Najlepsze charytatywne i non-profitowe motywy WordPress dla Twojej sprawy

Istnieje wiele wspaniałych powodów do wsparcia i bez względu na to, czym są (niezależnie od tego, czy to świadomość raka, fundusz pomocy zagranicznej, lokalny kościół lub schronisko dla bezdomnych), istnieje wiele wspaniałych motywów WordPress, których można użyć do zbudowania strony internetowej, która przekonuje ludzie do zaangażowania. Zebraliśmy jedne z najlepszych przykładów charytatywnych i non-profitowych motywów WordPress, aby promować Twoją sprawę. Kliknij obraz, aby przejść do motywu. Wejdźmy!


Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Ogółem

motyw total-świadomość-non-profit-wordpress

Informacje i pobieranieZobacz demo

Październik to miesiąc świadomości raka piersi, więc dlaczego nie rozpowszechniać informacji i nie angażować innych? The Demo świadomości ma układ pełnoekranowy, unikalny schemat kolorów i niestandardową stopkę, które zostały utworzone za pomocą uniwersalnego motywu WordPress. Ten stylowy motyw to profesjonalny i imponujący sposób na podzielenie się swoją drużyną Race for the Cure lub 3-dniowym zespołem, który zbiera fundusze na wielką sprawę.

2. Zmartwychwstał

Zmartwychwstały kościół motyw WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Risen jest jednym z najlepszych motywów WordPress w kościele i organizacji religijnej i nie bez powodu. Ten wysokiej jakości motyw jest w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę, i obejmuje obsługę wspaniałych funkcji, takich jak wydarzenia, kazania i podcasty. Ponadto opcje dostosowywania ułatwiają zaprojektowanie witryny pasującej do Twojej organizacji lub przyczyny.

3. Pozostałości

motyw-muzeum-wordpress-motyw

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Muzea też są organizacjami non-profit i często organizują zbiórki pieniędzy lub funkcje z ważnych powodów. Utwórz witrynę internetową dla swojego muzeum lub witryny historycznej, korzystając z motywu Vestige WordPress. Motyw zawiera galerię izotopów, nieograniczoną liczbę kolorów i oczywiście obsługę wydarzeń, dzięki czemu możesz dodać wszystkie nadchodzące funkcje charytatywne.

4. Petycja

petition-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Uzyskaj wsparcie dla swojej sprawy dzięki jednostronicowemu motywowi WordPress Petition. Niezależnie od tego, czy podnosisz świadomość na temat schronisk dla zwierząt, czy próbujesz wprowadzić zmiany prawne w swoim hrabstwie, motyw petycji jest idealny do rozpowszechniania informacji i grzywny dla zwolenników. Zbieraj podpisy, udostępniaj w mediach społecznościowych i wyświetlaj komentarze kibiców, aby pomóc zainteresowanym.

5. Wojsko i weterani

motyw militarny

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Podnieś świadomość lokalnych żołnierzy i weteranów dzięki temu niesamowitemu motywowi WordPress. Motyw Wojsko i weterani doskonale nadaje się do organizacji klubu wojskowego, stowarzyszenia weteranów lub centrum rekrutacji. Motyw zawiera wtyczkę kompozytora PO, niezbędną wtyczkę grid, suwak Revolution i wiele innych!

6. Krówka

fudge-single-page-events-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Fudge to piękny, jednostronicowy motyw WordPress, idealny do dzielenia się zbiorem pieniędzy, konferencją, seminarium lub innym wydarzeniem podnoszącym świadomość. Motyw zawiera łatwe w użyciu opcje dodawania mówców, ścieżki konferencji i sponsorów. Plus integracja z mediami społecznościowymi ułatwia czytelnikom udostępnianie Twojego wydarzenia, a dzięki popularnej integracji wtyczek biletowych (Eventbrite, EventEspresso i Xing) możesz nawet sprzedawać bilety.

7. Chwała

Praise-church-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Jeśli planujesz wydarzenie społecznościowe, a nawet organizację, która będzie gościć wiele osób przez cały rok, pochwała to świetna opcja. Z niestandardowymi szablonami dla liderów, wydarzeń, formularzem dla wolontariuszy, podaniem strony, formularza dla odwiedzających i nie tylko, wbudowanych jest mnóstwo tonów, które ułatwiają tworzenie Twojej witryny charytatywnej.

8. Kandydat

motyw kandydata na wordpressa

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Pasjonujesz się sprawą, przywódcą społeczności lub ruchem społecznym? Pomóż promować swoją platformę lub misję za pomocą motywu Candidate WordPress. Skorzystaj z opcji rejestracji w biuletynie, spotkań online, galerii i innych, aby dzielić się tym, co masz na myśli, i zaangażować innych. Aha, a dołączone skróty sprawiają, że tworzenie niestandardowej strony internetowej jest dziecinnie proste.

9. Charitiz

charitiz-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Charitiz to piękny motyw WordPress dla organizacji pozarządowych, charytatywnych i non-profit, idealny do wielu celów. Jedną z najlepszych funkcji jest niestandardowy typ postu Darowizny, który ułatwia dodawanie i zbieranie funduszy dla wszystkich ważnych przyczyn – jest nawet zintegrowany z PayPal, dzięki czemu możesz teraz akceptować płatności. Temat jest także gotowy na WooCommerce, dzięki czemu możesz sprzedawać towary lub bilety na imprezy, aby zebrać dodatkowe fundusze!

10. TownPress

townpress-municipal-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Miasta i miasteczka również powinny być organizacjami non-profit, a TownPress został stworzony specjalnie dla gmin, aby tworzyły swoje strony internetowe. Władze lokalne są odpowiedzialne za dzielenie się dobrymi sprawami ze swoimi obywatelami, a TownPress udostępnia ogłoszenia miejskie, fora i oczywiście dział wiadomości, w którym liderzy mogą udostępniać aktualne kampanie pozyskiwania funduszy lub nowe organizacje charytatywne.

11. Filantropia

filantropia-wordpress-motyw

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Filantropia to non-profitowy motyw WordPress, który jest w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę. Istnieje wiele wspaniałych funkcji, takich jak niestandardowe opcje kolorów, 3 różne suwaki strony głównej i wbudowane układy strony. Ale na cele charytatywne pokochasz łatwy kalendarz wydarzeń, przycisk darowizny nagłówka i niestandardowy typ postu projektu, kiedy możesz wyjaśnić, co robisz, aby zmienić świat.

12. Ziemia

earth-eco-non-profit-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Earth to non-profitowy motyw WordPress w stylu ekologicznym, zaprojektowany w celu podnoszenia świadomości na temat ziemi i przyczyn związanych ze środowiskiem. Podziel się swoją pasją ratowania niedźwiedzi polarnych, znajdź ochotników do lokalnej grupy sprzątającej plażę, a nawet stwórz stronę internetową dla swojego zoo. Earth zawiera niestandardowe linki społecznościowe, wbudowany przycisk darowizny, pełny kalendarz wydarzeń, a nawet wersję strony, dzięki czemu możesz tworzyć dowolne inne strony, których możesz potrzebować.

13. Dobroczynność

Motyw charytatywny plus WordPress

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Charity + to nowoczesny motyw WordPress dla filantropii. Motyw zawiera wiele funkcji, takich jak galerie zdjęć, kalendarz wydarzeń niestandardowych, najnowsze wiadomości i oczywiście niestandardowy typ postów. Ponadto czytelnicy i osoby popierające będą zachwycone wiadomościami na stronie głównej, aby być na bieżąco, a odważne objaśnienie biuletynu zapewni Ci więcej subskrybentów w krótkim czasie.

14. Khore

khore-conference-envents-wordpress-theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Khore to wielostronicowy, zaawansowany temat WordPress. Ten modny motyw jest idealny do przyciągania uwagi ludzi i gromadzenia zwolenników. Kluczową cechą jest integracja z mediami społecznościowymi, projekt pełnoekranowy i pełna kompatybilność z urządzeniami mobilnymi. Plus Khore jest wyposażony w nowy konstruktor wydarzeń, odliczanie wydarzeń, łatwy menedżer harmonogramów i integrację WooCommerce (dla wydarzeń z biletami).

15. Miłość

Charity-Click-Edit-Wordpress-Theme

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Motyw Charytatywny kliknij i edytuj ma być szybkim i łatwym rozwiązaniem, gdy potrzebujesz witryny non-profit jak najszybciej. Baw się dobrze w przyszłym tygodniu? A może masz tylko kilka tygodni na zebranie darowizny na budowę studni? Wystarczy użyć ekranowego kompozytora Templatic, aby utworzyć swoją stronę internetową (zawartość i wszystko), a następnie pobrać gotowy motyw, aby przesłać na swoją stronę internetową. To świetna opcja, jeśli masz czas!

Do Ciebie

To tylko niektóre z wielkich dostępnych motywów WordPress na cele charytatywne i non-profit. Znalezienie atrakcyjnego i niedrogiego motywu dla twojej filantropii może być trudne, ale mam nadzieję, że jeden z wyżej wspomnianych motywów premium załatwi sprawę. Jeśli użyłeś jednego z powyższych motywów, daj nam znać. Chętnie poznamy Twoje osobiste doświadczenia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map