Najlepsze wtyczki LMS WordPress do tworzenia kursów 2020

Najlepsze wtyczki LMS WordPress do tworzenia kursów

Internet jest doskonałym miejscem do zdobywania umiejętności i wiedzy. Bezpośrednio ze stołu do nauki w domu możesz przeglądać internet na kursy, zapisywać się na nie, pracować przez lekcje i dodawać certyfikat ukończenia do CV (jak te niesamowite kursy WordPress dla początkujących). Istnieje mnóstwo łatwych wtyczek LMS WordPress i opcji, dzięki którym Twoja strona internetowa stanie się pełnym systemem zarządzania nauczaniem.


Mówiąc najprościej, wiele osób jest więcej niż gotowych zapłacić dobre pieniądze za kurs online na wybrany przez siebie temat. Aby zaspokoić to zapotrzebowanie, wiele instytucji i osób prywatnych dociera do nich za pośrednictwem edukacyjnych stron internetowych. Strony te podejmują kompleksowe usługi, od budowania treści kursu i zapisywania studentów, po przeprowadzanie egzaminów i przyznawanie certyfikatów ukończenia kursu.

Aby zaspokoić potrzeby projektowe i funkcjonalne tych witryn, na rynku dostępne są wysokiej jakości motywy i wtyczki obsługujące internetową platformę edukacyjną..

Możesz zbudować System Zarządzania Nauczaniem (LMS) oparty na WordPress na wiele sposobów – możesz przetestować swoje umiejętności kodowania w samodzielnej instalacji WordPress, lub możesz zastosować jeden z wielu gotowych motywów premium, aby ci pomóc . Jeśli chcesz tylko oferować kursy, dodaj wtyczkę, która ogranicza dostęp użytkowników do treści.

Ponadto istnieją specjalne wtyczki LMS WordPress zaprojektowane do obsługi wszystkich specjalnych funkcji wymaganych przez strony internetowe oferujące kursy online. Pomagają zarządzać kursami, promować je i zarabiać na nich dzięki opłatom i reklamom. Nie czekając dłużej, oto kilka najlepszych opcji, które naszym zdaniem są jednymi z najlepszych wtyczek LMS WordPress na rynku.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. MasterStudy LMS Darmowa wtyczka WordPress

MasterStudy LMS Darmowa wtyczka WordPress

MasterStudy to w pełni funkcjonalny kurs online i wtyczka LMS WordPress. Ta łatwa w użyciu wtyczka sprawia, że ​​zarządzanie kursami jest dziecinnie proste dzięki wbudowanej obsłudze filmów, quizów, płatnych członkostw, ocen, list życzeń i nie tylko.

Podczas budowania kursu instruktorzy mają wiele opcji budowania programu nauczania (z lekcjami i certyfikatem ukończenia kursu), dodawania często zadawanych pytań i podstawowych informacji o kursie (czas trwania, wykłady, godziny wideo, poziom użytkownika itp.). Dołączona tablica ogłoszeń MasterStudy to świetny sposób komunikacji dla nauczycieli i uczniów. Zaawansowane funkcje pytań i odpowiedzi oraz quizów w czasie rzeczywistym ułatwiają uczniom podniesienie „cyfrowej” ręki, a także instruktorom kursów dodanie testów czasowych. Dodatkowo integracja PayPal i Stripe sprawia, że ​​zarabianie na kursie jest dziecinnie proste.

Najlepsze jest to, że podczas gdy MasterStudy powinien współpracować z najpopularniejszymi motywami WordPress, istnieje motyw MasterStudy Education i LMS WordPress zaprojektowany specjalnie do pracy z tą potężną wtyczką kursu. Motyw zawiera jasną i ciemną skórkę, opcje kursów offline, różne style lekcji, strony profilu użytkownika, narzędzie do tworzenia stron przeciągnij i upuść, obsługę tłumaczeń i wiele innych. Więc jeśli zastanawiasz się nad darmową wtyczką MasterStudy LMS WordPress, zdecydowanie spójrz również na ten temat.

2. Korepetytor Ukończ LMS dla WordPress

Nauczyciel Kompletne rozwiązanie LMS dla WordPress

Tutor LMS to freemium plugin pełen funkcji do kursów online. Na początek możesz stworzyć nieograniczoną liczbę kursów wraz z łatwym w użyciu narzędziem do tworzenia kursów. Użyj narzędzia „przeciągnij i upuść”, aby dodać lekcje, zamówić zawartość kursu, materiały, ustawić czas trwania, dodać poziom trudności itp. Wtyczka oferuje również Bloki Gutenberga, obsługa wideo (natywna, Youtube i Vimeo), ogłoszenia, oceny / recenzje kursów i nieograniczona liczba instruktorów. Dlatego łatwo jest oferować kursy od różnych ekspertów. Jest nawet uczeń testujący twórcę quizu wiedza, umiejętności przez cały kurs!

Co więcej, Nauczyciel obejmuje panele kontrolne dla studentów, profile i panele nauczycieli, wbudowane opcje stylizacji, niestandardowy widget kursu oraz kompatybilność z WooCommerce i EDD. A to wszystko tylko w wersji darmowej! Możesz uaktualnić do Tutor LMS Pro planuj zaawansowane ustawienia quizu (dopasowywanie, dopasowywanie obrazów lub odpowiedzi, zamawianie, krótka odpowiedź), narzędzie do tworzenia kursów interfejsu, wymagania wstępne, przesyłanie zadań, ocenianie, raporty i szablony certyfikatów kursów. Pro dodaje także pomocny system powiadamiania e-mailem i kroplę treści, aby kontynuować kontakt ze studentami, a także obsługę subskrypcji WooCommerce i płatnego członkostwa Pro (ale to tylko funkcje w momencie pisania – sprawdź mapa drogowa aby zobaczyć, co nadchodzi). A jeśli potrzebujesz pomocy, Pro obejmuje również 1 rok aktualizacji, priorytetowe wsparcie, a nawet usługę instalacji.

3. WP Courseware Przeciągnij i upuść WordPress Course Creator

WP Courseware Przeciągnij i upuść WordPress Course Creator

WP Courseware korzysta z funkcji przeciągnij i upuść, aby pomóc Ci tworzyć i organizować kursy w formacie znanym uczniom i instruktorom. Łatwo jest również tworzyć lekcje lub jednostki – po prostu twórz posty lub strony w WordPress w sposób, w jaki normalnie je robisz i publikuj. Jeśli chcesz, ułóż lekcje w moduły i kursy, a następnie uzupełnij je wieloma formatami quizów, które sprawdzają rozumienie lekcji przez uczniów. Co więcej, możesz nawet wydać zawartość według daty lub interwału, korzystając z funkcji kroplówki. I daj uczniom znać, jak sobie poradzili, używając książeczki ocen.

Użyj dostosowywanych szablonów e-mail, aby przesyłać oceny i wyniki pocztą e-mail. Ponadto możesz tworzyć unikalne, pobierane i spersonalizowane certyfikaty ukończenia dla odnoszących sukcesy studentów. Nie przegap dostępu do instruktorów do edytowania treści oraz zarządzania kursami i studentami.

Zapisy studentów mogą odbywać się ręcznie lub automatycznie. Co więcej, możesz zezwolić na dostęp do kursów tylko po spełnieniu warunków wstępnych. WP Courseware jest kompatybilny ze standardowymi motywami WordPress. Masz pewność ochrony przed nieautoryzowanym dostępem, ponieważ istnieje obsługa wtyczek członkowskich (MemberPress, OptimizePress). Poza tym obsługa popularnych wtyczek eCommerce (WooCommerce, Easy Digital Downloads) pomaga w internetowej sprzedaży kursów.

4. Sensei WordPress Learning Management System

Sensei WordPress Learning Management System

Tworzenie treści do kursów za pomocą Sensei jest tak proste, jak tworzenie strony lub postu w WordPress. Opracowany przez WooCommerce, ten system zarządzania nauczaniem płynnie integruje się z wtyczką eCommerce. Łącząc kursy z zakupionym produktem, możesz promować kurs wśród bardzo odpowiednich odbiorców. Dlatego nabywca zestawu do haftowania prawdopodobnie otrzyma ofertę kursu na temat haftu.

Sensei WordPress LMS Courseware

Wtyczka korzysta ze znanych funkcji rejestracji użytkowników WordPress do rejestracji na kurs. Wymagania wstępne można określić dla każdego kursu, a także dla każdej lekcji. Twórz banki pytań i używaj ich do konfigurowania losowych quizów. Wtyczka zawiera narzędzie analityczne, które śledzi postępy poszczególnych studentów lub kursów.

Sensei działa dobrze z większością standardowych motywów WordPress, chociaż programiści zalecają motywy, które oferują zintegrowane wsparcie dla Sensei. W zależności od funkcji, które chcesz uwzględnić, możesz dodać wiele rozszerzeń do wtyczki. Większość z nich jest bezpłatna, ale aby kapać zawartość kanału i nagradzać odznaki za osiągnięcia, musisz kupić rozszerzenia osobno.

5. LearnDash WordPress Learning Management System

LearnDash WordPress Learning Management System

LearnDash to kompletny system zarządzania nauczaniem, który implementuje API Tin Can (Experience) do przechwytywania i przechowywania działań edukacyjnych użytkowników. Tin Can API to specyfikacja oprogramowania e-learningowego, która śledzi i rejestruje wszystkie doświadczenia edukacyjne. Gromadzi dane dotyczące doświadczeń takich jak mobilne uczenie się, symulacje, działania w świecie rzeczywistym, uczenie się przez doświadczenie, uczenie się w społeczności, uczenie się offline i uczenie się oparte na współpracy. Te dane dają wgląd w działania edukacyjne użytkowników. W szczególności pomaga nieformalne i spersonalizowane uczenie się, w którym indywidualne wyniki są śledzone z zaplecza przez instruktorów lub personel instytutu.

LearnDash jest wyposażony w wiele funkcji i dobrze integruje się z WordPress, aby ułatwić Ci publikowanie treści i zarabianie na stronie. Możesz podzielić kursy na wiele poziomów w celu prostej prezentacji. Wkraplaj zawartość kanału zgodnie z harmonogramem i wyłącz dostęp po określonym czasie. Używaj dowolnego elementu multimedialnego, takiego jak audio, wideo, obrazy, Dokumenty Google, Articulate lub Adobe Captivate. Projektuj quizy w prostym formacie kwestionariusza lub wybierz spośród 8 wstępnie zaprojektowanych typów quizów oferowanych przez wtyczkę.

Liczniki lekcji określają, ile czasu student może poświęcić na dowolną lekcję, a Menedżerowie zadań zezwalają na komentarze na temat przesłanych zadań. Użytkownicy mogą tworzyć profile z interfejsu użytkownika, a zarejestrowani użytkownicy mogą dołączać do prywatnych lub publicznych forów dotyczących konkretnych kursów.

Programiści oparli się na swoim bogatym doświadczeniu branżowym w tworzeniu tej wtyczki, a wśród renomowanych użytkowników jest wiele renomowanych uniwersytetów. Wtyczka obsługuje wiele lokalizacji i działa z dowolnym motywem. Dostępnych jest wiele rozszerzeń bezpłatnych i premium dla ulepszonych funkcji. Te rozszerzenia zostały opracowane w odpowiedzi na opinie społeczności. Ponadto istnieją setki kompatybilnych motywów (takich jak eLumine lub Uniwersytet), które dodają dodatkowe funkcje i opcje stylizacji.

6. Wtyczka LearnPress WordPress LMS

LearnPress WordPress LMS Plugin

Wtyczka LearnPress jest bezpłatna i lekka. Jeśli jest jakaś funkcja, której potrzebujesz w swojej witrynie, poszukaj jej wśród liczby bezpłatnych i płatnych dodatków. Niektóre funkcje pomagają lepiej zarabiać na witrynie.

Interfejs użytkownika pomaga w budowaniu, edytowaniu i utrzymywaniu treści kursu. Możesz tutaj dostosować wiele ustawień, takich jak czas trwania kursu, wymagane zaliczenia, liczba prób i rozwiązywanie quizów, zanim przejdziesz do następnego poziomu. Możliwe jest również eksportowanie kursów do innych witryn korzystających z LearnPress. Dzięki wsparciu BuddyPress uczniowie mogą tworzyć grupy w celu omawiania problemów i dzielenia się wiedzą.

learnpress

Wtyczka jest przetłumaczona na wiele języków, obsługuje sieci wielostanowiskowe, a także metody płatności PayPal, Stripe i WooCommerce. Chociaż możesz używać LearnPress z dowolnym standardowym motywem WordPress, autorzy zdecydowanie zalecają jego używanie wraz z nim Edukacja WordPress Theme lub Motyw LMS WordPress. W innych przypadkach zalecają aktualizację do wersji Pro w celu uzyskania dostępu do pakietów kursów, grywalizacji, certyfikatów kursów i licznych dodatków premium.

7. Namaste! LMS dla WordPress

Namaste! LMS dla WordPress

Po zainstalowaniu darmowej wersji Namaste! LMS, możesz przekonwertować swoją instalację WordPress na funkcjonalną edukacyjną stronę internetową. Funkcje eLearningu obejmują tworzenie lekcji i zadań, rejestrację studentów, zarządzanie kursami i studentami, ustalanie warunków wstępnych lekcji i więcej.

Ulepsz funkcję wtyczki dzięki bezpłatnej wtyczce członkowskiej Konnichiwa! Generuj szczegółowe raporty na temat aktywności uczniów na miejscu. Po aktywacji widżet pulpitu nawigacyjnego ujawni określoną liczbę dni aktywności na stronie. Integracje PayPal i Stripe pomagają zbierać opłaty za kursy.

namaste-lms

Wersja premium ułatwia zarabianie na stronie – dodaj koszyk do określonych kursów, twórz kupony rabatowe i zarządzaj nimi oraz zarządzaj chronionymi plikami. Ponadto możesz przyznać dostęp niektórym użytkownikom jako menedżerom klas i przyznawać odznaki za ukończenie kursu lub zdobywanie punktów.

8. LifterLMS WordPress Plugin

LifterLMS WordPress Plugin

Podstawowa wtyczka LifterLMS jest darmowa, intuicyjna w obsłudze i elastyczna. Sprawdza prawie wszystkie pola na liście wymaganych funkcji systemu zarządzania nauczaniem i zasila WP101, popularna seria samouczków wideo WordPress.

Uczniowie mogą uczyć się z paskami postępu i quizami, aby śledzić swoje postępy. Informuj uczniów za pomocą automatycznych wiadomości e-mail. Te e-maile mają być uruchamiane przez wstępnie zdefiniowaną aktywność studenta, taką jak długie logowanie, nieudany quiz, przypomnienie o terminach i wiele innych. Korzystając z e-maili opartych na akcjach, docieraj do uczniów, którzy opuszczają kurs w połowie drogi. Kropluj zawartość zgodnie z określonymi harmonogramami lub w celu dopasowania do postępów uczniów.

Funkcje zarządzania LifterLMS

LifterLMS oferuje mnóstwo narzędzi do zarządzania kursami, a także przetwarzania płatności przez PayPal, stripe lub Authorize.net, a także wsparcie dla WooCommerce. Możesz dodać kupony i rabaty na stronie, aby zwiększyć liczbę studentów. Dostępnych jest wiele płatnych dodatków, które można kupić pojedynczo lub jako pakiet „wszystko w jednym”.

9. Edwiser Bridge – Integracja Moodle LMS dla WordPress

Edwiser Bridge - Integracja Moodle LMS dla WordPress

Wreszcie, jeśli jesteś fanem Moodle ramy kursów open source, być może zainteresuje Cię informacja, że ​​istnieje prosty sposób na integrację kursów Moodle z WordPress. Darmowa wtyczka Edwiser Bridge umożliwia importowanie wszystkich kursów Moodle i synchronizację kategorii kursów bezpośrednio z witryną WordPress. Następnie możesz opublikować je za darmo, sprzedać (za pomocą wbudowanej integracji PayPal), umożliwić rejestrację kursu i wiele więcej.

Edwiser Bridge zawiera również szereg ustawień (takich jak automatyczna synchronizacja kursów, zarejestrowane zastosowania, język itp.), Które można po prostu zaznaczyć, aby włączyć. Jeśli jesteś programistą (lub masz na nim wcześniej), masz nawet wbudowane zaczepy i filtry, aby szybciej dostosowywać. Co więcej, dostępne są niesamowite dodatki, które dodają jeszcze więcej mocy do WordPress LMS opartego na Moodle.

Selektywna synchronizacja

Korzystanie z Rozszerzenie selektywnej synchronizacji w przypadku Edwiser Bridge użytkownicy Moodle mogą wybrać i wybrać kursy, które chcą zsynchronizować z platformą WordPress, a następnie dalej sprzedawać lub sprzedawać. Ta łatwa w użyciu wtyczka bardzo ułatwia administratorom Moodle skupienie się na jednym określonym zestawie kursów i zwiększenie przyczepności do tych kursów.

Pojedyncze logowanie

Uprość proces logowania i dostęp do kursu dzięki Rozszerzenie Single Sign On ponieważ robi to Edwiser Bridge. Użytkownicy mogą jednocześnie zalogować się do Moodle i połączonej strony WordPress, wprowadzając dane logowania tylko raz. Działa w obie strony! Użytkownik może zalogować się na stronie Moodle lub WordPress i zalogować się odpowiednio na odpowiednich stronach WordPress i Moodle.

Wylogowanie działa równie dobrze, ponieważ wykonując akcję tylko raz, uczniowie nie muszą się martwić, że nie wylogują się z obu stron. Dzięki prostej konfiguracji wtyczka pomaga w integracji WordPress-Moodle i ułatwia użytkownikom dostęp do obu stron, ponieważ mają tylko jeden zestaw poświadczeń, o których powinni pamiętać. Dostępny jest także krótki kod, który można umieścić w dowolnym miejscu na stronie WordPress, aby umożliwić logowanie.

Zakup kursu hurtowego

Pozwól użytkownikom na zakup wielu kursów jednocześnie w Moodle za pomocą Zakup hurtowy dla Edwiser Bridge rozbudowa. Jest to wtyczka WordPress, która wykorzystuje możliwości WordPress i WooCommerce, aby umożliwić administratorom Moodle sprzedaż kursów na WordPress i umożliwić kupującym zakup tych kursów hurtowo. I to nie wszystko, po zakupie kursu użytkownicy Moodle mają intuicyjny interfejs do zapisywania studentów na kurs.


LMS pozwala użytkownikom uczyć się we własnym tempie, korzystając z dowolnego urządzenia, z którym czują się komfortowo. Proces uczenia się można uczynić bardziej ekscytującym poprzez przyznawanie odznak, innowacyjnych quizów i list najlepszych wyników. Poza tym dodanie forum lub społeczności może pomóc zachęcić uczniów do nauki.

W ciągu ostatnich kilku lat wzrosło wykorzystanie WordPressa jako bazy stron internetowych instytucji edukacyjnych i kursów online. Wszystkie wtyczki WordPress LMS omówione w tym poście dobrze łączą się z rdzeniem WordPress, tworząc kompletny system dostarczania kursów online. Niektóre są bezpłatne, a inne oferują bardzo atrakcyjne funkcje za mniej niż 250 USD (czyli mniej niż 1 USD dziennie).

Czy masz jakieś doświadczenie z tymi wtyczkami WordPress LMS? A może przegapiliśmy jedną z polecanych przez Ciebie wtyczek LMS WordPress? Udostępnij w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map