Dzisiaj przyjrzymy się niektórym z najlepszych wtyczek do zarządzania reklamami dla WordPress. Reklamy pomagają zarabiać na swojej stronie. To oczywiste. Jednak nie wszyscy blogerzy wolą wyświetlać reklamy Google w swojej witrynie. Niektórzy wolą sprzedawać miejsca reklamowe w swoich witrynach, a inni wybierają posty sponsorowane.


W każdym przypadku pomocne mogą być następujące wtyczki. Więc nie pozwólmy, aby był to już czas zarabiania i przejdźmy do niego! Oto nasze ulubione wtyczki do zarządzania reklamami na rok 2019 (w określonej kolejności):

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. ADNING (WP Pro Advertising System) Wtyczka Premium WordPress

ADNING (WP Pro Advertising System) Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Gdy Twoja witryna WordPress osiągnie określony poziom ruchu, możesz zarobić prawdziwe pieniądze, umieszczając reklamy na swojej stronie. To nic nowego, a wielu sprzedawców internetowych od lat buduje witryny zarabiane na przychodach z reklam.

Wtyczka ADNING (wcześniej WP Pro Advertising System) to świetne rozwiązanie do zarządzania i wyświetlania reklam w Twojej witrynie. Użytkownicy częściej klikają piękną, przyciągającą wzrok reklamę, prawda?

Wiele typów reklam

ADNING tworzy reklamy, które można kliknąć, z sześcioma oszałamiającymi typami reklam:

 • Standardowe reklamy: wyświetlane w treści lub w obszarach widżetów
 • Leć w reklamach: przejdź do widoku w prawym dolnym rogu ekranu
 • Wyskakujące reklamy: wyskakuj na gości, aby uzyskać maksymalną uwagę
 • Obieraczki narożne: prawy górny róg witryny jest „obrany” z powrotem, aby wyświetlić reklamę
 • Reklamy w tle: za treścią stoi reklama pełnoekranowa
 • Reklamy biuletynu: integruje się z MailChimp, aby umieszczać reklamy w biuletynach e-mail wysyłanych na Twoją listę

Możesz grać z różnymi typami reklam, aż znajdziesz te, które generują najwięcej kliknięć. Moim zdaniem jednak obieraczki i reklamy w tle wyglądają oszałamiająco.

Reklamy systemu reklamowego WP Pro

Możesz również umieszczać reklamy w swojej witrynie w różnych kształtach i rozmiarach, aby potencjalnie zarabiać na dowolnym obszarze witryny. Obejmuje to „siatkę reklam”, która pozwala wyświetlać wiele banerów w jednym miejscu reklamowym. Wtyczka obsługuje skróty, ramki iframe i widżety, zapewniając różne sposoby umieszczania reklam w witrynie.

Aby uchronić użytkowników przed ślepotą reklam – katastrofą, jeśli reklamy są Twoją główną metodą zarabiania – wtyczka może również obracać reklamy za pomocą oszałamiających animacji przejścia. ADNING jest również kompatybilny z kilkoma głównymi wtyczkami, w szczególności Visual Composer i Slider Revolution. Oznacza to, że możesz umieszczać reklamy w dowolnym miejscu na niestandardowym układzie, a nawet w suwaku obrazu. Wtyczka jest w pełni responsywna, bardzo łatwa w konfiguracji i zawiera szczegółową funkcję analityczną do śledzenia skuteczności Twoich reklam.

2. Wtyczka AdSense WP QUADS (Freemium)

Wtyczka AdSense WP QUADS

Wtyczka AdSense to prawdopodobnie najprostsza integracja Google AdSense z witryną WordPress. Dzięki bezpłatnej wersji wtyczki możesz wyświetlać reklamy w wielu regionach na swojej stronie WordPress, w tym:

 • Widżety paska bocznego
 • Początek, środek i koniec postu
 • Po tagu „więcej”,
 • Po obrazach w postach

Aby wyświetlić reklamę, po prostu wklej fragment kodu Google AdSense w widżecie. Możesz także wstawiać reklamy między dowolnymi akapitami w poście za pomocą fragmenty.

Wersja premium wtyczki WP QUADS Pro zawiera dodatkowe fajne funkcje, takie jak:

 • Reklamy AMP wyświetlający reklamy w wersjach stron AMP (sprawdź nasz przewodnik na temat rozpoczęcia korzystania z AMP w WordPress)
 • Responsive Ads – aby reklamy wyglądały idealnie w pikselach na telefonach, tabletach i komputerach stacjonarnych.
 • Warunki widoczności – która umożliwia selektywne wyświetlanie reklam na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze lub ich kombinacji.

Ceny zaczynają się od 49 EUR za licencję na jedną stronę i są oferowane z 30-dniowym okresem zwrotu, co sprawia, że ​​jest to dobry wybór zarówno dla sprzedawców powiązanych, jak i blogerów.

3. Wtyczka WordPress Ad Widget Fre

Wtyczka reklamowa WordPress Free Plugin

WordPress Ad Widget to bardzo prosta wtyczka, która umożliwia wyświetlanie zarówno reklam Google, jak i niestandardowych reklam w witrynie WordPress. Jeśli chcesz sprzedawać spoty reklamowe w swojej witrynie, możesz zaoferować swoim klientom różne opcje. W jaki sposób? Dzięki ponad 55 formatom reklam możesz reklamować strony na Facebooku, profile na Instagramie i wiele innych.

4. Sam Pro Darmowa wtyczka WordPress

Darmowa wtyczka WordPress do Sam Pro

Sam Pro Free Edition wyświetla reklamy z rotacją banerów. Co oznacza, że ​​wtyczka cherry wybiera reklamę z wielu reklam i wyświetla je w Twojej witrynie. Wybór jest jednak oparty na elastycznej logice, która oblicza wagę reklamy (lub priorytet) i wstępnie zdefiniowane ograniczenia. Dzięki predefiniowanym ograniczeniom możesz selektywnie wyświetlać reklamy na poszczególnych stronach, postach, kategoriach, niestandardowych typach postów itp. Możesz także zaplanować i ograniczyć wyświetlanie reklam na podstawie liczby wyświetleń kliknięć.

Dodatki premium obejmują wyskakujące okienka i reklamy typu fly-in oraz kierowanie geograficzne. Osobiście nie korzystałbym z wyskakujących reklam ani fly-inów, chyba że jest to pole subskrypcji biuletynu, najlepiej z bezpłatnym e-bookiem lub podobną ofertą.

5. AdRotate darmową wtyczkę WordPress

AdRotate Darmowa wtyczka WordPress

AdRotate ułatwia zarządzanie reklamami. Możesz wyświetlać własne reklamy lub sieci zewnętrzne, takie jak Google AdSense, DoubleClick itp. AdRotate umożliwia okresowe planowanie reklam i dokładnie oblicza liczbę kliknięć / wyświetleń oraz wyświetla najskuteczniejsze reklamy w Twojej witrynie.

Wersja premium zawiera ciekawe funkcje, takie jak kierowanie geograficzne, wykrywanie blokowania reklam i inne narzędzia, które umożliwiają łatwą sprzedaż i zarządzanie wieloma kampaniami reklamowymi. Ceny zaczynają się od 29 EUR za licencję na jedną stronę i są objęte wsparciem premium.

6. WP Bannerize Pro – darmowa wtyczka WordPress

WP Bannerize Pro

Jeśli większość niestandardowych reklam odbywa się za pośrednictwem banerów innych niż Adobe Flash, WP Bannerize Pro może być Twoją odpowiedzią. Wtyczka tworzy niestandardowy typ postu o nazwie „Banery”. Umożliwia to tworzenie banerów, takich jak post lub strona.

Aby utworzyć baner, najpierw prześlij / zaimportuj obraz banera i wybierz, czy chcesz śledzić wyświetlenia i CTR, a następnie opublikuj baner. Po zakończeniu generowany jest krótki kod banera. Teraz możesz wyświetlać baner w dowolnym poście, stronie lub obszarze widgetizowanym za pomocą krótkiego kodu.

Dodatkowe funkcje obejmują kierowanie geograficzne, ograniczenia adresów IP, kierowanie reklam opartych na rolach oraz w pełni sterowany pulpit analityczny.

7. WP Zareklamuj to (za darmo)

WP Zareklamuj to bezpłatna wtyczka

WP Advertize Jest to standardowa wtyczka do zarządzania reklamami, która umożliwia wyświetlanie reklam innych firm z Google AdSense, a także reklam samoobsługowych. Możesz wybierać spośród ponad 10 miejsc do wyświetlania reklam, w tym widżetów na pasku bocznym. Ponadto wtyczka umożliwia również wyłączenie reklam w określonych typach postów, tagach, adresach IP, autorach postów itp.

8. Zaawansowane reklamy – Ad Manager i AdSense

Advanced Ads Free Plugin

Advanced Ads to Twoja wtyczka do zarządzania reklamami z mnóstwem przydatnych funkcji, od podstawowego tworzenia reklam, przez wyświetlanie reklam innych firm, po ukierunkowaną geograficznie, wysoce konfigurowalną sieć reklamową. Dzięki reklamom zaawansowanym możesz tworzyć, wyświetlać, konfigurować, filtrować i kierować reklamy na podstawie użytkowników.

Pełny opis bezpłatnych funkcji dostępnych na stronie repozytorium WordPress wtyczki – sugeruję, abyś szybko ją przeczytał przed przejściem do następnej wtyczki na tej liście.

Advanced Ads oferuje również szereg dodatków premium, takich jak Selling Ads, które pomagają sprzedawać spoty reklamowe w Twojej witrynie. Wersja premium umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji, takich jak zaawansowane wstawianie reklam, innowacyjne miejsca docelowe reklam, takie jak nagłówek boczny lub reklamy pływające i wiele innych.

Ceny kopii premium wtyczki zaczynają się od 29 EUR za Advanced Ads Pro (licencja na jedną stronę) lub 69 EUR za pakiet Advanced Ads, który obejmuje wszystkie dodatki i przyszłe aktualizacje.

9. AWPCP – bezpłatna wtyczka WP Classifieds

AWPCP - Classifieds Plugin Free

Kolejna wtyczka WordPress Classifieds to twoja klasyczna wtyczka zaprojektowana do prowadzenia bogatej w funkcje strony z ogłoszeniami online z Twojej witryny WordPress. Ogłoszenia mogą być wyszukiwane według, stanu, kraju, nazwy użytkownika lub słowa kluczowego. Ponadto możesz wyświetlać reklamy z Google AdSense. Zapoznaj się z pełną listą funkcji do prowadzenia strony z ogłoszeniami opartej na WordPress.

Wiele modułów premium, takich jak Authorize.net i integracja z bramą płatności PayPal, menedżer kampanii i moduł kuponów, mogą być bardzo przydatne do prowadzenia bogatej witryny z ogłoszeniami.

10. Zaawansowany system reklamowy Darmowa wtyczka

Zaawansowany system reklamowy Darmowa wtyczka

Zaawansowany system reklamowy obsługuje między innymi wiele spotów reklamowych, rotację reklam i harmonogramy kampanii oraz próg budżetu. Możesz sprzedawać reklamy w oparciu o CPM, CPC i CPP. Wersja premium wtyczki obsługuje kampanie z możliwością filtrowania, moduł ładujący AJAX, zaawansowane harmonogramy i piękne wykresy w sekcji analizy i statystyki.

11. Ad Inserter Darmowa wtyczka WordPress

Wtyczka WordPress do monetyzacji reklam

Ad Inserter Pro to jedyna wtyczka WordPress, w której musisz wstawić dowolny kod w dowolnym miejscu na stronie WordPress: reklamy, banery, widżety, formularze, kod śledzenia, kod nagłówka / stopki, skróty itp. Obsługuje praktycznie wszystkie pozycje WordPress dostępne do automatycznego wstawiania: przed / po postu, przed / po treści, przed / po akapicie, przed / po fragmentach, między postami na stronach blogu, a jeśli Twój motyw ma jakiś specjalny układ, możesz użyć ręcznego wstawiania za pomocą krótkiego kodu, widgetu lub wywołania funkcji PHP.

Ad Inserter Pro jest szczególnie dobry we wstawianiu reklam takich jak AdSense i Amazon. Możesz wybrać numer akapitu (lub względną pozycję na stronie) i wyrównanie dla każdego bloku. Możesz także określić opcje usuwania, aby uniknąć wstawiania reklam w pobliżu obrazów lub nagłówków. Możesz ustawić kontekstowe reklamy zakupowe Amazon i wyświetlać produkty związane z zawartością strony. Ad Inserter Pro obsługuje planowanie reklam, rotację reklam i kierowanie GEO na poziomie krajowym (działa również z buforowaniem). Możesz także wyświetlać różne reklamy na różnych urządzeniach (komputer, tablet, telefon) oraz definiować wyjątki dla poszczególnych stron lub postów, w których nie należy wstawiać reklam. Istnieją również dodatkowe opcje instalacji na wielu serwerach, aby ograniczyć ustawienia w podstronach.

Wstawianie kodu debugującego to miejsce, w którym świeci Ad Inserter Pro. Istnieje wiele funkcji, które mogą pomóc Ci dowiedzieć się, dlaczego kod nie został wstawiony. Na każdej stronie można wyświetlić podgląd pozycji do automatycznego wstawiania, wizualizować tagi HTML lub wyróżnić wstawione bloki kodu (reklamy), aby ułatwić konfigurację umieszczania reklam. Istnieje również szczegółowy dziennik wstawiania, w którym można znaleźć informacje, dlaczego jakiś blok nie został wstawiony. Na koniec każdy blok kodu można wyświetlić w oknie, w którym można dostosować wyrównanie i styl za pomocą wizualnego edytora CSS.

I zgadnij co? Ad Inserter jest oficjalnie zatwierdzony przez Amazon, aby dodać natywne reklamy zakupowe do postów WordPress. Ad Inserter Pro zaczyna się od 20 USD (za podwójną licencję witryny), która umożliwia wyświetlanie reklam kierowanych geograficznie i obsługuje czarną listę adresów IP, a także inne przydatne funkcje.

12. WP-Insert Darmowa wtyczka WordPress

WP-Insert Darmowa wtyczka WordPress

WP-Insert jest zdecydowanie jedną z najlepszych darmowych wtyczek do zarządzania reklamami. Podobnie jak większość wtyczek w tej kategorii, WP-Insert obsługuje wiele sieci reklamowych, takich jak Google AdSense, Clickbank itp. Jednak w przeciwieństwie do innych wtyczek oferuje bezpłatne kierowanie geograficzne, co oznacza, że ​​możesz wyświetlać reklamy AdSense użytkownikom z USA oraz reklamy Clickbank dla odwiedzających w Wielkiej Brytanii. Inne fajne funkcje obejmują integrację z Google Analytics, wyświetlanie informacji prawnych, testowanie podziału reklam i dynamiczne umieszczanie reklam w środku każdego artykułu.

13. Corner Ad Free Plugin

Darmowa reklama w rogu

Corner Ad to prosta wtyczka do zarządzania reklamami, która wyświetla reklamy w lewym górnym rogu (lub po prawej) Twojej witryny WordPress. Został zaprojektowany tak, aby był minimalnie inwazyjny, aby zapobiec złemu wrażeniu użytkownika. Gdy użytkownik umieści kursor nad reklamą, otworzy się i wyświetli reklamę w pełnym widoku. Jak tylko mysz zostanie usunięta, reklama wraca do poprzedniego stanu. Możesz użyć tej wtyczki do wyświetlania ważnych ogłoszeń, nadchodzących promocji lub prowadzenia „tajnej sprzedaży”.

14. Meks Easy Ads Widget dla WordPress

Meks Easy Ads Widget dla WordPress

Meks Easy Ads Widget to prosta wtyczka, która umożliwia wyświetlanie nieograniczonej liczby reklam w widżecie. Możesz wybrać ograniczoną liczbę reklam na wyświetlenie, obracać reklamy i losowo wyświetlać reklamy. Możesz także zdefiniować własny niestandardowy rozmiar lub wybrać spośród wielu predefiniowanych (i standardowych) rozmiarów reklam.

15. Darmowa wtyczka Google AdSense

Darmowa wtyczka Google AdSense

Google AdSense firmy BestWebSoft to kolejny wpis w grupie pro-AdSense z możliwością bezpośredniego importowania reklam z konta AdSense i wyświetlania ich w wielu regionach witryny, w tym przed / po postach, stronach i widżetach na pasku bocznym.

16. Ads Pro Premium WordPress Advertising Manager

Ads Pro Plugin - uniwersalny menedżer reklamowy WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ads Pro Plugin – Multi-Purpose WordPress Advertising Manager to druga najlepiej sprzedająca się wtyczka WordPress do zarządzania reklamami w CodeCanyon. Mówiąc najprościej, pomaga zarządzać reklamami w witrynie WordPress. Wtyczka obsługuje reklamy z możliwością filtrowania na podstawie kategorii, tagów i urządzeń. Można go skonfigurować tak, aby wyświetlał reklamy dopiero po spędzeniu przez odwiedzających określonego czasu w witrynie i ograniczał liczbę wyświetleń reklam użytkownikowi na sesję. Wreszcie ma reklamy kierowane geograficznie z 20 różnymi stylami wyświetlania, które można umieścić w 25 różnych miejscach docelowych.

W przypadku, gdy chcesz utworzyć samoobsługową platformę reklamową, wtyczka umożliwia sprzedaż trzech różnych modeli rozliczeniowych – CPC (koszt za kliknięcie), CPM (koszt za 1000 wyświetleń) i CPD (koszt za dzień). Obsługiwane bramki płatności to Stripe, PayPal, WooCommerce i przelew bankowy.

17. Aparg SmartAd – Premium Plugin do zarządzania reklamami WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Aparg SmartAd to kolejny silny rywal w obszarze wtyczek do zarządzania reklamami. Godne uwagi funkcje obejmują ponad 75 animacji wyskakujących i osadzanych, 25 regionów umieszczania reklam oraz 5 obsługiwanych typów reklam, w tym obraz, wideo, Flash, kod i iFrame. Podobnie jak większość wtyczek, obsługuje rotację reklam i zaawansowane opcje filtrowania na podstawie tagów, kategorii itp. Ponadto obsługuje filtrowanie na podstawie języka.

Wtyczka obsługuje również trzy typy kampanii – reklamy w tle, reklamy wyskakujące i reklamy osadzane. I jest dostarczany z zaawansowanym pulpitem statystyk. Funkcja eksportu plików PDF jest bardzo przydatna podczas udostępniania raportów kupującym w miejscu reklamowym. Możesz planować reklamy i konfigurować automatyczne zawieszanie reklam na podstawie daty, wyświetleń i kliknięć.

18. AdPlugg Darmowa wtyczka reklamowa WordPress

AdPlugg Darmowa wtyczka reklamowa WordPress

AdPlugg integruje usługę zarządzania reklamami AdPlugg z WordPress. Pomyśl o AdPlugg jako o internetowej platformie zarządzania reklamami SaaS. Możesz konfigurować i planować wiele reklam, konfigurować rotację reklam i banerów, śledzić kliknięcia i inne statystyki – dla wszystkich swoich witryn – ze scentralizowanego pulpitu nawigacyjnego. Jeśli masz wiele witryn internetowych (działających na WordPressie lub innych rozwiązaniach do zarządzania treścią), AdPlugg może wyświetlać reklamy również na tych platformach za pośrednictwem odpowiednich wtyczek!

Wtyczka jest bezpłatna do 100 000 wyświetleń miesięcznie i obsługuje tylko reklamy graficzne. Plany płatne zaczynają się od 10 USD miesięcznie i obsługują wiele typów reklam, w tym reklamy wideo, reklamy pełnoekranowe, reklamy innych firm (Google AdSense itp.) I inne.

19. WordPress Dynamiczne wstawianie słów kluczowych Wtyczka Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli prowadzisz kampanie AdWords z dynamicznymi słowami kluczowymi, ta jest dla Ciebie. Dla tych z Was, którzy nie wiedzą, co to jest, Google AdWords pozwala zastąpić określone fragmenty tekstu reklamy używanym słowem kluczowym wyszukiwania.

Załóżmy na przykład, że wyświetlasz reklamę ze słowami kluczowymi skórzane etui na iPhone’a. Jeśli ktoś szuka czerwone skórzane etui na iPhone’a, Twoja reklama pojawiłaby się, gdybyś ją trzymał średni mecz. Teraz dzięki dynamicznemu wstawianiu słów kluczowych Google zmodyfikowałoby reklamę, dodając lub zamieniając jej kopię na wyszukiwane słowo kluczowe. W naszym przykładzie słowo czerwony byłyby dynamicznie wstawiane w tekście reklamy.

Wyobraź sobie to samo ze stroną docelową. Jeśli użytkownik dotrze na stronę docelową z określonego słowa kluczowego wyszukiwania, wtyczka dynamicznego wstawiania słowa kluczowego WordPress zmieni dynamicznie kopię strony docelowej, uwzględniając to samo słowo kluczowe.

Jak można tego użyć w Zarządzaniu reklamami?

Jeśli sprzedajesz w swojej witrynie reklamy oparte na CPA, uzyskiwanie hiperkierowanych kliknięć z Google AdWords zwiększa szanse konwersji.

20. Detektor reklam Ultimate Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mówiąc najprościej, wtyczka Adverts Detector Ultimate umożliwia wyświetlanie lub ukrywanie zawartości witryny w zależności od tego, skąd pochodzi użytkownik. Wykrywalne źródła obejmują wyszukiwarki takie jak Google i Yandex; sieci reklamowe, takie jak Google Ads i Yandex Ads; oraz sieci społecznościowe, takie jak Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr itp.

Teraz dzięki tej wtyczce możesz wyświetlać inną stronę dla fanów na Facebooku i inną dla obserwujących na Pinterest.

21. Wstaw ogłoszenie Darmowe wtyczki WordPress

Wstaw ogłoszenie Darmowe wtyczki WordPress

Wstaw ogłoszenie reklamowe to bardzo prosta, ale skuteczna wtyczka. Po prostu wstawia reklamy Google AdSense między akapitami postów i stron. Jest to skuteczny sposób automatycznego wstawiania kodów reklamowych firm zewnętrznych do dowolnego posta, strony lub niestandardowego typu postu. Istnieją opcje umieszczania reklam w odniesieniu do treści, a także automatyczne wstrzykiwanie Googel AdSense.

Podsumowanie najlepszych wtyczek WordPress do zarządzania reklamami

Reklamy to jeden z najprostszych sposobów zarabiania na witrynie. Sprzedaż powierzchni reklamowych w Twojej witrynie to świetny sposób na zwiększenie zysków i ma wiele zalet. Oto moje trzy główne powody, by pokochać model biznesowy:

 • Sprzedając miejsca reklamowe, możesz wybrać reklamy, które będą wyświetlane w Twojej witrynie. To daje ci wolność aby kontrolować wygodę korzystania z witryny.
 • Na przykład, jeśli prowadzisz blog z poradami dotyczącymi mody lub makijażu, możesz wyświetlać reklamy produktów bezpośrednio związanych z Twoją witryną / firmą. Może to potencjalnie poprawić współczynnik klikalności reklam umieszczonych w Twojej witrynie.
 • Im bardziej ukierunkowana witryna, tym więcej kliknięć (i konwersji) otrzymają Twoje reklamy. Twoi nabywcy reklam są zadowoleni, nie naruszasz wrażeń użytkowników i zarabiasz mnóstwo pieniędzy na transakcji.

Podobne do sprzedaży miejsc reklamowych, inne formy subtelny reklama zawiera posty sponsorowane i rekomendacje produktów w artykułach na blogu. Etycznie, nigdy nie sponsoruj produktu, którego nie wypróbowałeś / nie przetestowałeś osobiście. W ten sposób ryzykujesz zdradą zaufania czytelnika. I z tą notatką zakończmy to przyjęcie!

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka do zarządzania reklamami? Czy przegapiliśmy jakieś niesamowite wtyczki? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me