Najlepsze wtyczki WordPress do tworzenia i rozwijania stron

Ponieważ platformy do tworzenia stron internetowych ewoluują w kierunku tych, którzy niekoniecznie są dobrze zaznajomieni ze światem kodu, przeciągnij i upuść twórców stron, pozwalając ludziom zapomnieć o konieczności patrzenia na nudny tekst edytora WordPress w celu tworzenia stron internetowych ożywać.


Narzędzie do przeciągania i upuszczania stron wykonuje dwa zadania:

 1. pozwala ci zobaczyć, co tworzysz podczas tworzenia, oraz
 2. skraca czas potrzebny na zbudowanie strony internetowej.

Spójrzmy prawdzie w oczy: przeciąganie i upuszczanie komponentów jest zawsze szybsze i nie musisz przełączać się między tylnym końcem a frontem witryny, aby zobaczyć wyniki.

Edytory „przeciągnij i upuść” są świetne dla początkujących i ekspertów, którzy chcą przyspieszyć produkcję. Rzućmy okiem na najlepsze wtyczki WordPress do tworzenia i przeciągania stron, z których możesz wybierać. (Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem po przeciąganiu i upuszczaniu tworzenia strony, jeśli czujesz się trochę zdenerwowany tym tematem).

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. WPBakery Page Builder (46 USD lub Bezpłatnie z Total)

Visual Composer Frontend Editor

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka WPBakery Page Builder jest jedną z najlepiej sprzedających się wtyczek typu przeciągnij i upuść na rynku. I nie bez powodu jest to całkiem fajna wtyczka premium. Jest tak wspaniale, że go zawarliśmy (za darmo) w naszym najlepiej sprzedającym się motywie Razem. Dzięki wizualnemu narzędziu do tworzenia stron WPBakery możesz wybrać, czy chcesz zaprojektować swoją stronę internetową na froncie, czy na zapleczu. Działa również z każdym motywem, który zdecydujesz się zainstalować na swojej stronie WordPress, a ponad 40 elementów treści, które zawiera wtyczka, są gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka.

Kolejną wielką cechą tej wtyczki jest jej elastyczność. Możesz łatwo dodać więcej modułów, jeśli wiesz, co robisz. W rzeczywistości dodaliśmy mnóstwo niestandardowych elementów konstruktora do naszego motywu Total WordPress za pomocą programu budującego strony WPBakery, takiego jak pola ikon, kamienie milowe, siatki typów postów i inne. Możesz też użyć jednego z setek rozszerzeń premium, aby dodać dowolne funkcje, których możesz chcieć lub potrzebować.

2. Elementor (bezpłatny)

Elementor Live Page Builder strona główna

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Elementor Live Page Builder to edytor frontonu typu open source, który przenosi tworzenie stron na wyższy poziom. W rzeczywistości był to pierwszy darmowy program do tworzenia stron z pełnymi możliwościami projektowania, unikalnym i super przyjaznym interfejsem użytkownika oraz szybkim interfejsem bez opóźnień, który wciąż jest znacznie szybszy niż u konkurencji. To zaawansowane narzędzie do tworzenia i przeciągania stron na żywo zapewnia natychmiastowe wyniki, więc nie musisz czekać, aż zmiany zaczną obowiązywać. Na początku może się to wydawać nieistotne, ale te przyrostowe zmiany sumują się i nie minie dużo czasu, zanim Elementor zaoszczędzi Ci godziny czasu budowania strony.

Elementora można używać z dowolnym motywem i na dowolnym typie strony, więc idź do miasta na swojej stronie głównej, stronach sprzedaży, postach na blogu i nie tylko. Intuicyjne opcje układu Elementor umożliwiają łatwą zmianę wszystkiego, od szerokości i wysokości przekroju, po pozycję kolumny i zawartości, a także ustawienia dopełniania i marginesów.

Od premiery wprowadzono wiele wydań i aktualizacji. Najbardziej inspirowane prośbami użytkowników. Jednym z głównych wydań była Biblioteka szablonów, która umożliwia zapisywanie stron i sekcji jako szablonów oraz korzystanie z jednego z wielu wstępnie zaprojektowanych i pięknie wykonanych szablonów, dodanych do strony za pomocą jednego kliknięcia. Drugim ważnym wydaniem była edycja mobilna, pierwszy zestaw narzędzi do dostosowywania dowolnej strony, dzięki czemu jest responsywna i piękna na dowolnym urządzeniu. Po raz pierwszy projektanci mogą zmienić stronę w pełni responsywną bez kodowania. Edycja mobilna nigdy wcześniej nie miała takich możliwości, jak możliwość ustawiania różnych rozmiarów na urządzenie, możliwość zmiany kolejności kolumn na urządzenie, dzięki czemu masz kontrolę nad układem mobilnym, możliwość ustawiania różnych wypełnień, marginesów i wyrównania na urządzenie oraz wiele innych unikalnych funkcji.

Kolejną wielką cechą Elementora jest to, że wszystkie widżety i wtyczki innych firm są automatycznie dostępne do przeciągania i upuszczania na stronach. Ponadto Elementor zawiera mnóstwo konfigurowalnych widżetów, 400 unikalnych ikon i ponad 600 Czcionki Google.

Najlepsza część? Jest wolne! Jest to prawdopodobnie najlepszy darmowy program do tworzenia stron internetowych.

3. Program budujący strony WP (bezpłatny)

WP Page Builder firmy Themeum

Program budujący strony WP jest łatwą opcją do tworzenia własnych niestandardowych stron. Kreator przeciągania i upuszczania jest tak prosty, jak kliknięcie przycisku – dosłownie. Po prostu wybierz moduł, który chcesz dodać, edytuj opcje, kliknij i przeciągnij, aby zmienić rozmiar lub przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność elementów na stronie.

Obecnie Program budujący strony WP zawiera ponad 60 bloków stron do wyboru. Dzięki opcjom dla akordeonów, alertów, ikon, pól funkcji, tabel cen, wideo, najeżdżania obrazkami i nie tylko, nic nie możesz zbudować! Wtyczka obsługuje także do 6 kolumn, wszystkie w pełni responsywne i gotowe na urządzenia mobilne. Po utworzeniu ukochanego układu możesz zapisać go w bibliotece, aby ponownie użyć lub użyć wstępnie zaprojektowanego bloku, aby przyspieszyć tworzenie witryny. A jeśli podoba Ci się wtyczka, możesz ją uaktualnić do wersji premium, aby uzyskać wsparcie, aktualizacje i niesamowite pakiety układów.

4. Beaver Builder (99 USD)

beaver_builder

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka Beaver Builder to wysokiej jakości kreator stron typu „przeciągnij i upuść”, ale możesz także pobrać wersję Lite, przechodząc do Wtyczki panel w pulpicie nawigacyjnym WordPress. Wtyczka jest również wyposażona w motyw, jeśli zdecydujesz się na jeden z planów premium, a niektóre plany oferują nawet możliwości obsługi wielu witryn.

Ale powodem tego jest jedna z najlepszych wtyczek do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść, ponieważ wiele motywów jest już wyposażonych w narzędzia do tworzenia stron, ale blokują one zmiany w Twoim motywie. Co się stanie, jeśli kiedykolwiek chcesz zmienić motyw? Beaver Builder to wtyczka innej firmy, więc nie blokuje twoich zmian w określonym temacie lub projekcie. Zawsze możesz zmienić wszystko bez konieczności rozpoczynania od początkowych projektów.

Co może zrobić BeaverBuilder? Dużo! Wtyczka zawiera ponad 20 elementów strony (w tym tekst, nagłówki, separatory, obrazy, galerie, filmy, ikony, suwaki treści, formularze kontaktowe, linki społecznościowe, referencje, produkty, mapy, ostatnie posty, wezwania do działania, przyciski i więcej) które możesz wstawiać, przeciągać i upuszczać na miejscu oraz edytować wszystko za pomocą kilku kliknięć myszy. Możesz także przeciągnąć i upuścić dowolne włączone widżety, aby utworzyć niestandardowe paski boczne dla swoich stron (świetna opcja, ponieważ możesz chcieć wyświetlać różne widżety na stronie sklepu w porównaniu do bloga).

Aha, i jest także kompatybilny z WooCommerce. Oznacza to, że możesz tworzyć wspaniałe strony sklepu, które są tak niesamowite, jak Twoja firma. Możesz przeciągać i upuszczać najnowsze produkty, najnowsze recenzje, wyprzedaże, wszystkie widżety WooCommerce i wiele więcej.

Beaver Builder jest również w pełni responsywny, aby świetnie wyglądać na wszystkich urządzeniach, można go rozszerzyć za pomocą interfejsów API dla niestandardowych modułów (dzięki czemu można dodawać niszowe elementy strony, takie jak menu restauracji, profile pracowników, wykazy nieruchomości lub cokolwiek innego), a wtyczka jest gotowe tłumaczenie. Więc co Cię powstrzymuje? Udaj się do wersji demonstracyjnej, aby wypróbować BeaverBuilder na żywo – a następnie pobierz kopię swojej witryny WordPress już dziś!

Przejrzyj szczegółową recenzję wtyczki Beaver Builder, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, i pamiętaj, że ta wtyczka zapisuje nawet twoje zmiany, jeśli zdecydujesz się przestać używać Beaver Builder. Nie zawsze tak jest w przypadku niektórych wtyczek do tworzenia stron.

5. Elegant Themes Divi Builder (89 USD)

Elegancki motyw Divi Builder

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Elegancki motyw Divi Builder oferuje nieograniczone możliwości tworzenia niesamowitych projektów stron. W tym intuicyjnym kreatorze po prostu układasz rzędy kolumn i dodajesz tyle elementów, ile chcesz. Divi Builder zawiera ponad 40 wbudowanych modułów, w tym suwaki, liczniki i przyciski. Każdy moduł zawiera wiele opcji dostosowywania, w tym niestandardową kartę CSS, jeśli trzeba dodać własny kod.

Wtyczka Divi Builder wchodzi w skład rocznego członkostwa Elegant Themes. Za 89 USD masz dostęp do wszystkich ich wtyczek i motywów – w tym najlepiej sprzedającego się motywu Divi.

6. Program budujący strony według SiteOrigin (bezpłatny)

Program budujący strony autorstwa SiteOrigin

Wtyczka Page Builder to całkowicie darmowa opcja, która zawiera widżety WordPress, które pomagają tworzyć i modyfikować responsywne projekty stron. Ponieważ wtyczka korzysta z widżetów, początkujący mogą łatwo się uczyć. Poza tym zmiana interfejsu pulpitu WordPress niewiele robi.

Edycja na żywo doskonale nadaje się do natychmiastowego wyświetlania zmian, a karta historii działa dobrze w przypadku przewijania wstecz, aby zobaczyć wszystkie zmiany. Więc jeśli popełnisz błąd, możesz po prostu wrócić i zrobić to jeszcze raz.

7. Edytor treści MotoPress (29 USD)

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

MotoPress Content Editor to wtyczka WordPress do tworzenia stron, dzięki której tworzenie, edytowanie i dostosowywanie postów i stron WordPress będzie dziecinnie proste. Jest to wtyczka premium, ale zawsze możesz bawić się z wersją demonstracyjną, jeśli nie jesteś pewien, czy od razu zapłacisz. Ta wtyczka całkowicie zastępuje domyślny edytor WordPress, dzięki czemu domyślna nie przeszkadza w przeciągnięciu i upuszczeniu wszystkich składników.

Ta sprytna wtyczka to edytor treści i stron, który integruje się z większością motywów WordPress i zastępuje domyślny edytor WordPress po zainstalowaniu. Zapewnia to większą kontrolę nad wyglądem i stylem postów i stron. Pamiętaj tylko, że MotoPress może dostosowywać tylko treść utworzoną podczas korzystania z wtyczki (oznacza to, że treści dodanej przed instalacją wtyczki nie można edytować za pomocą MotoPress, a zamiast tego musisz użyć domyślnego edytora WordPress).

MotoPress zawiera wiele świetnych elementów strony (takich jak przyciski, tabele, odstępy, pola tekstowe i inne), których można użyć do tworzenia niestandardowych układów. Większość elementów zawiera dodatkowe opcje marginesów, wyrównania, łączy, koloru, rozmiaru, a nawet niestandardowych nazw klas (dla programistów). Aby dodać element, po prostu przeciągnij go i upuść na pasku edytora. Następnie kliknij element, aby wprowadzić dodatkowe poprawki. Ten niesamowity edytor front-end ułatwi Ci tworzenie stron i edytowanie treści.

Inne wspaniałe funkcje obejmują responsywny projekt, niestandardowe typy postów, zgodność z WPML i rozszerzenie za pomocą krótkich kodów. Ponadto wtyczka zawiera regularne aktualizacje i pełne wsparcie autora wtyczki, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze działa idealnie.

8. Themify Builder (bezpłatny)

Themify Builder Lite

Themify Builder zapewnia zarówno edytor zaplecza, jak i interfejs użytkownika, dzięki czemu masz swobodę wyboru miejsca, w którym chcesz edytować. Ta wtyczka działa z dowolnym motywem i oferuje wiele opcji tworzenia idealnych stron dla Twojej witryny. W edytorze możesz łatwo powielać moduły i wiersze oraz łatwo importować lub eksportować układy Themify.

Wersja premium wtyczki kosztuje 39 USD i oferuje dodatkowe przydatne funkcje, takie jak ponad 60 wstępnie zaprojektowanych układów i dziesiątki efektów animacji.

9. Nimble Page Builder (bezpłatny)

Pobierz Nimble Page Builder

Wtyczka Nimble Page Builder oferuje bezpłatną funkcję przeciągnij i upuść z potężnym układem i w pełni responsywnymi projektami, dzięki czemu ludzie mogą przeglądać Twoją witrynę na różnych urządzeniach. Możesz także wygodnie dodawać elementy, takie jak kolumny, obrazy, formularze kontaktowe, efekty paralaksy, tweety i inne.

Bardzo podoba mi się to, że możesz dodawać widżety do dowolnej strony w edytorze WordPress. Po prostu przeciągnij i upuść dowolny standardowy widget w edytorze stron, aby rozpocząć edycję od razu.

10. Live Composer Site Builder (bezpłatny)

Live Composer Site Builder

Live Composer to wtyczka premium WordPress do tworzenia treści, która jest teraz darmowa! Dzięki tej wtyczce możesz szybko tworzyć niestandardowe układy treści na froncie motywu – co oznacza, że ​​możesz zobaczyć zawartość podczas jej tworzenia!

Dostępnych jest wiele programów budujących strony, które używają tylko edytora WordPress do tworzenia układów postów lub stron. Chociaż nadal jest to bardzo łatwy sposób na zbudowanie witryny przez wstawianie bloków treści, czy nie byłoby jeszcze łatwiej, gdybyś widział swoją rzeczywistą treść podczas dodawania? Dzięki Live Composer możesz. Wystarczy zainstalować wtyczkę na swojej stronie WordPress i zacząć budować na interfejsie użytkownika!

Live Composer zawiera ponad 30 modułów, których można użyć do tworzenia układów strony. Dzięki opcjom najnowszych postów, zdjęć, elementów portfolio, produktów WooCommerce, komentarzy, miniatur, widżetów, suwaków i wielu innych elementów możesz tworzyć dowolne układy, które chcesz lub potrzebujesz. Dodatkowo, ponieważ możesz zobaczyć, co tworzysz podczas tworzenia stron, oznacza to mniej odświeżania strony i więcej zaoszczędzonego czasu.

Inne funkcje wtyczek obejmują responsywne opcje, wiele opcji modułów (tj. Kolory, czcionki, obramowania, tła itp.), Obsługę szablonów, kontrolę dostępu (dzięki czemu tylko wybrani użytkownicy mogą uzyskać dostęp do kompozytora) i więcej. Ponadto istnieją nawet interaktywne samouczki, dzięki którym można szybko zawiesić wtyczkę i rozpocząć tworzenie własnych niestandardowych układów postów i układów strony już dziś.

11. FormCraft Drag and Drop Form Builder (bezpłatny)

FormCraft - Kreator formularzy dla WordPress

To nie jest dokładnie narzędzie do tworzenia stron, ale pozwala tworzyć formularze za pomocą edytora przeciągnij i upuść. FormCraft pozwala szybko stworzyć oszałamiający formularz, a nawet z łatwością zarządzać zgłoszeniami. Uwzględniono również formularze wyskakujące i formularze wbudowane. Powinienem również wspomnieć, że twórca wtyczki zawiera kilka samouczków, które pomogą Ci zacząć.

Ale jeśli chcesz więcej funkcji, sprawdź wersję premium wtyczki – może zrobić znacznie więcej niż bezpłatny odpowiednik. Dowiedz się więcej o wtyczce FormCraft Drag & Drop Form Builder tutaj.

12. Thrive Architect Content Builder (67 USD)

Thrive Architect Content Builder

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Thrive Content Builder to intuicyjny edytor front-end, który pozwala szybko i łatwo edytować swoją stronę WordPress. Twórcy tej wtyczki mają misję, aby przenieść WYSIWYG (to, co widzisz, dostajesz) na wyższy poziom. Działa na podstawowej, ale wygodnej i intuicyjnej zasadzie „kliknij, aby edytować”. Jeśli chcesz edytować element, po prostu kliknij go i rozpocznij edycję.

Oprócz intuicyjnej edycji interfejsu użytkownika, Thrive Content Builder oferuje również wiele innych wspaniałych funkcji, takich jak przyciski wezwania do działania (CTA), element referencyjny i responsywne tabele cenowe.

13. Kanapka Konstruktora stron (bezpłatny)

Program budujący strony - program budujący strony z interfejsem użytkownika

Page Builder Sandwich to kolejny bardzo prosty w użyciu edytor frontonu. Autorzy są dumni z tego, że stworzyli edytor bez wyskakujących okienek. Po prostu kliknij treść, którą chcesz edytować, i zacznij pisać. Świetną cechą tej wtyczki jest ogromna globalna baza danych mapowania krótkich kodów. Z tej bazy danych można łatwo uzyskać dostęp do skrótów z setek popularnych wtyczek, takich jak Jetpack, WooCommerce i bbPress. Aby dodać wideo w narzędziu do tworzenia, możesz po prostu wkleić adres URL lub kod do osadzenia i gotowe.

Chociaż wersja Lite jest bezpłatna, możesz ją uaktualnić do Wersja premium za 39 USD. Zapewnia to szereg dodatkowych funkcji, takich jak ulepszone elementy sterujące mapowaniem krótkiego kodu i element suwaka karuzeli.

14. Frontend Builder (57 USD)

Strona główna programu Frontend Builder

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Frontend Builder to kolejna świetna opcja, jeśli wolisz edytować z poziomu interfejsu. Za pomocą tego konstruktora tworzysz stronę w zapleczu, a następnie aktywujesz kreator dla tej strony. Następnie przeskoczysz do interfejsu i stamtąd budujesz zawartość swojej strony.

Stwórz układ strony, dodając wiersze i dzieląc je na wiele kolumn. Następnie możesz przeciągać, upuszczać i edytować wybrane elementy strony, aby ukończyć projekt. Elementy, w tym nagłówki, przyciski, formularze i menu, można dostosować w głównym interfejsie.

15. Narzędzie do tworzenia stron węgielnych (39 USD)

Strona podglądu Kreatora stron Cornerstone

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Kreator stron Cornerstone to edytor frontonu, którego można używać zarówno ze stronami, jak i postami. Ten pozbawiony bałaganu i intuicyjny konstruktor pozwoli ci szybko i łatwo dostosować treść bez konieczności przełączania się między ekranami. Jedną z fajnych cech tej wtyczki jest Tryb szkieletu który umożliwia wizualizację struktury strony (lub szkieletu) jednym kliknięciem przycisku. Cornerstone zawiera również stale aktualizowaną bibliotekę elementów, szablonów i narzędzi innych firm.

16. King Composer (bezpłatny)

KingComposer - darmowy kreator stron typu „przeciągnij i upuść”

Darmowa wersja King Composer oferuje responsywny edytor typu „przeciągnij i upuść”. W tym intuicyjnym interfejsie użytkownika możesz tworzyć i porządkować treści, dodając wiersze, kolumny i elementy. Jedną wielką cechą wyróżniającą ten konstruktor od większości konkurencji jest to, że strony utworzone przy pomocy King Composer pozostaną nietknięte, nawet jeśli dezaktywujesz lub usuniesz wtyczkę.

Jeśli wolisz pracować z edytora front-end, możesz uaktualnić do King Composer Pro za 29 USD i zyskać możliwość tworzenia stron z front-endu lub back-endu.

17. Brix Builder (bezpłatny)

Brix: konstruktor stron WordPress

Brix Builder to narzędzie do przeciągania i upuszczania, które zapewnia pełną kontrolę nad każdym szczegółem projektu strony. Zaawansowany system siatki i intuicyjny interfejs umożliwiają tworzenie niesamowitych rezultatów. Brix Builder został zaprojektowany jako modułowy i skalowalny, dzięki czemu można go bezproblemowo rozszerzać w czasie.

Ta wtyczka zawiera 16 modułów lub elementów składowych, od podstawowego tekstu i obrazów po bardziej zaawansowane funkcje, takie jak moduły postępu i licznika. Zawiera także bibliotekę Font Awesome, wbudowane palety kolorów i efekty wejściowe do kontrolowania wyglądu elementów podczas przewijania.

18. Brizy Page Builder (bezpłatny)

Brizy Page Builder

Brizy to narzędzie do tworzenia stron frontowych z niesamowitymi opcjami, szczególnie dla darmowej wtyczki. Brizy przygotowuje zawartość zamiast zmuszać Cię do pracy na opublikowanych stronach. W ten sposób możesz edytować swoje strony z poziomu interfejsu, ale nie będą one publikowane, dopóki nie będziesz gotowy do ich uruchomienia. Kolejną wielką cechą Brizy jest to, że istnieje ponad 150 gotowych bloków – dzięki czemu możesz szybko zaprojektować swoje strony w kilka minut!

19. Bold Page Builder (bezpłatny)

Pogrubiony program budujący strony

Bold Page Builder to narzędzie do przeciągania i upuszczania stron zaprojektowane z myślą o świetnej współpracy z domyślnymi motywami WordPress 2016 i 2017. Jest to szybki, łatwy i darmowy sposób na zbudowanie lepszej witryny niszowej, zaczynając od jednego z tych bezpłatnych podstawowych motywów.

Intuicyjny interfejs wtyczki jest odpowiedni do tworzenia większości typów stron. Obsługuje wiele rodzajów elementów, w tym wideo, siatki murowane, obrazy i tekst sformatowany. Obsługuje również bibliotekę ikon Font Awesome, dzięki czemu można łatwo dostosować strony za pomocą dowolnej ikony.

20. Kamień węgielny i pakiet najlepszych elementów

Kreator stron Cornerstone

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Twórcy X Theme, Cornerstone to doskonała wtyczka do tworzenia stron, dostarczająca elementy składowe jej flagowego motywu w formie wtyczki WordPress. Cornerstone to narzędzie do tworzenia stron frontendowych z opcjami niestandardowych postów i stron. Dodawaj przyciski, cytaty blokowe, mapy, paski umiejętności, suwaki, karty, tabele cen i wiele więcej.

Ale jest jeszcze lepszy w połączeniu z rozszerzeniem Cornerstone, takim jak Essential Addons for Cornerstone.

Wtyczka wprowadza wiele nowych elementów, w szczególności zupełnie nową funkcję suwaka karuzeli. Możesz zapełnić te karuzele wszelkimi treściami – obrazami, logo, referencjami, członkami zespołu, postami na blogu, a nawet produktami WooCommerce. Każda karuzela oferuje również wiele opcji dostosowywania, z wyborem stylów, układów, rozmiarów i przycisków przewijania. Możesz również zbudować niestandardowy schemat kolorów i przesłać dla nich niestandardowy obraz tła, co daje platformę do zaprezentowania swojego kreatywnego stylu.

Inne moduły obejmują siatkę obrazów na Instagramie i, moje ulubione, interaktywne promocje.

21. WordPress Page Builder firmy AZEXO

WordPress Page Builder firmy AZEXO

WordPress Page Builder firmy AZEXO jest wynikiem licznych prób i błędów podczas opracowywania motywów WordPress dla Themeforest przez zespół AZEXO. Przebadali prawie wszystkie programy budujące strony dostępne na rynku i gotowe do integracji z motywami WordPress innych firm.

Szukali idealnego konstruktora dla użytkowników i programistów, mając na uwadze następujące warunki:

 1. Kreator stron w 100% z minimalnymi możliwymi oknami dialogowymi – więc każda zmiana strony musi być inicjowana lewym lub prawym przyciskiem myszy bezpośrednio nad obiektem.
 2. Front-end CSS / HTML / JS konstruktora musi gwarantować, że nie zakłóca działania strony – zero konfliktów CSS i JS dla wszystkich możliwych środowisk.
 3. Tworzenie stron z gotowymi sekcjami, aby użytkownik mógł budować strony z maksymalną możliwą prędkością.
 4. Pełna kontrola interfejsu dla prawie wszystkich stylów CSS każdego znacznika HTML – jeśli użytkownik tego potrzebuje.
 5. Wydajność narzędzia Front-end Builder – nie więcej niż 500 milisekund na każdą akcję, nawet na dużej stronie.
 6. Nie można przełamać strony przez nieostrożne działania – na przykład przeciągnij i upuść.
 7. Minimalne, jak to możliwe, specjalne atrybuty i klasy potrzebne do działania Front-end Buildera.
 8. Każda sekcja / element / blok – zaimplementowany za pomocą czystego HTML bez generowania PHP (jedno miejsce na kod źródłowy) – dla jak najłatwiejszego rozwoju i dostosowania sekcji / elementu / bloku
 9. Program budujący strony nie może dodawać żadnych nowych tagów, atrybutów, klas do celów wewnętrznych – może jedynie pomóc użytkownikowi zmienić kod HTML utworzony przez programistę.

Ponieważ AZEXO nie mogło znaleźć produktu, który spełniałby wszystkie te warunki jednocześnie, postanowili stworzyć nowy program WordPress Page Builder do użycia w swoich motywach. Postanowili nie tworzyć edytora stylów front-end CSS, ale zamiast tego dostosowali program budujący strony do bardzo dobrego dostępnego na rynku rozwiązania do takich zadań – Yellow Pencil.

Po tym, jak programiści zintegrowali ten program do tworzenia stron z procesem tworzenia motywów WordPress, byli w stanie zwiększyć szybkość o około 20-30%. Nigdy też nie spędzają czasu na konfliktach CSS / JS, a teraz są w stanie łączyć nowe motywy w bibliotekę pojedynczych sekcji / elementów / bloków, które można ze sobą łączyć.

22. Gutenberg (bezpłatny)

Gutenberg WordPress Editor

Wbudowany w WordPress 5.0 Gutenberg jest opcją dla nowszych stron szukających prostego edytora treści. Prawdopodobnie nie nazwałbym tego narzędziem do tworzenia stron, ale zawiera wiele opcji tworzenia postów lub prostych układów strony. Chociaż Gutenberg nie jest tak bogaty w funkcje, jak powyższe opcje, oferuje użytkownikom bloki akapitów, nagłówków, kodu, mediów, komentarzy, list itp..

Podsumowanie najlepszych wtyczek WordPress do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść

Wszyscy powinni używać wtyczek WordPress do tworzenia stron z funkcją przeciągnij i upuść, ponieważ poprawiają one produktywność i pozwalają zaoszczędzić pieniądze w dłuższej perspektywie. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące tych wtyczek, upuść wiersz w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me