Najlepsze motywy biznesowe WordPress

Dla każdej firmy kluczowym aspektem biznesplanu powinna być witryna internetowa. Nasze pokolenie z dnia na dzień staje się coraz bardziej skoncentrowane na technologii, a jeśli nie masz witryny mobilnej, stracisz dużą część rynku. Nie wiem od czego zacząć?


Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Co sprawia, że ​​świetny biznesowy motyw WordPress?

To świetne pytanie – co stanowi świetny motyw biznesowy? Jakie funkcje lub opcje? To naprawdę będzie zależeć od twojej firmy. WordPress ma coś dla każdego i zawsze możesz dodać dodatkowe funkcje do swojej witryny za pomocą wtyczki lub dwóch. Ale są pewne kluczowe funkcje, których prawdopodobnie będziesz chciał od razu po wyjęciu z pudełka.

Usługi
W końcu jesteś firmą, więc potrzebujesz sposobu, aby podzielić się z klientami, co dokładnie robisz. Wyjaśnienie oferty usług Możesz to osiągnąć dzięki dedykowanemu typowi usług niestandardowego typu postu lub niestandardowego modułu personelu, a nawet okienkom z ikonami.

Personel
Czy nie chciałbyś poznać zespołu ludzi w swojej ulubionej firmie? Cóż, Twoi klienci chcą Cię poznać – a przynajmniej trochę Cię poznać. Udostępniaj zdjęcia swojego zespołu, ich tytuły lub kilka ciekawych ciekawostek na temat każdej osoby. Uczynienie witryny biznesowej bardziej przyjazną dla użytkownika może pomóc w utworzeniu połączenia między tobą a klientem, dzięki czemu będziesz mieć na uwadze.

Portfolio i galeria
Jest to zgodne z tym, co powiedziano o personelu – klienci chcą poznać ciebie, Twoją firmę oraz produkty lub usługi. Dodając galerię lub portfolio, masz szansę naprawdę zainteresować się potencjalnymi nowymi klientami. Dodaj swoją najlepszą pracę, pokaż wyniki uzyskane dla klienta lub po prostu pokaż swój zespół w akcji. Ponownie, chcesz połączyć się ze swoją klientelą.

Referencje
Po prostu bądź szczery. Czy kiedykolwiek podejmowałeś decyzję o skorzystaniu z Yelp, Listy Angies lub innej strony z recenzjami? W witrynie firmy możesz udowodnić, że masz solidną historię zadowolonych klientów z referencjami. Niektóre motywy dodają niestandardowe typy postów, inne mają moduły kreatora stron lub widżety, lub możesz dodać je w sobie za pomocą pola tekstowego. Bez względu na to, jak się dodają, referencje mają duży wpływ na nowych klientów.

Linki społecznościowe
Chcesz pozostać w kontakcie z klientami? Chcesz dotrzeć do nowych klientów? Chcesz podzielić się promocją? Potrzebujesz mediów społecznościowych. Motywy różnią się w zależności od tego, gdzie dodają linki społecznościowe (nagłówki, widżety, moduły do ​​tworzenia stron, profile pracowników itp.), Ale upewnij się, że masz je gdzieś na swojej stronie (i oczywiście pasujące aktywne konta w mediach społecznościowych).

Oczywiście są to tylko garść funkcji potrzebnych większości firm. W zależności od konkretnej firmy możesz także poszukać WooCommerce wsparcie, jeśli chcesz sprzedawać własne produkty, zgodność z WPML i tłumaczenie dołączanie plików, jeśli chcesz mieć możliwość łatwego przetłumaczenia witryny na wiele języków, a nawet wydarzenia możliwości zarządzania, jeśli planujesz zorganizować wiele wydarzeń w przyszłości.

Najlepsze darmowe i premium motywy WordPress dla firm

Teraz, gdy już wiesz, czego szukać, czas wyjść i znaleźć motyw. Aby Ci pomóc, stworzyliśmy listę najlepszych motywów WordPress dla firm i firm z całej sieci (uwaga: nie testowaliśmy każdego z tych motywów, nasze typy są oparte na informacjach podanych na stronach motywów). Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić dobrą mieszankę darmowych i premium motywów, więc bez względu na budżet Twojej firmy, znajdziesz dla Ciebie motyw WordPress (choć spójrz na ta lista szablonów przez WPThemesChecker więcej opcji). Przejdźmy więc do tego, po co tu naprawdę jesteś!

1. Ogółem

Łącznie uniwersalny motyw WordPress typu przeciągnij i upuść

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chcesz mieć motyw z wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, Total jest najlepszym rozwiązaniem. Jeden z najlepiej sprzedających się motywów na Themeforest, Total może zrobić wszystko. Dołączony konstruktor stron Visual Composer umożliwia przeciąganie i upuszczanie elementów strony w celu tworzenia całkowicie niestandardowych układów – bez kodu! Istnieją nieograniczone opcje kolorów dla prawie każdego elementu, setek ikon i tony niestandardowych elementów do tworzenia stron, których nie znajdziesz w innych motywach. Dodaj wszystkich swoich pracowników, opinie klientów, usługi, o stronach, nieograniczone portfolio, produkty w sklepie, wydarzenia, formularze kontaktowe i więcej. Ponadto cały motyw jest responsywny, więc Twoje strony i posty będą wyglądać świetnie na urządzeniach mobilnych.

2. Elegancki (bezpłatny)

Elegancki darmowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Potrzebujesz prostego motywu biznesowego? Wypróbuj Elegant. Ten profesjonalny i całkowicie darmowy motyw biznesowy dla WordPress zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby bezpłatnie utworzyć witrynę biznesową. Motyw zawiera wyróżniony suwak strony głównej, piękny niestandardowy typ posta z portfolio, użyteczny niestandardowy typ postu dla personelu, sekcję funkcji z ikonami (idealne do dodawania niektórych usług) i oczywiście pełny blog. Ponadto istnieją opcje czcionek, niestandardowe logo, niestandardowe prawa autorskie i wiele innych.

3. Przód

Uniwersalny motyw WordPress Front Professional

Front to oszałamiający, uniwersalny motyw idealny do witryn firmowych, a także blogów, aplikacji, biur pomocy, agencji i innych. Dzięki ponad 150 + blokom narzędzi do budowania stron w Gutenberg oraz ponad 25 gotowym prezentacjom łatwo jest stworzyć idealną stronę internetową. Ten potężny motyw oferuje funkcje mega menu, przewijanie paralaksy, suwaki treści lub obrazu, układy siatki w murze, niestandardowe kolory i gradienty oraz mnóstwo innych. A ponieważ jest zbudowany na Gutenberg, używasz podstawowego WordPressa do budowy swojej witryny – utrzymując wszystko super szybko!

Motyw został również zaprojektowany tak, aby idealnie współpracował z popularnymi wtyczkami, aby dodać rozbudowaną funkcjonalność. Zainstaluj WP Job Board, aby zbudować własny strona z ofertami pracy z przodu. Lub dodaj WooCommerce, więc dodanie sklepu do swojej witryny to pestka. Naprawdę, prawie nic Front nie może zrobić!

4. Zerif PRO

Zerif Pro Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli kiedykolwiek przeglądałeś darmowe motywy na WordPress.org, z pewnością widziałeś bardzo popularny motyw Zerif Lite. Cóż, Zerif Pro to wersja premium, która jest super wyposażona w niesamowite funkcje dla Twojej firmy. Motyw zawiera konfigurowalną stronę główną załadowaną z opcjami dodawania funkcji, portfolio, zespołu, wyceny, referencji, formularza kontaktowego i innych. Ponadto dostępne są opcje kolorów, tła paralaksy i niektóre niesamowite niestandardowe widżety.

5. Parallax One

Parallax One Free Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Parallax One to darmowy, jednostronicowy motyw WordPress idealny dla firm. Ten temat zawiera łatwe w użyciu sekcje dotyczące dodawania usług, zespołu, referencji, objaśnień i bloga. Ten darmowy motyw ma nawet sklep. Więc dlatego, że masz mały budżet, nie oznacza, że ​​nie możesz stworzyć uroczej strony z jedną stroną – po prostu daj Parallax jedną szansę.

6. FreelanceEngine

FreelanceEngine Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

FreelanceEngine został zaprojektowany jako kompleksowe rozwiązanie dla firm i freelancerów, którzy mogą się łączyć (podobnie jak Upwork). Ale ten temat może zrobić o wiele więcej niż tylko aukcje. Ponieważ zawiera program Visual Composer, możesz także przeciągać i upuszczać elementy, aby utworzyć dowolną potrzebną stronę niestandardową, oprócz publikowania własnych ofert pracy (lub hostowania innych).

7. OneEngine (bezpłatny)

OneEngine Free Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli potrzebujesz rozwiązania pojedynczej strony, sprawdź OneEngine. Ten zwięzły motyw jest świetną opcją do utworzenia strony docelowej lub strony startowej dla Twojej firmy. Dzięki wbudowanemu ładnemu modułowi ładującemu strony, prostemu suwakowi, usługom na temat osi czasu, pasków umiejętności, personelu, liczników, cen i wielu innych funkcji OneEngine to doskonały początek dla każdej małej firmy.

8. CleanPort

CleanPort Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego motywu biznesowego z naciskiem na swoje portfolio, CleanBold to świetny wybór. Ten motyw WordPress z portfolio biznesowego ma unikalną stronę główną, na której możesz prezentować swoją pracę, usługi i najnowsze posty na blogu. Najważniejszym punktem tego motywu byłoby piękne portfolio, w którym można wyświetlić pracę zespołu nad wcześniejszymi projektami. Ponadto istnieje mnóstwo opcji dostosowywania do ulepszania kolorów, czcionek i stylów, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju stronę internetową.

9. Media Consult

Media Consult Theme WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Media Consult to Premium WordPress Theme, który został zaprojektowany z myślą o korporacyjnych witrynach biznesowych i portfolio, ale można go również używać do prawie każdego rodzaju witryn, takich jak osobiste blogi. Motyw oferuje wsparcie dla konstruktora stron Elementor, pomocną bibliotekę zasobów (dla dokumentów, raportów i ebooków), mnóstwo szablonów i shortcode oraz więcej.

10. Ultra

Motyw Ultra Business WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ultra to elastyczny motyw WordPress, dzięki któremu możesz stworzyć dowolną liczbę profesjonalnych witryn biznesowych. Dzięki narzędziu do tworzenia układów „przeciągnij i upuść” ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Dodaj suwaki, filmy, tła paralaksy, objaśnienia, portfele, sklepy WooCommerce i wiele innych. Ponadto dostępne są łatwe w użyciu kolory, czcionki, najechania obrazkami i animacje elementów strony, aby dodać dodatkowy pizazz.

11. Zbiorowe

Motyw WordPress dla firm zbiorowych

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Collective to kreatywny biznesowy motyw WordPress z zabawnymi kolorami i stylami, które zapamiętują Twoi klienci. Motyw zawiera odważne wybory kolorów (które można łatwo dostosować za pomocą wbudowanych selektorów kolorów), imponujący suwak HTML5, wbudowane mega menu, niestandardowe skróty i więcej.

12. Gadżet (bezpłatny)

Gadżet Darmowe motywy WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ten śliczny mały darmowy motyw jest idealny dla profesjonalnych stron internetowych. Gadżet jest dostarczany z gotowymi opcjami do dodawania suwaków, niestandardowych kolorów i tomów skrótów do tworzenia niestandardowych stron (wystarczy dodać kody przycisków, wykresów, kolumn, jasnych pól, map i innych, aby utworzyć strony dla swojego usługi i personel).

13. Corporate (bezpłatny)

Korporacyjny darmowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ostatnim motywem, który chcemy udostępnić, jest darmowy motyw Corporate WordPress. Ten czysty i minimalny motyw ma kilka świetnych funkcji na początek, takich jak łatwy w użyciu suwak strony głównej i sekcja funkcji, wbudowane portfolio do prezentowania projektów, niestandardowy typ postów pracowników, aby dodać wszystkich członków zespołu, pełny blog, stylizowany typografia i obsługa Symple Shortcodes 2.0 (którego można użyć do dodawania ikon społecznościowych, kart, akordeonów, tabel cen, pasków umiejętności, suwaków postów i wielu innych elementów).

14. Harbour

Motyw WordPress firmy Harbour

Motyw Harbour to pięknie minimalistyczny i nowoczesny motyw, który doskonale nadaje się dla wielu firm. Czysty i profesjonalny układ ułatwia dostosowanie do wielu gałęzi przemysłu. Skorzystaj z portfolio swojej witryny fotograficznej, obszarów bohaterów i opinii klientów, aby uzyskać przekonującą witrynę agencji lub skorzystaj z dołączonego motywu potomnego i stwórz wymarzoną witrynę internetową, aby zaprezentować swoje umiejętności projektowania stron internetowych. Motyw zawiera również niestandardowe style menu, ponad 10 darmowych wtyczek ThemeBeans, wiele stylów portfolio i wiele innych.

15. Monstroid 2

Motyw WordPress firmy Monstroid 2

Zbuduj lepszą witrynę internetową dla swojej firmy za pomocą motywu Monstroid WordPress. Ten potężny motyw zawiera 9 gotowych przykładowych demonstracji, dzięki którym szybko uruchomisz swoją stronę internetową. Następnie skorzystaj z wbudowanych opcji nagłówka, układu blogu, niestandardowych widżetów, pomocnych dołączonych wtyczek (takich jak Kalendarz wydarzeń, posty z trendami Cherry, menu MotoPress, Cherry Socialize itp.), E-commerce, mediów społecznościowych i innych, aby utworzyć Twoja jedyna w swoim rodzaju strona internetowa.

16. Prawnik i pełnomocnik

Lawyer & Attorney Professional Theme WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Stwórz profesjonalną obecność w Internecie za pomocą motywu WordPress Lawyer & Attorney. Ten temat branży finansowej to świetny sposób na wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia podczas wyszukiwania nowych klientów. Motyw zawiera wszystkie funkcje potrzebne do dzielenia się doświadczeniem w branży finansowej, takie jak usługi biznesowe, kamienie milowe, personel, portfolio i inne. Ponadto łatwo jest zacząć. Motyw Layer & Attorney zawiera łatwy instalator treści demonstracyjnych, ponad 30 gotowych szablonów stron, suwaki paralaksy, układy nagłówków i stopek oraz przełącznik skórki motywu.

17. Divi

Divi Multiuse WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Czy na pewno słyszałeś o temacie Divi WordPress od Elegant Themes? Ta popularna opcja jest uniwersalnym motywem, który jest fabrycznie zapakowany z łatwymi w użyciu przykładowymi układami demonstracyjnymi, responsywną edycją, łatwymi opcjami dostosowywania kolorów / rozmiarów / odstępów itp. Oraz niestandardowymi wtyczkami, w tym narzędziem do tworzenia i przeciągania stron Divi. Dzięki elementom kreatora stron dla odtwarzaczy audio, paskom umiejętności, wezwaniom do działania, kartom, obserwacjom społecznościowym, nawigacji po postie, suwakom wideo, filtrowanym portfolio, tabelom cen i wiele więcej, możesz stworzyć stronę internetową godną Twojej firmy.

18. Themify Ultra

Motyw Themify Ultra WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Themify Ultra to elastyczny motyw WordPress z w pełni responsywnymi i stylowymi opcjami do stworzenia własnej niestandardowej strony internetowej. Dodatkowo motyw zawiera ponad 100 USD w dodatkach premium do odliczania, pasków postępu, liczników, kontaktów, WooCommerce, osi czasu, galerii zdjęć, maszyn do pisania, map, tabel cen i profesjonalnych suwaków. Chociaż istnieje mnóstwo opcji dostosowywania, wstępnie ustawione wybory kolorów i szablony układu strony umożliwiają szybkie i łatwe rozpoczęcie pracy nawet dla początkujących.

19. Jobify

Jobify Business WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jobify to potężny szablon WordPress z zadaniami bogatymi w JSON, ustawieniami autoodtwarzania, filtrowaniem lokalizacji, filtrowaniem, wznowieniem obsługi, zlokalizowanymi plikami do tłumaczenia i obsługą obrazu siatkówki. Łatwo jest zbudować firmę i znaleźć nowych pracowników. Ponadto motyw zawiera intuicyjny kreator przeciągania i upuszczania strony głównej w dostosowywanym edytorze WordPress. Chcesz zbudować jeszcze lepszy silnik pracy? Jobify jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami, takimi jak WP Job Manager, Resume Manager, WooCommerce Listings, Slider Revolution i wiele innych, które mogą dodawać funkcje i funkcje do Twojej witryny.

20. Odlewnia

Odlewnia Uniwersalny motyw biznesowy WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Foundry to dynamiczny motyw WordPress stworzony dla wszystkich rodzajów firm. Dzięki funkcjom, w tym kompatybilności między przeglądarkami, responsywnemu projektowi, potężnym opcjom motywów, nieograniczonemu układowi i obsłudze tłumaczeń, Foundry doskonale nadaje się zarówno dla małych, jak i dużych firm. Wystarczy zainstalować motyw, a następnie użyć dołączonej wtyczki Visual Composer, aby przeciągnąć i upuścić swoją stronę na idealny układ strony lub strony docelowej.

21. FinanceGroup

FinanseGrupa księgowa Motyw biznesowy WordPress

Motyw FinanceGroup to klasyczny motyw WordPress dla biznesu i rachunkowości. Dzięki dołączonemu narzędziu do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść TemplateMonster możesz szybko zbudować spersonalizowaną stronę internetową za pomocą ponad 25 modułów strony, ustawień wstępnych i opcji konfiguracji. Motyw jest również zgodny z Ecwid, więc jeśli zdecydujesz się oferować dodatkowe produkty lub usługi biznesowe online, możesz sprzedawać motyw bezpośrednio z własnego sklepu internetowego.

22. iBusiness

iBusiness WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

iBusiness jest częścią unikalnej nowej linii łatwych w użyciu motywów WordPress do edycji i klikania. Wystarczy przejść do demonstracji na żywo, kliknąć przycisk, aby dostosować, a następnie użyć edytora wizualnego, aby dosłownie kliknąć i edytować różne elementy motywu (objaśnienie, usługi, obrazy tła, personel, portfolio, blog, tabele cen, informacje kontaktowe, itp.). Gdy skończysz, wyeksportujesz wypełnione pliki motywów, które wkleisz do swojej działającej witryny. Bułka z masłem.

Więcej zasobów dla Twojej firmy

Ale nie ograniczaj się tylko do profesjonalnie wyglądającej witryny – jest mnóstwo innych rzeczy, które powinieneś zrobić dla swojej obecności online, marketingu i nie tylko. Oto kilka pomocnych artykułów od naszych autorów, które pomogą Ci wskazać właściwy kierunek.

  • Uproszczenie obecności online dzięki WordPress
  • The Ultimate Guide to Marketing Your WordPress Website
  • Jak zwiększyć współczynnik konwersji
  • Pomocne wtyczki WordPress dla lokalnych firm
  • Jak zbudować Freelance Business, prosty przewodnik WordPress

Jeśli masz jakieś inne wskazówki, podziel się nimi w komentarzach poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me