Najlepsze tematy i katalogi WordPress Directory

WordPress oferuje mnóstwo korzyści podczas tworzenia strony internetowej: jest łatwy, przyjazny dla użytkownika, a ponadto dostępnych jest wiele wysokiej jakości motywów i wtyczek, aby dodać dowolną możliwą funkcję. Więc jeśli chcesz zbudować zestaw aukcji online, poniższa lista najlepszych katalogowych motywów WordPress jest pełna wspaniałych opcji do wyboru.


Istnieje wiele dostępnych motywów katalogowych związanych z różnymi tematami, takimi jak wydarzenia, festiwale, reklama, biznes, turystyka, wydawnictwa, nieruchomości, rynek itp. Te motywy ułatwiają tworzenie katalogu online dzięki wbudowanym opcjom, takim jak referencje, ogłoszenia , komentarze, recenzje, mapy Google i wiele innych.

Ale pojawia się pytanie, jak znaleźć odpowiednie motywy WordPress do budowania spersonalizowanego katalogu? Istnieje wiele platform handlowych i źródeł dostępnych online, które mogą dostarczyć korzystne motywy WordPress dla twojego projektu. Ale pomyśleliśmy, że zaoszczędzimy Ci kłopotów i znajdziemy dla Ciebie najlepsze.

Przeszukaliśmy niektóre z najlepszych platform WordPress, aby znaleźć nasze ulubione motywy. Oto nasza kolekcja 30 najlepszych katalogów WordPress i tematów list dostępnych w 2019 roku.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Katalog

Motyw katalogu WordPress: najlepsze motywy katalogu WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ta elastyczna struktura katalogów WordPress ułatwia tworzenie stron internetowych w stylu katalogów lub list. Dzięki opcjom widoków kategorii, pinezek map, profili użytkowników, dostosowań, wsparcia mobilnego i ponad 15 niszowych motywów potomnych dostępnych Katalog ma coś dla każdego. Directory to kompletne rozwiązanie katalogowe spakowane w motyw WordPress, który został stworzony przez Templatic. Ten motyw zawiera wtyczki i motywy podrzędne, aby ułatwić korzystanie z niego do różnych celów związanych z listowaniem i lokalizacją.

Katalog zawiera podstawową wtyczkę aplikacji Tevolution, która obsługuje dodatki, wtyczkę List Directory i wtyczkę do obsługi wielu miast Location-Manager (wszystkie z Templatic). Dzięki tym wtyczkom motyw Directory WordPress zapewnia poser do zarządzania ogólnoświatowymi wydarzeniami, listami, spotkaniami i nie tylko.

Temat ten można z łatwością wykorzystać na tak wielu różnych stronach internetowych – jak na przykład firma zajmująca się wydarzeniami z promocjami w wielu miastach lub krajach. Lub blog podróżniczy, który pokazuje najlepsze miejsca do jedzenia, picia i snu w różnych miastach. Lub firma turystyczna, która oferuje różne wycieczki lub rejsy w egzotycznej lokalizacji. Temat byłby również doskonałą witryną z ofertami nieruchomości – a sekcja wydarzeń mogłaby zostać wykorzystana do zaprezentowania otwartych domów. Lub organizacja charytatywna mogłaby użyć tego tematu, aby podzielić się nowymi informacjami na temat nadchodzących zbiórek pieniędzy, spacerów lub marszów społeczności i nie tylko. Możliwości są ograniczone tylko do twojej wyobraźni.

2. FindMe

FindMe - Motyw katalogu

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Za pomocą FindMe możesz tworzyć niesamowite oferty, aby stworzyć własny katalog online. Dzięki zaawansowanym możliwościom tworzenia list, łatwym w użyciu skrótom, pełnemu blogowi, obsłudze e-commerce, galeriom, portfolio, stałemu lub lepkiemu nagłówkowi, obsłudze tłumaczeń, Mapom Google i czcionkom, a także więcej FindMe to doskonały motyw katalogowy.

Tym, co wyróżnia ten motyw, są niesamowite funkcje. Zaawansowane wyszukiwanie wraz z obsługą słów kluczowych, lokalizacji, adresu (z opcją promienia), kategorii i tagów ułatwia użytkownikom znalezienie tego, czego szukają. Następnie są piękne układy z opcjami karuzeli, murów lub pudełek, aby podświetlić Twoje ogłoszenia. A poręczny login społecznościowy i rejestracja użytkownika dają czytelnikowi łatwe opcje dostępu do Twojej witryny.

Ale czekaj – jest więcej. FindMe jest zbudowany z pełną kompatybilnością z wtyczką WP Manager, obsługą OpenTable (wystarczy wkleić swój identyfikator w formularzu rezerwacji) i jest gotowy do użycia z dodatkiem WooCommerce Paid Listings. Dzięki FindMe możesz szybko zamienić swój koncert w główny zgiełk, dzięki nim na wiele świetnych sposobów na zarabianie na twoim katalogu.

3. Wyzi

Wyzi Business Finder i motyw z katalogu Social Look

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wyzi to motyw katalogu premium przeznaczony dla osób, które chcą stworzyć własną wyszukiwarkę firm, katalog usług lub inną witrynę o stylu aukcji. Ten motyw jest pełen zaawansowanych funkcji dla firm, które mogą dodawać własne wykazy, nowe, aktualizacje, wydarzenia, a nawet oferty pracy. Jednocześnie Wyzi jest łatwy w użyciu. Wystarczy rozpocząć instalację za pomocą jednego kliknięcia. Następnie wystarczy wybrać jeden z 2 oszałamiających układów, dostosować pola przesyłania ofert, zaprojektować formularz rejestracji, dodać subskrypcję lub pakiety usług (Wyzi jest nawet kompatybilny z WooCommerce), włączyć kalendarz rezerwacji (i prowizje administracyjne) i jesteś w zasadzie gotowy do udać się.

Inne funkcje motywu obejmują nagłówki obrazów lub map, zweryfikowane wykazy, wyszukiwanie niestandardowe, geolokalizację, integrację z YouTube, obsługę tłumaczeń oraz narzędzie do tworzenia stron WP Bakery dla maksymalnej elastyczności.

4. Wymień

Wymień motyw katalogu WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Listify jest jednym z najlepiej sprzedających się i najlepiej dostępnych katalogowych motywów WordPress. Dlaczego? Ma wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować niestandardowy wpis i stronę katalogu wraz z etykietami, recenzjami, ulubionymi, regionami, kontaktem na liście, geolokalizacją, a nawet statystykami. Dołączony zestaw stylów i kreator układów przeciągania upuszczania upraszczają dostosowywanie. Plus zaawansowane funkcje przesyłania / zgłaszania aukcji, subskrypcji, reklam, rezerwacji i płatnego dostępu ułatwiają przekształcenie katalogu w firmę.

Ten motyw opiera się na darmowej wtyczce WP Job Manager i WooCommerce, dzięki czemu dodawanie list i produktów jest dziecinnie proste. Ponadto, Listify obsługuje wiele fantastycznych darmowych i premium wtyczek, aby dodać jeszcze więcej funkcji. Użyj formularzy Gravity, aby stworzyć piękne niestandardowe formularze kontaktowe, lub OpenTable, aby dodać widżet rezerwacji do listy restauracji, a nawet dodać recenzje za pośrednictwem WooCommerce lub rozszerzenia WP Job Manager Reviews. Niebo jest granicą tego, co możesz zrobić z Listify po rozpoczęciu dodawania wtyczek.

Inne wspaniałe funkcje motywu obejmują tła wideo, mapy z listami, wiele widżetów, integrację społecznościową, podwójne menu, kolorowe skórki i wiele innych. Zapoznaj się z wersją demonstracyjną, aby uzyskać pomysły na następną witrynę w stylu katalogowym za pomocą Listify.

5. Listing Pro

Listing Pro Motyw katalogu WordPress: Najlepsze motywy katalogu WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ListingPro to nowoczesny katalogowy katalog WordPress, który zawiera łatwe w użyciu funkcje, dzięki czemu jest świetną opcją dla każdej niszowej witryny katalogowej. Odwiedzający uwielbiają wyszukiwanie w promieniu „blisko mnie”, sugerowaną lokalizację w pobliżu, zaawansowane sortowanie i zaawansowane funkcje mobilne. Temat obejmuje obsługę przydatnych funkcji, w tym przednich użytkowników, integracji biuletynów i wbudowanej obsługi płatności.

Najlepsze ze wszystkich – dzięki ListingPro nie musisz kupować dodanych wtyczek. Wszystko, czego potrzebujesz, jest uwzględnione. Twórcy ListingPro chcieli stworzyć coś, co użytkownicy mogą kupić bez martwienia się o dodatkowe wtyczki do budowy witryny z listą katalogów. I zrobili dokładnie to. Stworzyli potężne, wszechstronne rozszerzenie, które pozwala użytkownikom dodawać wpisy z interfejsu i zaplecza, użytkownicy mogą ubiegać się o wykaz z interfejsu, a administrator może akceptować lub odrzucać z zaplecza, administrator może generować dochód obciążając użytkowników po przejściu na płatny wpis lub nawet gdy chcą promować swój wpis za pośrednictwem wbudowanego standardowego systemu reklamowego.

6. Katalog+

Katalog + Oferty i katalog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Directory + to motyw WordPress służący do uruchamiania wszelkiego rodzaju żółtych stron, ponieważ obsługuje szereg układów list. butwórz własny katalog online sklepów, restauracji, szlaków turystycznych, parków lub czegokolwiek innego.

Ten motyw oferuje uniwersalne zastosowanie dla innego rodzaju portalu katalogowego. Za pomocą tego motywu każdy może łatwo skonfigurować katalog portalu online z pozycjami skategoryzowanymi dowolnego rodzaju – firmy, sklepy, strony internetowe i tak dalej. Dostosowanie jest również łatwe dzięki innowacyjnemu narzędziu AIT Page Builder. Pomaga ci to nie tylko w budowaniu kolejnej witryny z katalogami, ale także we wszelkich ważnych ustawieniach, które powinieneś skonfigurować.

Za pomocą tego motywu możesz utworzyć własny nagłówek lub wybrać mapę (z kilkoma rodzajami wyświetlania) lub użyć suwaka – Łatwy suwak stworzony przez Ait Themes lub suwak Revolution innej firmy. To zależy od Ciebie! Dzięki Directory + Theme możesz stworzyć świetny biznes online w swoim mieście lub stanie. Wystarczy pomyśleć o pasji, a następnie skorzystać z Directory +, aby go wdrożyć!

7. Luizjana

Responsywny katalog listów Louisiana Theme WordPress

Ten motyw ułatwia tworzenie i zarządzanie katalogiem. Motyw używa przejrzystego, minimalnie responsywnego projektu, aby ułatwić czytanie list. Plus z dodatkowymi funkcjami premium, takimi jak program do tworzenia stron Visual Composer, ponad 100 elementów tworzenia stron, ponad 20 predefiniowanych stron, 3 style układu, 3 style nagłówków, narzędzie do tworzenia stopek, łatwy importer wersji demo i wiele innych, jest mnóstwo świetnych opcji tworzenia katalogów.

8. EVE (wydarzenia)

EVE Katalog wydarzeń Motyw WordPress

Jest to wysokiej jakości motyw katalogu WordPress zaprojektowany specjalnie do wyświetlania list wydarzeń, aby użytkownicy mogli łatwo dowiedzieć się, co się dzieje, kiedy i gdzie. Motyw wykorzystuje WooCommerce and Listing Manager, dzięki czemu Twoje aukcje mogą obsługiwać zaawansowane opcje oceny w gwiazdkach, recenzji, zgłoszeń front-end, pakietów, cen i wiele więcej.

9. Wymienny

Listable Friendly Directory WordPress Theme: Najlepsze motywy WordPress z katalogu

Jest to wysokiej jakości katalog WordPress i motyw listy, który oferuje opcje szybkiej filtracji danych w projekcie i pozwala użytkownikowi znaleźć kategorię do przeszukiwania na liście lub katalogu. Dzięki unikalnym opcjom, takim jak ikony kategorii, oceny, objaśnienia, zakładki i wiele więcej, ten temat jest doskonałym wyborem dla każdego katalogu.

10. Directory Builder Pro

Kreator katalogów Pro Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kreator katalogów to skuteczny motyw WordPress stworzony z myślą o ogłoszeniach, wydarzeniach i innych wpisach, które można dodać do katalogu. Oferuje wiele funkcji, dzięki którym jest najlepszym katalogiem aukcji na rynku, w tym przydatne elementy aukcji, spoty reklamowe, komentarze, oceny, wsparcie rezerwacji, rejestracja / logowanie użytkowników front-end, widok siatki lub mapy, a nawet narzędzie do tworzenia stron Visual Composer.

11. ListGo

ListGo Directory WordPress Theme: Najlepsze motywy WordPress z katalogu

List & Go to w pełni responsywny motyw katalogu WordPress oparty na układzie stylu siatki, którego można używać do wyświetlania wszystkich typów list w witrynie. Ten motyw umożliwia wyświetlanie treści w kreatywny i nowoczesny sposób dzięki ponad 500 czcionkom Google, niestandardowym animacjom CSS3, przydatnym skrótom, mapom, funkcjom wielozadaniowym, płatnościom premium / cyklicznym, integracji komunikatora Facebook i wielu więcej.

12. DirectoryEngine

DirectoryEngine Elastyczny katalog WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

DirectoryEngine to piękny i zorganizowany katalog premium WordPress stworzony przez EngineThemes. Utwórz niesamowitą witrynę katalogu online dla restauracji, sklepów, miejsc podróży lub czegokolwiek innego, aby dać czytelnikom przydatne wskazówki, gdzie powinni się udać.

Czy znasz najlepsze miejsca w mieście, aby uzyskać świetnego burgera? A może masz niesamowitą listę atrakcji turystycznych w Rzymie. Powinieneś dzielić się swoją mądrością z innymi! W dzisiejszych czasach większość ludzi bada trasy podróży przed wyjazdem, co oznacza ogromny potencjał dla katalogów internetowych pełnych rekomendacji. Zacznij już dziś, korzystając z motywu DIrectoryEngine, który ułatwia tworzenie własnego katalogu online w mgnieniu oka.

Po pierwsze, motyw zawiera mnóstwo wbudowanych szablonów i bloków treści, aby ułatwić dodawanie treści. Dodatkowo, dodając lokalizacje do swojej witryny, możesz dodawać filmy, galerie, linki społecznościowe, a nawet mapę oprócz bardziej tradycyjnego opisu. W każdym poście jest również opcja załadowania większej liczby wpisów, dzięki czemu czytelnicy mogą zobaczyć więcej powiązanych lokalizacji bez konieczności przechodzenia do nowej strony. Jest to świetny sposób na dłuższe zatrzymywanie odwiedzających.

Inne fajne funkcje motywu obejmują niestandardowy widget polecanych miejsc, szybkie łącza do polubienia lub udostępnienia lokalizacji, szczegółowe wyszukiwanie zaawansowane i wiele innych.

13. Javo

Javo Directory WordPress Theme

Javo Directory to skuteczny motyw listowania WordPress oparty na Visual Composer i jego funkcjach przeciągania i upuszczania. Motyw udostępnia różnorodne, dostosowane pola, strony z listami i system oceniania do użycia zgodnie z przeznaczeniem. Plus Javo zawiera wiele wtyczek premium do tworzenia stron, suwaków i siatek.

14. Wisem Directory

Motyw WordPress do katalogu lokalnego Wisem

Temat ten jest przydatny przy tworzeniu długiej listy witryn, które zajmują się codziennymi targowiskami, sklepami internetowymi z produktami fizycznymi, sklepami z pamiątkami itp. Daje elastyczność w dodawaniu niestandardowych pól, formularzy zgłoszeń i profili publicznych. A dzięki narzędziom do projektowania front-end możesz łatwo dostosowywać kolory, czcionki, tła i animacje.

15. Spotter

Spotter Universal Directory Listing Motyw WordPress

Ten motyw katalogu WordPress nadaje się do wyświetlania wielu firm. Pozwala tworzyć listy firm takich jak nieruchomości, restauracje, hotele, oferty pracy, salony samochodowe itp. Jest idealny do wyświetlania lokalizacji, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo znaleźć nowe miejsca do jedzenia, zakupów, relaksu i więcej.

16. Sprzedawca

Motyw WordPress katalogu dostawców

Za pomocą tego motywu katalogu WordPress zyskasz na liście dostawców ślubnych i par. Umożliwia to sprzedawcom tworzenie wizytówek firm online, dzięki czemu pary mogą zaplanować ślub z jednej strony internetowej. Jest to świetny sposób dla planistów ślubnych, aby polecić swoje ulubione, a małym firmom uzyskać dodatkową ekspozycję dla klientów weselnych.

17. Moja lista

Moja lista katalogowa i lista Motyw WordPress

Motyw MyListing jest idealny do różnych witryn z katalogami i listami. Motyw zawiera korzystne funkcje dla Twojej firmy, w tym opcje premium i skorzystaj z opcji aukcji, łatwe dostosowywanie wyników wyszukiwania, opcje zamawiania kanału z listą, globalne typy list, sieci społecznościowe itp. Motyw jest również zgodny z mapami Google, Yoast SEO, Elementor i Kontakt Formularz 7.

18. Przewodnik po mieście

City Guide Listing Directory Motyw WordPress

Ten niesamowity motyw WordPress pozwala stworzyć własny przewodnik po mieście, dlatego znajduje się na naszej liście najlepszych katalogowych motywów WordPress. Ten motyw ma responsywny design, wysokiej jakości środowisko administracyjne oraz wiele opcji wyszukiwania. Jest to idealny motyw do zaprezentowania najważniejszych atrakcji Twojego miasta za pomocą map 3D, animowanych suwaków, widoku ulicy, ocen gwiazd i innych.

19. SpotGuide

SpotGuide High Word Directory Theme WordPress

SpotGuide to ceniony motyw katalogu WordPress, który koncentruje się na wyszczególnieniu funkcjonalności strony. Ten motyw ma różne pola, które pozwalają łatwo tworzyć nowe metaboksy i dokładnie je wyświetlać. Ponadto nie pozwala edytować kodu źródłowego w celu dodania nowego pola. Inne wspaniałe funkcje motywu to zaawansowane mapy Google, porównanie ofert, ulubione, pakiety i powiadomienia.

20. Superlist

Superlist Directory WordPress Theme

Motyw katalogu SuperList zawiera kluczowe funkcje, których powinieneś szukać w najlepszych katalogach WordPress. Takich jak menedżer typów aukcji, zgłoszenia użytkowników frontonu, pakiety list aukcyjnych premium, łatwe w użyciu metaboksy, Google kolektor miejsc, możliwość zgłaszania roszczeń, przetwarzanie wielu płatności i opcje walutowe, zaawansowane statystyki, recenzje, geolokalizacja i inne. Po prostu zainstaluj motyw, skorzystaj z importera demonstracyjnego 1-kliknięciem, aby rozpocząć, a następnie dodaj zawartość, aby szybko uruchomić katalog.

21. DiningEngine

DiningEngine Restaurant Directory Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

DiningEngine to jeden z najlepszych katalogów WordPress, ponieważ jest skoncentrowany i zaprojektowany specjalnie dla restauracji, kawiarni i bistro. Oferuje wysoce spersonalizowane funkcje dla tego typu stron internetowych, ponieważ obejmuje zaawansowane wyszukiwanie, łatwe zarządzanie restauracją i wydarzeniami, przesyłanie, szczegóły dotyczące posiłków i wiele innych. Dlaczego więc nie spróbować??

22. DocDirect

DocDirect Healthcare Directory Motyw WordPress

DocDirect to korzystny motyw katalogu WordPress przeznaczony dla pracowników służby zdrowia. Został zaprojektowany tak, aby był w pełni responsywny i jest przydatny dla pacjentów, aby znaleźć listę potencjalnych ośrodków medycznych, pracowników służby zdrowia i umówić się na wizytę u lekarza.

23. FoodGuide

FoodGuide - katalog restauracji i barów Motyw WordPress

Restauracje, kawiarnie, naleśniki, bary, delikatesy lub dania na wynos – umieść je na liście w nowym portalu i ułatw wszystkim głodnym turystom (nie tylko) w Twoim mieście! Dzięki motywowi FoodGuide odwiedzający witrynę wybiorą miejsce na posiłek na podstawie kubków smakowych.

Wybierz sposób stylizowania nagłówka witryny. Możesz użyć Dużej mapy, aby stworzyć czystą, prostą stronę główną (z ładnie wyświetlanymi pinezkami, które pokażą konkretną listę po kliknięciu na nią) lub widok mapy 3D lub dodać odrobinę dynamiki za pomocą suwaka. Istnieje możliwość wyboru i dostosowania naszego własnego Easy Slider i Slider Revolution innej firmy.

Motyw FoodGuide reprezentuje niezwykły motyw katalogu i oferty, koncentrując się na działalności restauracji i powiązanych usługach. W tym konkretnym celu dostępnych jest wiele dostosowanych funkcji i wtyczek do katalogów. Każda wtyczka została opracowana, aby pomóc Ci w szybszym i wygodniejszym wyszukiwaniu oraz w celu lepszego zarządzania listami przez administratorów witryny lub właścicieli przedmiotów.

Jedną z dołączonych wtyczek katalogu jest niestandardowa wtyczka Menu żywności. Menu żywności dodaje do motywu możliwość tworzenia bieżących menu żywności i zarządzania nimi, takich jak menu codzienne, a-la-carte lub specjalne menu z ograniczoną datą / czasem. Nie ma problemu z skonfigurowaniem ograniczonej dostępności oferty, tak jak z ofertami cyklicznymi. Główną zaletą wtyczki Food Menu jest to, że nigdy nie zapomnisz zatrzymać ograniczonej oferty lub specjalnego menu. Menu żywności zrobi to za Ciebie!

24. Wyszukiwarka firm

Wyszukiwarka firm: Katalog Motyw WordPress z listą katalogów

Business Finder to wysoce konfigurowalny motyw katalogowy z narzędziem do tworzenia stron, które pozwala stylizować Twój motyw tak, jak lubisz – ponieważ każdy klient ma własne potrzeby i kryteria, które musi spełnić jego nowa strona internetowa. W Business Finder możesz dostosować strategię cenową i marketingową za pomocą pakietów. Pakiety zostały opracowane dla właścicieli przedmiotów / list (twoich klientów), dzięki czemu możesz rozróżnić liczbę przedmiotów, możliwość promowania polecanych przedmiotów itp. W tych pakietach i ustawić dla nich różne ceny.

Ten motyw jest wyjątkowy ze względu na responsywny design i funkcje dostosowane do potrzeb. Niektóre z nich są bezpośrednio uwzględnione; inne są dostępne poprzez rozszerzone wtyczki. Wtyczki otwierają przed Tobą nowe opcje – np. Recenzje przedmiotu dodają możliwość przeglądania wymienionego elementu (przez użytkowników końcowych), Lista roszczeń pozwala właścicielowi przedmiotu na samodzielne zgłaszanie roszczeń i zarządzanie nim oraz wiele więcej!

Istnieje również możliwość zainstalowania Bramek Płatniczych lub Płatności PayPal / Stipe, dzięki czemu Twoi klienci dokonają płatności za twoje usługi wygodniej.

Wyszukiwarka firm NIE jest zwykłym motywem katalogowym jak inne. Motyw oferuje różne strony główne i modyfikacje nagłówków. Możesz użyć zintegrowanego nagłówka, obrazu lub jednego z wielu rodzajów mapy. Dostępna jest klasyczna mapa ze szpilkami dla wszystkich dostępnych elementów, widok ulicy lub firmy, a także widok 3D. To zależy od Ciebie, która opcja najbardziej Ci odpowiada.

25. Classiera

Classiera - Skrypt reklamowy WordPress

Classiera to nowy motyw WordPress z ogłoszeń drobnych dostępny na Themeforest. Ten motyw został zbudowany z potężnego panelu administracyjnego korzystającego z Redux Framework, a także z unikalnego pulpitu nawigacyjnego użytkownika. Stąd użytkownicy mogą zarządzać postami reklam, edytować i tworzyć nowe. Classiera oferuje także obsługę planów cenowych i szczegółów zamówień w panelu użytkownika frontonu.

Motyw jest także w pełni kompatybilny z WPML i większością wtyczek językowych. Oznacza to, że możesz zbudować własną wielojęzyczną witrynę z ogłoszeniami za pomocą Classiera. Za pomocą Calassiera możesz użyć menedżera układu Przeciągnij i upuść, aby wskazać, kliknąć, a następnie przeciągnąć i upuścić dowolną sekcję z układu strony głównej. W ten sposób możesz zaprojektować częściowo niestandardowy projekt swojej witryny.

W Classiera możesz skonfigurować Plany cenowe we własnej walucie i realizować transakcje dowolną metodą obsługiwaną przez Woo Commerce. Za pomocą tego motywu możesz użyć LayerSlider lub Image Slider jako nagłówka. A także dodaj zaawansowane reklamy w wyszukiwarce z polami niestandardowymi Słowa kluczowe, Kategorie, Lokalizacje, Cena minimalna i maksymalna, Stan przedmiotu i kategorie. Motyw zawiera także ponad 650 czcionek Google, dzięki którym Twoja witryna wygląda bardziej przyciągająco, a także opcję wyświetlania kategorii za pomocą niesamowitych czcionek, płaskich ikon lub dowolnych ikon obrazów PNG.

26. Geo Places

Geo Places City Directory Theme

Informacje i pobieranie

Geo Places to premium motyw WordPress, który został opracowany w celu ułatwienia tworzenia portalu miejskiego lub katalogu stron poprzez wykorzystanie mocy CMS WordPress i map Google. Miejsca geograficzne są wyposażone w funkcję instalacji jednym kliknięciem, która automatycznie doda do Twojej witryny wpisy, opisy, obrazy, widżety, posty na blogach, referencje i strony. Ta zawartość manekina znacznie ułatwi ci zrozumienie, jak działa ten motyw i pomoże Ci rozpocząć właściwą drogę. Możesz również usunąć wszystko jednym kliknięciem i zacząć od zera, jeśli chcesz to zrobić.

Strona główna Geo Places została zaprojektowana w strategiczny sposób, aby zachęcić do maksymalnej interakcji i narażenia na istotne elementy. I obejmuje widżety, mapy, suwak obrazu, dodawanie filmów i więcej.

Geo Places ma również zaawansowaną funkcję wyszukiwania, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo znaleźć atrakcje, restauracje, hotele lub cokolwiek, o czym jest Twoja strona w pobliżu dowolnego kodu pocztowego.

27. Diament

Motyw katalogu Diamond

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Diament to czysty i elegancki katalog premium WordPress stworzony przez WPZoom. Ten piękny motyw świetnie nadaje się do tworzenia przewodników po mieście, list polecanych sklepów lub miejsc lub innych katalogów.

Za pomocą tego motywu możesz łatwo utworzyć dowolną liczbę stron internetowych. Możesz stworzyć blog podróżniczy z katalogiem najlepszych hoteli, restauracji i atrakcji w danym mieście. Lub możesz stworzyć stronę internetową, która udostępnia najlepsze gospodynie, garnerów i usługi konserwacji basenów w Twojej okolicy. Cokolwiek chcesz napisać, kiedy użyjesz Diamentu, konfiguracja będzie bardzo łatwa. Motyw zawiera gotowe szablony strony głównej, niestandardowy moduł katalogu i wiele widżetów, dzięki którym możesz utworzyć żądaną stronę internetową.

Motyw zawiera również świetne funkcje, które upraszczają dostosowywanie motywu. Potężny ZOOM Framework oferuje opcje dla wielu szczegółów poprzez motyw, takich jak kolory, niestandardowe logo, tła i wiele innych. Temat jest także gotowy do WooCommerce, dzięki czemu możesz dodać własny sklep z gadżetami, aby zaoferować swoim czytelnikom. Byłoby to idealne do sprzedaży map, wycieczek po mieście, biletów ze zniżką, a nawet produktów lokalnych rzemieślników. Niezależnie od twoich potrzeb, Diamond jest świetną opcją do stworzenia strony w stylu blogu i katalogu.

28. Vantage

Motyw Vantage Business Directory

Informacje i pobieranie

Vantage to wysokiej klasy, WordPress katalog biznesowy stworzony przez AppThemes. Dzięki prostej instalacji łatwo jest rozpocząć hosting informacji o firmach. Pełne strony katalogu z ocenami i recenzjami generowanymi przez użytkowników, ikonami społecznościowymi, niestandardowym wyszukiwaniem, niestandardowymi formularzami i integracją z Mapami Google zapewniają wszystko, czego użytkownik może potrzebować do łatwego poruszania się po stronie. Oprócz rozbudowanych funkcji katalogu, Vantage zawiera również niestandardowe widżety i API AppThemes (do dostosowania bez konieczności zagłębiania się w kod).

29. Oferty podróży (katalog Motyw podrzędny)

Katalog ofert turystycznych Motyw WordPress dla dzieci

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Oferty podróży to motyw podrzędny dla motywu katalogu WordPress zaprojektowanego przez Templatic (motyw nr 1 na naszej liście). Ten premium motyw WordPress jest szczegółowym i profesjonalnym rozwiązaniem do tworzenia zaawansowanych ofert podróży i witryn opartych na recenzjach. Możesz stworzyć własną stronę internetową, taką jak Travelocity, Expedia, Orbitz, Hotwire, Bookingbuddy lub Kayak.

Ten podrzędny motyw katalogu dodaje mnóstwo wspaniałych funkcji opartych na ofertach podróży i wykorzystuje wszystkie zaawansowane opcje, które już zawiera Directory. Użyj dodanych niestandardowych pól dla ofert, miejsc docelowych, agencji, dat wyjazdu i długości pobytu, dodając oferty hotelu, lotu, podróży i aktywności (oprócz galerii zdjęć, opisów, cen i linków do udostępniania społecznościowego). Lub jeszcze lepiej – oferuj plany lub płatne subskrypcje, które pozwalają hotelom i biurom podróży dodawać własne oferty do Twojej witryny.

Po dodaniu ofert do Twojej witryny przy użyciu niesamowitych opcji Oferty podróży użytkownicy mogą skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego, aby znaleźć dokładnie to, czego szukają. Motyw potomny obsługuje także oceny, dzięki czemu klienci mogą przeglądać każde zakupy i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi czytelnikami.

30. Spot Finder (Motyw potomny katalogu)

Spot Finder Directory Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Spot Finder to piękny motyw potomny popularnego motywu Directory WordPress firmy Templatic. Dzięki Directory & Spot Finder możesz stworzyć oszałamiający katalog online dla hot spotów, wynajmu wakacyjnego, restauracji i nie tylko.

Obecnie ludzie szukają prawdziwych wrażeń z podróży. Turyści chcą pozostać w niszowych domkach letniskowych lub karczmach, jeść tam, gdzie jedzą miejscowi i zobaczyć zabytki charakterystyczne dla danego miejsca. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm, ponieważ to one pomagają stworzyć jedyne w swoim rodzaju miejsce, ale małe firmy mogą być trudne do znalezienia. Właśnie tam wchodzisz. Tworząc internetowy katalog miejsc, w których można się zatrzymać, zjeść i odwiedzić, możesz pomóc odwiedzającym w pełni wykorzystać swoje miasto.

Utwórz własne zasoby internetowe dla podróżników z całego świata. Dzięki podrzędnemu motywowi Spot Finder (pamiętaj, że potrzebujesz głównego motywu WordPress z katalogu Templatic Directory), możesz szybko uruchomić katalog. Po prostu zainstaluj motyw i użyj potężnych szablonów stron, aby dodać treść – to takie proste! Dodaj swoją stronę główną, wykazy, kategorie, personel, swojego bloga i więcej za pomocą kilku kliknięć (oczywiście musisz dodać tekst i zdjęcia – ale szablon zajmuje się układem za Ciebie). Istnieje nawet szablon widoku mapy na pełnym ekranie dla wszystkich Twoich ofert.

Jest o wiele więcej, co sprawia, że ​​Spot Finder jest świetny. Ogromną zaletą jest to, że działa z kompozycją Directory. Directory dodaje wiele funkcji do śledzenia geograficznego, profili członków, wtyczki Tevolution i innych.

31. Żółte strony (motyw potomny katalogu)

Motyw potomny katalogu stron Yellow Pages

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Yellow Pages to motyw podrzędny w stosunku do wyjątkowego Templatic Directory WordPress Theme (ponownie, dlatego jest naszym wyborem nr 1). Oznacza to, że musisz mieć motyw nadrzędny, aby motyw podrzędny mógł działać. Korzystając z Yellow Pages i katalogu, możesz stworzyć zbiór ofert z twojego miasta lub z całego świata.

Urocza biało-żółta kolorystyka tego motywu jest uderzająco znajoma dla użytkowników, więc czują się jak w domu, czytając twoje oferty. Dodaj lokalizacje dla restauracji, biur, a nawet wydarzeń. Następnie dodaj je do mapy strony głównej. Lub nie dodawaj mapy i zamiast tego dołącz suwak strony głównej. Niezależnie od tego, co wybierzesz, łatwo zmienić wygląd Żółtych Stron Sinus, cała strona główna jest widgetizowana, dzięki czemu możesz stworzyć swój własny układ.

Nie czuj się zamknięty w żółtej kolorystyce tylko dlatego, że motyw nosi nazwę Żółte strony. Istnieje wiele opcji kolorów do wyboru, aby stworzyć stronę internetową, która działa dla Ciebie. Ponadto motyw jest w pełni responsywny, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z Twojej witryny, aby znaleźć miejsce, w którym szukają w domu lub w podróży.

Motyw zawiera również wszystkie wspaniałe funkcje jego rodzica, Directory. Zgadza się – ogromny globalny katalog, doładowania map Google, niesamowite strony użytkowników, obsługa e-commerce, opcje monetyzacji i inne są funkcjonalne dzięki potomnemu motywowi Yellow Pages.

32. Katalog

Katalogowy uniwersalny motyw WordPress

Wielozadaniowy motyw Directory jest przydatnym motywem do katalogów i list WordPress dla każdego magazynu, aktualności, wiki, przewodnika po mieście itp. Jest to w pełni responsywny motyw, który daje elastyczność w tworzeniu nieograniczonych układów strony głównej za pomocą kreatora „przeciągnij i upuść”, niestandardowego elementy katalogu (listy, system przesyłania wiadomości, zgodność z WooCommerce, zakładki itp.), wbudowane spoty reklamowe i wiele innych.

33. Lokalizacje (motyw potomny katalogu)

Lokalizacje Motyw podrzędny katalogu

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Lokalizacje to kolorowy motyw podrzędny WordPress dla motywu katalogu autorstwa Templatic. Ta pogrubiona liczba dodaje żywe mapy i szczegóły do ​​witryny katalogu.

Istnieje milion stron internetowych, takich jak Yelp, które polecają najlepszą restaurację, w której można znaleźć sushi, najlepsze przejażdżki kolejką górską, a nawet najlepsze miejsca do odwiedzenia, kiedy jedziesz do określonego kraju. Niezależnie od Twojej wiedzy specjalistycznej, Lokalizacje to idealny sposób na dzielenie się swoimi rekomendacjami ze światem. Jest to motyw podrzędny, więc aby go użyć, będziesz potrzebować także motywu WordPress katalogu. Ale chłopcze, czy warto – w najbliższym czasie będziesz udostępniać swoje ulubione miejsca!

Motyw katalogu zawiera wiele funkcji i funkcji – łącznie z listami, stronami pracowników, śledzeniem geograficznym, obsługą WooCommerce, integracją członkostwa i wiele więcej. Po dodaniu motywu potomnego Lokalizacje jest po prostu lepiej. Motyw dodaje skoordynowane kolorystycznie szpilki do mapy, piękne menu nawigacyjne w stylu siatki oraz jasne i odważne kolorowe akcenty w całym tekście (sprawdź te superładowane oceny gwiazd, nagłówki, przyciski, najechania kursorem i więcej).

Podsumowanie najlepszych katalogów WordPress

Aby zaprojektować spersonalizowany katalog motywów online, musisz wybrać odpowiednie motywy WordPress z różnych pól i systematycznie je wymieniać. Pomoże to jednak wielu firmom wybrać jeden z najlepszych katalogowych motywów WordPress dla konkretnych witryn biznesowych i uczyni je przyjaznymi dla użytkowników online.

Czy przegapiliśmy Twój ulubiony motyw? A może wypróbowałeś którąś z naszych ofert dla najlepszych katalogowych motywów WordPress? Daj nam znać w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me