Najlepszy zespół WordPress prezentuje wtyczki w 2018 roku

Żaden klient nie lubi zajmować się zautomatyzowanym systemem. Skrzynki czatowe, automatyczne odpowiedzi, wiadomości typu „nie odpowiadaj” – całkowicie usuwają osobisty charakter. Chociaż nie jest łatwo tego uniknąć w zautomatyzowanym środowisku, możemy spróbować uczynić to wszystko mniej bezosobowym. Jednym ze sposobów jest profilowanie członków zespołu w witrynie za pomocą wtyczek do prezentacji zespołu WordPress. W ten sposób użytkownicy mogą umieścić twarz na drugim końcu telefonu lub e-maila.


Twoi pracownicy są główną siłą Twojej organizacji. Powiadomienie użytkowników o Twoich pracownikach da im pewność, że poradzą sobie z Tobą, i zwiększy poziomy zaufania.

Jasne, strona O mnie to dobre miejsce do wyjaśnienia klientom, co może zrobić Twoja firma. Możesz jednak pójść o krok dalej i dodać strony profilowe, które prezentują członków Twojego zespołu. Dzięki temu klienci wiedzą, że masz ludzi do wykonania pracy. Te dedykowane strony członków pomagają również kierować komunikację do właściwej osoby, aby zapewnić lepszą obsługę.

Tworzenie biografii może być dość łatwe, ale jej kompletowanie i atrakcyjne wyświetlanie wymaga większego wysiłku. Dotyczy to szczególnie dużych i różnorodnych zespołów. Wtyczki mogą wiele zrobić, jeśli chodzi o strony profilu – twórz i aktualizuj biografie, twórz strony zespołu i dodawaj członków do stron zespołu. Są dobre zarówno dla małych grup, jak i dużych organizacji z wieloma zespołami. Ponadto wtyczki te reagują, więc użytkownicy mogą je przeglądać z dowolnego urządzenia.

Zobaczmy niektóre z naszych ulubionych zespołów WordPress, które prezentują wtyczki Twoim pracownikom.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Prezentacja zespołu kreatywnego dla wtyczki WordPress Premium

Kreatywna prezentacja zespołu to świetna opcja do zaprojektowania profesjonalnego i (zgadłeś) kreatywnego wyświetlania członków zespołu. Wtyczka jest wyposażona w 6 konfigurowalnych i responsywnych układów, w tym mozaiki, kwadratowe i kołowe siatki, suwak, animację fal, sześciokąt i podgląd liniowy (możesz je sprawdzić w strona demo).

Prezentacja zespołu kreatywnego dla wtyczki WordPress Premium

Co najważniejsze, dostosowywanie jest łatwe dzięki dołączonemu panelowi sterowania. Wybieraj kolory dla wierszy, nagłówków, nazw, tytułów i innych elementów, korzystając z intuicyjnego wyboru kolorów. Przeciągnij i upuść członków zespołu, aby zmienić ich kolejność. Dodaj nieograniczoną liczbę umiejętności dla każdego członka zespołu, w tym ich linki społecznościowe.

Kreatywna prezentacja zespołu jest również w pełni kompatybilna z popularnym narzędziem do tworzenia stron WP Bakery, dzięki czemu możesz łatwo wstawiać wizytówkę zespołu na dowolnej stronie podczas tworzenia witryny. Inne funkcje, takie jak integracja Font Awesome, obsługa RTL i obsługa premium czynią tę wtyczkę prezentacyjną doskonałą opcją dla każdej profesjonalnej strony internetowej.

2. Zespół AWSM Showcase Free & Premium WordPress Plugin

Zespół AWSM ułatwia tworzenie i zarządzanie zespołem oraz prezentowanie go na WordPress. Po zainstalowaniu wtyczki element zespołu AWSM pojawi się na pasku bocznym administratora.

Zespół AWSM prezentuje bezpłatną wtyczkę WordPress

Na początku będziesz chciał utworzyć pojedyncze strony profilu członka ze szczegółami, takimi jak imię i nazwisko, opis i dane kontaktowe. Strony te służą również jako podstawowy szablon, który może być wykorzystywany przez każdego członka do tworzenia biografii. Gdy strony członków będą gotowe, możesz rozpocząć tworzenie zespołu lub zespołów, dodając profile członków. Możesz także skonfigurować wygląd każdej strony zespołu.

Dostępne są trzy ustawienia wstępne (karta, tabela, lista) i możesz wybrać dowolne, aby wyświetlić członków zespołu. Każdy zestaw zawiera kilka opcji stylizacji, a także opcję dostosowania za pomocą CSS. Wtyczka jest responsywna i obsługuje dotyk.

Przejść na wersje Pro

AWSM Team Showcase Pro WordPress Plugin

Zespół WordPress prezentuje wtyczki (podobnie jak większość wtyczek), aktualizacja do wersji premium wtyczki oznacza więcej funkcji i priorytetowe wsparcie ze strony programisty. Wersja Pro wtyczki oferuje więcej funkcji, które pomogą Ci lepiej pokazać swój niesamowity zespół. 5 dodatkowych ustawień wstępnych i wiele opcji stylizacji ułatwia zaprojektowanie swojej wizytówki. Obsługuje również program Visual Page Builder WPBakery, dzięki czemu można łatwo dodawać lub wstawiać zespoły w dowolnym motywie.

3. Team Builder – Poznaj wtyczkę Team Premium WordPress

Team Builder jest wyposażony w potężny kreator administracyjny, obsługę WPBakery Visual Page Builder oraz szereg skrótów, które pozwalają zbudować atrakcyjny wyświetlacz dla twojego zespołu w bardzo krótkim czasie. Wtyczka może wyświetlać twój zespół w siatce, tabeli, suwaku lub widżecie.

Team Builder - Poznaj wtyczkę Team Premium WordPress

Przesuwne panele w 5 motywach stanowią przyjemne tło dla prezentacji Twojego zespołu. Kreator wizualny, funkcja przeciągania i upuszczania oraz liczne opcje dostosowywania sprawiają, że budowanie stron zespołu jest przyjemnym ćwiczeniem. Dołączone są gotowe układy z różnymi ustawieniami stylu, a także pasek ikon społecznościowych z opcjami stylizacji. Będziesz mógł dostosować czcionki, kolory, odstępy i rozmieszczenie różnych elementów. Możesz także dodać fantazyjne efekty aktywowania, a także niestandardowy adres URL dla każdego członka.

Członkowie mogą być oznaczani, dzięki czemu widzowie mogą filtrować pracowników według działów lub zespołów. Paski umiejętności lub gwiazdki pomagają oceniać pracowników i budować karty ze szczegółami takimi jak e-mail, telefon, Skype, strona internetowa, biografia, slogan lub lokalizacja. Dane pracowników mogą być również przechowywane jako kontakty, co jest niesamowitą funkcją do znalezienia we wtyczkach zespołu WordPress.

4. Członkowie zespołu Free & Pro WordPress Plugin

Kolejna z naszych najlepszych wtyczek do prezentacji zespołu o nazwie Członkowie zespołu dostępna jest w dwóch wersjach bezpłatnej i premium.

Członkowie zespołu Bezpłatna wtyczka WordPress

Zaczynając od elementu Teams na pulpicie WordPress, możesz dodawać członków do swojego zespołu z ich zdjęciami, pozycją, biografią i profilami społecznościowymi. Każdy członek może mieć trzy linki społecznościowe i możesz wyświetlić do czterech członków w jednym wierszu. Można przedstawić dowolną liczbę członków zespołu.

Wtyczka jest również w pełni responsywna, a dzięki dołączonym łatwym w użyciu skrótom, które można po prostu skopiować i stronę, można łatwo wyświetlać członków zespołu w dowolnym miejscu w witrynie.

Przejść na wersje Pro

Darko Team Members Pro WordPress Plugin

Wersja Team Members PRO dodaje więcej funkcji i opcji. Każdy członek może mieć inny kolor, a maksymalnie pięciu członków może znaleźć miejsce w jednym rzędzie. Po najechaniu myszką może pojawić się drugie zdjęcie lub może zostać wyświetlony link z informacjami. Możesz dodawać filtry do swoich zdjęć i wybierać opcje projektowania, takie jak zdjęcia kwadratowe lub okrągłe, dodawać lub pomijać ramki. Możesz także wybrać kolory pasujące do Twojej marki.

5. Team Showcase Premium WordPress Plugin

Team Showcase Wtyczka WordPress to wtyczka premium, której można używać do wyświetlania wszelkiego rodzaju treści, w tym obrazów i tekstu. Biorąc pod uwagę zakres funkcji, które oferuje, dobrze jest zaprezentować swój zespół.

Team Showcase Premium WordPress Plugin

Dostępne są wstępnie zbudowane opcje układu i można dostosować układy, wybierając opcje. Dziesiątki układu i kombinacji układów są możliwe przy użyciu formatów siatki lub tabeli. Siatki są responsywne i mogą zawierać informacje o każdym elemencie lub informacje mogą pojawiać się po najechaniu myszą.

Tabele też reagują, ale wyróżnia się układ pagera. W tym formacie zdjęcia są raczej małe, ale po kliknięciu będą wyświetlane w powiększeniu w wyznaczonym obszarze. To ustawienie jest idealne do wyświetlania dużej liczby członków zespołu na mniejszej powierzchni ekranu. Jednocześnie użytkownicy mogą kliknąć dowolnego członka, aby zobaczyć więcej szczegółów.

Wtyczka umożliwia kategoryzowanie członków i stosowanie filtrów, aby umożliwić użytkownikom przeglądanie członków w dowolnym zespole lub pozycji. Jest kompatybilny z WPBakery Visual Page Builder, pomagając wizualnie budować strony zespołu za pomocą przeciągania i upuszczania, aby umieścić członków w dowolnej kolejności wyświetlania. Każdy członek może mieć własną stronę, a domyślny rozmiar obrazu można zmienić. Jest także gotowy na widżety, łatwy w użyciu i dostosowywany.

6. Modern Team Showcase Premium WordPress Plugin

Nowoczesny zespół Prezentacja daje do wyboru dziesięć responsywnych ustawień wstępnych, których można użyć do umieszczenia profili członków. Poza tym możesz wygodnie edytować te ustawienia wstępne za pomocą edytora szablonów wizualnych. Łatwość edytowania pomaga tworzyć i odtwarzać profile członków i zespołów oraz umieszczać je w witrynie w bardzo krótkim czasie.

Modern Team Showcase Premium WordPress Plugin

Wtyczka jest dostarczana z podstawowym formularzem do zbierania informacji o członkach zespołu. Pomaga także stworzyć własny formularz do zbierania informacji. Znajdziesz tu również dane pozorowane, które pomogą Ci rozpocząć ćwiczenie profilowania.

Niezwykłą cechą tej wtyczki jest oparty na meta kluczach system logiczny, który pozwala komórce na rozróżnienie na podstawie niestandardowych pól powiązanych z każdym elementem. Na przykład kliknięcie przycisku może wyróżnić członków, którzy są częścią jakiegoś programu lub mają kwalifikacje do nauczania.

7. Uniwersalna siatka uSquare

uSquare to wtyczka premium WordPress oparta na siatce galerii. Ta wtyczka sprawia, że ​​tworzenie unikalnych galerii i portfeli w stylu siatki jest dziecinnie proste. Jedną z najlepszych cech tej wtyczki jest elastyczność. uSquare jest idealny do tworzenia siatek pracowników, galerii produktów, siatek wpisów na blogach, portfolio obrazów i innych. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Ponadto uSquare może nawet tworzyć siatki przy użyciu istniejącej zawartości – wszystko, co musisz zrobić, to skonfigurować pobieranie z określonego postu lub kategorii.

Uniwersalna siatka uSquare

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dostosowanie to kolejna znacząca funkcja tej niesamowitej wtyczki. Istnieją wbudowane opcje dla ponad 600 czcionek Google, niestandardowe rozmiary elementów (dzięki czemu można utworzyć siatkę, która pasuje do proporcji witryny i przycinania obrazu), niestandardowe opcje kolorów i więcej. A ponieważ możesz dodać tyle lub mniej elementów do każdej siatki, ile chcesz, możesz stworzyć nieskończoną kombinację unikalnych galerii w stylu siatki, aby dodać je do swojej witryny.

uSquare zawiera również opcje łagodzenia efektów, przewijalnej zawartości, zmiany kolejności postów metodą „przeciągnij i upuść”, niestandardowe ikony społecznościowe i więcej.

Twoje przemyślenia na temat naszych najlepszych zespołów WordPress Showcase Plugins

Zespół WordPress prezentuje wtyczki na tej liście to świetne opcje do wprowadzenia członków zespołu na swojej stronie. Mogą nadać Twojej organizacji ludzką twarz i zachęcić odwiedzających do interakcji z Tobą w Internecie. Dodatkowo, w połączeniu z wtyczkami do zarządzania projektami, jest to świetny sposób na utrzymanie organizacji i połączenia zespołu.

A ty? Czy masz ulubioną wtyczkę WordPress, która pomaga profilować zespół? A może wypróbowałeś już wcześniej jedną z tych wtyczek zespołu WordPress? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me