Najlepsze motywy WordPress dla muzyków

Jest to szybko rozwijający się świat napędzany Internetem, a wiedza o tym, jak skutecznie sprzedawać się na rynku, jest kluczowym czynnikiem sukcesu. Motywy i wtyczki WordPress odgrywają kluczową rolę w interakcji z fanami. W tym poście omówimy wszystko, co WordPress ma do zaoferowania muzykom, jeśli chodzi o tematy.


Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz jako muzyk, czy już jesteś w zespole, który ma już przyzwoitych fanów, sposób, w jaki prezentujesz się w Internecie, może oznaczać różnicę między gwiazdorstwem a zapomnieniem. Prawdopodobnie masz zdjęcie, które trzymasz blisko i kochanie, ale jaki to obraz, który chcesz, aby wszyscy wkrótce uwielbiali fanów, aby się zakochali? Jaką muzykę i styl życia reprezentujesz?

Sprawdźmy niektóre z najlepszych motywów muzycznych WordPress, które pomogą Ci się rozbudzić.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Bujny

bujny motyw muzyczny wordpress

Muzyka jest pokarmem dla duszy – uniwersalnym językiem, który lubi wielu ludzi. Jeśli chcesz dotrzeć do większej liczby dusz za pomocą swojej muzyki, potrzebujesz pięknego i potężnego motywu muzycznego WordPress, takiego jak Lush by power elite autor Iron Templates.

Lush to kompletne rozwiązanie dla wszystkich w branży muzycznej, od DJ-ów po mistrzów jazzu, punk rockerów i każdego innego profesjonalistę muzycznego, o którym tylko możesz pomyśleć. To piękno jest po brzegi ze wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby podkreślić swoje muzyczne dzieło.

Dzięki ponad 8 demonstracjom, które możesz zaimportować jednym kliknięciem, Lush oferuje wiele opcji stylu, aby stworzyć muzyczną stronę internetową swoich marzeń. Ponadto ten motyw muzyczny WordPress jest dostarczany w pakiecie z potężnym narzędziem do budowania stron WPBakery, oferującym całkowitą kontrolę nad wyglądem i działaniem witryny.

To nie koniec, Lush zawiera imponujące albumy ze zdjęciami, nieograniczoną liczbę układów, kolorów i czcionek, w pełni funkcjonalny odtwarzacz audio (pomyśl o tekstach, recenzjach, filmach z YouTube itp.), Dyskografię, Slider Revolution, motyw podrzędny jak a także siatkówka i responsywny wygląd, dzięki czemu Twoja muzyka będzie wyglądać świetnie na wielu urządzeniach.

Ponadto Lush jest gotowy na WooCommerce, co oznacza, że ​​możesz zacząć sprzedawać swoją muzykę i bilety na wydarzenia, jak tylko zainstalujesz motyw. Dodatkowo otrzymujesz trzy style menu, dzięki czemu możesz podawać treści muzyczne fanom jak gwiazda rocka. Ponadto masz do dyspozycji menedżera koncertów i funkcje odliczania wydarzeń, które pomogą Ci pozostać na szczycie kariery muzycznej.

2. Płyta rezonansowa

Motyw WordPress dla muzyków

Podczas gdy marzysz o stworzeniu strony internetowej, która rozświetli Twoją muzykę, motyw muzyczny Soundboard WordPress ma inne podejście do promowania Twojej pracy. Ten motyw stawia fanów na pierwszym miejscu, umieszczając wszystkie potrzebne informacje bezpośrednio na stronie głównej.

Dzięki 5 niestandardowym widżetom możesz łatwo wyświetlać wiadomości, daty tras, najnowszy album, najnowsze filmy, najnowsze zdjęcia, a nawet przedmioty ze swojego sklepu. Poza tym zawsze możesz podłączyć własne widżety do strony głównej, aby stworzyć satysfakcję dla fanów.

W dziale estetyki Soundboard też nie zawodzi. Na początek jest dostarczany z dwiema gotowymi skórkami, tj. Jasną i ciemną, co daje przewagę, jeśli chodzi o stworzenie pięknej strony internetowej. Ponadto można łatwo dostosować tło, aby dodać trochę stylu. Ponadto motyw zawiera 5 różnych szablonów stron i 5 niestandardowych typów postów.

Jeśli uważasz, że to wszystko, mylisz się. Motyw muzyczny Soundboard zawiera ponad 800 czcionek Google i ikony Font Awesome. Dodanie dyskografii, filmów lub galerii zdjęć to kwestia jednego kliknięcia. Dodatkowo otrzymujesz lightbox obrazu, dzięki czemu Twoi fani mogą cieszyć się zdjęciami z koncertu bez rozpraszania uwagi.

Najlepsze jest to, że Soundboard jest dość łatwy w użyciu. Zarówno początkujący, jak i programiści pokochają ten motyw muzyczny WordPress dzięki elastycznym opcjom, dzięki którym praca z nim będzie dziecinnie prosta. Motyw jest zgodny z WooCommerce, formularzem kontaktowym 7 i wszystkimi głównymi przeglądarkami.

3. Singl (bezpłatny)

Singl Darmowy motyw WordPress

Od projektantów z Automattic pochodzi Singl, minimalistyczny motyw, który pozwala stworzyć silną obecność w Internecie. Ma uderzające czarne tło i kolorystykę w skali szarości, która z pewnością polaryzuje opinie, więc upewnij się, że odzwierciedla Twoją markę! Inne funkcje obejmują przyklejone posty, niestandardowe menu, obrazy nagłówka i tła, wbudowany formularz subskrypcji i integrację z siecią społecznościową.

4. MusicPress

muzyka muzyka wordpress motyw muzyczny

Potrzebujesz silnego motywu WordPress, aby zaprezentować swoją muzykę publiczności. Konieczne są wbudowane funkcje, takie jak odtwarzacz audio, dyskografia i piękne galerie. Gotowość do pozycjonowania i responsywne projektowanie to dwa inne ważne czynniki, o których należy pamiętać, podobnie jak łatwość użytkowania.

Jeśli szukasz motywu muzycznego WordPress, który zawiera wszystkie te funkcje, a niektóre z nich, nie chcesz niczego innego, jak motyw WordPress MusicPress.

MusicPress to idealny motyw muzyczny WordPress dla artystów solo, DJ-ów, zespołów, stron fanów, magazynów rozrywkowych, wytwórni płytowych i każdego innego zastosowania muzycznego. Inne godne uwagi funkcje to 3 gotowe skórki, gotowy sklep, 3 suwaki strony głównej, recenzje, udostępnianie społecznościowe, niestandardowe skróty, nieograniczone obszary widżetów, rozwijane menu i wiele więcej.

5. Byblos (bezpłatny)

Byblos Darmowy motyw WordPress

Aby uzyskać wyjątkowo czysty i nowoczesny wygląd, ten darmowy motyw WordPress sprawi, że wskoczysz i jivin! Idealny dla muzyków, Byblos by Smartcat to suwak o pełnej szerokości, który wygląda świetnie i można go łatwo dostosować. Kamienne kratki są świetne, jeśli masz wiele galerii lub podobnych; zapobiegają nadmiernemu zaśmiecaniu strony, co może zniechęcać użytkowników do odwiedzania Twojej witryny. Dodatkowo zawiera takie funkcje, jak pionowy układ menu, wbudowana optymalizacja wyszukiwarki (SEO), czcionka Awesome i Bootstrap, widżety na pasku bocznym i stopce, animacje CSS3 i konfigurowalne wezwania do działania

6. Klub muzyczny

temat muzyczny klub muzyczny wordpress

Na czwartym miejscu mamy Music Club, jedyny w swoim rodzaju motyw muzyczny WordPress, który – jakoś – przypomina mi grę w karty i czterolistną koniczynę. Czy słyszałeś kiedyś o przesądach związanych z tym ostatnim?

Nawiasem mówiąc, w talii 52 kart dlaczego nie mają czterolistnej koniczyny jako symbolu koloru trefl zamiast trójlistnej koniczyny? W przypadku gry losowej może to oznaczać powodzenie, prawda? Ale dygresję.

Jeśli to Twój szczęśliwy dzień, motyw Music Club WordPress jest inny niż wszystkie, które widziałeś wcześniej, co zawiera listę funkcji, które oszaleją.

Dostarczony przez niezwykłego twórcę stron internetowych i autorytet Power Elity GoodLayers, Music Club to idealne rozwiązanie dla fanów muzyki klubowej, DJ-ów, muzyków, stacji radiowych i planistów wydarzeń, aby wymienić tylko kilka.

Chociaż Music Club jest łatwy w użyciu, motyw zawiera potężne narzędzia do zarządzania wydarzeniami i dzielenia się swoją muzyczną pasją ze światem.

Funkcje, które pokochasz, to pływający odtwarzacz audio, który pozostaje ze słuchaczem na dowolnej stronie witryny, szablon strony docelowej, Kreator stron, suwaki, piękne albumy muzyczne, funkcja nadchodzących wydarzeń, która oferuje fanom pełne informacje o koncertach i bilety oraz Mogę iść i iść.

Dzięki wielu zaawansowanym opcjom motywów i elastycznemu projektowi nic nie stoi na przeszkodzie, aby zbudować muzyczną stronę internetową WordPress swoich marzeń.

7. FWRD

fwrd wordpress music plugin

Powiedz, że chcesz mieć jednostronicowy (wstawianie linku), który ma funkcję obsługi wielu stron. Kto wie? Być może planujesz dodać więcej stron w przyszłości, nawet jeśli wszystko, czego obecnie potrzebujesz, to strona z jedną stroną.

Niezależnie od tego, czy masz taką konkretną potrzebę, czy masz ochotę na obie opcje, pokochasz motyw FWRD WordPress.

Gorący prosto z drzwi, ten banger tchnie życie na twojej muzycznej stronie internetowej. Z drugiej strony, jeśli zaczynasz, FWRD stanowi solidny fundament dla Twojej witryny.

Dzięki 5 gotowym do importowania demonstracjom, a wkrótce więcej, nigdy nie zabraknie Ci profesjonalnie wyglądających projektów, które rozplanują kilka funkcji (a nawet zakłócą) branżę.

To nie wszystko, ten motyw muzyczny WordPress jest wyposażony w popularny WPBakery Page Builder, co oznacza, że ​​możesz tworzyć układy z tej galaktyki bez potu. Przydaje się ponad 100 opcji projektowania nagłówków, jeśli chcesz łatwo tworzyć fantastyczne menu.

Inne funkcje obejmują Essential Grid, tła wideo i paralaksy, gorące linki (idealne dla strony z jednym pageriem), menedżera wydarzeń i koncertów, albumy muzyczne, odtwarzacze audio, WooCommerce, gotowe do tłumaczenia, nieograniczone układy, kolory i czcionki, Revolution Slider , responsywny i gotowy na siatkówkę projekt, motyw potomny i tak dalej.

8. Blackoot (bezpłatny)

Motyw Blackoot Lite Freemium WordPress

Blackoot Lite to darmowy motyw WordPress zaprojektowany z myślą o muzykach i fotografach. Ten elegancki i responsywny motyw WordPress pozwala w kilka minut zbudować profesjonalną stronę internetową. Funkcje obejmują obszary z widżetem, konfigurowalne tło, automatyczne tłumaczenie oraz w pełni responsywny projekt

Masz również opcję uaktualnienia do wersji premium Blackoot Pro, która ma więcej funkcji i wsparcia, takich jak możliwość tworzenia pokazów slajdów, integracja z Mapami Google i wiele więcej.

9. Croma

motyw muzyczny croma wordpress

Budowanie udanej kariery w branży muzycznej jest trudne. Istnieje wiele ruchomych części, a jeden zły ruch może doprowadzić do przedwczesnego zakończenia kariery. Dlatego potrzebujesz pięknie reagującego i wydajnego motywu WordPress, który ułatwia marketing cyfrowy.

Croma jest jednym z takich motywów muzycznych WordPress. Jest to idealny uniwersalny motyw dla DJ-ów, muzyków, zespołów, wytwórni, producentów i tak dalej. Motyw muzyczny Croma WordPress ma całkiem sporo do zaoferowania pod względem funkcji, może to być ostatni motyw muzyczny WordPress, którego będziesz kiedykolwiek potrzebować.

Mówię o funkcjach, takich jak 9 gotowych do importowania wersji demonstracyjnych, ogólnodostępny odtwarzacz audio AJAX z ciągłym odtwarzaniem, albumy muzyczne, płynna integracja z mediami społecznościowymi, szablony wielu stron, głęboka integracja WooCommerce, menedżer wydarzeń i koncertów, 100% responsywny design, gorące linki, elastyczne nagłówki i wiele więcej.

10. Epron

Motyw muzyczny WordPress epron

Tak ciężko pracujesz nad swoją muzyką i chcesz zaoferować swoim fanom najlepsze wrażenia. Z tego powodu nie usprawiedliwiasz się; tworzysz tylko najlepszą muzykę.

Jeśli chodzi o Twoją witrynę, nie powinieneś również wymawiać. Postaraj się zbudować najlepszą możliwą witrynę. Pierwszym krokiem do stworzenia witryny muzycznej WordPress, z której jesteś bardzo dumny, jest wybór odpowiedniego motywu.

Jeśli masz już dość motywów muzycznych WordPress, które obiecują niebo, ale dostarczają piekła, przywitaj się z Epronem przez elitarnego autora Rascalsa.

Bez powlekania cukrem, Epron ma wszystkie funkcje potrzebne do stworzenia prostej, ale potężnej strony muzycznej, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą.

Epron może pochwalić się takimi funkcjami, jak niezwykle elastyczny Muttley Framework, doskonały menedżer wydarzeń, rewolucyjny menedżer krótkich kodów, piękne nagłówki, Slider Revolution, odtwarzacz muzyki Scamp z obsługą Soundcloud, gotowy na WooCommerce, responsywny układ, płynne przejścia CSS3, nieograniczone kolory, 380+ czcionek Google, Nivo Slider, 6 niestandardowych typów postów, 4 niestandardowe widżety i lista jest długa.

11. Decybel

motyw muzyczny WordPress decybel

Dzięki odpowiedniej nazwie dla motywu muzycznego WordPress, Decibel pomoże Ci wysyłać swoje muzyczne treści na świat jak gwiazda rocka. W tym temacie jedyną przeszkodą jest wyobraźnia, a nie brak funkcji.

Wiem, że wybór idealnego motywu jest trudny. Na przykład, w kogo wierzysz? Od jakich funkcji musisz zacząć? Czy są pułapki, których należy unikać? I z milionem i jednym tematem, który wybierasz, gdy wszystkie mają piękne materiały promocyjne?

Cóż, Decibel omija luki i skupia się na twoich potrzebach jako DJ, muzyk, zespół, wytwórnia lub ktoś inny związany z przemysłem muzycznym.

Motyw zawiera funkcje, takie jak ponad 100 układów, 12 gotowych do użycia wersji demonstracyjnych strony głównej, dyskografia, daty tras koncertowych, 6 szablonów stron wewnętrznych, responsywny projekt, WPBakery Page Builder, Slider Revolution i piękne galerie, by dotknąć czubka góry lodowej.

12. JamSession

Motyw muzyczny jamsession wordpress

Być może chcesz coś bardziej subtelnego – po prostu prosty i przejrzysty projekt strony internetowej. Ale z pewnym stylem, wiesz, ładne tła, piękne animacje, świeży nowoczesny design i dzieła. Jeśli to brzmi jak ty, JamSession to po prostu motyw muzyczny WordPress, którego potrzebujesz.

JamSession można łatwo skonfigurować i dostosować, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy ekspertem. Inne funkcje, które pokochasz, to suwaki pełnoekranowe, niesamowita obsługa filmów, responsywne dziecko, blog, wydarzenia, dyskografia, piękne galerie zdjęć i…

… Dzięki trzem gotowym do użycia demonstracjom możesz rzucić się na ziemię i dostosowywać po drodze, aż upuścisz. O tak, JamSession jest dostarczany między innymi z programem budującym strony WPBakery, rewolucją suwaka, obsługą SoundCloud, odtwarzaczem audio, responsywnym projektem, wieloma układami menu i obsługą WooCommerce.

13. Lucille

Motyw muzyczny Lucille WordPress

Następnie dostajesz motyw muzyczny Lucille WordPress i od razu zdajesz sobie sprawę, że twoje poszukiwania idealnego motywu muzycznego WordPress dobiegły końca. Dlaczego? Ponieważ SmartWPress – programista – oznacza biznes.

Świetny design w połączeniu z potężną funkcjonalnością sprawia, że ​​ten motyw muzyczny wordPress jest idealnym rozwiązaniem dla stacji radiowych, wytwórni, muzyków, zespołów, producentów itp..

Lucille jest dostarczany z narzędziem do tworzenia stron WPBakery, ponad 5 gotowych do importowania wersji demonstracyjnych, rewolucją Slider, bezproblemową integracją WooCommerce, responsywnym designem, nieograniczonymi kolorami, dostosowywaniem motywów, wieloma stylami menu, 2 gotowymi skórkami kolorów, pięknymi odtwarzaczami audio, elastycznymi środowiskami, niestandardowe typy postów dotyczące wydarzeń, dyskografii, galerii itp.

14. Beat Heaven

beatheaven-music-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Od mistrzów w ThemeFuse Beat Heaven to elegancki i responsywny motyw premium zaprojektowany dla muzyków i zespołów, którzy chcą tego wszystkiego. W mobilnym świecie ten motyw cieszy fanów podczas podróży. Ta zabawna, funkowa motyw ma świetny odtwarzacz muzyki na stronie głównej, obsługę wydarzeń i wiele innych funkcji, których pragnąłby każdy miłośnik muzyki.

Gdy tylko wylądujesz na stronie głównej, zobaczysz odważny układ, odtwarzacz muzyki na stronie głównej z wieloma utworami, oś czasu nadchodzących wydarzeń i karuzelę albumu. Za pomocą tego motywu możesz łatwo stworzyć własny blog muzyczny, stronę internetową dla swojego zespołu, stronę promującą Twoją firmę nagraniową lub użyć jej do zarządzania nadchodzącymi wydarzeniami w Twoim miejscu. To świetny motyw, który dobrze pasuje do każdej strony internetowej związanej z muzyką.

Tematem oczywiście są wszystkie strony, które pokochałeś, i które zawierają większość motywów ThemeFuse, takie jak blog, fantastyczne portfolio, przydatna galeria, informacje i strona kontaktowa. Ale w tym temacie znajdziesz również szablony stron dla artysty, albumów, lokalizacji, wydarzeń i innych. Ponadto możesz użyć niestandardowych skrótów, aby dodać dodatkowe elementy i dostosować te strony do własnych.

Beat Heaven usuwa powiększanie i przewijanie z miksu i zapewnia płynne przeglądanie na tablecie, smartfonie lub laptopie. Funkcje premium obejmują łatwe w użyciu szablony i układy stron, czysty zintegrowany odtwarzacz audio HTML 5, pełną obsługę teledysków (plus widżet), moduł wydarzeń (z wyświetlaniem osi czasu), karuzelę najnowszych albumów i więcej!

15. Muzyka

motyw muzyczny

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Muzyka to odważny motyw WordPress oparty na muzyce paralaksy, zespole i wydarzeniach, stworzony przez Themify. Ten piękny motyw jest idealny dla śpiewaków, zespołów, autorów tekstów, lokalizacji wydarzeń, menedżerów i innych. Ten motyw naprawdę wyróżnia się dzięki zacięciom w całej witrynie, paralaksowym tle o pełnej szerokości, niestandardowemu odtwarzaczowi muzyki z lepkimi stopkami, obsłudze albumów i wydarzeń oraz wielu innym..

Ten motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć promocję siebie, swoich artystów lub lokalizacji wydarzenia. Po pierwsze – motyw zawiera fantastyczny kreator stron Themify typu przeciągnij i upuść, dzięki czemu możesz tworzyć nieograniczoną liczbę układów dla wszystkiego, czego potrzebujesz. Muzyka obejmuje również niestandardowe typy postów, dzięki czemu dodawanie albumów, nadchodzących wydarzeń, galerii zdjęć, list odtwarzania wideo, a nawet ostatnich komunikatów prasowych jest łatwe. Po prostu użyj odpowiedniego niestandardowego typu posta, aby dodać każdy rodzaj wiadomości lub mediów, tak jakbyś dodawał post na blogu – to takie proste!

Inne funkcje premium obejmują łatwy w użyciu konstruktor Themify, niestandardowy typ postów albumów, moduł niestandardowych wydarzeń (na wycieczki, koncerty itp.), Wsparcie murów i galerii kratek oraz w pełni responsywny projekt.

16. SONIK

SONIK Responsive Music WordPress Theme

Sonik to bardzo kompletny muzyczny motyw WordPress ze wszystkimi funkcjami potrzebnymi do tworzenia unikalnych stron muzycznych. Dzięki ponad 12 niestandardowym typom postów doskonale radzi sobie z wydaniami muzycznymi, podcastami, wykonawcami, wydarzeniami, kanałami stacji radiowych, harmonogramami radiowymi i nie tylko. Jego unikalny i responsywny design wykracza poza zwykłe możliwości WordPressa, ponieważ nie tylko zawiera wtyczkę premium Visual Composer, ale także zapewnia potężne integracje zwane Gridstacks.

Siatki są wyłącznymi komponentami motywu Sonik, który pozwala tworzyć karuzele, pokrywać przepływy, suwaki i inne elementy z każdego typu postu, z filtrowaniem taksonomii i dostosowywaniem projektu.

Sonik to nie tylko motyw muzyczny – to coś więcej. W rzeczywistości jest to jeden z niewielu z tak różnorodną możliwą zawartością i układami, co sprawia, że ​​ten temat jest najbardziej elastyczny i odpowiedni dla każdej strony internetowej związanej z muzyką, od DJ-ów i muzyków po stacje radiowe i wytwórnie. Potężna integracja WooCommerce przenosi grę na wyższy poziom, w rzeczywistości możesz stworzyć idealny sklep muzyczny, dodając utwory i albumy do koszyka za pomocą jednego kliknięcia.

Prezentowany odtwarzacz muzyczny, wciągający i animowany, oferuje odwiedzającym wyjątkowe wrażenia, kładąc nacisk na najważniejszą funkcję dla każdego muzyka. Ale wszystkie te funkcje nie muszą wymagać specjalnych umiejętności, w rzeczywistości każdy element ma szybką integrację przeciągania i upuszczania Visual Composer, a dzięki ponad 120 ustawieniom dostosowywania możesz z łatwością stworzyć stronę internetową swojej marki. 3 selektory czcionek, 12 selektorów kolorów, mnóstwo innych opcji, wszystkie z podglądem w czasie rzeczywistym, to wszystko, czego potrzebujesz, aby dopasować stronę muzyczną.

17. Steve Cadey

Steve Cadey - Motyw muzyczny WordPress

Steve Cadey to responsywny motyw WordPress zaprojektowany specjalnie dla stron z muzyką i wydarzeń. Ten motyw może stworzyć najlepsze wrażenie na pierwszy rzut oka dzięki modnemu designowi, który nie tylko spełnia standardy estetyczne, ale także w pełni zaspokaja potrzeby przemysłu muzycznego.

Jednak nawet doskonały projekt wizualny to tylko niewielka część sukcesu Twojej witryny. To, czego naprawdę potrzebujesz, to wyróżniające się dodatki i funkcje, które pomogą Ci w dłuższej perspektywie. To jest powód, dla którego Steve Cadey oferuje kompleksowe rozwiązanie dla Twojej platformy muzycznej online. Mówiąc dokładniej, pozwala łatwo aktualizować wiadomości i trendy muzyczne, przedstawiać artystów, osadzać filmy i audio oraz wchodzić w interakcje z fanem przez blog.

Co więcej, jeśli chcesz zmienić swoją miłość do muzyki w dochodowy biznes, Steve Cadey może ci pomóc. Zintegrowany z WooCommerce, pozwala przy najmniejszym wysiłku pokazywać wydarzenia, sprzedawać albumy, dostarczać bilety i inne produkty. Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi i przeglądarkami internetowymi, Steve Cadey obiecuje zapewnić tę samą dobrą jakość niezależnie od używanego urządzenia.

18. IronBand

IronBand - Music Band i DJ WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

IronBand to odważny muzyczny motyw WordPress dostępny na Themeforest. Ten rockowy motyw idealnie nadaje się dla muzyków, DJ-ów, miejsc i blogerów muzycznych. Świetną cechą IronBand jest skupienie się na muzyce. Motyw zawiera odtwarzacz audio HTML5, dzięki czemu odwiedzający Twoją stronę mogą słuchać klipów dźwiękowych, zwiastunów albumów lub nagrań koncertowych (lub przesyłać całą dyskografię). Możesz także łatwo dodawać filmy z YouTube, aby prezentować wydarzenia na żywo lub nagrania zza kulis.

Temat zawiera również wspaniałe strony, na których można zaprezentować siebie, swój zespół lub artystów. Filtrowana strona galerii jest idealna do dodawania zdjęć z wydarzeń, koncertów lub akcji za kulisami. A blog to świetny sposób na dzielenie się wiadomościami z fanami. Inne funkcje motywu obejmują opcje kolorów i czcionek, warstwowe pliki PSD, kanał na żywo na Twitterze i niesamowity suwak rewolucji.

19. Muzyka i zespół

Muzyka i zespół WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Muzyka to motyw WordPress dla zespołu i muzyka autorstwa Organic Themes. Ten w pełni responsywny motyw jest idealnym rozwiązaniem dla każdego w branży muzycznej. Muzyka jest pełna opcji dostosowywania tła, nagłówka, układu, pokazów slajdów i innych. Łatwo zmieniaj kolor i układ motywu, aby dopasować go do stylu mrówki swojego zespołu lub muzyki.

Temat zawiera również wiele funkcji specyficznych dla zespołu i muzyka. Istnieje specjalna strona z datami i widżet. Kolejną niesamowitą funkcją jest widżet listy odtwarzania, w którym można dołączyć fragmenty nowych utworów lub nagranie trasy. Temat Muzyka zawiera stronę dyskografii – która jest portfolio Twoich albumów lub nagrań. Wszystkie te są niesamowite funkcje, które fani będą omdlewać.

Motyw muzyczny jest gotowy na WooCommerce. Jest to świetne, jeśli chcesz sprzedawać produkty zespołu, muzykę lub cokolwiek innego. Integracja zooCommerce ułatwia dodawanie i sprzedawanie produktów.

20. Brooklyn

Motyw muzyczny Brooklyn WordPress

Brooklyn to wysokiej jakości motyw WordPress stworzony przez Gorilla Themes, który został zaprojektowany dla muzyków, zespołów, artystów, blogerów i branży rozrywkowej. Motyw zawiera 3-minutową strukturę instalacji, która pozwoli Ci zainstalować motyw i rozpocząć publikowanie artykułów w mgnieniu oka. Główną cechą tego motywu jest moduł pokazu slajdów na stronie głównej, który wraz z modułem do osadzania odtwarzacza audio-wideo, który umożliwia publikowanie najnowszych utworów i filmów bezpośrednio na stronie głównej, aby użytkownicy mogli je słuchać lub oglądać (z obsługą iPhone, iPad i Android).

21. Setlist

Motyw Setlist Music WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Setlist to premium motyw WordPress opracowany dla artystów i stron muzycznych. Motyw ma bardzo czysty i nowoczesny ciemny wygląd, który jest w wielu kolorach i został zaprojektowany specjalnie dla niszy przemysłu muzycznego.

Setlist to idealny motyw dla najnowocześniejszego zespołu. Posiada suwak z karuzelą fotograficzną do polecanych artykułów, kalendarz wydarzeń, aby zaplanować swoje pokazy i inne wydarzenia, a także zintegrowany szablon strony z filmami do prezentacji Twoich teledysków.

Jedną z moich ulubionych rzeczy w Setlist jest kalendarz i widżet na nadchodzące wydarzenia. Nie tylko wyglądają super gładko, ale są również idealne do informowania wszystkich fanów o wydarzeniach, aby upewnić się, że wszyscy pojawią się na następnym koncercie.

22. Wahadło

Wahadło, zarządzanie muzyką WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wahadło to Premium WordPress Theme w przeciwieństwie do innych, jakie widziałem. Ma nie tylko super czysty, nowoczesny i profesjonalny wygląd, ale ma także naprawdę niesamowite funkcje, których nigdy wcześniej nie widziałem.

Jedną z najfajniejszych rzeczy w Pendulum jest niestandardowa funkcja zarządzania muzyką i jej portfolio. W rzeczywistości ten motyw został opracowany specjalnie dla osób kochających muzykę, takich jak DJ-e, producenci, kluby, muzycy i praktycznie wszyscy inni, którzy kochają muzykę.

Dzięki Pendulum możesz łatwo dodawać muzykę do swojego portfolio, gdzie czytelnicy mogą łatwo przeglądać różne utwory i odtwarzać je od razu. A muzyka gra stylowo… portfolio muzyczne jest super nowoczesne i ma naprawdę świetne efekty animacji jQuery.

23. Klub nocny

Night Clubbing WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Night Clubbing to motyw WordPress, który został zbudowany / zaprojektowany specjalnie z myślą o klubach nocnych i witrynach muzycznych. Ten motyw zawiera wbudowane odtwarzacze audio i wideo, które są kompatybilne z bardziej popularnymi odtwarzaczami na rynku, takimi jak mxpod.com, reverbnation.com, soundcloud.com i filmy z YouTube.com, Vimeo.com, DailyMotion.com …itp. Wystarczy wkleić kod do listy odtwarzania, a odtwarzacz pojawi się na stronie głównej!

Night Clubbing zawiera wspaniały pokaz slajdów i kalendarz wydarzeń na stronie głównej, który ułatwia prezentowanie najlepszych zdjęć oraz łatwe dodawanie, edytowanie i planowanie wydarzeń. Wbudowany jest również system reklamowy, który pozwoli Ci łatwo dodawać banery do swojej witryny, jeśli planujesz zarabiać dodatkowe pieniądze z witryny.

Zintegrowane są również widżety sieci społecznościowych, które pozwolą na wprowadzenie identyfikatora Facebooka i Twittera, a Twój strumień i fanpage na stronie fanplay pojawią się na pasku bocznym. Nie potrzebujesz żadnych zewnętrznych widżetów! Ponadto ten motyw Night Club & Music jest dostępny w 7 różnych stylach kolorystycznych – niebieskim, czerwonym, czarnym, zielonym i fioletowym. Wszystkie posiadają profesjonalny design, narzędzie do przesyłania logo i wybór układu (prawy lub lewy pasek boczny).

Podsumowanie (Czy to koniec?)

Ledwie! Powiedziałbym, że to dopiero początek podróży, w której chcesz dokładnie sprecyzować swoją wizję swojej witryny. Przygotowałem narzędzia, które pomogą Ci rozpocząć prace nad wysłaniem wiadomości do świata, teraz to zależy od Ciebie. Możesz także sprawdzić naszą listę najlepszych muzycznych wtyczek WordPress, aby dowiedzieć się, jak dodać dźwięk do bieżącego motywu i przesyłać fale dźwiękowe w czasie i przestrzeni Internetu, aby Twoi fani mogli cieszyć się.

Pamiętaj, aby wybrać motyw, który odzwierciedla Twoją muzykę i styl, niezależnie od tego, czy jest to zarezerwowane i eleganckie, czy coś nieco głośniejszego. Oceń dokładnie funkcje – czy odniesiesz więcej korzyści z integracji z mediami społecznościowymi, czy też styl gridowy jest o wiele ważniejszy dla Twojego wyglądu? Ostateczna mieszanka jest w twoich rękach.

Do Ciebie! Czy zgadzasz się z naszą listą najlepszych motywów WordPress dla muzyków? Czy masz jakieś motywy muzyczne WordPress, które poleciłbyś?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me