m Dla projektantów kluczowym elementem Twojego arsenału powinno być twoje portfolio. Pełne przykładów najnowszych i najlepszych prac, twoje portfolio to świetny sposób, aby zaimponować i przekonać nowych klientów. W zależności od rodzaju projektanta lub artysty możesz nie mieć niezbędnych umiejętności tworzenia stron internetowych, aby zbudować własne portfolio online (a może po prostu nie masz czasu). Cóż, nie obawiaj się, zaokrągliliśmy jedne z najlepszych minimalnych motywów WordPress, idealne na każdą stronę projektanta. Zacznijmy!


Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Anders

Anders Clean Multi-concept Portfolio Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz elastycznego motywu, którego możesz użyć do stworzenia portfolio, bloga, sklepu lub minimalistycznej witryny biznesowej, Anders jest dla Ciebie. Temat ten obejmuje 15 wspaniałych i różnorodnych projektów strony głównej, w tym portfolio, prezentacja projektu, pionowy suwak, agencja, karuzela, sklep i interaktywne style linków. Wybierz jeden z 6 stylów nagłówków, 12 list portfolio i wiele stylów układów blogów, aby stworzyć swój idealny projekt strony. Idealnie zaprojektowany do prezentacji swojego portfolio online, Anders ma wszystko, czego potrzebujesz. Nawet sekcje dla Twojego zespołu i ceny. Ponadto motyw jest zgodny z popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, Contact Form 7 i WPML.

2. Ogółem

Najlepsze minimalne motywy WordPress: łącznie

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Total jest jednym z naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się motywów wszech czasów (WPExplorer). Motyw ma domyślnie bardzo czysty / podstawowy projekt, który można łatwo dostosować za pomocą dostosowywania na żywo. Możesz utworzyć praktycznie dowolny typ witryny z wszystkimi dostępnymi wbudowanymi opcjami, układami i modułami do budowania stron. Ale tym, co sprawia, że ​​ten motyw jest jednym z najlepszych minimalnych motywów WordPress, które można kupić, to ponad 40 łatwych do uruchomienia demonstracji, elastyczne opcje i przyjazny kod dla programistów.

3. Neve (bezpłatny)

Motyw Neve WordPress

Zbuduj czystą i klasyczną stronę dzięki Neve. Ten piękny darmowy motyw został zaprojektowany tak, aby był lekki, szybki i kompatybilny z niemal każdym popularnym narzędziem do tworzenia stron na rynku. Motyw jest kompatybilny z Gutenberg, Elementor, Beaver, SiteOrigin, Brizy, Visual Composer, a nawet Divi. Dodatkowo jest gotowy na urządzenia mobilne – dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać świetnie na każdym urządzeniu. Ale nawet jeśli chcesz zbudować minimalną witrynę, warto rozważyć aktualizację do Plan premium Neve dla dodatkowych funkcji, takich jak przewijanie do góry, białe etykiety i niestandardowe boostery dla Elementor, WooCommerce, blogu i nagłówków (w zależności od planu).

4. Ineco

Najlepsze minimalne motywy WordPress: Ineco

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli potrzebujesz uniwersalnej minimalistycznej witryny, przyjrzyj się temu tematowi. Ineco jest dostarczane z wieloma wariantami stron i funkcji, aby zaspokoić potrzeby większości użytkowników. Instalacja tego motywu zajmie Ci tylko kilka minut. Ineco obsługuje najpopularniejsze wtyczki i dodatki premium, które umożliwiają tworzenie treści bez umiejętności kodowania. Program Visual Composer Page Builder z ponad 40 niestandardowymi skrótami pomoże ci bezproblemowo zbudować witrynę.

5. xPresja

xPression Minimalny motyw WordPress dla blogów

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten czysty, nowoczesny i elegancki motyw idealnie pasuje do osobistych blogów internetowych, blogów modowych, blogów podróżniczych i innych. xPression zawiera wiele wstępnie zaprojektowanych stron, dzięki którym Twoje zasoby online będą się wyróżniać. Oferuje trzy style strony głównej wraz z innymi stronami, tj .: wpis na blogu, blog pojedynczy, kontakt i inne informacje. Motyw został zbudowany przy użyciu jednego z najpopularniejszych darmowych narzędzi do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść. Opcje dostosowywania motywu WordPress obejmują Podgląd zmian na żywo, więc nawet nie trzeba ponownie ładować strony, aby zobaczyć zmiany.

6. Zilustruj

Najlepsze minimalne motywy WordPress: ilustruj

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Illustrate to naprawdę motyw projektantów dla projektantów. Utworzono we współpracy z Blaz Robar, ten wyjątkowy motyw jest idealny dla każdego rodzaju artysty. Świetne funkcje, takie jak niestandardowe typy postów, kolorowe nakładki obrazków i palety kolorów postów (takie jak te widoczne w Dribbble) to tylko wierzchołek góry lodowej.

7. Lily Daily

Lily Daily Blog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz lepszej wydajności, czystszej konstrukcji, większej prędkości ładowania i elegancji, wypróbuj Lily. Możesz wybierać spośród 10 różnych układów strony głównej, stron archiwum, stron autorów, stron wyników wyszukiwania, tagów i kategorii, a także używać różnych opcji do stylizowania bloga. Motyw jest bardzo łatwy w użyciu i obsługiwany przez HTML5 / CSS3 / Bootstrap. Lepka nawigacja zapewni odwiedzającym szybki dostęp do wszelkich informacji na Twojej stronie. Lily jest gotowa do tłumaczenia i zawiera plik .pot, więc Twój blog będzie rodzajem międzynarodowego zasobu.

8. Szlak

Najlepsze minimalne motywy WordPress: szlak

Informacje i pobieranie

Odważny i piękny, Trail to świetna opcja do zaprezentowania swojej pracy online. Duże obrazy, przejrzysty układ i czytelna typografia tego motywu sprawiają, że czytelnicy skupiają się dokładnie tam, gdzie chcesz – na pracy. Motyw jest również responsywny, może wyświetlać obrazy paralaksy i jest gotowy z filtrowalnym portfolio.

9. Webion

Webion Minimal Universal Universal Elementor WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten motyw jest w pełni kompatybilny z programem budującym strony Elementor WP. Z Elementor otrzymujesz kompletny pakiet widżetów za darmo. Widżety takie jak karuzela, mapy Google itp. Są również uwzględnione. W połączeniu z motywem Webion tworzenie stron internetowych jest łatwe i skuteczne (a ponadto nie wymaga żadnych umiejętności kodowania).

10. Oriana

Oriana Minimalne portfolio i fotografia Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Oriana to kreatywny, najwyższej jakości, w pełni responsywny motyw. Daje kreatywnym ludziom możliwość zaprezentowania się w niecodzienny sposób. Możesz skonfigurować większość aspektów Oriany, takich jak kolor akcentu, czcionki Google i wiele innych, korzystając z wbudowanych opcji. Demo motywu jest bardzo łatwe do zainstalowania za pomocą jednego kliknięcia, dzięki czemu możesz szybko uzyskać responsywną, gotową do tłumaczenia i tłumaczenia stronę.

11. Ambiance

Najlepsze minimalne motywy WordPress: Ambiance

Informacje i pobieranie

Idealny dla fanów popularnego frameworka Genesis, motyw potomny Ambiance to idealny sposób na zbudowanie portfolio online za pomocą Genesis. Ten motyw jest responsywny na urządzenia mobilne, zawiera niestandardowy nagłówek i przedstawia wszystkie Twoje wspaniałe polecane obrazy z przodu i na środku (dzięki czemu świetnie nadaje się do użycia jako podstawowe portfolio).

12. Orzeł

Eagle Responsive Minimal WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Eagle to w pełni responsywny minimalny motyw WordPress przeznaczony dla agencji. Czysty design i blog pozwalają każdemu profesjonalistowi, agencji agencyjnej, agencjom kreatywnym, firmie architektonicznej lub projektowej wnętrz, studio fotograficznemu itp. Z łatwością promować swoją pracę lub biznes. Funkcja importu demonstracji jednym kliknięciem, konfigurowalne opcje motywu i skróty ułatwiają szybką zmianę prawie wszystkiego.

13. Koi

koi

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Koi to świetny sposób na zaprezentowanie mnóstwa dzieł. Dzięki przejrzystemu i uporządkowanemu układowi opartemu na siatce ten motyw doskonale nadaje się do każdego kreatywnego typu strony internetowej. Dodatkowo ten motyw zawiera 6 darmowych wtyczek, efekty filtrów CSS3, licznik widoków portfela, obsługę lightbox i wiele innych.

14. Hazel

Hazel Minimalistyczny uniwersalny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Hazel to konfigurowalny motyw z wbudowanym mega menu i pełną integracją projektu WooCommerce. Oferuje wiele opcji typograficznych z ponad 800 czcionkami Google, niestandardowe opcje stron dla stron wielostronicowych, różne typy i style portfolio. Dodatkowo jest gotowy do WPML i tłumaczenia. Co więcej, Hazel jest dostarczany z mnóstwem przydatnych wizualnych elementów do tworzenia stron i mnóstwem wstępnie skonfigurowanych układów.

15. Atrament

atrament

Informacje i pobieranie

Atrament to oszałamiający szablon z filtrowalnym portfolio z przydatnym menu wyrównanym do lewej. Łatwy w obsłudze i nawigacji, Ink reaguje również na dopasowanie do dowolnego rozmiaru ekranu. Motyw zawiera również pełnoekranowe obrazy tła, które można ustawić dla każdej strony, aby nadać każdemu postowi, stronie lub elementowi portfolio niepowtarzalny wygląd.

16. Mól książkowy

Bookworm FullScreen WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

BookWorm został zaprojektowany specjalnie dla autorów i wydawców. Pełnoekranowy projekt internetowy pomoże ci w mgnieniu oka zaprezentować swoje prace i dane osobowe. Minimalny, czysty i responsywny układ ułatwia prezentowanie ostatnio opublikowanych lub przyszłych wydań książek na stronie głównej. Plus Bookworm oferuje takie funkcje, jak profil autora, wcześniej opublikowane sekcje książek, blog autora, ostatnio opublikowane lub szczegóły dotyczące wydania książki itp..

17. północ

północ

Informacje i pobieranie

Czysty, odważny i elegancki motyw North to urocza opcja w stylu siatki do pracy. Niestandardowe widżety dla Twittera, Flickr i Dribble ułatwiają czytelnikom śledzenie bieżących projektów. Niestandardowe galerie tematyczne i portfolio również ułatwiają dodawanie zdjęć, plików audio i filmów.

18. Mindelo

Mindelo Minimal Portfolio WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten w pełni responsywny motyw jest wyposażony w Visual Composer Drag & Drop Page Builder oraz wtyczkę Slider Revolution. A jeśli Twoja firma potrzebuje witryny w wielu językach, Mindelo jest również wyposażony w Wielojęzyczną Wtyczkę WordPress właśnie w tym celu. Motyw został zbudowany na Bootstrap, jednym z najpopularniejszych frameworków HTML, CSS i JS do tworzenia responsywnych, mobilnych projektów w Internecie.

19. Przestrzenie

Najlepsze minimalne motywy WordPress: spacje

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Spaces to czysty i prosty motyw WordPress z bogatym zestawem funkcji – dlatego uważamy, że jest to jeden z najlepszych minimalnych motywów WordPress na rynku. Ten motyw jest odpowiedni dla projektantów, którzy mogą chcieć także sprzedawać własne produkty, ponieważ obsługuje on zarówno Łatwe pobieranie cyfrowe, jak i WooCommerce w celu łatwej konfiguracji sklepu internetowego.

20. Camila

Camila Minimal Blog WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Camila kładzie duży nacisk na czytelność tekstu. Może być używany jako osobisty blog, magazyn lub czasopismo i jest niezwykle łatwy w konfiguracji i obsłudze. Jeśli nie chcesz, aby projekt wyprzedził twoją treść, wybranie Camili to świetny wybór, ponieważ jest to pierwszy motyw treści. Jeśli jesteś fotografem, możesz tworzyć piękne galerie, aby pokazać swoje najlepsze prace po prostu bez żadnego kodowania na swoim końcu. A jeśli jesteś artystą lub osobą kreatywną, możesz pochwalić się swoimi talentami, a nie efektownymi sztuczkami projektowymi.

21. Savoy

Savoy - Minimalistyczny motyw AJAX WooCommerce

Savoy to zabawny i minimalny sposób wyświetlania galerii swoich produktów. Po prostu dodaj swoje produkty za pomocą galerii zdjęć (przez WooCommerce), a zostaną one wyświetlone na prostej stronie głównej w stylu siatki. W ten sposób klienci mogą przeglądać całą twoją pracę bez konieczności ponownego ładowania strony (ogromna oszczędność czasu).

22. Narya

Blog Narya Food Blog WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Narya zawiera wszystko, aby zaspokoić Twoje kreatywne potrzeby: media społecznościowe, eCommerce, wspaniałe galerie, narzędzia do zarządzania reklamami, integrację przycisków udostępniania z dużą dbałością o szczegóły i styl. Jego typografia jest zarówno elegancka, jak i dyskretna, a motyw zawiera suwaki, aby zaprezentować zawartość w najbardziej oszałamiający sposób. Chcesz dostosować małe ustawienie do stylu Twojej marki? Narya zawiera również prosty panel opcji motywu Narya, który ułatwia wprowadzanie zmian.

23. Volta

volta

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Volta to imponująca opcja portfela obejmująca 3 warianty ekranu głównego. Wybierz z suwaka treści, tła wideo lub obrazu, gdy użytkownicy po raz pierwszy wylądują w Twojej witrynie. Temat obejmuje również piękne i minimalne portfele, które są w pełni responsywne i gotowe na siatkówkę.

24. Neonix

Motyw WordPress Agencji Cyfrowej Neonix

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Neonix to biznesowy motyw WordPress idealny dla agencji cyfrowych, studiów internetowych, osobistych blogów / portfeli, ekspertów SEO i innych dostawców usług cyfrowych. Jest w pełni responsywny i gotowy do tłumaczenia, więc twoi odbiorcy nie będą ograniczeni pod względem urządzenia ani lokalizacji. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat kodowania, jeśli chcesz stworzyć stronę internetową za pomocą Neonix – wystarczy skorzystać z przykładowej wersji demonstracyjnej, aby utworzyć swoją stronę internetową w ciągu kilku minut.

25. KEO

Uniwersalny motyw KEO

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

KEO to responsywny motyw idealny dla agencji internetowej, studia fotograficznego, sklepu, startupu, freelancera, karty V i innych. Motyw oparty jest na intuicyjnym i poręcznym narzędziu Qoob, które oferuje wiele funkcji dostosowywania do następnego projektu. Zbuduj od podstaw swoją nową witrynę internetową za pomocą konstruktora i dokumentacji online.

26. Ujawnij

Najlepsze minimalne motywy WordPress: Reveal

Informacje i pobieranie

Reveal ma świetny, responsywny i filtrowalny portfel. Ten motyw jest czysty i minimalny, dzięki czemu Twoje projekty się wyróżniają, a eleganckie wyświetlanie ajax jest imponującą dodatkową funkcją. Motyw zawiera również opcje pokazu slajdów, niestandardowe widżety, przyciski i inne elementy, których można oczekiwać od najlepszych minimalnych motywów WordPress.

27. Chela

Motyw WordPress dla agencji Chela Minimal Agency

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Chela to super lekki, minimalistyczny i nowoczesny motyw idealny dla agencji i freelancerów. Jest w pełni responsywny i wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach. Szablon jest wyposażony w zaawansowane pola niestandardowe, które są idealnym rozwiązaniem dla każdej witryny WordPress, która potrzebuje bardziej elastycznych danych, takich jak inne systemy zarządzania treścią. Dodatkowo dołączona wtyczka jQuery z włączoną obsługą dotykową Owl V2 / Carousel pozwala stworzyć piękny responsywny suwak karuzeli.

28. Grafix

Najlepsze minimalne motywy WordPress: Grafix

Informacje i pobieranie

Grafix to bardziej profesjonalne portfolio o eleganckim i minimalistycznym designie. Motyw ma świetne portfolio do pracy, a ponadto można go łatwo dostosować do własnych potrzeb dzięki wbudowanym opcjom niestandardowych kolorów i obrazów tła.

29. Moroseta

Moroseta Travel Blog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Moroseta ma 5 układów blogów i 4 układy pojedynczych postów, więc będziesz mieć wiele do wyboru. Niestandardowy suwak ułatwia dekorowanie dowolnych postów, a dostosowywanie na żywo pozwala na płynny proces dostosowywania. Ten blog WordPress jest również gotowy na widget, dzięki czemu możesz rozszerzyć jego funkcjonalność o wtyczki WooCommerce i MailChimp, JetPack, formularz kontaktowy 7 itp..

30. Tag

Najlepsze minimalne motywy WordPress: Tag

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Tag to przejrzysty szablon pełnego stylu z łatwymi opcjami dostosowywania (dla schematów kolorów, kolorów akcentów, czcionek Google i innych). Dołączone niestandardowe widżety, szablony stron, skróty Cusotm i stylizowane formaty postów ułatwiają dodawanie treści.

31. Inspiro

Najlepsze minimalne motywy WordPress: Inspiro

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Choć Inspiro zostało stworzone z myślą o fotografach, ten minimalny motyw WordPress doskonale nadaje się dla każdego projektanta lub artysty szukającego stylowego i minimalistycznego motywu. Opcje pełnoekranowych pokazów slajdów, galerii, a nawet WooCommerce sprawiają, że ten motyw jest świetną opcją.

32. Pochodzenie

Najlepsze minimalne motywy WordPress: pochodzenie

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Origin to prosty motyw oparty na siatce, bez marginesów, który idealnie nadaje się do prezentacji zdjęć. Motyw jest w pełni responsywny, więc czytelnicy mogą sprawdzić, czy pracujesz na komputerach stacjonarnych, tabletach i telefonach komórkowych. Ponadto motyw zawiera mnóstwo opcji niestandardowych kolorów, układów, a nawet reklam.

Podsumowanie naszego zestawu najlepszych minimalnych motywów WordPress

Proszę bardzo – ponad 30 niesamowitych premium minimalnych motywów WordPress do wyboru. Oczywiście jest też kilka świetnych darmowych motywów. Jeśli masz napięty budżet, możesz spojrzeć na nasz własny elegancki Elegancki darmowy motyw WordPress, darmowy motyw WordPress Pronto i darmowy motyw WordPress. Lub szybkie wyszukiwanie „portfolio” na WordPress.org da ci również wiele innych przyzwoitych opcji darmowego motywu. Pamiętaj tylko, że dzięki darmowym motywom nie uzyskasz tych samych wspaniałych funkcji premium i wsparcia, które pochodzą z płatnego motywu. Motywy premium są warte swojej ceny, zwłaszcza gdy wybierasz motyw do swojego profesjonalnego portfolio online.

Jeśli masz coś do dodania lub uważasz, że przegapiliśmy naprawdę niesamowity motyw, daj nam znać w komentarzach poniżej. Z przyjemnością dowiemy się, jakie są Twoje ulubione minimalne motywy WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me