Nie ma nic bardziej ekscytującego niż wybranie go na własną rękę jako freelancer. Bycie własnym szefem, choć pełne ryzyka i obowiązków, jest jednym z najbardziej satysfakcjonujących zawodów, jakie możesz wybrać. Jednym z wyżej wymienionych obowiązków jest tworzenie własnej strony internetowej i zarządzanie nią. Jeśli nie jesteś niezależnym projektantem stron internetowych, może się to wydawać zniechęcającym zadaniem, ale nie musi tak być. Dostępnych jest mnóstwo niesamowitych motywów WordPress premium, których można użyć do stworzenia witryny w mgnieniu oka. Rzuć okiem na niektóre z naszych najlepszych motywów WordPress dla freelancerów.


Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Alona

alona-wp-theme

Alona to piękny motyw portfolio, który obejmuje 4 wspaniałe portfolio, wiele prezentacji graficznych (siatka, suwak lub wideo), integrację ikon FontAwesome, niestandardowe czcionki Google i wiele innych. Ten motyw jest świetną opcją do stworzenia profesjonalnego i imponującego portfolio online, aby przyciągnąć klientów i przekonać motyw do zatrudnienia!

2. Flatiron

flatiron-minimal-business-theme

Flatiron to bardzo prosty i czysty biznesowy motyw WordPress stworzony przez WPExplorer. Szablon jest dostępny w sprzedaży na Creative Market w bardzo przystępnej cenie i zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć bardzo czystą i minimalną witrynę korporacyjną / biznesową, która jest idealna dla freelancerów, aby pochwalić się swoją pracą i umiejętnościami.

3. Diament

diament-wp-motyw

Diament to uniwersalny motyw WordPress, którego można użyć do stworzenia witryny dla swojej firmy w mgnieniu oka. Motyw jest w pełni zintegrowany z WooCommerce, jeśli chcesz sprzedawać jakiekolwiek produkty w swojej witrynie, zawiera wiele szablonów strony głównej, aby konfiguracja była prosta, a także mnóstwo dodatkowych funkcji, dzięki którym Twoja strona internetowa naprawdę popisuje się twoją pracą (jak paralaksa suwaki, katalog niestandardowy i więcej).

4. Razem

total-wp-theme

Total to kolejna solidna opcja dla witryny freelancera lub agencji. Nasz Total Framework zawiera super prosty kreator przeciągania i upuszczania, którego można używać do tworzenia niestandardowych stron głównych, strony o nas, elementów portfolio, jedynego w swoim rodzaju bloga, stron usług lub czegokolwiek innego bez konieczności znajomości kodu. Opcje ikon czcionek, niestandardowe kolory, układ pełny lub w ramce i wiele innych sprawiają, że jest to naprawdę nieograniczony motyw podczas tworzenia własnej strony internetowej.

5. Sekcja

sekcja-wp-motyw

Sekcja to oszałamiający portfel kamieniarski Themes Kingdom, który został praktycznie stworzony dla freelancerów. Portfolio kamieniarskie, niestandardowy blog, responsywny projekt, łatwe w użyciu szablony stron i inne wspaniałe funkcje sprawiają, że jest to świetny motyw dla niezależnych blogerów, projektantów, fotografów i innych osób.

6. Oswald

oswald-wp-theme

Oswald to kolejny fantastyczny motyw do stworzenia własnej firmy lub wznowienia strony internetowej. Opcje nieograniczonej liczby kolorów, czcionek Google, ikon FontAwesome, niestandardowych skrótów, obrazów i filmów paralaksy, filtrowalnego portfolio, a nawet panelu opcji motywu są upieczone w tym pięknym minimalistycznym motywie.

7. Centryczny

centric-wp-theme

Rozmawialiśmy już o Genesis Framework, a Centric to potomny motyw Genesis, który jest idealny do tworzenia stron docelowych dla małych firm lub produktów. Ten motyw potomny dodaje 7 kolorów skór, niestandardowe tła, niestandardowe nagłówki i wiele innych, dzięki czemu możesz w kilka minut zaprojektować stronę przyciągającą uwagę.

8. SinglePage

single-page-wp-theme

Potrzebujesz witryny w stylu strony docelowej dla swoich produktów lub usług? Nie ma problemu – Single Page to niesamowita opcja do budowania własnej responsywnej strony internetowej. Wystarczy zainstalować motyw i użyć opcji niestandardowego logo, niestandardowych kolorów, responsywnych suwaków i niestandardowych czcionek, aby stworzyć własną jedyną w swoim rodzaju stronę internetową.

9. Freelancer

freelancer-wp-theme

Mówimy o motywach dla freelancerów, więc nie mogliśmy przegapić motywu Freelancer od ThemeFuse. Temat ten został stworzony dosłownie dla freelancerów z jedną stroną, portfolio, usługami, sekcją o mnie, pięknym blogiem i oczywiście formularzem kontaktowym. Ten piękny motyw gotowy na siatkówkę to świetny sposób na promocję siebie i swojej firmy.

10. Wątek

Temat wątku wp

Wątek to odważny i elegancki motyw idealny na stronę freelancerów. Zainstaluj motyw i użyj konstruktora do tworzenia niestandardowych stron. Ajaxed strony projektu, efekty obrazu paralaksy oraz jedna lub wiele opcji układu strony to tylko niektóre z unikalnych opcji zawartych w motywie, których możesz użyć dla swojej niesamowitej strony niestandardowej.

11. Zbiorowe

zbiorowy wp-motyw

Collective by ThemeFuse to kolejna niesamowita opcja do stworzenia własnej witryny freelancerów lub agencji. Motyw ma wszystkie funkcje, których potrzebujesz, bez wzdęć. Opcje banerów reklamowych, pasków bocznych, kolorów, tła, mega menu i układów są całkowicie łatwymi sposobami personalizacji motywu dla Twojej firmy.

12. CleanPort

cleanport-wp-theme

Ten stylowy motyw to świetny sposób na pokazanie, jak dobrze robisz to, co robisz. CleanBold zawiera wbudowane opcje w personalizatorze Live WordPress Theme, dzięki czemu możesz szybko i łatwo zmieniać kolory, logo, suwaki, czcionki i więcej za pomocą kilku kliknięć przycisku. Istnieje również integracja społeczna, aby Twoi klienci mogli łatwo śledzić Cię na Twitterze, Facebooku itp.

13. Uruchamianie

startup-wp-theme

Motyw StartingUp to świetny szablon do użycia w witrynie, zwłaszcza jeśli dopiero zaczynasz. Ten motyw ułatwia nowym lub małym firmom zbudowanie imponującej witryny bez konieczności zatrudniania projektanta stron internetowych. StartUp obejmuje opcje portfela, wsparcie e-commerce (dzięki czemu możesz sprzedawać własne towary), wiele skórek motywu, łatwe opcje kolorów i czcionek i więcej.

14. WIĘCEJ

MORE-wp-theme

WIĘCEJ to piękny motyw WordPress idealny dla kreatywnych profesjonalistów. Ten motyw ma świetne funkcje, które każdy freelancer lub agencja chciałaby zbudować swoją stronę internetową. Funkcje, takie jak pokazy slajdów, karuzele dla klientów, suwaki paralaksy, nieograniczona liczba kolorów i inne, świetnie nadają się do tworzenia niestandardowych witryn, które zrobią wrażenie na klientach.

15. Divi

divi-wp-theme

Divi musiała być na tej liście. Pełna funkcji Divi to elastyczny motyw, którego można używać do tworzenia wielu rodzajów stron internetowych. Możesz użyć gotowych układów, niestandardowego konstruktora Divi, niestandardowych typów postów i innych elementów, aby stworzyć witrynę pikselową.

16. CleanBold

cleanbold-wp-theme

CleanBold to prosty i (zgadłeś) odważny motyw WordPress z mnóstwem białych znaków, które możesz wykorzystać do zaprezentowania swojej pracy lub firmy. Motyw zawiera oszałamiającą stronę główną, piękne portfolio i oczywiście wspaniały blog, za pomocą którego możesz dzielić się najnowszymi wiadomościami z czytelnikami i klientami.

17. Korporacja

motyw korporacyjny wp

Przejdź do biznesu i kasy Corporate, czysty uniwersalny motyw Themify, którego możesz użyć do zbudowania dowolnego rodzaju profesjonalnej strony internetowej. Themify Builder ułatwia tworzenie niestandardowych układów, a zawarte w nim opcje czcionek, menu, kolorów, niestandardowych widżetów, obrazów tła i wideo znacznie ułatwiają.

18. Macho

motyw macho-wp

Macho to kolejny świetny motyw, za pomocą którego możesz zbudować elegancką stronę internetową, aby zaimponować swoim klientom. Funkcje obejmują opcje czcionek Google, łatwe w użyciu szablony stron, wbudowane opcje SEO, portfele lightbox, 7 darmowych wtyczek i wiele więcej. Ponadto ten temat obejmuje obsługę Easy Digital Downloads, dzięki czemu możesz sprzedawać wszystkie obrazy, e-książki, filmy lub inne towary cyfrowe, które chcesz.

Podsumowując

Oczywiście istnieje tysiące motywów do wyboru, ale to tylko niektóre z naszych ulubionych. Mamy nadzieję, że znajdziesz coś, co lubisz! A jeśli uważasz, że przegapiliśmy naprawdę niesamowity motyw idealny dla freelancerów lub małych firm, zostaw nam notatkę w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me