Trakcja społecznościowa za Twoje treści to trudny. Załóżmy, że tworzysz świetne treści. A ruch w wyszukiwarkach od samego początku przyciąga większość użytkowników do Twojej witryny. Osoby, które specjalnie wybrały wyszukiwanie określonego słowa kluczowego lub ciągu słów kluczowych. A czytelnicy, którzy wyszukiwarki wprowadzają do Twojej witryny, mają pewne predyspozycje i są zainteresowani twoją treścią. Prawdopodobnie mają sieć rówieśniczą i społeczną, która podziela ich zainteresowania. Tylko wtedy możesz mieć szansę na udostępnienie swoich treści na jednym z ich osobistych kont w mediach społecznościowych.


Liczę zdecydowanie za dużo ifs. Jeśli tworzysz dobre treści, zwłaszcza takie, które według ciebie przynoszą korzyści czytelnikom osobiście lub zawodowo, masz prawo oczekiwać czegoś w zamian. Wiele stron internetowych, w tym WpExplorer, generuje przychody z wielu źródeł.

Ale jeśli masz trudności z generowaniem trakcji w mediach społecznościowych i znacznego ruchu, pomimo tworzenia świetnych treści, być może musimy zachęcić ludzi do częstszego udostępniania Twoich treści. Możemy to zrobić, uzależniając dostęp do twoich treści do akcji społecznościowych. Rzućmy okiem na niektóre z najlepszych wtyczek blokujących treść, które pozwalają odwiedzającym płacić za udostępnienia społecznościowe!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Social Locker dla WordPress

Social Locker For WordPress to wtyczka premium, która pomaga zablokować twoją najlepszą zawartość dla akcji, polubień, plusów i tweetów. Możesz zablokować praktycznie dowolną treść, może to być tekst, książka audio, wideo lub dokument pdf do wydrukowania.

SocialContentLock1

Możesz zablokować zawartość na końcu artykułu lub w całym tekście dowolnego artykułu, a jednocześnie ujawnić tylko wprowadzenie, aby skłonić użytkownika do udostępnienia treści, jeśli zechce on obejrzeć cały artykuł. Możesz również użyć tego samego blokowania treści do przyznania dostępu do kodów promocyjnych. Ustawienia tej wtyczki oferują całkiem sporo, jeśli chodzi o wybór, i pozwalają wybrać, kiedy i gdzie wtyczka ma selektywnie blokować zawartość.

Opcje SocialLocker 1

Wtyczka zapewnia blokowanie treści w oparciu o opcje udostępniania w 8 różnych sieciach społecznościowych. Wkrótce dodadzą Pinterest i Instagram do swoich wyborów. Możesz także wybrać sposób blokowania zawartości, na przykład możesz po prostu rozmazać zablokowaną zawartość.

BlurrySocialLocker1

Integracja wtyczki z Google Analytics pozwala zobaczyć, ile osób korzystało z szafki, ilu właśnie pominęło zablokowaną treść, ilu opuściło Twoją witrynę po obejrzeniu zablokowanej treści, sieciach społecznościowych, w których udostępnili twoją treść, a nawet słabość szafka, która może przyczynić się do zwiększenia współczynnika odrzuceń.

StatisticsSocialLocker

Ta wtyczka jest więc imponująca i wszechstronna w zakresie możliwości selektywnego blokowania treści i skutecznego śledzenia korzyści z pulpitu analitycznego. Możesz albo użyć darmowa wersja wtyczki lub wersja premium. Darmowa wersja obsługuje polubienia na Facebooku, Google 1+ i tweety, wersja premium ma 5 innych opcji udostępniania w mediach społecznościowych, 5 dodatkowych motywów i wiele przycisków śledzenia w serwisach społecznościowych. W wersji premium możesz wyłączyć blokadę treści dla zarejestrowanych użytkowników, opóźnić blokadę i ponownie zablokować, eksportować potencjalnych klientów w formacie CSV i oczywiście uzyskać wsparcie.

Wtyczka społecznościowa i blokada Pro WordPress

Social Share & Locker Pro to w zasadzie wtyczka typu „dwa w jednym”, która obsługuje wszystkie wymagania związane z udostępnianiem społecznościowym, a także jest wyposażona w moduł blokady treści społecznościowych.

SocialSharePro i ContentLocker

Funkcje udostępniania społecznościowego tej wtyczki są świetne, ale nie o to chodzi w tym artykule. Interesują nas jego funkcje blokowania zawartości. Dzięki Social Share & Locker możesz ustawić liczniki na swoich blokadach, które uniemożliwiają dostęp do treści po niewielkim opóźnieniu. Wtyczka ma do dyspozycji 8 motywów lockera treści.

Funkcja blokowania zawartości jest włączona tylko w serwisach Twitter, Google Plus, Facebook i Linkedin. Ale jeśli otrzymujesz większość swoich udziałów w mediach społecznościowych z wyżej wymienionych czterech kanałów mediów społecznościowych, nie ma się czym martwić.

Automatyczna blokada społecznościowa

Prosta darmowa wtyczka, która pozwala wybrać określone adresy URL, określone / wszystkie strony i posty, a następnie włączyć blokowanie zawartości, która wyświetla zawartość po udostępnieniu przez Twitter, Facebook lub Google Plus. Możesz ukryć lub wyświetlić przycisk zamykania i minutnik.

AutomaticContentLocker

The Automatyczna blokada społecznościowa wtyczka jest dość prosta i nie ma dużego wyboru. Możesz zmienić wiadomość na swojej blokadzie treści społecznościowych, ale tak naprawdę niewiele możesz zrobić. Ale jeśli szukasz prostoty, ta wtyczka powinna dobrze działać.

Social Locker – Zwiększ ruch

Przyjazna dla wyszukiwarek szafka na treści dla wszystkich typów treści z obsługą dużych czterech sieci społecznościowych. The Social Locker Traffic wtyczka rozpoznaje użytkowników, którzy wcześniej odblokowali zawartość, a także zarejestrowanych użytkowników, jeśli chcesz, nie blokuje treści w takich przypadkach.

ContentLockerEditScreen

Możesz tworzyć dowolną liczbę blokad zawartości i edytować je, aby pasowały do ​​Twojego stylu i dopasować je do Twojej witryny dzięki Tinymce.

Kilka rzeczy i ostatnie myśli

Teraz normalnie bym cię przedstawił Jak brama oraz dwie inne oparte na Facebooku treści blokujące wtyczki WordPress (Facebook Viral Content Locker dla WordPress, Like 2 Unlock dla WordPress). Niestety Facebook postanowił zrezygnować z aplikacji zachęcających do udostępniania w serwisach społecznościowych. Podobnie jak Gate, aby ominąć regułę, wykorzystuje pliki cookie, które pozwalają czytelnikowi odwiedzić i „polubić” określoną stronę na Facebooku, na której zapewnia się dostęp do treści. Niezupełnie to samo, co poprzednie wtyczki blokujące zawartość, które wymagają udziałów społecznościowych w celu uzyskania dostępu.

W dniu 7 sierpnia 2014 r. Facebook ogłosił, że wszelkie zachęty do udostępniania za pośrednictwem Facebooka są niedozwolone. Uważają, że nie ma to pozytywnego wpływu na ich sieć, gdy dzielenie się jest zachęcane przez rzekomo sztuczne zachęty. Upewnij się, że wszystkie sieci społecznościowe, w których włączasz blokadę treści, zezwalają na to. Bądź absolutnie pewien swoich wytycznych i zasad dotyczących udostępniania treści.

Osobiście uważam, że jeśli naprawdę ciężko pracujesz, aby stworzyć sto stronicowego eBooka, a nawet nie pobierasz za niego opłaty, z pewnością powinieneś być w stanie czerpać z niego korzyści przynajmniej w formie udziału społecznościowego. To powiedziawszy, włącz blokowanie treści na specjalnych treściach, które bardzo ciężko pracowałeś, aby stworzyć. Jeśli zasypiesz swoją witrynę zablokowaną treścią, po prostu potrze ona ludzi w niewłaściwy sposób. Wyobraź sobie, że co drugi post na blogu WPExplorer był zablokowany? … Dokładnie! Używaj blokowania zawartości bardzo minimalnie i skutecznie.

Chcesz dodać udostępnianie społecznościowe do swojej witryny na inne sposoby (niezwiązane z blokowaniem treści)? Sprawdź te pomocne posty innych autorów WPExplorer:

  • Recenzja Monarch: Social Sharing WordPress Plugin od Elegant Themes
  • Jak dodać loginy społecznościowe do bloga lub strony internetowej WordPress
  • 20 niesamowitych wtyczek mediów społecznościowych dla WordPress

Mam nadzieję, że ten post był dla Ciebie pomocny �� Najlepszą, moim zdaniem, wtyczką do blokowania treści na podstawie udziałów społecznościowych jest Social Locker For WordPress. Jeśli chcesz zobaczyć, jak to jest, wypróbuj bezpłatną wersję przed zakupem wersji premium. Lub jeśli masz lepszą wtyczkę blokującą treść, daj nam znać w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me