Ponad 10 motywów WordPress do randkowych stron internetowych

Wszystko zaczyna się od daty.


My, ludzie, jesteśmy zwierzętami społecznymi. Kim jesteśmy bez towarzystwa innych? Nasze naturalne tendencje sprawiają, że chcemy towarzystwa wykraczającego poza „przyjaźń”. Chodzimy na randki, ponieważ chcemy poznać kogoś, z kim moglibyśmy się rozwijać, pielęgnować i oczekiwać więcej. Będąc jedną z najbardziej podstawowych ludzkich tendencji, proces randkowania nie jest dla nas stracony. Teraz, w erze cyfrowej, szukamy tej wyjątkowej osoby na wielu portalach towarzyskich. Dobrze wiedząc, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze, podana jest lista najnowszych i popularnych motywów WordPress Dating, które wydobędą ten dodatkowy kawałek w tobie!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Randki

responsive-dating-theme

Ta czysta i prosta opcja, ten internetowy serwis randkowy przechodzi do biznesu z minimalnym projektem, który przechodzi od razu do rzeczy. Użytkownicy mogą dołączyć do Twojej witryny randkowej, a nowi członkowie są wyświetlani na stronie głównej wraz z motywującym suwakiem tła, animowanymi elementami strony i nie tylko. Ponadto istnieją zaawansowane opcje motywów, które pomogą Ci stylizować motyw według własnych upodobań.

2. LoveStory

LoveStory - Randki Motyw WordPress

LoveStory, jeden z najpopularniejszych tematów randkowych na Themeforest, został zaprojektowany, aby pomóc ludziom znaleźć pasujące do nich osoby. Rozszerzone profile użytkowników ułatwiają znalezienie osoby, z którą będziesz kompatybilny, obsługa czatu ułatwia użytkownikom wzajemne poznawanie się, a obsługa opłat członkowskich oznacza, że ​​możesz nadal pomagać innym.

Pomyśl o tym temacie jako kompletnej aplikacji randkowej lub społecznościowej. LoveStory został zbudowany z kompleksowymi funkcjami dla członków i ich interakcji. Użytkownicy mogą zapisać się na członkostwo, płacić opłaty członkowskie, kupować i wysyłać wirtualne prezenty innym użytkownikom, dodawać informacje do swojego profilu (imię, zdjęcia, polubienia itp.) Oraz oczywiście spotykać się, wysyłać wiadomości i rozmawiać z innymi użytkownikami.

Ten motyw to świetny sposób na uruchomienie witryny społeczności. LoveStory ma responsywny układ, dzięki czemu Twoi członkowie mogą uzyskać dostęp do swoich stron na dowolnym urządzeniu, niezależnie od tego, czy korzystają z komputera stacjonarnego czy telefonu komórkowego. Dostępna jest również integracja logowania z Facebooka, aby ułatwić członkom korzystanie z Twojej witryny.

3. KLEO

KLEO - Motyw WordPress następnego poziomu

Dzięki pełnej obsłudze najnowszej wersji WordPress i BuddyPress, Kleo jest motywem do realizacji transakcji, gdy chcesz stworzyć sieć społecznościową online za pomocą WordPress. Motyw obejmuje łatwą stylizację za pomocą dostosowywania na żywo, zaawansowane wyszukiwanie BuddyPress, łatwe tabele cen i zarządzanie członkostwem, instalację strony demo za pomocą jednego kliknięcia i wiele więcej.

4. Słodka randka

Słodka randka - więcej niż motyw randkowy WordPress

Sweet Date to społeczność WordPress Theme idealna na fora internetowe, serwisy randkowe i witryny oparte na członkostwie. Połącz użytkowników i zachęć ich do rozmowy z tym tematem!

Sweet Date używa bbPress i BuddyPress do społeczności opartej na członkostwie. Użytkownicy mogą tworzyć profile, łączyć się ze sobą, zakładać fora i wiele więcej. Motyw ma nawet funkcje, które możesz włączyć, aby umożliwić użytkownikom zarejestrowanie się na swoje konto na Facebooku. Kolejną zabawną funkcją jest system dopasowywania, którego używa motyw, aby pomóc użytkownikom znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach.

Motyw ma również wiele świetnych opcji dostosowywania. Możesz wybrać układ w ramce lub na pełnej szerokości, różne opcje koloru tła, dodać niestandardową stronę logowania i użyć skrótów do tworzenia niestandardowych stron.

5. Brzytwa

Razor: najnowszy motyw WordPress

Razor to czysty i profesjonalny motyw WordPress, którego można użyć w witrynie dopasowywania. Motyw ma świetne funkcje do budowania strony internetowej społeczności, takie jak responsywne układy, obrazy siatkówki, narzędzie do tworzenia układów, narzędzie do tworzenia formularzy kontaktowych, obsługa bbPress i BuddyPress, wyskakujące formularze logowania, obsługa lokalizacji i tłumaczeń oraz wiele więcej.

6. Love Hearts

Love Hearts WordPress Theme

Motyw Love Hearts to słodki i ładny motyw do promowania twojego serwisu randkowego. Motyw zawiera sortowaną galerię profili, dzięki czemu użytkownicy mogą zobaczyć, kto jeszcze jest członkiem, i znaleźć własne dopasowanie. Integracja z mediami społecznościowymi, responsywny układ i pliki tłumaczeń są częścią tego, co czyni ten motyw niesamowitym wyborem.

7. Love Romance

Love Romance WordPress Theme

Love & Romance to piękny i nowoczesny motyw randkowy dla WordPress. Ten motyw zawiera wiele funkcji, które pomogą innym znaleźć swój jedyny. Dzięki opcjom wyświetlania ostatnio dodanych profili na stronie głównej, zaawansowanemu wyszukiwaniu strony głównej, opiniom szczęśliwych par, pełnym blogowi i stronom serwisowym, jest to solidny motyw dla Twojej firmy randkowej.,

8. Mingle

Mingle - uniwersalny motyw WordPress

Mingle to uniwersalny motyw WordPress z pełnym wsparciem BuddyPress. Oznacza to, że możesz użyć wszystkich niesamowitych opcji społecznościowych BuddyPress (takich jak profile użytkowników, grupy, prywatne wiadomości itp.), Aby stworzyć miejsce online, w którym ludzie mogą się połączyć. Dodatkowo opcje budowy i stylizacji sprawiają, że dostosowywanie nie stanowi żadnego problemu.

9. WildCommunity

WildCommunity - motyw BuddyPress

Połącz użytkowników z motywem WildCommunity WordPress. Ten gotowy motyw BuddyPress i bbPress daje grupie przyjaciół lub klientów zmianę w tworzeniu profili i łączeniu się z innymi użytkownikami za pośrednictwem wiadomości, forów i innych. Jeśli chcesz zbudować własną sieć społecznościową yoru, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie.

10. Randki

Randki Responsywny motyw WordPress

Ten responsywny motyw randkowy został przetestowany w różnych przeglądarkach i na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu ludzie mogą rejestrować się i uzyskiwać dostęp do swoich profili z dowolnego miejsca. Dzięki unikalnemu suwakowi strony głównej, odważnym czcionkom i kolorom oraz łatwemu w nawigacji układowi ten motyw z pewnością wyróżni Twoją witrynę randkową na tle innych.

11. Powitanie

Powitanie Responsywny motyw WordPress + BuddyPress

Powitanie to responsywny motyw gotowy na BuddyPress, który jest idealny do tworzenia internetowego centrum randkowego dla użytkowników. Ludzie mogą się rejestrować i rozmawiać ze sobą za pomocą forów, czatów, prywatnych wiadomości, grup i innych. Ponadto czysty wygląd, opcje układu i niestandardowy konstruktor formularzy kontaktowych to niesamowite dodatki, na które czekamy.

12. Social Buddy

Social Buddy - WordPress & BuddyPress Theme

Social Buddy jest po prostu tym – motywem WordPress stworzonym z myślą o użytkownikach społecznościowych. Dzięki wbudowanej obsłudze popularnych wtyczek BuddyPress i bbPress ten motyw jest responsywnym motywem społecznościowym, którego można używać do łączenia samotnych singli. Inne wspaniałe funkcje obejmują wspaniałe suwaki, łatwe opcje kolorów i niemarkowe opcje motywu.

13. Randki online

Randki online - motyw randkowy WordPress

Dating im for WordPress by PremiumPress jest wyposażony w 6 wstępnie zaprojektowanych układów, dzięki czemu możesz zainstalować motyw i uruchomić witrynę randkową. Szablon jest w pełni konfigurowalny, przyjazny dla SEO i obsługuje płatne członkostwa, profile, prywatne wiadomości, a nawet czaty wideo na żywo.

14. Agencja randkowa

Randki Responsywny motyw WordPress

Ten responsywny motyw randkowy WordPress to piękny sposób na promowanie twojego serwisu randkowego. Dzięki świetnym funkcjom, takim jak obrazy o pełnej szerokości, objaśnienia, najnowsze profile użytkowników, pełny blog i urocza stylizacja, ten motyw jest uroczą opcją.

15. Cinematix

Cinematix - motyw BuddyPress

Dzięki wsparciu bbPress i BuddyPress motyw Cinematix to sieć społecznościowa zamknięta w jednym motywie. Użytkownicy mogą się rejestrować, tworzyć profile i wysyłać wiadomości, korzystając z wbudowanych funkcji obsługiwanych przez motyw. Aha, a dzięki kompatybilności z WooCommerce możesz także sprzedawać członkostwa premium!

16. Ogółem

Łącznie przeciągnij i upuść motyw WordPress

Jak zawsze Total jest doskonałym wyborem dla każdego stylu strony internetowej. Jeśli tworzysz profesjonalną stronę z usługami dopasowania, możesz użyć Total i WooCommerce do sprzedaży pakietów randkowych. Lub jeśli zaczynasz korzystać z usługi szybkiego randkowania lub klubu, po prostu użyj Total i wtyczki Kalendarz wydarzeń, aby dodać wszystkie nadchodzące daty i spotkania. Plus ze wszystkimi zawartymi modułami, ikonami, wtyczkami premium i więcej Total jest idealny na każdą stronę, którą budujesz.

Podsumowanie

Bez względu na twoje potrzeby, istnieje motyw WordPress dla Ciebie! A jeśli nie możesz znaleźć czegoś, co kochasz, to wybór elastycznego motywu, takiego jak Total, jest zawsze doskonałym wyborem, ponieważ tak łatwo jest zmienić układ i strony w zależności od potrzeb. W WPExplorer mamy nadzieję, że mogliśmy pomóc Ci w znalezieniu motywu, który Ci się podoba! Daj nam znać, co myślisz. Miłego surfowania!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me