Ponad 15 najlepszych wtyczek członkowskich WordPress

Czy posiadasz witrynę członkowską WordPress lub planujesz założyć ją wkrótce? To świetny sposób na zarabianie na witrynach, które udostępniają ekskluzywne treści, samouczki, rabaty i wiele więcej członkom. Witryny z członkostwem są wszędzie i w każdej branży – w tym członkostwo w gazetach internetowych, takie jak Wall Street Journal, witryny ze zniżkami, takie jak Shoedazzle, lub strona premium w temacie WordPress, np. Elegant Themes. Jeśli posiadasz (lub prowadzisz) jeden, dobrze i dobrze, ten artykuł przyniesie Ci wiele korzyści.


W dzisiejszym poście omówimy niektóre z najlepszych wtyczek członkowskich WordPress, aby wzmocnić swoją witrynę członkowską. Wtyczki dodadzą do Twojej witryny wszelkiego rodzaju funkcji i elementów, dając ci całą moc, której potrzebujesz, aby zachwycić użytkowników doświadczeniem, jakiego nie doświadczył żaden inny. Ciesz się i kontynuuj rozmowę w sekcji komentarzy poniżej!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogranicz wtyczkę członkowską Content Pro Premium

Ogranicz wtyczkę członkowską Content Pro WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Restrict Content Pro to jedna z najlepszych dostępnych wtyczek członkostwa premium. Daje to nie tylko możliwość naliczania opłat za korzystanie z witryny, ale także tworzenie nieograniczonej liczby poziomów członkostwa, z których każdy ma inne stawki, warunki i / lub korzyści. Kolejną świetną funkcją jest możliwość ograniczenia określonych części witryny. Możesz więc nadal prowadzić publiczny blog, aby generować świeży ruch, a jednocześnie tworzyć tylko posty i strony dla członków. Ograniczanie zawartości Pro obejmuje również raport rejestracji członkostwa, dzięki czemu możesz zobaczyć, ilu użytkowników się rejestruje i jak ogólnie działa Twoja witryna.

Inne funkcje wtyczek obejmują łatwą konfigurację, świetne wsparcie, pełne zarządzanie członkami, nieograniczoną liczbę subskrypcji / poziomów członkostwa, obsługę płatności PayPal, obsługę kodów promocyjnych / rabatowych, raporty zarobków, import / eksport danych, wbudowaną kartę pomocy, która poprowadzi cię podczas konfiguracji, a także świetne rozszerzenia wtyczek (takie jak Strip, PayPal Express, silne hasła, weryfikacja matematyczna i inne). To świetna wtyczka, którą zdecydowanie powinieneś rozważyć. W rzeczywistości używaliśmy go tutaj w WPExplorer do rejestracji członkostwa. Wtyczka jest szybka w konfiguracji i łatwa w użyciu. Z punktu widzenia programisty dostosowanie do własnych potrzeb jest również łatwe.

2. Wtyczka treści wielopoziomowych PrivateContent

private-content-multilevel-content-plugin-wordpress-Membership-plugin-wpexplorer

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Czy chcesz ograniczyć dostęp do różnych obszarów swojej witryny członkowskiej WordPress? Jeśli tak, wtyczka PrivateContent jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Dzięki pomysłowemu projektowi tej wtyczki możesz decydować, kto widzi określone treści lub ukryć całe obszary w witrynie, przekierowując użytkowników. PrivateContent pozwala dodawać wielostopniowe formularze logowania, funkcje zarządzania użytkownikami, prywatne strony użytkowników i prywatne obszary do Twojej witryny. Ponadto możesz ograniczyć dostęp do wszystkich rodzajów treści, w tym postów, stron, menu, a nawet kategorii.

Inne funkcje obejmują łatwą instalację, oszczędzające czas skróty, blokadę witryny za pomocą jednego kliknięcia, aby ukryć całą witrynę, rozszerzalny, publiczny interfejs API, gotowe tłumaczenie z obsługą wielu języków oraz dedykowany personel wsparcia.

3. Profile użytkowników USERPRO z logowaniem społecznościowym

Userpro-user-profile-with-social-login-wordpress-Membership-plugin-wpexplorer

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

UserPro to potężna wtyczka społecznościowa WordPress od elitarnego autora DeluxeThemes. To pęka w szwach z funkcjami i oferuje funkcje logowania i rejestracji, a także piękne profile front-end, które dodadzą uroku Twojej stronie członkowskiej. Poza tym UserPro pomoże ci stworzyć katalogi członków, które można przeszukiwać, nieograniczoną liczbę profili niestandardowych i wiele formularzy rejestracji.

Wtyczka dodatkowo obsługuje funkcję shortcode i integrację z siecią społecznościową. Użytkownicy mogą się logować i łączyć za pomocą swoich ulubionych sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+, Bkontakt itp. UserPro łatwo integruje się z WordPress, bbPress, WooCommerce i MailChimp.

4. Łatwe w użyciu profile użytkownika

profile-użytkowników-wykonane-łatwe-wordpress-członkostwo-wtyczka-wpexplorer

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ta wtyczka członkowska WordPress pomoże Ci zintegrować logowanie, rejestrację oraz profile front-end z twoją stroną WordPress. Nie musisz już narażać użytkowników na bóle (lub złożoność) zaplecza. Możesz utworzyć niestandardowe pola profilu i całkowicie dostosować formularze rejestracji (i profile), aby pasowały do ​​reszty witryny. Jest tylko tyle, co możesz osiągnąć dzięki wtyczce User Profiles Made Easy!

Wtyczka jest popularna ze względu na katalog członków z funkcją wyszukiwania, proste skróty, w pełni responsywny projekt, opcje logowania (przy użyciu nazwy użytkownika lub adresu e-mail), wbudowaną obsługę ikon FontAwesome, reCaptcha zatrzymujących spam, doskonałą obsługę, automatyczną synchronizację WooCommerce i wiele innych. Ta wtyczka jest z pewnością pełna wspaniałych funkcji.

5. Logowanie modalne Zarejestruj zapomnianą wtyczkę WordPress

modal-login-register -otten -otten-wordpress-plugin-wordpress-Membership-plugin-wpexplorer

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ta niesamowita wtyczka od PressApps dodaje mnóstwo wspaniałych (i przydatnych) funkcji do witryny członkowskiej WordPress. Osobiście uważam, że powinni zmienić tytuł na coś krótszego i słodszego. Nie pomyl się, Modal Login Zarejestruj Zapomnianą wtyczkę WordPress rzuca całkiem sporo uwagi jako wtyczka członkowska.

Niektóre z jego unikalnych funkcji to przekierowania logowania i wylogowania, szablony rejestracji e-mail, funkcja shortcode, responsywny projekt, szczegółowa dokumentacja i dedykowana obsługa klienta.

6. Wtyczka członkowska MemberPress

MemberPress WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ta wtyczka różni się od dziewięciu, które omówiliśmy powyżej. Chociaż powyższe wtyczki dodają tylko dodatkowe funkcje do witryny członkostwa, MemberPress pomaga od razu utworzyć witrynę członkowską od zera. Zawarłem tutaj tę wtyczkę jako sposób na wprowadzenie drugiej części wtyczek członkowskich WordPress. Część druga tego postu dotyczy tylko wtyczek członkowskich, które pomagają w konfigurowaniu stron członkowskich w WordPress. Powrót do MemberPress.

MemberPress to profesjonalna wtyczka członkowska WordPress, która oferuje wszystkie funkcje potrzebne do uruchomienia w pełni funkcjonalnej witryny członkowskiej. Wtyczka jest najbardziej znana z takich funkcji, jak ograniczenie dostępu do wszystkich (lub określonych) treści w Twojej witrynie, zarządzanie nieograniczoną liczbą użytkowników, oferowanie wielu stron i pakietów cenowych, nieograniczone zasady dostępu do treści, sprzedaż nieograniczonej liczby produktów, PayPal Express Checkout i płatność w paski obsługa bramy. MemberPress oferuje dwa plany cenowe: Business i Developer, z których oba są rozliczane co roku. Oferują również opcję jednorazowej płatności, która wyklucza wsparcie i aktualizacje.

7. Konstruktor profili – rejestracja użytkownika frontonu, logowanie i edycja profilu

Konstruktor profili

Wtyczka Profile Builder to bardzo łatwa w użyciu wtyczka, która umożliwia tworzenie ekranów logowania, rejestracji i edycji profilu za pomocą skrótów. Domyślny formularz logowania do WordPressa jest przyzwoity, ale nie jest zbyt elastyczny, chyba że dostaniesz kod „brudny” i jeśli prowadzisz witrynę statku-członka, naprawdę chcesz, aby ludzie mogli się zarejestrować, zalogować i edytować ich profile za pośrednictwem przód w przeciwieństwie do deski rozdzielczej WP.

Istnieje również płatna wersja „Pro” wtyczki, która jest bardzo droga. Nie korzystałem z niej osobiście, więc nie mogę powiedzieć, czy jest dobra czy zła. Chociaż wydaje się, że zapewnia znacznie więcej funkcji, a także wsparcie.

8. Płatne subskrypcje członków

Pobierz członkostwo i ograniczenia treści - płatne subskrypcje członków

Podoba Ci się Konstruktor profili? Podnieś się. Dzięki Płatnym Subskrypcjom Członkowskim możesz tworzyć poziomy członkostwa, akceptować płatności, zarządzać członkami, a nawet oferować ekskluzywne treści dla członków. Wtyczka zawiera łatwe w użyciu skróty, których można używać na paskach bocznych, w postach lub do tworzenia niestandardowych stron do rejestracji, logowania itp. Wtyczka obsługuje również wielopoziomowe (i bezpłatne wersje próbne) abonamenty, e-maile członków i zawiera wbudowane raportowanie. Dodatkowo działa świetnie z PayPal i WooCommerce!

Chcieć więcej? Rozważ uaktualnienie do Płatne subskrypcje dla członków Pro. Po uaktualnieniu będziesz mieć dostęp do integracji bbPress, kodów rabatowych, reCAPTCHA, członkostwa na określony czas, płatności cyklicznych, wsparcia Stripe i wielu innych!

9. Lista życzeń Członek Wtyczka WordPress

Lista życzeń Członek Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

WishList Member to świetna wtyczka do WordPress, która obsługuje ponad 47 000 witryn na całym świecie. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że WishList Member to łatwe w użyciu rozwiązanie, które w kilka minut zamienia platformę WordPress w potężną witrynę członkowską.

Ta wtyczka członkowska WordPress oferuje wiele wspaniałych funkcji, takich jak nieograniczona liczba członkostw, łatwa integracja WordPress, kontrola nad tym, kto ogląda twoje treści, elastyczne opcje członkostwa, sekwencyjne dostarczanie treści, integruje koszty wysyłki, łatwe zarządzanie członkami, dostęp do treści na wielu poziomach wiele więcej.

Dodatkowo wtyczka jest dostarczana z dodatkami, takimi jak bezpłatne profesjonalne motywy, ikony, przewodniki pomocy i bezpłatne szkolenia.

10. Darmowa wtyczka WordPress S2Member

S2Member Darmowa wtyczka WordPress

Szukasz profesjonalnej wtyczki członkowskiej WordPress, która bezproblemowo integruje się z biuletynami e-mail, koszykami zakupów i innymi typowymi funkcjami witryny członkowskiej? Czy masz napięty budżet i nie możesz sobie pozwolić na wydanie fortuny na wtyczkę członkowską WordPress?

Jeśli któraś z twoich odpowiedzi brzmiała „tak”, wtyczka członkowska S2Member WordPress jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Weź pod uwagę niektóre funkcje S2Member, w tym wszechstronne i wydajne opcje (dostosowuje się do dowolnego motywu WordPress), łatwą integrację z PayPal i innymi bramami płatniczymi, powtarzające się fakturowanie, monitorowanie działań stowarzyszonych (tj. Prowizji), niestandardowe formularze rejestracyjne, pola profilu niestandardowego , rozszerzenia wtyczek i widżetów, funkcje listy adresowej i obsługa sieci społecznościowych.

Jeśli uważasz, że S2Member to wtyczka członkowska WordPress, której potrzebujesz, możesz wybrać w 100% darmowy program S2Member Framework, który ma wszystkie potrzebne funkcje bez żadnych kosztów!

11. Wtyczka MagicMembers WordPress

Wtyczka MagicMembers WordPress

Za jednorazową jednorazową cenę 97 USD możesz mieć jedną z najlepszych wtyczek członkowskich WordPress działającą 24/7. MagicMembers to świetna wtyczka członkowska WordPress, szczególnie jeśli chcesz sprzedawać kursy lub kapać z czasem. Wtyczka jest najbardziej znana z doskonałych możliwości kapania zawartości.

Inne funkcje obejmują integrację z autoresponderami, takimi jak AWeber, Stały kontakt i Mailchimp, kompatybilność z modułami płatności, takimi jak Płatności za pośrednictwem witryny PayPal, eWay, WorldPay, Skrill (wcześniej MoneyBookers) oraz iDeal, kontrola dostępu do treści, menedżerowie pobierania produktów cyfrowych do pobrania (lub co lubię nazywać DDP), wielopoziomowa obsługa członkostwa (użytkownicy mogą kupić więcej niż jeden poziom członkostwa), obsługa S3 Amazon, widżety dla dodatkowych funkcji, obsługa kuponów, system ociekania treści (najpopularniejsza funkcja!), użytkownicy importu / eksportu do woli, bezpłatne wsparcie, regularne aktualizacje, a nawet niektóre bonusy. Utwórz jedyną w swoim rodzaju witrynę członkowską WordPress i zarządzaj nią bez wysiłku za pomocą wtyczki MagicMembers.

12. Członkostwo Wtyczka WordPress firmy WPMUdev

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

WPMU DEV jest domem dla wielu świetnych wtyczek. Jedną z tych świetnych wtyczek jest popularna wtyczka członkowska, która umożliwia łatwe i szybkie założenie witryny członkowskiej. Wtyczka członkowska WPMU DEV pomoże Ci stworzyć wspaniałe witryny z członkostwem WordPress, takie jak GigaOm, The New York Times i Mixergy. Inne funkcje członkostwa obejmują elastyczne opcje członkostwa, łatwy w użyciu interfejs „przeciągnij i upuść”, natychmiastowe dostarczanie treści po płatności, ociekanie treści, niestandardowe poziomy członkostwa, wiele bramek płatności, kompatybilność z WordPress i BuddyPress, świetne wsparcie, wtyczka e-newslettera kampanie e-mailowe, nielimitowane aktualizacje i wiele więcej.

Wtyczkę członkowską możesz odebrać w ramach członkostwa WPMU DEV. Dzięki temu uzyskasz dostęp do niesamowitych wtyczek, motywów, szerokiej społeczności ekspertów WordPress i nieograniczonego wsparcia między innymi. Całkiem paczka, prawda? To naprawdę tak, jakby mieć swój własny zespół programistów WordPress.

13. Płatne członkostwo Pro Darmowa wtyczka WordPress

Płatne członkostwo Pro Darmowa wtyczka WordPress

Z tysiącami pobrań i mnóstwem unikalnych funkcji Paid Membership Pro to prawdziwa okazja. Płatne członkostwo Pro jest w 100% darmowe, dobrze współpracuje z popularnymi procesorami płatniczymi i zawiera obszerną dokumentację. Wtyczka oferuje wiele poziomów członkostwa, elastyczne opcje cenowe, wielopoziomowy dostęp do treści, powiadomienia członków, opcję ukrywania reklam przed członkami premium i jest w pełni gotowa na SEO.

Szukasz więcej? Deweloper stworzył całkiem sporo niesamowite dodatki. Dodaj funkcje PayPal Express, automatyczne odnawianie, integrację BuddyPress, darowizny, import użytkowników, identyfikatory członków i wiele innych.

14. Wtyczka aMember Pro WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

aMember Pro to bardzo elastyczna i przyjazna dla użytkownika wtyczka członkowska WordPress, która pomoże Ci akceptować płatności subskrypcyjne, dostarczać pliki do pobrania i treści cyfrowe, wysyłać biuletyny, prowadzić własny program partnerski, łatwo integrować społeczność online z WordPress, a nawet zarządzać użytkownicy / członkowie. Wtyczka zawiera mnóstwo innych ekscytujących funkcji, takich jak administracja przez Internet, obsługa wielu języków i bezpłatna instalacja. Za 179,95 dolara, aMember Pro jest nieco droższy.

15. WP-Members Darmowa wtyczka WordPress

Wtyczka członkowska WP-Membership

Członkowie WP to popularna darmowa wtyczka członkostwa WordPress, która oferuje mnóstwo wspaniałych funkcji. Działa od razu po instalacji, jest łatwy do zainstalowania i rozpoczęcia użytkowania, tworzenia treści tylko dla członków, rejestracji i logowania jest zgodny z treścią i motywem, niestandardowego widżetu logowania, niestandardowych opcji pola rejestracji, opcji zatwierdzania administratora dla nowych użytkowników, integracji CAPTCHA, mnóstwo haków na niestandardowe rozszerzenia. Ta wtyczka jest świetną i niedrogą opcją dla podstawowych członków w witrynie WordPress.

16. Wtyczka członkowska OptimizePress WordPress

Wtyczka członkowska OptimizePress WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Z ich witryny internetowej „Optymalizuj to nowy sposób tworzenia stron sprzedaży i portali członkowskich o wysokiej konwersji stron docelowych”. Z tego prostego wprowadzenia możesz od razu czerpać korzyści z OptimizePress. Możesz łatwo tworzyć portale członkowskie, blogi dla autorytetów, strony sprzedaży, wypełniać ścieżki uruchamiania i konwertować strony docelowe.

Ta wtyczka członkowska WordPress oferuje niesamowite funkcje, w tym przyjazny dla urządzeń mobilnych projekt, pomocne seminaria internetowe, kompletny system rejestrowania, system LiveEditor do tworzenia i edycji w czasie rzeczywistym, w pełni zintegrowany z WordPress i ponad trzydziestoma (ponad 30) szablonami. Optymalizacja Koszty prasy od 97 do 197 USD.

17. ARMember WordPress Membership Plugin

ARMember WordPress Membership Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Istnieje mnóstwo wtyczek członkowskich WordPress, ale nie wszystkie mają pewne funkcje, których możesz potrzebować, aby utworzyć swoją stronę członkowską. Niektóre z nich oferują różne poziomy członkostwa i funkcję zarządzania subskrypcją, podczas gdy inne są po prostu dobre do sprzedaży subskrypcji na jednym poziomie. Niektóre z nich są wyposażone w rozbudowane bramki płatności, kontrolę dostępu do treści, łatwą integrację i inne niezawodne funkcje umożliwiające tworzenie bezproblemowej witryny członkowskiej WordPress.

Jeśli szukasz pakietu „wszystko w jednym” z różnorodnymi dodatkami i wymienionymi funkcjami, to dobrze trafiłeś. Wtyczka członkowska ARMember WordPress zabiera Twoją firmę na szczyt sukcesu dzięki możliwości stworzenia kompletnego pakietu systemu członkostwa.

ARMember to szwajcarski nóż wtyczki członkowskiej WordPress. Najlepsza wtyczka członkowska WordPress stała się jeszcze lepsza dzięki mnóstwu ekskluzywnych funkcji. Zastanówmy się więc krótko nad każdą z funkcji, aby uzyskać solidne zrozumienie i powody, dla których warto wypróbować wtyczkę członkowską ARMember WordPress.

ARMember oferuje unikalną i najprostszą metodę kreatora konfiguracji członkostwa, która tworzy jeden krótki kod, dzięki czemu obsługa całego procesu uczestnictwa jest prosta i korzystna. Oprócz tego zawiera wbudowany konstruktor formularzy, który umożliwia tworzenie atrakcyjnych formularzy logowania i rejestracji WordPress z wieloma innymi dostosowaniami do projektowania. Wybierz jeden z wielu modeli członkostwa. Oprócz dodawania loginów społecznościowych, ustaw cykl płatności, włącz członkostwo wielopoziomowe, dodaj bezpłatną wersję próbną i synchronizuj z WooCommerce. Dodatkowo ARMember oferuje unikalne opcje zaproszeń członków, blokowania kont i rejestracji dwuetapowej.

W przeciwieństwie do innych wtyczek członkowskich, ARMember ma również wbudowane integracje, które inne wtyczki oferują jako płatne dodatki. Co więcej, jest to kompletny pakiet do tworzenia systemu członkostwa bez posiadania nawet podstawowego zaplecza programistycznego.

18. Wtyczka członkostwa WooCommerce

Wtyczka członkostwa WooCommerce

Jeśli chcesz utworzyć członkostwo w swoim sklepie, jedną z najlepszych opcji jest członkostwo WooCommerce. Dzięki temu możesz tworzyć i sprzedawać członkostwa, co z kolei daje użytkownikom dostęp do wybranych produktów w Twoim sklepie WooCommerce. Możesz także ustawić opcje, aby przyznać dostęp do członkostwa po zakupie produktu, rocznych lub miesięcznych subskrypcji lub ręcznie przypisać członkostwo członkom „zaproszonym”.

Kolejną unikalną funkcją jest dostęp do zawartości kroplówki. Dzięki członkostwu WooCommerce możesz przyznać dostęp do różnych treści lub produktów na podstawie okresu członkostwa (1 tydzień, 1 miesiąc, 1 rok itp.). Możesz także zaoferować członkom wyłączną wysyłkę lub rabaty.

19. Ostateczne członkostwo

Pełna wtyczka członkostwa pro wordpress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ultimate Membership Pro to wtyczka WordPress do zarządzania członkostwem i subskrypcją, której można używać do tworzenia treści tylko dla członków witryny WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz szybko zarabiać na swoich treściach!

Tworzenie treści tylko dla członków to świetny sposób na zarabianie na swoim blogu, a dzięki Ultimate Membership Pro masz mnóstwo opcji konfigurowania specjalnych treści tylko dla swoich członków. Jedną z opcji jest tworzenie stron tylko dla członków, ale możesz też ograniczyć fragment zawartości na stronie zamiast całego adresu URL.

Kolejną świetną funkcją Ultimate Membership Pro jest opcja tworzenia poziomów subskrypcji. W ten sposób możesz tworzyć dodatkowe treści lub dodatki (takie jak darmowe ebooki lub nawet specjalne kody kuponów) dla osób z członkostwem premium. I nie martw się o zbieranie płatności, ponieważ Ultimate Membership Pro obsługuje wiele bram płatniczych (PayPal, Scribe itp.), A także płatności pojedyncze i cykliczne.

Inne niesamowite funkcje wtyczek to integracja e-mail marketingu z 9 popularnymi platformami, obsługa tłumaczeń, loginy społecznościowe, niestandardowe przekierowania, opcje projektowania i szablony oraz wiele innych. Więcej funkcji znajduje się poniżej. Możesz też przejrzeć podgląd, aby dowiedzieć się więcej o Ultimate Membership Pro.

Ostatnie przemyślenia na temat najlepszych wtyczek członkowskich WordPress

Witryna członkowska WordPress to świetny model biznesowy o tak dużym potencjale wzrostu. Jeśli zastanawiałeś się nad założeniem witryny członkowskiej WordPress, teraz masz ponad 15 najlepszych wtyczek członkowskich WordPress, które wykonają za Ciebie ogromne wysiłki.

Nie spiesz się i wybierz taki, który Ci odpowiada. Wszystkiego najlepszego, gdy tworzysz niesamowitą witrynę członkowską WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map