Najlepsze motywy i szablony WordPress

Wyszukiwanie nowego motywu WordPress może być przytłaczające, ale nie musi tak być. Właśnie dlatego ułatwiliśmy ci pracę i zebraliśmy najlepsze motywy WordPress w 2019 roku (naszym skromnym zdaniem), aby pomóc Ci ulepszyć projektowanie stron internetowych.


Sprawdziliśmy wysoko i nisko, porównaliśmy funkcje i przeczytaliśmy prawdziwe opinie klientów, aby upewnić się, że zalecamy tylko najlepsze motywy WordPress. Pamiętaj tylko, że nie ma dwóch podobnych motywów – dołożyliśmy wszelkich starań, aby uwzględnić różnorodne style, funkcje i nisze. Bez względu na to, czy szukasz nowego motywu do blogowania, czy w pełni funkcjonalnego szablonu handlu elektronicznego, znaleźliśmy najlepszy motyw WordPress dla Twoich potrzeb. Przeczytaj opis motywu, aby sprawdzić, czy jest on idealnie dopasowany.

Więc nie zajmując więcej czasu, zajrzyjmy do naszej osobistej listy, które naszym zdaniem są najlepszymi motywami WordPress w 2019 roku!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem

Całkowicie responsywny, uniwersalny motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw WordPress Total Drag & Drop to elastyczny, uniwersalny motyw zaprojektowany dla każdego rodzaju strony internetowej. Zbudowany od podstaw, aby zapewnić bezbłędną reakcję na płyn, każdy element motywu bez trudu dostosowuje się do wyglądu na dowolnym urządzeniu. Dodatkowo dzięki ponad 40 demonstracjom do wyboru Twoja witryna może działać szybko.

Suma to naprawdę całkowity pakiet. Temat zawiera wbudowane opcje dla portfeli, pracowników, referencji i innych. Ponadto istnieją setki opcji dostosowania ogólnego stylu i układu witryny za pomocą Live WordPress Customizer. Wybieraj spośród setek czcionek Google, niestandardowych szerokości strony, koloru podświetlenia motywu, stylów typów postów itp. Motyw ten jest również dostarczany w pakiecie z Slider Revolution i Layer Slider – dwiema najlepszymi dostępnymi wtyczkami suwaka premium.

Ponieważ motyw został również utworzony przy pełnej obsłudze programu Visual Page Builder WPBakery, możesz zaprojektować dowolny układ posta lub układ strony. Wybieraj spośród ponad 100 elementów do tworzenia stron, w tym ikon, przycisków, siatek portfolio, wykresów, pasków umiejętności, linków społecznościowych, formularzy kontaktowych, najnowszych postów na mokradłach, animowanych suwaków, sekcji paralaksy, galerii zdjęć i wielu innych. Możesz nawet zbudować niestandardowy nagłówek i stopkę! Ponadto motyw jest w pełni kompatybilny z bogatymi w funkcje wtyczkami, takimi jak e-commerce WooCommerce, fora bbPress, tłumaczenie WPML, Kalendarz wydarzeń Pro, strumienie społecznościowe Flow Flow i większość innych popularnych wtyczek.

Chcesz naprawdę dostosować swój motyw? Total jest wyjątkowo przyjazny dla programistów, oferując mnóstwo pomocniczych haczyków, filtrów i niestandardowych fragmentów, aby jeszcze łatwiej tworzyć niestandardowe witryny klienckie.

2. Divi

Najlepsze motywy WordPress: Motyw Divi WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Divi jest flagowym uniwersalnym motywem ElegantTheme i prawdopodobnie już go widziałeś (jest na prawie każdej najlepszej liście motywów WordPress w Internecie). Ten naprawdę elegancki motyw można dostosować do wielu branż, ponieważ istnieje wiele wbudowanych funkcji, a także obsługa popularnych wtyczek, aby ułatwić tworzenie stron internetowych z Divi.

Utworzony za pomocą Kreatora stron Divi, możesz zaprojektować dowolny układ strony, korzystając z dołączonych elementów strony, takich jak akordeony, przyciski, galerie, formularze wyboru poczty e-mail, suwaki wpisów, łącza społecznościowe, referencje, filmy i inne (do wyboru jest 46 elementów od). Lub wybierz jeden z ponad 20 gotowych układów strony, aby rozpocząć jeszcze szybciej. Po prostu wskaż i kliknij, aby edytować przykładową zawartość. Najlepsze jest to, że możesz to zrobić w czasie rzeczywistym, korzystając z edytora frontonu na żywo.

Temat jest gotowy do tłumaczenia i RTL, zawiera niestandardowe narzędzie do testowania podziału potencjalnych klientów. Dodatkowo, kupując licencję, będziesz mieć również dostęp do reszty premium szablonów i wtyczek WordPress firmy ElegantThemes.

3. Villagio (wynajem wakacyjny i hotelarstwo)

Villagio Vacation Rental & Hospitality WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Villagio firmy MotoPress jest zdecydowanie jednym z najlepszych motywów WordPress dla hoteli i gościnności, jakie można znaleźć dla swojej firmy. Wyposażony w zaawansowane funkcje wynajmu nieruchomości, mapowania lokalizacji, zmiennych cen i nie tylko, ten motyw nie stanowi problemu, niezależnie od tego, czy dopiero wkraczasz do firmy, czy też jesteś doświadczonym zarządcą nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem..

Podczas budowania hotelu lub witryny wynajmu nieruchomości istnieje kilka kluczowych funkcji, których należy szukać w motywie WordPress. Obejmują one łatwy w użyciu system rezerwacji lub wtyczkę do rezerwacji hotelu, wyszukiwanie dostępności pokoju lub nieruchomości w czasie rzeczywistym, przetwarzanie płatności na linii (i poza nią), zmienne ceny w zależności od liczby dostępnych miejsc, opcjonalne dodatki do usług lub pakiety pokoi (na imprezy takie jak „weekend wypad ”lub„ miesiąc miodowy ”) i oczywiście integracja z powiadomieniami e-mail, abyś (i Twoi klienci) otrzymywali potwierdzenia rezerwacji i aktualizacje. Jeśli nie zgadłeś – to wszystkie podstawowe cechy Villagio!

Zabawa na tym się nie kończy, motyw Villagio zawiera również opcje układów, oszałamiający suwak nagłówka, menedżera kalendarza administratora, stylowego bloga i pełne wsparcie dla WooCommerce (dzięki czemu możesz łatwo sprzedawać dodatki wakacyjne lub markowe towary bezpośrednio z witryny) . Motyw ten zawiera także dożywotnie aktualizacje i pełen rok wsparcia ze strony zespołu ekspertów WordPress z MotoPress, co czyni go świetną inwestycją dla rozwijającej się firmy.

4. Most

Motyw WordPress Bridge

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Być może jeden z najbardziej znanych motywów z naszej listy, Bridge jest z pewnością doskonałym wyborem dla Twojej witryny. Dzięki ponad 350 demonstracjom na początek możesz wybrać wiele przykładowych witryn w Twojej niszy. W połączeniu z intuicyjnym narzędziem do budowania stron, obsługą handlu elektronicznego i niestandardowymi dodatkowymi funkcjami dla list, wiadomości, restauracji i frontonu dostępne są tony, które możesz zbudować dzięki Bridge.

Oczywiście łatwo jest zacząć od jednego z wielu dołączonych pokazów, ale możesz też zbudować własną stronę od podstaw przy użyciu motywu. Dostosuj nagłówek, zbuduj mega menu (lub wybierz lewy, pełnoekranowy lub lepki) i dostosuj projekt układu na podstawie strony za pomocą WP Bakery Page Builder. Do wyboru jest mnóstwo elementów, takich jak stylowe portfele, strony paralaksy, interaktywne wykresy i paski, sekcje pełnoekranowe, pionowy podział strony, wiele pasków bocznych i wiele innych. Ponadto zawsze możesz dodawać własne style przy użyciu pola CSS w panelu opcji.

Inne godne uwagi motywy obsługują RTL, gotowe do tłumaczenia, kompatybilne z WPML, 3 paczki ikon, ponad 600 czcionek Google, nieograniczone opcje kolorów, wyświetlanie siatkówki, płynne przewijanie i oczywiście profesjonalne wsparcie.

5. Temat

Najlepsze motywy WordPress: motyw Themify Ultra WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Ultra to najpotężniejszy jak dotąd motyw Themify, dlatego uważamy, że zasługuje na najwyższą pozycję jako jeden z najlepszych motywów WordPress w Internecie. Dzięki wielu opcjom zmiany wyglądu i układu motywu jest to szybki sposób, aby nadać swojej witrynie WordPress piękny, nowy wygląd.

Ultra ułatwia tworzenie witryn dzięki skórkom i prezentacjom. Skorzystaj z prezentacji, aby rozpocząć pracę z gotowymi układami i skórkami, aby od razu stworzyć styl swojej witryny. Lub stwórz własne, w pełni niestandardowe układy za pomocą dołączonego konstruktora oraz dodatków do odliczania, pasków postępu, modułów WooCommerce, animowanego tekstu na maszynie do pisania, tabel cen i nie tylko.

Ultra obsługuje także mega menu, układy stron archiwum, animowane przesuwające się kolory tła, niestandardowe filtry obrazów, piękne portfolio, niestandardowe czcionki Google oraz zgodność z WooCommerce i WPML.

6. Zelle Pro

Najlepsze motywy WordPress: Zerif Pro WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Zerif Lite jest jednym z najczęściej pobieranych darmowych motywów na WordPress.org, więc ma sens tylko, że jest to odpowiednik Zelle Pro jest jednym z naszych rodzajów najlepszych motywów WordPress. Ten modułowy motyw pojedynczej strony jest pełen potężnych funkcji premium, idealnych do tworzenia własnej witryny internetowej.

Zelle Pro zawiera konfigurator na żywo z łatwymi opcjami zmiany kolorów i funkcji projektowych w całym motywie w czasie rzeczywistym. Ponadto motyw jest zgodny z najpopularniejszymi programami do tworzenia stron, w tym Site Origin i Elementor, dzięki czemu możesz wybrać program do tworzenia stron, który najbardziej Ci odpowiada. Motyw zawiera także obsługę mega menu dla zaawansowanej nawigacji i mnóstwo niestandardowych widżetów do wykorzystania w paskach bocznych, stopkach i innych obszarach widżetów.

Więcej funkcji motywu obejmuje zawartość demonstracyjną, aby przyspieszyć konfigurację motywu, tłumaczenie i obsługę RTL, dzięki czemu możesz stworzyć swoją stronę internetową w swoim języku, czysty i gotowy do SEO kod oraz aktualizacje jednym kliknięciem. Zelle Pro ma również mnóstwo łatwych do zrozumienia samouczków wideo, dzięki czemu możesz szybko poznać tajniki tego tematu.

7. Katalog

Najlepsze motywy WordPress: Motyw katalogu WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli chodzi o najlepsze motywy WordPress dla stron w stylu katalogów i aukcji, nie możesz się pomylić z motywem Katalog przez Templatic. Ten mega motyw działa jako framework, co oznacza, że ​​możesz używać motywu Directory i jest on niesamowitymi funkcjami samodzielnie lub możesz zainstalować motyw potomny, aby dodać dostosowania. Obecnie istnieje ponad 19 unikalnych motywów potomnych katalogu z Templatic (do których będziesz już mieć dostęp, jeśli wybierzesz członkostwo w klubie).

Utwórz własny lokalny katalog firm, dodaj hotele, zaprezentuj samochody na sprzedaż, przejrzyj restauracje i nie tylko dzięki motywowi Directory. Dzięki zaawansowanym funkcjom dla list, reklam, profili użytkowników i firm oraz niestandardowym mapom łatwo jest stworzyć własny katalog online. Motyw zawiera również łatwe w użyciu opcje dostosowywania za pomocą edytora frontonu i generatora skór dla kolorów i stylów.

Motyw katalogu jest również w pełni kompatybilny z popularnymi wtyczkami, których można użyć do rozszerzenia funkcjonalności strony. Chcesz dodać formularze kontaktowe, aby użytkownicy mogli uzyskiwać odpowiedzi na pytania? Wypróbuj Formularz kontaktowy 7, Gravity lub Ninja Forms. Chcesz dołączyć kasę do ofert premium? Użyj WooCommerce. Czy potrzebujesz szybkości strony? Motyw działa świetnie z W3 Total Cache oraz mnóstwem innych wtyczek.

8. Sprzedawca

Sklep WordPress Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli szukasz szybkiego i łatwego sposobu na stworzenie strony internetowej dla swojej firmy sklepowej, koniecznie zajrzyj do motywu Shopkeeper eCommerce WordPress. Ten elegancki i profesjonalny motyw zawiera łatwe szablony stron i ustawienia stylów, dzięki czemu możesz szybko skonfigurować konfigurację sklepu opartą na WordPress.

Tym, co sprawia, że ​​Sklepikarz jest tak świetny, jest łatwość użycia. Wbudowane ustawienia Customizer, aby utworzyć nagłówek (kolory, tła, tekst nagłówka itp.), Stworzyć sklep WooCommerce (układy produktów, wsparcie wideo YouTube w galeriach produktów, powiększenie galerii i lightbox) i zbudować bloga, abyś mógł poświęcić więcej czasu na prowadzenie biznesu, a mniej projektowanie stron internetowych. Sklepikarz wykonał dla ciebie większość pracy. Istnieją opcje dostosowywania kolorów, przeciągania i upuszczania opcji tworzenia strony, paginacji (lub nieskończonego przewijania lub ładowania więcej). Ponadto wszystkie są bardzo proste i łatwe w użyciu.

Chcesz dodać podgląd produktu, zanim będzie można go kupić? Nie ma problemu. Wystarczy włączyć unikalny tryb katalogu ShopKeeper, aby wyświetlać produkty bez przycisków dodawania do koszyka. Ale to nie wszystko – Shopkeeper jest również kompatybilny z większością popularnych wtyczek, dzięki czemu można łatwo dodawać skróty, tłumacze, formularze kontaktowe i cokolwiek innego.

9. FreelanceEngine

Najlepsze motywy WordPress: FreelanceEngine Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

FreelanceEngine to motyw rynkowy i motywacyjny, a poza tym, że nie ma niestandardowego motywu zbudowanego na planszy, jest to najlepszy z najlepszych motywów WordPress, których możesz użyć do tego celu. Ten motyw został zaprojektowany specjalnie dla Ciebie, aby zbudować firmę pomagającą innym w rozwoju. Zaprojektuj niestandardową tablicę ogłoszeń, sprzedawaj oferty premium, łącz freelancerów z agencjami i nie tylko.

FreelanceEngine zawiera niestandardowe narzędzia, których nie znajdziesz w większości innych motywów, aby ułatwić sobie pracę. Pozwól freelancerom i firmom tworzyć profile (nazwisko, biografia, portfolio itp.), Aby publikować dostępne oferty pracy i ubiegać się o nie. Ponadto możesz włączyć wycenę projektu i licytować, aby pracodawcy otrzymywali różne oferty. Następnie użyj wbudowanych narzędzi dochodu, aby pobierać opłaty za aukcje premium lub polecane, reklamy na stronie, a nawet pobierać prowizje od ukończonych prac.

Oprócz funkcji niszowych FreelanceEngine zawiera wiele funkcji, które zadowolą każdego webmastera. Motyw jest responsywny i przyjazny dla urządzeń mobilnych, kompatybilny z Yoast SEO w celu pełnej optymalizacji strony, zawiera pomocne raporty (przychody, projekty itp.), Zawiera paski boczne gotowe do widgetów i oferuje kompatybilność z mnóstwem innych darmowych i premium wtyczek.

10. Obecność

Najlepsze motywy WordPress: Obecność Motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Obecność jest w pełni funkcjonalnym, uniwersalnym motywem WordPress zaprojektowanym tak, aby działał doskonale na Twojej stronie. Niezależnie od tego, czy Twoja witryna jest blogiem, czy sklepem internetowym. Motyw zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zbudować własną stronę internetową.

Jeśli chodzi o stylizację, istnieje mnóstwo opcji, aby stworzyć idealną stronę internetową. Dostępne są ustawienia układów w pudełkach lub pełne, 6 skórek kolorów oraz konfigurowalne opcje kolorów, kreator stron typu „przeciągnij i upuść”, style suwaków, czcionki Google, projekt nagłówka, tożsamość / branding witryny, portfolio Jetpack i inne ustawienia w temacie na żywo Dostosowywanie.

Temat zawiera nawet 10 wstępnie zaprojektowanych wersji demonstracyjnych (sklep, czasopismo, blog, muzyka, nieruchomości, agencja itp.) Z przykładowymi danymi oraz niestandardowymi funkcjami dla różnych nisz. Korzystaj z list, stron agentów i wsparcia IDX dla swojej witryny nieruchomości. Lub dodaj swoje portfolio i referencje klientów do swojej witryny fotograficznej. Ponieważ Presence jest kompatybilny z WooCommerce, możesz nawet zbudować własną stronę internetową, aby sprzedawać produkty i usługi.

11. Utwórz 2.0

Najlepsze motywy WordPress: Utwórz motyw WordPress według ThemeTrust

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Create 2.0 z ThemeTrust to elastyczny, wielofunkcyjny motyw, którego można używać w każdym projekcie WWW. Ten piękny motyw został zbudowany w narzędziu do tworzenia stron SiteOrigin, dzięki czemu możesz tworzyć niestandardowe układy, a także zawiera specjalną rewolucję Slider Revolution do łatwych animacji na dowolnej stronie.

Jak wspomniano, Create 2.0 jest wielofunkcyjny. Z wbudowanym portfolio, tłem wideo, dostosowywanymi czcionkami Google, paralaksą, tabelami cen, wieloma układami blogów, nieograniczonymi obszarami widżetów, niestandardowymi kolorami, formularzami kontaktowymi, mega menu i nie tylko. Chcesz zmienić nagłówek? Dostępne są cztery układy nagłówków. Potrzebujesz mapy? Mapy Google są zintegrowane. A dodanie sklepu nie stanowi żadnego problemu. Create 2.0 jest kompatybilny z WooCommerce, aby ułatwić tworzenie własnego sklepu e-commerce.

Inną przydatną funkcją jest dołączona zawartość demo. Po prostu kliknij, aby zaimportować, aby witryna wyglądała podobnie jak prezentacja motywu. Stamtąd możesz edytować układy stron, poprawiać kolory, a co najważniejsze dodawać własne treści i multimedia. Po zakończeniu projektowania wystarczy wypromować swoją witrynę.

12. Genesis Framework

Najlepsze motywy WordPress: Genesis WordPress Theme Framework

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Genesis to motyw WordPress, ale różni się nieco od innych, o których wspominaliśmy w naszym zestawieniu najlepszych motywów WordPress. Genesis to framework motywów WordPress. Możesz oczywiście używać Genesis samodzielnie, jeśli szukasz czystego i minimalistycznego projektu witryny. Jednak dodanie nowego stylu, a nawet nowych funkcji jest tak proste, jak zainstalowanie motywu podrzędnego. Uwaga: nie możesz samodzielnie używać motywu potomnego Genesis – musisz także zainstalować Genesis.

Sama Genesis oferuje wbudowane opcje dostosowywania, 1-3 kolumny, lewy lub prawy pasek boczny, niestandardowe tła, dostosowywany nagłówek, menu, projekt o pełnej szerokości, szablony stron (domyślnie, archiwum, blog) oraz oczywiście wsparcie mobilne / responsywne . To są świetne funkcje, które możesz znaleźć w wielu motywach. Ale tam, gdzie Genesis naprawdę błyszczy, jest mnóstwo motywów potomnych dostępnych w ramach. Jeśli chcesz utworzyć portfolio online, zapoznaj się z motywem potomnym Ambiance Pro. Chcesz udostępniać lub sprzedawać własne kursy online? Jest motyw potomny Academy Pro. A motyw potomny Outfitter Pro jest w pełni przygotowany dla WooCommerce. Ułatwienie pracy i styl.

Oczywiście to tylko niektóre z ponad 60 oficjalnych motywów potomnych Genesis znalezionych w StudioPress. Genesis to świetne narzędzie dla programistów, ponieważ środowisko ułatwia tworzenie własnych motywów potomnych dla klientów. W ten sposób klienci mogą aktualizować swój główny motyw Genesis bez konieczności wprowadzania zmian w motywie podrzędnym. To całkiem niesamowite narzędzie!

Które według Ciebie są najlepsze motywy WordPress?

To nasza aktualna lista najlepszych motywów WordPress w 2019 roku, ale chcemy wiedzieć, co myślisz. Czy wypróbowałeś któryś z tych motywów? A może szukasz czegoś konkretnego, czego nie uwzględniliśmy? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej. A jeśli używasz motywu, którego jeszcze nie ma na naszej liście, ale uważasz, że jest to jeden z najlepszych motywów WordPress w 2019 roku, chcielibyśmy wiedzieć, co to jest. Może uda nam się dodać go do naszej listy i udostępnić innym czytelnikom!

Odwiedź także naszego bloga, aby dowiedzieć się więcej o SEO WordPress w celu zwiększenia ruchu na Twojej stronie, o tym, jak przyspieszyć WordPress, aby odwiedzający wracali, łatwe porady dotyczące bezpieczeństwa WordPress, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny i więcej wskazówek WordPress na naszym blogu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me