Najlepsze wtyczki i motywy WordPress dla WordPress

W idealnym świecie osoby poszukujące pracy i firmy zatrudniające magicznie mogłyby się znaleźć w Internecie. Tablice ofert pracy (niszowe lub specyficzne dla firmy) mogą to ułatwić, ale założenie jednej z nich może być skomplikowane.


Istnieje wiele wtyczek WordPress na forum zadań, jeśli chcesz użyć wtyczki do stworzenia tablicy zadań wraz z istniejącym motywem, ale istnieje również wiele motywów stworzonych specjalnie z myślą o tej niszy. Jeśli nie masz zbyt wielu umiejętności lub czasu, aby dostosować wtyczkę do bieżącego motywu, lepszym pomysłem może być utworzenie motywu dostosowanego do tego celu, z już niesamowitym projektem do tworzenia i zarządzania tablicami ofert pracy. Ponadto wszystkie funkcje zadania będą w pełni zintegrowane, co oznacza, że ​​nie musisz instalować dodatkowych wtyczek ani modyfikować motywów potomnych, co oznacza, że ​​z Twojej strony będzie wymagane mniej testów i konfiguracji. Teraz rzućmy okiem na niektóre z naszych ulubionych szablonów WordPress!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. JobRoller

JobRoller WordPress Theme

Informacje i pobieranie

Motyw JobRoller to wysokiej jakości motyw WordPress, który pozwoli ci szybko przekształcić instalację WordPress w pełni funkcjonalne oferty pracy – strona internetowa z ofertami pracy. Ten bogaty w funkcje motyw został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika i tak dobrze integrował się z WordPress, że możesz być online i sprzedawać miejsca na oferty pracy w kilka minut po instalacji.

Job Roller nie jest zwykłym motywem WordPress. Ten szablon został opracowany od podstaw, aby zapewnić Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć udaną witrynę z ofertami pracy. Motyw wykorzystuje niestandardowe typy postów i taksonomie, aby wszystkie posty z ofertami pracy były oddzielone od bloga, aby zapewnić Ci wydzieloną sekcję zarządzania listami ofert pracy – ułatwia to śledzenie wszystkich ofert witryny.

Ten szablon tablicy ofert zawiera 3-etapowego kreatora składania ofert, który pozwoli odwiedzającym / klientom łatwo dodawać i opłacać nowe oferty pracy w witrynie. Twoi klienci otrzymają spersonalizowany pulpit nawigacyjny, w którym będą mogli z łatwością przeglądać i ponownie wyświetlać swoje oferty po wygaśnięciu. Daj swoim klientom opcję opublikowania ich ofert pracy jako „polecanych”, aby były one wyraźnie widoczne u góry strony głównej z wyróżnionym tłem. I możesz ustawić konkretny koszt tej opcji, co jest świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych dolarów.

Dzięki rolce zadań nie potrzebujesz żadnych zewnętrznych wtyczek, ponieważ wszystko działa od razu po wyjęciu z pudełka ze wszystkimi wbudowanymi funkcjami. W zestawie znajduje się wbudowana bramka płatności, dzięki czemu możesz niemal natychmiast rozpocząć zbieranie płatności za nowe oferty pracy!

2. JobEngine

JobEngine WordPress Theme

Informacje i pobieranie

JobEngine to motyw WordPress do tworzenia ofert pracy i katalogów, opracowany przez EngineThemes. Ten potężny motyw jest idealny do tworzenia własnej witryny z ofertami pracy lub do tworzenia strony specjalnie dla rekrutacji Twojej firmy. Ten motyw jest pełen funkcji, które z pewnością pokochasz Ty (lub dział HR).

Ten motyw umożliwia tworzenie i prowadzenie własnej witryny internetowej tablicy ofert pracy. JobEngine zawiera przydatne funkcje ułatwiające rozpoczęcie pracy. Postępuj zgodnie z instrukcjami kreatora konfiguracji i użyj prostych narzędzi do edycji interfejsu użytkownika, aby dodać zawartość. Ponadto istnieje mnóstwo wspaniałych niestandardowych widżetów i opcji ofert pracy (takich jak lokalizacje, kategoria, pełny etat itp.), Dzięki czemu możesz dodawać wysokiej jakości treści, które będą przydatne dla czytelników.

Jeśli chcesz, możesz także zarabiać na swojej witrynie, oferując ceny ofertowe lub pakiety firmom. W ten sposób płacą ci za wyświetlenie ofert pracy, a także dodają treść do ofert, dzięki czemu możesz jednocześnie rozwijać swoją stronę internetową i konto oszczędnościowe. JobEngine obsługuje wiele bezpiecznych bram płatności, dzięki czemu firmy będą czuć się komfortowo przetwarzając płatności.

3. Jobify

Jobify Motyw WordPress

Jobify pozwala ci stworzyć coś więcej niż tylko witrynę pracy – możesz stworzyć społeczność pracodawców i osób poszukujących pracy. W pełni konfigurowalny układ w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami wyszukiwania i filtrowania sprawia, że ​​ten motyw jest świetną opcją. Za jego pomocą możesz błyskawicznie stworzyć nowoczesną i odważną stronę z ofertami pracy i ofertami pracy.

Agencje pracy tymczasowej i firmy pośrednictwa pracy dobrze się rozwijają, więc warto stworzyć szablon WordPress dla tej niszy. Jobify właśnie to robi. Dzięki temu tematowi i garści wtyczek możesz w profesjonalny sposób zarządzać tablicą ofert pracy i witryną opartą na listach ofert. Dzięki „Simple Paid Listings” możesz od razu zacząć generować przychody, pobierając opłaty od firm za publikowanie swoich ofert, którymi zarządzasz i które zatwierdzasz / odmawiasz.

Użytkownikom łatwo jest znaleźć idealną pracę. Mogą skorzystać z wyszukiwania na żywo, jeśli już coś myślą. Lub osoby odwiedzające Twoją witrynę mogą przeglądać kategorie list, odwiedzając same strony kategorii lub korzystając z opcji filtrowania na głównej stronie tablicy ofert.

4. WorkScout

WorkScout - Job Board WordPress Theme

WorkScout to piękny motyw premium zaprojektowany dla Wtyczka WP Job Manager pokryte wcześniej. Zapewnia zaawansowane filtry do wyszukiwania ofert pracy, w tym filtr wynagrodzeń lub stawek. Możesz dodatkowo rozszerzyć funkcjonalność WorkScout poprzez płatne dodatki WP Job Manager do zarządzania aplikacjami, wznawiania zarządzania i alertów zadań, między innymi.

5. JobSeek

Jobseek - Job Board WordPress Theme

JobSeek to kolejny motyw premium stworzony dla darmowej wtyczki WP Job Manager. Osoby rekrutujące i firmy mogą publikować, edytować i zarządzać ofertami pracy za pośrednictwem interfejsu, a osoby poszukujące pracy mogą zarządzać ich CV i profilem. Zadania w witrynie można wyszukiwać i filtrować według kategorii, rodzaju pracy, słów kluczowych i lokalizacji, a zadania są wyświetlane na mapie.

6. Jobmonster

Jobmonster WordPress Theme

Jobmonster to wysokiej jakości motyw forum, który ma być kompletnym portalem ofert pracy. Żadne wtyczki nie są potrzebne do zapewnienia funkcjonalności zadania, ponieważ zawiera panele kontrolne dla pracodawców, kandydatów i administratorów. Pracodawcy mogą zapisywać się na pakiety ofert pracy oraz zarządzać zadaniami i aplikacjami, w tym przyjmować i odrzucać kandydatów. Kandydaci mogą ubiegać się o pracę za pomocą CV online, przesyłając CV lub łącząc swoje konto LinkedIn.

7. FreelanceEngine

freelance-engine-wp-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

FreelanceEngine to darmowy motyw WordPress na rynku freelancer. Ten motyw ułatwia Tobie i Twoim współpracownikom tworzenie profili, publikowanie projektów, składanie ofert na nie i wiele więcej.

Dziś coraz więcej osób pracuje dla siebie. W rzeczywistości – prawdopodobnie jesteś jedną z tych osób. Dlaczego więc nie stworzyć miejsca, w którym ludzie o podobnych poglądach mogą się łączyć, a inni mogą publikować projekty, z którymi potrzebują pomocy. FreelanceEngine to idealny motyw do tego – tworzenie rynku do łączenia miejsc pracy z freelancerami.

Dużą część tego motywu stanowi elastyczność. Zbudowany za pomocą Visual Composer, możesz przeciągać i upuszczać elementy strony, aby utworzyć dowolny układ strony, jakiego potrzebujesz. Ponadto motyw zawiera opcje dla profili użytkowników, płatności za projekty, a nawet recenzji użytkowników.

Inne funkcje motywu obejmują nieograniczoną liczbę kolorów za pomocą niesamowitego dostosowywania motywu, wiele widżetów, przydatny panel administracyjny, wtyczkę Premium Revolution Slider i wiele innych. Dzięki 12-miesięcznemu wsparciu, FreelanceEngine to świetny motyw dla twojego rynku!

8. Responsive Job Board

Responsywny motyw tablicy ogłoszeń

Informacje i pobieranie

Job Board to responsywny katalog ofert pracy WordPress, opracowany przez PremiumPress. Ten szczegółowy motyw został zaprojektowany do tworzenia witryn z ogłoszeniami o pracę, takich jak Monster, CareerBuilder lub Freelancer.

Rynek się odbija, co oznacza, że ​​pracodawcy szukają nowych pracowników. Po utworzeniu nowych stanowisk muszą rozpowszechniać informacje o ofertach pracy i znaleźć wysokiej jakości pracowników. Dlaczego więc nie stworzyć strony internetowej, na której pracodawcy mogą zamieszczać oferty pracy? Za pomocą Job Board możesz stworzyć własną stronę z ofertami pracy, w której firmy i małe firmy mogą wymienić swoje otwarte stanowiska, a użytkownicy mogą przesłać swoje CV w celu złożenia wniosku.

Ten temat obejmuje obsługę pakietów członkowskich, dzięki czemu można obciążyć pracodawców za dodanie ich list. Możesz także tworzyć cykliczne płatności za subskrypcje list, aby pracodawcy mogli zachować swoje aktualne oferty i dodawać nowe co miesiąc. Job Board zawiera również pełne profile użytkowników. W ten sposób wnioskodawcy mogą tworzyć konta z danymi kontaktowymi, zdjęciem profilowym i wszelkimi istotnymi informacjami o aplikacji (CV, CV itp.). Po wypełnieniu profilu użytkownicy mogą przeglądać Twoją witrynę pracy za pomocą wyszukiwania zaawansowanego, aby znaleźć oferty pracy według kategorii, lokalizacji lub słowa kluczowego. Następnie zastosowanie jest tak proste, jak kliknięcie przycisku.

Inne wspaniałe funkcje Job Board to integracja społeczna, prywatne wiadomości, listy członków, wsparcie dla dodatków do pakietów, pełny blog i więcej. Poniższa lista obejmuje więcej funkcji tego obszernego tematu ofert pracy.

9. HireBee Crowdsource Job Board

HireBee Crowdsource Job Board Theme

Informacje i pobieranie

HireBee to wyjątkowy motyw WordPress na rynku pozyskiwania tłumów na rynku pracy, oferowany przez AppThemes. Ten piękny motyw niszowy to świetny sposób na stworzenie własnej witryny z ofertami pracy, w której użytkownicy mogą publikować projekty, aby firmy i freelancerzy licytowali na nich.

Coraz więcej osób opuszcza tradycyjny świat korporacyjny, aby pracować dla siebie lub dla małych agencji. Jest to niesamowite, ponieważ mogą specjalizować się w różnych dziedzinach (projektowanie stron internetowych, projektowanie graficzne, Ruby On Rails, WordPress itp.) I wykonywać pracę lepiej niż niektórzy z ich dużych konkurentów. Dlaczego więc nie pomóc małym firmom i założyć własną stronę internetową, aby powiązać freelancerów z firmami, które mają projekty do outsourcingu (tak jak Elance i Freelacer), przy jednoczesnym oczywiście nominalnym cięciu każdego projektu.

Piękno HireBee polega na tym, że ciężko bierze on udział w tworzeniu własnej tablicy ofert pozyskiwanej z tłumu. Wszystkie potrzebne funkcje są już wbudowane. Temat zawiera już opcje obciążania pracodawców za publikowanie ich ofert lub polecania ich prezentacji. Ponadto potężny konstruktor formularzy ułatwia tworzenie niestandardowych formularzy projektów z dowolnymi niestandardowymi polami, które mogą być potrzebne, aby freelancerzy rozumieli licytację spadkobiercy projektu. Po przypisaniu projektu do freelancera, HireBee zawiera niestandardowy obszar roboczy, do którego może uzyskać dostęp zarówno freelancer, jak i pracodawca, aby mogli być na bieżąco z projektem.

Inne wspaniałe funkcje tematyczne obejmują profile użytkowników, niestandardowe pulpity nawigacyjne dla pracodawców i freelancerów, filtry projektów, dopasowanie projektów, negocjacje terminów, łatwe przesyłanie plików, plany cenowe i wiele innych. HireBee jest gotowy do rock and roll, wszystko czego potrzebujesz to domena i plan hostingowy WordPress i możesz mieć swoje własne forum pracy w mgnieniu oka. Możesz zobaczyć więcej funkcji motywu wymienionych poniżej.

10. Cariera

Motyw Cariera Job Board

Cariera to profesjonalnie zorientowany motyw WordPress opracowany z myślą o pracodawcach i kandydatach do pracy. Jest ekspertem od tablic ofert pracy, statystyk i list. Wypróbuj to z różnymi stronami domowymi i bardzo łatwym importerem demonstracyjnym za jednym kliknięciem, który konfiguruje twoją stronę internetową w kilka minut.

Cariera ma wbudowane mnóstwo wtyczek najwyższej jakości. Motyw zawiera Visual Composer – jeden z najpopularniejszych programów budujących strony z mnóstwem niestandardowych elementów. I to nie wszystko… Możliwość dostosowania każdego aspektu układu jest wyjątkową siłą Cariera. Nieograniczone kolory, czcionki Google, ruchome paski boczne, wiele nagłówków i stopek oraz łączenie go z jedną z najpopularniejszych wtyczek Slider Revolution, aby tworzyć niesamowite galerie i suwaki oraz nadać witrynie niesamowity efekt.

Lekki motyw z szybkim ulepszeniem wydajności, dostosowywany do wszystkich ekranów i przeglądarek z jakością gotową na siatkówkę, z pewnością będzie idealnym miejscem dla firm i kandydatów do pracy. Wszyscy odwiedzający pokochają łatwość korzystania z naszego motywu dzięki nowoczesnym filtrom poszukiwania pracy, procesom przesyłania CV i kontaktowaniu się z kandydatami / pracodawcami za pośrednictwem formularza kontaktowego 7 i zawsze jako pierwszy poznają najnowsze wiadomości, będąc subskrybentem dzięki wtyczce subskrypcji Mailchimp.

Sprzedaż własnych towarów z pewnością będzie plusem i dzięki Cariera, a to tylko kilka kliknięć dzięki unikalnemu zintegrowanemu projektowi WooCommerce. A najlepsze jest to, że motyw obsługuje WPML, dzięki czemu jest wielojęzyczny i gotowy na dowolny język, który chcesz przetłumaczyć.

11. Dziewięć do pięciu

Motyw od dziewięciu do pięciu WordPress

Od dziewiątej do piątej to czysty i wydajny motyw zadań premium z pełnym zakresem funkcjonalności. Możesz dodawać niestandardowe informacje do ofert pracy, takie jak wynagrodzenie i świadczenia, lub tworzyć własne filtry ofert pracy (np. Pełny etat, staż), aby umożliwić osobom poszukującym pracy znalezienie idealnego stanowiska.

12. Jobera

Jobera WordPress Theme

Jobera to piękny motyw forum z ofertami pracy oparty na wbudowanym narzędziu do przeciągania i upuszczania stron. Pracodawcy, rekruterzy i osoby poszukujące pracy mogą otrzymać portale umożliwiające interakcję z ofertami pracy i wznawianie pracy. Jest kompatybilny z wtyczką WP Job Manager, a także z wieloma dodatkami, dzięki czemu możesz stworzyć niestandardowy portal z zadaniami, których potrzebujesz.

Wniosek

Chociaż publikowanie ofert pracy w witrynie i przyciąganie osób poszukujących pracy może być wyzwaniem, przygotowanie tablicy ofert pracy i uruchomienie jej w WordPress nie musi być wyzwaniem.

Z naszej listy powinieneś znaleźć idealną wtyczkę lub motyw, aby utworzyć tablicę ofert pracy, która spełnia Twoje potrzeby. Jeśli zastanawiasz się nad utworzeniem tablicy ofert, nic nie stoi na przeszkodzie – wybierz ją i zacznij!

Czy utworzyłeś już tablicę ofert pracy? Czy korzystałeś z którejkolwiek z tych wtyczek lub motywów? Chcielibyśmy usłyszeć o twoich doświadczeniach w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me