Najlepsze motywy w stylu Wiadomości i czasopisma dla WordPress

Czy wiedziałeś o tym 53% Czy wszyscy Amerykanie używają Internetu do codziennego czytania wiadomości? A te wiadomości w telewizji i prasie maleją? Oznacza to, że nigdy nie było lepszego czasu, aby założyć własne zasoby internetowe, aby otrzymywać najnowsze i najlepsze wiadomości, plotki, modę, majsterkowanie lub cokolwiek innego! Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby pomóc.


To podsumowanie naszych najlepszych wyborów dla najlepszych wiadomości i motywów magazynu WordPress. I każdy z nich jest idealny, jeśli chcesz założyć blog z wiadomościami lub magazyn internetowy. Na zdrowie, mam nadzieję, że znajdziesz to, czego szukasz!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Gazeta

Motyw gazetowy WordPress

Na początek możesz zbudować swoją witrynę z dostępnym tematem wiadomości i czasopisma nr 1? Motyw gazety jest z góry w swojej niszy z jakiegoś powodu. Ten potężny i elastyczny motyw jest najlepszym wyborem do stworzenia oszałamiającej witryny z wiadomościami, magazynu internetowego lub bloga. Dzięki najnowszej aktualizacji motyw jest jaśniejszy, a nawet lepiej publikować treści w Twojej witrynie.

Motyw gazety zawiera ponad 80 wersji demonstracyjnych szybkiego uruchamiania. Wystarczy zaimportować jednym kliknięciem, aby stylizować witrynę w kilka minut. Lub użyj frontend tagDiv Composer, aby stworzyć swój własny projekt. Dodaj siatki postów, galerie, objaśnienia, ramki graficzne, reklamy, suwaki, widżety i inne. Nie wymaga kodowania! Biblioteka TagDiv Cloud Library jest pełna ponad 810 gotowych układów, które można łatwo wstawiać, aby budować strony jeszcze szybciej.

Ale opcje się nie kończą. Wbudowane spoty reklamowe, typografia, niestandardowe widżety (pogoda, giełda, Instagram, licznik społecznościowy, skrzynka autorów, biuletyn, itp.), Efekty graficzne, obsługa logo SVG, „nowości”, system oceny, zintegrowany panel tłumaczeń, Wyszukiwanie i logowanie ajax, konfigurowalny nagłówek i stopka, i wiele więcej są zawarte w gazecie. Temat jest również gotowy do RODO i zgodny z Formularzem kontaktowym 7, WPBakery, bbPress, BuddyPress, WooCommerce i wieloma innymi popularnymi wtyczkami.

2. Jannah

Jannah Newspaper, Magazine & AMP News WordPress Theme

Dzięki Jannah zyskujesz znacznie więcej niż tylko motyw WordPress odpowiedni dla czasopism i blogów internetowych. Jest więcej niż 20 gotowych do użycia demonstracji. Co szybko przyspieszy proces tworzenia strony, która dokładnie spełni Twoje wymagania. Wybierz demo, które ci się podoba, i zindywidualizuj, zmieniając je w niestandardowy projekt. Wszystko jest bardzo możliwe dzięki tak elastycznemu motywowi. Co jest całkiem fajne, możesz głosować na następne ulubione demo. Rzeczywiście, dzięki nowym aktualizacjom wydawane są nowe wersje demonstracyjne, które można później wykorzystać do przeprojektowania witryny.

Zintegrowane przyspieszone strony mobilne (AMP) pozwalają wydawcom łatwo tworzyć treści dostosowane do urządzeń mobilnych, które są ładowane natychmiast wszędzie. Wymaga to również wyższych pozycji w wyszukiwarkach, co przekłada się na większy ruch i potencjalnie więcej kliknięć reklam.

Nieograniczone style nagłówka i stopki, Ajax Mega Menu i ponad 15 układów suwaków to tylko niektóre z wielu funkcji, które oferuje Jannah. Narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu, a dzięki praktycznemu narzędziu do tworzenia stron możesz szybko sformułować swoje osobiste arcydzieło. Nie wspominając o tym, że Jannah jest również kompatybilna z BuddyPress w celu tworzenia własnej społecznościowej społeczności.

3. 15zine

15zine HD Magazine & News WordPress Theme

15zine to magazyn gotowy do siatkówki i motyw wiadomości WordPress premium. Ten motyw jest idealny do tworzenia własnego magazynu internetowego lub witryny z wiadomościami, aby dzielić się ciekawymi informacjami z czytelnikami. Ten motyw jest pełen funkcji. Nie naprawdę. Tak wielu, nie moglibyśmy nawet wymienić ich wszystkich poniżej. Jedną z najfajniejszych funkcji jest wbudowany system recenzji. Niezależnie od tego, czy prowadzisz witrynę z wiadomościami lub czasopismem, będziesz chciał przeglądać produkty, usługi, filmy, jedzenie lub cokolwiek innego, a dzięki 15zine możesz dodawać recenzje od razu po wyjęciu z pudełka. Możesz dodawać własne recenzje, pozwolić czytelnikom na pozostawienie ocen, dodać tyle kryteriów, ile chcesz i wybrać, czy używasz gwiazdek, punktów czy procentów.

Kolejną świetną funkcją jest elastyczność 15zine. Motyw zawiera niesamowite narzędzie do tworzenia stron, a także mnóstwo wbudowanych opcji. Wbudowane są 4 moduły siatki, 5 stylów blogów, 6 formatów postów (galeria, nakładka wideo, funkcja wideo, osadzanie audio, audio na własnym serwerze i standardowe), 4 style suwaków i opcje niestandardowych kolorów i tła. Inne funkcje motywu obejmują kompatybilność z WooCommerce, integrację bbPress, niestandardowe skróty, niestandardowe widżety, wyszukiwanie Ajax i więcej.

4. Status

status-worpdress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Status jest oszałamiającym motywem zaprojektowanym specjalnie dla magazynów, wiadomości i blogów redakcyjnych. Łatwe w użyciu przykładowe dane ułatwiają rozpoczęcie pracy. A niestandardowe widżety dla Twojego biuletynu i linków społecznościowych pomogą Ci szybko zwiększyć swoją obecność w Internecie.

Ten nowoczesny motyw zawiera mnóstwo świetnych opcji dostosowywania w ramach dostosowywania WordPress na żywo dla 1-4 kolumn, prawego lub lewego paska bocznego (lub wcale go nie ma!), Niestandardowych szerokości witryny, nieograniczonej liczby kolorów (wystarczy użyć selektorów kolorów), ponad 700 czcionek Google , dostosowywane wpisy na blogu i nie tylko. Istnieją nawet wbudowane spoty reklamowe. W ten sposób możesz dodawać własne linki promocyjne i obrazy lub wstawiać reklamy Google, aby od razu zacząć zarabiać na swojej witrynie!

5. Nagłówek

Nagłówek Wiadomości i magazyn Motyw WordPress

Nagłówek jest czystym i nowoczesnym motywem WordPress premium w stylu wiadomości i czasopism od Themeforest. Ten elegancko zaprojektowany motyw ma elastyczny układ, którego można używać do udostępniania wiadomości, plotek i artykułów na temat tego, co Cię interesuje i Twoich czytelników.

Dzięki Headline zadbasz o wszystkie trudne części tworzenia witryny, która jest warta odwiedzenia. Motyw zawiera układy pełne i pudełkowe, po prostu wybierz ten, który najlepiej Ci odpowiada. A dostosowywanie witryny jest bardzo łatwe, ponieważ Nagłówek korzysta z dostosowywania motywów WordPress, dzięki czemu możesz szybko zmieniać kolory, logo i inne elementy oraz wyświetlać podgląd zmian na żywo przed ich zapisaniem. Następnie użyj narzędzia do tworzenia treści, aby utworzyć własne unikalne układy strony. Motyw zawiera również 3 układy blogów (mały obraz, duży obraz lub siatkę) – więc masz wiele opcji, aby stworzyć unikalną witrynę z wiadomościami lub czasopismami.

Nagłówek zawiera również wiele niestandardowych widżetów (do komentarzy, formularza kontaktowego, recenzji, banerów itp.), Kompletny system ocen i recenzji, dzięki czemu czytelnicy mogą głosować na twoje artykuły, piękny przewijany pasek wiadomości, przydatne skróty, wbudowane powiązane posty i więcej.

6. Valenti

Valenti News & Magazine WordPress Theme

Valenti to elegancki motyw WordPress w stylu magazynu i wiadomości dostępny na ThemeForest. Ten motyw ma wbudowane funkcje, dzięki czemu możesz w mgnieniu oka stworzyć własną witrynę z wiadomościami, czasopismami lub plotkami.

Gdy zaczynasz pracę z motywem, masz wiele łatwych w użyciu opcji dostosowywania motywu. Użyj narzędzia do tworzenia stron głównych metodą przeciągnij i upuść, aby utworzyć własny układ strony głównej, dodać menu do 3 różnych lokalizacji, wybierać spośród nieograniczonej liczby kolorów dla różnych elementów strony i nie tylko. Wszystkie te funkcje umożliwiają stworzenie wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju magazynu lub nowej witryny.

Valenti zawiera także bardzo elastyczny blog, który jest świetny, ponieważ tematem przewodnim są wszystkie niesamowite posty! Możesz wybierać spośród 4 różnych układów blogów na stronie głównej, 4 różnych stylów blogów, 4 stylów obrazów postów na blogu (pełna szerokość, paralaksa, pełne tło lub standardowe) oraz 4 formatów postów (standardowy, pokaz slajdów, audio i wideo). Ponadto motyw zawiera opcje ocen i recenzji, które można dodawać do postów, aby zwiększyć zaangażowanie czytelnika. Ten motyw zawiera wiele innych świetnych opcji, takich jak niestandardowe widżety, szablony wielostronicowe, integracja społecznościowa, czcionki Google i inne.

7. Opinia publiczna

WordPress Magazyn opinii publicznej

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nieograniczona paleta kolorów, niestandardowe widżety, niesamowite funkcje zarządzania banerami reklamowymi i dostosowywanie na żywo, które pomagają śledzić zmiany na żywo, są częścią tego, co sprawia, że ​​ten motyw jest potężnym wyjściem dla każdej agencji publikującej wiadomości / media. Moduły Elementor, dzięki czemu można łatwo używać programu budującego strony do dostosowywania układów. Motyw ułatwia umieszczanie filmów, audio i zdjęć w ramach postów.

8. Heset

Heset Blog Magazine WordPress Theme

Heset to w pełni responsywny, uniwersalny szablon czasopisma / blogu stworzony dla osób kochających czysty, nowoczesny i minimalistyczny design. Motyw zawiera wiele opcji dostosowywania, które pomagają kształtować witrynę zgodnie z potrzebami bez dotykania linii kodu. Heset ma 7 unikalnych układów strony głównej i można je łatwo odtworzyć za pomocą instalacji demo za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu motyw wygląda dokładnie tak, jak ten, który widzisz w podglądzie na żywo. Jest wysoce zalecane, jeśli szukasz dobrze zorganizowanego motywu WordPress, doskonale zoptymalizowanego pod kątem SEO i szybkości strony.

Istnieje wiele różnych sposobów na uzyskanie spersonalizowanego i niepowtarzalnego wyglądu, grając z różnymi opcjami, takimi jak wiele polecanych suwaków, style nagłówków i polecanych postów itp. Jego logiczna, przyjazna dla użytkownika widgetowana strona główna może pomóc w dodaniu i sortowaniu strony głównej elementy, jak chcesz. Ponadto Heset jest dobrze zakodowany pod kątem integracji z wtyczkami innych firm, takimi jak Jetpack, WooCommerce, Contact Form 7, SiteOrigin Page Builder itp., Które naprawdę mogą zaoszczędzić dużo czasu.

9. MagUp

MagUp Stylowy magazyn WordPress

MagUp to nowoczesny niszowy blog, magazyn, publikowanie i recenzowanie motywu WordPress z systemem wysyłania gości. Kolejną potężną funkcją jest 100% optymalizacja urządzenia. Poszczególne elementy automatycznie reagują na zmieniające się wymiary urządzeń, dopasowując się do siebie, zapewniając odpowiednią zbiorową reakcję. Wykorzystując w pełni zoptymalizowany układ reklam, możesz zarabiać na swoich opiniach lub czasopismach za pomocą Google AdSense. Jak już wspomniano, możesz również przyjmować bezpłatne posty gości w celu zwiększenia zawartości i zarabiać pieniądze pośrednio przez AdSense.

Martwisz się o personalizację? To tak proste, jak możesz sobie wyobrazić – wystarczy kilka kliknięć, przeciągnięć i upuszczeń! Istnieje ponad 5 unikalnych układów motywów. Następnie dzięki wbudowanej wtyczce programu budującego strony programu Visual Composer możesz także tworzyć nowe świeże układy w ciągu kilku minut. Domyślna strona główna zawiera sekcję zasilaną karuzelą nad paskiem menu z efektem głębokiej paralaksy. Tymczasem istnieje wiele wariantów projektowania układów pojedynczych postów, takich jak Galeria, Link i Cytat. Dostępne są klasyczne, fantazyjne i kreatywne warianty pojedynczego postu. Możesz wybrać jeden z ponad 8 predefiniowanych stylów dla każdej galerii, linku i oferty.

MagUp obsługuje również pełne wdzięku mega menu. Ma wiele wariantów. Możesz także wybrać styl oparty na karuzeli. Ponadto motyw obsługuje wszystkie typy postów, w tym między innymi tekst, standard, audio, wideo, kategorię, tag oprócz wideo (Vimeo, YouTube i Daily Motion).

10. Magazyn CrazyBlog

Crazyblog Magazine WordPress Theme

CrazyBlog to pakiet około dwóch tuzinów demonstracji o świeżym i elastycznym designie. Siedem wersji demonstracyjnych to układy czasopism, a kolejne siedem jest zarezerwowane dla prostych blogów. Tymczasem istnieje także inny zestaw siedmiu demo opartych na niszach. Wbudowane narzędzie do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść ułatwia dostosowywanie projektów do własnych potrzeb.

Motyw został w pełni zoptymalizowany pod kątem urządzeń, wyszukiwarek i interaktywnego interfejsu użytkownika. Setki łatwych w użyciu opcji na zapleczu nie tylko ułatwiają całkowitą personalizację motywu minimalnymi kliknięciami, ale także kontrolują i zarządzają każdą rzeczą dotyczącą układu i działania od górnej części nagłówka do dolnej części obszar stopki.

CrazyBlog jest w pełni zoptymalizowany pod kątem reklam, co oznacza, że ​​istnieją różne obszary umieszczania reklam w naturalnie dopasowanych miejscach w układzie. Pomoże Ci uzyskać maksymalną liczbę wyświetleń reklamy i kliknięć, zwiększając tym samym zarobki. Dzięki wielu dostępnym stylom postów możesz prezentować różne typy postów na różne sposoby. Możliwe jest także dalsze dostosowywanie każdego układu. Możesz także stworzyć inny unikalny układ, biorąc elementy z różnych stylów postów i układając je na nowym. Inne funkcje obejmują opcje typografii, wsparcie handlu elektronicznego i regularne aktualizacje.

11. Kurator

Kurator Ultimate Modern Magazine WordPress Theme

Curated to najnowocześniejszy motyw WordPress w magazynie, starannie zaprojektowany, aby był estetycznie wysoki, czysty i nowoczesny. Odpowiedni motyw WordPress do zaprezentowania wszystkich wspaniałych historii i przyciągnięcia większej uwagi świata. Jedną z najfajniejszych funkcji w Curated jest unikalny suwak o nazwie „Moz-Slider”, który bardzo pomaga upewnić się, że Twoje wiadomości lub treści przyciągają uwagę czytelników. Zbudowany z niestandardowym systemem recenzji w środku będziesz chciał przeglądać produkty, usługi, filmy, jedzenie lub cokolwiek innego.

Program Curated jest również wyposażony w potężny i łatwy w obsłudze kreator stron z funkcją przeciągania i upuszczania, dzięki czemu możesz się dobrze bawić, tworząc unikalną stronę główną lub cokolwiek chcesz, w dowolnym momencie. Wystarczy wskazać i kliknąć, aby utworzyć niestandardowe układy! Och, ten temat również reaguje i działa świetnie na każdym urządzeniu, od małego ekranu do ekranu komputera, z domu lub z dowolnego miejsca.

12. Hunted

Hunted Editorial Magazine WordPress Theme

Hunted to stylowy magazyn o profesjonalnym wyglądzie i przejrzystym designie. Jak również bardzo dobrze zorganizowany szablon dostosowywania. Temat został utworzony z myślą o twoich historiach, artykułach, wiadomościach, wpisach o modzie, poradach dotyczących dekoracji, stylu życia i wszystkim innym, co możesz udostępnić na swoim blogu.

Hunted zawiera szczegółową dokumentację, która pozwala cieszyć się motywem bez żadnych problemów. A ponieważ Hunted korzysta z natywnego dostosowywania WordPress, bardzo łatwo jest dostosować witrynę. Większość rzeczy, które chcesz zrobić, to tylko kilka kliknięć! Niestandardowe czcionki Google, niestandardowe widżety, 3 suwaki, menu pomocnicze, wezwanie do działania, 7 układów blogów, obsługa WooCommerce, wbudowane obszary banerów i wiele innych to tylko niektóre z wielu przyjemnych funkcji motywu.

13. Editum

Editium Clean WordPress Blog Magazine Theme

Editium to czysty motyw WordPress na Blog / Magazyn, który ma na celu upowszechnianie twoich treści w świeży sposób. Ciesz się bardzo łatwą konfiguracją i natychmiast uruchom swoją witrynę online. Editium pasuje do wielu rodzajów stron internetowych, od blogów lifestyle’owych po magazyny zawierające więcej treści, nie zapominając o żadnym minimalnym blogu.

Editium zachwyci odwiedzających komfortową obsługą na każdym urządzeniu, zachowuje elegancki wygląd i dobrą użyteczność. Miało to być pierwsze podejście mobilne i framework Bootstrap 3 CSS na Twitterze.

Edycja może być spersonalizowana, aby dotrzeć do marki użytkownika, od kolorów po typografię, dzięki potężnemu panelowi konfiguracji. Oferowanych jest wiele opcji. Łatwo jest zbudować atrakcyjny dom, przeciągając niestandardowe widżety w dwóch obszarach widżetów na stronie głównej. Pasek szybkiego uruchamiania może otrzymywać link do kategorii lub stron, a nawet linki zewnętrzne, główny obszar może otrzymywać moduły postów do wyświetlania list artykułów według kategorii o wielu różnych układach.

14. Blok

Zablokuj płaski magazyn WordPress

Block to płaski magazyn WordPress, dostępny na Themeforest. Ten czysty i elegancki układ jest łatwy do odczytania, a niestandardowy efekt desaturacji sprawi, że Twoja witryna będzie się wyróżniać w Internecie. Ponadto możesz wybierać spośród nieograniczonej liczby kolorów dla różnych elementów w całym motywie, aby stworzyć niestandardowy wygląd.

Blok został zbudowany ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do utworzenia witryny. Istnieje 7 niestandardowych formatów postów (standardowy, wideo, audio, galeria, obraz, link, cytat, bok), dzięki czemu możesz szybko i łatwo dodawać swoje treści. Motyw zawiera również niestandardowe widżety, dzięki czemu możesz dodawać reklamy, swój kanał Flickr, niestandardową sekcję O nas i więcej w dowolnym obszarze gotowym na widżety. To nie wszystko. Ten motyw jest gotowy na WooCommerce, obejmuje integrację społecznościową, wsparcie dla formularza kontaktowego 7, niestandardowe opcje czcionek, niestandardowe szablony stron i więcej.

15. NewEdge

NewEdge Responsive Theme WordPress Magazine

NewEdge to super funkcjonalny i piękny motyw WordPress dla stron z czasopismami i gazetami. Motyw jest w pełni responsywny i zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych, dzięki czemu zapewnia płynną obsługę na każdej platformie. Wyposażony jest w narzędzie do tworzenia stron typu „przeciągnij i upuść” programu Visual Composer, co oznacza, że ​​możesz stworzyć swoją stronę czasopisma pięknie w bardzo krótkim czasie bez kodowania jednej linii.

Tytuł ma wiele odmian strony głównej, konfigurowalne schematy kolorów, bogate opcje motywów, wtyczkę licznika akcji społecznościowych i wiele innych. Dobrze integruje się z wtyczką MailChimp, dzięki czemu Twoje wysiłki sieciowe są jeszcze bardziej owocne.

NewEdge ma kilka dedykowanych rozszerzeń, które poprawią funkcje twojego magazynu / strony z wiadomościami i zaangażowanie użytkowników. Na przykład istnieje niestandardowa wtyczka ankiety, która umożliwia zbieranie opinii użytkowników na temat dowolnego problemu. Istnieje również wtyczka do zarządzania reklamami, która umożliwia zarządzanie reklamami wyświetlanymi w Twojej witrynie.

16. Magazyn MH

Magazyn MH Responsywny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

MH Magazine to odważny i nowoczesny motyw WordPress z magazynu Creative Market. Ten motyw jest idealny do pisania o tym, co Cię pasjonuje i do dzielenia się swoim pisaniem ze światem.

Ten motyw został opracowany z myślą o rozpowszechnianiu wiadomości o tym, co jest interesujące dla Ciebie i Twoich czytelników. Strona główna zawiera różne obszary treści dla artykułów w centrum uwagi, najpopularniejszych postów i najnowszych postów w kluczowych kategoriach. W ten sposób czytelnicy mogą szybko zobaczyć Twoje najnowsze i najpopularniejsze treści, gdy tylko znajdą się na Twojej stronie. Dodatkowo magazyn MH zawiera 25 lokalizacji widżetów i wbudowane obszary reklam, dzięki czemu możesz spakować jeszcze więcej wiadomości, artykułów i ważnych informacji, które czytelnicy mogą zobaczyć.

Magazyn MH można również dostosowywać, więc bez względu na to, czy piszesz o modzie, samochodach, polityce, nauce czy czymkolwiek innym, możesz dostosować ten motyw do swojej niszy. Dodaj niestandardowy kolor tła lub obraz, aby utworzyć oświadczenie, wybierz kolory dla różnych elementów motywu (takich jak podpisy, obramowania itp.), Wybierz opcjonalny drugi pasek boczny, aby utworzyć układ trzech kolumn itp. Motyw zawiera wiele innych świetnych funkcje, w tym wbudowane skrzynki autorskie, responsywny FlexSlider 2, niestandardowa strona 404, niestandardowe czcionki Google i inne.

17. Wiadomości Alpha

Alpha News WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Alpha to motyw WordPress w stylu magazynu i wiadomości, stworzony przez WPZoom. Ten motyw jest wyposażony w dwie unikalne skórki, świetny komunikat ostrzegawczy i wiele innych. Łatwa i zoptymalizowana strona główna Alpha pełna Twoich treści. Wyróżniony suwak strony głównej znajduje się z przodu i na środku, a najnowsze posty z każdej kategorii są elegancko wyświetlane.

Świetną funkcją wiadomości i czasopism jest Breaker News Ticker. Ten obszar funkcji tuż pod menu nawigacji stale przewija artykuły, które zgłaszasz. W ten sposób czytelnicy mogą łatwo kliknąć jeden z przewijanych tytułów, aby wyświetlić post. Dodatkowo są wbudowane miejsca reklamowe do monetyzacji. Jest to świetny sposób na promocję biuletynu witryny, produktów stowarzyszonych (a nawet własnych produktów) lub po prostu sprzedawać reklamy za pośrednictwem strony trzeciej (np. BuySellAds). Inne wspaniałe funkcje motywu obejmują przydatny widżet z najnowszymi postami, obsługę wideo oraz niestandardowe skróty i widżety.

18. Kamieniarstwo na wino

4

Niezupełnie nazwa, której można się spodziewać na blogu z wiadomościami / czasopismami, ale nie daj się zwieść! Motyw zapewnia wysuwaną nawigację na telefony komórkowe i tablety, która jest świetną funkcją w erze przenośnych urządzeń inteligentnych. 8 niestandardowych widżetów, funkcja wyszukiwania na żywo i system recenzji dodają wartości temu tematowi.

19. Multinews

2)

Multinews może być używany do gazety online, czasopisma lub bloga, zapewnia odwiedzającemu funkcję odwracania układu. Multinews jest zintegrowany z WooCommerce i BuddyPress. Jest wyposażony w mega-menu, wiele układów i integrację MailChimp, co jest niesamowitą funkcją, jeśli masz zamiar korzystać z biuletynów.

20. POTRZEBUJESZ

12

Wyświetlacz mega-menu z 4 możliwymi miejscami do umieszczenia w celu zapewnienia najlepszego możliwego doświadczenia z czytnikiem. Zintegrowany system recenzji oraz wbudowany licznik polubień i wyświetleń pomaga odwiedzającemu przejść do najlepszych treści w Twojej witrynie.

21. WindowMag

WindowMag WordPress Magazine & Blog Premium Theme

WindowMag to premium WordPress zaprojektowany dla stron z wiadomościami i czasopismami. Dzięki 5 unikalnym prezentacjom, 3 układom blogów i 3 układom nagłówków motyw oferuje użytkownikom kilka opcji personalizacji strony. Zainstaluj za pomocą jednego kliknięcia dla dowolnej wersji demonstracyjnej. Będąc responsywnym układem płynów, został zbudowany w oparciu o pierwsze podejście mobilne, co czyni go przewyższającym pozostałe.

Motyw zawiera również potężny i łatwy panel administracyjny z wieloma opcjami dla wszystkiego w motywie. prześlij niestandardowe logo, favicon, mobilne ikony o różnych rozmiarach, wybierz układ w pudełku lub na całej szerokości lub w ramce, wybierz niestandardową czcionkę Google, wybierz niestandardowe kolory i wiele więcej. Dzięki wielu opcjom łatwo jest stworzyć piękną witrynę internetową spełniającą Twoje potrzeby. Wystarczy spojrzeć na nasze prezentacje tematyczne, aby zobaczyć, co potrafi.

22. Odrodzenie

13

Revival ma 4 piękne układy i pełną szerokość / prawy pasek boczny dla każdej strony w Twojej witrynie, czy to strony głównej, czy archiwów. Ułatwia dostosowanie za pomocą 33 obszarów z widżetem, co umożliwia dodanie funkcjonalności do dowolnej części Twojego magazynu lub bloga.

23. Osage

14

Wszechstronny motyw magazynu informacyjnego, który można modyfikować, aby wyświetlał wiadomości na różne tematy. Wysuwana nawigacja na telefony komórkowe pomaga generować większy ruch, gdy więcej osób przełącza się z oglądania na komputerach do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

24. Agazyna

15

Agazine to wysokiej jakości motyw WordPress dla czasopism internetowych, który ma 3 style nagłówków, 5 opcji układu i 3 różne style blogów. Na stronach internetowych, które w ciągu dnia stale aktualizują swój kanał internetowy, znajduje się bieżący news.

25. Tribune

Tribune WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Tribune to klasyczny motyw WordPress dla nowości w stylu klasycznym, który jest idealny dla strony z wiadomościami w stylu starej szkoły. Jeśli interesujesz się polityką, technologią, finansami, wydarzeniami światowymi lub czymś podobnym, Twoi czytelnicy pokochają czysty i znajomy układ Tribune.

Strona główna jest sercem Tribune. Funkcje (strony głównej układu wiadomości) obejmują pasek z najświeższymi wiadomościami, sekcję polecanych postów, najnowsze posty z kategorii oraz karuzelę ze stopkami polecanych postów, które pomagają wyróżnić najważniejsze. Pakowanie mnóstwa informacji, aby czytelnicy mogli zobaczyć na pierwszy rzut oka, co nowego pomaga im znaleźć artykuły, których jeszcze nie czytali i znaleźć posty, które ich interesują.

Ponieważ Tribune został zbudowany na frameworku ZOOM, masz wiele świetnych opcji dostosowywania, aby dopasować motyw do Twojej witryny. Prześlij niestandardowe logo, wybierz niestandardowy kolor tła lub prześlij obraz, dodaj niestandardowe skróty i widżety do swoich postów i stron, twórz i dodawaj własne menu i wiele więcej.

26. Nauka i badania

Magazyn Science & Research Theme WordPress

Naukowiec to nowoczesny motyw w stylu wiadomości i czasopism, stworzony specjalnie z myślą o społeczności naukowej i badawczej. Ten motyw ma przejrzysty wygląd z sekcją najnowszych postów na stronie głównej. Dzięki opcjom nieograniczonej liczby kolorów, czcionek, ikon, responsywnemu projektowi, niestandardowym widżetom, układom stron i postów, udostępnianiu społecznościowemu, kanałowi Instagram, RTL i nie tylko, naukowiec został opracowany z myślą o udostępnianiu nowości w swojej dziedzinie.

27. Extra

Dodatkowe wiadomości Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Extra to piękny motyw WordPress w stylu magazynu i wiadomości obsługiwany przez Divi Page Builder. Dzięki Extra łatwo jest stworzyć niestandardowo wyglądającą stronę internetową z wiadomościami, korzystając z wbudowanego narzędzia do tworzenia kategorii, narzędzia do tworzenia postów i stron, responsywnego układu, funkcji ocen i recenzji, wsparcia e-commerce (użyj WooCommerce do sprzedaży produktów, które recenzujesz lub polecasz) i eleganckiego opcje stylizacji.

28. Gazeti

Gazeti News Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Gazeti to responsywny temat wiadomości i czasopisma WordPress autorstwa WPZoom. Układ motywu nadaje się do publikowania artykułów o bieżących wydarzeniach, plotkach, trendach lub innych tematach – a ponadto istnieje mnóstwo sposobów, aby użytkownicy mogli znaleźć interesujące ich treści. Strona główna zawiera duży polecany suwak (który obsługuje również filmy), a także polecane posty z wybranych kategorii lub tagów.

Motyw jest również w pełni responsywny i obsługuje dotyk. Czytelnicy mogą więc klikać lub przesuwać po najnowszych postach na dowolnym urządzeniu, które posiadają. Gazeti zawiera również niesamowite niestandardowe widżety do wyświetlania treści. Widżet treści z kartami umożliwia wyświetlanie wpisów według popularności, daty, komentarzy lub dowolnego innego filtru. Ponadto jest odważny i ciemny widget z postami, który naprawdę wyróżnia Twoje posty.

29. Dziennikarz

Magazyn WordPress dla dziennikarzy

Dziennikarz to czysty i prosty motyw WordPress dla blogów i czasopism, stworzony dla pisarzy, którzy chcą dzielić się swoimi przemyśleniami ze światem. Motyw obejmuje elegancko zaprojektowane układy strony głównej zbudowane za pomocą intuicyjnego narzędzia do przeciągania i upuszczania stron, obsługę obrazów siatkówki, niestandardowe widżety do postów, elastyczne mega menu, sprytny pasek postępu czytania i więcej.

30. MightyMag

8

MightyMag to motyw, który może służyć osobom, które chcą tworzyć nie tylko witryny i magazyny z wiadomościami, ale także przeglądać strony internetowe. Tego motywu można używać razem z WooCommerce do celów monetyzacji. System recenzji może służyć do oceny artykułów domu mediowego na podstawie popularności.

31. 3-kolumnowy magazyn

3-kolumnowy motyw WordPress magazynu

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Magazyn to 3-kolumnowy magazyn i aktualności motyw WordPress zaprojektowany przez Themify. Ten motyw został opracowany w celu udostępniania czytelnikom artykułów, wiadomości, wskazówek, samouczków i pomysłów. Ten motyw jest pełen treści. Istnieją trzy menu – górny, główny i jeden w stopce. Oznacza to, że możesz dołączyć każdą ważną stronę do swoich menu i ułatwia czytelnikom nawigację do różnych części witryny. Magazyn zawiera także wiadomości i alarmy. Obracaj ważne informacje, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających. Kolejną cechą do podkreślenia jest mega menu. Najnowsze posty w kategorii mogą być wyświetlane z miniaturami w rozwijanym menu głównym.

Magazyn jest również w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę. W ten sposób witryna wygląda świetnie na wszystkich typach urządzeń, a czytelnicy mogą uzyskać dostęp do formularza witryny w dowolnym miejscu. Co więcej, mózgi Themify zawierały nawet unikalne mobilne menu wysuwane. W ten sposób możesz nadal mieć swoje mega menu w sposób, który jest użyteczny dla mobilnych czytników. Jak wspaniale to jest?

Magazyn został zbudowany przy użyciu fantastycznego narzędzia do tworzenia stron Themify. Oznacza to, że możesz budować swoje strony tak, jak chcesz. Istnieją 42 wstępnie zbudowane opcje, które można dostosować lub rozpocząć od zera. Magazyn zawiera również różne układy postów, a także sześć opcji układu paska bocznego, więc nie brakuje opcji tworzenia stron z tym motywem.

32. Mini Magazine

Mini Light Light Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli jesteś właścicielem bloga i chcesz ulepszyć swoją witrynę, być może nadszedł czas, aby przejść na motyw premium zamiast przestarzałego i źle zakodowanego darmowego motywu, którego używasz. Mini Magazine to bardzo czysty i uproszczony motyw stworzony przez Templatic. Idealny do blogów z wiadomościami i plotkami.

W tym temacie podoba mi się unikalny układ. Mini Magazine, zamiast pokazywać sporo tekstu na stronie głównej i stronach kategorii, jest skoncentrowany na fotografii. Pozwoli Ci to wyświetlać niesamowite miniatury swoich postów, a gdy najedziesz myszką na zdjęcie, zobaczysz tytuł postu, datę i kategorię. Pomoże to uczynić Twojego bloga bardziej unikalnym i interaktywnym dla odwiedzających.

Strona główna motywu MiniMagazine jest w pełni konfigurowalna za pomocą dynamicznych widżetów, które zostały zbudowane specjalnie dla tego motywu. Po prostu przeciągnij i upuść różne widżety, aby utworzyć strukturę strony głównej, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nigdy więcej bałaganu z plikami szablonów, aby uzyskać unikalny układ strony głównej.

33. News Pro

News Pro Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Temat News Pro to motyw WordPress magazynu premium, stworzony przez StudioPress. Jest to motyw podrzędny dla wszechstronnego Genesis Framework, podobnie jak wszystkie motywy StudioPress. News Pro ma przejrzysty, przyciągający wzrok układ, idealny do wyświetlania aktualnych wiadomości i wydarzeń. Motyw obsługuje również pliki wideo i audio, dzięki czemu możesz dostarczać wiadomości w różnych formach medialnych. Ponadto motyw jest również responsywny i gotowy na WooCommerce i zawiera łatwe opcje stylizacji za pomocą Live Customizer.

Podsumowanie

Masz – mnóstwo świetnych opcji na następną stronę z wiadomościami, czasopismami lub blogami. Wszystkie te motywy premium ułatwiają odwiedzającym czytanie i przeglądanie treści, a wiele motywów zawiera wspaniałe niestandardowe widżety lub formaty postów specyficzne dla stron w stylu czasopism i wiadomości. Jeśli wypróbowałeś jeden z tych motywów, daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me