Najlepsze motywy wideo WordPress Premium

Wideo jest prawdopodobnie najbardziej angażującym rodzajem treści w Internecie, ale jeśli chcesz stworzyć udaną witrynę zorientowaną na wideo, musi być zarówno intuicyjna, jak i wciągająca dla odwiedzających.


Na szczęście jesteś użytkownikiem WordPress i dostępnych jest mnóstwo motywów WordPress, które ułatwiają tworzenie witryny wideo o wysokiej jakości i zarządzanie nią. Niezależnie od tego, czy prezentujesz swój najnowszy film fabularny, tworzysz blog wideo, czy uruchamiasz własny mini-YouTube, WordPress ma dostępny motyw, który zapewni.

Mając powyższe na uwadze, w tym artykule przedstawiono dziesięć najlepszych dostępnych obecnie motywów wideo WordPress, w żadnej kolejności. Do roboty!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. True Mag

Motyw True Mag
True Mag to bardzo elastyczny motyw strony internetowej, którego można używać do blogów wideo, portfolio filmów lub czasopism wideo. Ma wiele układów strony głównej i różne suwaki wideo, dzięki czemu możesz prezentować swoje filmy na wiele sposobów.

True Mag oferuje potężne funkcje wideo – w tym reklamy wideo, automatyczne odtwarzanie wideo i przesyłanie filmów wideo z interfejsem użytkownika – które umożliwiają tworzenie własnej witryny w stylu YouTube. Możesz zintegrować kanały wideo z YouTube i łatwo wyświetlać filmy hostowane przez siebie.

True Mag jest gotowy do utworzenia pełnej społeczności wideo i integruje się z popularnymi wtyczkami, w tym BuddyPress, bbPress, WooCommerce i Członkostwem od WPMU DEV.

2. VideoTube

Motyw VideoTube
VideoTube to kolejny elastyczny i potężny motyw zaprojektowany, aby pomóc Ci stworzyć własną stronę z filmami. Niezależnie od tego, czy chcesz osadzać filmy z YouTube, Vimeo, Dailymotion lub Hulu, czy hostować własne filmy, VideoTube może być Twoją platformą.

Ten czysty, nowoczesny motyw jest w pełni konfigurowalny, z różnymi widżetami strony głównej, które umożliwiają wyświetlanie filmów w dowolny sposób. Inne zaawansowane funkcje obejmują wbudowany system „podobny” do przesyłania opinii i przesyłania filmów wideo. Automatyczne miniatury filmów ułatwiają rozpoczęcie korzystania z VideoTube z udostępniania kolekcji filmów.

3. VideoTouch

Motyw VideoTouch
Nadal w dziedzinie elastycznych motywów witryn wideo, VideoTouch jest pięknym motywem zaprojektowanym do zaprezentowania Twojej kolekcji wideo. Duże galerie miniatur wideo sprawiają, że przeglądanie tego tematu jest przyjemnością.

VideoTouch jest wyposażony w potężne narzędzie do tworzenia układu, które pozwala całkowicie dostosować wyświetlanie twoich filmów. Możesz osadzać filmy od dowolnego głównego dostawcy, a także przesyłać pliki wideo MP4. Użytkownicy mogą również przesyłać swoje łącza wideo lub pliki za pośrednictwem interfejsu, co ułatwia rozbudowę repozytorium.

4. Razem

Vamer graczy dla Total WordPress

Gamer Vlog to piękny motyw wideo stworzony za pomocą motywu Total WordPress. Ten motyw, zaprojektowany z dużymi polecanymi filmami, jest idealny, jeśli chcesz pokazać portfolio filmów lub prowadzisz bloga wideo.

Szereg opcji motywu, konfigurowalne widżety, konstruktory nagłówków i stopek, wiele opcji menu i oczywiście potężny Visual Composer umożliwiają stworzenie witryny idealnie odpowiadającej Twoim potrzebom. Motyw jest przyjazny dla SEO i responsywny, dzięki czemu możesz stworzyć witrynę, która będzie łatwa zarówno dla odwiedzających, jak i dla nich.

5. eVid

motyw eVid
eVid, opracowany przez naszych przyjaciół z Elegant Themes, jest przeznaczony dla blogerów wideo. Integruje się z głównymi hostami wideo (w tym YouTube, Vimeo, Veoh i MetaCafe) i ma niestandardowy interfejs wideo do wyświetlania filmów.

Pełne opcje motywu pozwalają całkowicie dostosować witrynę bez dotykania linii kodu. Elastyczny konstruktor układów współpracuje ze skrótami, dzięki czemu możesz stworzyć dowolny układ, jaki sobie wyobrażasz.

Ten motyw nie jest tak piękny, jak niektóre inne, na które patrzyliśmy, ale jest to solidny motyw, który może dobrze działać na prostym blogu wideo.

6. VideoZoom

Motyw VideoZoom
VideoZoom to potężny motyw wideo zaprojektowany, aby pomóc Ci prezentować filmy z Internetu. Elastyczny suwak strony głównej wyposażony w opcje konfiguracji umożliwia łatwe prezentowanie najlepszych treści w witrynie.

Możesz osadzać filmy od wszystkich głównych dostawców wideo lub przesyłać własne filmy hostowane przez siebie. Zaawansowane opcje motywu umożliwiają dostosowanie wyglądu i stylu witryny do własnych potrzeb. VideoZoom reaguje również na urządzenia mobilne, dzięki czemu Twoje filmy będą wyglądać niesamowicie na każdym urządzeniu.

7. Seria

Temat serii
Seria to kolejny temat od dobrych ludzi z Press75. Ten jest nieco inny niż jego brat, ponieważ jest przeznaczony do wyświetlania serii internetowych.

Układ umożliwia widzom łatwe oglądanie odcinków serialu internetowego i przeglądanie dostępnych programów. Ponadto responsywny projekt i zintegrowane opcje mediów społecznościowych ułatwiają widzom oglądanie i udostępnianie filmów na dowolnym urządzeniu.

8. Wideo

Motyw wideo
Wideo to wszechstronny motyw aplikacji Templatic, zaprojektowany, aby pomóc Ci stworzyć własny YouTube. Możesz publikować i udostępniać filmy wideo wszystkich głównych dostawców wideo lub przesyłać własne filmy hostowane przez siebie. Motyw umożliwia także użytkownikom przesyłanie linków i plików wideo przez interfejs.

Motyw wideo jest w pełni konfigurowalny i ma szeroką gamę konfigurowalnych widżetów, dzięki czemu możesz stworzyć dowolny układ, w którym chcesz wyświetlać swoje filmy. Strony kategorii niestandardowych i powiązane filmy umożliwiają tworzenie kompletnych wrażeń wideo dla użytkowników, aby umożliwić im przeglądanie.

9. Video Hub

Motyw Centrum wideo
Z RichWP pochodzi Video Hub, responsywny motyw wideo zaprojektowany do prezentacji biblioteki wideo na pierwszej stronie. Możesz promować swoje najlepsze treści za pomocą niestandardowych widżetów i zarabiać na nich za pomocą widżetów reklamowych.

Chociaż Video Hub został zaprojektowany do prezentacji wideo, współpracuje ze wszystkimi formatami postów WordPress, dzięki czemu możesz użyć tego motywu do blogu bogatego w treści. Nie jest tak konfigurowalny jak niektóre inne motywy, które sprawdziliśmy, ale jest dobrym wyborem dla prostej witryny z filmami.

10. Książka w miękkiej okładce

książka w miękkiej oprawie

Ostatni na naszej liście, od Array pochodzi Paperback, potężny motyw, który pozwala założyć w pełni funkcjonalną stronę internetową z wiadomościami. Ty i twoi użytkownicy możecie osadzać filmy od głównych dostawców lub przesyłać filmy bezpośrednio na stronę.

Możesz dostosować kolory, typografię, dodać karuzelę polecanych postów i wiele więcej. Możesz także łatwo kategoryzować filmy (obok każdej innej galerii, audio lub tradycyjnych artykułów, które publikujesz), aby tworzyć własne niszowe oferty.


Witryna wideo musi się wyróżniać, aby przyciągnąć uwagę odwiedzających. W związku z tym potrzebujesz motywu WordPress, który będzie prezentował Twoje filmy w atrakcyjny i intuicyjny sposób, zachęcając użytkowników nie tylko do oglądania twoich treści, ale również do pozostawania w witrynie i wróć po więcej w przyszłości.

Zrobiliśmy dla Ciebie zadanie, przeszukując wiele dostępnych motywów, aby zidentyfikować śmietankę upraw motywu wideo. Z powyższej listy powinieneś znaleźć idealny motyw do stworzenia udanej strony z filmami, więc wybierz jedną i zacznij już dziś!

Teraz to już koniec – chcielibyśmy dowiedzieć się więcej na temat ambicji Twojej witryny z filmami, więc podziel się swoimi doświadczeniami związanymi z tworzeniem witryny z WordPress w sekcji komentarzy poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me