Najlepsze powiązane posty Wtyczki do WordPress

Aby zrobić lojalnych klientów ze swoich czytelników, musisz nadal zachwycać ich swoją niesamowitą zawartością. W końcu tworzenie treści takich jak bóg nie przyniesie wiele korzyści Twojej witrynie, jeśli nikt nie będzie mógł jej znaleźć długo po zniknięciu z Twojej strony głównej. Dlatego użycie jednej z najlepszych powiązanych wtyczek do WordPressa może być świetną decyzją dla Twojego bloga.


Przestań tracić odwiedzających po lewej, prawej i środkowej stronie i aktywnie angażuj ich dzięki większej ilości treści – więcej powiązanych treści, które utrzymają czytelników w Twojej witrynie i zmniejszą współczynnik odrzuceń. Dzięki jednej z najlepszych powiązanych wtyczek do WordPressa możesz przekierowywać użytkowników do większej ilości treści i dłużej przechowywać je w witrynie, co – jeśli się zastanawiasz – może zwiększyć twoje szanse na sprzedaż.

W tym poście przedstawimy nasze typy najlepszych powiązanych wtyczek do WordPress, abyś mógł zwiększyć zaangażowanie użytkowników, zwiększyć liczbę wyświetleń strony i, miejmy nadzieję, zarobić na nieuchwytnej sprzedaży. Ciesz się i udostępniaj swoje ulubione powiązane wtyczki postów na końcu! Zacznijmy…

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Podobne posty dla WordPress autorstwa Bibblio Free Plugin

Bibblio Najlepsze powiązane posty Wtyczki do WordPress

Czy chcesz zaoferować swoim czytelnikom interesujące i powiązane treści? Czy chcesz również zmniejszyć współczynnik odrzuceń? A może zwiększyć liczbę stron użytkowników na sesję podczas przeglądania witryny? Następnie Bibblio może być idealną wtyczką dla Ciebie. Ta potężna wtyczka wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego, aby wyselekcjonować najlepsze możliwe powiązane posty dla WordPressa, w oparciu o wskazówki z treści i zachowania czytelników. Dodatkowo automatycznie się aktualizuje, gdy dodajesz nowe posty do swojej witryny, więc powiązane rekomendacje są zawsze aktualne. Wystarczy użyć dołączonego widżetu lub krótkiego kodu, aby dodać powiązane posty tam, gdzie jest to najbardziej sensowne dla czytelników i pozwolić Bibblio wykonać całą ciężką akcję.

Co najlepsze, wtyczka nie spowolni Twojej witryny – Bibblio obsługuje buforowanie powiązanych postów na własnych serwerach, nie wpływając na szybkość strony. Możesz również zobaczyć, co klikają czytelnicy dzięki integracji z Google Analytics, lub skorzystać z wbudowanego pulpitu analitycznego, aby śledzić popularne powiązane posty i miesięczne wykorzystanie usługi. Inne wspaniałe funkcje to 150 kombinacji stylów, w pełni responsywna modułowa konstrukcja, która dostosowuje się do dowolnego urządzenia, obsługa niestandardowych typów postów, wyróżnione miniatury obrazów oraz pomocna obsługa wszystkich poziomów planu. Możesz zacząć korzystać z wtyczki już dziś za darmo i uzyskać do 25 000 ładowań stron miesięcznie dzięki modułowi Bibblio. Jeśli uzyskasz większy ruch, zawsze możesz z łatwością go ulepszyć Plan Bibblio.

2. Yet Another Related Posts Plugin (YARPP) Darmowa wtyczka WordPress

YARPP Najlepsze powiązane posty Wtyczki do WordPress

Istnieje kilka silnych powodów, dla których setki tysięcy użytkowników WordPress uwielbiają i używają YARPP na swoich stronach. Czy to dlatego, że możesz wyświetlać niestandardowe typy postów, posty i strony związane z bieżącym postem? A może dlatego, że YARPP obsługuje zarówno wyświetlanie tekstu, jak i miniatur?

Cóż, to tylko niektóre z powodów, dla których wtyczka Yet Another Related Posts znajduje się na większości najlepszych powiązanych wtyczek postów dla obław WordPress. Jest wyposażony w ciekawe funkcje, w tym system szablonów, który pomaga kontrolować wygląd powiązanych postów, wszechstronny algorytm, który wyświetla najbardziej odpowiednie powiązane treści, a także obsługę kanałów RSS między innymi.

3. WordPress Infinite Powiązana wtyczka Premium Manager Post

Infinite Related Post Manager Najlepsze powiązane posty Wtyczki do WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Dodanie powiązanych postów do treści to świetny sposób, aby zachęcić czytelników do pobierania większej ilości treści, ale wyświetlanie tych postów w atrakcyjnym i łatwym do przygotowania układzie czyni je jeszcze bardziej efektywnymi. Za pomocą WordPress Infinite Related Post Manager możesz łatwo dodawać pokrewne posty z boku treści, przyklejać je u góry lub u dołu okna lub za postem. A ponieważ posty są ładowane bez końca, czytelnicy mogą bardzo łatwo przeglądać wszystkie oferowane treści związane z tym, co ich interesuje.

Wtyczka zawiera wiele wbudowanych i zaawansowanych funkcji typu posta, powiązanych metod (tagi, kategorie, autor, najnowszy itp.), Wyświetlanej liczby postów, kolorów, rozmiarów czcionek i wielu innych.

4. Jetpack Podobne posty Moduł Darmowa wtyczka WordPress

Jetpack Best Related Posts Wtyczki do WordPress

Spośród najlepszych powiązanych wtyczek do WordPressa, które tu dzisiaj podkreślamy, Jetpack Related Posts jest prawdopodobnie najłatwiejszym do zainstalowania i wdrożenia. Wszystko, co musisz zrobić, to aktywować Jetpack, przejść do listy modułów i aktywować funkcję Podobne posty.

Zawiera piękne widżety powiązanych postów i świetny algorytm, który pokazuje najbardziej odpowiednią treść. Wiem to z pierwszej ręki, ponieważ I Jetpack Podobne posty na własnym blogu.

Wszystko zależy od wskazywania i klikania, a nawet możesz dostosować widżet powiązanych postów, klikając przycisk konfiguracji. Nie powinieneś mieć żadnych problemów z Jetpack, ale jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie.

5. Podobne posty na odrębne posty Premium WordPress Plugin

Podobne posty na odrębne posty Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chcesz wyświetlać różne pokrewne posty na każdej stronie (aby zapobiec duplikowaniu treści), możesz wypróbować wtyczkę RPDP (Podobne posty dla odrębnych postów). Ta wtyczka premium umożliwia tworzenie niestandardowych powiązanych list postów i przypisywanie ich do swoich postów indywidualnie. Za pomocą tego krótkiego kodu możesz wstawiać powiązane posty w artykułach tam, gdzie Twoim zdaniem są najbardziej sensowne.

Inne funkcje wtyczek obejmują niestandardowe rozmiary miniatur, opcje wyświetlania metadanych (autor, tytuł, fragment itp.), Kompatybilne niestandardowe typy postów i gotowe do tłumaczenia.

6. Dodaj powiązane posty Bezpłatne wtyczki WordPress

AddThis Najlepsze powiązane posty Wtyczki do WordPress

Dzięki wtyczce AddThis powiązanych postów możesz szybko dodawać popularne i odpowiednie rekomendacje dotyczące powiązanych treści do swoich postów na blogu. Wystarczy zainstalować wtyczkę, dostosować tytuł, wybrać motyw wyświetlania (jasny, ciemny, szary lub przezroczysty) i umieścić powiązane posty w lewym dolnym lub prawym dolnym rogu.

Następnie, jeśli połączysz swoją witrynę z kontem AddThis, będziesz mógł zobaczyć dane analityczne dotyczące powiązanych pul. Dowiedz się, które posty konwertują najlepsze, najpopularniejsze wspólne pule, a nawet zobacz swoje najlepsze polecania społecznościowe. Połącz tę wtyczkę z oryginalną wtyczką udostępniania społecznościowego AddThis, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.

7. Ręczne powiązane posty Premium WordPress Plugin

Ręczne powiązane posty Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do automatyzacji, że potajemnie chcielibyśmy, aby maszyny zrobiły wszystko za nas. Wtyczka Manual Related Posts lubi jednak utrzymywać stare rzeczy. Oznacza to, że zamiast używać algorytmu do znajdowania postów, ręczne wpisy powiązane pozwalają ręcznie ustawić powiązane posty.

Możesz ponadto wybrać niestandardowe typy postów, posty, a nawet strony. Inne funkcje obejmują między innymi obsługę krótkich kodów, obsługę wielu języków i filtrowanie.

8. Kontekstowe powiązane posty Darmowa wtyczka WordPress

Kontekstowe powiązane posty Darmowa wtyczka WordPress

Szukasz najlepszej powiązanej wtyczki postu dla swojej witryny WordPress? Nie musisz szukać dalej – oto ta, która przenosi pokrewną grę pocztową na zupełnie nowy poziom. I nawet nie musisz podnosić palca, wtyczka Kontekstowe Podobne posty uruchamia się automatycznie.

Dzięki wielu funkcjom, w tym między innymi miniaturom, powiązanym postom w kanałach, niestandardowym typom postów, buforowaniu, wykluczeniu, rozszerzalnemu kodowi, pięknym stylom CSS i skrótom, Kontekstowe powiązane posty to wtyczka, którą chcesz na swoim blogu.

9. Wpisy związane z WordPress Darmowa wtyczka WordPress

WordPress Podobne posty Darmowa wtyczka WordPress

Dodaj powiązane stopki do stopki dzięki bezpłatnej wtyczce WordPress Related Posts, aby łatwo i szybko zwiększyć zaangażowanie w witrynie WordPress. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować i aktywować wtyczkę.

Wpisy powiązane z WordPress są wsparte wsparciem, buforowaniem dla szybszego korzystania z Internetu oraz publikowaniem rekomendacji dostarczanych przez najwyższej klasy usługę semantyczną Zemanta. Dostajesz różne style wyświetlania, miniatury, a jeśli potrzebujesz ulepszyć powiązane posty WordPress, możesz je w pełni dostosować. Ponadto możesz włączyć zaawansowane funkcje, przechodząc do Ustawienia> Podobne posty po zainstalowaniu wtyczki.

10. Darmowa wtyczka WordPress do Shareaholic

Darmowa wtyczka WordPress Shareaholic

Shareaholic nie jest zwykłą wtyczką do powiązanych postów. Jest to raczej zbiór niesamowitych narzędzi, takich jak powiązane posty, przyciski udostępniania, analizy społecznościowe i wiele innych. Shareaholic jest również wyposażony w funkcję monetyzacji, która pozwala skorzystać z linków partnerskich, aby zarabiać na swoich treściach.

Za pomocą łatwego w obsłudze pulpitu możesz łatwo śledzić rekomendacje dotyczące powiązanych treści, udostępnianie w serwisach społecznościowych, obserwowane, promowane treści i wiele więcej! Według autorów Shareaholic to „platforma do wzmacniania treści i monetyzacji”, ale nie wierz mi na słowo, sprawdź Shareaholic i chodź dzielić się tym, co odkryłeś.

11. Podobne posty Wtyczka WordPress Pro

Podobne posty Pro WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Powiązane posty Pro dla WordPress to najlepsze rozwiązanie w przypadku powiązanych treści. Ta fajna wtyczka może obsłużyć wszystko, co na nią rzucasz, od treści niestandardowych, treści mieszanych, kategorii, wielu stron i innych.

Ma trzy apetyczne wizualnie układy (do wyboru z funkcją slick & slide, izotop lub układ przejściowy), 65 predefiniowanych szablonów, intuicyjny interfejs użytkownika, świetną dokumentację i wsparcie. W backendu znajduje się również ponad 200 ustawień dostosowywania, dzięki czemu możesz projektować powiązane posty, aby wyglądały tak, jak chcesz, bez konieczności nauki programowania.

12. Podobne posty dla WordPress Darmowa wtyczka WordPress

Podobne posty dla WordPress Darmowa wtyczka WordPress

Jest to prosta i lekka wtyczka do powiązanych postów, która umożliwia przekierowanie czytelników do powiązanych postów za pomocą jednego kliknięcia. Jest wyposażony w kreatora instalacji, który dba o ciężką pracę za Ciebie, więc wszystko, co musisz zrobić, to aktywować wtyczkę i usiąść. Będziesz mieć powiązany widżet postu na żywo pod swoimi postami w mgnieniu oka, nie przerywając potu.

Powiązane posty dla WordPress nie wymagają dużych zasobów (co oznacza, że ​​tworzy własną pamięć podręczną) i pozwala na ręczne dodawanie, edytowanie, usuwanie, skróty i widżety oraz inne funkcje. Istnieje również wersja premium tej wtyczki, która jest dostępna nawet z więcej soku.

13. Lepsze powiązane posty Widget Premium WordPress Plugin

Lepsze powiązane posty Widget Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Nie chcesz pokazywać pokrewnych postów poniżej treści? Nie ma problemu. Widżet Lepsze powiązane posty można wstawić na pasku bocznym, aby wyświetlać powiązane doniczki z boku treści. Widżet działa ze wszystkimi niestandardowymi typami postów, więc dodawanie powiązanych pracowników lub elementów portfolio jest dziecinnie proste.

Wystarczy zainstalować wtyczkę, przejdź do Wygląd> Widżety i wstaw widżet „Podobne posty” na pasku bocznym. Następnie użyj ustawień widżetu, aby wybrać opcje wyświetlania (tytuł, autor, data, miniatura itp.), Opcje zmiennoprzecinkowe, liczbę i systematykę do wyboru powiązanych postów. Kliknij Zapisz i jesteś gotowy!

14. Content.ad Darmowa wtyczka WordPress

Content.ad Darmowa wtyczka WordPress

Według WordPress.org „Content.ad to platforma rekomendacji treści, która pomaga właścicielom witryn w generowaniu większej ilości czasu na stronie, a także w zarabianiu na ich treści w łatwy i dyskretny sposób”.

Platforma Content.ad generuje miliardy wyświetleń stron w tysiącach witryn miesięcznie. Wtyczka postów związanych z Content.ad dla WordPress pozwala uzyskać udział w tym cieście. Najlepsze jest to, że wystarczy zainstalować wtyczkę w 3-etapowym procesie, a praca jest zakończona. Mówiąc prościej, wtyczka Content.ad jest łatwa w konfiguracji i obsłudze.

Ponadto można łatwo dostosować do własnych upodobań dzięki elastycznemu stylowi i kreatorowi tworzenia widżetów. Co więcej, ta powiązana wtyczka post jest zorientowana na wydajność i zawiera między innymi bogate raportowanie, zaawansowane opcje i spersonalizowane wsparcie. Na co do diabła czekasz? Oszczędź chwilę i przejdź do Content.ad, aby dowiedzieć się więcej o tym, dlaczego tak naprawdę jest to jedna z najlepszych powiązanych wtyczek do postów dla WordPress.

15. Opublikuj niestandardowe szablony Pro Premium WordPress Plugin

Opublikuj niestandardowe szablony Pro Premium Wtyczka WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Wtyczka Post Custom Templates Pro nie jest przeznaczona tylko do pokrewnych postów – to narzędzie do tworzenia szablonów stron, za pomocą którego możesz projektować własne układy pojedynczych postów. Aby rozpocząć, wystarczy skorzystać z intuicyjnego interfejsu lub wybrać jeden z 18 wstępnie przygotowanych układów.

Podczas dostosowywania układu możesz wstawiać elementy posta, takie jak tytuł, media, następne i poprzednie linki, główną treść, serwis społecznościowy, recenzje, biografia autora i oczywiście powiązane z nim przeszłość (wśród wielu innych niesamowitych opcji). Dostępne są również opcje stylizacji dla paralaksy, gradientów, sekcji o pełnej szerokości lub pełnej wysokości, animacji, a nawet filmów. Po dopracowaniu układu przypisz go do wszystkich swoich postów, określonej kategorii postów lub tylko jednego posta na raz.

16. Wpisy pokrewne Inline Darmowa wtyczka WordPress

Inline Related Posts Darmowa wtyczka WordPress

Ta wtyczka całkowicie zmienia sposób wyświetlania powiązanych postów. Zamiast wyświetlać powiązane posty na końcu tego posta, możesz teraz wyświetlać je w treści, aby dziesięciokrotnie zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

Możesz automatycznie wyświetlać wiele pól w swoich postach i dostosowywać je za pomocą około 20 unikalnych stylów. Z tej technologii korzystają duże marki, takie jak Wall Street Journal, Entrepreneur i Financial Times.

17. Darmowa wtyczka WordPress dla Yuzo

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

Również na naszej liście jest dziś Yuzo, jedyna w swoim rodzaju bezpłatna, powiązana wtyczka postowa, która będzie wyglądać niesamowicie świetnie na Twojej stronie, niezależnie od używanych stylów.

Ta powiązana wtyczka postów jest lekka, ma wyświetlacze tekstowe i miniatury, a także ponad 50 opcji dostosowywania. Posiada minimalistyczny design, widżety, meta-pudełka, pamięć podręczną, licznik, intuicyjny pulpit, niestandardowe wymiary widżetów i odmiany tła.

18. Super Post Premium WordPress Plugin

Super Post Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Super Post to nie tylko dodatek do postów związanych z młynem, to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia pełną kontrolę nad zapytaniami dotyczącymi postów. Możesz użyć Super Post, aby wyświetlić określone posty według kategorii, tagów i innych systematyk.

Możesz sprawić, że każdy konkretny post będzie lepki, pokaż między innymi najnowsze lub najczęściej komentowane posty. Super Post jest kompatybilny z najnowszą wersją WordPress, a także z głównymi przeglądarkami.

19. Podobne posty Miniatury dla darmowej wtyczki WordPress

Podobne posty Miniatury dla darmowej wtyczki WordPress

Chcesz dodać do treści posty związane z grafiką? Wtyczka Miniatury powiązanych postów ułatwia! Ta wtyczka zawiera opcje ustawiania powiązanych postów (zgodnie z relacją), rozmiaru miniatury (wybierz miniaturę lub średni) i dostosowywania ustawień wyświetlania (źródło miniatury, kolor tła, obramowanie, zmiana rozmiaru tekstu, długość fragmentu i więcej).

Inne przydatne opcje obejmują 7 gotowych do użycia tłumaczeń, prosty skrót pokrewnych postów, których można używać do dodawania postów w dowolnym miejscu, pasek boczny miniatur lub widżet stopki oraz wsparcie dla wszystkich taksonomii WordPress (kategorie, tagi, zarówno losowe, jak i niestandardowe). I są nawet wbudowane tagi php dla twórców motywów do zintegrowania wtyczki.

20. Powiązane posty autorstwa taksonomii Bezpłatna wtyczka WordPress

Powiązane posty autorstwa taksonomii Darmowa wtyczka WordPress

Dodaj powiązane posty do treści lub paska bocznego, korzystając z bezpłatnych postów powiązanych przez taksonomię. Ta darmowa wtyczka zawiera łatwy w użyciu widget i krótki kod, dzięki czemu dodawanie powiązanych postów jest szybkie i proste. Wybierz link, fragment, miniaturę lub pełny układ postów dla powiązanych treści. Ponadto istnieją proste opcje wykluczania określonych postów lub warunków oraz ograniczania powiązanych wyników według daty lub liczby.

Dla użytkowników z nieco większą wiedzą na temat kodowania możesz również używać własnych szablonów HTML dla powiązanych postów, podłączyć interfejs API REST, dodać warstwę buforującą, a nawet tworzyć własne szablony tematyczne z powiązaną zawartością.

Bonus: RelaZone Powiązane produkty Amazon Wtyczka Premium WordPress

RelaZone Powiązane produkty Amazon Premium WordPress Plugin

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Chociaż nie jest to tradycyjna powiązana wtyczka „posty”, wtyczka RelaZone wyświetla powiązane produkty Amazon, dzięki czemu możesz czerpać zyski z niesamowitych treści. Więc jeśli napiszesz świetny, dogłębny post na temat herbaty, możesz łatwo wstawić powiązane pudełko, aby wyświetlić zalecane herbaty Rooibos, Chai, zielone i czarne, o których wspomniałeś w swoich treściach.

Wtyczka działa przy użyciu słów kluczowych w artykule, aby znaleźć pasujące produkty na Amazon. Dodatkowo działa świetnie również z WooCommerce – więc jeśli już sprzedajesz własne niestandardowe mieszanki herbaty na swojej stronie, możesz linkować do powiązanych czajników Amazon, filiżanek herbaty, kostek cukru i innych. RelaZone to jeden z najlepszych i najłatwiejszych sposobów na przechwycenie większej liczby źródeł przychodów z bloga lub sklepu WordPress.

Więcej najlepszych powiązanych postów Wtyczki do WordPress

Już dziś przestań tracić cennych potencjalnych klientów, wybierając jedną z najlepiej powiązanych wtyczek do postów dla WordPress. Nigdy nie wiadomo, skąd może pochodzić Twój następny potencjalny klient, więc nie bierz tego za pewnik. Biorąc pod uwagę, jak proste są wszystkie nasze typy najlepszych powiązanych wtyczek do WordPressa do zainstalowania, skonfigurowania i używania, nie masz żadnej wymówki.

Mamy nadzieję, że nasz post pomoże Ci wybrać idealną wtyczkę powiązanych postów dla Twojej witryny WordPress. Aby uzyskać opinie, pytania lub polecić wtyczki WordPress do najlepiej powiązanych postów, skorzystaj z poniższej sekcji komentarzy. Na razie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me