Zakupy online Lojalny klient

Jak wszyscy wiecie, WordPress jest preferowaną platformą do projektowania stron internetowych i blogowania, ponieważ jest elastyczna. Dzięki WordPress możesz łatwo dostosować wyszukiwarkę do swoich witryn, sprawić, by wyglądała ładnie i przemawiała bezpośrednio do klientów.


Wiele z tego jest możliwe dzięki wtyczkom. WordPress udostępnia wtyczki, dzięki czemu projektanci mają nieskończoną liczbę możliwości dostosowywania, poprawiania i majstrowania w sercu.

Jednak najważniejszym celem każdej osoby projektującej stronę internetową lub blog jest uczynienie go tak zachęcającym i angażującym, jak to możliwe, aby odwiedzający pozostali na stronie tak długo, jak to możliwe. To, jak długo pozostają, wskazuje na ich zaangażowanie. Im dłużej są zaangażowani, tym większe prawdopodobieństwo, że zostaną klientem.

Wtyczki mogą pomóc w funkcjonowaniu i zapraszaniu strony, tak aby zwykli użytkownicy byli przekształcani w klientów. Oto kilka wtyczek, które działają najmocniej, aby zmaksymalizować wrażenia na miejscu dla Twoich klientów.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Budowa strony przyjaznej dla konsumentów

Aby ustalić, jaką stronę internetową lub blog zbudować i jakie wtyczki użyć w procesie projektowania, należy rozważyć kim jest klient. Zobacz, co oferujesz.

Na przykład, jeśli witryna przeznaczona jest dla sprzedawcy części samochodowych, musi ona być łatwym w nawigacji sklepem internetowym, który zawiera wiele szczegółów na temat sprzedawanych części. Projekt musi składać się z podstawowych kolorów, ponieważ w samochodach pracują głównie mężczyźni. Jeśli jednak strona jest przeznaczona dla sklepu ślubnego, to projekt musi być elegancki i bardziej wyrafinowany.

Oba typy witryn muszą być łatwe do zrozumienia, atrakcyjne i funkcjonalne. Wtyczki mogą zwiększyć prostotę dla klienta. Niektóre wtyczki WordPress, które mogą zwiększyć użyteczność witryn sprzedających produkty online, obejmują:

Cart66 Lite

cart66-lite-plugin

Lekka, a jednocześnie mocna, wtyczka WordPress Cart66 Lite ułatwia sprzedaż zarówno produktów fizycznych, jak i cyfrowych. Sprzedawcy e-booków mogą z tego wiele skorzystać. Pozwala także na sprzedaż usług, opodatkowanie według stanu i promocje.

eShop

wtyczka eshop

Wtyczka WordPress eShop jest łatwo dostępna i jest idealna dla klientów, którzy potrzebują wielu bram płatniczych dla handlowców, wielu opcji zakupów i statystyk dotyczących zakupów dokonywanych w witrynie. To kolejny świetny sposób na zapewnienie wygody klientom.

Terminal płatniczy PayPal

payment-payment-terminal-plugin

Dla firm, które przeprowadzają wiele transakcji finansowych online za pośrednictwem tej strony płatności, przydatna jest wtyczka WordPress Terminalu płatności PayPal. Jest dostępny za opłatą 15 USD, ale jest niezawodny dzięki wielu opcjom raportowania, co czyni go opłacalną inwestycją dla dużych i małych firm.

Dodaj odwołanie graficzne

Kolejnym ważnym elementem jakości projektowania stron internetowych WordPress, który może poprawić jakość obsługi klienta, jest zapewnienie atrakcyjności graficznej witryny – bez powodowania przeciążenia sensorycznego. Gdy odwiedzający trafia na stronę internetową, na której znajduje się wiele filmów i zdjęć, w których prawie nie ma tekstu wyjaśniającego, o co chodzi, gość opuszcza stronę, zanim będzie mógł cokolwiek kliknąć. Równowaga jest bardzo ważna.

WP-Smush-It-plugin

Czas wczytywania witryny jest również ważny, a niezoptymalizowane obrazy mogą znacznie spowolnić witrynę. Korzystanie z wtyczki podobnej do Smush może pomóc w skróceniu czasu ładowania zdjęć do Twojej witryny, poprawiając w ten sposób jakość obsługi klienta.

Dodaj integrację społeczną

digg digg plugin

Zwiększenie zaangażowania społecznościowego jest dobrym sposobem na zwiększenie czasu, jaki odwiedzający spędza również w witrynie. Oznacza to instalację wszystkich odpowiednich wtyczek mediów społecznościowych, aby ułatwić udostępnianie zawartości witryny. Kilka niezbędnych rzeczy to Digg Digg lub Floating Social Bar, Facebook Like Box Widget i Propagować i Dzielenie się moduły w Jetpack. Możesz także zainicjować dyskusję w sekcji komentarzy każdego postu, aby zwiększyć zaangażowanie witryny. Gdy czytelnik dojdzie do końca postu lub strony (w niektórych typach witryn), powinien czuć się zmuszony do wyrażenia swojej opinii na ten temat. Zadanie pytania często rozwiązuje problem.

Dodaj trafność

Aby zwiększyć komfort korzystania ze strony klienta, staraj się dostarczać odpowiednie treści. Na przykład możesz zaoferować odwiedzającym szansę zobaczenia w witrynie treści związanych z określonym postem. W takim przypadku możesz dodać wtyczkę powiązanych postów. Jedną z popularnych opcji jest Yet Another Related Posts Plugin. Ta wtyczka wyświetla pokrewną treść dla każdego postu, a nawet stron. Dostępna jest wersja darmowa i wersja pro. Wersja pro ma więcej opcji dostosowywania.

Kilka niezbędnych wtyczek

Liczba wtyczek, które sprawiają, że strona lub blog są ekscytujące, jest niesamowita. Te małe udogodnienia zwiększają funkcjonalność i użyteczność strony internetowej. Jednak korzystanie z nich wszystkich może być kuszące. Sprawienie, by każda odpowiednia wtyczka wydawała się koniecznością, jest bardzo proste. Faktem jest, że używanie wielu wtyczek nie jest idealne. Oto dlaczego:

  • Zbyt wiele wtyczek spowalnia blog lub stronę internetową. Każdy musi złożyć osobne żądanie HTML, więc bycie selektywnym jest ważne.
  • Jeśli ich twórcy nie utrzymują regularnie wtyczek, mogą wystąpić problemy z bezpieczeństwem. Najlepiej jest zrobić trochę badań, aby dowiedzieć się, które wtyczki są niezawodne i bezpieczne.
  • Zwiększona liczba konfliktów może wystąpić, gdy pojawi się nowa wersja WordPress lub wtyczki.

To powiedziawszy, zawężenie wyboru do najważniejszych wtyczek zapewni najwyższą funkcjonalność Twojej witryny. Oprócz tych wymienionych powyżej, możesz rozważyć następujące trzy. Te wtyczki usprawniają operacje na stronie lub dodają cenne funkcje, aby poprawić wrażenia użytkownika końcowego (klienta):

W3 Total Cache

w3-total-cache

Czas ładowania strony jest przyspieszony W3 Total Cache. Jest to ważne, ponieważ szybsze ładowanie oznacza lepsze wrażenia użytkownika, lepszy ranking i wyższe konwersje. Ma również prostą integrację sieci Content Delivery Network, która umożliwia przechowywanie obrazów w innej sieci, zmniejszając w ten sposób obciążenie serwera.

W3 Total Cache jest kompatybilny z serwerami dedykowanymi, serwerami wirtualnymi i hostingiem współdzielonym. Wykorzystuje również kompresję HTTP, aby zmniejszyć strony, jednocześnie minimalizując kod CSS i JavaScript. Innymi słowy, wiele niepotrzebnych rzeczy, które pogrążają stronę w dół, jest usuwanych z równania.

Zapewnij wsparcie czatu na żywo

zapewnia wsparcie wtyczki czatu na żywo

Czat na stronie zapewnia odwiedzającym natychmiastowy dostęp do obsługi klienta. Gdy potrzebujesz pomocy lub odpowiedzi na proste pytanie, Czat na żywo Wtyczka WordPress to sposób na zapewnienie wyjątkowej obsługi klienta. To prawdziwa obsługa klienta w najlepszym wydaniu. Wtyczka monitoruje również całą stronę internetową, co oznacza, że ​​ma nawet oko na te strony, na których nie ma zintegrowanego przycisku czatu na żywo.

WPtouch Mobile Plugin

Wtyczka WPtouch Mobile

Duża liczba osób uzyskuje dostęp do Internetu na swoich urządzeniach mobilnych, dlatego ważne jest, aby mieć wersję mobilną witryny. Ludzie szukają firm podczas podróży, więc wersja mobilna może stanowić różnicę między pozyskiwaniem nowego klienta a, cóż, nie. WPtouch Mobile ułatwia stworzenie eleganckiej mobilnej wersji witryny WordPress. Dostępne są wersje bezpłatne i Pro.


Podsumowując, posiadanie strony internetowej zapewniającej satysfakcję klienta jest ważne dla wyników firmy. Ponieważ około 80% konsumentów korzysta z Internetu w celu znalezienia rozwiązań biznesowych, szukają informacji i łatwych w użyciu stron internetowych. Te dwa elementy tworzą aurę wiarygodności wokół strony internetowej, która napędza konwersje. Uwzględniając rodzaj klienta, do którego chcesz się odwołać, integrując elementy społecznościowe i upewniając się, że używane są tylko niezbędne odpowiednie wtyczki, możesz stworzyć potężną stronę internetową, która uzyska pożądane wyniki.

Jakie wtyczki poprawiły komfort obsługi klienta w witrynie WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me