„Jeśli chcesz rozwinąć swoją działalność, stworzenie efektywnej listy e-mail powinno być twoim najwyższym priorytetem.” – Oto rada, którą otrzymałem kilka lat temu, kiedy zacząłem blogować. I do dziś jest cenny.


Wielu z was może już zrozumieć, dlaczego jest to cenna rada. Gdy masz rosnącą listę zaufanych subskrybentów, łatwiej jest generować ruch i uzyskiwać więcej udostępnień społecznościowych w swoich najnowszych postach na blogu. Ponadto możesz zarabiać dobre pieniądze, wysyłając oferty specjalne na listę.

W tym artykule zamierzam udostępnić jedne z najlepszych darmowych i premium list budujących wtyczki do WordPress, które pomogą Ci wygenerować więcej subskrybentów przy mniejszym ruchu. Na liście umieściłem również kilka bezpłatnych wtyczek dla tych, którzy dopiero zaczynają blogowanie lub nie mają dodatkowych pieniędzy do wydania.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Getsitecontrol

Getsitecontrol - WordPress Popups, Optins, Ankiety i więcej

Świetna zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych profesjonalistów. Getsitecontrol to wszechstronna wtyczka do okien podręcznych, formularzy, ankiet i wezwań do działania, która pomaga szybko rozwinąć listę e-mail. Dzięki wszystkim wbudowanym funkcjom możesz zaprojektować idealne wyskakujące okienko lub formularz dla swoich indywidualnych potrzeb (nawet powiadomienie o plikach cookie).

Getsitecontrol oferuje łatwe w użyciu szablony widżetów, dzięki czemu można szybko tworzyć formularze optin. Po prostu wybierz szablon, którego chcesz użyć, i dostosuj kolory, tekst, animacje, a nawet pozycje elementów. Lub możesz zaprojektować własny formularz za pomocą niestandardowego CSS. Możesz także importować obrazy z Instagrama, dodawać elementy ankiety (pola wyboru, przyciski opcji, skale ocen) lub użyć interfejsu API, aby dodać zaawansowane funkcje do formularzy – na przykład wyświetlanie spersonalizowanych wiadomości dla odwiedzających. Gdy skończysz z widżetem, po prostu wstaw go do swojej witryny WordPress za pomocą wtyczki!

Ale to, co sprawia, że ​​Getsitecontrol jest wyjątkowym narzędziem do powiększania Twojej listy, to fakt, że jest on zintegrowany z 29 różnymi platformami marketingowymi. Dotyczy to Google Analytics, Convertkit, Drip, Hubspot, MailCHimp, Sendinblue, VerticalResponse i innych. A dla programistów jest także kilka haczyków internetowych, których można użyć do przeglądania danych w czasie rzeczywistym dla widżetów Getsitecontrol.

Funkcje:

 • Kreator formularzy krok po kroku
 • Opcje dostosowywania
 • Galeria szablonów z gotowymi układami
 • Wyjdź z celowego monitorowania, aby przechwycić potencjalnych klientów, zanim odejdą
 • Test podziału A / B dla maksymalnie 5 wariantów
 • Statystyki w czasie rzeczywistym oraz integracja z Google Analytics
 • Możliwość udostępniania formularzy subskrypcji przez bezpośredni link

Cena £: Plany zaczynają się od 9 USD / mc

2. MailOptin

MailOptin - Pop-upy, formularze e-mail Optin i biuletyny

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Aby rozwinąć listę e-mail, musisz skupić się na generowaniu potencjalnych klientów – a MailOptin właśnie to robi. Ta wtyczka zawiera potężny konstruktor formularzy, którego można używać do tworzenia różnych opcji dla swojej witryny. Dostosuj projekt formularza optin, tekst, pola, animacje, a nawet zdefiniuj reguły wyświetlania (takie jak wyzwalacz zamiaru wyjścia lub po określonym czasie w witrynie). Dzięki opcjom dla lightboxów, pasków powiadomień w treści (przed / po lub osadzonym w treści) oraz wielu innych, możesz łatwo utworzyć formularz wyboru odpowiedni dla odbiorców. A ponieważ istnieją wbudowane analizy i wsparcie dla testu podziału A / B, możesz naprawdę zoptymalizować swoją strategię, aby szybciej rozwijać listę e-mail.

Ale to nie wszystko – MailOptin oferuje integracje z niemal każdą usługą e-mail i CRM, o których możesz pomyśleć. Możesz łatwo połączyć swoje formularze wyboru z MailChimp, Campaign Monitor, aWeber, GetResponse, SendinBlue, MailPoet i innymi. MailOptin bezproblemowo współpracuje również z Google Analytics i popularnymi wtyczkami tłumaczeniowymi, Polylang i Weglot. Podczas gdy jest bezpłatny MailOptin Lite wersja dostępna na WordPress.org, potrzebujesz wersji premium, aby odblokować wszystkie niesamowite funkcje wtyczki.

Funkcje:

 • Wybierz style: lightbox, pasek powiadomień, widget paska bocznego, wsuwany, przed / po, wbudowany
 • Wyzwalacze: wyjście, czas spędzony w witrynie, odsłony strony, przewijanie, uruchamianie kliknięć, kierowanie na urządzenia
 • Działania powodujące konwersję z opcjami przekierowywania użytkowników do określonego adresu URL
 • Test podziału A / B dla optinów
 • Wykrywanie bloku reklam
 • Inteligentna ochrona przed spamem Honeypot
 • Integracja z popularnymi dostawcami poczty e-mail, CRMS, wtyczek tłumaczeniowych i Google Analytics
 • Zarządzanie biuletynami (w tym automatyzacja, planowanie i więcej)

Cena £: Począwszy od 79 USD rocznie

3. Rozkwit prowadzi

Rozkwit prowadzi

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Thrive Leads to wtyczka do tworzenia listy stworzona przez programistów Thrive Themes. Ta wtyczka jest bardzo przydatna i zawiera prawie każdy rodzaj formularzy akceptacji, o których możesz pomyśleć: możesz tworzyć wyskakujące okienka, formularze wsuwane, formularze w stylu wstążki, które pojawiają się u góry lub u dołu ekranu, 2-etapowe linki lub przyciski opt-in, formularze wypełniające ekran, formularz „Scroll Mat” podobny do maty powitalnej SumoMe, możesz wstawić formularze opt-in na dole wpisów, w obszarach widżetów lub w dowolnym miejscu w treści.

Szeroki wybór formularzy i dołączony edytor „przeciągnij i upuść” daje dużą elastyczność w tworzeniu i wyświetlaniu formularzy zgody na stronie. Jednak wszystkie główne funkcje reklamowane przez Thrive Leads mają związek z optymalizacją konwersji. Zaawansowane testy A / B i szczegółowe raporty są wbudowane we wtyczkę. Kolejną atrakcją jest fakt, że możesz automatycznie ukrywać formularze zgody dla odwiedzających, którzy subskrybowali już Twoją listę, a nawet wyświetlać alternatywną treść istniejącym subskrybentom, zamiast zwykłych formularzy zgody.

Funkcje:

 • Dziesiątki wstępnie zaprojektowanych szablonów + narzędzie do przeciągania i upuszczania szablonów
 • Każdy typ formularza akceptacji, o którym możesz pomyśleć
 • Funkcja tworzenia kopii zapasowych i eksportowania listy subskrybentów
 • A / B testuje różne formularze wyboru, różne oferty, różne typy formularzy i pozwala wtyczce automatycznie wybrać zwycięzcę
 • Wyświetl inne treści dla istniejących subskrybentów
 • Zakończ zamiar, SmartExit, wyzwalacze przewijania, wyzwalacze kliknięcia, wyzwalacze czasowe itp.
 • Wiele, wiele opcji animacji

Cena £: Począwszy od 59 USD rocznie

4. Sumo

Biuletyn SumoMe

Sumo od AppSumo to przydatna wtyczka do wyświetlania prostych okien podręcznych, która nie kosztuje ani jednego grosza. Zawiera mnóstwo wspaniałych funkcji, które normalnie znajdziesz w wtyczkach premium, takich jak OptinMonster lub Ninja Popups.

Jest to idealna wtyczka dla początkującego blogera lub kogoś, kto nie chce wydawać żadnych pieniędzy, ponieważ można ją łatwo zintegrować z darmową usługą autorespondera Mailchimp (dla 2000 subskrybentów). Chociaż e-maile są ograniczone do 12.000 miesięcznie. Mailchimp istnieje na rynku od tak dawna i ma reputację wysokiej jakości usług.

Uwaga: wymaga rejestracji konta w witrynie Sumo.

Funkcje:

 • Ładowanie asynchroniczne, które nie wpłynie na szybkość ładowania strony
 • Czas wybierania inteligentnego e-maila (np. Exit Monitor)
 • Ustaw własny czas popover
 • Pełna kontrola HTML zawartości popover
 • Przeglądaj statystyki subskrypcji e-mail przez cały czas

Cena £: Wolny

5. Przechwytywanie wiadomości e-mail WP

wp-emailcapture-wordpress-plugins

WP Email Capture jest tworzone przez mojego dobrego przyjaciela Rhysa Wynne’a. Wtyczka to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą korzystać z usług automatycznych odpowiedzi do zbierania e-maili. Dodaje formularz z 2 polami (nazwa i adres e-mail) do przechwytywania wiadomości e-mail.

Dużą różnicą w przypadku tej wtyczki jest to, że nie musisz wydawać pieniędzy na usługi stron trzecich (Aweber lub GetResponse), wszystko odbywa się bezpośrednio ze strony Ustawienia w WordPress. Darmowa wersja ma ograniczoną funkcjonalność, która może być przydatna, jeśli chcesz przetestować wtyczkę przed zakupem.

Funkcje:

 • Łatwo wyeksportuj listę do głównych usług autoresponderów
 • Wykorzystuje wewnętrzną funkcję WordPress do wysyłania wiadomości e-mail.
 • Podwójne włączenie weryfikacji
 • Utwórz wiele list dla swojej witryny
 • Śledź odwiedzających Twoją witrynę i skąd pochodzą Twoje rejestracje.
 • Obsługa niestandardowych typów postów

Cena £: Bezpłatny (z ograniczonymi funkcjami)

6. OptinMonster

OptinMonster WordPress Optin Forms

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

OptinMonster to kolejna potężna wtyczka, która bardzo ułatwia dodawanie stylowych formularzy wyskakujących. Pozwala także dodawać niestandardowe formularze poniżej postów, widżetów paska bocznego, stron, dołu strony i formularza wsuwanego. Można go łatwo opisać jako wtyczkę budującą listę All-in-one do WordPress, ale nie jest to dla wszystkich (przynajmniej nie dla tych, którzy dopiero zaczynają), ponieważ jest dość drogie w porównaniu do innych wtyczek w tym segmencie.

Na przykład – większość dostępnych na rynku wtyczek wyskakujących nie kosztuje więcej niż 50 USD, jedną z takich wtyczek są wyskakujące okienka Ninja, korzystałem z niej przez 6 miesięcy i nigdy nie miałem żadnych problemów. Ale cena nie jest jedyną rzeczą, która odróżnia OptinMonster od innych wtyczek, jest również wyposażona w technologię Exit-Intent, która wykrywa zachowanie odwiedzających i zachęca ich do ukierunkowanej kampanii w momencie, w którym mają zamiar wyjść. Myślę, że głównym powodem, dla którego wtyczka jest tak droga, jest to, że ma technologię zamiaru wyjścia, coś, co wcześniej można było znaleźć tylko w Bounce Exchange.

Funkcje:

 • Piękne wzory formularzy Optin
 • Łatwe testowanie różnych treści, nagłówków, układów i stylów za pomocą modułu testowego A / B
 • Exit Intent Technology
 • Analizuj kliknięcia, wyświetlenia i ogólne współczynniki konwersji dzięki naszym wbudowanym funkcjom analitycznym.

Cena £: 199 USD

7. Hello Bar

HelloBar

Hello Bar pozwala tworzyć piękne paski powiadomień, które są podświetlane u góry ekranu dla odwiedzających twoją stronę. Możesz użyć paska, aby wygenerować nowe potencjalne szanse za pośrednictwem lejka sprzedaży lub niestandardowego formularza optin.

Generuje niestandardowy kod, który można dodać za pomocą wtyczki WordPress, a jeśli nie chcesz używać wtyczki, możesz ręcznie wstawić kod do motywu. Obecnie jest ograniczony do 4 głównych usług automatycznego odpowiadania – Aweber, Mailchimp, Monitor kampanii i Stały kontakt.

Funkcje:

 • Wbudowana analityka
 • Dobrze zaprojektowane formularze Optin
 • Własna generacja wtyczki WordPress

Cena £: Bezpłatne do 10 kliknięć

Dostępna jest również wersja premium za 4,95 USD / miesiąc z dodatkowymi funkcjami – obsługa SSL, brak brandingu, kanały RSS i Twitter oraz do 100 kliknięć.

8. OptimizePress

Wtyczka członkowska OptimizePress WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

OptimizePress to moja ulubiona wtyczka WordPress, jeśli chodzi o tworzenie profesjonalnie wyglądających stron docelowych. Nie służy tylko do tworzenia stron docelowych i ścieżek sprzedaży; OptimizePress może być również wykorzystywany do tworzenia portali członkowskich.

Ma niezwykle łatwy w użyciu edytor przeciągnij i upuść, ale możesz także tworzyć strony docelowe bez konieczności zagłębiania się we wszystkie opcje.

Jedna wielka zaleta OP – zawiera dwie opcje, wtyczkę i motyw. Możesz użyć wersji wtyczki, jeśli chcesz zachować obecny projekt bloga.

Funkcje:

 • Przeciągnij i upuść edytor
 • Obsługa skrótów
 • Prosta integracja autorespondera
 • Łatwe do naśladowania samouczki i szkolenia
 • Zintegrowane funkcje SEO
 • Ponad 30 szablonów do wyboru

Cena £: 197 USD

9. Subskrybenci wiadomości e-mail i biuletyny

Zrzut ekranu przedstawiający wtyczkę subskrybentów i biuletynów e-mail.

Subskrybenci e-maili i biuletyny to darmowa wtyczka do e-maili, biuletynów i potencjalnych klientów. Chociaż nie jest tak dostosowywalny, jest to świetna, łatwa opcja wysyłania biuletynów za pomocą WordPress (chociaż zalecamy sprawdzenie tego artykułu na temat wtyczek biuletynu WordPress, aby uzyskać więcej opcji). Dzięki tym wtyczkom możesz wysyłać powiadomienia o artykułach, budować listę subskrybentów oraz dodawać pojedyncze i podwójne metody opt-in.

Ta wtyczka nie jest najbardziej dostosowywana zewnętrznie, ale jest świetną opcją na początek, jeśli nie chcesz korzystać z platformy takiej jak MailChimp lub MadMimi.

Funkcje:

 • Zachowaj swoje dane na serwerze
 • Twórz nieograniczoną liczbę formularzy, szablonów e-mail i powiadomień
 • Gotowy na RODO
 • Automatyczny powitalny e-mail
 • Łatwy w użyciu edytor HTML

Cena £: Wolny

10. Formy ninja

Zrzut ekranu wtyczki Ninja Forms.

Ninja Forms Lite jest ściśle narzędziem do tworzenia formularzy, ale zawiera własną integrację list subskrybentów premium w postaci MailChimp, dodatek, który zaczyna się od 29 USD.

Kiedyś skonfiguruj MailChimp z formularzami Ninja, to rozszerzenie pozwala ci tworzyć formularze dla twojego konta MailChimp, wykorzystując moc i elastyczność zapewnianą przez Ninja Forms.

Potrzebujesz dodatku do skonfigurowania listy subskrybentów za pomocą tej wtyczki, ale funkcje, które oferuje są warte rozsądnego kosztu. Co więcej, własna funkcjonalność Ninja Forms umożliwia tworzenie przyciągających wzrok formularzy subskrypcji za pomocą potężnego kreatora przeciągania i upuszczania.

Funkcje:

 • Konfigurowalne formularze subskrypcji
 • Gotowe szablony
 • Przeciągnij i upuść konstruktora formularzy
 • Subskrybenci grupy
 • Wiele subskrypcji MailChimp na formularz
 • Opcja importu / eksportu listy subskrybentów

Cena £: 29 USD (za dodatek MailChimp – sama Forma Ninja jest bezpłatna)

11. Jetpack

Wtyczka Jetpack WordPress

Ostatni na naszej liście jest Jetpack – opracowany przez Automattic, tę samą firmę, która stoi za WordPress. Jego Moduł subskrypcji umożliwia odwiedzającym zapisanie się na aktualizacje e-mailem bezpośrednio z Twojego bloga. Twoi subskrybenci zostaną zaktualizowani, gdy pojawią się nowe posty na blogu, oraz gdy nowe komentarze zostaną dodane do obserwowanego postu.

Nie ma możliwości wyeksportowania całej listy subskrybentów za pomocą Jetpack, ale możesz wyeksportować informacje o tych, którzy zarejestrowali się przy użyciu swoich adresów e-mail zamiast konta WordPress. Jeśli podoba Ci się perspektywa obsługi twoich subskrypcji, Jetpack może być idealny. Co więcej, łatwość obsługi i szeroki zakres opcji subskrypcji sprawiają, że jest to cenna wtyczka, a wersja premium oferuje jeszcze więcej funkcji.

Funkcje:

 • Szybka konfiguracja (szczególnie jeśli już używasz Jetpack na swojej stronie)
 • Łatwe opcje „subskrybuj stronę” i „subskrybuj komentarze”
 • Widżet formularza subskrypcji
 • Shortcode, aby dodać formularz do postów i stron

Cena £: Wolny

Dlaczego budowanie listy e-mail jest tak ważne?

WPExplorer Newsletter Formularz rejestracyjny

W WPExplorer chcemy uprościć sprawę, wybierając generowanie subskrybentów za pomocą formularza rejestracji na pasku bocznym.

Lista subskrypcji e-mail (lub biuletynów) jest dokładnie tak, jak to brzmi – lista klientów lub klientów, którzy zdecydowali się otrzymywać od ciebie e-maile marketingowe. Czy kiedykolwiek otrzymałeś biuletyny lub oferty specjalne ze swojego ulubionego sklepu przez e-mail? Jeśli tak, to prawdopodobnie dlatego, że jesteś częścią ich listy subskrypcji.

Chociaż te e-maile mogą wydawać się uciążliwe, gdy otrzymasz ich zbyt wiele, z perspektywy biznesowej są one przydatnym narzędziem. Dzięki liście subskrybentów będziesz mógł:

 • Generuj więcej konwersji i sprzedaży. Im więcej osób zobaczy Twoje oferty i wezwania do działania, tym więcej zakupów i rejestracji powinieneś przyciągnąć. Weźmy na przykład Amazon: jednym ze sposobów, dzięki którym możesz nadal kupować produkty, jest regularne wysyłanie e-maili z ofertami.
 • Zwiększ ruch. Za każdym razem, gdy publikujesz nowy post lub aktualizujesz witrynę o ważne informacje, możesz natychmiast powiadomić subskrybentów. Powinno to pomóc zwiększyć powtarzalny ruch i utrzymać zaangażowanie odbiorców w twoich treściach.

Zaletą listy subskrybentów jest to, że umożliwia ona bezpośredni kontakt z odbiorcami. Nie ma w tym żadnego pośrednika i nie musisz się upewnić, że przestrzegasz różnych zasad i wytycznych platform mediów społecznościowych. Masz kontrolę nad swoją listą i możesz jej używać w sposób, który jest najlepszy dla Ciebie i Twoich subskrybentów.

Na szczęście dzięki jednej lub dwóch wtyczkom z pewnością zwiększysz liczbę subskrybentów listy e-mail. Jeśli korzystałeś z którejkolwiek z tych wtyczek, daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy. Lub jeśli masz rekomendację wtyczki, którą powinniśmy dodać, daj nam znać, co to jest i dlaczego!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me