Najlepsze zdjęcia WordPress dla fotografów i projektantów

Istnieje wiele dobrze zaprojektowanych motywów WordPress. Służy wiele różnych celów. Są nawet takie, które mogą same zaprojektować stronę. Ale jako fotograf, projektant lub artysta wizualny nie potrzebujesz motywu, który by się wyróżniał, potrzebujesz motywu, który pozwoli Twojej pracy mówić, nie przeszkadzając.


Wszystkie motywy wymienione w tym poście będą miały tę samą kluczową jakość. Oznacza to, że wiele zalecanych tutaj motywów będzie wyglądać podobnie, ale będzie się różniło funkcjonalnością i wyglądem, typografią i innymi sposobami. Tak czy inaczej, oto ponad 35 najlepszych motywów WordPress dla fotografa w 2019 roku.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Vega

vegaphotography

Dzięki Vega możesz ponownie wybrać wygląd swojej strony głównej z kilku różnych dobrze zaprojektowanych szablonów. Zawiera 11 różnych szablonów układu galerii, a także filtrowalną funkcjonalność portfolio. Istnieje również narzędzie do tworzenia treści, które pozwala na kreatywną kontrolę nad sposobem tworzenia galerii lub portfolio.

2. Ogółem

Całkowite portfolio WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Chociaż Total jest technicznie uniwersalnym motywem, ma wbudowane zaawansowane i konfigurowalne portfolio. Motyw obsługuje najpopularniejsze formaty multimediów (obraz, galeria, audio, wideo), a układy stron można w pełni dostosowywać dzięki dołączonemu narzędziu do tworzenia stron frontonu. Stwórz swój projekt za pomocą suwaków, objaśnień, przycisków, wykresów, galerii, map i innych.

Motyw Total zawiera nawet ponad 40 szybkich wersji demonstracyjnych, narzędzie do tworzenia nagłówków i stopek, suwaki premium, setki opcji dostosowywania, przyjazny dla SEO kod i obsługę popularnych wtyczek… w tym WooCommerce, więc jeśli chcesz sprzedać swoje zdjęcia, możesz!

3. Pronto (bezpłatny)

Pronto Free Masonry Gallery WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Pronto to darmowy motyw WordPress przeznaczony dla fotografów, projektantów i innych twórców, aby szybko stworzyć proste portfolio (pronto!). Motyw zawiera łatwe opcje dodawania postów, przesyłania niestandardowego logo, wstawiania galerii i poprawiania kolorów motywu (wystarczy zmienić kolor akcentu w dostosowywaniu motywu na żywo).

4. Historie fotograficzne INA

INA Photo Stories Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Projektowanie osobistej strony internetowej jest dziecinnie proste dzięki Inie. Idealnie dostosowana do potrzeb blogerów fotograficznych, Ina może być łatwo instalowana i dostosowywana zgodnie z wymaganiami użytkownika. Nowoczesny i elegancki wygląd tego motywu WordPress zawiera ponad 10 różnych układów blogów, 3 style nagłówków i 5 obszarów widgetizowanych, aby wspomnieć tylko o kilku funkcjach. Panel opcji motywu jest potężny i łatwy w użyciu ze wspaniałym wyglądem, kolorem, logo i niestandardowymi opcjami układu.

Dzięki Inie możesz pisać niesamowite treści na różne tematy, takie jak jedzenie, ubrania, moda, styl życia i osobiste doświadczenia. Użytkownicy mogą zaimportować witrynę demonstracyjną za pomocą jednego kliknięcia i skorzystać z dostosowywania WordPress Live, aby wprowadzić zmiany w układzie, kolorze, projekcie lub czcionkach po uruchomieniu witryny. Użytkownicy mogą również bardzo prosto importować przykładową treść motywu WordPress za pomocą panelu administracyjnego Wp.

Ina ma układ pojedynczego słupka z pełną szerokością i paskami bocznymi. Nie tylko można go szybko załadować, ale ten motyw WordPress jest przyjazny dla SEO i ma dostęp do ponad 600 czcionek Google. Istnieje 10 różnych rodzajów układów blogów, z których możesz wybierać i zapisywać szczegółowe informacje na temat podróży blogera na stronie autora. Zawiera również motyw podrzędny, a ikony mediów społecznościowych pozwalają użytkownikom łączyć się z pożądanymi platformami mediów społecznościowych. Ina to dobrze udokumentowana i gotowa do tłumaczenia strona internetowa z ciągłą obsługą zaplecza, która prowadzi użytkowników w procesach instalacji i użytkowania. Możesz uzyskać dostęp do strony internetowej z różnych urządzeń, przesyłać zdjęcia lub filmy i pisać historie nawet podczas biegu.

5. Artefakt (bezpłatny)

Artefakt Motyw WordPress

Artefakt to piękny motyw WordPress do fotografii płaskiej i portfolio premium. Ten nowoczesny motyw jest czysty, prosty i idealny do dzielenia się pracą z obserwującymi i klientami. Artefakt zawiera minimalne funkcje potrzebne do stworzenia użytecznej strony internetowej z fotografiami. Po usunięciu motywu ładuje się szybciej, aby pomieścić wszystkie niesamowite zdjęcia. Dodatkowo czyste portfolio z siatką to piksele idealne do zaprezentowania swojej pracy.

Ten motyw zawiera mnóstwo świetnych funkcji dostosowywania. Jest to ważne, ponieważ chcesz, aby motyw pasował do Twojego osobistego gustu i stylu. Motyw dostosowywania ułatwia zmianę kolorów lub przesyłanie logo, a niestandardowe widżety dodają mnóstwo wspaniałych funkcji do stopki i paska bocznego (kanał Flickr, linki społecznościowe itp.). Plus Artefact jest również kompatybilny z WPML dla łatwych tłumaczeń oraz w pełni integruje się z Contact Form 7 w celu uzyskania przydatnych formularzy kontaktowych.

6. Ciemnia

darkroomphotographytheme

Jest to motyw pełnoekranowy skierowany do fotografów. Oferuje elegancką stronę główną, która naprawdę sprawia, że ​​wybrane zdjęcia są centralnym punktem całej witryny. Możesz wybrać jeden z kilku różnych szablonów strony głównej; pojedynczy obraz, suwak, karuzele, a nawet możesz ustawić wideo jako tło. Wybierz film z YouTube lub Vimeo albo plik wideo z własnym hostingiem, który będzie wyświetlany jako tło ekranu na pełnym ekranie. Struktura portfolio motywu jest elegancka i bardzo skoncentrowana na treści. Nic tu nie stoi na przeszkodzie.

7. Fotografia ślubna Luminis

Motyw WordPress dla fotografii ślubnej Luminis

Luminis, profesjonalny motyw WordPress do fotografii, jest idealnym wyborem dla artystów prowadzących studia fotograficzne, agencje fotograficzne i inne kreatywne przedsięwzięcia. Jeśli zajmujesz się fotografią i szukasz motywu do zaprezentowania swojego portfolio na wesela, podróże i inne wydarzenia, Luminis jest idealną platformą. Jest to minimalistyczny motyw, który zapewnia eleganckie układy i eleganckie projekty, dzięki czemu możesz postawić swoją najlepszą kreatywną stopę do przodu.

Możesz wybierać spośród wielu projektów szablonów, kolorów, czcionek i układów blogów, aby dostosować swoje portfolio internetowe. Motyw jest w pełni responsywny i można go obsługiwać z szerokiej gamy urządzeń, zapewniając równie przyjemne wrażenia użytkownika. Użytkownicy mogą wybrać dowolną opcję spośród 5 projektów portfolio i 3 układów blogów, aby zaprojektować witrynę przyjazną SEO, która plasuje Cię wysoko w wynikach wyszukiwania. Ponadto Luminis ma doskonałe wsparcie zaplecza dla instalacji i regularnych aktualizacji.

Użytkownicy mają również dostęp do ponad 700 czcionek Google, a personalizator motywu na żywo pozwala zmienić wygląd witryny nawet po uruchomieniu. Możesz także dotrzeć do docelowych odbiorców, łącząc się z nimi za pośrednictwem wszystkich sieci społecznościowych za pomocą ikon znajdujących się w układach bloga. Zaprezentuj swoje najnowsze profesjonalne portfolio zdjęć za pomocą stopki na Instagramie. Luminis to witryna przystosowana do tłumaczenia, w której możesz przetłumaczyć stronę na wybrany przez siebie język.

8. Kameron

Portfolio fotograficzne Kameron

Aby uzyskać unikalny układ portfolio, wypróbuj Kameron. Pozioma, przewijana galeria strony głównej robi imponujące stwierdzenie. Skorzystaj z importera demonstracyjnego 1-kliknięciem, aby szybko rozpocząć. Następnie utwórz nieograniczoną liczbę portfeli i stron galerii, korzystając z wbudowanych opcji motywu.

9. Portfolio Thumbs (bezpłatny)

Kciuki Portfolio Darmowy motyw

To kolejny motyw w stylu siatki, który działa w ten sam sposób. Różnica polega na tym, że portfolio Thumbs jest trochę bardziej minimalistyczne, być może z większym skupieniem na treści wizualnej dzięki czystej siatce galerii.

10. Obiektyw

lenstheme

Domyślna strona główna Lens to wielostronicowa galeria w stylu mozaiki, z menu po lewej stronie. Możesz jednak ustawić suwak, suwak pełnoekranowy, portfolio, pojedynczy obraz o pełnej szerokości i wiele innych. Możesz także zmienić motywy kolorów i dostosować inne szczegóły projektu w opcjach motywu.

Lens wyróżnia się na tle konkurencji dzięki wbudowanym animowanym przejściom. Kiedy więc poruszasz się po witrynie, zamiast po prostu zobaczyć biały ekran po kliknięciu linku, zanim cokolwiek się załaduje, zachwyca efekt wizualny.

Jest także kompatybilny z WooCommerce, dzięki czemu możesz zintegrować sklep ze swoimi zdjęciami, wydrukami lub innymi rzeczami bezpośrednio na swojej stronie internetowej, zarządzany z poziomu pulpitu WordPress.

11. Zyra

zyratheme

Zyra to pełnoekranowy motyw fotograficzny, którego domyślną stroną główną jest suwak z menu po lewej stronie. W przeciwieństwie do wielu innych motywów, Zyra nie oferuje niezliczonej liczby różnych szablonów strony głównej, ale kiedy standardowy jest tak dobrze wyglądający, dlaczego miałbyś go zmienić?

Schemat kolorów można w pełni dostosować z poziomu opcji motywu, a dla wszystkich stron dostępna jest obsługa wideo. Oznacza to, że możesz zrobić film jako pierwszy element w suwaku lub galerii strony głównej. Zyra obsługuje również WooCommerce, więc ponownie, tworzenie sklepu internetowego jest opcją z tym motywem.

12. Błysk (bezpłatny)

Twinkle WordPress Theme

Dość minimalistyczny motyw z pełną sekcją najnowszych postów na stronie głównej i prostym, ale eleganckim wyśrodkowanym układem postów. Pobiera również zdjęcia z polecanych zdjęć i automatycznie łączy się z postami, dzięki czemu jest to kolejny dobry wybór dla fotoblogerów z czymś do powiedzenia.

13. ePix

epixtheme

ePix to jeden z najlepiej sprzedających się motywów do zdjęć pełnoekranowych. Domyślna strona główna to suwak pełnoekranowy, z ukrytym paskiem menu po lewej stronie. Ma wbudowane leniwe ładowanie, dzięki czemu widoczna część witryny ładuje się szybciej, nie ładując zdjęć i innych multimediów w częściach witryny, które nie są jeszcze widoczne w oknie przeglądarki.

Jest wyposażony w wiele różnych schematów kolorów, 6 szablonów galerii i kreator stron (kompozytor wizualny). Oznacza to, że masz dużą kreatywną kontrolę nad wyglądem swojej witryny, nawet jeśli nie znasz ani jednego wiersza kodu. Obsługuje także Woo Commerce, więc ponownie, utworzenie sklepu internetowego jest opcją z tym motywem.

14. dk

dktheme

dk to kolejna bardzo popularna alternatywa. Domyślna strona główna ma pełnoekranowy suwak z niewielkim efektem pikselizacji na zdjęciach. Oprócz opcji muzyki w tle, dodanie kolejnej warstwy wrażeń dla odwiedzających, z którymi można eksperymentować dla zainteresowanych. Oferuje 10 różnych szablonów stron, kilka szablonów galerii oraz obsługę filmów.

15. Ananas (bezpłatny)

Ananasowy darmowy motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chcesz minimalistyczny projekt strony internetowej, Pineapple to idealny darmowy motyw dla Ciebie. Ananas to prosty blog, który można wykorzystać jako galerię, ponieważ główną cechą projektu motywu są zdjęcia polecane przez Twoje posty. Ananas obsługuje również formaty wideo, audio i postów z cytatami, dzięki czemu możesz dodawać wszystkie swoje dzieła twórcze.

16. Statyw

trójnóg

Kolejnym popularnym wyborem jest statyw oferujący narzędzie do przeciągania i upuszczania układów, które ułatwia utworzenie niestandardowej strony głównej w stylu siatki, która będzie dobrze odtwarzać wybrane obrazy. Jedną z rzeczy, które wyróżniają się w tym temacie, są wbudowane efekty animacji, które zwiększają przejrzystość niskiego menu. Obsługuje również WooCommerce, więc ponownie, utworzenie sklepu internetowego jest również opcją w tym temacie.

17. Wyrażenie

wyrażenie

Kolejny bestseller, Expression, oferuje użytkownikom wiele opcji dostosowywania. Możesz nie tylko wybierać spośród różnych gotowych szablonów, ale także tworzyć własne od podstaw, zmieniając wszystko, od schematów kolorów po układ i typografię. Motyw ma również wbudowaną funkcję częściowego ładowania obrazu, która pomaga zwiększyć szybkość ładowania strony.

18. Utwory (za darmo)

trackstheme

Utwory to piękny darmowy motyw idealny do blogowania ze zdjęciami. Jeśli lubisz opowiadać historie lub dodawać wiersze do udostępnianych zdjęć, jest to świetny wybór. Wystarczy użyć wbudowanych opcji dla kolumn, ustawień dostosowywania, widżetu autora i innych.

19. Armada

armada

Potężny motyw z wieloma dostosowaniami, bez uszczerbku dla szybkości strony. Domyślna strona główna zawiera piękny animowany suwak pełnoekranowy. Oprócz innych dołączonych szablonów, Armada oferuje również narzędzie do przeciągania i upuszczania, które pomaga stworzyć własny projekt. Armada obsługuje również WooCommerce, więc ponownie, tworzenie sklepu internetowego jest opcją z tym motywem.

20. Portfolio Nikko (bezpłatny)

Motyw portfela Nikko

Nikko to darmowy motyw portfela idealny do założenia własnego bloga ze zdjęciami lub do zbudowania portfolio online. Skorzystaj z opcji niestandardowych tła, własnego logo i łatwych opcji galerii, aby szybko zacząć (i za darmo).

21. Rdzeń

coreminimalistphotography

Najlepiej sprzedający się motyw fotograficzny na Themeforest. Istnieją trzy różne szablony strony głównej, a jeśli chcesz, możesz dodać podkład muzyczny. Ma do wyboru 4 różne style portfolio oraz kilka kluczowych animowanych efektów, które dodają stronie internetowej określonego charakteru. Podstawowym punktem sprzedaży Core jest minimalistyczne podejście, w jaki sposób motyw znika z drogi i pozwala treści na ciężkie podnoszenie.

22. Fluxus

fluxustheme

Kolejny minimalistyczny motyw, domyślna strona główna to suwak z dyskretnym górnym menu. Posiada elastyczny układ siatki, który dostosowuje się do wymiarów zdjęć, które chcesz dołączyć. Wsparcie wideo w portfolio i poza nim. Jak również szereg opcji dostosowywania między innymi.

23. Ramy Photocrati

photocrati

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zamiast sprzedawać jeden motyw dla fotografów, Photocrati jest raczej podejściem ramowym, podobnym do eleganckich motywów, skupionym wyłącznie na fotografach. Za jedną cenę otrzymasz główną ramę, a także dostęp do wielu różnych szablonów do wyboru. Został stworzony specjalnie dla fotografów, aby zaprezentować swoje osobiste i profesjonalne portfolio online.

Photocrati to nie tylko motyw WordPress – to ramy. To 15 fotograficznych motywów WordPress oraz mnóstwo funkcji w jednym. Obecnie istnieje 15 unikalnych motywów fotograficznych do wyboru. Ponadto dostępnych jest 60 układów stron głównych, 4 style galerii stron głównych i 5 układów galerii do wyboru. Ponadto możesz utworzyć nieograniczoną liczbę postów i stron, aby upewnić się, że umieścisz każde zdjęcie w swojej witrynie.

Jest to kompleksowa platforma tematyczna, więc Photocrati ma nawet zintegrowane opcje e-commerce. Zgadza się – możesz sprzedawać własne oryginalne dzieła sztuki i odbitki bezpośrednio ze swojej witryny bez konieczności dzielenia się zyskami z podmiotem zewnętrznym. Opcje dla PayPal, podatków, wysyłki i obsługi zostały wbudowane w ramy.

Wszystkie motywy Photocrati można dostosowywać, w tym genialne zarządzanie galerią, piękne blogi i wiele innych fantastycznych funkcji! Na przykład wbudowany handel elektroniczny. Jeśli zajmujesz się sprzedażą odbitek lub innych rzeczy i chcesz przenieść to online, Photocrati ułatwia to.

24. Granica

Bordertheme

Dzięki wyjątkowej i bardzo eleganckiej konstrukcji Border wyróżnia się spośród innych. Zamiast menu z boku, powyżej lub poniżej, obramowanie ma cienką białą ramkę wokół obrazu, w której nagłówek i opcje menu są równomiernie rozłożone.

Mam ładne animowane przejścia do menu i kiedy zdecydujesz się przejść do nowej strony. W razie potrzeby możesz również nałożyć animowany tekst na zdjęcia. Ma także strony projektów, które idealnie nadają się do prezentacji indywidualnych projektów, wsparcie wideo oraz mnóstwo opcji dostosowywania.

25. Andra

Andra - Portfolio fotograficzne Motyw WordPress Ajax

Andra to minimalny motyw portfolio z obsługą siatkówki, a także tryb nocny, aby lepiej zaprezentować swoją pracę w ciemności. Po prostu zbiorczo prześlij swoje zdjęcia, aby tworzyć galerie, projektować strony za pomocą konstruktora, ustawiać opcje kolorów, dodawać przejścia stron Ajax i więcej, aby zbudować swoją witrynę.

26. Ostryga

oystertheme

Domyślna strona główna to pełnoekranowy suwak z menu u góry. Istnieją również inne opcje szablonów, a także jasne i ciemne skórki. Masz kilka wzorów do wyboru dla portfeli i galerii oraz oferuje funkcję automatycznego ładowania dla odwiedzających, którzy przewijają twoje galerie. Ma narzędzie do przeciągania i upuszczania stron, a nawet wkrótce funkcję strony

27. Przywołaj

Przywołaj historie ze zdjęć WordPress Blog Theme

Evoke to dynamiczny, responsywny motyw WordPress, który ma wiele funkcji, takich jak widżetowa strona główna, 7 układów wyświetlania artykułów, dostosowywanie na żywo, nieograniczone opcje kolorów itp. Ponadto jest kompatybilny ze wszystkimi głównymi przeglądarkami i urządzeniami. Możesz więc bardziej skupić się na tworzeniu treści o wysokiej jakości. To wspaniały motyw WordPress stworzony specjalnie dla osób o artystycznym stylu, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami w słowach.

W pełni responsywny układ i inne dodatkowe funkcje umożliwiają przesyłanie notatek i zdjęć nawet z ich pól. Możesz dostosować motyw za pomocą narzędzia WordPress Customizer za pomocą zaledwie kilku kliknięć i oglądać podgląd w czasie rzeczywistym. Ekskluzywna strona autora będzie zawierać zapis wszystkich twoich danych, aby widz mógł je przeczytać i skontaktować się z Tobą.

Evoke jest gotowy na dziecko z pełną obsługą lokalizacji dla twoich tłumaczeń. Live Customizer jest bogaty w funkcje i możesz edytować układ, styl, kolor i projekt nawet po uruchomieniu. Wyraź siebie, pisząc urzekające artykuły o pięknej typografii wraz ze swoimi zdjęciami, które można odczytać na obrazie pełnoekranowym.

28. Gridsby (bezpłatny)

Gridsby Darmowy motyw WordPress

Gridsby to prosty motyw w stylu siatki, aby pokazać swoje zdjęcia. Strona główna wyświetla obrazy postów, więc jest to idealny motyw dla tych, którzy chcą zaprezentować swoją pracę (i tylko swoją pracę) z przodu i na środku. Motyw jest również gotowy do obsługi siatkówki i responsywny, dzięki czemu Twoje zdjęcia zawsze wyglądają świetnie.

29. Cegła + Mason

Motyw Brick + Mason

Brick + Mason to motyw fotograficzny i portfolio przeznaczony dla fotografów i studiów projektowych. Motyw zawiera przejrzysty (i responsywny) układ murowy, wysuwany pasek boczny, nieskończoną opcję przewijania, łatwe opcje motywu za pomocą dostosowywania na żywo, niestandardowe czcionki Google i więcej.

30. CleanPortfolio (bezpłatny)

Darmowy motyw CleanPortfolio

Darmowy motyw CleanPortfolio to przejrzysty motyw portfolio. Istnieją proste opcje tworzenia portfela, dodawania linków do mediów społecznościowych, w tym tekstu nagłówka itp. Jest to szybki i prosty sposób na szybkie zaprezentowanie swojej fotografii.

31. Mira

Blog Mira Photo Stories Motyw WordPress

Mira to fascynujący motyw WordPress z serii zdjęć dla blogerów, pisarzy, projektantów, fotografów i podróżników. Ten czysty i w pełni responsywny motyw ma ponad 15 układów artykułów do wyboru. Jeśli chcesz mieć idealnie spersonalizowaną stronę internetową, taką jak blog z czasopismem podróżniczym, magazyn, blog fotograficzny, portfolio lub blog o jedzeniu, możesz wybrać z kolekcji niesamowitych funkcji, a Twoja witryna jest dostępna za pomocą kilku kliknięć.

Podgląd klienta na żywo umożliwia użytkownikom przejęcie pełnej kontroli nad witryną, gdy ta zostanie uruchomiona. Możesz zmienić kolory, typografię, logo lub wszelkie niedociągnięcia, które stają się widoczne po uruchomieniu witryny. Ten niesamowity motyw WordPress zapewnia zaawansowane funkcje łączności, dzięki czemu możesz łatwo udostępniać swoje posty we wszystkich sieciach społecznościowych. Użytkownicy mogą wybierać układy, nagłówki i niestandardowe style z panelu opcji motywu, aby ich witryna była atrakcyjna, produktywna i przyjazna dla użytkownika.

Elastyczny układ i bezproblemowa obsługa przyciągają odbiorców z powrotem do Twojej witryny. Mogą uzyskiwać dostęp do bloga z różnych urządzeń i przeglądać go z łatwością. Instalator treści demonstracyjnych udostępnia wszystkie funkcje „pomocy”, aby użytkownik mógł bezproblemowo zainstalować witrynę w ciągu zaledwie kilku minut. Ponadto dostępna jest solidna obsługa klienta, która odpowiada na wszystkie zapytania użytkowników. Panel administracyjny jest wyposażony w dynamiczne funkcje, które zapewniają pełną kontrolę i zapewniają łatwą obsługę strony internetowej pod jednym pulpitem. Mira, która ma dostęp do ponad 700 czcionek Google, to prawdziwa przyjemność blogerów.

32. Ichiban

Motyw WordPress Ichiban Elegant Photography

Ichiban to elegancki i wyrafinowany motyw WordPress premium do fotografii. Dzięki unikalnemu układowi podzielonego ekranu jest to niezawodny sposób na zaimponowanie potencjalnej klienteli. Pokaż swoje portfolio w sposób równie kreatywny jak w Ichiban. Ten piękny, mały motyw ma unikalny układ podzielonego ekranu, który pozwala naprawdę pokazać, co jest ważne – twoje zdjęcia.

Ten motyw ma wspaniałe funkcje, takie jak dostosowywane galerie (możesz wybrać rozmiar obrazu), wiele projektów nagłówków (możesz nawet dodawać obrazy, wideo i suwaki w tle) oraz wiele formatów postów. Daje to możliwość skonfigurowania witryny tak, jak chcesz.

Ichiban jest również świetny dla nowych użytkowników WordPress, ponieważ ma świetną dokumentację – dostępne są nawet filmy, które pomogą Ci zacząć. A jeśli masz inne pytania, możesz również skorzystać z dołączonego wsparcia.

33. Rokophoto

Rokophoto Fotografia Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Rokophoto to czysty i nowoczesny motyw WordPress premium od Themeisle. Ten motyw to idealny sposób na zaprezentowanie sesji zdjęciowych wśród obserwujących online.

Po każdej sesji prawdopodobnie masz mnóstwo niesamowitych zdjęć, które chcesz udostępnić. Ale korzystanie z Instagrama, a nawet Flickr, nie jest najlepszą trasą. Dlaczego nie założyć własnej strony internetowej, aby wziąć kredyt za swoją pracę? Rokophoto to świetny motyw, który pomoże Ci zacząć.

Jedną z najlepszych cech tego motywu jest czysty i minimalistyczny wygląd. Prosty układ jednej strony z lokalnym przewijaniem ułatwia czytelnikom sprawdzenie, co robisz, a potencjalnym klientom przeglądanie twojego portfolio i kontakt z tobą w sprawie pracy. Aha, a niestandardowy pełnoekranowy lightbox z białym tłem z białym tłem ułatwia czytelnikom naprawdę rozpoczęcie pracy.

Inne wspaniałe funkcje Rokophoto to w pełni responsywny projekt, nieograniczona liczba kolorów, niestandardowe tła (nawet zdjęcia), stylowe najechanie obrazkiem na twoje portfolio i więcej.

34. Inspiro

Motyw Inspiro WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Inspiro to responsywny, pełnoekranowy motyw WordPress stworzony przez WPZoom. Ten piękny i minimalny motyw jest idealny do każdego portfolio online lub galerii. Motyw jest szybkim i łatwym sposobem na stworzenie osobistej strony internetowej do udostępniania zdjęć, a nawet sprzedaży motywu online. Wystarczy zainstalować motyw i korzystać z wbudowanych funkcji i szablonów stron, aby w mgnieniu oka ukończyć witrynę.

Ponieważ jest to motyw fotograficzny, ma oczywiście niesamowite opcje obrazu. Motyw zawiera oszałamiający suwak pełnoekranowy strony głównej, aby pokazać swoje ulubione zdjęcia. Dodatkowo jest niesamowita pełna galeria, w której możesz dodawać wszystkie zdjęcia ze swoich sesji zdjęciowych, wydarzeń na żywo lub telefonu.

Inne wspaniałe funkcje Inspiro to widget społecznościowy, dzięki któremu czytelnicy mogą tweetować i śledzić cię, niestandardowe logo i obsługa obrazu tła w celu spersonalizowania motywu, pełny blog z najnowszymi wiadomościami i przydatnymi wskazówkami oraz wiele więcej.

35. Fotoreaktywny

Fotoreaktywna fotografia Motyw WordPress

Photoreactive to pełnoekranowy motyw premium WordPress dostępny na ThemeForest. Ten wspaniały motyw stanowi wspaniałe portfolio online lub galerię dla fotografów, projektantów i innych twórców.

Ten motyw został zaprojektowany, aby wyświetlać wiele zdjęć, więc łatwo jest uwzględnić cały swój wysiłek lub tylko próbkę – w zależności od tego, co Ci odpowiada. Dodaj masywny pełnoekranowy suwak strony głównej, pełnoekranowe obrazy tła do dowolnej strony i twórz wspaniałe portfolio, aby zaprezentować swoje prace. Ponadto istnieje mnóstwo opcji portfela dla kolumn, filtrów, układu siatki, AJAX i innych.

Temat jest również gotowy do handlu elektronicznego. Photoreactive obejmuje wsparcie i stylizację popularnej wtyczki WooCommerce. Eleganckie i minimalne strony sklepu i produktu wyglądają świetnie, a niestandardowe tła obsługiwane przez motyw. Photoreactive jest również kompatybilny z wielojęzyczną wtyczką WPML, dzięki czemu możesz szybko dodać opcje tłumaczenia do całej witryny (portfolio, blogu, sklepu i wszystkich innych stron)..

36. Fotograf

Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw WordPress dla fotografów to motyw premium stworzony przez Organic Themes, który ma w pełni responsywny układ, idealny nie tylko do udostępniania fotografii cyfrowej, ale także do sprzedaży zdjęć stockowych. Jest wyposażony w obsługę WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać swoje zdjęcia online za pomocą tej wtyczki, niestandardowe opcje nagłówka, niestandardowe opcje tła, polecane obrazy / filmy, wiele układów strony głównej, styl formy grawitacyjnej i więcej!

Stworzony z myślą o fotografie, ten motyw pozwoli Ci skonfigurować portfolio przy użyciu różnych opcji szablonów (1,2 lub 3 kolumny), istnieje kilka opcji zmiany kolorów, dzięki czemu możesz dostosować motyw do swojej marki, jest responsywny, więc będzie dobrze wyglądał bez względu na rozmiar ekranu użytkownika, a jego minimalna konstrukcja sprawia, że ​​idealnie nadaje się do udostępniania zdjęć.

Wniosek

Istnieją trzy główne podejścia do tematów wizualnych portfolio; pokazując kilka wybranych zdjęć, z dyskretnymi linkami do dalszych zdjęć / informacji, lub pokazując pojedyncze zdjęcie (lub wideo lub inną grafikę) na stronie głównej, lub mając suwak na stronie głównej, aby prezentować jeden element na raz. Który z nich wolisz, może dyktować wybór motywu… jednak wiele motywów z tej listy ma wszystkie trzy jako opcje, niezależnie od domyślnej.

Więc jeśli zauważyłeś projekt, który ci się podoba, ale wolałby, aby miał on stronę główną w stylu siatki lub na pełnym ekranie, poświęć chwilę, aby sprawdzić funkcje. To może być motyw, którego szukałeś.

Czy coś przeoczyliśmy? Jaki jest twój ulubiony temat na rok 2019? Daj nam znać w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me