Zabawne wtyczki WordPress do ulepszenia witryny

Myślę, że zgodzisz się, kiedy powiem: jako początkujący stworzenie angażującej strony internetowej to jedno z zadań. Od czego w ogóle zaczynasz? A skoro nie znasz żadnych fajnych wtyczek WordPress, które wybierasz? Wiemy, że może to być mylące, ale zrelaksuj się.


Prawdopodobnie masz do czynienia z takimi pytaniami jak:

 • Jak sprawić, by moja strona była bardziej ekscytująca lub interaktywna?
 • Czy mogę poprawić moje współczynniki konwersji bez rozbijania banku?
 • Dlaczego mam tak wysokie współczynniki odrzuceń na mojej stronie WordPress? Mam na myśli, dlaczego wiele osób odwiedza twoją stronę i opuszcza ją niemal natychmiast?
 • Czy treść mojej witryny jest dobra, a co robię źle??
 • Czy angażowanie większej liczby osób odwiedzających Twoją witrynę wymaga dużo wysiłku (i czasu)??

Pozbądź się wszystkich pytań. Okazuje się, że możesz szybko zwiększyć interaktywność na swojej stronie dzięki kilku zabawnym wtyczkom WordPress! W rezultacie odwiedzający spędzają więcej czasu na Twojej stronie, co oznacza lepsze współczynniki konwersji i lepsze SEO WordPress.

Dzisiaj masz fajne wtyczki WordPress, aby zwiększyć zaangażowanie w swojej witrynie. Czytaj dalej, aby odkryć ponad 10 wtyczek, które naszym zdaniem są warte wypróbowania, mając na uwadze, że rynek zabawnych / dziwnych / interaktywnych wtyczek jest niewielki. Z tego powodu w komentarzach udostępnij swoje ulubione zabawne / dziwne wtyczki WordPress. Ale nie marnujmy ani sekundy, bawmy się dobrze!

Wszystkie wtyczki tutaj dodają element zabawy do Twojej witryny WordPress. I choć jest to niesamowite, są to również przedmioty użytkowe, które służą celowi funkcjonalnemu. Ponadto większość z nich jest darmowa, ale dla zaawansowanych użytkowników dostępne są opcje premium. Niezależnie od tego, czy wybierzesz darmową grę, czy wydasz trochę gotówki, wszystkie fajne wtyczki WordPress tutaj są pewnymi sposobami na zwiększenie zaangażowania na Twojej stronie WordPress.

Poza tym sprawmy, aby Twoja witryna WordPress była bardziej wciągająca.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Slider Hero

zabawa WordPress plugins suwak bohatera

W czasie mojej pracy z WordPressem natknąłem się na kilka doskonałych wtyczek do suwaków WordPress (czy ktokolwiek Slider Revolution?), Ale Slider Hero to coś innego. Między nami bez wahania spędziłem ponad 45 minut, grając z demami. Dlaczego? Są bardzo ekscytujące! Przez lata próbowałem wielu suwaków, ale nigdy nie spotkałem jeden.

Masz ochotę na Slider Hero, a ja nie żartuję. To niewątpliwie fajna wtyczka WordPress, ale jest też jedną z tych wtyczek, które spełniają funkcjonalną potrzebę.

Slider Hero nie jest typową wtyczką typu slider, nie jest. Dzięki nowym innowacyjnym efektom i funkcjom Slider Hero pomaga podwoić współczynniki konwersji. Wtyczka jest fantastyczna w angażowaniu odwiedzających na Twojej stronie WordPress bez wysiłku. Koncentruje się na wiadomości, a nie na prezentacji obrazu, jak wiele innych wtyczek do suwaków.

Nawet jeśli użytkownik początkowo nienawidzi Twojej witryny, może zacząć cieszyć się lub kliknąć suwaki. Kto wie? Być może odwiedzający uwielbia Twój produkt w mniej niż 45 minut. Widzisz co zrobiłem?

Najlepsze funkcje Slider Hero

 • 85+ imponujących efektów,
 • kreator filmowych intro,
 • 173+ gradientów tła,
 • obsługa wideo,
 • unikalne animacje tekstowe,
 • dekoracje na granicy,
 • szalone animacje CSS3 i JS, których nie znajdziesz nigdzie indziej,
 • Gotowy na Gutenberga,
 • w pełni responsywny,
 • a jeśli uwzględnimy wszystkie funkcje, lista będzie długa do przeczytania.

Najważniejsze jest to, że Slider Hero to super zabawna i ekscytująca wtyczka WordPress, która zwiększa zaangażowanie w witrynie WordPress.

Na WordPress.org dostępna jest darmowa wersja Slider Hero, którą dowiązaliśmy powyżej, ale gdybym był tobą, chętnie wybrałbym wersja premium bez zastrzeżeń.

Dlaczego to jest takie? Wersja premium oferuje więcej efektów i funkcji, a także wsparcie premium na wypadek, gdybyś potrzebował pomocy. Wszyscy wiemy, że wsparcie premium jest przydatne, zwłaszcza jeśli masz nie ma czasu na majsterkowanie przy sprawach technicznych.

Tak, zgadzam się z Tobą; czas to pieniądz. Slider Hero premium oszczędza czas i pieniądze, więc tak, 30 $ dolców, które płacisz za wersję premium, jest godną inwestycją.

myCRED

zabawne wtyczki wordpress mycred

Jak zwiększyć zaangażowanie i sprzedaż w witrynie WordPress przy mniejszym wysiłku marketingowym? To proste: tworzysz program lojalnościowy lub grywalizujesz swoją witrynę.

Program lojalnościowy pozwala nagradzać punkty użytkowników, którzy wykonali określone czynności. Mówimy o czynnościach takich jak logowanie, czytanie postu, kupowanie w twoim sklepie i tak dalej. Później użytkownicy mogą wykorzystać zdobyte punkty, aby dokończyć zakupy, uaktualnić członkostwo, uzyskać dostęp do treści premium i wykonać kilka innych pożądanych działań.

Z drugiej strony, gamifikacja zwiększa zaangażowanie i sprawia, że ​​Twoja strona jest przyjemna, dodając funkcje podobne do gier. Zasadniczo gamifikacja obejmuje przyznawanie punktów doświadczenia, rankingowanie użytkowników, znajdowanie obiektów, quizy, rywalizację i tak dalej.

Chodzi o to, że programy lojalnościowe i grywalizacja pomagają dodać element zabawy do Twojej witryny. A jeśli szukasz systemu nagród, z przyjemnością wskażemy Ci wtyczkę myCRED WordPress.

myCRED to najwyżej oceniany system zarządzania punktami, który zwiększa zaangażowanie w systemie WordPress. Innymi słowy, pomaga ci stworzyć program lojalnościowy i zintensyfikować witrynę WordPress za pomocą kilku kliknięć.

Ta zabawna wtyczka WordPress jest łatwa w konfiguracji i obsłudze oraz oferuje imponujący zestaw funkcji.

Najlepsze jest to, że myCRED jest bezpłatny, ale jeśli potrzebujesz więcej mocy, programista oferuje mnóstwo tanich dodatków premium. Dodatki premium obejmują między innymi grę loteryjną, zdrapki i koło fortuny.

myCRED bezproblemowo integruje się z Twoimi ulubionymi narzędziami, np. WooCommerce, PayPal, BuddyPress, Formularz kontaktowy 7, AffiliateWP i tak dalej. Jako taki, możesz stworzyć w pełni zintegrowany system nagród i zarządzać nim jak profesjonalista.

Zawartość interaktywna H5P

interaktywna zawartość h5p fajna wtyczka wordpress

Treści interaktywne zwiększają zaangażowanie w witrynie, zachęcając użytkowników do łączenia się z witryną. Im dłużej pozostają w witrynie, tym większe są szanse na przekształcenie zwykłych użytkowników w klientów.

W końcu mają coś fajnego do zrobienia na Twojej stronie, co budzi pozytywne uczucia do Twojej witryny. A jeśli kojarzą dobre uczucia z Twoją witryną, Twoja praca jest w połowie skończona.

Teraz, dzięki zabawnej wtyczce WordPress H5P, musisz tylko dowiedzieć się, w jaki sposób przyciągniesz użytkowników do swoich wezwań do działania. Dłuższe trzymanie ich w witrynie nie będzie już problemem z H5P.

H5P jest dostarczany z dużą liczbą interaktywnych elementów HTML5, takich jak:

 • interaktywne filmy
 • quiz osobowościowy lub arytmetyczny
 • gra pamięciowa
 • wykresy
 • punkty aktywne obrazu
 • kolaż
 • gra słowna sieci
 • Wirtualne środowiska 360 stopni
 • fiszki
 • i wiele więcej

Konfiguracja H5P na stronie WordPress jest tak prosta, jak ciasto. Wtyczka jest całkowicie bezpłatną i otwartą technologią. Jest również w pełni responsywny, co oznacza, że ​​Twoje treści świetnie wyglądają na wielu urządzeniach.

Podwyższone komentarze

podwyższone komentarze

Wcześniej omawialiśmy najlepsze wtyczki komentarzy WordPress, ale ta lista zawierała wtyczki, które tylko poprawiają obszar komentarzy. Nie omawialiśmy wtyczki, która ożywia Twoje posty za pomocą komentarzy.

Teraz podwyższone komentarze to ta wtyczka. Dzięki uczeniu maszynowemu i analizie języka możesz automatycznie dodać najbardziej odpowiedni i przemyślany komentarz w górnej części postu.

Co więcej, możesz kontrolować, gdzie komentarz pojawia się w poście za pomocą prostego krótkiego kodu. Tak czy inaczej komentarz pojawia się w formie pięknego cytatu. W razie potrzeby możesz dokładnie dostosować stylizację do swojej witryny.

Komentarze są znaczącą częścią każdego postu i głównie tam, gdzie użytkownicy wchodzą w interakcje. Jeśli chcesz zwiększyć interaktywność na swojej stronie WordPress, wtyczka Elevated Comments jest prawdziwym zwycięzcą.

Wtyczka ułatwia konwersację, pokazując najlepszy komentarz, jednocześnie łącząc się z sekcją komentarzy. Szybko rozpala dyskusję, a jednocześnie wygląda na łagodnego. To tak, jakby w poleceniu pojawił się komentarz, a nie po nim.

Lub, słowami dewelopera:

[Najlepszy] komentarz nie pozostaje już na dole strony. Został przeniesiony na szczyt, gdzie jest bardziej prawdopodobne, że zostanie zobaczony, przemyślony i na który odpowiedzieli. Fantastyczny! – Postmatic

Zabawne i funkcjonalne �� O tak, i całkowicie za darmo.

Wyzwalacze WP

wp wyzwala

Logika warunkowa oferuje wiele możliwości zwiększenia interaktywności w witrynie WordPress. Technologia działa jak: jeśli tak to, następnie że dzieje się. Innymi słowy, określony wyzwalacz aktywuje określone działanie.

Możesz użyć logiki warunkowej, aby zachęcić odwiedzających witrynę do aktywacji określonych działań, co prowadzi do większego zaangażowania. Jeśli dobrze wykonasz swoją pracę, możesz szybko przyciągnąć odwiedzających do swoich wezwań do działania.

Najlepsze jest to, że nie musisz edytować plików PHP, aby wykorzystać moc logiki warunkowej. Zamiast tego możesz skorzystać z wtyczki Premium WP Triggers i uzyskać logikę warunkową działającą dla Ciebie za pomocą kilku kliknięć.

Co możesz zrobić z WP Trigger:

 • Poprowadź odwiedzających na tajną stronę
 • Promuj tylko określone produkty
 • Twórz historie przygodowe
 • Twórz wirtualne polowania na padlinożerców
 • Podaj wyszukiwania kodu pocztowego w swojej witrynie
 • I większość rzeczy, które wymagają logiki warunkowej na stronie internetowej

Ale powyższa lista byłaby niejasna, gdybyśmy nie dodali kilku funkcji. Oto kilka funkcji, których możesz oczekiwać od WP Trigger:

 • Wiele symboli wieloznacznych oznacza, że ​​możesz tworzyć nieograniczone wyzwalacze
 • Gotowy na Gutenberga
 • Tekst zastępczy
 • Niekończące się style
 • Obsługa obrazów, filmów i tekstu
 • Skróty
 • E-mail marketing
 • Elastyczny projekt
 • Animacja wstrząsnąć
 • I wiele więcej

Najważniejsze jest to, że WP Triggers pomaga natychmiast dodać interaktywność do witryny WordPress. Nie musisz zagłębiać się w kod, aby wtyczka działała. Otrzymujesz intuicyjny interfejs do tworzenia wyzwalanych działań na swojej stronie internetowej w rekordowym czasie.

Generator awatarów SVG

Generator avatarów SVG

Czy chcesz dać odwiedzającym coś fajnego do zrobienia, aby Twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji? Oferowanie odwiedzającym szansy na tworzenie własnych awatarów jest doskonałym sposobem na dłuższe utrzymanie ich na stronie WordPress. Poza tym odwiedzający pokochają Twoją witrynę, ponieważ tworzą awatary do pobrania. To nie wszystko; mogą przesyłać awatary na Gravatar.com, aby używać ich w dowolnym miejscu, np. na twojej stronie internetowej.

Czy chcesz przyciągnąć odwiedzających i dać im powód, by pokochali Twoją witrynę? Jeśli to głośne tak, wtyczka SVG Avatars Generator firmy Dee Themes jest Twoim rozwiązaniem. Wtyczka pozwala odwiedzającym tworzyć awatary w formatach SVG lub PNG.

Awatary wyglądają niesamowicie w wielu przeglądarkach i urządzeniach, co jest idealne dla wrażliwych użytkowników. Ponadto użytkownicy mogą w dużym stopniu dostosowywać awatary dzięki intuicyjnemu interfejsowi.

Skonfigurowanie generatora awatarów SVG jest bardzo łatwe w duplikowaniu, nie potrzebujesz programisty. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować wtyczkę. Kolejny, umieść generator w dowolnym miejscu na swojej stronie za pomocą prostego krótkiego kodu. Po prostu kPamiętajmy, że SVG Avatars Generator to wysokiej jakości wtyczka WordPress.

imgMCE

fajne wtyczki wordpress imgmce

A kiedy myślisz, że widziałeś ostatnie zabawne wtyczki WordPress, imgMCE pojawia się wspaniale! Chłopaki, wtyczka jest większa niż edytor obrazów; to potężny kreator treści HTML5, który wysadzi. Twój. Umysł.

Będziesz miał doskonałe narzędzie do tworzenia takich elementów, jak GIF-y, interaktywne obrazy, animowane formularze i wiele więcej. Ponadto nie musisz edytować zdjęć w Photoshopie przed opublikowaniem. Dzięki imgMCE możesz edytować obrazy w locie podczas pisania.

Wtyczka oferuje fantastyczną listę funkcji, w tym:

 • przeciągnij i upuść edytor (co oznacza, że ​​nie potrzebujesz wiedzy na temat kodowania, aby budować zaskakujące elementy HTML5),
 • możliwość tworzenia imponujących animacji,
 • próbnik kolorów gradientu,
 • Ponad 600 czcionek Google,
 • integracja z twoimi ulubionymi narzędziami, takimi jak WooCommerce, bbPress, BuddyPress, WPBakery Page Builder, TinyMCE, Elementor i wiele więcej,
 • w pełni responsywny projekt,
 • Integracja API z Unsplash, Giphy, Flaticon i Font Awesome,
 • Możliwość tworzenia animowanych reklam HTML5,
 • warstwy
 • i wiele więcej

imgMCE zmieni sposób pracy z obrazami w WordPress. Wtyczka pomaga zwiększyć interaktywność i zwiększyć zaangażowanie w witrynie WordPress 10X. Jedynym ograniczeniem jest tylko twoja wyobraźnia.

Hotspotter obrazu

obraz hotspotter zabawa wtyczka wordpress

Czy prowadzisz witrynę z fotografiami? Jeśli tak, Image Hotspotter pomaga „… ulepszyć swoje posty WordPress za pomocą eleganckiego, responsywnego interfejsu użytkownika zorientowanego na obraz”.

W jaki sposób? Wtyczka pozwala stworzyć piękną, przyjazną dla użytkownika i interaktywną mapę obrazu, która sprawia, że ​​udostępnianie zdjęć i zdjęć jest niezwykle łatwe i przyjemne.

Najlepsze jest to, że nie musisz pisać ani jednego wiersza kodu; możesz utworzyć mapę przeciągania i upuszczania. Za pomocą kilku kliknięć możesz utworzyć klikalne punkty aktywne w swojej grafice, co otwiera wiele możliwości nie tylko dla fotografów, ale także innych właścicieli witryn.

Dzięki klikalnym punktom dostępowym możesz dostosowywać swoje mapy obrazów, aż do upuszczenia. Na przykład możesz dodać niestandardowy kod HTML do mapy obrazu, co pozwoli Ci połączyć obrazy z dowolną stroną w Twojej witrynie.

Ponadto możesz w znacznym stopniu dostosować mapę obrazu, aby zaprezentować swoją grafikę w wielkim stylu. Dysponując takimi opcjami (i nie tylko), możesz użyć Hotspottera obrazu, aby tworzyć historie, które zwiększają zaangażowanie w witrynie WordPress. Wtyczka jest łatwa do skonfigurowania, nie spodziewamy się żadnych problemów.

Deweloper oferuje trzy pakiety cenowe: licencję na jedną witrynę za 29,95 USD, pozwolenie na trzy witryny za 59,95 USD i nieograniczone korzystanie z witryny za 129,95 USD. Wybierz, co Ci odpowiada.

Prezentacja numeru licznika

zabawa licznik tematów WordPress

Szukasz pięknego sposobu na zaprezentowanie niezbędnych statystyk na swojej stronie WordPress? Jeśli tak, spodoba ci się wtyczka Counter Number Showcase, dzięki uprzejmości WPShopmart.

Umieszczanie doskonałych statystyk na stronie głównej zachęca odwiedzających do działania. Co więcej, możesz pokazać zabawne statystyki; wiesz, na przykład liczbę zwierząt w biurze, wypite filiżanki kawy i tak dalej.

Ponieważ jesteś kreatywny, wtyczka Counter Number Showcase to fajna wtyczka do angażowania i przekształcania odwiedzających w klientów. To niezwykły sposób na pokazanie siły przebicia. Możesz łatwo wyświetlić liczbę projektów, które masz pod pasem. Dodatkowo możesz pokazać rozmiar swojego zespołu, nagrody, pliki do pobrania itp.

Wtyczka Counter jest dostarczana z takimi funkcjami, jak w pełni responsywny i czysty design, konfigurowalne style, nieograniczona liczba liczników, przeciąganie i upuszczanie, skróty, elegancki interfejs użytkownika – nazwij wszystko.

Wtyczka oferuje doskonały smak, który jest dostarczany ze stylowym tłem, ponad 20 szablonami, opcją widgetu, paralaksą itp.

CommentPress Core

Komentator-rdzeń

CommentPress Core to idealne rozwiązanie do nauki online, kursów, współpracy przy projektach i witryn edukacyjnych. Oferuje wszystkie narzędzia potrzebne do zainicjowania rozmowy na materiałach szkoleniowych bez wydawania pieniędzy na programistów i pisania własnego kodu.

Jak działa wtyczka? Według Christiana Wacha, autora, CommentPress Core „… pozwala czytelnikom komentować na marginesach tekstu. Czytelnicy mogą komentować akapit po akapicie, wiersz po wierszu, blok po bloku lub zaznaczając tekst. ” Coś takiego:

commentpress-core-example

CommentPress Core to idealna wtyczka do tworzenia zaangażowanych społeczności wokół postów lub dokumentów na blogu. Nawiasem mówiąc, po sparowaniu wtyczki z BuddyPress jest to bardzo przydatne. Ponadto CommentPress Core pozwala…

… Adnotacje, połysk, warsztaty, debata: dzięki CommentPress Core możesz robić te wszystkie rzeczy na bardziej szczegółowym poziomie, zamieniając dokument w rozmowę. – Christian Wach

CommentPress Core to fantastyczna wtyczka do prowadzenia rozmowy w witrynie WordPress. Jednak wtyczka jest dostarczana z motywem do działania.

Nie martw się jednak; wtyczka zawiera trzy domyślne motywy na wypadek, gdybyś chciał zmienić układ. Ponadto dzięki niezbędnemu kodowaniu możesz dostosować projekt.

Quiz Cat

wordpress-quiz-cat

Na pewno chcesz Quiz Cat na swojej stronie, jeśli chcesz, aby miłośnicy quizów stali się regularnymi użytkownikami Twojej witryny. Możesz mieć dowolną liczbę quizów i wiele odpowiedzi przedstawionych jako wiele opcji.

Odpowiedzi na pytania wymagają odrobiny kreatywności ze strony administratora strony. Ale prawie wszystko inne zajmuje się wtyczką. Utwórz niestandardowe wiadomości, które będą flashowane po zakończeniu quizu. Różne wiadomości mogą być migane, jeśli odwiedzający nie może znaleźć właściwej odpowiedzi.

quiz-kot

Wersja premium wtyczki pomaga tworzyć lepsze quizy. Quizy osobowościowe i quizy oparte na obrazach są obsługiwane przez wersję premium. Zajmuje się także przechwytywaniem wiadomości e-mail i uprawnia do priorytetowego wsparcia przez e-mail.

Basen piłkarski

wordpress-piłka nożna-basen

Piłka nożna Nagrody zalogowani użytkownicy w Twojej witrynie, aby zagrać w fantastyczną grę futbolową z innymi użytkownikami. Przewidują wyniki i zdobywają punkty. Dodatkowe punkty są przyznawane za pytania bonusowe. Poziom interakcji jest podwyższony, ponieważ każdy gracz może przeglądać wyniki i tabele uczestników.

Baza danych zawiera informacje dotyczące Mistrzostw UEFA we Francji, ale można je bardzo dobrze zmienić dla każdego innego meczu.

basen do piłki nożnej

Tworzenie drużyn, dodawanie pytań premiowych, automatyczne obliczanie rankingów puli i pozycji zespołu, konfigurowalne opcje punktacji, dodatkowe strony z informacjami o drużynach sprawiają, że zabawa jest zabawą.


Mamy nadzieję, że znalazłeś dziś fajną i przydatną wtyczkę WordPress. Przy odrobinie kreatywności możesz skutecznie zwiększyć interaktywność na swojej stronie WordPress.

Która z Twoich ulubionych zabawnych wtyczek WordPress? Udostępnij poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me