Najlepsze motywy WordPress do projektowania wnętrz

Projektowanie wnętrz jest jednym z najbardziej wymagających intelektualnie i kreatywnych obszarów pracy, które zyskały na popularności po II wojnie światowej. Obejmuje projektowanie salonów, korytarzy, holów hotelowych, kuchni, umywalni, sypialni, werand, restauracji i kawiarni, a nawet projekt biblioteki publicznej.


Jeśli pracujesz dla agencji projektowania wnętrz, dokonałeś właściwego wyboru dla swojego oprogramowania CMS. WordPress jest  odpowiedz na wszystkie Twoje wymagania. Zacznijmy od prostych.

  • Ponieważ twoja agencja jest skoncentrowana projekt, nie możesz sobie pozwolić na przeciętnie wyglądającą witrynę WordPress z bezpłatnym motywem zainstalowanym na stronach innych osób.
  • Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz po zainstalowaniu WordPressa, jest dostosowanie konfiguracji.
  • Następną rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować nowy motyw.
  • Zanim to zrobisz, musisz znaleźć dobrze motyw dla Twojej agencji projektowania wnętrz. Żaden losowy motyw się nie nadaje!

Możemy Ci w tym pomóc. Dzisiaj przyjrzymy się kilku projektowanie wnętrz Motywy WordPress. Te motywy idealnie nadają się do prezentacji projektów wnętrz, takich jak przeróbki kuchni, przebudowa gabinetu, upiększanie salonu i inne projekty projektowe podjęte przez twoją agencję. Zacznijmy.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Total Simple Spaces

simple-spaces-total-wordpress-theme-demo

Motyw Total WordPress został stworzony przez nas, więc oczywiście będziemy go polecać! To nasz najpopularniejszy i jak dotąd modułowy motyw. Dzięki Total możesz stworzyć praktycznie dowolną stronę internetową za pomocą wszystkich zawartych ustawień Customizer i modułów budujących strony Visual Composer. Wersja demo Simply Spaces jest dobrym przykładem bardzo minimalistycznej i uproszczonej strony internetowej poświęconej projektowaniu wnętrz, którą możesz zaimportować za pomocą przykładowych danych, jeśli chcesz użyć jej jako startera lub możesz „zbudować” własną stronę od podstaw z motywem dodającym własne treści, jak chcesz, i poprawianie nagłówka, stopki, kolorów strony … itd., według własnych upodobań.

2. H&D

1. HD - Motyw WordPress do projektowania wnętrz

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jest to motyw premium, który najlepiej nadaje się do wyświetlania projektów wnętrz w salonie, głównie z wykorzystaniem wysokiej jakości mebli i antyków – najlepiej nadaje się dla klientów, którzy chcą nadać swojemu salonowi styl vintage. Temat wyróżnia się pod względem technicznym, prezentując siedem wariantów opcji układu strony docelowej, takich jak – układ o pełnej szerokości, układ paralaksy, układ suwaka wideo, rotator tekstu, menu pionowe, układ sklepu i wyśrodkowany układ logo. Motyw zawiera zaawansowane opcje motywów, takie jak pełna kontrola typografii, ikony gotowe do siatkówki, integracja WooCommerce i inne. Ma również 9 różnych układów portfolio do wyboru.

3. Wnętrze

Responsywny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Szablon firmy Interior Design Company firmy TemplateMonster został zbudowany w narzędziu do tworzenia stron Elementor, dzięki czemu możesz łatwo projektować własne układy, tak jak projektujesz wnętrze domu. Plus dodane funkcje za pośrednictwem podstawowego frameworka Cherry (takie jak członkowie zespołu, usługi, wyskakujące okienka, portfolio itp.) Ułatwiają tworzenie ważnych stron w celu prezentacji pracy projektowej, dodania personelu i uwzględnienia linków społecznościowych. Tematem jest również siatkówka gotowa na wysokiej jakości obrazy, reagująca na rozmiar urządzenia i dobrze udokumentowana.

4. Domik

2. Domik - Creative WP Responsive Architecture WP

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Domik ma czysty, elegancki i odważny wygląd, dzięki czemu jest idealny dla projektantów wnętrz i architektów – wszystkich, którzy potrzebują łatwego, atrakcyjnego i skutecznego sposobu dzielenia się pracą z klientami. Motyw ten zawiera wtyczkę do tworzenia stron z opcją przeciągania i upuszczania Visual Composer oraz czcionkę premium o nazwie Futura PT o wartości 20 USD. Myślę, że druga cecha, która sprawia, że ​​Domil jest unikalnym motywem na naszej liście.

Motyw jest oparty na frameworku Bootstrap 3, obsługuje przejścia stron AJAX (co oznacza, że ​​nie wymaga odświeżania strony podczas nawigacji między stronami) i obsługuje wiele opcji układu, nieograniczoną liczbę kolorów, ikony gotowe do siatkówki i wiele innych.

5. Innova

3. Innova - motyw WordPress CMS do wnętrz i mebli

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Temat ten został wydany po raz pierwszy w grudniu 2009 r. – prawie 6 lat temu! Nadal ten temat jest jednym z najczęściej pobieranych (prawie 600 razy) w tej kategorii! Motyw zawiera wiele opcji strony głównej i układu portfolio, z których wszystkie można replikować przy użyciu danych demo XML dostarczonych z motywem. Wtyczka SiteOrigin Page Builder jest zawarta w tym motywie, wraz ze ścisłą integracją WooCommerce, 10 niestandardowymi widgetami, niestandardowymi paskami bocznymi i możliwością tworzenia wielu portfeli za pomocą widgetu portfolio.

6. Archi

4. Archi - Motyw WordPress do projektowania wnętrz

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Archi jest najfajniejszym nowym dzieckiem w bloku. Posiada pełnoekranowe tło wideo HTML5, przewijanie paralaksy, WooCommerce integracja oraz w pełni responsywny wyświetlacz gotowy na siatkówkę. W przypadku opcji układu motyw obsługuje 8 stron głównych, 4 strony docelowe i 4 strony „wkrótce”. Motyw zawiera również Kompozytor wizualny i Slider Revolution wtyczki i jest gotowy do tłumaczenia za pomocą WPML podłącz.

7. Dysania

5. Dysania - responsywny, uniwersalny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dysania to czysty i nowoczesny motyw z motywem pogrubiony krój pisma koncentrując się na czytelności i typografii. Tematy są dostarczane z Galeria siatki Dysania i Suwak Zeusa wtyczka do obsługi modułowości. Szablon ma 20 różnych szablonów stron, 4 szablony stron „pojedynczych postów” wraz z niestandardowym szablonem strony 404 i ma wiele wbudowanych skrótów. Temat jest gotowy do tłumaczenia i zawiera dane demonstracyjne.

8. deKor

6. deKor - motyw WordPress do wnętrz

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw deKor to elegancko zaprojektowany motyw z wieloma dodatkami premium. Oprócz wszechobecnego suwaka Visual Composer i Revolution, ten motyw ma integrację z bbPress, WooCommerce, czcionkami Google, ikonami Awesome czcionek, WMPL i Mega Menu.

Motyw obsługuje również 5 różnych układów strony głównej (wszystkie w kategorii wnętrz mają na uwadze), czytelność tekstu RTL i 5 różnych schematów kolorów.

9. Płótno

7. Płótno Wnętrze i meble Portfolio WP Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Płótno to genialnie zaprojektowany motyw, który hojnie wykorzystuje układ ekranu do ulepszonej typografii. Dzięki integracji z WooCommerce motyw ten można wykorzystać nie tylko jako portfel wyposażenia wnętrz, ale także jako portfel mebli lub sklep. Otrzymasz również wtyczkę Full Screen Slider i Revolution Slider z tym motywem, w tym układ portfela w stylu kamieniarskim i albumy galerii. Motyw ma również dwa różne układy menu – domyślne menu górnego nagłówka i menu boczne. Masz również nawigację za pomocą klawiatury, integrację Google i Font Awesome w celu dodatkowego dostosowania.

10. ORIEL

8. ORIEL - Elastyczny motyw WordPress do projektowania wnętrz

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Oreil jest wyposażony w potężny panel administracyjny, który zapewnia nieograniczoną liczbę kolorów i opcji paska bocznego, responsywne karuzele, niestandardowe widżety i łatwe w użyciu skróty. Motyw jest w pełni kompatybilny z WPML, Contact Form 7, DV Gallery Plugin (wtyczka premium, która jest dołączona do tego motywu) oraz z plug-inem budującym strony SiteOrigin metodą przeciągnij i upuść.

11. Geometria

9. Geometria projektowanie wnętrz i sklep meblowy

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Geometria jest jedną z najlepiej zaprojektowanych wtyczek na tej liście. Możesz użyć tego motywu dla firmy zajmującej się projektowaniem wnętrz, agencji projektowania ogólnego, a także sklepu meblowego. Każda z tych kategorii ma specjalne elementy – takie jak pole oferty dla szablonu projektu wnętrza – które pomagają zwiększyć konwersję. Wtyczka zawiera wtyczki Visual Composer, Revolution Slider i Swiper Slider. Ma 4 układy strony głównej, 2 układy blogów, wiele widżetów i skrótów, a także gotowe do tłumaczenia!

12. Imponujące

10. Imponujący - wrażliwy na wnętrze motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zgodnie ze swoją nazwą, ten motyw ma wiele funkcji, w tym 2 typy portfolio, 3 niestandardowe formaty i typy postów, nieograniczoną liczbę pasków bocznych i kolorów oraz ponad 35 skrótów. Temat obejmuje również słynny Visual Composer, Slider Revolution i wtyczkę DVHC Forms. Otrzymujesz także pliki PSD i dane demonstracyjne motywów przy zakupie tego motywu.

13. Interia

11. Interia - responsywny motyw WordPress CMS

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Interia jest zasilany przez lekką wtyczkę SiteOrigin Page Builder, która pozwala tworzyć wspaniałe strony w ciągu kilku minut. Deweloper zapewnia fajną wtyczkę o nazwie „Kaya Interia Page Widget”, która będzie zawierać wszystkie niestandardowe widżety utworzone za pomocą tego motywu, dzięki czemu możesz łatwo przejść do innych motywów, zachowując dane bieżącego motywu. Motyw zapewnia również niestandardowe tło obrazu i wiele wtyczek suwaków, niestandardowy generator paska bocznego oraz w pełni zintegrowaną obsługę czcionek Google.

14. Nowoczesne wnętrza

12. Modern Word Responsive Theme WordPress 2

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nowoczesne wnętrze to elegancko zaprojektowany motyw z grafiką gotową na siatkówkę i zaawansowanymi opcjami stylizacji z pełnoekranowym suwakiem Flex. Program budujący strony G3 (dołączony do motywu) pomaga bez wysiłku tworzyć niestandardowe strony, a panel administracyjny motywu zapewnia dostęp jednym kliknięciem do głównych ustawień projektu motywu, takich jak zarządzanie kolorami i czcionkami.

15. Allston

Allston Contemporary Interior Design Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Allston WordPress został stworzony dla firm zajmujących się projektowaniem wnętrz i architekturą. Czysta i nowoczesna estetyka ułatwia wyróżnienie się w pracy. Skorzystaj z wbudowanych funkcji, takich jak narzędzie do tworzenia stron, prezentacja projektów, interaktywne pudełka, elementy infograficzne, typy nagłówków, niestandardowe kody krótkie i inne, aby stworzyć własny blog projektowy, portfolio, a nawet sklep internetowy. Motyw ten jest również wyposażony w Sider Revolution zapewniający wysokiej jakości, wspaniałe, animowane suwaki na dowolnej stronie lub postu.

16. Coca

Coca - WordPress do projektowania i architektury wnętrz

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Coca to motyw aranżacji wnętrz dla WordPress z ponad 18 układami strony głównej, potężnymi wtyczkami (program do tworzenia stron Visual Composer, Slider Revolution, Real 3D FlipBook, Image Map Pro, UpQode Google Maps), pełne wsparcie dla wtyczki e-commerce WooCommerce oraz konfigurowalne ustawienia motywu. Wszystko to i wiele więcej sprawia, że ​​Coca to świetny początek do stworzenia własnego CV, portfolio agencji internetowych, a nawet rozpoczęcia rynku projektowania, w którym sprzedajesz zalecane dekoracje. Twoje opcje są nieograniczone!

Mamy nadzieję, że udało nam się przedstawić Ci satysfakcjonującą kolekcję najlepszych szablonów do projektowania wnętrz dla WordPress. Jeśli znasz temat, który powinien znaleźć się na tej liście, daj nam znać.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me