Ponad 20 najlepszych wtyczek i galerii WordPress w 2020 roku

Najlepsze wtyczki do portfolio i galerii WordPress

Jeśli jesteś kreatywny, popisywanie się jakością swojej pracy będzie jednym z najbardziej wpływowych czynników w zakresie zabezpieczenia pracy. W związku z tym prezentowanie swojej pracy w stylowym portfolio jest niezwykle ważne.


Domyślna wersja WordPressa pozwala dodawać obrazy do postów i stron, ale jest to raczej ograniczone – jeśli poważnie myślisz o przyciąganiu nowych klientów, po prostu go nie wyciszy. Pamiętaj: jeśli twierdzisz, że jesteś profesjonalną, kreatywną osobą, potrzebujesz profesjonalnie wyglądającego, kreatywnego portfolio, prawda?

Dobra wiadomość: istnieje wiele świetnych wtyczek portfolio dostępnych dla WordPress, które pozwalają zbudować piękną wizytówkę swojej pracy. Wiele z nich jest przyjaznych dla początkujących i ma wystarczającą liczbę opcji dostosowywania, aby dostosować swoje portfolio do własnych potrzeb. Dziś chcę przedstawić wam ponad 20 moich ulubionych wtyczek portfolio.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Niezbędna siatka

Niezbędna siatka

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Essential Grid wystawia rachunek jako uniwersalne rozwiązanie do budowania sieci z nieograniczonymi możliwościami. Jest to wszechstronna wtyczka WordPress, której można używać do tworzenia murowych układów siatki dla blogów, portfeli, galerii, sklepów i innych.

Wyświetlanie treści w postaci murowanej siatki jest łatwe. Wystarczy zainstalować Essential Grid. Wtyczka działa z większością typów treści – postów, stron, portfolio, a nawet ze sklepem WooCommerce. Możesz nawet zawęzić wybór do określonych kategorii lub tagów, zdefiniować priorytet postmediów, a także wybrać rozmiar obrazu źródłowego.

Gdy już zdecydujesz, jakie treści chcesz wyświetlać jako siatkę, czas dostosować wygląd treści. Essential Grid zawiera wiele gotowych skórek, dzięki którym siatka zawartości wygląda niesamowicie. Ale możesz także użyć wizualnego edytora skór, aby stworzyć coś całkowicie niestandardowego. Każda skóra ma własny układ i styl nakładki, z których wiele jest animowanych. Po zakończeniu tworzenia arcydzieła możesz łatwo dodać niestandardową siatkę do dowolnego postu lub strony. Wtyczka tworzy łatwy w użyciu krótki kod dla każdej tworzonej siatki. Po prostu wklej to w dowolnym odpowiednim wpisie, stronie lub obszarze widżetów. Wszystkie siatki są w pełni responsywne i mogą być odfiltrowywane przez odwiedzających – możesz włączyć lub wyłączyć tę opcję.

Essential Grid to niesamowita wtyczka WordPress do tworzenia siatki, która dodaje wspaniałe funkcje do każdego motywu WordPress. Dzięki dodanym opcjom układów (w ramkach, pełnej szerokości lub na pełnym ekranie), kompatybilności z WooCommerce, niestandardowych meta opcjach i wielu innych, na pewno spodoba ci się Essential Grid!

2. Galerie kafelkowe JetPack (bezpłatny)

Galerie kafelkowe JetPack Darmowa wtyczka WordPress

Jeśli wolisz wolny plugin do wyświetlania twojego portfolio w przyciągający wzrok sposób, nie szukaj dalej niż JetPack. Uniwersalna wtyczka do WordPressa zawiera wbudowaną obsługę stylowych, kafelkowych galerii. To sprawia, że ​​bardzo łatwo jest dodawać galerie do Twojej witryny (być może nie potrzebujesz nowej wtyczki, jeśli już ją zainstalowałeś).

Galerie Jetpack obejmują kilka stylów (kafelki, kwadraty, koła), wiele opcji kolumn, niestandardowe szerokości i opcjonalny widok galerii pojedynczych zdjęć. Portfele są również w pełni responsywne. Po aktywowaniu funkcji galerii kafelkowych Jetpack możesz w zwykły sposób wstawiać galerie do postów – z tym że będą one stylizowane (automatycznie) zgodnie z ustawieniami Jetpack.

3. Siatka

Siatka - elastyczna wtyczka WordPress Grid

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Siatka jest jednym z najpotężniejszych konstruktorów do tworzenia własnej galerii zdjęć lub siatki portfolio (chociaż możesz jej użyć do zbudowania swojego bloga, strony personelu, referencji, a nawet sklepu WooCommerce). Dzięki Grid nie jesteś ograniczony do określonej liczby stylów – możesz tworzyć własne od zera. Za pomocą konstruktora skór wybierz niestandardowe czcionki, edytuj stan najechania kursorem, wybierz multimedia, dodaj animacje, zdefiniuj fragmenty i zmień rozmiar elementów. Następnie zastosuj stylizację na siatce, murze lub uzasadnionym układzie.

Ale to nie wszystko. Siatka zawiera także podgląd na żywo, obsługuje niestandardowe formaty wpisów, integruje się z WPML (dla tłumaczeń), zawiera regulowane wiersze i kolumny, a nawet siatki o pełnej szerokości / wysokości. Ponadto obsługiwanych jest wiele formatów multimediów, w tym HTML, Vimeo, Youtube, SoundCloud i oczywiście obrazy.

4. Projektant portfolio i galerii

Projektant portfolio i galerii dla WordPress

Projektant portfela to kolejna świetna opcja, jeśli chcesz stworzyć własny projekt portfela lub galerii. Wystarczy zainstalować wtyczkę i skorzystać z dołączonych opcji, aby stworzyć idealne portfolio. Wybierz siatkę, mur, suwak lub uzasadnij układ stronicowaniem, załaduj więcej lub załaduj automatycznie. Dodaj łącza tytułów, obramowania, cienie i niestandardowe kolory. Wybieraj spośród ponad 50 efektów obrazu i aktywowania. Portfolio Design jest również w pełni responsywny i kompatybilny z przeglądarką.

5. Galeria NextGen firmy Imagely

Galeria NextGen firmy Imagely

Dzięki ponad milionowi pobrań NextGen Gallery może obsługiwać zarówno proste galerie zdjęć, jak i zaawansowane potrzeby zawodowe. W ciągu kilku minut możesz tworzyć piękne albumy. Wtyczka może przesyłać zdjęcia partiami, pomagając je uporządkować i podzielić na grupy. Pracując na karcie Galeria pulpitu nawigacyjnego, możesz zmieniać rozmiar, kolor, styl, efekty lightbox, czas, przejścia i zarządzać wszystkimi ustawieniami.

NextGen jest responsywny i kompatybilny z większością tematów. Pozwala edytować miniatury, importować metadane i dostosowywać lightbox. Możesz numerować strony swojego albumu, dodawać tekst, znak wodny i zewnętrzne linki do zdjęć. Ponadto możesz zabezpieczyć galerie hasłem, bazując na natywnych funkcjach WordPress.

Bezpłatna wtyczka umożliwia odwiedzającym przeglądanie zdjęć w formie pokazów slajdów i miniatur, a także w kompaktowym lub rozszerzonym albumie. Co więcej, różne pakiety premium oferują różne rozszerzenia. Pomagają wyświetlać galerie w dodatkowych formatach, sprzedawać zdjęcia online, umożliwiać pobieranie plików cyfrowych, wyświetlać cenniki i oferować kupony.

6. UberGrid Responsive Grid Builder

UberGrid Responsive Grid Builder Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

UberGrid to jedna z najlepszych wtyczek portfolio WordPress do tworzenia galerii do udostępniania i wyświetlania swojej pracy. Jest to bardzo wszechstronna wtyczka, której można używać do budowania pięknych kwadratowych siatek: możesz użyć siatki, aby pochwalić się swoim portfolio, członkami zespołu, postami na blogu, zdjęciami, logo klienta i wszystkim, co tylko możesz wymyślić! Wtyczka jest również kompatybilna z WooCommerce, co oznacza, że ​​możesz prezentować swoje produkty w stylowej siatce.

Skorzystaj z dołączonych funkcji wtyczek, aby budować niestandardowe siatki typu post, stosować filtry, a nawet dodawać lightbox. UberGrid można również łatwo dostosować. Istnieje 12 układów komórek, stylów tytułów, etykiet, opcji odstępów, obramowania, wielkości bloków, czcionek, kolorów i animacji.

Siatki są w pełni responsywne i wyglądają oszałamiająco. Możesz skonfigurować zawartość ręcznie lub wtyczka może automatycznie przeglądać najnowsze posty, strony, niestandardowe posty lub strony produktów WooCommerce – możesz również wybrać określone kategorie do włączenia. Projekt każdej siatki jest również w pełni konfigurowalny: możesz ustawić domyślne i określone rozmiary bloków, wybrać styl i kolor obramowania, a także wybrać czcionkę, której chcesz użyć.

Gdy użytkownik kliknie element w siatce, wyświetla się rozszerzony schowek, który pozwala na dostarczenie dodatkowych informacji – możesz dodać tekst, obrazy, filmy i mapy Google do schowka. UberGrid ma wbudowaną funkcjonalność lightbox, ale jeśli chcesz czegoś bardziej zaawansowanego, wtyczkę można również zintegrować z pięcioma głównymi wtyczkami lightbox: PrettyPhoto, JetPack Gallery, Swipebox, iLightbox i FooBox. Użytkownicy szukający określonych informacji mogą również odfiltrować kategorie, które chcą wyświetlić w każdej siatce.

Możesz dodać UberGrid do dowolnego postu lub strony za pomocą krótkiego kodu lub do dowolnego obszaru widżetu za pomocą dedykowanego widżetu.

Co najważniejsze, UberGrid nie wymaga żadnej wiedzy na temat kodowania, aby stworzyć i dostosować swoje portfolio. Obsługuje również Vimeo i Youtube – więc jeśli twoja praca jest lepiej pokazana w filmie, możesz łatwo dodać ją do swojego portfolio.

7. Easy Media Gallery

Easy Media Gallery

Informacje i pobieranie

Easy Media Gallery Pro to bez wątpienia jedna z najbardziej wszechstronnych wtyczek portfolio galerii, która pozwoli Ci zaoszczędzić tylko 24 USD – jest też darmowa wersja wtyczki który obejmuje bardziej ograniczoną funkcjonalność.

Możesz dodać zdjęcia, galerie, albumy ze zdjęciami, karuzele obrazów, filmy, audio, a nawet Mapy Google do portfolio. Wtyczka optymalizuje obrazy pod kątem SEO, automatycznie dodając do obrazów tagi alt i atrybuty tytułu. Jest również bardzo wszechstronny, obsługuje filmy z 15 źródeł i dźwięk z trzech źródeł.

Easy Media Gallery jest przyjazny dla użytkownika, umożliwiając dodawanie elementów za pomocą kilku kliknięć. Bardzo łatwo jest również dostosować pozycjonowanie, kolory (dostępne są nieograniczone kolory) i dodać efekty specjalne do przedmiotów w twoim portfolio. Jako dodatkowy bonus, wtyczka obsługuje dziesięć różnych stylów lightbox, gdy użytkownicy klikną element w twoim portfolio. Portfele są w pełni responsywne i możesz dodać filtry, aby ułatwić nawigację.

8. Nimble Portfolio (bezpłatny)

Zwinny

Nimble Portfolio to bogata w funkcje, bezpłatna wtyczka portfolio dla użytkowników WordPress. Wtyczka umożliwia dodawanie postów, stron, niestandardowych typów postów (w tym produktów WooCommerce), zdjęć i filmów do galerii. Same galerie wyglądają czysto i stylowo z przyciągającymi uwagę okrągłymi miniaturami.

Galerie są w pełni responsywne i mogą być filtrowane przez odwiedzających, aby ułatwić znajdowanie interesujących ich przedmiotów. Możesz wybrać liczbę kolumn do uwzględnienia, a także ikonę wyświetlaną, gdy użytkownik najedzie na element. Gdy użytkownik kliknie jedną z miniatur, pojawia się lightbox, aby wyświetlić rozwinięty obraz, wideo lub plik audio.

Wtyczkę Nimble Portfolio można rozszerzyć, kupując dodatki premium. Obecnie dostępnych jest siedem – dwie skórki, cztery lightboksy i jedno rozszerzenie funkcji sortowania.

9. Media Grid

Media Grid

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Media Grid to przyjazna dla użytkownika, wysokiej klasy wtyczka portfolio, która pozwala budować piękne, responsywne siatki za pomocą intuicyjnego wizualnego narzędzia do tworzenia siatek. Do siatek możesz dodawać obrazy, wideo, audio, produkty WooCommerce, tekst i suwaki obrazów. Gdy odwiedzający najeżdżają na element, wyświetla się nakładka, która zawiera dodatkowe informacje – po kliknięciu pojawi się stylowy lightbox, z którego można dodać dalszy opis i wyświetlić ikony udostępniania społecznościowego.

Wszystkie siatki mogą być filtrowane przez odwiedzających, aby pomóc im znaleźć to, czego chcą. Istnieje również wiele opcji dostosowywania: możesz ustawić rozmiar i kolor obramowania, margines między obrazami i kolor nakładki. Jeśli nie masz czasu na niekończące się dostosowywanie siatki w celu znalezienia idealnej konfiguracji, dostępnych jest dziesięć ustawień wstępnych jednym kliknięciem. Możesz dodać swoją siatkę do dowolnej strony, postu, niestandardowego postu lub obszaru widżetów za pomocą prostego krótkiego kodu.

Możesz także rozszerzyć Media Grid, dodając więcej stylów nakładek, kupując dodatek Media Grid Overlay Manager za 15 USD.

10. Przejdź do portfela

Udać się

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Go – Responsive Portfolio for WordPress to wysokiej jakości wtyczka WordPress, która ułatwia dodawanie uroczych i unikalnych portfolio do strony WordPress. Portfolio Go zawiera cztery różne „style”, z których wszystkie wyglądają oszałamiająco dzięki różnorodnym nakładkom, rozmiarom / kształtom miniatur, animacjom i efektom wizualnym.

Być może zakochałeś się w motywie, który nie zawiera niestandardowego typu postu w portfolio, a może Twoje obecne portfolio po prostu nie ma wystarczających opcji. Cóż, dzięki wtyczce Go – Responsive Portfolio WordPress możesz dodawać piękne i responsywne portfele do swojej witryny WordPress. Wtyczka działa z dowolnym niestandardowym typem posta lub blogiem, umożliwiając zaprojektowanie i dodanie własnych niestandardowych portfeli do dowolnego postu lub strony. Wystarczy zainstalować wtyczkę i rozpocząć dodawanie multimediów!

Go – Responsive Portfolio WordPress współpracuje z obrazami, filmami, a nawet plikami audio, dzięki czemu możesz stworzyć portfolio, które zaspokoi Twoje potrzeby. Ponadto wtyczka zawiera mnóstwo świetnych opcji dostosowywania. Użytkownicy mają nieograniczoną liczbę kolorów do wyboru, ponad 600 czcionek Google, a także mogą wybrać rozmiar i odstępy każdego elementu, aby uzyskać siatkę według własnych upodobań – możesz również ustawić, czy siatki mają być filtrowane. Wybierz jedną z 4 unikatowych skór, dodaj własne odstępy między wpisami (pionowe i poziome), wybierz układ w stylu siatki lub karuzeli, dostosuj miniatury i wiele więcej. Wtyczka jest nawet kompatybilna z WooCommerce, więc możesz dodać portfele swoich produktów i usług do swojej witryny, jeśli chcesz.

Możesz dodać dowolną liczbę siatek do swojej witryny, co polega na dodaniu krótkiego kodu do odpowiedniego wpisu, strony lub obszaru widżetów.

11. Galeria Envira

Envira Gallery Lightbox

Informacje i pobieranie

Oczywiście nie możemy zapomnieć o EnviraGallery. Ta wtyczka to kolejna świetna opcja dodawania responsywnych galerii obrazów do witryny WordPress. Niedawno przeprowadziliśmy pełną recenzję EnviraGallery, ale aby osiągnąć najwyższe punkty, ta wtyczka zawiera obsługę lightbox, niestandardowe marginesy, kadrowanie zdjęć, opcje galerii mobilnych, niestandardowe miniatury, obsługę niestandardowych klas galerii (świetne dla programistów) i wiele więcej . Ponadto istnieje wiele dodatków do wszelkich innych potrzebnych funkcji, takich jak integracja z Pinterest, tagi, pokazy slajdów, skórki, obsługa pełnego ekranu i więcej.

12. Grid FX

Grid FX

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dzięki czterem unikalnym skórkom Grid FX jest bardzo wszechstronną wtyczką portfolio. Pozwala umieszczać zdjęcia, filmy, audio, posty na blogach i produkty WooCommerce w stylowych siatkach, galeriach w stylu Pinterest i karuzelach z obrazami.

Dostosowanie jest królem dzięki tej wtyczce, z ponad 80 różnymi opcjami stylizacji. Możesz wybierać spośród wielu skórek, tła lightbox, animacji tytułów, kolorów i przycisków. Możesz także ustawić, ile elementów pojawi się w portfelu, wielkość każdego elementu i liczbę kolumn.

Aby poprawić nawigację, użytkownicy mogą filtrować siatki w celu znalezienia tego, czego szukają. Dodanie portfolio do witryny WordPress jest tak proste, jak wklejenie krótkiego kodu do dowolnego wpisu, strony lub obszaru widżetów.

13. FooGallery (bezpłatny)

FooGallery

Jeśli znasz tworzenie postów w WordPress, z łatwością utworzysz galerię za pomocą Foo Gallery. Dodaje przycisk do edytora postów, który należy kliknąć, aby utworzyć galerię. Wbudowana biblioteka multimediów pomaga w zarządzaniu obrazami. Wtyczka pozwala przeciągać i upuszczać obrazy oraz układać je w dowolnej kolejności. Narzędzie importowania galerii NextGen ułatwia importowanie galerii i albumów.

Pracując ze skrótami, możesz wyświetlać galerię w dowolnym miejscu na swojej stronie. W ciągu kilku minut będziesz mieć szybkie ładowanie responsywnych galerii oraz wyraźne miniatury. Istnieje wybór wbudowanych szablonów galerii, ale możesz także stylizować zarówno galerie, jak i albumy za pomocą CSS. Aby uzyskać dostęp do wbudowanych albumów, musisz aktywować rozszerzenie. Przyzwoite lightbox znajduje się na liście funkcji darmowej wtyczki. Zaletą wtyczki jest to, że opiera się ona na architekturze rozszerzeń. Dzięki temu jest zarówno lekki, jak i przyjazny dla programistów.

Jednak w przypadku wielu dodatkowych funkcji, takich jak dodawanie filmów, musisz kupić rozszerzenia premium. Funkcje Pro obejmują również piękne efekty zawisu, nieskończone przewijanie i zaawansowaną paginację.

14. Niestandardowe portfolio treści (bezpłatne)

Niestandardowe portfolio treści

Niestandardowe portfolio treści zostało zbudowane z myślą nie tylko o portfelach i galeriach. Jego konstrukcja pozwala użytkownikom przełączać motywy bez utraty zawartości. Każdy programista może również stworzyć motyw na tej wtyczce.

Praca z wtyczką jest tak łatwa, jak tworzenie nowych postów lub stron. Po prostu stwórz indywidualne projekty dla swojego portfolio, a następnie oznacz je i podziel na kategorie. Możesz dodać szczegóły projektu, takie jak obraz, adres URL i opis, dostosować bezpośrednie linki do portfolio i sprawić, by każdy projekt był lepki. Jeśli połączysz wtyczkę z wtyczką do zarządzania rolami, możesz pozwolić innym na zarządzanie portfelami w Twojej witrynie. Jeśli Twój motyw na to pozwala, możesz także mieć formaty audio i wideo.

15. Galeria zdjęć autorstwa Supsystic (bezpłatny)

Galeria zdjęć autorstwa Supsystic

Galeria zdjęć firmy Supsystic oferuje wersje bezpłatne i pro do wyświetlania dowolnej liczby portfeli i galerii. W bezpłatnej wersji będziesz mógł tworzyć responsywne galerie zdjęć i oznaczać je linkami, ikonami i podpisami HTML. Możesz wybrać znak wodny do zdjęć, aby je chronić.

Dzięki tej wtyczce Twoja strona internetowa może wyświetlać galerie o pełnej szerokości i stosować wiele układów, projektów, polaroidów i efektów stylowych. Będziesz mógł importować obrazy ze swojej sieci społecznościowej do swojej galerii.

Dostępnych jest wiele efektów przejścia, a użytkownicy mogą szybko uzyskiwać dostęp do obrazów za pomocą miniatur. Skróty pozwalają dodawać galerie w dowolnym miejscu w WordPress. Zarządzanie obrazami staje się łatwe dzięki tej wtyczce, ponieważ obsługuje masowe przesyłanie i publikowanie.

Dodawanie kategorii i stronicowania do galerii jest możliwe tylko przy pomocy wersja pro. Ta wersja umożliwia także dołączanie filmów do galerii.

16. Galeria zdjęć ze zdjęciami Ostateczne kafelki (za darmo)

Ostatnie kafelki

Galeria zdjęć ze zdjęciami Final Tiles to idealna wtyczka do wyświetlania albumów ze zdjęciami, prezentowania produktów lub wystawiania zdjęć. Wykorzystuje elastyczne układy siatki, co pozwala łączyć obrazy krajobrazowe i portretowe wszystkich rozmiarów. Możesz mieć galerię zdjęć typu Pinterest lub kafelkową, a także filmy.

Za pomocą specjalnego algorytmu wtyczka zachowuje oryginalne rozmiary obrazu w możliwym zakresie. Ponadto, wtyczka reaguje, umożliwiając płynną animację również na urządzeniach mobilnych.

Wtyczka obsługuje udostępnianie w mediach społecznościowych. Z wersja pro można filtrować zdjęcia, dodawać kategorie i wybierać spośród siedmiu lightboxów. Efekty najechania na podpisy i obrazy, efekty ładowania obrazów oraz obsługa WooCommerce również stanowią część funkcji premium.

17. Galeria wideo

Galeria wideo

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Do przesyłania strumieniowego treści z YouTube, list odtwarzania, Vimeo lub LiveDash, Galeria wideo jest wtyczką z wyboru. Możesz utworzyć galerię, która przesyła strumienie z wielu galerii, a także mieszać i dopasowywać filmy z wielu strumieni w jednej galerii. Wtyczka jest gotowa na siatkówkę, zapewniając ostrą jakość obrazu.

Po połączeniu filmów w galerii użytkownicy mogą wybierać z listy odtwarzania. Filmy można wygodnie ustawić tak, aby wznowiły od miejsca, w którym użytkownik przerwał. Miniatury filmów pojawiają się na kanałach społecznościowych. Aby utworzyć bezpieczne kopie zapasowe galerii, wystarczy wyeksportować bazę danych. Analytics pomaga śledzić wyświetlenia użytkowników, szczególnie przydatne w kanałach edukacyjnych.

18. Modula Grid Gallery (bezpłatny)

Modula

Zarówno bezpłatna, jak i płatna wersja Modula Grid Gallery pomaga tworzyć stylowe galerie w złożonych stylach siatki z niestandardowymi marginesami. Wszystko, co musisz zrobić, to określić maksymalną wysokość i szerokość, a kreator Modula porządkuje obrazy, aby wyglądały świetnie. Możesz dodać niestandardowe podpisy do poszczególnych zdjęć i filtrów, aby umożliwić użytkownikom sortowanie galerii według znaczników. Wyświetlacz można zmieniać za pomocą 6 różnych lightbox i 12 różnych efektów aktywowania.

Chociaż Modula nie jest tak bogata w funkcje jak niektóre wtyczki na tej liście, jest bardziej niż wystarczająca dla większości stron internetowych. Wtyczka ma dobrze zaprojektowany, łatwy w użyciu interfejs. Pozwala utworzyć galerię zdjęć z możliwością filtrowania i generuje skróty, które pomagają dodawać je w dowolnym miejscu na stronie. Możesz dodać wiele galerii za pomocą wielu skrótów. Co więcej, wbudowana funkcja udostępniania społecznościowego ułatwia udostępnianie zdjęć w mediach społecznościowych.

19. Siatka responsywna portfolio kostki

Portfolio kostek

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli witryna jest zagracona i niezorganizowana, odwiedzający może mieć trudności ze znalezieniem tego, czego szuka. Kiedy tak się stanie, nie będą długo czekać – stracona szansa. Wtyczka Cube Portfolio pozwala uporządkować każdy aspekt witryny w stylowe siatki, co znacznie ułatwia nawigację.

Portfolio Cube pozwala dodawać posty / strony, galerię zdjęć, portfolio, członków zespołu, filmy, projekty, a nawet produkty WooCommerce do pięknej, responsywnej siatki. Wtyczka zawiera sześć szablonów: są trzy dla specjalistycznych typów treści (posty na blogu, spotkanie z zespołem i soczyste projekty) oraz trzy szablony wizualne (murarskie, lightbox i fullbox). Każdy szablon wygląda oszałamiająco i jest wyposażony w piękne, płynne animacje CSS3 – jest 10 animacji siatki i 11 animacji napisów. Możesz dodać nieograniczoną liczbę elementów do każdej siatki, które można wyświetlić w czasie rzeczywistym za pomocą konstruktor na żywo. Każdy szablon jest również w pełni konfigurowalny i zawiera ponad 20 różnych opcji.

20. Zoomfolio

ZoomFolio - wtyczka do portfolio WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

ZoomFolio to niesamowita wtyczka WordPress do zarządzania portfelem, która sprawia, że ​​bardzo łatwo jest dodawać własne, niestandardowe i unikalne portfolio do strony internetowej WordPress. W rzeczywistości jest to świetna wtyczka, którą zalecamy w naszym blogu na temat tworzenia portfolio online.

Sposób działania Zoomfolio polega na dodaniu niestandardowego typu postu portfolio do instalacji WordPress. W ten sposób możesz wstawiać skróty portfolio w dowolnym miejscu w swoim motywie i ściągać posty z nowego portfolio. Dostosowywanie portfeli jest tak proste, jak ich dodawanie, ponieważ wtyczka jest wyposażona w generator krótkich kodów, który ułatwia wstawianie idealnego portfolio za każdym razem.

Istnieje mnóstwo opcji, aby stworzyć pożądane portfolio za pomocą Zoomfolio. Możesz utworzyć podstawową galerię zdjęć, galerię multimediów lub portfolio w stylu pełnoekranowym (lub „ściennym”). Możesz też stworzyć i zbudować czystą siatkę z logo klienta, natychmiastową siatkę ostatnich postów, przewijalną sekcję referencji klientów lub coś innego. Niektóre inne niesamowite funkcje obejmują obsługę akordeonu, opcje tekstowe, pochylenie po najechaniu myszą, paginację i inne.

21. Siatka uzasadnionego obrazu

Siatka uzasadnionego obrazu

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Justified Image Grid to wysokiej klasy wtyczka WordPress, która ułatwia dodawanie wspaniałych, uzasadnionych galerii obrazów, takich jak Google i Flickr, do Twojej witryny WordPress. Wystarczy zainstalować wtyczkę, dodać zdjęcia i rozpocząć tworzenie własnych galerii!

Jeśli jesteś fotografem, projektantem lub artystą z dużą ilością zdjęć do udostępnienia Justified Image grid to świetny sposób, aby to zrobić. Domyślne galerie WordPress są nudne i nic specjalnego, ale dzięki tej wtyczce możesz tworzyć niestandardowe galerie zdjęć, które można dodawać do dowolnego posta, strony lub obszaru widżetów. Po prostu utwórz galerię i wstaw swój krótki kod – to takie proste.

Świetną cechą tej wtyczki jest możliwość pobierania obrazów z 7 różnych źródeł. Możesz używać obrazów z galerii multimediów WordPress, polecanych obrazów z najnowszych postów, obrazów z kanału RSS, pobierać obrazy z galerii NextGEN lub pobierać zdjęcia z kont mediów społecznościowych (Flickr, Facebook lub Instagram). W ten sposób czytelnicy nigdy nie przegapią zdjęcia, bez względu na to, gdzie je pierwotnie przesłałeś.

Justified Image Grid oferuje również ponad 250 opcji ustawień galerii, w tym 20 różnych układów siatki, 7 lightboxów, niestandardowe opcje kolorów, nieskończone przewijanie lub ładowanie więcej, niestandardowe proporcje obrazu, filtry galerii, efekty animacji obrazu, podpisy miniatur i więcej.

Końcowe przemyślenia

Jeśli Twoja wcześniejsza praca ma wpływ na pozyskanie nowych klientów, bezwzględnie musisz pokazać swoją pracę w portfolio. Pamiętaj: sposób, w jaki wyświetlasz swoją pracę, powie o tobie prawie tyle samo, co samą pracę, więc pochwal się nią z dumą – istnieje wiele świetnych wtyczek portfolio WordPress, więc nie masz wymówki dla odrapanego portfolio.

Lub, jeśli wtyczki nie są twoją rzeczą, spójrz na nasze inne podsumowanie najlepszych portfolio WordPress. Dostępnych jest mnóstwo świetnych opcji!

Czy są jakieś niesamowite wtyczki portfolio, których mi brakowało na tej liście? Daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map