Najlepsze medyczne motywy WordPress dla lekarzy i szpitali

Zawód lekarza jest dziedziną konkurencyjną. Niezależnie od tego, czy jesteś lekarzem ogólnym poszukującym nowych pacjentów, centrum porodowe, organizację zdrowia i odnowy biologicznej, lokalną klinikę lub sieć gabinetów medycznych, potrzebujesz niesamowitej strony internetowej. Witryny medyczne powinny być profesjonalne, łatwe do odczytania i zawierać wsparcie dla galerii obrazów, suwaków i oczywiście przynajmniej formularz kontaktowy. Dzisiaj podzielimy się najlepszymi medycznymi motywami WordPress z całej sieci, aby pomóc Ci zbudować nowoczesną i profesjonalną stronę internetową, której potrzebuje Twoja firma z branży zdrowia.


Ten post jest niesamowitą kolekcją najlepszych motywów WordPress, które pasują do lekarzy i pracowników służby zdrowia. Czy szukasz świetnego motywu WordPress na swojej stronie opieki zdrowotnej? Czy jesteś programistą WordPress i chcesz oczarować swoich klientów opieki zdrowotnej wspaniałym designem i funkcjonalnością, która jest synonimem motywów WordPress? Usiądź wygodnie i ciesz się naszą listą i podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy na końcu!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Medin – Medical WordPress Theme Center

Medin - Medical Center WordPress Theme

Motyw Medin to świetny sposób na zbudowanie strony medycznej. Niezależnie od tego, czy Twoje biuro zajmuje się chirurgią plastyczną, laseroterapią, dermatologią, stomatologią, krioterapią, pediatrią lub inną specjalizacją, Medin oferuje wiele świetnych opcji do zaprojektowania witryny. Motyw jest responsywny i gotowy na siatkówkę, dzięki czemu wygląda świetnie na każdym urządzeniu, a wbudowane układy motywów (klinika, chirurgia i dentysta) ułatwiają rozpoczęcie pracy.

Możesz także użyć dołączonego narzędzia do tworzenia stron WPBakery, aby utworzyć własne układy niestandardowe. Wystarczy dodać elementy strony, a następnie przeciągnąć i upuścić na miejsce. Istnieją referencje przed / po, dwa warianty galerii, wbudowany formularz rezerwacji spotkania, przyklejone menu, niestandardowe strony i wiele innych. Plus Medin obsługuje RTL i jest kompatybilny z Polylang, dzięki czemu możesz stworzyć swoją stronę medyczną w dowolnym języku, którego możesz potrzebować.

2. MedicalPRESS

MedicalPress Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Jak idzie marketing marketingowy w służbie zdrowia? Jeśli nie możesz powiedzieć, że jest świetny, być może motyw WordPress jest źródłem twoich nieszczęść. Aby zwiększyć liczbę potencjalnych klientów na stronie medycznej, potrzebujesz motywu WordPress zorientowanego na cel, takiego jak piękny MedicalPress. Zbudowany na Twitterze Bootstrap, z czterema rodzajami formularzy spotkań, dwoma rodzajami suwaków oraz obszerną listą opcji motywów i innymi funkcjami, MedicalPress to świetny motyw dla lekarzy, dentystów, klinik zdrowia, szpitali i chirurgów. Funkcje obejmują responsywny projekt, obsługę wielu języków (wtyczka WPML), przyjazny dla SEO, czcionki Google, dołączony motyw podrzędny i pełną dokumentację.

3. Ogółem

Całkowicie uniwersalna strona internetowa WordPress Theme Medical

Z mnóstwem świetnych funkcji, Total jest rzeczywiście jedynym motywem WordPress, którego potrzebujesz! Chociaż ten motyw nie został specjalnie zaprojektowany dla stron medycznych, wszystkie wspaniałe funkcje i elastyczne opcje ułatwiają dostosowanie do Twoich potrzeb. Przykład 29 strony głównej (patrz powyżej), aby zobaczyć, jak ten motyw może idealnie pasować do Twojej witryny medycznej. Motyw został opracowany tutaj w WPExplorer i oferuje następujące funkcje: nieograniczone układy, łatwy w użyciu kreator stron z funkcją przeciągnij i upuść, szybką konfigurację (dzięki przykładowym danym), gotowy do WooCommerce, niestandardowe opcje czcionek, nieograniczone opcje kolorów, stworzony przez elitarnego autora, niesamowite wsparcie, zbudowany z miłością :), częste i automatyczne aktualizacje i wiele, wiele więcej!

To mój ulubiony motyw, z którego korzystałem przez ponad 100 lat. Jest bogaty w funkcje, a obsługa jest doskonała. Ponadto programista pracuje nad ulepszeniem motywu za pomocą regularnych aktualizacji. – Mike

Total to świetny motyw WordPress dla lekarzy i każdego innego specjalisty w branży opieki zdrowotnej (lub kogokolwiek innego w tym zakresie).

4. Medicenter

Medicenter Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Być może nie jesteś lekarzem, ale specjalistą od marketingu skierowanym do lekarzy. Czy chcesz stworzyć świetnie wyglądającą stronę internetową poświęconą marketingowi medycznemu, taką jak Medical Website Academy? Jeśli głośno powiesz „tak”, motyw MediCenter WordPress znacznie ułatwi osiągnięcie celu. To nie koniec. Temat ten jest nadal odpowiedni dla lekarzy i innych dziedzin związanych z medycyną.

MediCenter zawiera dwa układy – pudełkowy lub pełnej szerokości. W ten sposób możesz dostosować układ motywu do swojej firmy lub organizacji charytatywnej. Dodatkowo oba układy są responsywne, dzięki czemu strona wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Dostosowania na tym się nie kończą. Możesz wybierać spośród 6 dołączonych schematów kolorów lub stworzyć taki, który będzie całkowicie twój. Oznacza to nieograniczoną liczbę kombinacji kolorów! Istnieje również ponad 20 układów stron, ponad 200 ikon i ponad 80 czcionek do wyboru, dzięki czemu możesz naprawdę dostosować ten motyw do własnych potrzeb.

5. Dyktuj

Poddaj motyw WordPress dla zdrowia i medycyny

Ten motyw WordPress 6 w 1 ma czysty i nowoczesny wygląd odpowiedni do pracy lekarzy. Jednocześnie możesz używać motywu do innych projektów związanych z pięknem, takich jak moda, spa czy salon. Temat jest popularny z następujących funkcji: responsywny projekt, motyw uniwersalny, integracja Visual Composer, kompatybilność wtyczki Layer Slider, obsługa wielu języków WordPress, obsługa WooCommerce, możliwości shortcode, ulepszone opcje motywów, SEO ready, zaawansowany panel administracyjny, sekcje paralaksy, Czcionki Google, obsługa ikon czcionek Awesome i wiele innych. Dictate obejmuje również wsparcie i bezpłatne aktualizacje.

6. SoulMedic

+ Soul Medic Health & Medical WordPress Theme

Płaski i minimalistyczny design SoulMedic jest popularnym motywem WordPress dla lekarzy i stron internetowych związanych ze zdrowiem. Motyw zawiera następujące funkcje: gotowy do SEO, kompatybilny z WPML / Translation, darmową wtyczkę kalendarza wydarzeń, widżet MailChimp Newsletter, wsparcie WooCommerce, dostosowywanie motywu, mega menu, w pełni responsywny projekt, suwaki Layer and Revolution, 20 predefiniowanych skór, funkcjonalność shortcode, sześć rodzajów stron szablonów, pięć rodzajów niestandardowych widżetów, HTML5 + CSS3, czcionki internetowe Google, pełna dokumentacja i więcej.

7. Paeon

Paeon Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Czy utknąłeś w swoim projekcie medycznym lub zdrowotnym? Czy szukasz medycznego motywu WordPress, który przeniesie marketing opieki zdrowotnej na wyższy poziom? Paeon jest twoim wyjściem. Paeon można łatwo dostosować dzięki minimalistycznemu i unikalnemu projektowi oraz obszernej liście opcji motywów. Za niewielką cenę otrzymasz niesamowity motyw WordPress pękający w szwach dzięki funkcjom, takim jak responsywne układy, czcionki Google Web, próbnik kolorów z nieograniczonymi schematami kolorów, responsywny suwak, zarządzanie personelem i usługami, zaawansowane opcje motywu, obraz tła nagłówka, niestandardowe widżety, dokumentacja i wsparcie.

8. Dbamy

Dbamy o zdrowie i zdrowie Motyw WordPress

We Care to pełnoprawny, ale responsywny motyw WordPress odpowiedni dla wszystkich pracowników służby zdrowia. Na stronie docelowej znajdziesz niesamowity suwak z grafiką HD. Oprócz tego zobaczysz działający formularz spotkania, który pomoże Ci rzucić się na ziemię. Inne funkcje obejmują szeroki i prostokątny układ, nieograniczone portfolio, nieograniczone suwaki, wsparcie, wizualny generator krótkich kodów, zaawansowane opcje administracyjne, wsparcie IE8, czcionki Google Web, ikony Awesome czcionki i formularz kontaktowy AJAX. Naprawdę nie musisz rozbić banku, aby zbudować niesamowitą witrynę, jeśli spróbujesz We Care.

9. Panacea

Panacea Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Jeśli szukasz eleganckiego i nowoczesnego motywu do swojej witryny poświęconej opiece zdrowotnej, nie szukaj dalej; Panacea cię obejmuje. Wyposażony w mnóstwo niesamowitych funkcji, ten motyw paralaksy pomoże Ci przekazać komunikat marketingowy dotyczący opieki zdrowotnej bez potu. Panacea oferuje wiele funkcji, w tym responsywny projekt HTML5 + CSS3, zawartość demo, obsługę obrazu siatkówki, integrację formularza kontaktowego 7, czcionki Google, ikony Awesome czcionki, nieograniczoną liczbę kolorów, niestandardowe typy postów, automatyczne aktualizacje, Bootstrap 3.0 i tak dalej.

10. Maxi Health

Motyw WordPress Maxi Health

Maxi Health to responsywny szablon WordPress premium medyczny, idealny dla gabinetów lekarskich, gabinetów dentystycznych i innych w branży medycznej. Dzięki łatwym opcjom motywu Maxi Health to świetny wybór do szybkiego tworzenia strony internetowej.

Motyw zawiera dwie opcje tworzenia stron. Pierwszy to niestandardowy generator krótkich kodów, którego można używać do budowania podstawowych układów stron i jest idealny, jeśli chcesz korzystać z wbudowanych układów i stylów stron zawartych w kompozycji. Inną opcją jest użycie dołączonej wtyczki konstruktora stron Visual Composer. Niezależnie od wybranej opcji budowania strony (lub nawet jeśli używasz motywu i przykładowych stron w obecnej postaci), w panelu administracyjnym i na żywo dostosowarce WordPress znajduje się mnóstwo innych łatwych opcji do zmiany kolorów, czcionek, nagłówków, pasków bocznych i innych. Inne funkcje motywu to lepka opcja menu, niestandardowy panel administracyjny motywu, obsługa ikon FontAwesome, niestandardowe czcionki Google i wiele innych.

11. Medicure

Medicure Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Stworzony przez CMSMasters motyw Medicure WordPress jest idealnym rozwiązaniem dla witryn medycznych i medycznych. Oni (CMSMasters) dostali to arcydzieło od samego wyglądu do funkcjonalności. Dzięki świetnym suwakom, wielu obszarom widgetów, niesamowitym kolorom, funkcjom zarządzania usługami, blogowi, referencjom i innym, Medicure jest uosobieniem tworzenia motywów WordPress. Ten motyw zawiera wiele innych funkcji, dzięki czemu możesz sprawić, by Medicure ciężko pracował dla Twojej firmy z branży opieki zdrowotnej.

12. Medica PRO

Medica PRO Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten odpowiednio nazwany motyw WordPress został stworzony przez ThemeIsle dla profesjonalistów medycznych. Medica PRO to profesjonalnie zaprojektowany (co oznacza, że ​​twoja strona internetowa to zazz) motyw WordPress najlepiej znany z następujących funkcji: responsive design HTML5 + CSS3, przyjazny dla SEO, kompatybilny z różnymi przeglądarkami, panel użytecznych opcji, nieograniczone opcje kolorów, funkcja shortcode, tłumaczenie gotowe, świetne wsparcie, stopka i pasek boczny gotowy na widżet itp.

13. Healthflex

Motyw WordPress firmy Healthflex

Healthflex to wysokiej jakości motyw WordPress, opracowany na potrzeby lekarzy i specjalistów z branży medycznej, takich jak lekarze, szpitale, kliniki medyczne, lekarze, centra odnowy biologicznej, sklepy internetowe z produktami zdrowotnymi i nie tylko. Dzięki Instalatorowi demonstracji za jednym kliknięciem i szerokiej gamie demonstracji, konfiguracja witryny jest łatwym i łatwym procesem. Możesz dostroić i dostosować prawie każdy aspekt motywu bez znajomości programowania.

Ten motyw gotowy na WooCommerce jest dostarczany wraz z potężnym Visual Composer Drag & Drop Page Builder, Revolution Slider i Redux Options Framework. Te wysoce intuicyjne narzędzia zapewniają całkowitą kontrolę nad układem stron i ich odpowiednimi częściami, a także wyglądem i działaniem wszystkich dostępnych elementów, skrótów i widżetów.

Możesz łatwo tworzyć formularze rezerwacji spotkań, dodawać plany cenowe, integrować formularze subskrypcji MailChimp, urozmaicić stronę internetową sekcjami Parallax i elementami animowanymi, dodawać Mapy Google i wiele więcej. Dzięki niestandardowym zestawom kolorów, setkom czcionek internetowych Google i ikonom FontAwesome, możliwości dodawania niestandardowych CSS i JavaScript oraz zastępowania opcji motywów na stronie, nie ma ograniczeń co do tego, co możesz stworzyć za pomocą Healthflex.

14. HealthPRESS

HealthPress Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Odpowiedni dla lekarzy, dentystów, szpitali, przychodni, chirurgów i innych placówek medycznych lub medycznych HealthPress to kolejny świetny temat do rozważenia. Ustawienia dostosowywania na żywo sprawiają, że projektowanie witryny jest dziecinnie proste. Opracowany przez InspiryThemes, HealthPress oferuje łatwe i obszerne opcje motywów, dodatkowy suwak Revolution, responsywny projekt, gotowy do SEO, kompatybilny z WPML / Translation, możliwość shortcode itp..

15. MedicalPlus

Medical Plus - responsywny motyw medyczny i zdrowotny

Medical Plus to prosty akcentowany motyw WordPress, który jest przyjemny dla oczu. Motyw ma kompaktowy i minimalistyczny wygląd. Ale nie pozwól, by uproszczony projekt Cię zaskoczył, Medical Plus jest praktycznie praktyczny dzięki niezliczonym funkcjom, takim jak opcje SEO, próbnik kolorów na żywo, narzędzie do tworzenia stron, bogaty w funkcje panel administracyjny, układ sześciu stopek, gotowe tłumaczenie, tło, narzędzie do przesyłania logo i czcionek, tabela cen, funkcjonalność shortcode i wiele więcej!

16. MEDICO

Medico Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Jeśli podoba Ci się framework Foundation 4, responsywny design i wiele skrótów, będziesz się dobrze bawić z niesamowitym motywem Medico. Opracowane przez PremiumLayers, Medico oferuje wiele wspaniałych funkcji, takich jak niestandardowy widget, w pełni funkcjonalny formularz spotkania, zaawansowane opcje administracyjne, nieograniczone portfele, wizualny generator krótkich kodów, obsługa motywów, responsywny układ, obsługa audio / wideo HTML5, nieograniczona liczba kolorów, Google Web Czcionki, ikony Font Awesome i jest w pełni kompatybilny z WooCommerce 2.0.x.

17. MEDICOM

Medicom Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Jeśli chcesz stworzyć niesamowitą obecność online dla swojej firmy z branży opieki zdrowotnej, musisz mądrze wydawać pieniądze. Potrzebujesz motywu, który zadba o twoich klientów, a także saldo bankowe. Aby to osiągnąć, musisz wybrać świetną technologię motywu i niesamowity design. Medicom oferuje zarówno jedno, jak i jedno spojrzenie na ten motyw, aby przekonać Cię, że właśnie tego szukasz, jeśli masz coś do suwaków na całej stronie i mnóstwo białych znaków. Ten w pełni responsywny motyw zawiera wspaniałe funkcje, w tym Bootstrap 3.0, program do tworzenia stron Visual Composer, ikony Awesome czcionki, mega menu i trzy różne układy blogów, między innymi.

18. Centrum Zdrowia

Centrum Zdrowia Zdrowie i medycyna Motyw WordPress

Ten w pełni responsywny motyw WordPress oferuje cztery typy układów, które umożliwiają zmianę wyglądu witryny za pomocą jednego kliknięcia. Możesz wybrać: Strona główna + Formularz spotkania, Strona główna + Niestandardowe skrzynki serwisowe, Strona główna Parallax lub Menu główne + Menu jednej strony. Jak widać, jesteś dobrze chroniony, jeśli chodzi o estetykę. Ale co z funkcjonalnością? Oto niektóre funkcje, o których warto wspomnieć: nie są wymagane umiejętności programowania, panel opcji administracyjnych, samouczki wideo i przewodnik konfiguracji, narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, popularny suwak Revolution, bezpłatne dożywotnie aktualizacje i wsparcie, WooCommerce itp..

19. Healthcentre

Healthcentre WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Healthcentre to najwyższej jakości motyw WordPress dla zdrowia i medycyny stworzony specjalnie dla lekarzy. Ten responsywny motyw jest idealny dla szpitali, klinik, firm medycznych, lekarzy, blogów medycznych i innych. Łatwe w użyciu schematy kolorów, wstępnie ustawione opcje tła, szablony stron, niestandardowe opcje typografii oraz wbudowane usługi i typy postów projektów sprawiają, że ten motyw jest świetnym wyborem dla każdej strony medialnej.

20. Doctors Pro

Doctors Pro - Medical WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Lekarze to piękny motyw WordpRess, który jest w pełni responsywny, zoptymalizowany pod kątem SEO i ma mnóstwo opcji dostosowywania. Jest odpowiedni do utworzenia strony internetowej dla centrum medycznego, profesjonalnej strony internetowej dla lekarza lub gabinetu dentystycznego, strony promocyjnej dla centrów zdrowia i urody, strony karetki pogotowia lub pogotowia ratunkowego i innych. Motyw jest także gotowy do RTL, obejmuje obsługę setek czcionek Google, ikony Czcionki Niesamowite, nieograniczoną liczbę kolorów i opcje dostosowywania motywu.

21. Vital Health

Vital Health & Medial WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Stworzenie strony internetowej dla służby zdrowia lub witryny medycznej nie powinno być trudne. Zamiast tego użycie takiego motywu jak Vital sprawia, że ​​jest to bardzo łatwe. Temat ten został stworzony z myślą o lekarzach, dentystach, terapeutach i innych pracownikach służby zdrowia. Ten motyw łączy obsługę typów wpisów, takich jak referencje, personel i usługi, z mnóstwem opcji dostosowywania za pomocą dostosowywania motywów WordPress, dzięki czemu tworzenie idealnej strony medycznej jest proste. Vital jest również kompatybilny z WooCommerce i Gravity Forms.

22. Procare

Procare - medyczny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Procare for WordPress to niesamowity motyw dla stron medialnych. Ten responsywny i przyjazny dla SEO motyw zawiera funkcje, które musisz dodawać do usług pacjentów, tworzyć profile lekarzy i personelu i nie tylko. ProCare zawiera opcje motywu dla ponad 600 czcionek Google i formularz kontaktowy Ajax, ponad 300 ikon gotowych na siatkówkę, niestandardowe kolory i wiele więcej.

23. Medikit

Medikit - Zdrowie i medycyna WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw MediKit WordPress wykorzystuje zasady Google Material Design do różnych elementów motywu medycznego. Czysta i przyjazna dla przeglądarki konstrukcja sprawia, że ​​MediKit jest idealny do wszelkiego rodzaju witryn medycznych, medycznych, medycznych, medycznych, terapeutycznych, szpitalnych i innych podobnych. Motyw jest gotowy do tłumaczenia, zawiera wiele stylów układu bloga, 3 szablony stron lekarza / personelu, 3 opcje usług, mnóstwo opcji typografii, 3 style menu, nieograniczoną liczbę kolorów i wiele więcej.

24. LT Medical

Motyw WordPress LT Medical Onepage

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

LT Medical to elegancki i responsywny, jednostronicowy motyw medyczny WordPress. Deweloperzy mają wbudowane opcje nieograniczonej liczby kolorów, łatwe w użyciu skróty, responsywny układ i wiele innych.

25. DW PharmaStore

DW PharmaStore - WP eCommerce Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli posiadasz aptekę, sklep z witaminami lub firmę zaopatrzenia medycznego, DW PharmaStore to idealny motyw WordPress dla Ciebie. Ten piękny motyw zawiera pełne wsparcie i styl dla popularnej wtyczki WooCommerce. Dzięki temu możesz łatwo zaprezentować swoje produkty online. Motyw zawiera również wbudowane opcje niestandardowego układu, kodu analitycznego, niestandardowych kolorów, stronicowania i innych. DW PharmaStore zawiera nawet narzędzie do tworzenia stron, a także szablony stron.

26. Puls

Motyw WP Pulse-Physiotherapy Medical WP

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Pulse to niszowy motyw WordPress przeznaczony dla branży medycznej fizjoterapii. Temat obejmuje funkcje specyficzne dla fizjoterapeutów, praktyków medycyny sportowej, ośrodków rehabilitacji, akupunktury i innych praktyk terapeutycznych. Opracowany w celu uwzględnienia funkcji niestandardowych tabel cenowych, galerii, lokalizacji biur, kariery i innych.

27. MyMedic

Motyw MyMedic WordPress

MyMedic to piękny medyczny motyw WordPress, który jest przyjazny zarówno dla urządzeń mobilnych, jak i użytkowników. Motyw zawiera ustawienia dodawania linków społecznościowych, profili lekarzy i pracowników, różnych stron wydziałów, niestandardowego formularza rezerwacji spotkań, galerii zdjęć, pełnego bloga i innych. MyMedic kosztuje tylko 39 USD za jeden motyw, ale za jedyne 10 USD możesz dostać Pakiet Wszystkie motywy z motywu ThemeJunkie za jedyne 49 USD (to świetna okazja!).

28. iMedical

iMedical WordPress Theme

iMedical to nowoczesny medyczny motyw WordPress przeznaczony dla lekarzy, lekarzy pierwszego kontaktu, lekarzy weterynarii, centrów medycznych, ogólnych praktyk, pracowników służby zdrowia, spa i innych. Funkcje motywu obejmują piękny responsywny układ, 2 typy mega menu, łatwy w obsłudze kreator stron, wtyczkę premium harmonogramu, 5 niestandardowych typów postów (dla lekarzy, oddziałów, usług, referencji i suwaka), niestandardowe widżety, opcje optymalizacji SEO i więcej.

29. Medyk

Motyw WordPress dla medalistów

Jako uniwersalne narzędzie do budowania medycznych stron internetowych, Medicalist ma ponad 9 w pełni wyposażonych, niszowych układów domowych, które można z łatwością dostosowywać do dowolnych warunków. Układ każdej strony jest tak czysty i przyzwoity, że nie można go pokochać. Możesz śmiało używać go na stronach internetowych dla lekarzy, szpitali, klinik, dentystów, laboratoriów, usług hematologicznych, pielęgnacji oczu, wypadania włosów, aptek itp..

Medyczny motyw WordPress all-in-one medyczny ma zaawansowany system zarządzania spotkaniami. Daje lekarzom i dostawcom usług medycznych możliwość utworzenia dowolnej liczby przedziałów czasowych, zależnie od ich dostępności. Mogą również wspomnieć o czasie, jaki poświęcą każdemu pacjentowi.

Podobnie system krwiodawstwa Medyka jest bardzo zaawansowany i wyrafinowany. Formularz krwiodawstwa otwiera się jako wyskakujące okienko i prosi o wymagane informacje od osoby oddającej krew. Dzięki zintegrowanemu z motywem kompletnemu systemowi zarządzania zakupami możesz go używać nawet do internetowego sklepu medycznego. Lub otrzymuj płatności online za usługi medyczne, sprzęt i przedmioty.

Inne zaawansowane funkcje motywu obejmują funkcje, takie jak Poleć pacjenta, Uzyskaj bezpłatne konsultacje (formularz), Prawdziwe historie, Fakty o osiągnięciach oraz strony z usługami, ubezpieczeniem, oddziałami, zespołem i wydarzeniami itp..

30. Klinika medyczna

Medical Clinic - Zdrowie i lekarz Medical WordPress Theme

Klinika medyczna jest świetną opcją dla każdego rodzaju biur zdrowia. Niezależnie od tego, czy jesteś lekarzem, terapeutą, dentystą czy nawet agencją ubezpieczeń zdrowotnych, ten motyw zawiera wiele funkcji, które z pewnością pokochasz. Wiele wbudowanych stylów bloga, portfolio i usług sprawia, że ​​konfiguracja witryny jest szybka i łatwa. Ponadto motyw obejmuje obsługę i stylizację WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać własne produkty! Inne funkcje motywu obejmują szablony treści, niestandardowe skróty, selektory kolorów i czcionek, mega menu, suwaki i inne.

31. Medicare

Medicare - Lekarz, Medycyna i zdrowie

Utwórz własny projekt strony i układy strony za pomocą motywu Medicare WordPress. Ten temat zdrowia i medycyny obejmuje określone funkcje, takie jak prezentacja przed i po, wizytę, godziny otwarcia / harmonogram, niestandardowe ikony medyczne, kalkulator szacunkowy oraz pełne wsparcie WooCommerce. Ponadto istnieją łatwe opcje dostosowywania, takie jak narzędzie do tworzenia pogrubionych stron, dostosowywanie na żywo WordPress i mnóstwo czcionek Google.

Do Ciebie…

Dzięki tej liście nie masz żadnej wymówki, aby zbudować stronę internetową o tematyce poniżej średniej. Wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom, ale jeśli masz trudności z wyborem, chciałbym (ponownie) polecić Total – responsywny, uniwersalny motyw WordPress. Czy znasz jakieś inne wspaniałe motywy WordPress dla lekarzy? Daj nam znać w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me