Z biegiem lat WordPress przekształcił się z prostej platformy do blogowania w kompletny system zarządzania treścią (CMS), który może obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane strony internetowe. Mnóstwo stron internetowych korzysta z WordPressa ze względu na jego łatwość zarządzania treścią, korzyści SEO oraz ze względu na to, że praktycznie każdy może stworzyć zadziwiającą stronę internetową bez konieczności płacenia ton deweloperowi.


Jednym z trendów, który ostatnio zauważyłem, są osoby korzystające z WordPressa, aby stworzyć stronę internetową dotyczącą nieruchomości, na której mogą pochwalić się listami nieruchomości. Branża nieruchomości rozkwita i wiele osób korzysta z dodatkowej gotówki, reklamując oferty nieruchomości. Agenci nieruchomości tworzą teraz własne strony internetowe, aby zaprezentować swoje nieruchomości klientom w bardziej profesjonalny sposób.

Dla agentów utworzenie strony internetowej może naprawdę pomóc w rozwoju Twojej firmy, a także w dotarciu do szerszego grona odbiorców, prezentując w Internecie nieruchomości, które ludzie mogą oglądać / znajdować na całym świecie. A jaki jest lepszy sposób na zbudowanie strony internetowej niż przy pomocy WordPress.

Poniżej znajdziesz najlepsze motywy WordPress dotyczące nieruchomości, aby łatwo i szybko skonfigurować swoją stronę internetową. Należy pamiętać, że większość z nich to wszystkie motywy WordPress premium, więc będziesz musiał za nie zapłacić, ale cena motywu premium w porównaniu do zapłacenia 1000 USD programistom to prawdziwa okazja!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. HomePress

HomePress Motyw WordPress

Motyw HomePress WordPress to świetna opcja do budowy witryny nieruchomości. Idealny dla firm i agentów indywidualnych, HomePress oferuje zaawansowane funkcje rozwijające Twój biznes. Wbudowany kalkulator kredytu hipotecznego, zaawansowane wyszukiwanie (z autouzupełnianiem i nieograniczoną liczbą pól wyszukiwania), możliwość zapisywania i porównywania ofert oraz opcja wirtualnej wycieczki 360 są pomocne dla potencjalnych nabywców domów. Statystyki strony pokazują, które nieruchomości mają największy ruch.

Plus rozpoczęcie pracy z HomePress jest łatwe. Wybieraj spośród ponad 10 gotowych wersji demonstracyjnych, a następnie dostosuj wygląd swojej witryny za pomocą ustawienia motywu. Ponieważ HomePress używa konstruktora stron Elementor, bardzo łatwo jest również dostosować dowolne strony główne za pomocą konstruktora stron frontonu. HomePress zawiera nawet narzędzie do tworzenia szablonów uListing do tworzenia niestandardowych stron właściwości. Dodaj funkcje, lokalizację, cenę, wirtualne wycieczki i wiele innych. Za pomocą usługi uListing można również akceptować płatności (za pośrednictwem PayPal lub Stripe) za przesyłanie list, co pozwala innym agentom promować swoje właściwości za pośrednictwem witryny. Ale to nie wszystko – inne godne uwagi funkcje tematyczne obejmują obsługę wielu języków, geolokalizację, zapisane wyszukiwania, możliwość rysowania na mapach, integrację z IDX i więcej.

2. WP Pro Real Estate 7

WP Pro Real Estate 7

Real Estate 7 to responsywny motyw, idealny do prezentowania swoich ofert i dokonywania sprzedaży! Dodaj swoje oferty ze wszystkimi potrzebnymi informacjami i pozwól użytkownikom przeglądać, korzystając z zaawansowanego zaawansowanego wyszukiwania ofert. Aha, możesz także oferować nieruchomości na wynajem (podobnie jak AirBnB), ponieważ motyw zawiera kalendarz rezerwacji, aby wypełnić te jednostki, aby uzyskać maksymalny dochód. Inne niesamowite funkcje obejmują Visual Composer do budowania stron metodą „przeciągnij i upuść”, obsługę wtyczek dsIDXpress dla łatwych list IDX, obsługę list podrzędnych (dla mieszkań lub korzystania z nieruchomości w oznaczonym czasie) i wiele innych. Wymieniliśmy więcej kluczowych funkcji, ale sprawdź demo Real Estate 7, aby przekonać się sam.

3. AgentPress

AgentPress Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

AgentPress to piękny i minimalistyczny motyw WordPress premium od StudioPress. Ten motyw jest motywem potomnym dla Genesis Framework, co oznacza, że ​​będziesz musiał kupić Genesis, aby móc korzystać z AgentPress. Ale dzięki wszystkim łatwym w użyciu funkcjom jest to świetna inwestycja dla Twojej branży nieruchomości! Motyw zawiera inteligentne wykazy, więc dodawanie zdjęć nieruchomości, map, opisów, funkcji i cen jest proste. Ponadto wyszukiwanie zaawansowane umożliwia klientom szybkie i łatwe przeglądanie ofert oraz znalezienie domu, którego szukali.

Ponadto, jak wspomniano wcześniej, AgentPress jest motywem potomnym w Genesis. Oznacza to, że masz wszystkie niesamowite funkcje wbudowane w środowisko Genesis. Obejmuje to paski boczne i stopki gotowe na widżet, opcje kolorów, obsługę komentarzy, wbudowaną obsługę reklam i automatyczne zmienianie rozmiaru obrazu. Ten niesamowity motyw nieruchomości zawiera również niestandardowe widżety, 4 piękne skórki (niebieski, zielony, złoty i czerwony) na początek, łatwe w użyciu szablony stron, niestandardowe obrazy nagłówka i wiele więcej.

4. Prawdziwe domy

realhomes-real-estate-wordpress-theme

Potrzebujesz motywu do przetłumaczenia dla klientów w innych krajach? Nie ma problemu – Real Homes jest gotowy do tłumaczenia i obsługuje niesamowitą wtyczkę WPML WordPress. Dodatkowo ten motyw jest gotowy na stronę internetową z zaawansowanymi opcjami panelu motywów, mnóstwem szablonów stron (aukcje, galerie, agenci i więcej), niestandardowymi widżetami oraz opcją rejestrowania się i płacenia za wykazy nieruchomości w Twojej witrynie (świetny sposób na zarabianie na Twojej stronie stronie internetowej!).

5. CitiLights

CitiLights WordPress Theme

CitiLights to nowoczesny motyw WordPress premium na rynku nieruchomości, który jest idealny do prezentowania agentów i ich spisu uroczych domów i mieszkań. Ten motyw działa równie dobrze w przypadku ofert wynajmu, jeśli chcesz to udostępnić światu. Motyw zawiera zaawansowaną funkcję wyszukiwania, dzięki której odwiedzający mogą znaleźć dom, którego szukają, wsparcie dla profili agentów w celu przedstawienia ich przyszłym klientom, oszałamiające wizualnie strony nieruchomości (najlepiej z opcjami galerii zdjęć, funkcji nieruchomości, map Google i oczywiście opis) i integracja wtyczki ID.

Dodatkowo możesz zarabiać na swojej witrynie nieruchomości, pobierając opłaty za członkostwo agentów lub opłaty za aukcje. Jeśli spędzasz czas i pieniądze na promowanie i reklamowanie swojej witryny, jest to świetny sposób na podzielenie się kosztami z innymi agentami. Kolejną ciekawą funkcją jest etykieta właściwości „Sprzedane”, którą można dodawać do aukcji po ich wycofaniu z rynku. Inne funkcje CitiLights obejmują integrację wtyczki dsIDXpress, zgodność z tłumaczeniem WPML, nieograniczoną liczbę opcji kolorów, obsługę WordPress Live Customizer, łatwe w użyciu skróty motywów i responsywny układ. Zobacz więcej funkcji motywu wymienionych poniżej.

6. Realtr

realtr-templatic-real-estate-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Realtr to świetna opcja, jeśli chcesz utworzyć witrynę, w której agenci mogą wyświetlać swoje właściwości. Twórz i zarządzaj pakietami zgłoszeń oraz zbieraj płatności za pośrednictwem swojej niesamowitej witryny nieruchomości. Plus Realtr obejmuje pełną obsługę MLS / IDX oraz opcję, dzięki której (jako administrator) możesz zaprezentować wybrane właściwości na swojej stronie głównej.

7. Elastyczne nieruchomości

responsive-real-esate-premiumpress-real-estate-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Responsive Real Estate opracowany przez PremiumPress jest idealny dla agentów nieruchomości, firm zarządzających nieruchomościami, agencji wynajmu i innych. Ponadto motyw jest w pełni responsywny, więc kupujący mogą przeglądać Twoje oferty bez względu na to, gdzie się znajdują. Ten motyw nieruchomości zawiera pełne wykazy nieruchomości, integrację map Google, a nawet wbudowane formularze kontaktowe. Strona główna została zoptymalizowana, aby użytkownicy mogli skupić się na polecanych właściwościach, a interaktywny suwak (z mapami) to fantastyczny sposób na zaprezentowanie najgorętszych ofert. Kolejną wielką cechą tego motywu jest 15 motywów potomnych do wyboru. Możesz wybrać motyw podrzędny, który pasuje do Twojej firmy. Następnie użyj panelu administracyjnego, aby wprowadzić poprawki w kolorach, niestandardowym logo i obrazach za pomocą jednego przycisku. To świetny sposób na błyskawiczną personalizację motywu.

8. Ojczyzna

ojczyzna-nieruchomości-wordpress-motyw

Ten nowoczesny i minimalny motyw WordPress to świetny sposób na promowanie swoich ofert lub wypożyczeń. Dostępne są 2 układy motywów i 6 szablonów stron głównych, a stamtąd możesz użyć potężnego panelu motywu, aby ustawić opcje. Ojczyzna obejmuje także obsługę dsIDXPress w celu natychmiastowego pobierania wpisów z kont MLS, a niestandardowe skróty ułatwiają personalizację postów i stron.

9. WP Estate

Motyw WordPress WP Estate

Stworzenie zaawansowanej responsywnej witryny nieruchomości nie może być łatwiejsze. Wystarczy zainstalować WP Estate i zacząć dodawać swoich agentów i właściwości. Ten motyw zawiera prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć nową działalność – brakuje Ci tylko licencji na nieruchomości. Temat zawiera funkcje, takie jak szczegółowe oferty nieruchomości (z mnóstwem udogodnień, lokalizacji, ceny i więcej opcji), strony agentów z informacjami kontaktowymi i poręczny widget kalkulatora kredytów hipotecznych dandy. Istnieje również wspaniała strona główna Google Map z twoimi ofertami (używając uroczych szpilek do map specyficznych dla nieruchomości), które kupujący mogą wykorzystać, aby zawęzić wyszukiwanie. I szablon strony porównującej nieruchomości, aby ułatwić kupującym przeglądanie ofert obok siebie. Wszystko to oraz niestandardowe widżety, skróty, szablony stron i wiele innych sprawiają, że WP Estate jest domowym serwisem dla Twojej witryny z nieruchomościami!

10. DreamVilla

Motyw DreamVilla WordPress

DreamVilla jest klasycznym motywem WordPress, prezentującym pojedynczą nieruchomość, którego możesz użyć do wyróżnienia swoich najlepszych ofert lub osobistego domu przeznaczonego na sprzedaż. Ten motyw zawiera wiele funkcji, które podkreślają najlepsze cechy Twojej nieruchomości. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz wyspę, czy mieszkanie w śródmieściu, DreamVilla może pochwalić się tym, co jest świetne w Twojej nieruchomości. Motyw zawiera 3 różne układy strony głównej do wyboru, a także układ paralaksy na jednej stronie i układ wielostronicowy. Ponadto, niezależnie od wybranego układu, motyw jest w pełni responsywny, dzięki czemu potencjalni kupujący mogą zobaczyć Twoją nieruchomość bez względu na to, gdzie się znajdują.

DreamVilla zawiera mnóstwo innych wspaniałych wbudowanych funkcji, takich jak niestandardowa mapa Google „Near By”, która pokazuje, jakie udogodnienia znajdują się w pobliżu twoich ofert. Co więcej, sortowalne galerie ułatwiają dodawanie niesamowitych zdjęć pokoi Twojej nieruchomości, ogrodu, podjazdu, a nawet helikoptera. Jest wiele innych rzeczy do kochania, takich jak Czcionki Google, kanał na żywo na Twitterze, zaawansowane opcje motywu, instalacja jednym kliknięciem i wiele innych. Istnieją nawet pliki PSD, z którymi możesz się bawić, zanim zbudujesz wymarzoną stronę internetową za pomocą DreamVilla.

11. Miejsce zamieszkania

Residence-Gorillathemes-Real-Estate-Wordpress-Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Każdy dobry motyw nieruchomości wymaga potężnej funkcji wyszukiwania, a Residence zapewnia. Przeszukuj oferty, korzystając z dowolnych informacji dodanych do stron z listami – miasto, dzielnica, cena, typ, rok budowy, sypialnie i łazienki. Ponadto motyw płynnie integruje się z wtyczką dsIDXPress, dzięki czemu klienci mogą przeszukiwać MLS-IDX w celu znalezienia lokalnych list. Do każdej aukcji możesz także dodać Mapy Google, galerie zdjęć i wycieczki wideo z YouTube lub Vimeo. Inną opcją w ramach tematu jest strona finansowania. Użytkownicy mogą wprowadzić cenę domu, zaliczkę, stopę procentową i okres kredytowania, aby obliczyć miesięczne płatności. Jest to świetny sposób dla Twoich klientów, aby natychmiast sprawdzić, czy mogą sobie pozwolić na dom, zanim umówią się z Tobą na obejrzenie go lub złożenie oferty.

Rezydencja to świetny temat nieruchomości, ale można ją szybko zmienić, aby spełnić Twoje potrzeby w każdej firmie (salony samochodowe, przystanie, sklepy zoologiczne itp.). Motyw pozwala dodawać własne etykiety, wartości, waluty i języki, dzięki czemu jest bardzo wszechstronny. Inne funkcje obejmują wyróżniony suwak, wyniki wyszukiwania z możliwością filtrowania, a nawet więcej wymienionych poniżej!

12. EstateEngine

EstateEngine Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

EstateEngine to piękny motyw premium WordPress z katalogu nieruchomości, którego można używać do prezentowania własnych ofert lub wyświetlania ofert dodanych przez użytkowników. Piękne strony nieruchomości, konfigurowalne wykazy, łatwe opcje tworzenia stron i wiele innych sprawiają, że jest to świetny motyw dla każdej witryny z nieruchomościami. Aby utworzyć stronę, wystarczy skorzystać z intuicyjnego edytora Visual Composer w interfejsie, aby przeciągnąć i upuścić różne elementy strony. Dodaj mapy Google z kodami nieruchomości, zaawansowane wyszukiwanie nieruchomości i wiele więcej. Użyj ustawień, aby dodać szczegóły dotyczące powierzchni, pokoi, łazienek, miejsc garażowych, a nawet dodać własne!

Temat jest również gotowy do zarabiania! Zamiast dodawać własne oferty, możesz obciążać użytkowników za przesyłanie własnych ofert! Możesz nawet dodawać subskrypcje, aby Twoja witryna zarabiała, nawet jeśli nie sprzedasz domu w tym miesiącu. Inne funkcje motywu, które z pewnością pokochasz, to integracja społecznościowa, dzięki czemu kupujący mogą polubić lub udostępnić ogłoszenia swoim znajomym, ładowanie ajax, aby użytkownicy nie musieli czekać ani odświeżać wyników wyszukiwania, reklama unikalny wbudowany tłumacz, dzięki czemu możesz może przygotować Twoją witrynę w wielu językach! Spójrz – EstateEngine może być idealnym motywem dla Twojej branży nieruchomości!

13. HomeQuest

homequest-themefuse-real-estate-wordpress-theme

Stworzony dla agencji nieruchomości, katalogów i brokerów HomeQuest ma wiele wspaniałych funkcji związanych z nieruchomościami, dzięki którym Twoje oferty będą się wyróżniać. Graficzny projekt wyszukiwania, właściwości nieruchomości, stylowe galerie i szybkie linki do „polubienia”, wydrukowania lub wysłania e-maila z ofertą to tylko niektóre z niesamowitych funkcji. Ponadto zaawansowane opcje wyszukiwania zaawansowanego i filtrowania ułatwiają użytkownikom przeglądanie ofert i składanie ofert.

14. Freehold

freehold-real-estate-wordpress-theme

Freehold jest łatwy w użyciu i dostosowuje, co pozostawia więcej czasu na sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż! W pełni responsywny układ, niestandardowe mapy Google, nieograniczona liczba kolorów, zaawansowane wyszukiwanie, wbudowane udostępnianie społecznościowe, obsługa wielu agentów i funkcje sortowania nieruchomości to tylko niektóre z tych elementów. Freehold zawiera również dokumentację wideo i pliki PSD, dzięki czemu możesz szybko skonfigurować i dostosować motyw w mgnieniu oka.

15. Realia

realia-real-estate-wordpress-theme

Ten najlepiej sprzedający się motyw Themeforest jest idealny do prezentowania nieruchomości w Twoim rodzinnym mieście, na kontynencie, a nawet na całym świecie. Zbudowany specjalnie dla witryn z nieruchomościami i wypożyczalniami, Realia oferuje responsywny i gotowy na siatkówkę projekt, wiele opcji kolorów, wsparcie dsIDXPress i super łatwe zarządzanie nieruchomościami.

16. HomeQuest (Directory Child)

HomeQuest Katalog nieruchomości Motyw podrzędny

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

HomeQuest to potężny motyw potomny nieruchomości dla bardzo popularnego motywu Directory WordPress firmy Templatic. Ten motyw potomny dodaje wspaniałe funkcje, takie jak zaawansowane wyszukiwanie właściwości, kompatybilność IDX / MLS, niesamowitą stylistykę i wiele innych. Uwaga: HomeQuest jest motywem potomnym i wymaga również zakupu motywu katalogu przez Templatic, aby działał. Ten motyw ułatwia prezentowanie swoich ofert i kontakt z klientami. Ponadto popularny motyw katalogu zapewnia wszystkie podstawowe funkcje motywu, takie jak pełny blog, piękne szablony stron, skróty, widżety i inne. Ale gdy dodasz HomeQuest do motywu Directory, uzyskasz wszystkie funkcje związane z nieruchomościami.

HomeQuest zawiera także dodatek do nieruchomości stworzony przez Templatic. Ten dodatek zawiera funkcje takie jak niestandardowy typ postu właściwości, zaawansowane wyszukiwanie właściwości, filtry właściwości AJAX, widżet wyszukiwania właściwości, zgodność wtyczki dsIDXpress i inne. Ułatwia to dodawanie wpisów i zarządzanie nimi. A ponieważ motyw katalogu zawiera już szablon strony kontaktowej, kupujący będą mogli łatwo się z Tobą skontaktować.

Jakie funkcje będziesz chciał w motywie nieruchomości:

Przeglądając wyżej wymienione motywy, możesz poszukać następujących funkcji, które byłyby dużym atutem dla Twojej witryny nieruchomości.

  • Polecane właściwości: Sekcja polecanych nieruchomości byłaby świetnym sposobem na zaprezentowanie niektórych z najlepszych nieruchomości, nieruchomości, które naprawdę musisz sprzedać teraz, lub możesz sprzedać te polecane miejsca agentom nieruchomości, którzy chcą promować konkretną nieruchomość / dom / wynajem.
  • Wyszukiwarka nieruchomości: Upewnij się, że motyw ma zaawansowaną wyszukiwarkę właściwości, która pozwala wyszukiwać według różnych kryteriów, takich jak liczba sypialni, lokalizacja, cena .. itd. Ułatwi to użytkownikom korzystanie z witryny i może zwiększyć sprzedaż.
  • Mapy Google: Integracja z Mapami Google to naprawdę świetny sposób, aby pomóc odwiedzającym dokładnie wiedzieć, gdzie znajduje się dana nieruchomość, a nawet zobaczyć oferty w widoku ulicy.
  • Profile agentów: Niektóre z powyższych motywów mają możliwość tworzenia profili agentów, jest to świetna funkcja, jeśli chcesz utworzyć witrynę nieruchomości, w której agenci mogą płacić za prezentację ofert nieruchomości.
  • Skontaktuj się z agentem: Możliwość skontaktowania się z agentem ze strony z listami ułatwia ludziom kontakt z agentem bez konieczności szukania numeru lub adresu e-mail.
  • Wiele obrazów na ofertę: Upewnij się, że motyw WordPress obsługuje wiele obrazów na aukcji, aby można było wyświetlać różne części domu lub nieruchomości. Pozwoli to użytkownikom lepiej zorientować się, jak to miejsce wygląda bez konieczności odwiedzania lub odwiedzania innej witryny.

Ale daj nam znać, co myślisz! Jeśli używałeś któregoś z powyższych motywów lub chcesz dodać inny, zostaw komentarz ze swoimi przemyśleniami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me