Ponad 20 najlepszych formularzy kontaktowych 7 rozszerzeń i dodatków

Ponad 20 najlepszych formularzy kontaktowych 7 rozszerzeń i dodatków

Wiele już powiedziano o formularzu kontaktowym 7, ale jest jeszcze więcej do powiedzenia. Na przykład, czy wiesz, że istnieją setki niesamowitych rozszerzeń formularza kontaktowego 7? Och tak, formularz kontaktowy 7 ma Och, więc fajne dodatki. Mówimy o potężnych rozszerzeniach doładowania formularzy na wszystkie ekscytujące sposoby.


Zgodzisz się, że Formularz kontaktowy 7 jest dość popularną wtyczką formularza kontaktowego, która ma ponad 5 milionów aktywnych użytkowników. Sam go używam, ale do pewnego dnia nigdy nie wiedziałem, że te rozszerzenia istnieją. Okazuje się, że mogę zmieniać swoje formy w dowolny sposób, a to jest ekscytujące. Czekaj, wydaje mi się, że zapominam o czymś ważnym. O tak, Formularz kontaktowy 7 jest całkowicie darmowy.

Jeśli korzystasz z formularza kontaktowego 7, witaj w dużej odsłonie. Jeśli używasz innej wtyczki formularza kontaktowego, do zobaczenia w polu komentarza. Mówimy to, ponieważ chcielibyśmy poznać Twój wgląd w najlepsze wtyczki formularzy kontaktowych – zarówno bezpłatne, jak i premium. Masz ulubione rozszerzenie formularza kontaktowego 7? Udostępnij to również. Zawsze czekamy na Wasze opinie.

Zejdźmy z drogi.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Drop Uploader Premium File Upload Add-on dla CF7

Przeciągnij i upuść program do przesyłania plików dla CF7

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Podczas tworzenia formularza istnieje wiele powodów, dla których warto zezwolić użytkownikom na przesyłanie załącznika. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać opcję przesłania CV do zapytania ofertowego, zdjęć do konkursu lub dzienników błędów, aby uzyskać wsparcie, czy coś innego, Drop Droper dla CF7 jest najlepszą opcją. Ta łatwa w użyciu wtyczka sprawia, że ​​wszystkie formularze są bardziej przydatne!

Dodaj wiele pól przesyłania, ustaw limit liczby przesyłanych plików, dodaj maksymalny rozmiar pliku, a nawet ogranicz typ pliku (sprawdź Upuść program do przesyłania w akcji, aby przekonać się sam). Możesz także wybrać opcję pokazania miniatury pliku (idealna do zdjęć) oraz włączyć przeciąganie i upuszczanie lub przeglądać, aby wybrać plik do przesłania.

Najlepsze jest to, że możesz podłączyć Drop Uploader do swojego konta Dropbox. Gdy użytkownicy przesyłają pliki, otrzymujesz je bezpośrednio w określonym podfolderze. Możesz włączyć powiadomienia, aby wysyłać Ci bezpośrednio załączony plik, link do pliku lub oba te elementy. Martwisz się o RODO? Wystarczy użyć opcji usuwania starych plików w programie Drop Uploader, aby automatycznie usunąć pliki po określonej liczbie dni.

Jeśli chodzi o stylizację, Drop Uploader zawiera konfigurowalne opcje kolorów obramowań (plus grubość obramowania), kursorów, pasków postępu, tytułów i ikon. Inne funkcje obejmują kompatybilność z przeglądarką, przesyłanie AJAX, obsługę lokalizacji i tłumaczenie wielu wtyczek (angielski, hiszpański, francuski, włoski, niemiecki, rosyjski i ukraiński).

2. Formularz kontaktowy 7 Honeypot Free Plugin

Formularz kontaktowy 7 Honeypot Extension

Po prostu podłącz to rozszerzenie Honeypot do formularza kontaktowego 7, a będziesz mieć ochronę przed spamem jak nikt inny. Znowu, nie ma captcha, więc tak! Kto i tak wynalazł captcha? Wtyczka działa jak WPBruiser, ale nie musisz instalować dwóch wtyczek. Ale to nie jest ta soczysta część; to rozszerzenie formularza kontaktowego 7 odgrywa jedną rolę i wspaniale wykonuje tę rolę.

Boty spamowe wypełniają wszystkie pola formularzy, ponieważ są do tego zakodowane. Zaatakują twoje formularze kontaktowe 7 i upuszczą ładunek – niekończące się ciągi śmieci i przerażające linki, które są tak toksyczne dla twojego bloga jak zgnilizna linków (dlatego powinieneś naprawić zepsute linki). Ludzie natomiast wypełniają tylko widoczne pola formularza.

Krótko mówiąc, roboty spamujące uruchamiają pola formularzy, które są niewidoczne dla odwiedzających, którzy unieważniają formularz na miejscu. Oznacza to, że roboty spamujące są eliminowane na długo przed pojawieniem się na Twojej stronie.

3. WPBruiser Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie Premium

WPBruiser Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie

Tak, istnieje rozszerzenie formularza kontaktowego 7, znane jako Formularz kontaktowy 7. Tak, i istnieje w WPBruiser. Jeśli mieszkasz pod kamieniem, WPBruiser pozwala na usunięcie spamu na blogu bez irytujących zdjęć captcha. Używam również WPBruiser i osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych wtyczek antyspamowych. Wystarczy zainstalować wtyczkę i grać.

WPBruiser, znana wcześniej jako Goodbye Captcha, to najlepsza darmowa wtyczka do spamu. Z tym rozszerzeniem zaczyna się robić coraz cieplej. Umożliwia dodanie umiejętności zabijania spamu WPBruiser do formularzy kontaktowych 7. Łatwy w instalacji i konfiguracji.

Uwaga – aby korzystać z tego rozszerzenia, musisz zainstalować WPBruiser.

4. Formularz kontaktowy 7 Darmowy dodatek PayPal i Stripe

Formularz kontaktowy 7 Darmowy dodatek PayPal i pasek

Twój formularz kontaktowy nie musi tylko zbierać informacji o kliencie. Daj spokój, możesz zrobić o wiele więcej, np. Zamienić formularze w strony sprawdzania na wypadek, gdybyś musiał sprzedać najlepiej sprzedający się motyw lub eBook. Jest to tylko jeden z wielu sposobów korzystania z formularza kontaktowego 7 Dodatek PayPal.

Jeśli jesteś najmniej zainteresowany, ta wtyczka jest dostarczana z kilkoma fajnymi funkcjami, takimi jak możliwość ustawienia nazwy przedmiotu, ceny i kodu SKU / ID, obsługa wszystkich 25 walut PayPal, 18 języków i automatyczne przekierowania. Nie słyszeliście wszystkiego; jest wersja PRO z większą ilością funkcji.

Dzięki temu rozszerzeniu sprzedaż przez PayPal za pomocą formularza kontaktowego 7 to tylko kilka kliknięć.

5. Moana Contact Form 7 Builder Premium Plugin

Formularz kontaktowy 7 dla konstruktora Moana Premium Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dostosuj i skompiluj formularze za pomocą formularza kontaktowego 7 i rozszerzenia konstruktora Moana. Moana umożliwia korzystanie z narzędzia do tworzenia stron WPBakery do tworzenia formularzy. Łatwo edytuj układ formularzy za pomocą techniki przeciągnij i upuść! Dodawaj kolumny, nowe pola i więcej bez konieczności kodowania.

6. Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie MailChimp

Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie MailChimp

Powitajmy Renzo Johnsona, faceta, który przyniósł nam Formularz kontaktowy 7 MailChimp Extension, który – jeśli się zastanawiasz – znacznie przyspiesza tworzenie listy. Oprócz zbierania informacji od czytelników, możesz skłonić użytkowników do subskrypcji dowolnej z góry określonej listy MailChimp.

To rozszerzenie Formularza kontaktowego 7 MailChimp jest łatwe w użyciu, obsługuje wiele list mailingowych i ma niestandardowe pola, pole wyboru na końcu każdego formularza oraz opcje subskrypcji pojedynczej lub podwójnej zgody. To rozszerzenie jest regularnie aktualizowane i wymaga mniej niż 2 minut na skonfigurowanie.

7. Formularz kontaktowy 7 Popup Message Premium Extension

Formularz kontaktowy 7 Popup Message Premium Extension

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Spraw, aby Twoje formularze kontaktowe 7 wyglądały bardziej profesjonalnie, dodając wyskakujące okienka z potwierdzeniami i komunikatami o sukcesie. W ten sposób użytkownicy wiedzą, jakie dodatkowe informacje są wymagane lub czy ich formularz został przesłany. Wtyczka zawiera 10 gotowych schematów kolorów, z których wszystkie są responsywne.

8. Formularz kontaktowy 7 Kalkulator kosztów Dodatek Premium

Formularz kontaktowy 7 Kalkulator kosztów Dodatek Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Oferować niestandardową usługę? Może projektowanie stron internetowych? Jedyna w swoim rodzaju odzież? Plany architektury? Recenzja firmy? A może kolejna oferta na zamówienie? Kalkulator kosztów Formularza kontaktowego 7 to prosta wtyczka, która dodaje opcję wyceny i kalkulacji kosztów do formularzy.

Dodaj pola wyboru ceny, przyciski opcji, listy rozwijane lub suwaki kosztów. Możesz nawet utworzyć pola podatkowe, aby oszacować podatki lokalne lub VAT. Następnie utwórz sumę pól, aby dodać wybrane opcje. Jest to świetny sposób na uzyskanie dokładniejszego obrazu potrzeb klienta oraz na szybką i prostą wycenę.

9. Formularz kontaktowy 7 formularzy wieloetapowych

Formularz kontaktowy 7 Wielostopniowe rozszerzenie formularzy

Doświadczenie użytkowników wymaga, abyśmy tworzyli krótkie formularze, które przechwytują informacje, gdy zainteresowanie czytelnika trwa. Długie formy są zabronione. Nie? Nie. Nie Dlaczego to? Wypełniają się wyczerpująco, ponieważ w dzisiejszym świecie Internetu, który i tak ma czas?

Co zrobić, jeśli chcesz zebrać więcej informacji? Być może potrzebujesz odwiedzających, aby wypełnić ankietę, która wykracza poza dane osobowe. Jak zainteresować czytelnika wystarczająco długo, aby wypełnić dłuższe formularze? Istnieje psychologiczna sztuczka, w którą możesz zagrać na swoją korzyść, z największą łatwością i ogromną korzyścią.

Sztuczka polega na podzieleniu wyciągniętych formularzy na wiele części, co właśnie robi to wieloetapowe rozszerzenie formularza. Możesz nawet dodać przycisk „poprzedni” do każdego kroku, aby dodać do nawigacji. Łatwo jest zintegrować z Formularzem Kontaktowym 7, należy szybko tworzyć długie, ale angażujące formularze.

10. Formularz kontaktowy Seven 7 Multi-Step Pro Extension

Formularz kontaktowy Seven 7 Multi-Step Pro Extension

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Utwórz formularz krok po kroku za pomocą formularza kontaktowego 7 i dodatku Multi-Step Pro. Podobnie jak bezpłatna wtyczka, o której wspomnieliśmy, możesz użyć Multi-Step Pro, aby Twoje formularze były bardziej intuicyjne. To świetny sposób na ułatwienie użytkownikom zarządzania złożonymi formularzami.

Dlaczego więc wybrać Pro? Ze względu na dodane funkcje orientacji pionowej lub poziomej, sprawdzania poprawności kroku, potwierdzenia ostatniego kroku, niestandardowego stylu (kolory, tła i tekst) i nie tylko. Ponadto wtyczka jest w pełni responsywna, kompatybilna z wieloma przeglądarkami i działa świetnie z dowolnym motywem WordPress.

11. Formularz kontaktowy 7 skórek Darmowy dodatek

Formularz kontaktowy 7 skórek Darmowy dodatek

Sam w formularzu kontaktowym 7 brakuje działu wyglądu. Ale w połączeniu z rozszerzeniem Skórki formularza kontaktowego 7 masz absolutnego zwycięzcę. Czy wiesz, że kod nie ma znaczenia; możesz łatwo tworzyć piękne formularze, korzystając z szerokiej gamy szablonów i stylów.

To rozszerzenie jest bardzo przydatne pod względem użyteczności. Wtyczka pomaga tworzyć szeroką gamę prostych i złożonych formularzy przy użyciu zestawu gotowych szablonów, które można dostosować do treści serca. To rozszerzenie zawiera dodatkową listę dodatków, których można użyć, aby dodać więcej funkcji do formularzy.

12. Formularz kontaktowy 7 reCaptcha v2 Darmowy dodatek

Formularz kontaktowy 7 reCaptcha v2 Darmowy dodatek

Pierwotnie formularz kontaktowy 7 zawierał wbudowaną obsługę reCaptcha, jednak od wydania wersji 5.1 ta funkcja została usunięta. Ale nie martw się – łatwo go dodać z powrotem za pomocą bezpłatnego rozszerzenia reCaptcha v2. Ta prosta wtyczka ponownie dodaje znacznik „recaptcha”, dzięki czemu można łatwo dodawać pole do formularzy.

13. Zaawansowany formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie DB

Zaawansowany formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie DB

Najbardziej oczywiste zalety przechowywania formularzy w bazie danych WordPress obejmują scentralizowane przechowywanie danych i brak konieczności sprawdzania kilkunastu e-maili w celu ustalenia potencjalnych klientów i tym podobnych. Zaawansowany formularz kontaktowy 7 DB sprawia, że ​​niezwykle łatwo jest przechowywać dane formularza w bazie danych WordPress i wyświetlać je w adminie WordPress lub na stronie za pomocą skrótów.

Jeśli masz wiele formularzy w całej witrynie, nie martw się, to rozszerzenie ma menu rozwijane filtrów, dzięki czemu możesz wybrać każdy formularz niezależnie. Ponadto jest kompatybilny z wieloma witrynami. Ponadto możesz eksportować swoje zgłoszenia (wszystkie lub odfiltrowane wyniki) za pomocą kilku metod, w tym CSV, Excel i PDF.

14. Raport harmonogramu dla zaawansowanego dodatku CF7 DB Premium

Zaplanuj raport dla zaawansowanego dodatku CF7 DB Premium

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Opierając się na ostatniej wtyczce, jeśli dodasz dodatek do raportu harmonogramu, możesz skonfigurować codzienne, tygodniowe, miesięczne lub roczne raporty dla Advanced Contact Form 7 DB. To rozszerzenie premium jest świetną opcją dla firm i zapracowanych osób, ponieważ pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Wybierz dowolny formularz zapytania, utwórz zdarzenia, aby uruchomić raportowanie, wybierz kolumny danych i dodaj zaawansowane filtry.

Inne funkcje wtyczek obejmują typ pliku eksportu (CSV, XLS lub EXCEL), ustawienia poczty e-mail (do, z i wiadomości), zaplanuj więcej niż jedno zdarzenie i zgodne z RODO (wystarczy ustawić harmonogram, aby usunąć rekordy). Jeśli korzystasz z Advanced Contact Form 7 DB, dodatek do raportu harmonogramu jest obowiązkowy.

15. Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie przekierowania

Formularz kontaktowy 7 Rozszerzenie przekierowania

Formularz kontaktowy 7 umożliwia utworzenie prostej wiadomości wyświetlanej za każdym razem, gdy użytkownik prześle formularz. Chociaż jest to dobre, możesz osiągnąć znacznie więcej dzięki dedykowanym pełnym stronom, które przyczyniają się bezpośrednio do wyniku finansowego.

Być może możesz przekierować użytkownika na stronę „Dziękuję”, która jest skierowana na potwierdzenie świadomości marki. Być może mógłbyś wysłać użytkownika do strony sprzedaży, najlepiej sprzedającego się produktu lub popularnej treści. Możesz przekierować czytelników na dowolną stronę, która zależy od Ciebie. Aby zarządzać przekierowaniami, wystarczy zainstalować bezpłatne rozszerzenie Formularza kontaktowego 7 Przekierowanie. Wtyczka jest łatwa w instalacji i obsłudze.

16. Projekt materiału dla formularza kontaktowego 7 Bezpłatna wtyczka

Materiał do formularza kontaktowego 7 Darmowa wtyczka

Nadaj formularzowi kontaktowemu 7 świeżego wyglądu dzięki rozszerzeniu Material Design. Ta bezpłatna wtyczka zawiera mnóstwo łatwych w użyciu skrótów, które można owijać wokół zwykłych pól formularza kontaktowego, aby dodać stylizację projektowania materiałów. Wtyczka zawiera jasny i ciemny motyw główny, pola w ramkach i kontury, przycisk przesyłania, reCaptcha i inne.

17. Pola warunkowe formularza kontaktowego 7

Pola warunkowe formularza kontaktowego 7

Dodaj do pól kontaktowych złożone pola warunkowe dzięki temu bezpłatnemu rozszerzeniu. Nie wiesz, jakie dokładnie są pola warunkowe? Nie ma problemu – są to zasadniczo opcje „jeśli-to-wtedy-wtedy”. Na przykład, jeśli oferujesz obsługę darmowych szablonów internetowych, możesz chcieć zbudować warunek, w którym użytkownik może wybrać CMS, a następnie, jeśli wybierze WordPress, może wybrać motyw, a na końcu na podstawie motywu wybrać numer wersji. W ten sposób mogą wybrać najdokładniejszą opcję dla pola.

Dzięki warunkowym polom dla formularza kontaktowego 7 możesz tworzyć własne grupy pól i tworzyć (zgadłeś) zaawansowane warunki. Dodaj wszystkie swoje, jeśli są równe, jeśli nie równe, i – jak również wszystkie swoje odmiany.

18. Formularz kontaktowy 7 – Integracja Premium Salesforce CRM

Formularz kontaktowy 7 - Integracja Premium Salesforce CRM

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Salesforce jest jednym z najlepszych menedżerów relacji z klientami. I łatwo jest zrozumieć, dlaczego – innowacyjna platforma pozwala zobaczyć i zarządzać lejkiem sprzedaży od początku do końca. Za pomocą wtyczki CF7 Salesforce Integration możesz także śledzić kontakty do potencjalnych klientów od momentu użycia formularzy.

Wystarczy użyć wbudowanych opcji, aby zamapować pola formularza kontaktowego 7 na pola Salesforce. Po skonfigurowaniu możesz użyć tego rozszerzenia do automatycznego dodawania kontaktów, spraw i potencjalnych klientów wygenerowanych przez przesłane formularze do konta Salesforce.

19. Formularz kontaktowy 7 Darmowy dodatek Google Analytics

Formularz kontaktowy 7 Darmowy dodatek Google Analytics

Każda witryna powinna używać Google Analytics do zrozumienia ruchu w witrynie. Możesz także skorzystać z wbudowanych opcji śledzenia zdarzeń Google Analytics, aby sprawdzić, czy użytkownicy korzystają z twoich formularzy. Za pomocą dodatku Google Analytics do formularza kontaktowego 7 utwórz kategorię zdarzenia „Formularz kontaktowy”, akcję zdarzenia „Formularz kontaktowy 7”, a następnie etykiety zdarzeń na podstawie nazwy formularza (np. „Formularz kontaktowy” lub „Oferta serwisowa”).

Dzięki konfiguracji wtyczki zobaczysz nieprawidłowe zgłoszenia, aktywność spamu, pomyślnie wysłane lub nieudane zgłoszenia i więcej w zależności od wybranych ustawień. Działa również świetnie, jeśli masz również skonfigurowanego Menedżera tagów Google dla WordPress.

20. Formularz kontaktowy 7 Bezpłatne dynamiczne rozszerzenie tekstu

Formularz kontaktowy 7 Bezpłatne dynamiczne rozszerzenie tekstu

Dodaj wstępnie wypełnione pola do formularza kontaktowego za pomocą bezpłatnego dynamicznego rozszerzenia tekstu. Za pomocą tej wtyczki możesz dodawać pola autouzupełniania dla adresu URL, informacji o postu (identyfikator, tytuł lub informacje o użytkowniku), numeru produktu, informacji o użytkowniku itp. Możesz nawet utworzyć własne niestandardowe skróty, aby zwrócić dowolną wartość, do której masz dostęp.

Wystarczy zainstalować i aktywować wtyczkę, aby rozpocząć korzystanie z rozszerzenia dynamicznego tekstu. Wtyczka dodaje nowe typy znaczników: Dynamiczne pola tekstowe i Dynamiczne ukryte pole. Wybierz generator tagów i ustaw opcje dla wymaganego pola, nazwy tagu, wartości dynamicznej, a także identyfikatora i / lub atrybutu klasy. Następnie wstaw tag po zakończeniu.

21. Formularz kontaktowy 7 Custom Validation Darmowy dodatek

Formularz kontaktowy 7 Custom Validation Darmowy dodatek

Twoi użytkownicy nie muszą wypełniać całego formularza i naciskać przycisk „prześlij” tylko po to, aby dowiedzieć się, że niektóre podane przez nich informacje są nieprawidłowe. Jeśli chodzi o wygodę użytkownika, możesz zobaczyć, jakie korzyści przynosi Ci to, że czytelnik może stwierdzić, że informacje, które zamierzają przesłać, są nieprawidłowe. Daje to odwiedzającym możliwość edytowania swoich zgłoszeń zamiast przechodzenia tam i z powrotem.

Formularz kontaktowy 7 Niestandardowa darmowa weryfikacja wtyczki WordPress umożliwia dodawanie niestandardowych komunikatów o błędach. Wybierz, co powinny odczytać Twoje błędy w polach – w tym tekst, adres e-mail, numer telefonu, adres URL, przyciski opcji i inne. To rozszerzenie formularza kontaktowego 7 jest łatwe do zainstalowania i działa z wieloma formularzami.

Ostatnie słowa

Formularz kontaktowy 7 jest lubiany przez wielu użytkowników WordPress. Oferuje proste, ale skuteczne rozwiązanie formularza kontaktowego WordPress, które jest o wiele wyższe niż średnia. Dzięki dodanym rozszerzeniom można osiągnąć znacznie więcej przy niewielkim wysiłku. Co myślisz?

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka do formularza kontaktowego WordPress? Jeśli chodzi o Formularz kontaktowy 7, jakie są twoje ulubione rozszerzenia? Wow w sekcji komentarzy. Twoje zdrowie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map