Najlepsze blogi Motywy WordPress dla blogów osobistych i zewnętrznych

Blog to świetny sposób na kreatywność, rozwijanie marki i rozwijanie umiejętności pisania. Ze wszystkich możliwych platform blogowych WordPress jest najlepszy (a przynajmniej tak nam się wydaje – właśnie tego używamy do prowadzenia naszego bloga, którego właśnie czytasz). WordPress ułatwia blogowanie i przy pomocy jednego z najlepszych motywów WordPress na blogu możesz zacząć pisać jak najszybciej.


Przeglądając motywy bloga, należy wziąć pod uwagę kilka kluczowych czynników:

  • Układ: Wybierz motyw z wybranym układem. Jeśli chcesz mieć układ siatki w murze, łatwiej jest wybrać motyw, który ma demonstrację w murze, zamiast instalować wtyczkę i próbować ją uruchomić. W tym samym wierszu – Twój motyw powinien być elastyczny, aby Twój blog wyglądał świetnie na dowolnym urządzeniu.
  • Formaty postów: Znajdź motyw, który poradzi sobie z multimediami, które chcesz przesłać. Niezależnie od tego, czy chcesz tylko standardowe posty, filmy, galerie zdjęć lub zacytować, sprawdź, czy wybrany motyw obsługuje te formaty.
  • Media społecznościowe: Każdy dobry temat blogowania będzie obejmować obsługę mediów społecznościowych. Marketing w mediach społecznościowych jest ogromną częścią zwiększania obecności Twojego bloga i online, dlatego tak ważne jest, aby Twoje posty na blogu były łatwe do udostępnienia. Dobry motyw blogowy WordPress zazwyczaj zawiera opcje udostępniania społecznościowego w postach, linki w nagłówku / stopce i widżet społecznościowy „obserwuj”.

To tylko kilka funkcji, które naszym zdaniem powinny mieć niesamowity motyw do blogowania WordPress. W zależności od własnych potrzeb możesz także chcieć mieć motyw kompatybilny z WooCommerce, wbudowane spoty reklamowe, aby zarabiać na swoim blogu, funkcję autoodtwarzania (jeśli myślisz o uruchomieniu vloga) itp..

Jeśli szukasz najlepszych motywów blogowych WordPress, prawdopodobnie znajdziesz tysiące wyników. Aby zaoszczędzić trochę czasu, oto nasza lista najlepszych motywów WordPress na blogu, aby rozpocząć blogowanie. Mamy nadzieję, że Ci się podoba!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem

Całkowity uniwersalny i blogowy motyw WordPress: Mason Demo

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw WordPress „przeciągnij i upuść” to elastyczny, uniwersalny motyw idealny do każdego projektu strony internetowej. Jest to najlepiej sprzedający się motyw z ponad 32 000 zadowolonych klientów – dlatego wciąż go polecamy! Dzięki wbudowanemu czasowi reakcji, obsłudze RTL, funkcjom A11y, niestandardowym typom postów (portfolio, personel, referencje), łatwemu w użyciu narzędziu do tworzenia stron, animowanym suwakom premium i nie tylko Total jest oczywistym wyborem dla Twojego bloga lub projektu internetowego.

Całkowity uniwersalny i blogowy motyw WordPress: Charlotte Demo

Łącznie zawiera ponad 40 przykładowych demonstracji szybkiej instalacji, w tym Mason i Charlotte dema bloga widoczne powyżej. W ten sposób możesz po prostu zainstalować przykładowe demo, aby Twoja strona internetowa została uruchomiona w kilka minut. Motyw zawiera mnóstwo funkcji specyficznych dla bloga, w tym kolumny, listy, układ wiadomości, siatki murowane i konfigurowalne dynamiczne szablony stron. Plus social jest już zintegrowany – dzięki czemu możesz dodawać udostępnianie swoich postów bezpośrednio z Live Customizer.

2. Ashe (bezpłatny)

Darmowy blog WordPress dla Ashe Personal i wielu autorów

Tworzenie bloga powinno być łatwe – i to dzięki darmowemu motywowi Ashe WordPress. Ten wspaniały motyw można zainstalować bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress i zawiera łatwe w użyciu funkcje, które pomogą Ci stworzyć piękny blog. Skorzystaj z wbudowanych opcji dla układu witryny w ramkach lub na pełnej szerokości, wybierz niestandardowe kolory tła za pomocą Live Customizer, prześlij własne niestandardowe logo i nie tylko. A ponieważ motyw jest responsywny i gotowy na siatkówkę, Twój blog będzie wyglądał świetnie, niezależnie od tego, czy czytelnicy są na telefonie, czy na komputerze.

Inne wspaniałe funkcje motywu obejmują oszałamiający polecany suwak strony głównej, prawy i lewy pasek boczny, polecane obszary reklamowe (pola promocyjne), układ listy, RTL i obsługa tłumaczeń. Plus Ashe jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, aby dodać sklep internetowy, formularz kontaktowy 7, wtyczki zgodności z RODO i większość programów budujących strony (Elementor, Visual Composer, Beaver itp.), Dzięki czemu możesz zaprojektować własny, jedyny w swoim rodzaju układ. A jeśli chcesz uzyskać jeszcze więcej dzięki temu motywowi, możesz go uaktualnić Ashe Pro dla zaawansowanych opcji wklejania, publikowania i stylizacji.

3. Gazeta

Motyw gazetowy WordPress dla blogów, czasopism i nie tylko

Gazeta to świetny motyw WordPress dla każdego bloga, czasopisma, serwisu informacyjnego lub dowolnej innej witryny wydawniczej. Jako jeden z 10 najlepiej sprzedających się motywów wszechczasów (na Envato), nie będziesz rozczarowany pozornie niekończącą się listą potężnych funkcji. Wybieraj spośród ponad 80 projektów demonstracyjnych, ponad 810 gotowych do użycia elementów strony i szablonów projektów postów, stron, kategorii i archiwów blogów. użyj intuicyjnego kreatora przeciągnij i upuść (z niestandardowymi elementami siatki i wiadomościami, których nie ma w innych motywach), aby łatwo stworzyć jedyny w swoim rodzaju projekt układu. Plus wbudowane wsparcie dla AMP, YouTube, Adsense, recenzji, bbPress, WooCommerce i wymagań RODO stawia gazetę na czele.

4. Activello (bezpłatny)

Activello Darmowy blog WordPress

Motyw Activello od Colorlib to piękny motyw do blogowania, idealny do założenia własnej strony internetowej. Ten uniwersalny motyw został zbudowany na Bootstrap z funkcjami suwaka, niestandardowym prawem autorskim, nieskończonym przewijaniem, ikonami wektorowymi, responsywnymi układami, nieograniczoną liczbą kolorów i nie tylko. Motyw jest również kompatybilny z popularnymi wtyczkami, takimi jak WooCommerce, formularz kontaktowy 7, Yoast SEO, JetPack i W3 Total Cache dla dodatkowych funkcji. Dodatkowo jest całkowicie ZA DARMO – czego nie kochać?

5. Glamour

Wielofunkcyjny motyw Glam Blog

Zacznij swój glam blog z Glamour by QDONOW. Ten piękny motyw oferuje mnóstwo łatwych funkcji, takich jak wiele demonstracji szybkiego startu (w tym styl życia, przedsiębiorca, mama i blog o jedzeniu), dzięki czemu możesz w kilka minut mieć świetnie wyglądającą stronę internetową. Następnie możesz spersonalizować swoją witrynę za pomocą ponad 800 czcionek Google, niestandardowych widżetów, wyróżnionego rozmiaru obrazu, układów, opcji kolorów i innych. Dodatkowo za pomocą Glamour możesz zarabiać na swojej stronie – za pośrednictwem sklepu WooCommerce i predefiniowanych obszarów banerów reklamowych (nagłówek, pasek boczny, stopka i poniżej sekcji treści. A jeśli potrzebujesz pomocy w dowolnym momencie, QDONOW oferuje bezpłatną instalację, szczegółową dokumentację online i bezpośrednią pomoc przez e-mail!

6. Rozmaryn

Rosemary Responsive Blog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Rosemary to piękny motyw WordPress dla każdego bloga w stylu. Czysty i jasny układ jest idealnym pustym kontem dla twoich treści. Motyw zawiera 5 różnych układów blogów, wyróżniony suwak, wbudowane opcje kolorów i responsywny w całym projekcie. Rosemary zawiera również niestandardowe widżety blogów do najnowszych postów, pudełka promocyjnego, o mnie, mediach społecznościowych i nie tylko.

7. Divi

Divi Uniwersalny, Blog WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Divi jest popularną i elastyczną opcją do budowania witryny lub bloga. Zbudowany na popularnym narzędziu do tworzenia stron Divi, istnieje mnóstwo łatwych elementów strony do dodawania zdjęć, tekstu, umiejętności, nagłówków, opcji e-mail, wyszukiwania, zakupów, referencji, tabel cen, suwaków, portfolio, wezwania do działania, napisów i innych. Ale co najważniejsze – domyślny blog Divi jest świetną bazą do rozpoczęcia blogowania. Utwórz oszałamiającą stronę główną za pomocą konstruktora, a następnie użyj obsługi formatów postów, aby dodać treść (wraz ze zdjęciami, filmami, linkami lub galeriami).

8. Wanderlust

Wanderlust Travel Blog Motyw WordPress

Motyw WordPress do blogowania Wanderlust został zaprojektowany, aby ułatwić dzielenie się przygodami. Motyw Wanderlust, ukierunkowany na blogi i czasopisma poświęcone podróżom, obejmuje obrazy o pełnej szerokości, 10 stylów post-formatów, aby jak najlepiej wyświetlać multimedia (obrazy, wideo, audio) oraz przydatną sekcję Instagram nad stopką, aby zaprezentować Ci najnowsze zdjęcia. Szybko rozpocznij pracę, korzystając z jednego z trzech wstępnie sformatowanych projektów strony głównej. Rozpocznij pracę, dodając posty. Chcesz dodać sklep? Nie ma problemu. Szablon jest również w pełni kompatybilny z WooCommerce, umożliwiając łatwe opcje handlu elektronicznego.

9. Mesa (bezpłatny)

Mesa Darmowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mesa to całkowicie darmowy, w 100% oparty na GPL motyw blogu dla WordPress stworzony tutaj na WPExplorer. Ten prosty murowany styl blogów jest idealny do nowych blogów. Motyw zawiera proste opcje stylizacji za pomocą dostosowywania na żywo (w celu szybkiego reagowania, nagłówka, linków społecznościowych, stylu / kolumn wprowadzania, miejsc reklamowych itp.), Wiele formatów postów (standardowy, obraz, galeria, wideo, audio i cytat), niestandardowe logo przesyłanie, wbudowane stopki i reklamy na pasku bocznym oraz opcje linków społecznościowych (nagłówek i widżet). Mesa to szybki i prosty sposób na uruchomienie bloga!

10. Olsen

Olsen Light Darmowy blog WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Olsen Light to piękny darmowy motyw WordPress na blogu, którego możesz użyć do założenia własnego bloga. Chociaż istnieje wersja premium (do której zalecamy aktualizację), Olsen light ma przydatne funkcje do integracji mediów społecznościowych, wyświetlania suwaka zdjęć na Instagramie, przesyłania logo, konfigurowania menu i innych opcji w dostosowywaniu na żywo. Motyw ten zawiera również widżety specyficzne dla bloga dla sekcji „O mnie”, najnowsze posty i media społecznościowe. Motyw Olsen jest również zgodny z programami budującymi Elementor, Divi i / lub SiteOrigin, zapewniając jeszcze bardziej zaawansowane opcje tworzenia stron.

11. Hemlock

Hemlock Responsywny motyw WordPress Blog

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Hemlock to oszałamiający motyw dla początkujących blogerów. Motyw ma unikalny projekt suwaka na stronie głównej postów, który pomaga lepiej zaprezentować najlepszą zawartość. Motyw zawiera wszystkie wspomniane przez nas funkcje, które powinny mieć najlepsze motywy blogowe WordPress – takie jak wbudowane udostępnianie społecznościowe, mnóstwo formatów postów i solidne układy (do wyboru blog o pełnej szerokości, pasku bocznym lub siatce). Ponadto prosta konstrukcja umożliwia dostosowanie do każdej branży, takiej jak moda, technologia, biznes, ogrodnictwo itp.

12. Amadeus Pro

Amadeus Pro WordPress Blogging Theme

Motyw WordPress na blogu Amadeus to świetny wybór, niezależnie od tego, czy chcesz blogować jako hobby, czy też pomóc promować swoją firmę. Dzięki Amadeus możesz łatwo dostosować wygląd swojej witryny, korzystając z opcji nieograniczonej liczby kolorów, logo, mediów społecznościowych i układu (wszystko w podręcznym panelu opcji motywu). Dodaj suwak strony głównej, skorzystaj z dostosowywanych widżetów paska bocznego i wybierz układ strony głównej (siatka lub kolumny), aby stworzyć własny, jedyny w swoim rodzaju blog.

13. Nowy Jork (blog i sklep)

Nowy blog WordPress Blog i motyw sklepu

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dla tych, którzy chcą stworzyć blog jako firmę, Nowy Jork jest jednym z najlepszych dostępnych motywów WordPress dla sklepów i blogów. To idealny motyw do stworzenia eleganckiego bloga do dzielenia się przemyśleniami i wskazówkami lub do założenia własnego sklepu internetowego za pomocą WooCommerce. Motyw zawiera unikalną karuzelę postów na stronie głównej, widżety w stylu (społecznościowe, o, Instagram, najnowsze posty itp.), Dwa obszary menu, wbudowaną stopkę kanału na Instagram i dostosowywany tekst praw autorskich. Oprócz niesamowitych funkcji blogu, motyw zawiera również potężną wtyczkę edytora Yellow Pencil CSS, dzięki czemu możesz dostosować dowolną część projektu za pomocą kilku kliknięć!

14. Essence Pro

Essence Pro Blog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Essence Pro to piękny blogowy motyw dla popularnego środowiska Genesis. Ponieważ jest oparty na Genesis, motyw zawiera już ważne opcje dotyczące dostępności, niestandardowego nagłówka, czasu reakcji, tłumaczeń, opcji układu, handlu elektronicznego i głównych układów strony. Ale tym, co wyróżnia Essence Pro, jest stylowy układ strony głównej z wyróżnionym obrazem, opcją biuletynu i warstwowym wzorem siatki postów.

15. Historia atramentu

Ink Story Telling Blogowanie Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw bloga Ink WordPress ułatwia udostępnianie treści. Opcje projektowania motywu są starannie schowane w aktywnym narzędziu dostosowywania, w którym można wprowadzać zmiany w kolorach i czcionkach, a następnie wyświetlać je na żywo przed zapisaniem. Oszałamiająca strona główna siatki obrazów motywu wyróżnia nowe posty, a ponieważ motyw jest gotowy na siatkówkę, możesz przesyłać większe, odważniejsze zdjęcia.

16. Warzywko

Veggie Blogging Theme WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Temat Veggie Food Blog to piękny wybór, aby założyć własną witrynę z postami na blogu, przepisami, przewodnikami wideo lub czymkolwiek innym. Ten responsywny motyw blogowania został stworzony dla blogerów kulinarnych, ale świetnie sprawdzałby się w przypadku wielu blogów. Łatwe opcje dostosowywania kolorów, różnych układów, obsługa programu budującego strony (działa świetnie z Elementor, Beaver Builder lub SiteOrigin), opcje tłumaczenia, zgodność z RTL i więcej – wszystko to sprawia, że ​​Veggie to solidny motyw.

17. Autentyczne.

Autentyczny styl życia Blog WordPress Theme

Motyw Authentic Lifestyle Blog zawiera 9 różnych projektów demonstracyjnych do wyboru, aby szybko i łatwo rozpocząć blog. Wybierz swój ulubiony z opcjami siatki blogów, suwaków, stylowych nakładek i innych. Motyw ma również wbudowane łatwe opcje dostosowywania kolorów dla ponad 67 aspektów motywu, opcje projektowania nagłówka (z różnymi menu, logo i pozycjami społecznościowymi), konfigurowalne moduły stopki (dodaj swoje logo, wstaw Instagram lub użyj widżetów), dodaj tła wideo, stwórz karuzelę polecanych postów i nie tylko.

18. Ananas (bezpłatny)

Ananasowy darmowy motyw WordPress Tumblog

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ananas to czysty i prosty motyw blogowy WordPress w stylu tumblera. Jeśli chcesz założyć blog z linkami społecznościowymi i treściami, jest to naprawdę idealny motyw. Ananas ma przejrzysty wyśrodkowany układ, łatwe formaty postów (obraz, wideo, audio, cytat), kolorowe tagi kategorii i wbudowaną integrację z mediami społecznościowymi. Temat jest również zgodny z Yoast SEO (dla bułki tartej), Formularzem kontaktowym 7 i innymi popularnymi darmowymi wtyczkami WordPress.

19. Szczyt

Peak Masonry Grid Blog Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Peak to motyw oparty na siatce, idealny dla każdego bloga online lub magazynu. Motyw zawiera 2 różne opcje strony głównej dla kafelków automatycznych (murowanych) lub niestandardowych (definiujesz rozmiary obrazów), listów upuszczających post (na pierwszej literze), wielu układów pojedynczych postów i formatów postów, wbudowanego portfolio, opcji mega menu i nawet niestandardowe banery tytułów stron. Motyw Peak jest również kompatybilny z wtyczką WooCommerce – dzięki czemu możesz dodać własny sklep lub udostępnić towary stowarzyszone swoim czytelnikom.

20. TheBlogger

Motyw blogowania WordBress w Bloggerze

Rozważając najlepsze motywy WordPress na blogu, musieliśmy oczywiście uwzględnić TheBlogger. Ten motyw blogowania został zaprojektowany, aby ułatwić (jak się domyślacie) blogowanie. Dzięki intuicyjnym opcjom Customizer, wbudowanym opcjom portfolio, paralaksowym tle, filmowi wstępnemu, kompatybilności z WooCommerce, opcji kolorów i unikalnym układom ten motyw blogu WordPress ma wiele do kochania.

21. Bretania

Brittany Light Darmowy motyw WordPress Blog

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Brittany Light to tradycyjny układ bloga z lewą stroną, zawartością jednej kolumny i prawym paskiem bocznym. Ale właśnie to sprawia, że ​​ten motyw jest świetny! Posiada opcje niestandardowych widżetów do dodawania linków do mediów społecznościowych, subskrypcji biuletynu, sekcji o mnie i kanału na Instagramie. Lekka wersja motywu jest idealnie dobrym motywem na rozpoczęcie blogu. Ale jeśli chcesz więcej funkcji (takich jak pole autora, opcje kolorów, układy itp.) Zalecamy uaktualnienie do wersji pro.

22. Blogujmy

Załóżmy Blog Theme WordPress

Blog Let’sP WordPress sprawia, że ​​blogowanie jest dziecinnie proste. Dzięki importowi demonstracji za jednym kliknięciem, ponad 300 ustawieniom i opcjom dostosowywania motywu, wielu układom blogów (z suwakami, obrazami nagłówków, karuzel, siatek itp.), Galeriom, niestandardowym widżetom paska bocznego i błyskawicznemu wyszukiwaniu jest mnóstwo świetnych funkcji w Let’s Blog dzięki czemu możesz stworzyć projekt godny swojej zawartości.

23. Underwood

Blog Underwood Story Motyw WordPress

Jeśli szukasz dobrego motywu do stworzenia osobistego bloga, nie możesz się pomylić z motywem Underwood. Ten nowoczesny motyw zawiera odważną typografię, mnóstwo formatów postów (w sumie 9 zdjęć, klipów audio, wideo, galerii itp.), 3 unikalne style układu strony głównej, wsparcie WooCommerce, stylizowane pola formularza kontaktowego 7 i zintegrowane media społecznościowe.

24. Modern Studio Pro

Blog WordPress Modern Studio Pro Blog

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Modern Studio Pro to kolejny motyw potomny Genesis. Oznacza to, że masz te same wspaniałe funkcje, które pokochałeś w Genesis, z dodatkowymi bonusami niektórych stylowych stylizacji. Obejmuje to niestandardowe nagłówki, tła, style kolorów, układy stron, opcje dostosowywania itp. Ponadto motyw dodaje 2 obszary widżetów strony głównej i piękny, wyśrodkowany styl nagłówka logo.

25. Przepisy

Przepisy Blogowanie Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Recipes to stylowy motyw WordPress premium do blogowania, idealny do udostępniania ulubionych przepisów na całym świecie. To świetny motyw na blogu w restauracji, dzielenie się wegańskimi wersjami swoich ulubionych przepisów, blogowanie o przepisach naśladowczych lub na innym blogu o jedzeniu.

Gotowanie może wiązać się z wieloma próbami i błędami, więc dlaczego nie podzielić się swoimi pysznymi odkryciami ze światem? Przepisy to fantastyczny motyw blogowania o jedzeniu, którego można używać do publikowania i udostępniania własnych sprawdzonych i prawdziwych przepisów. Niestandardowy typ wpisu w przepisie ułatwia dodanie wszystkich informacji, których będą potrzebować czytelnicy – w tym czasu przygotowania, czasu gotowania, składników i innych.

Po dodaniu wspaniałych przepisów, motyw zawiera opcje pozwalające czytelnikom ocenić Twój przepis. Motyw zawiera również strony z przepisami do sortowania, klikalne listy składników, opcję „Drukuj przepis” oraz biografie autorów przepisów (świetne, jeśli masz wielu współpracowników na swoim blogu kulinarnym).

Ten motyw jest również gotowy do tłumaczenia, zawiera niestandardowe widżety dla najwyżej ocenianych i najnowszych przepisów, wbudowane opcje motywu oraz jest dostarczany z motywem podrzędnym gotowym do dostosowań.

Następny krok: wybierz jeden z najlepszych motywów WordPress na blogu i zacznij!

Wszystkie te niesamowite motywy pozostawiają Ci tylko dwie rzeczy – wybierz jedną z nich i załóż blog!

Wiemy, że istnieje wiele motywów WordPress do blogowania, ale ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla siebie motyw. Znajdź motyw blogu WordPress z solidnym kodem, dobrymi funkcjami i układem, który lubisz. Wymieniliśmy, jakie (naszym zdaniem) są jedne z najlepszych motywów WordPress na blogu. Mamy nadzieję, że w naszym podsumowaniu było kilka solidnych opcji dla Twojego bloga.

Następnie zabierz się do pracy nad tworzeniem treści. Jeśli nie masz pewności, od czego zacząć, skorzystaj z naszego prostego 5-krokowego przewodnika, aby rozpocząć blog. Układamy wszystkie kluczowe części, aby założyć własnego bloga za pomocą WordPress (zaufaj nam – to proste).

Masz jakieś pytania dotyczące wyżej wymienionych tematów? A może brakuje Ci motywu, który Twoim zdaniem powinien znaleźć się na naszej liście najlepszych motywów WordPress na blogu? Pozostaw komentarz poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me