Najlepsze wtyczki mapujące do WordPress 2020

Najlepsze wtyczki mapujące do WordPress

Strona kontaktowa jest znacznie bardziej przydatna w przypadku mapy. Wpis o twoich ulubionych miejscach na chińskie jedzenie jest o wiele łatwiejszy do zrozumienia dzięki mapie z dokładnymi wskazówkami. Blog podróżniczy jest o wiele bardziej zabawny, gdy Ty (i czytelnicy) możesz zobaczyć na pierwszy rzut oka wszystkie miejsca, w których byłeś. Istnieje wiele powodów, aby umieszczać mapy na swojej stronie WordPress i bez względu na powód powinieneś mieć łatwy i wydajny sposób, aby to zrobić.


Poniżej znajduje się podsumowanie 30+ najlepszych dostępnych wtyczek mapujących. Mamy dobrą mieszankę darmowych i premium wtyczek, które pomogą Ci zaplanować wszystko, czego potrzebujesz. Więc weź wtyczkę i zacznij tworzyć piękne mapy dla swoich postów i stron WordPress. Dodawanie map do swojej witryny nie jest łatwiejsze!

Uwaga: Być może będziesz musiał utwórz własny klucz Google API aby użyć niektórych z poniższych opcji mapy.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Maps Marker Pro

Najlepsze wtyczki mapujące: MapsMarker Pro

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Maps Marker Pro to dodatkowa wtyczka WordPress, która współpracuje z różnymi systemami map – Google Maps, Google Earth, OpenStreetMap, MapQuest, OGD Vienna Maps i Bing Maps są kompatybilne. Ponadto możesz przesłać własne niestandardowe mapy do użycia (świetna opcja, jeśli używasz wtyczki, aby dodać mapę centrum handlowego, mapę hotelu, mapę miejsc weselnych lub inną mapę typu specjalnego).

Mając do dyspozycji Maps Marker Pro, możesz w łatwy sposób ulepszyć swoją witrynę za pomocą dołączonego zestawu funkcje. Na przykład możesz dodać mapę z GPX Tracks, aby wyświetlić trasę, dystans i tempo do postu na blogu – świetny dodatek dla prowadzących blogerów lub entuzjastów rowerów górskich. Lub skorzystaj ze zintegrowanej obsługi polilinii, aby narysować geometryczne kształty na swoich mapach – które można wykorzystać do wyróżnienia stref ruchu lub do zaprojektowania krajobrazu ogrodowego. Łatwo jest projektować i dostosowywać mapy, korzystając z ponad 600 wbudowanych ustawień liści i zaplecza. Możliwości są nieskończone!

Inne wspaniałe funkcje obejmują niestandardowe pinezki map, warstwy znaczników, zintegrowane wyszukiwanie adresu, kod QR, wyskakujące opisy znaczników, łatwy w użyciu krótki kod mapy i wiele innych. Maps Marker Pro zawiera również imponujące 46 tłumaczeń, a także kompatybilność z popularnymi wtyczkami tłumaczącymi, takimi jak WPML i Polylang. A dla programistów z przyjemnością dowiesz się, że wtyczki oferują w pełni funkcjonalne interfejsy API, jeśli chcesz utworzyć niestandardową aplikację lub zintegrować swoje usługi innych firm.

2. Interaktywne mapy wektorowe, Google i mapy obrazkowe MapSVG

Najlepsze wtyczki mapujące: MapSVG

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

MapSVG to jedna z najlepszych wtyczek do mapowania WordPress, jaką możesz wybrać. To interaktywne rozwiązanie do mapowania ułatwia tworzenie map wektorowych, Google lub obrazowych. Wtyczka zawiera zaawansowane funkcje znaczników, podpowiedzi, współrzędnych szerokości i długości geograficznej, niestandardowe moduły obsługi zdarzeń (po kliknięciu, najechaniu myszą, po załadowaniu itp.), Budowanie formularzy, niestandardowy CSS i inne. Możesz nawet dodawać własne statystyki za pomocą map choropleth – idealnych do demografii, mapowania pogody itp.

MapSVG zawiera również wbudowany podgląd na żywo w panelu sterowania, dzięki czemu możesz łatwo wprowadzać poprawki do mapy podczas tworzenia. Inne znaczące funkcje wtyczek obejmują ponad 100 map krajów / światów, niestandardowe kolory, linki regionów, listę katalogów rynku map, niestandardowe pola obiektów mapy (tekst, data, radio, pole wyboru, post WordPress, obraz, status, regiony, znacznik) i wiele innych. Obejrzyj demo na żywo, aby zobaczyć, co jeszcze ma do zaoferowania MapSVG.

3. Interaktywne mapy geograficzne

Interaktywne mapy geograficzne Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranieZobacz demo

Chcesz zbudować wspaniałe mapy dla swojej witryny – wraz z interaktywnymi funkcjami, takimi jak zoom, klastry rynkowe, kolorowe legendy, mapy termiczne, podpowiedzi, filtry na żywo i inne? Z Interaktywne mapy geograficzne możesz! Ta bogata w funkcje wtyczka map zawiera ponad 250 map z zaawansowanymi funkcjami do tworzenia niestandardowych map dla Twojej witryny.

Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem podróżniczym odwiedzającym miejsca na całym świecie, firmą z wieloma lokalizacjami, czy agentem nieruchomości pokazującym kluczowe cechy okolicy – mapy to świetny sposób na ulepszenie swojej witryny. Interaktywne mapy geograficzne to tylko wtyczka do pomocy. Wersja pro tej wtyczki zawiera konfigurowalne regiony kolorów, rynki, podpowiedzi, 10+ projekcje map, zaawansowane powiększenie, linie łączące znaczniki, nakładki, etykiety tekstowe, mapy drążenia i wiele innych. Plus rozpoczęcie pracy jest łatwe. Wystarczy zainstalować wtyczkę, użyć wbudowanych opcji, aby zaprojektować mapę, a następnie wstawić ją za pomocą krótkiego kodu lub niestandardowego bloku Gutenberga.

Interaktywny kupon na mapy geograficzne

Nie przegap okazji, aby uzyskać tę świetną ofertę na interaktywnych mapach geograficznych. Wystarczy użyć naszego ekskluzywnego kodu WPEIGM20 zaoszczędzić 20% na zakupie nowej licencji (lub przedłużeniu!).

Zaoszczędź 20%

4. Mapy zestawu narzędzi

Mapy zestawów narzędzi

Dalej na naszej liście znajdują się Mapy zestawów narzędzi – prosty sposób na tworzenie niestandardowych map dla witryny WordPress. Jeśli nazwa brzmi znajomo, być może korzystałeś już z Toolset, jednego z najpopularniejszych sposobów dodawania niestandardowych typów postów i pól do WordPress. Będziesz szczęśliwy, wiedząc, że Mapy Zestawów Narzędzi są równie potężne. Wtyczka umożliwia tworzenie własnych unikalnych map specyficznych dla Twojej witryny, bez znajomości PHP i kodowania. Niezależnie od tego, czy chcesz wyświetlić mapę w oparciu o określony typ treści (np. Listy nieruchomości), dodać filtry lub geolokalizację, aby wyświetlić wyniki w pobliżu, czy wyświetlić mapę w wielu językach (mapy Toolset są zgodne z WPML), wszystko, czego potrzebujesz, jest do Twojej dyspozycji opuszki palców.

Toolset Maps zawiera wiele wbudowanych zaawansowanych funkcji ułatwiających tworzenie map. Użyj opcji niestandardowych pól, projektu znacznika mapy, poziomu powiększenia, typu mapy, widoku ulicy, filtrów warunkowych (w tym odległości) i innych, aby zaprojektować mapę. Mapy zestawów narzędzi świetnie współpracują z Google i Azure – więc wybierz coś dla siebie! Jest ich o wiele więcej Mapy zestawów narzędzi może zrobić (w tym świetnie współpracuje z większością najlepszych motywów WordPress), więc dlaczego nie spróbować?

5. Interaktywna mapa świata Darmowa wtyczka WordPress

Interaktywna mapa świata Darmowa wtyczka WordPress

The Interaktywna mapa świata to darmowa wtyczka mapująca, za pomocą której możesz dodać zabawną i klikalną mapę świata do swojej witryny. Dodawaj linki, obrazy i tekst po najechaniu myszką, a także zmieniaj kolory mapy za pomocą edytora wizualnego. Gdy skończysz, po prostu użyj krótkiego kodu, aby wstawić mapę do dowolnego postu lub strony. Wszystkie mapy są responsywne i szybko się ładują, więc nie należy w żaden sposób wpływać na SEO. A jeśli chcesz zbudować mapę lokalną, zapoznaj się z interaktywnymi, dostosowywanymi przez dewelopera mapami premium dla USA, Europy, Azji i nie tylko.

6. Mapy bohatera Premium

Najlepsze wtyczki mapujące: Hero Maps Premium Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Chcesz stworzyć imponujące mapy pełnoekranowe? Nie szukaj dalej niż Mapy Bohaterów! Ta specjalna wtyczka WordPress obsługuje pełny ekran, mapy bohaterów wraz z mnóstwem opcji do łatwego budowania mapy metodą przeciągnij i upuść, przesyłanie lokalizacji mapowania CSV, konfigurowalne znaczniki map, filtry map, stały lub pełny układ, niestandardowe warstwy kształtów, skórki kolorów i inne. Ta zaawansowana wtyczka mapowania jest pełna opcji!

7. Interaktywne mapy świata

Najlepsze wtyczki mapujące: interaktywne mapy świata

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Interaktywne mapy świata to dodatkowa wtyczka WordPress, której można używać do dodawania map na dużą skalę do swojej witryny. Ta wtyczka jest idealna do pokazywania, gdzie byłeś na świecie, dokumentowania różnych lokalizacji biur na całym świecie lub do wyświetlania globalnych historycznych punktów zainteresowania (7 osób, które zastanawiają się?). Twórz własne mapy, które można dostosowywać, pokazując cały świat lub tylko określony kontynent, kraj, stan lub (jeśli w USA) obszar metropolitalny. Ponadto możesz dodać interaktywne podpowiedzi do każdej lokalizacji, aby uwzględnić dodatkowe informacje, a nawet zdjęcia.

8. MapPress Easy Google Maps

Najlepsze wtyczki mapujące: MapPress

Map Press to darmowa wtyczka WordPress, która korzysta z najnowszego i najlepszego Google API, dzięki czemu możesz dodawać mapy do swoich postów i stron. Wtyczka działa świetnie z niestandardowymi typami postów i instalacjami na wielu stronach, a ponadto zawiera przydatne funkcje, takie jak skróty, obsługa widoku ulicy, niestandardowy tekst, ruch w czasie rzeczywistym i wiele innych. Dodatkowo, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz, że chcesz więcej, istnieje wersja pro, którą możesz uaktualnić.

9. Mapa postępu

Najlepsze wtyczki mapujące: ProgressMap

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mapa postępu to wtyczka premium WordPress przeznaczona do aukcji. Chodzi o to, że możesz dodawać różne lokalizacje na podstawie swojej witryny. To może być twój ulubiony burger, twoje oferty nieruchomości, lokalizacje hoteli – wszystko pójdzie. Ponadto cała dodana lokalizacja będzie wyświetlana na Twojej niesamowitej mapie Google i na niestandardowej karuzeli tuż pod mapą. Wtyczka jest łatwa w konfiguracji, ma wiele układów map, obsługuje niestandardowe znaczniki, współpracuje z mobilną nawigacją po dotknięciu palcem i wiele więcej.

10. WP Google Maps

Najlepsze wtyczki mapujące: WP Google Maps

Darmowa wtyczka WP Google Maps to szybki i prosty sposób na dodanie Map Google do swojej witryny WordPress. Wystarczy wpisać adresy, aby dodać znaczniki (możesz nawet kliknąć i przeciągnąć znaczniki na miejsce), wybrać typ mapy (np. Mapę drogową, satelitę itp.), A następnie użyć dołączonego skrótu lub widżetu, aby dodać mapę do swojej witryny.

11. 5 sekund Google Maps PRO

Najlepsze wtyczki mapujące: 5 sekund Google Maps PRO

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

5 sekund Google Maps PRO to wysokiej jakości wtyczka WordPress z doskonałymi funkcjami mapowania. Po pierwsze, wtyczka zawiera narzędzie do tworzenia map wizualnych, dzięki czemu możesz zobaczyć swoje szpilki podczas ich dodawania i wprowadzania zmian w razie potrzeby. Następnie, aby ułatwić ci, programiści objęli 10 unikalnych skórek, wsparcie dla nieograniczonej liczby kolorowych nakładek, 15 ikonek (plus opcję dodawania ikon niestandardowych), automatyczny wybór języka i łatwe w użyciu skróty. Ponadto możesz dodać ustawienia poszczególnych pinów, takie jak animacje, podpowiedzi, wskazówki i więcej.

12. Symple Shortcodes: Google Maps

Najlepsze wtyczki mapujące: Symple Shortcodes

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

A jeśli wszystko, czego chcesz, to prosta mapa Google – sprawdź naszą darmową wtyczkę Symple Shortcodes WordPress. Wtyczka ułatwia wstawianie map za pomocą krótkiego kodu mapy Symple (wystarczy dodać tytuł lokalizacji, adres, wysokość i powiększenie) i jest kompatybilna z większością motywów WordPress (zalecamy korzystanie ze wszystkich naszych darmowych motywów WordPress). Jest to świetna opcja dodania podstawowej witryny Google Maps z jedną lokalizacją, a także wielu innych przydatnych elementów (przycisków, akordeonów, ikon społecznościowych i innych) do witryny obsługiwanej przez WordPress.

13. Mapify.it

Najlepsze wtyczki mapujące: Mapifyit

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mapify.it to wysokiej klasy wtyczka WordPress, która jest naprawdę jednym z najlepszych sposobów dodawania niestandardowej mapy do witryny. Ta elastyczna wtyczka mapowania ułatwia dodawanie map Google do swojej witryny, ale możesz też być naprawdę kreatywny dzięki niestandardowym mapom. Dodaj pinezki z etykietkami do zdjęcia grupowego, dołącz punkty aktywne do dzieła sztuki – pomyśl nieszablonowo! Ponadto wtyczka zawiera wiele animacji, niestandardowe znaczniki, wsparcie wideo, opcje galerii, lightboksy, integrację wielu witryn i wiele innych. Zawiera nawet plik PSD, jeśli chcesz utworzyć makietę mapy dla klienta, zanim zaczniesz.

14. WP Google Maps (Lite)

Najlepsze wtyczki mapujące: WP Google Maps (Lite)

Darmowa wtyczka WordPress do WP Google Map to świetny sposób na tworzenie nieograniczonej liczby map z nieograniczoną liczbą lokalizacji, które można dodawać do postów lub stron WordPress. Korzystaj z różnych funkcji wtyczki, aby tworzyć responsywne mapy z niestandardowymi znacznikami. Wtyczka zawiera nawet obsługę warstw ruchu, szlaków i terenu, aby uzyskać jeszcze więcej możliwości mapowania. Dodatkowo dostępna jest wersja pro, jeśli kiedykolwiek chcesz mieć dodatkowe funkcje (takie jak niestandardowe skórki, tabele, formularze kontaktowe itp.).

15. Responsywne Mapy Google

Najlepsze wtyczki do mapowania: elastyczne mapy Google

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Responsive Google Maps to wysokiej klasy wtyczka WordPress, która została przetestowana i opracowana pod kątem tworzenia doskonałych pikseli w witrynie WordPress. Twórz mapy na podstawie współrzędnych lub adresów, a następnie użyj przydatnego krótkiego kodu, aby dodać mapę do dowolnego postu, strony lub innego obszaru tekstowego. Istnieje 40 predefiniowanych skórek kolorów, 10 kolorów znaczników i podgląd mapy na żywo (dzięki czemu możesz zobaczyć, co stworzyłeś).

16. CP Google Maps

Najlepsze wtyczki mapujące: CP Google Maps

CP Google Maps to darmowa wtyczka WordPress, której możesz używać do tworzenia niestandardowych Map Google powiązanych z Twoimi treściami. Możesz dodać reklamę do wielu lokalizacji, a potrzebujesz, a wtyczka wyświetli nawet dodatkowe powiązane wpisy do Twojego postu. I to nie wszystko, możesz dodawać własne znaczniki, osadzać mapę w wielu językach i dostosowywać opcje, takie jak powiększenie, typ mapy, marginesy, rozmiar i inne.

17. Interaktywny konstruktor map

Najlepsze wtyczki mapowania: Interaktywna wtyczka konstruktora map

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka Interactive Map Builder to rozwiązanie do tworzenia map, które pozwala tworzyć piękne i interaktywne mapy dla Twojej witryny. To nie jest Twoja średnia wtyczka, Interactive Map Builder to także zupełnie nowy poziom, dzięki czemu możesz tworzyć własne mapy, które odpowiadają Twoim konkretnym potrzebom.

18. Maps Builder Google Maps Plugin

Najlepsze wtyczki mapujące: Maps Builder Google Maps Plugin

Kreator map autorstwa WordImpress to szybki i intuicyjny sposób na tworzenie własnych map Google, które można dostosowywać do swojej witryny. Skorzystaj z wbudowanych funkcji, takich jak kreator map na żywo, integracja z Miejscami Google, unikalne ikony rynku map i oczywiście bardzo intuicyjny interfejs, aby budować mapy w mgnieniu oka.

19. Niestandardowa interaktywna mapa WordPress firmy Mapplic

Najlepsze wtyczki mapujące: niestandardowe interaktywne mapy Mapplic

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mapplic to wysokiej klasy interaktywna wtyczka map z zaawansowaną opcją tworzenia mapy dla Twojej witryny biznesowej. Twórz mapy wektorowe i graficzne, dodawaj nieograniczoną liczbę punktów orientacyjnych lub pięter, korzystaj z wbudowanych map kraju lub świata, dodawaj głębokie linki i twórz w pełni responsywne mapy gotowe na wszystko!

20. Wtyczka Google Maps Intergeo firmy Themeisle

Najlepsze wtyczki mapujące: Intergeo Google Maps Plugin by Themeisle

Wtyczka Intergeo Google Maps to świetny sposób na tworzenie map w witrynie WordPress. Wtyczka zapewnia prostotę dzięki opcji pozycjonowania, powiększania, kontroli, wielu lokalizacji, stylów kolorów i markerów. Potrzeba więcej? Oferują również pełne wersja premium w Themeisle.

21. Zaawansowana wtyczka Google Maps for WordPress

Najlepsze wtyczki mapujące: zaawansowane mapy Google

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli jesteś fizycznie obecny w trybie offline, ilość prowadzonej działalności zależy od liczby osób, które mogą Cię znaleźć. Jak znajdą cię potencjalni klienci? Oczywiście przy użyciu mapy – nie jest to nauka rakietowa!

Zaawansowana wtyczka Google Maps jest prawdopodobnie jedną z najbardziej wyrafinowanych wtyczek Google Maps na rynku. Wtyczka jest bogata w funkcje i obsługuje prawie każdy rodzaj mapy, jaką można sobie wyobrazić. Możesz nakładać kolorowe kształty i linie na mapy, aby przekazywać określone wiadomości użytkownikom, a wtyczka obsługuje wszystkie „skórki” dostępne w Mapach Google – w tym widok ulicy, widok mapy, widok Ziemi, widok panoramiczny i 45° Widok zdjęć.

Możesz dodać nieograniczoną liczbę lokalizacji do mapy, a mapy można wstawiać do dowolnego posta / strony za pomocą krótkiego kodu lub w dowolnym obszarze widżetu za pomocą dedykowanego widżetu. Najbardziej imponującą funkcją obsługiwaną przez zaawansowaną wtyczkę Google Maps jest możliwość dodawania „warstw” do map. Oznacza to, że możesz dodawać do mapy wskazówki dojazdu, trasy rowerowe, poziomy ruchu i warstwy pogody. Możesz dodać wiele warstw do mapy, która zapewnia odwiedzającym Twoją witrynę wszystko, czego mogą potrzebować, aby Cię znaleźć.

Mapy są w pełni responsywne i można je dostosować za pomocą jednego z ponad 500 gotowych znaczników lub możesz zaprojektować własny znacznik. Lub dodawaj niestandardowe kształty jako podświetlenia mapy, twórz niestandardowe skórki map, wyświetlaj wiele tras, dodawaj niestandardowe warstwy (ruch, tranzyt, rower itp.), Twórz klastry, dodawaj własne niestandardowe wskazówki i wiele więcej.

22. Podstawowe oznaczenia miejsc w Mapach Google

Najlepsze wtyczki do mapowania: podstawowe oznaczenia miejsc w Mapach Google

Mimo że ta darmowa wtyczka nosi nazwę Podstawowa wtyczka Oznaczenia miejsc w Mapach Google, to naprawdę nie jest takie proste – jest po prostu bardzo proste w użyciu. Wtyczka tworzy niestandardowy typ postu dla twoich map, który możesz dostosować za pomocą ikon, typu mapy, powiększenia, oznaczeń miejsc, filtrów itp., A następnie łatwo wstawić w dowolnym miejscu za pomocą krótkiego kodu.

23. Widżet Map Google

Najlepsze wtyczki mapujące: Widżet Map Google

Darmowa wtyczka WordPress do Google Maps Widget ułatwia szybkie dodawanie bezsensownych map do Twojej witryny. Wtyczka obsługuje miniatury map Google, lightbox, ogólne opcje map (rozmiar, typ, schemat kolorów, powiększenie itp.) Oraz oczywiście opcje widżetów dla tytułu i adresu. To świetna, szybka i łatwa opcja dodawania map do pasków bocznych, stopek i innych obszarów gotowych na widżety.

24. Google Maps Builder for WordPress

Najlepsze wtyczki do mapowania: darmowa wtyczka Google Maps Builder

Darmowy Huge-It Google Maps Builder dla WordPress jest oparty na modelu freemium, co oznacza, że ​​istnieje zarówno darmowa, jak i premium wersja wtyczki. Jednak w bezpłatnej wersji jest tak wiele niesamowitych funkcji, że świetnie pasuje do większości witryn, które chcą dodać mapy Google. Twórz nieograniczone mapy, wstawiaj nieograniczoną liczbę znaczników, dodawaj kształty lub lokalizatory okręgów, włączaj warstwy ruchu / transportu itp. Dodatkowo mapy reagują automatycznie!

25. Image Map Pro dla WordPress

Najlepsze wtyczki mapujące: Image Map Pro Premium Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Image Map Pro to interaktywny konstruktor map obrazu premium. Po co ograniczać swoje dzieła do map Google? Dzięki Image Map Pro możesz tworzyć własne mapy, korzystając z wybranego obrazu (lub mapy). Następnie dodaj niestandardowe kształty, ikony czcionek, podpowiedzi, działania myszy lub kliknięcia, niestandardowe powiększenie, układ pełnoekranowy i więcej. Ponadto wtyczka obsługuje łatwe importowanie map, cofanie / ponawianie podczas budowania, powielanie warstw, niestandardowe style i automatyczne aktualizacje.

26. Google Maps WD

Najlepsze wtyczki do mapowania: Google Maps WD Free Plugin

Wtyczka Google Maps WD Free WordPress to prosta i intuicyjna wtyczka do dodawania map Google do dowolnej witryny WordPress. Wystarczy zainstalować wtyczkę i zacząć tworzyć mapy. Wtyczka obsługuje wiele lokalizacji, pokrewne / skategoryzowane lokalizacje, warstwy mapy, znacznik, linki pin mapy, wskazówki i więcej. Gdy skończysz, użyj skrótu, aby dodać mapę do dowolnego postu lub strony.

27. Lokalizator sklepów WP

Najlepsze wtyczki mapujące: WP Store Locator Free Plugin

Mapy to świetny sposób na zaprezentowanie miejsc docelowych podróży i wypoczynku, ale są również bardzo pomocne dla firm. Dzięki bezpłatnej wtyczce WP Store Locator możesz dodawać lokalizacje sklepów wraz z ważnymi informacjami, takimi jak godziny, numer telefonu, adres URL i opis. Następnie dodaj dodatkowe funkcje, takie jak niestandardowe style, ikony znaczników mapy, niestandardowe metadane, odległości do pokonania, a nawet wskazówki dojazdu. Wtyczka Lokalizator sklepu WP jest również w pełni kompatybilna z wielojęzycznymi wtyczkami, dzięki czemu możesz tworzyć mapy, które będą przydatne dla wszystkich twoich największych rynków docelowych.

28. Super Store Finder dla WordPress

Najlepsze wtyczki mapujące: Super Store Finder Premium Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zaprojektuj zaawansowane mapy dla klientów, aby znaleźć Twoje lokalizacje za pomocą doskonałej Super Store Finder dla WordPress. Twórz responsywne, gotowe na urządzenia mobilne mapy z widokiem ulicy i wskazówkami dla swojej witryny WordPress. Dodaj nieograniczoną liczbę lokalizacji, wybierz układ pudełkowy lub pełny, włącz lokalizację geograficzną, dostosuj style / kolory, przeciągnij i upuść twórców, dodaj niestandardowe etykiety i więcej.

29. Mapy Google Łatwe

Najlepsze wtyczki do mapowania: Google Maps Łatwa darmowa wtyczka WordPress

Google Maps Easy jest po prostu takie – łatwe. Ta bezpłatna wtyczka zawiera łatwy w użyciu kreator map na żywo z obsługą opisów multimediów, nieograniczoną liczbą znaczników, konfigurowalnymi opcjami i łatwym w użyciu krótkim kodem do wstawiania map. Ponadto wtyczka jest kompatybilna z większością motywów i urządzeń mobilnych.

30. Prosty skrót do Map Google

Najlepsze wtyczki do mapowania: prosty kod Google Maps Shortcode

Prosty skrót do map Google jest dokładnie tak, jak się wydaje – prosty i łatwy w użyciu skrót do mapowania. Użyj parametrów skrótu pw_map dla adresu, szerokości i wysokości mapy, przewijania kół i wyłączania elementów sterujących, aby szybko dostosować ustawienia mapy. Mapy są buforowane za pomocą przejściowego interfejsu API WordPress, a wtyczka jest już skonfigurowana do pracy z interfejsem API Google.

31. iMapper – WordPress Image Mapper / Pinner

Najlepsze wtyczki mapujące: iMapper Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

IMapper premium WordPress mapper / pinner to zaawansowana niestandardowa wtyczka mapowania do dodawania interaktywnych i animowanych pinezek do własnych zdjęć (niezależnie od tego, czy przesyłasz mapę centrum handlowego, płaską powierzchnię produktu, czy coś innego). Dodaj niestandardowe pinezki z podpowiedziami, suwakami, kartami, linkami, bąbelkami, filtrami i innymi. Wtyczka obsługuje również czcionki Google, niestandardowe style, lightbox (obraz / galeria) i akcje.

32. Panoramiczna przeglądarka obrazów 360 °

Najlepsze wtyczki mapujące: 360 Panoramiczna wtyczka Premium WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Mimo że nie jest to mapa w tradycyjnym stylu, 360 Panoramiczna przeglądarka obrazów to wysokiej jakości wtyczka do dodawania niestandardowych punktów aktywnych i przewijania do zdjęć panoramicznych. Wtyczka umożliwia przesyłanie zdjęć 360, manipulowanie nimi i ich optymalizację w celu poprawy komfortu użytkowania, a następnie dodawanie punktów aktywnych (przy użyciu elementu mapy). To zabawny i kreatywny sposób na dodawanie interaktywnych wycieczek po mieście, restauracji lub biurze.

33. Map List Pro

Najlepsze wtyczki mapujące: Map List Pro

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Map List Pro to wysokiej jakości wtyczka WordPress, która byłaby doskonałym dodatkiem do każdej witryny WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz dodawać szczegółowe mapy i listy, które można przeszukiwać i sortować – dzięki czemu czytelnicy mogą zobaczyć całą mapę lub tylko fragmenty, którymi są zainteresowani. Plus Map List Pro zawiera 25 różnych stylów map, wsparcie do zdjęć, automatyczne powiększanie, znaczniki niestandardowe, znaczniki kategorii i filtry (jak wspomniano wcześniej).

34. Informacje kontaktowe i widget mapy Jetpack

Informacje kontaktowe i widget mapy Jetpack

Używasz już wtyczki Jetpack? Nie powinno być zaskoczeniem, że to wszechstronne rozwiązanie WordPress zawiera prosty sposób dodawania map Google do swojej witryny. Po prostu użyj Widżet Informacje kontaktowe – który zawiera proste pola na adres, opcjonalną mapę Google, telefon i godziny pracy. Jeśli już używasz Jetpack dla swojej witryny, jest to szybka i łatwa opcja.

Zakończyć

Proszę bardzo – ponad 30 niesamowitych wtyczek do mapowania WordPress, których można używać do udostępniania lokalizacji biurowych, ulubionych miejsc, lokalnych atrakcji i nie tylko. Czy korzystałeś z którejkolwiek z powyższych wtyczek? Poinformuj nas, jak Ci się udało, lub jeśli masz jakieś rekomendacje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map