowiedź, aby zainteresować odwiedzających, oraz w pełni konfigurowalną stopkę e-mail, która zwiększa zaangażowanie. Aby mieć kontrolę nad zespołem, możesz używać prywatnych notatek, które są widoczne tylko dla Ciebie i Twoich pracowników wsparcia.

W razie potrzeby możesz łatwo wyeksportować bilety do pliku CSV w celu późniejszego wykorzystania i wyświetlić szczegóły odwiedzających za pomocą funkcji karty klienta.

Uzyskaj pomoc dla łapaczy

2. WSDesk – ELEX WordPress Helpdesk

WSDesk - ELEX WordPress Helpdesk

Dzięki WSDesk możesz łatwo dodać do WordPress pełny niestandardowy system wsparcia. Po prostu zainstaluj i użyj kreatora konfiguracji, aby rozpocząć. Dodaj wszystkich swoich agentów – nie zarządzasz żadną dodatkową opłatą, ponieważ zarządzasz platformą wsparcia. To samo dotyczy biletów. Dzięki WSDesk nie ma limitu liczby, którą mogą przesłać Twoi klienci. Możesz nawet przypisywać agentów, statusy (nierozwiązane, oczekujące, rozwiązane) i tagi, aby uporządkować swoje bilety. Ponadto, w przeciwieństwie do niektórych opcji, WSDesk przechowuje wszystkie dane w Twojej witrynie – więc odpowiadasz za klientów i dane wsparcia.

WSDesk oferuje również wbudowane opcje ułatwiające obsługę. Włącz ustawienia powiadomień e-mail, automatyczne zamykanie biletów po bezczynności, przydzielanie według działów i inne. Dodaj konserwowane odpowiedzi dla swoich agentów. Sprawdzaj swój zespół, korzystając z ocen agentów i raportów biletów. Możesz także użyć IMAP lub Google OAuth do automatycznego tworzenia zgłoszeń z nieprzeczytanych wiadomości e-mail. Jak wspaniale to jest?

Inne funkcje wtyczek obejmują integracje z WooCommerce, EDD, Contact Form 7, Gravity Forms i WPML. Oprócz prostych kopii zapasowych xml, dodatku premium do powiadomień SMS i mnóstwa dostosowań.

Uzyskaj WSDesk

3. Centrum pomocy Richpanel i czat na żywo dla WooCommerce

Wtyczki pomocy technicznej WordPress: Richpanel WooCommerce Sprzedaż biletów, dział pomocy technicznej i CRM

WooCommerce Helpdesk, czat na żywo i wtyczka CRM to kompleksowe rozwiązanie do obsługi klienta. Wtyczka umożliwia połączenie zaawansowanych narzędzi do zarządzania klientami i analiz Richpanel z popularnym rozszerzeniem WooCommerce.

Jedynym wymaganiem jest posiadanie konta Richpanel, aby korzystać z wtyczki, która zaczyna się od 50 USD miesięcznie. Biorąc pod uwagę, że jest to równoznaczne z połączeniem członkostwa HelpScout z wieloma uaktualnieniami premium WooCommerce, jest to uczciwa cena za wszystkie zaawansowane funkcje, które otrzymujesz. Po rejestracji możesz zsynchronizować WooCommerce z Richpanel i zacząć korzystać z wtyczki.

Richpanel ułatwia zarządzanie potrzebami klienta, prośby o wsparcie i analitykę sprzedaży. Oprogramowanie tworzy profile klientów, dzięki czemu można zobaczyć ich zachowania zakupowe, co pozwala przewidywać ich potrzeby i zwiększać współczynniki konwersji.

Wtyczki pomocy technicznej WordPress: Richpanel WooCommerce Live Chat

Poza tym Richpanel zawiera wbudowane opcje obsługi czatu na żywo. W ten sposób możesz zapewnić klientom natychmiastową pomoc, jakiej potrzebują. Czat na żywo jest przyjazny dla urządzeń mobilnych i łatwo można go osadzić na swojej stronie internetowej.

Usługa obejmuje również w pełni funkcjonalną konfigurację pomocy technicznej, dzięki czemu klienci mogą otwierać zgłoszenia, którymi personel wsparcia może łatwo zarządzać za pomocą ekranu agenta. Stąd możesz przypisywać bilety, ustawiać priorytety i sprawdzać otwarte skrzynki. Możesz nawet skonfigurować filtry, aby kierować reklamy na słowa kluczowe i przypisywać bilety do określonych zespołów wsparcia (wszystko na temat „podatku od sprzedaży” może na przykład trafić do zespołu finansowego). Pracownicy mogą również przeglądać historię zakupów i harmonogram działań klienta, aby zapewnić ukierunkowane wsparcie.

Jeśli korzystasz z WooCommerce, Richpanel Dział pomocy technicznej WooCommerce prawdopodobnie najlepiej pasuje do konfiguracji działu pomocy technicznej. Połączenie czatu na żywo, sprzedaży biletów oraz szczegółowych danych i raportów umożliwia lepszą obsługę klientów przy jednoczesnym maksymalizowaniu współczynników konwersji.

Pobierz wtyczkę RichPanel

4. Baza wiedzy i wtyczka Helpdesk

Wtyczki WordPress Helpdesk: Baza wiedzy

Być może chcesz skrócić wszystkie godziny spędzone na wydawaniu obsługi klienta. Być może chciałbyś bardziej pasywny sposób pomóc swoim odwiedzającym. Chcesz zmniejszyć liczbę wiadomości e-mail dotyczących obsługi klienta i połączeń telefonicznych jeden na jednego.

Ze wszystkich wtyczek pomocy technicznej WordPress, które tu dzisiaj przeglądamy, ten zły chłopiec wygrywa duży, ponieważ pomaga stworzyć nie tylko bazę wiedzy, ale także samoobsługowe centra obsługi klienta, dokumentację produktu, wiki i obszerne FAQ.

Baza wiedzy jest dostarczana przez elitarnego autora PressApps i zawiera niesamowite funkcje, takie jak zmiana kolejności postów metodą „przeciągnij i upuść”, wyszukiwanie na żywo, bułka tarta, układy wielu stron, system głosowania, skróty, responsywny projekt, niestandardowe kolory linków, wiele -praca i wiele więcej.

Wtyczka bazy wiedzy ma wszystkie potrzebne funkcje, a żadna z nich nie. Jest łatwy w konfiguracji i po prostu działa. Bardzo łatwo wyszkolić moich klientów w korzystaniu z niego, tak bardzo, że są podekscytowani, ile czasu zaoszczędzą, mając KB na swojej stronie. Niesamowite rzeczy! – RenegadeEmpire.

Pobierz wtyczkę bazy wiedzy

5. AH Tickets Helpdesk i wsparcie Wtyczka WordPress

Wtyczki WordPress Helpdesk: Bilety AH

Jeśli jest jedna rzecz, która mnie sprzedała w tej wtyczce pomocy WordPress, to jak łatwa jest konfiguracja. Nie, nie żartuję i proszę, nie wierz mi na słowo. Wystarczy sprawdzić wideo instalacyjne AH Tickets poniżej. To tylko minuta:

Drugim, trzecim i czwartym zwycięstwem dla Ciebie musi być piękny design, imponująca lista funkcji i wyjątkowa ocena kupujących. Jakie funkcje Ty pytasz. Podstawowa architektura AH Tickets znajduje siłę w strukturze Bootstrap, co oznacza, że ​​jest przyszłościowa i reaguje od samego początku.

Nadal w pociągu funkcji, bilety AH oferują przeglądarkę i powiadomienia systemowe, w pełni konfigurowalną stronę docelową, obsługę wielu języków i RTL, bazę wiedzy, załączniki plików, intuicyjny pulpit nawigacyjny, ikony Font Awesome, czcionki Google, oceny, działy, wiele agenci wsparcia, wtyczki warte 12 dolarów i wiele więcej.

Możesz połączyć Bilety AH z Mailchimp, aby rozwinąć listę mailingową i pozwolić odwiedzającym zalogować się przy użyciu swojego ulubionego konta w mediach społecznościowych. Jest to jedna z najlepszych wtyczek pomocy technicznej WordPress, którą możesz zdobyć.

Zdobądź bilety AH

6. WordPress Live Chat Complete Plugin

Wtyczki pomocy WordPress: Zakończono czat na żywo

Bestseller w domenie obsługi klienta, WordPress Chat X to najlepsza wtyczka do czatu na żywo dla WordPress. Jeśli nie miałeś okazji, przeczytaj, jak dodać czat na żywo do swojej witryny WordPress, aby zrozumieć, dlaczego czat na żywo ma tak istotne znaczenie, jeśli chodzi o natychmiastowe wsparcie.

Wróć do WordPress Chat X, jest to jedna z tych wtyczek pomocy technicznej WordPress, którą musisz wypróbować. Zanim wpadniesz w napady, dałem dziecku jazdę próbną i oto kilka szczegółów na poparcie mojej dziwacznej proklamacji.

Na początek ta wtyczka wygląda uroczo w dziale projektowym. Ponadto możesz dostosować widżet czatu do treści twojego serca, z nieograniczoną liczbą kolorów, a co nie.

100 aktywnych czatów, tryb offline i emotikony

W dowolnym momencie 100 użytkowników może czatować w Twojej witrynie, a jeśli jesteś offline, widżet czatu zmienia się w formularz kontaktowy, z którego użytkownicy mogą wysyłać Ci wiadomości. Jeśli chcesz, możesz nawet rozpocząć rozmowę z dowolnym gościem Twojej witryny. A jeśli masz dobry humor, urozmaicaj swoje sesje czatu emoji.

WordPress Chat X jest szybki i lekki i obsługuje WPML, szyfrowanie SSL dla bezpieczeństwa, WordPress 4.6+ i PHP 7. Ponadto możesz dodawać swoje linki społecznościowe na końcu czatu lub gdy operatorzy są offline. Jeśli chodzi o instalację, jedynym warunkiem jest bezpłatne konto Firebase. Sesja czatu działa w Firebase, ale historia czatów jest przechowywana na twoich serwerach w celu prowadzenia dokumentacji.

Ukończ WordPress Live Chat

7. System biletów wsparcia WooCommerce

Wtyczki pomocy technicznej WordPress: System biletów pomocy technicznej WooCommerce

Jeśli prowadzisz witrynę handlu elektronicznego za pomocą WooCommerce, oto wtyczka pomocy technicznej WordPress stworzona specjalnie dla Ciebie. Zbudowany z miłością przez Vanquish, elitarnego autora, który ma ponad 20 rozszerzeń WooCommerce pod pasem, ten system biletów wsparcia działa zgodnie z reklamą.

System biletów wsparcia WooCommerce dobrze współpracuje z WordPress i WooCommerce, oferując solidne rozwiązanie do obsługi zamówień i biletów użytkowników. Mam na myśli to, że użytkownik może przesłać zgłoszenie dotyczące dowolnego problemu napotkanego w Twojej witrynie lub zgłoszenie do pomocy technicznej dotyczące konkretnego zamówienia.

Usprawnij przepływ pracy

Twoi goście przesyłają bilety za pośrednictwem interfejsu użytkownika podczas zakupów, a Ty zarządzasz wszystkimi zapytaniami za pomocą specjalnego pulpitu zaplecza. Nic zbyt technicznego, ma to samo wrażenie WooCommerce. W końcu wtyczka po prostu rozszerza WooCommerce.

Możesz dostosować system obsługi biletów WooCommerce do dowolnych potrzeb projektowych, a korzystając ze skrótów, możesz przenieść wtyczkę w dowolne miejsce na swojej stronie. Dodatkowo wtyczka dodaje zakładki do stron użytkowników i administratorów, dzięki czemu jest łatwo dostępna.

Jeśli chodzi o bilety pomocy technicznej, możesz przypisywać bilety do różnych agentów, uzyskiwać wiele informacji o każdym bilecie, edytować / usuwać bilety, zbierać informacje o klientach i wiele więcej.

Uzyskaj system biletów pomocy technicznej WooCommerce

8. Niesamowite wsparcie Darmowa wtyczka WordPress

Wtyczki WordPress Helpdesk: niesamowite wsparcie Darmowa wtyczka WordPress

Rozpocznijmy tę drugą część od wtyczki pomocy technicznej WordPress, która pozostaje wierna swojej nazwie. Awesome Support jest silnym konkurentem wśród wielu innych wtyczek pomocy WordPress – zarówno darmowych, jak i premium. Został zaprojektowany, aby zminimalizować pracę w zakresie obsługi klienta.

Wypróbowałem to w twoim imieniu i byłem pod wrażeniem czy co? Wiem, to tylko wtyczka WordPress, ale założę się o duże pieniądze, że zmieniłbyś zdanie, gdybyś wiedział, co potrafi ta wtyczka. Ręcznie stworzona do perfekcji przez Juliena Liabeufa, SiamKreative i Awesome Support Team, ta wtyczka obejmuje wszystkie Twoje bazy.

Instalacja jest łatwa, ponieważ jest dostępna za darmo na WordPress.org. Oznacza to po prostu, że możesz zainstalować go bezpośrednio z pulpitu WordPress. Po zainstalowaniu nie możesz tego przegapić, ponieważ wtyczka dodaje łatwe do zauważenia elementy menu, które przybliżają Cię do celów wsparcia. Nie ma wielu ustawień, więc możesz się pomylić. Nie. Nic takiego. Wszystko jest czyste do winy.

Gotowe szablony stron i skróty

Domyślnie wtyczka dodaje strony Prześlij bilet i Moje bilety, ale możesz dodać system pomocy technicznej do dowolnej strony, którą masz ochotę, używając krótkiego kodu. Ustawienia dają absolutną kontrolę nad wyglądem i funkcjami systemu wsparcia.

Użytkownicy mogą łatwo tworzyć konta pomocy technicznej (w celu przesyłania biletów) i śledzić historię biletów. Formularz zgłoszenia jest prosty i zawiera znany edytor wizualny oraz załączniki. Z drugiej strony możesz śledzić wszystkie bilety, przypisywać bilety, ustalać priorytety każdego biletu i zbierać między innymi informacje o odwiedzających.

Inne godne uwagi funkcje to powiadomienia e-mail, responsywny projekt, ograniczony dostęp, obsługa wielu produktów i działów, mnóstwo bezpłatnych i premium rozszerzeń, współpraca agentów i pola niestandardowe, aby wymienić tylko kilka.

Niesamowite wsparcie to prawdziwe odzwierciedlenie tego, do czego powinny dążyć wtyczki pomocy technicznej WordPress.

Uzyskaj niesamowite wsparcie za darmo

9. WP Support Plus

Wtyczki WordPress Helpdesk: WP Support Plus

Dzięki ponad 8 tys. Aktywnych instalacji w momencie pisania i mnóstwem funkcji, które sprawią, że zaczniesz kręcić głową, ta wtyczka robi duże fale na arenie wtyczek pomocy WordPress. WP Support Plus, autor: Pradeep Makone, aktywny współpracownik WordPress.org, oferuje system biletów z niespodzianką.

Dzięki podstawowej technologii Ajax i responsywnej siatce użytkownicy mogą łatwo i szybko przesyłać bilety z dowolnego urządzenia. Ta wtyczka umożliwia przesyłanie nieograniczonej liczby zgłoszeń do pomocy technicznej za pośrednictwem administratora lub interfejsu użytkownika. Ponadto użytkownicy nie muszą rejestrować się w Twojej witrynie, aby przesłać zgłoszenie, co skraca cały proces. A co z robotami spamującymi bezsensownymi w twoich formularzach? Nie martw się, ta wtyczka posiada wiarygodną funkcję antyspamową.

Pola niestandardowe i CSS

Do Twojej dyspozycji masz niestandardowe pola i CSS, aby budować formularze biletów w dowolny sposób. Po zbudowaniu umieść formularze na dowolnej stronie lub postu za pomocą krótkiego kodu. Ta wtyczka jest dostarczana z szablonami wiadomości e-mail, a także z odpowiedziami w odpowiedzi na często zadawane pytania. Ponadto możesz łatwo priorytetyzować, kategoryzować i ustawiać status każdego biletu z poziomu pulpitu administratora.

Panel ustawień jest pełen najlepszych funkcji, co oznacza, że ​​nic nie powstrzymuje cię przed tworzeniem wsparcia nie z tego świata. Możesz zlecić tej wtyczce wszelkiego rodzaju funkcje wsparcia, które się nie zepsują.

Uzyskaj WP Support Plus za darmo

Bonus: Wyróżnienia dla wtyczek pomocy technicznej WordPress

Czy wierzysz, że lista kończy się tutaj? Cóż, powyższe wtyczki pomocy WordPress oferują wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby zapewnić wsparcie, które faktycznie działa dla Ciebie i osób odwiedzających witrynę. Wtyczki premium zapewniają całkiem sporo, ale nie daj się zwieść darmowym opcjom; są też niesamowici. Poniżej znajduje się kilka innych wtyczek i rozwiązań pomocy technicznej WordPress, które warto sprawdzić:

 • Zendesk, co pozwala między innymi zamienić sekcję komentarzy w system wsparcia
 • Pomóż skautowi, który koncentruje się na personalizacji obsługi
 • Obsługa systemu biletów dostarczany z doskonałą funkcją wyszukiwania
 • bbPress ponieważ fora również tworzą świetne systemy wsparcia

Ostatnie słowa na temat najlepszych wtyczek WordPress Helpdesk

Te i inne wtyczki pomocy WordPress oferują Twoim klientom możliwość nawiązania kontaktu i uzyskania pomocy, kiedykolwiek i gdziekolwiek utkną w Twojej witrynie. Te same wtyczki oferują szansę na skuteczniejszą pomoc odwiedzającym witrynę, ponieważ łatwiej jest tworzyć, zarządzać i śledzić zgłoszenia pomocy technicznej bezpośrednio z pulpitu administratora.

Konkluzja: Wtyczki pomocy technicznej WordPress pomagają poprawić wrażenia użytkownika i zwiększyć liczbę konwersji przy jednoczesnym oszczędzaniu czasu. Niezależnie od tego, czy wybierzesz opcję premium, czy skorzystasz z bezpłatnej wtyczki działu pomocy technicznej, upewnij się, że na czas odpowiadasz na zgłoszenia do pomocy technicznej, w przeciwnym razie zarobisz sobie złego przedstawiciela.

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka pomocy WordPress? Daj nam znać w komentarzach. Twoje zdrowie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map