Najlepsze wtyczki do recenzji dla WordPress

Większość blogerów uwielbia recenzować swoje ulubione produkty. Jeśli naprawdę podoba nam się produkt lub usługa i uważamy, że jest naprawdę pomocna, czy nie polecamy jej naszym znajomym i rodzinie? Oczywiście, że tak! To jest ludzka natura.


Wszyscy jesteśmy fanatykami WordPressa, prawda? Przyjmuję to za tak. Można śmiało powiedzieć, że musimy używać jakiegoś produktu WordPress – czy to wtyczki, motywu, czy usługi, którą naprawdę lubimy. Do tego stopnia, że ​​bez tego nie będziemy mogli pracować. Oczywiście możemy polecić ten produkt naszym rówieśnikom. Lub w naszym przypadku nasi czytelnicy i obserwatorzy blogów.

Właśnie dlatego opracowaliśmy tę wtyczkę WordPress, zawierającą najlepsze wtyczki do recenzji dla WordPress. Korzystając z wtyczek wymienionych na tej liście, będziesz w stanie tworzyć przyciągające wzrok recenzje w możliwie najkrótszym czasie!

Po co dodawać recenzje

Pomysł przeglądu produktu jest prosty. Informuje czytelnika o przydatności produktu. Zasadniczo recenzja produktu mówi:

Hej, uwielbiam ten produkt i myślę, że również się przyda!

Recenzje stanowią również formę dowodu społecznego. W rzeczywistości ponad 90% ludzi kupowanie w Amazon nie kupiłoby przedmiotu z mniej niż trzema gwiazdkami.

Ale ostatecznym celem recenzji jest nakłonienie kogoś do zakupu polecanego przez Ciebie produktu. To ściśle z marketingowego punktu widzenia. Recenzja musi być bezstronna. Powinien ważyć zalety i wady produktu.

Żaden produkt nie jest idealny – każdy nowy jest ulepszeniem w stosunku do swojego poprzednika

Teraz, gdy odbyliśmy krótki kurs recenzowania produktów 101, przejdźmy do listy wtyczek.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Przegląd WP

WP Review Pro

Informacje i pobieranie

WP Review to dostosowywalna, lekka wtyczka do dodawania recenzji do witryny WordPress. Może dodać recenzję na trzy sposoby: gwiazdka, punkt i procent.

W dowolnym momencie możesz przechodzić od jednego do drugiego, zmieniając ustawienia na stronie ustawień wtyczki. Oceny mogą być wyświetlane przed treścią lub po niej oraz za pomocą krótkiego kodu bezpośrednio w treści. Możesz zmieniać kolory w całej witrynie lub na zasadzie post-post. Gdy użytkownik kliknie, aby ocenić, średnia jest automatycznie obliczana i wyświetlana wraz z liczbą głosów. Użytkownicy mają możliwość pozostawienia własnych recenzji. Możesz zdecydować, czy chcesz wyświetlać te recenzje pod własną opinią.

Wreszcie, wtyczka jest przyjazna dla programistów z wieloma filtrami, które można łączyć z ekranem z Twoim motywem. Jeśli chodzi o wsparcie, jest on bezpłatny dla zarejestrowanych użytkowników wtyczki. Inne funkcje:

 • Łatwa personalizacja (zmiana kolorów, czcionek itp.) Poprzez bezpośrednią modyfikację CSS
 • Elastyczny projekt
 • Obsługa fragmentów rozszerzonych
 • Wiele systemów oceny

2. Oceny i recenzje Taqyeem WordPress

Taqyeem WordPress Oceny i recenzje

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Taqyeem, opracowany przez autora CodeCanyon Elite TieLabs, jest jedną z najlepszych wtyczek testowych w cenie poniżej 20 USD. Ta wtyczka dodaje pole oceny do wszystkich postów, stron, a nawet niestandardowych typów postów. Możesz nadać stylowi pole oceny za pomocą nieograniczonej liczby kolorów i opcji typografii (za pomocą czcionek internetowych Google) – aby odzwierciedlić projekt motywu WordPress. Inne interesujące funkcje obejmują:

 • Obsługa fragmentów rozszerzonych
 • 3 widżety: najlepsze, najnowsze i losowe recenzje
 • 3 style recenzji: gwiazdki, punkty i procent

3. Przegląd produktu WP

Przegląd produktu WP

Przegląd produktu WP jest dostępny jako bezpłatna wtyczka, którą można pobrać z repozytorium WordPress. Możesz wyświetlić pole oceny w dowolnym miejscu za pomocą skrótów. Mało tego, możesz dodać tyle recenzji, ile chcesz na tej samej stronie. Tabelę recenzji można dostosować pod kątem koloru, szerokości i obramowania, aby pasowała do motywu. Dostępnych jest ponad dziesięć różnych ikon, takich jak gwiazdy i serca. Jeśli chcesz dołączyć tabelę porównawczą dla produktów, jest to również możliwe. Wtyczka automatycznie generuje tabele porównawcze na podstawie istniejących recenzji.

Jeśli sprzedajesz na Amazon, będziesz zadowolony z integracji wtyczki z platformą. Automatycznie przenosi nazwę produktu, obraz, link partnerski i cenę z Amazon. Ponadto, jeśli wcześniej tworzyłeś recenzje w innym miejscu, możesz je zaimportować do swojej witryny. Wtyczka zawiera także imponujący zestaw funkcji, w tym:

 • Globalne dostosowywanie wyświetlania i niestandardowe ikony
 • Funkcje modułu wstępnego ładowania poprawiające komfort użytkowania
 • Lista porównawcza zalet i wad
 • Obsługa krótkich kodów
 • „Pobierz teraz” lub bezpośredni przycisk CTA

4. Przejrzyjmy

Przyjrzyjmy się wtyczce WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Let’s Review to responsywna wtyczka do recenzji WordPress, stworzona w celu dodania ocenionych recenzji do twoich postów. Ręcznie wykonana przez uznanego autora Envato Elite Cubell, ta wtyczka jest pełna wspaniałych funkcji dla każdego bloga. Let’s Review pozwala dodawać unikalne i profesjonalnie zaprojektowane pola recenzji do swoich postów i postów niestandardowych.

Niektóre z unikalnych funkcji wtyczki Let’s Review to możliwość wyboru spośród wielu nowoczesnych projektów, dodawania nieograniczonych kryteriów, zalet, wad i przycisków partnerskich do każdego pola recenzji. Dzięki tym funkcjom i nie tylko możesz tworzyć niestandardowe pudełka do recenzji, które pasują do wyglądu Twojej witryny.

Opcja partnerska jest szczególnie interesująca, ponieważ możesz w końcu zarabiać na swoich recenzjach bez wyglądania na spam, dzięki przemyślanym i pięknie zaprojektowanym przyciskom z unikalnymi efektami animacji. W ten sposób, gdy udostępniasz czytelnikom produkt lub usługę, którą kochasz, możesz użyć linku partnerskiego bezpośrednio w polu recenzji.

Możesz także ustawić globalne domyślne opcje, aby zaoszczędzić czas, a czysty wynik HTML zawiera także znaczniki Rich Snippets, aby poprawić współczynnik klikalności z wyników wyszukiwania.

5. Bogate recenzje

Bogate recenzje

Rich Reviews to całkowicie darmowa wtyczka do recenzji WordPress z ciekawą listą funkcji. Wtyczka została zbudowana z obsługą skrótów – co oznacza, że ​​możesz praktycznie wyświetlić recenzję w dowolnej sekcji witryny, która obsługuje skróty, takie jak posty, strony, stopka lub dowolny obszar widgetizowany. Wtyczka umożliwia moderowanie zgłoszeń i wybór recenzji do opublikowania / wyświetlenia na stronie recenzji każdego produktu.

6. WP ULike

WP ULike Plugin

Jeśli szukasz jednego z najlepszych i najszybszych sposobów dodawania funkcji polubienia i polubienia do swojej witryny WordPress, wtyczka WP ULike jest dla Ciebie! WP ULike to DARMOWA wtyczka WordPress, która pozwoli odwiedzającym twoją stronę na interakcję z szeroką gamą rodzajów treści, w tym posty, tematy i odpowiedzi na forum, komentarze i aktualizacje aktywności.

Również niesamowite narzędzia statystyczne WP ULike pomagają śledzić efektywność treści dzięki systemowi raportów w czasie rzeczywistym i szczegółowym statystykom. Co więcej, WP ULike oferuje szeroki wybór opcji dostosowywania wtyczki. Umożliwi to dostosowanie przycisku „Lubię to” w ulubionym stylu.

Ta wtyczka jest odpowiednia dla osób z witrynami prezentacyjnymi, a także dla portfeli biznesowych i osobistych, w których możesz zapewnić użytkownikom głosowanie nad twoją pracą i produktami.

WP ULike zapewnia mnóstwo niesamowitych funkcji dla BuddyPress, bbPress i wielu innych użytkowników wtyczek, dzięki czemu możesz używać tej wtyczki wszędzie bez obawy o kompatybilność funkcji.

WP ULike jest teraz dostępny do pobrania w ponad 35 językach i jest BEZPŁATNY!

7. Ocena systemu oceny Widget Gwiazda

Rating-Widget: Star Review System

Rating-Widget dodaje pięciogwiazdkowy system recenzji na stronie. Użytkownicy muszą po prostu kliknąć gwiazdki, aby inni wiedzieli, co myślą o dowolnym poście, stronie, niestandardowym typie postu, komentarzu lub recenzji. Możesz umieszczać oceny kciuka i gwiazdki w swoich postach, stronach lub komentarzach, a także dostosowywać oceny i zarządzać nimi z poziomu pulpitu WordPress.

Oceny w gwiazdkach są w pełni konfigurowalne, obsługują główne przeglądarki i wiele języków. Możesz tworzyć nieograniczoną liczbę kciuków i gwiazdek oraz zbierać nieograniczoną liczbę głosów. Wtyczka zawiera widżet, który można umieścić na pasku bocznym, aby wyświetlać najwyżej oceniane posty, strony i komentarze. Dostępne są dodatki do wyświetlania tweetów i udostępniania

8. YASR Yet Another Stars Rating

YASR Yet Another Stars Rating

Yet Another Stars Rating (YASR) to nowa recenzja systemu oparta na wtyczce jQuery RateIT. Wtyczka pomaga dodawać oceny na dwa różne sposoby – możesz dodać własną ocenę, a także umożliwić odwiedzającym głosowanie.

Możesz nawet utworzyć wiele zestawów, jeśli chcesz, aby odwiedzający głosowali indywidualnie nad różnymi aspektami produktu. Wyniki oceny lub oceny odwiedzających będą indeksowane przez wyszukiwarki za pomocą fragmentów.

9. WP-PostRatings

WP-PostRatings

Dzięki WP-PostRatings istnieje wiele sposobów wyświetlania głosów, takich jak gwiazdki, kciuki, tiki, serca, liczby i inne. Konfiguracja wtyczki może być nieco techniczna.

Przy odrobinie kodu możesz wyświetlić oceny wszystkich postów lub wybranych postów. Opcja Zarządzaj ocenami umożliwia przeglądanie ocen. Wtyczka może wyświetlać najwyżej oceniane posty, najczęściej oceniane posty, najniższą ocenę i najwyższą ocenę.

10. Recenzje strony

Recenzje witryny

Recenzje witryny pozwalają czytelnikom oceniać Twoje posty przy użyciu standardowego systemu 5 gwiazdek. Wtyczka jest szybka i łatwa do uruchomienia – wystarczy dosłownie ją zainstalować i jesteś gotowy do pracy. Dostępne są opcje włączania zatwierdzania recenzji, sprawdzania poprawności blockchain, logowania lub dodawania powiadomień. Jak również dostosowania wyświetlania recenzji (fragmenty, awatary itp.), Formularza zgłoszenia, znaczników schematu (dla SEO) i tłumaczeń.

Inne znaczące funkcje wtyczek to filtry antyspamowe, obsługa wielu witryn (co jest świetne, jeśli przechowujesz recenzje swojej witryny w oddzielnej subdomenie), odpowiedzi na recenzje, wbudowane szablony, łatwe w użyciu widżety i skróty oraz możliwość tworzenia kopii zapasowych i przywracania.

Bonus: wyświetlaj swoje recenzje z witryn stron trzecich

Czy wiesz, że możesz również zintegrować recenzje z zewnętrznych stron z recenzjami? Wtyczki takie jak Widżet recenzji Google, Recenzje miejsc Google lub Yelp Widget Pro pozwalają wyciągać prawdziwe oceny i recenzje klientów oraz wyświetlać je na swojej stronie internetowej. Pomoc z tych wtyczek i usług może stać się ważną częścią działań marketingowych.


Aby stworzyć przejrzystą i uporządkowaną recenzję produktu, musimy przestrzegać ustalonego zamówienia. Sposób, w jaki oceniasz produkt – na przykład używane obrazy i listy porównania funkcji, może być unikalny dla Twojej witryny. Dodaj osobisty akcent, jeśli chcesz. Ale musisz mieć spójny format we wszystkich swoich opiniach. Dzięki temu Twoja witryna jest nie tylko uporządkowana, ale także mówi o Twojej dbałości o szczegóły. W rezultacie zwiększy się twoja czytelnictwo.

Jak zawsze, chcielibyśmy otrzymać Twój wkład. Jaka jest twoja ulubiona wtyczka do recenzji WordPress? Czy tęskniliśmy? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me