Najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress

Od czasu pojawienia się serwisów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest i tak dalej, udostępnianie w mediach społecznościowych jest coraz bardziej popularne, jeśli chodzi o promocję online. Jest to obecnie kluczowy element każdej dobrej strategii marketingowej i SEO, dlatego powinieneś rozważyć użycie jednej z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych do WordPress na swoim blogu lub stronie internetowej.


Pod koniec 2019 r. Facebook miał prawie 2,5 miliarda aktywni użytkownicy! Twitter również zbiera liczby i gromadzi gotówkę z IPO. YouTube zmienił sposób udostępniania filmów przez świat, dzięki czemu zyskał miliony użytkowników. Oznacza to, że prawie wszyscy są w mediach społecznościowych, w tym Twoi klienci docelowi. Prawdopodobnie masz teraz jedną, dwie lub trzy sieci społecznościowe, prawda??

Twoi odbiorcy docelowi zaludniają serwisy społecznościowe w poszukiwaniu wiadomości, rozrywki, aktualizacji, plotek, produktów oraz w celu utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i rodziną. Inni grają w Farmville i kupują wirtualne zwierzaki na niektórych z tych stron, ale hej, każdy człowiek według własnych upodobań. Chodzi o to, że serwisy społecznościowe mogą znacznie zwiększyć ruch w sieci. Postępuj zgodnie z ogólną strategią mediów społecznościowych, a wszystko będzie dobrze.

Zacznijmy od najlepszych wtyczek mediów społecznościowych do WordPress, prawda? Wszystkie wtyczki opisane w tym poście są świetnymi opcjami dla Twojej witryny – po prostu zalecamy wybranie jednej (a może dwóch, jeśli są one specyficzne dla sieci).

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Kanał TikTok (bezpłatny)

Wtyczka Feed TikTok

Pochwal się najnowszymi trendami na swojej stronie internetowej, korzystając z bezpłatnej wtyczki TikTok Feed firmy QuadLayers. Wtyczka pozwala synchronizować i wyświetlać nieograniczoną liczbę kont użytkowników lub kanałów – a po dodaniu wtyczka generuje łatwy w użyciu krótki kod do wklejenia do dowolnego postu lub strony w witrynie. Kanał TikTok oferuje łatwe w użyciu opcje dodawania nazwy użytkownika lub hashtagu, wyboru muru lub siatki wyświetlania galerii, wybierz liczbę filmów i kolumn TikTok, które chcesz wyświetlić, włącz i dostosuj kolor nakładki wideo i wyskakujące okienka, styl przycisku z linkiem do TikTok i nie tylko.

2. Galeria kanałów na Instagramie

Galeria kanałów na Instagramie

Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych i można łatwo dodać ją do swojej witryny WordPress za pomocą wtyczki Galeria kanałów Instagram. Ta profesjonalna wtyczka oferuje zaawansowane funkcje, których nie znajdziesz w darmowej wtyczce społecznościowej. Dodaj do swojej witryny nieograniczoną liczbę kont na Instagramie (lub połącz je w jeden mega kanał), wraz z konfigurowalnymi ustawieniami układu galerii, karuzeli lub muru, koloru tła, zaokrąglonych ramek, wyskakujących obrazów, wyróżnień wpisów, informacji o profilu użytkownika i innych. A co najlepsze, wtyczka zapewnia, że ​​nie zostanie zablokowane pobieranie zdjęć i że Twój kanał będzie zawsze wyświetlany dzięki wbudowanemu systemowi buforowania.

3. Social Candy Widget (bezpłatny)

Candy Social Widget

Chcesz po prostu dodać kolorowe cukierki do paska bocznego lub stopki? W takim razie Social Candy może być wtyczką dla Ciebie. Ta urocza mała wtyczka reklamuje fantazyjny widget społecznościowy z opcjami rozmiaru ikony, kształtu (kwadrat, zaokrąglone rogi lub okrągłe kółka), docelowego linku i oczywiście, które profile społecznościowe chcesz uwzględnić. Obecnie jest 25 do wyboru, w tym popularne opcje, takie jak Facebook, Twitter, YouTUbe, Xing, Tumblr, Reddit, LinkedIN i inne. Możesz nawet przeciągać i upuszczać, aby zmienić kolejność profili i wyświetlać je w żądanej kolejności.

Ale jeśli nie chcesz instalować całej wtyczki tylko dla widżetu społecznościowego, rozważ użycie trafnie nazwanej Więcej widżetów wtyczka, która oferuje linki społecznościowe, a także inne przydatne widżety dla Twojej strony na Facebooku, o mnie, informacje o firmie, zaawansowane ostatnie posty, mapy Google i więcej.

4. Przyciski i zestaw narzędzi społecznościowych Snap Snap

Przyciski udostępniania społecznościowego Przyciski społecznościowe i zestaw narzędzi Wtyczka WordPress

Snap Snap ułatwia dodawanie mediów społecznościowych do strony WordPress. Wystarczy zainstalować i włączyć opcje pływającego paska bocznego, wbudowanych i przycisków mediów społecznościowych. Lub skorzystaj z dołączonego krótkiego kodu i niestandardowych widżetów, aby dodać linki społecznościowe w dowolnym miejscu na swojej stronie! Ta potężna wtyczka mediów społecznościowych obejmuje integrację z popularnymi sieciami (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn), a także opcjonalne przyciski drukowania / kopiowania, lokalizacje wielu przycisków, konfigurowalną kolejność przycisków i etykiet, liczbę sieci społecznościowych, liczbę udostępnień, a nawet funkcję „kliknij, aby ćwierkać” . Uaktualnij do Social Snap Pro aby odblokować dostęp do ponad 30 sieci społecznościowych, loginu społecznościowego, automatycznego publikowania, ulepszać stare posty i funkcje blokady treści.

5. Monarch Social Sharing

Monarch: najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress

Informacje i pobieranie

Monarch to wysokiej jakości wtyczka społecznościowa WordPress firmy Elegant Themes i naszym zdaniem jest to naprawdę jedna z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych, które możesz wybrać dla swojej witryny WordPress. Monarch, dołączony do ich dewelopera i dożywotnich licencji, jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie udostępniania społecznościowego. Dzięki ponad 35 sieciom społecznościowym, 5 różnym lokalizacjom przycisków, 6 wyskakujących okienek i wyzwalaczom fly-in, opcjonalnym liczeniu, niestandardowym kolorom i wielu innym wbudowanym funkcjom, możesz dosłownie zbudować swój własny jedyny w swoim rodzaju zestaw przycisków społecznościowych.

6. Flow Flow Social Stream

Flow Flow Social Stream: najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Tworzenie ściany społecznościowej jest łatwe dzięki wtyczce premium strumienia społecznościowego Flow-Flow WordPress. Ta wtyczka ułatwia łączenie profili społecznościowych i wyświetlanie pełnego strumienia aktywności społecznościowej. Utwórz niestandardowy kanał swoich własnych profili w mediach społecznościowych (obecnie obsługiwanych jest ponad 40 rodzajów kanałów) lub dodaj swoje ulubione tematy lub hashtagi.

Dostosowywanie przepływu społecznościowego nie stanowi problemu dzięki Flow-Flow. Dzięki tej wtyczce możesz ustawić własne niestandardowe siatki z filtrami dla hashtagów, stron, użytkowników i innych. Możesz także dodać wyszukiwanie na żywo dla swoich czytelników, aby posortować multimedia. Ponadto dzięki wielu układom kart, niestandardowym kolorom, siatkom i kompaktowym widokom łatwo jest zintegrować niestandardowe strumienie z dowolnym obszarem postu, strony lub widżetu.

Co jest jeszcze lepszego niż ogromny strumień społecznościowy wszystkich sieci? Strumień społecznościowy z Google Adsense i sponsorowanymi reklamami, dzięki czemu możesz zarabiać na swoim strumieniu we własnej witrynie! Dzięki rozszerzeniu Reklama i branding możesz zarabiać na swoim serwisie społecznościowym, aby wszystkie te tweety, udostępnienia i przystawki się opłacały! Ponadto istnieją również rozszerzenia do integracji z Google Adsense i aktualizacje strumienia w czasie rzeczywistym, aby uzyskać jeszcze więcej opcji.

7. Ray Social Feeds (bezpłatny)

Ray Social Feeds na Twitterze

Dzięki nowej wtyczce na Twitterze wyświetlanie kanałów w serwisie Twitter jest dziecinnie proste. Wystarczy zainstalować wtyczkę. Przejdź do karty Ustawienia wtyczki, kliknij niebieski przycisk z napisem „Generuj token dostępu i klucz tajny”. Zostaniesz przekierowany na Twitter, gdzie autoryzujesz aplikację. A token dostępu i sekret są automatycznie zapisywane dla Ciebie. Otóż ​​to. Następnie po prostu umieść krótki kod podany na dowolnej stronie, na której ma się pojawiać kanał Twitter.

Możesz umieścić wiele kanałów na Twitterze na dowolnej stronie, używając skrótów lub widżetów i działają one płynnie. Nie trzeba podawać unikalnych identyfikatorów skrótów ani widżetów, ponieważ niektóre wtyczki tego wymagają. Wszystkie są obsługiwane w tle. Wtyczka jest intuicyjna i łatwa w użyciu.

Darmowa wersja hostowana na WordPress pozwala wyświetlać dwa typy kanałów, oś czasu użytkownika i oś czasu wspomnień. Oś czasu użytkownika umożliwia wyświetlanie tweetów dowolnego użytkownika. Wspomnienia pozwalają wyświetlać tweety, w których wspomniano uwierzytelnionego użytkownika na Twitterze. Umożliwia także wyświetlanie kanału w formacie listy lub w suwaku z jedną kolumną.

Wtyczka oferuje mnóstwo możliwości dostosowywania, w których można ukryć lub pokazać różne elementy tweeta. Dedykowana karta stylu pozwala wybrać rozmiar czcionki, kolory, połączyć tekst-dekorację dla różnych części tweeta. Suwak wykorzystuje karuzelę Owl i ma wiele ustawień, którymi można sterować, np. Wyświetlanie strzałek nawigacji, wyświetlanie kropek, autoodtwarzanie, interwał przejścia, automatyczna wysokość itp. Suwak obsługuje także dotyk i przeciąganie, co ułatwia przeglądanie na urządzeniach mobilnych. Możesz także nofollow zewnętrznych linków.

Wersja pro ma wiele dodatkowych funkcji, takich jak wyświetlanie żywych zdjęć / filmów, kart Twittera, dodatkowych typów kanałów, takich jak Hashtagi i oś czasu wyszukiwania. Możesz wyświetlić za pomocą Kamienia i 2 suwaków kolumn. Możesz usunąć linki z Hashtagów, wzmianek lub linków zewnętrznych.

8. Widżet mediów społecznościowych (bezpłatny)

Widżet mediów społecznościowych Darmowa wtyczka WordPress

Wspominaliśmy o tej wtyczce mediów społecznościowych w poprzednich postach, która również przypomina mi ten post marketingowy WordPress. Jeśli go nie przeczytałeś, zrób to. Widżet mediów społecznościowych umożliwia wyświetlanie profili mediów społecznościowych jako ikon na pasku bocznym. Wtyczka obsługuje wiele serwisów społecznościowych – w rzeczywistości ponad 50, z opcją dodawania własnych niestandardowych łączy, a także udostępniania wiadomości e-mail. Zawiera mnóstwo ikon w różnych rozmiarach: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 64 × 64 i niestandardowy rozmiar. Co więcej, możesz animować ikony, które są w czterech pakietach, aby stworzyć pożądany efekt wizualny; ikony mogą powiększać (skalować), odbijać lub zanikać.

9. AddtoAny Share Buttons (bezpłatny)

AddtoAny Share Buttons: najlepsze wtyczki mediów społecznościowych dla WordPress

Jeśli szukasz szybkiego, prostego i darmowego sposobu na dodanie udostępniania społecznościowego do swojej witryny, ta wtyczka jest świetną opcją. Dzięki ponad 100 mediom społecznościowym i stronom do udostępniania, licznikom, ruchomym przyciskom, indywidualnym linkom do udostępniania, dołączonym ikonom wektorowym, opcjom lokalizacji położenia, łatwemu w użyciu krótkiemu kodowi, a nawet integracji z Google Analytics, wtyczka AddtoAny zawiera mnóstwo funkcji, które z pewnością znajdziesz pomocny.

10. Facebook • Suwak

facebook-likebox-slider-social-media-plugins-for-wordpress-wpexplorer

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ta wtyczka ma niesamowitą konstrukcję zakładek, która jest atrakcyjna i przyciąga uwagę. Ale pomijając estetykę, Facebook • Suwak jest łatwy w instalacji i obsłudze. W rzeczywistości instalacja obejmuje trzyetapowy proces konfiguracji i to wszystko, ale autor (Arscode) zapewnia 24-godzinne wsparcie na wypadek utknięcia. Facebook • Suwak obsługuje urządzenia mobilne, co oznacza, że ​​więcej użytkowników będzie udostępniać Twoje treści niezależnie od używanego urządzenia.

Ta 5-gwiazdkowa wtyczka jest doskonałym narzędziem i łatwym sposobem na uzyskanie większej liczby akcji, większej liczby fanów, popularności i ewentualnie większego ruchu. Większy ruch prędzej czy później przekłada się na więcej pieniędzy. Nie daj się jednak zwieść jego tytułowi, ta wtyczka obsługuje wiele serwisów społecznościowych, w tym Facebook (oczywiście), Twitter, Google+, Youtube, Vimeo, LinkedIn i Pinterest.

11. Share ShareThis Buttons (bezpłatny)

ShareThis Share Buttons

Podczas kompilowania tej listy najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress nie mogłem się oprzeć ShareThis. Dzięki milionom użytkowników i nawet 120 kanałom społecznościowym ShareThis stało się potężną wtyczką mediów społecznościowych na rynku pełnym podobnych produktów. Udostępnia to możliwość korzystania z pasków udostępniania (w tym pasków uniesienia), liczników i przycisków o różnych rozmiarach. Ponadto możesz śledzić interakcje w sieciach społecznościowych, tworząc konto analizy społecznościowej. Umożliwi to określenie jakości społecznościowej witryny WordPress za pomocą indeksu jakości społecznościowej (Uwaga: aby móc korzystać z bezpłatnej wtyczki, musisz zarejestrować konto ShareThis).

12. w Galerii

Wtyczka inGallery

Informacje i pobieranie

inGallery to unikalna wtyczka WordPress do integracji mediów Instagram ze stroną internetową. Wyświetli nie tylko zdjęcia na stronie WordPress, ale także filmy. Możesz ustawić dowolną liczbę źródeł, w tym użytkowników Instagram, hashtagi, a nawet URL zdjęcia / wideo. Możesz ustawić filtry, aby filtrować żądane media. Na przykład, jeśli chcesz utworzyć album, który pokazuje tylko zdjęcia / filmy z określonego wydarzenia – możesz ustawić dla tego filtr. Lub jeśli chcesz ablum, który pokazuje tylko filmy – jest do tego filtr.

Do tego wszystkiego – istnieje mnóstwo opcji dostosowywania, za pomocą których możesz dostosować galerię do swojego stylu strony. W każdym razie inGallery będzie wyglądać niesamowicie, ponieważ zawiera już różne style wyświetlania miniatur. Istnieje również wiele rodzajów układów do wyboru: siatka i karuzela. Oczywiście zawiera znacznie więcej opcji.

13. Społeczny pasek boczny

Wtyczka społecznościowego paska bocznego

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Społeczny pasek boczny pozwala wdrożyć globalny zestaw linków w witrynie za pomocą wielu różnych stylów i opcji umożliwiających ekstremalne dostosowywanie. Wszystko, od pozycji paska bocznego, kolorów, cieni, stylów etykiet, kształtów linków, nazwij go, jest tam, a jeśli go nie ma, mamy przydatny projekt edytora CSS, który pomoże Ci pójść o krok dalej niż opcje.

Integracja strony jest automatyczna z opcjami włączenia i wyłączenia stron i postów. Dodatkowo oferowany jest tryb ręczny dla lepszej obsługi motywów (przy użyciu wywołania funkcji shortcode lub PHP).

Ponieważ pozycjonowanie paska bocznego jest dowolne, od ustalonego na stronie do pozycjonowania absolutnego, mamy również opcje mobilne, aby lepiej obsługiwać urządzenia. Wybierz, aby pokazać lub ukryć pasek boczny lub zamienić linki w użyteczne przyciski, aby użytkownicy mobilni nadal mogli uzyskać pełny efekt. Wykrywanie może być obsługiwane za pomocą WordPress lub niestandardowego zapytania medialnego.

Linki są dostępne w dwóch trybach: zwykły i udostępnianie. Łącza udostępniania są dostępne w standardowym trybie udostępniania lub przy użyciu interfejsu API AddThis.com. Nie są wymagane żadne rejestracje, ale jeśli to zrobisz, możesz dodać swój identyfikator wydawcy dla AddThis.com, aby śledzić statystyki.

Linki mogą być bardzo spersonalizowane za pomocą wbudowanych ikon Czcionki Niesamowite lub jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej ikony, możesz przesłać obraz, którego chcesz użyć. Potrzebujesz wyskakującego okienka? Nie ma problemu. Niestandardowe kolory poszczególnych linków? Zostaliśmy objęci.

Ta wtyczka doskonale nadaje się do wprowadzania globalnych linków do Twojej witryny i przyciągania uwagi odwiedzających.

14. Łatwe przyciski udostępniania w serwisach społecznościowych

Łatwe przyciski udostępniania społecznościowego dla WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Easy Social Share to niesamowita wtyczka WordPress, która dodaje przyciski udostępniania społecznościowego do Twojej witryny WordPress. Dodanie przycisków udostępniania społecznościowego do bloga lub witryny to szybki i łatwy sposób na zachęcenie czytelników do udostępniania postów. Za pomocą Easy Social Share możesz dodawać jasne przyciski do każdego posta i strony. Wtyczka zawiera 18 sieci społecznościowych oraz przyciski polubienia, drukowania i wysyłania e-mailem.

Świetną funkcją Easy Social Share są wszystkie zawarte funkcje. Wtyczka obsługuje 45 głównych sieci społecznościowych, zawiera 52 szablony, ponad 27 pozycji projektowych i mnóstwo opcji dostosowywania. Dostępnych jest 9 wbudowanych szablonów przycisków (klasyczny, metro, nowoczesny, okrągły, Retina, Retina Metro, Retina Light i Retina Flat), 3 style wyświetlania (tylko ikona, ikona z nazwą i ikona z nazwą po najechaniu myszą), opcjonalnie liczniki i 9 wyświetlanych lokalizacji do wyboru. Wszystkie te opcje umożliwiają tworzenie i dodawanie ikon społecznościowych pasujących do Twojej witryny.

Easy Social Share może zrobić znacznie więcej. Niestandardowe wiadomości udostępniania, niestandardowa kompatybilność typów postów, obsługa WooCommerce, integracja bbPress, superszybkie czasy ładowania, automatyczne aktualizacje i statystyki udostępniania społecznościowego to tylko kilka innych funkcji, na które czekasz. Więc na co czekasz? Przejdź do Easy Social Share i sprawdź, czy jest to odpowiednia wtyczka dla Ciebie.

15. Latające ikony mediów społecznościowych (za darmo)

Pływająca wtyczka ikon mediów społecznościowych

Wtyczka Floating Social Media Icon robi własne fale – być może jest to łatwość użycia lub prosty proces konfiguracji, a nawet sam fakt, że możesz ustawić ikony mediów społecznościowych na pływanie, ale ta wtyczka mediów społecznościowych jest jednym z najlepszy na rynku. Jego główne cechy to ponad dwadzieścia stylów ikon, ikony o zmiennym rozmiarze, wiele widżetów, obsługa krótkich kodów, integracja automatyczna lub ręczna i mniejsze obciążenie, co jest dobre dla szybkości ładowania strony.

Ikony są dość fantazyjne i latają od lewego górnego do prawego dolnego rogu i pozostają tam tak długo, jak długo użytkownik pozostaje na twojej stronie. Nie martw się tym, możesz wyłączyć to pływające zachowanie i nadal używać wtyczki, aby zwiększyć liczbę obserwowanych i ruch.

16. Social Locker

OnePress Social Locker

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Social Locker to dodatkowa wtyczka WordPress, której możesz użyć, aby wymagać od czytelników, aby udostępniali twoją stronę społecznie, aby odblokować określone treści w Twojej witrynie. Jest to łatwy sposób na zdobycie tweetów, polubień i udostępnień nowych treści lub bezpłatnych zasobów.

Social Locker sprawia, że ​​ruch wirusowy jest prawdziwą możliwością dla twoich najnowszych postów lub stron. Być może właśnie utworzyłeś nowy darmowy motyw WordPress. Jak sprawisz, że ludzie zaczną o nim mówić, aby przyciągnąć nowych użytkowników do Twojej witryny? Łatwy. Zainstaluj Social Locker i wymagaj od użytkowników, aby tweetowali, polubili +1 lub w inny sposób udostępnili twoją stronę do pobrania. Jest to również szybki sposób na poszerzenie grona obserwujących i fanów, więc kiedy udostępnisz swój nowy produkt, jeszcze więcej osób go udostępni.

Chcesz zobaczyć, jak dobrze działa dla Ciebie Social Locker? Skorzystaj z wbudowanych raportów i analiz, aby śledzić, w jaki sposób zablokowana treść wywiera wpływ społeczny. Możesz na pierwszy rzut oka zobaczyć, która treść jest najlepsza, przetestować, które szafki zawartości mają większą aktywność i więcej. Plus Social Locker integruje się z Google Analytics, dzięki czemu można przeglądać wyniki Social Locker na koncie Google Analytics.

Inne wspaniałe funkcje obejmują kompatybilność z głównymi serwisami społecznościowymi, 4 style blokady, niestandardowe funkcje i wiele opcji stylizacji, aby tworzyć szafki społecznościowe pasujące do Twojej witryny. Dowiedz się więcej o Social Locker poniżej.

17. Login społecznościowy (bezpłatny)

Logowanie społecznościowe Darmowa wtyczka WordPress

Uczyń swoją witrynę WordPress społeczną dzięki wtyczce Social Login, która umożliwia odwiedzającym logowanie, rejestrację i komentowanie w ponad dwudziestu sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn, a nawet PayPal. Możesz wybrać miejsce wyświetlania widżetu jednym kliknięciem. Alternatywnie możesz użyć skrótów, aby umieścić wtyczkę w dowolnym miejscu. Możesz także aktywować widget wtyczki społecznościowej na pasku bocznym. Zasadniczo ta wtyczka jest łatwa w użyciu. Wtyczka jest obsługiwana przez OneAll i jest świetnym sposobem na zwiększenie zaangażowania użytkowników w witrynie WordPress lub BuddyPress.

18. SharePlus

shareplus-social-media-plugin-for-wordpress-wpexplorer

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Share + to rzeczywiście „… piękny sposób na udostępnianie witryny…”, jednak piękno nie równa się funkcjonalności (lub użyteczności), dlatego musimy zagłębić się w szczegóły techniczne, aby ustalić, czy programista oznacza biznes, czy po prostu mówi dobrze..

Na początek Share + został zbudowany przy użyciu jQuery, HTML5 i czystego CSS3. To świetny kierunek, ponieważ oznacza, że ​​wtyczka jest przyszłościowa i łatwa do modyfikacji. Mówiąc o łatwości, wszystko, czego potrzebujesz z twojej strony, to wgrywanie wtyczki, aktywowanie jej i trzy kliknięcia w kierunku konfiguracji i praca jest zakończona. Poza tym możesz używać Share + na dynamicznych i statycznych stronach internetowych bez problemów, ponieważ jest on po stronie klienta (nie wymaga działania serwera).

Wtyczka jest wyposażona w atrakcyjny wizualnie (a raczej piękny) panel administracyjny i pięć ekscytujących motywów, które zmienią wrażenia związane z udostępnianiem społecznościowym użytkownikom. Ponadto wtyczka obsługuje kilka serwisów społecznościowych i umożliwia śledzenie aktywności udostępniania społecznościowego za pomocą Google Analytics.

19. Social Warfare (bezpłatny)

Social Warfare Ultimate Free Social Sharing Plugin

Social Warfare to coś więcej niż wtyczka do udostępniania społecznościowego – to całe rozwiązanie społecznościowe. Wtyczka zawiera przyciski udostępniania społecznościowego dla najpopularniejszych sieci społecznościowych (Twitter, Facebook, Pinterest itp.), Opcje lokalizacji przycisków społecznościowych (powyżej lub poniżej treści, zarówno ręcznej, jak i ręcznej), funkcji „kliknij, aby ćwierkać” i łatwych w użyciu skrótów (plus niestandardowe haki). Jeśli chcesz uzyskać więcej funkcji, sprawdź Social Warfare Pro, aby uzyskać jeszcze więcej integracji z sieciami społecznościowymi, przypinaj przyciski obrazka, dostosuj styl i tekst, niestandardowe projekty, minimum dowodu społecznego, krótkie linki i wiele więcej.

20. SocialFans

SocialFans - WP Responsive Social Counter Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Social Fans to w pełni responsywna wtyczka WordPress premium do liczników społecznościowych. Ta wtyczka ułatwia dodawanie linków społecznościowych do witryny WordPress, która wyświetla również fanów, obserwujących i subskrybentów ponad 20 popularnych serwisów społecznościowych. Zbudowana na Bootstrap 3, ta wtyczka gotowa do mediów społecznościowych Retina jest dość mocna i pozwala wyświetlać liczbę fanów / subskrybentów / obserwujących konta społecznościowe. Zawiera wiele funkcji, w tym liczne sieci społecznościowe, animowane przejścia, pliki gotowe do tłumaczenia i możliwość tworzenia niestandardowych skórek.

Media społecznościowe to jedno z najpotężniejszych narzędzi marketingowych dostępnych dla blogerów. Budując bazę obserwujących, możesz zwiększyć ruch i konwersje, jednocześnie budując swoją markę. Jednym z najprostszych sposobów na pozyskanie nowych obserwujących jest dodanie linków społecznościowych do witryny w celu łatwego polubienia, śledzenia i subskrybowania. Ale bądźmy szczerzy – użytkownicy niechętnie „lubią” wszystko, co nie jest jeszcze popularne. Właśnie tam wkraczają Fani Społeczności. Ta wtyczka nie tylko zawiera niesamowite społecznościowe, które można raz umieścić w obszarach widgetizowanych, ale istnieją opcje wyświetlania liczników dla każdej z sieci. W ten sposób możesz pokazać nowym czytelnikom, jak wiele osób kocha Twoją witrynę – co może przekonać ich do obserwowania Cię i polubienia. Istnieje nawet specjalny licznik pokazujący wszystkich fanów ze wszystkich sieci, aby jeszcze bardziej zaimponować nowym użytkownikom.

Kolejną świetną funkcją tej wtyczki są opcje dostosowywania. Fani społecznościowi są responsywni i gotowi na siatkówkę, więc nie musisz się martwić o to, jak będzie wyglądać na tabletach i telefonach (nawet z włączonym dotykiem). Dodatkowo wszystkie animacje są responsywne – więc powiększanie, pomniejszanie i nakładanie animacji wygląda świetnie bez względu na urządzenie, z którego korzystają Twoi czytelnicy. Wtyczka zawiera również 4 gotowe skórki (ciemne, jasne, kolorowe i przezroczyste), ale możesz stworzyć dowolny schemat kolorów, korzystając z dołączonych opcji kolorów. Dzięki tym opcjom i wielu innym funkcjom łatwo jest dopasować fanów społeczności do wyglądu Twojej witryny. To świetna wtyczka, która zdecydowanie może pomóc Ci zdobyć więcej obserwujących w różnych sieciach społecznościowych, więc sprawdź ją już dziś!

Co więcej, programiści udzielają szybkich odpowiedzi na zapytania dotyczące wsparcia (starają się odpowiadać w ciągu 24 godzin). Jest to dość sprytne zadanie: zapewnienie szybkiego reagowania na „responsywną” wtyczkę mediów społecznościowych (tak – przeznaczona gra słów).

121. Ożywić stary post

Revive Old Post WordPress Plugin

Informacje i pobieranie

Revive Old Post to przydatna wtyczka społecznościowa, ponieważ może pomóc Ci być bardziej aktywnym w mediach społecznościowych, a także zachować trafność treści. Dzięki tej wtyczce możesz automatycznie udostępniać swoje treści na Twitterze, Facebooku, LinkedIn, Xing i Tumblr. Wystarczy skonfigurować opcje udostępniania (posty, strony, typy postów), uwzględnić hashtagi lub swoją @ nazwę, a następnie śledzić kliknięcia dzięki integracji z Google Analytics.

22. MashShare

Przyciski udostępniania mediów społecznościowych MashShare

„Ekosystem mediów społecznościowych” MashShare to bezpłatna wtyczka do udostępniania społecznościowego, której można użyć, aby ułatwić czytelnikom udostępnianie treści. Dla tych z UE ta wtyczka jest również zgodna z DSGVO, więc nie musisz się martwić. Funkcje wtyczek obejmują integrację z głównymi sieciami społecznościowymi, przyciski udostępniania, wyskakujące okienko udostępniania wideo, pasek udostępniania samoprzylepnego, widżet najczęściej udostępnianych wpisów, integracja z krótkimi adresami URL, wsparcie dla AMP, integracja z Google Analytics i więcej.

23. Przyciski udostępniania w mediach społecznościowych (bezpłatne)

Wtyczka przycisków mediów społecznościowych

Wtyczka Social Media Share Buttons to naprawdę fajna i prosta wtyczka. Użyj wszystkich dołączonych przycisków społecznościowych (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp i e-mail) lub po prostu aktywuj te, których potrzebujesz, wraz z odpowiednimi ikonami, tagiem nofollow, a w przypadku Twittera swoją wyświetlaną nazwą. Ponadto istnieją opcje wyświetlania przycisków przed / po treści lub przesuniętych w prawo / w lewo.

24. Feed Them Social (bezpłatny)

Feed Them Kanały społecznościowe Darmowa wtyczka WordPress

Dodaj prosty kanał społecznościowy do dowolnego posta lub strony, korzystając z bezpłatnej wtyczki Feed Them Social. Wystarczy zainstalować wtyczkę, a następnie dodać kanały społecznościowe, które chcesz wyświetlić. Ta wtyczka działa z Facebookiem, Twitterem i Instagramem i generuje niestandardowy skrót dla każdego tworzonego kanału, więc wystarczy skopiować i wkleić, aby wstawić do treści.

25. Social Share & Locker Pro

Wtyczka społecznościowa i blokada Pro WordPress

Informacje i pobieranie

Promuj swoje treści lepiej dzięki wtyczce Social Share & Locker Pro. Wtyczka zawiera 44 przyciski udostępniania do wyboru i ponad 100 obsługiwanych sieci – więc nie brakuje tutaj opcji! Najlepsze ze wszystkich wtyczek łączy udostępnianie społecznościowe i blokowanie treści, w ten sposób możesz wymagać udostępniania najlepszych treści tak łatwo, jak możesz dodać swoje linki społecznościowe do paska bocznego.

26. Share Buttons by AddThis (bezpłatny)

AddThis Social Share Plugin

AddThis to jedno z najlepszych rozwiązań dla przycisków udostępniania społecznościowego, a dodawanie ich do WordPress jest teraz bardzo łatwe dzięki bezpłatnej wtyczce przycisków ShareThis Share. Wystarczy zainstalować wtyczkę, a następnie użyć opcji, aby rozpocząć tworzenie przycisków udostępniania. Wybierz układ (pasek boczny, wbudowany lub niestandardowy HTML), dodaj licznik udostępnień, wybierz sieci społecznościowe, ustaw opcje stylu i użyj ustawień zaawansowanych (dla progu liczenia udziałów, postępuj zgodnie z wiadomością i nie tylko) przed opublikowaniem przycisków udostępniania. Możesz także użyć skrótu, aby ręcznie dodać przyciski do dowolnej zawartości.

27. NextScripts: Sieci społecznościowe Auto-Poster Free & Pro

NextScripts: Auto-plakat serwisów społecznościowych

SNAP (Social Networks Auto Poster) firmy NextScripts to wtyczka freemium, której można używać do automatycznego publikowania i udostępniania postów w mediach społecznościowych. Połącz swoje konto na Twitterze, profil na Facebooku, stronę Google+ i ponad 30 innych obsługiwanych sieci społecznościowych. Następnie użyj funkcji wtyczki, aby skonfigurować hashtagi, skracanie adresów URL, obrazy i nie tylko.

28. Licznik społecznościowy Arqam

Wtyczka Social Counter dla WordPress - Arqam

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Arqam to znakomita wtyczka WordPress do reagowania na siatkówkę, która umożliwia dodawanie linków społecznościowych do dowolnej witryny WordPress. Ta wtyczka jest szybka i łatwa w użyciu – po prostu zainstaluj i zacznij pękać! Po zainstalowaniu i aktywacji Arqam zostanie dodany do menu deski rozdzielczej. Stąd możesz dodać wszystkie swoje profile w mediach społecznościowych, a także dostosować liczniki do powiedzenia „Obserwujący”, „Małe potwory”, „Fani” lub coś innego, co wybierzesz.

Tutaj możesz również ustawić czas buforowania. Oznacza to, że wtyczka zaktualizuje tylko Twoje liczniki zgodnie z wybranym harmonogramem czasowym. Oddzielając buforowanie, wtyczka będzie wywoływać interfejsy API rzadziej, co może przyspieszyć twoją stronę. A jeśli interfejs API jest wyłączony, Arqam przechowuje poprzednie wartości, więc nigdy nie pozostaniesz z pustym licznikiem.

Jedną z najlepszych funkcji jest funkcja przeciągnij i upuść. Aby zmienić kolejność liczników społecznościowych, po prostu przeciągnij i upuść bloki w sekcji sortowania Arqam. W ten sposób możesz umieścić najważniejsze linki w mediach społecznościowych. Aby dowiedzieć się więcej o wtyczce, sprawdź poniższą listę funkcji.

29. ShareBang

ShareBang Ultimate Social Share Buttons

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ShareBang to kompletny pakiet przycisków udostępniania społecznościowego dla WordPress. To sprawia, że ​​odwiedzający przeglądają się poważnie, z 21 pozycjami przycisków udostępniania (lokalizacjami) i dedykowanymi 3 pozycjami specjalnie zoptymalizowanymi pod kątem urządzeń mobilnych, a WooCommerce dwoma lokalizacjami przycisków udostępniania społecznościowego zwiększy udziały i zwiększy ruch i zwiększy sprzedaż.

ShareBang jest obsługiwany przez rewolucyjny panel najlepszych opcji. Daje to możliwość dostosowania wszystkiego za pomocą gotowych +35 eleganckich motywów przycisków z kreatorem motywów przycisków, który daje unikalny sposób tworzenia motywu / stylu przycisków.

Obsługa ShareBang +42 sieć społecznościowa, w tym główne sieci społecznościowe i aplikacje mobilne, obecnie intensywnie użytkowane, takie jak WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, linia, Viber i więcej.

ShareBang jest po raz pierwszy stworzony dla początkujących użytkowników – zaledwie trzy kroki i w 15 sekund jesteś gotowy. Ma domyślną konfigurację dla każdej pozycji, więc nie musisz iść do każdej z nich i spędzać dużo czasu na jej konfigurowaniu. Skupiasz się na treści i pozwól ShareBang zrobić resztę za Ciebie! Wtyczka zawiera również wbudowane funkcje analityczne, które można śledzić każdy przycisk post / strona / udostępnić i porównać, dzięki czemu można dobrze rozdzielić.

Dołączona jest również funkcja testowania A / B, dzięki czemu możesz testować między różnymi profilami, aby dowiedzieć się, jaka jest najlepsza konfiguracja dla Twojej witryny. Zbuduj swoją listę mailową za pomocą MailChimp z funkcją udostępniania, która może obsłużyć dowolny shortcode! Możesz również zachęcić odwiedzających do udostępniania stron, korzystając z funkcji blokady społecznej, aby uzyskać więcej udziałów (jest to bardzo odpowiednie w przypadku kuponów rabatowych).

30. Dziennik zdjęć na Instagramie

Instagram Photo Journal

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Instagram Photo Journal to potężna i elastyczna wtyczka WordPress klasy premium, która umożliwia wyświetlanie postów na Instagramie jako dziennika fotograficznego dla czytelników. Istnieje mnóstwo wspaniałych układów, które możesz wybrać dzięki wtyczce Instagram Photo Journal! Dodaj swoje zdjęcia jako klasyczną siatkę zdjęć, godną szacunku karuzelę zdjęć lub intrygujący suwak nieskończoności. Wtyczka zawiera również opcje, dzięki którym możesz ograniczyć liczbę załadowanych zdjęć, określić hashtag lub lokalizację, z której chcesz pobierać i wiele więcej.

Wtyczka jest nawet wyposażona w motyw dziennika Instagram, aby ułatwić Ci życie. Jest to świetne, jeśli nie chcesz żadnych innych funkcji w swojej witrynie, po prostu zainstaluj dołączony motyw wraz z wtyczką, dodaj swój identyfikator użytkownika na Instagramie i jesteś gotowy do uruchomienia swojej witryny!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - platforma narzędzi społecznościowych

Wtyczka EmbedSocial to wtyczka WordPress do wyświetlania albumów społecznościowych na stronie internetowej. Jest to profesjonalna platforma oferująca funkcje programistom indywidualnym i biznesowym, którzy chcą korzystać z w pełni obsługiwanego narzędzia i chcą za to zapłacić niewielką cenę..

EmbedSocial jest osadzony na ponad 215 000 stronach internetowych i służy głównie do prezentacji galerii zdjęć i albumów ze zdjęciami z wydarzeń na Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Platforma została zaprojektowana z myślą o użytkownikach do importowania, zarządzania i zapisywania albumów fotograficznych do długotrwałego użytku. Użytkownicy mogą ponadto dostosować układ albumu, ustawić liczbę zdjęć w albumie, wybrać albumy do włączenia do galerii, zaprezentować zdjęcia z mediów społecznościowych w pokazie slajdów i tym podobne.

Platforma jest stale aktualizowana o nowe funkcje, dlatego twórcy stron internetowych są zachęcani do sugerowania opcji, które ułatwią im życie. Dla wszystkich nowych użytkowników, którzy chcą wypróbować platformę, dostępna jest 14-dniowa bezpłatna wersja próbna, która obejmuje wszystkie funkcje PRO platformy. Miłego osadzania!

32. Plakat Microblog

Plakat mikroblogu - automatyczne publikowanie w mediach społecznościowych

Wtyczka mediów społecznościowych Microblog Poster dla WordPress pomaga automatycznie publikować treści w różnych sieciach społecznościowych. Wtyczka obsługuje wiele kont na stronie sieci społecznościowej, co oznacza, że ​​możesz przekierowywać posty na kilka kont w tej samej sieci społecznościowej. Ponadto możesz sformatować komunikat o aktualizacji, aby utworzyć różne wersje dla różnych platform sieci społecznościowych. Wtyczka jest łatwa w konfiguracji, użyciu i obsługuje skróty.

33. Social Candy Widget (bezpłatny) Jetpack – moduł społecznościowy (bezpłatny)

Wtyczka Jetpack WordPress

Ostatnia wtyczka na naszej liście jest również jedną z najczęściej używanych bezpłatnych wtyczek – Jetpack. Wszystko oprócz wtyczki w stylu zlewu kuchennego stworzonej przez WordPress. Dodaje funkcje WordPress do galerii, CDN, analityki i oczywiście społeczności. Jetpack Social funkcje obejmują w szczególności przyciski łatwego udostępniania (poprzez JetPack Sharing, z obsługą 11 głównych sieci społecznościowych, a także e-mail do znajomego), widżet ikon mediów społecznościowych, Publikuj udostępnianie społecznościowe (którego można użyć do automatycznego udostępniania nowych treści we wszystkich serwisach społecznościowych konta mediów), Facebook likebox lub widżet strony, oś czasu na Twitterze i wiele innych, umieszczając go na szczycie naszych najlepszych podsumowań wtyczek mediów społecznościowych.


Podsumowanie najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress

Mam nadzieję, że podobało Ci się podsumowanie i być może zdecydowałeś się wypróbować jedną z najlepszych wtyczek mediów społecznościowych dla Twojej witryny WordPress. Jakiej wtyczki mediów społecznościowych (lub wtyczek) używasz na swojej stronie WordPress? Czy pominąłem wtyczkę lub dwie, które Twoim zdaniem powinny pojawić się w tym poście? Daj mi znać, jakie naprawdę są najlepsze wtyczki mediów społecznościowych do WordPress w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me