Jak dodać muzykę do swojej witryny WordPress za pomocą wtyczki

Najlepsze wtyczki WordPress do muzyki i dźwięku

WordPress i muzyka idą w parze. Czy nie wiesz, że każda główna wersja WordPress nosi imię jazzowej legendy? W chwili pisania tego artykułu najnowsza główna wersja naszego ulubionego systemu CMS nosi nazwę „Jaco”, ale wiem, że nie jesteś tutaj, aby wziąć udział w lekcji historii WordPress.


Jesteś tutaj, szukając idealnej wtyczki, aby dodać muzykę do swojej witryny WordPress. Jeśli to ty, to dzisiaj masz szczęśliwy dzień, kiedy rzucamy światło na 10 najlepszych wtyczek muzycznych WordPress.

Wtyczki na tej liście przydadzą się, jeśli jesteś muzykiem, DJ-em, zespołem lub kimkolwiek innym, kto chce dodać muzykę do witryny WordPress. Wszystkie są łatwe w użyciu i mają nowoczesny design, który jest idealny dla Twoich potrzeb.

Nasza dzisiejsza porcja to idealne połączenie darmowych i premium wtyczek muzycznych WordPress. Niezależnie od tego, którą trasę wybierzesz, wybierz i uruchom z wtyczką muzyczną, która jest idealna dla Twoich potrzeb. Ta lista nie ma określonej kolejności, ponieważ uważamy, że są to jedne z najlepszych wtyczek muzycznych WordPress na rynku.

To powiedziawszy, odkryjmy, co społeczność WordPress ma do zaoferowania w zakresie wtyczek muzycznych (i co, naszym skromnym zdaniem, uważamy za najlepsze). Ciesz się do końca i udostępnij swoją ulubioną wtyczkę muzyczną WordPress w komentarzach!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Album audio

Audio Album Free Plugin

Zacznijmy od darmowej – niesamowitej wtyczki Audio Album, która została pierwotnie stworzona dla strony Dave’a Drapera. To niezwykłe oprogramowanie, które pomaga dodawać muzykę do witryny WordPress w formacie albumu.

Album audio korzysta z ustawień domyślnych MediaElement.js jest to część rdzenia WordPress, dzięki czemu jest idealny dla każdej witryny, o której myślisz.

Jest to jedna z najłatwiejszych wtyczek muzycznych WordPress, jakiej kiedykolwiek używałeś, i prawdopodobnie ostatnia, której będziesz kiedykolwiek potrzebować. Tak odważna proklamacja Freddy, ale zanim mnie zlinczujesz, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego album audio ma tylko 5 gwiazdek i ponad 4,00 aktywnych instalacji.

Na początek ta wtyczka muzyczna WordPress zawiera wspaniałe opcje dostosowywania WordPress, które pozwalają stylizować albumy muzyczne jak szef.

Po drugie, możesz upuścić swoje albumy audio na dowolnej stronie swojej witryny za pomocą 2 skrótów. Jeśli to nie wystarczy, możesz dodać ponad 20 parametrów do skrótów, aby stworzyć odtwarzacz muzyczny swoich marzeń.

Audio Album jest prostą wtyczką muzyczną WordPress, ale jest na wagę złota. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, co oferuje to piękno, jest zagranie w wersję demonstracyjną. Och, czekaj, to darmowa wtyczka, co oznacza, że ​​nie musisz ograniczać się do wersji demo; możesz przetestować wtyczkę w pełnej krasie. Wróć i podziel się swoimi spostrzeżeniami ��

2. Odtwarzacz muzyki dla WooCommerce

Odtwarzacz muzyczny dla darmowej wtyczki WooCommerce

Czy sprzedajesz muzykę w swoim sklepie WooCommerce? Jeśli tak, na pewno polubisz wtyczkę Music Player for WooCommerce.

Ta wtyczka muzyczna WordPress sprawi, że sprzedawanie muzyki na twojej stronie stanie się dziecinnie proste dzięki przyjemnemu zestawowi funkcji. Pozwala dodawać odtwarzacze HTML5 do produktów i przechowywać strony zawierające pliki audio. W związku z tym użytkownik może wyświetlić podgląd pliku audio bez konieczności ładowania stron produktu. Mów o wygodzie mój przyjacielu.

Inne godne uwagi funkcje to skórki wielu graczy, obsługa 4 formatów plików audio, tj. OGA, MP3, WAV i WMA, obsługa głównych przeglądarek internetowych i urządzeń mobilnych, bezpieczny tryb zapobiegania nieautoryzowanemu pobieraniu, kompatybilność z edytorem Gutenberg, Elementor, program budujący strony autor: SiteOrigin & Beaver Builder, zaawansowane opcje administracyjne, integracja z Dyskiem Google i widżet do dodawania listy odtwarzania do paska bocznego, między innymi.

Czy jesteś facetem, który robi morderstwo, sprzedając muzykę, podcasty i inne rodzaje plików audio? Jeśli tak, to prawdziwa okazja jest wtyczka Music Player for WooCommerce.

3. MP3-jPlayer

Darmowa wtyczka MP3-jPlayer

Simon Ward zajmuje centralne miejsce dzięki MP3-jPlayer, wspaniałej i prostej wtyczce muzycznej WordPress, która zmieni sposób udostępniania plików audio w witrynie.

MP3-jPlayer to skuteczne rozwiązanie dla każdego, kto chce stworzyć piękne odtwarzacze audio i listy odtwarzania na stronie WordPress.

Wtyczka może początkowo wyglądać na podstawową, ale jest wyposażona w kilka ciekawych opcji, takich jak pasek regulacji głośności, składana lista odtwarzania, przycisk pobierania, piękne tła, prawie ciągłe odtwarzanie między stronami i wyskakujące odtwarzacze..

Możesz dodać wiele odtwarzaczy audio na dowolnej stronie, a nawet wyświetlać odtwarzacze lub oferować pobieranie wybiórczo, w zależności od statusu zalogowanego użytkownika.

Ponadto możesz w szerokim zakresie dostosowywać kolory, czcionki, tytuły i łatwiej. Dodatkowo masz parametry shortcode, które oferują absolutną kontrolę nad swoimi graczami.

MP3-jPlayer obsługuje MP3, M4A, MP4, WEBM, OGA, OGG, WAV, Icecast i Shoutcast. Poza tym wtyczka jest kompatybilna z głównymi przeglądarkami, a także urządzeniami mobilnymi i ma opcję rezerwową dla starszych przeglądarek.

Wtyczkę muzyczną WordPress można zmieniać i obsługuje niestandardowe pliki CSS, jeśli trzeba dostosować projekty odtwarzaczy. Jest kompatybilny z wieloma witrynami i zawiera dodatki oraz wiele funkcji przyjaznych dla programistów.

4. Nowoczesny odtwarzacz audio (Premium)

nowoczesny odtwarzacz audio wordpress plugin muzyczny

Najwyższy czas, aby pojawiła się dodatkowa wtyczka muzyczna WordPress. Uczciwe panie i panowie, przywitajcie się z Modern Audio Player Tean, elitarnego autora CodeCanyon.

Dzięki wielu regulowanym funkcjom Modern Audio Player to potężna wtyczka odtwarzacza audio, która działa zgodnie z reklamą. Wtyczka umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby odtwarzaczy audio i list odtwarzania. Ten ostatni może być połączeniem różnych formatów, od MP3 po SoundCloud i podcast i tak dalej.

Nowoczesny odtwarzacz audio dla WordPress ma piękne skórki, które można łatwo stylizować za pomocą podstawowych sztuczek CSS. Ponadto wtyczka jest w pełni responsywna, co oznacza, że ​​Twoje odtwarzacze będą wyglądać niesamowicie na wielu urządzeniach.

Inne interesujące funkcje obejmują elastyczne pozycje odtwarzacza, ikony Czcionki Niesamowite, szczegółowe statystyki, pamięć w chmurze, ciągłe odtwarzanie, wiele opcji odtwarzania, pobieranie i skróty klawiaturowe, między innymi.

5. Sticky HTML5 Music Player (Premium)

Przyklejony odtwarzacz muzyki HTML5

Znasz mnie, nie mogę się powstrzymać przed wzięciem doskonałej wtyczki na jazdę próbną, a to dziecko przeszło z niesamowitymi kolorami. I tak jak twoje naprawdę, możesz skończyć z demonstracjami – jeśli nie prawdziwymi – przez dłuższy czas.

Sticky HTML Music Player jest tak dobry. To fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich audiofilów dzięki pakietowi niesamowitych funkcji, które całkowicie wyrzucą konkurencję z wody.

Ta wtyczka muzyczna WordPress to idealne rozwiązanie do dodania podkładu muzycznego do witryny WordPress. Wtyczka jest wyposażona w funkcję ciągłego odtwarzania, która zapewnia, że ​​muzyka będzie odtwarzana od poprzedniej minuty po zmianie stron.

Poza tym Sticky HTML5 Music Player jest niezwykle łatwy do dostosowania i stylu, co oznacza, że ​​jest idealny do każdego projektu strony internetowej.

W razie potrzeby możesz automatycznie załadować listy odtwarzania z folderu zawierającego pliki MP3. A ponieważ ten zły chłopiec jest intuicyjny i sprytnie zaprojektowany, jest kompatybilny zarówno z komputerem, jak i urządzeniami mobilnymi.

Dzięki ponad 30 parametrom (możesz nazwać je opcjami) możesz zmieniać odtwarzacz audio w dowolny sposób. Wtyczka jest regularnie aktualizowana i obsługiwana, co oznacza, że ​​jesteś w dobrych rękach.

6. AudioIgniter

AudioIgniter Free Plugin

Jeśli od jakiegoś czasu przebywasz w kręgach WordPress, musiałeś coś słyszeć o zespole CSSIgniter. Jeśli jesteś idealnym początkującym, nie martw się, wkrótce poznasz markę, więc poczuj się jak w domu. CSSIgniter są znane z pomyślnych motywów i wtyczek WordPress – a jedną z ich bardziej znanych wtyczek jest nic innego jak AudiIgniter.

AudioIgniter to darmowa wtyczka muzyczna WordPress, dzięki której dodanie odtwarzacza muzyki do witryny WordPress jest niezwykle łatwe. Dostarczany jest z szeroką gamą opcji pozwalających zbudować odtwarzacz audio swoich marzeń. Zespół odpowiedzialny za tę gwiazdową wtyczkę muzyczną przetestował AudioIgniter pod kątem 150 najpopularniejszych darmowych motywów, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić problemami niezgodności.

Ponadto AudiIgniter oszczędza dużo czasu, ponieważ wtyczka próbuje pobrać metadane ścieżki ID3 i automatycznie wypełnić odpowiednie pola. Pożegnaj się z ręcznym wypełnianiem tych pól, pod warunkiem że pliki MP3 zawierają metadane.

Ponadto możesz tworzyć nieograniczoną liczbę list odtwarzania z nieograniczoną liczbą utworów. Wszystkie odtwarzacze i listy odtwarzania będą wyglądać niesamowicie pięknie na wielu urządzeniach, ponieważ wtyczka jest w pełni responsywna i gotowa na siatkówkę. A jeśli słuchasz radia, możesz nawet przesyłać strumieniowo swoją stację! Jak uprzejmie?

7. ZoomSounds (Premium)

Zoomsounds wordpress wtyczka muzyczna

I kiedy tylko zrezygnujesz i pomyślisz, że widziałeś wszystko, co WordPress ma do zaoferowania w zakresie odtwarzaczy audio, pojawia się kolejny bestseller.

Najlepiej sprzedający się odtwarzacz audio Wave, wtyczka muzyczna ZoomSounds WordPress jest siłą, z którą należy się liczyć. Jest to opcja premium, która kosztuje tylko 20 dolarów w momencie pisania, ale między tobą a mną cena jest tego warta.

Pomijając hiperbolę, co oferuje ZoomSounds poza wymyślną nazwą? Na początek ZoomSounds jest w pełni responsywny i gotowy na siatkówkę, co oznacza, że ​​odtwarzacz audio działa i wygląda świetnie na wielu urządzeniach od komputera do urządzenia mobilnego. Ale wszystkie wtyczki muzyczne WordPress na tej liście reagują, więc co jeszcze wyróżnia to piękno?

Przykładowe dane

ZoomSounds zawiera przykładowe dane, co oznacza, że ​​możesz trafić na ziemię, edytując przykłady demonstracyjne. Ponadto wtyczka obsługuje stacje radiowe SoundCloud, Icecast, Shoutcast oraz pliki audio MP4, M4A i WAV z własnym hostem.

Inną unikalną funkcją, która może Ci się spodobać, jest wsparcie społecznościowe, które umożliwia użytkownikom interakcję z Tobą i innymi osobami poprzez polubienie i komentowanie. Woah – to zdecydowanie funkcja, która nie jest dostępna w wielu innych wtyczkach muzycznych WordPress.

Ponadto ZoomSounds bezproblemowo integruje się z WooCommerce, oferując dokładnie to, czego potrzebujesz, aby sprzedawać treści audio bez przerywania potu.

Z ośmioma skórkami fali masz całkiem solidny punkt wyjścia do stworzenia odtwarzacza audio, który pasuje do Twojej marki. Jeśli to nie wystarczy, skórki są w 100% edytowalne; po prostu porzuć swoje style CSS i dobrze jest zorganizować imprezę.

I jest więcej…

Ponadto ZoomSounds ma łatwy w użyciu backend, który jest pełen wszystkich opcji potrzebnych do dostosowania odtwarzaczy audio do treści twojego serca. Nie wspominając już, że komponenty CSS3 tej wtyczki są zbudowane na SASS.

Inne funkcje, o których należy pamiętać, to: selektywna opcja pobierania, kod przyjazny dla SEO, kody osadzania, lightbox ZoomBox, interfejs dotykowy z obsługą dotykową, dożywotnie aktualizacje, techniki HTML5, generator krótkich kodów, opcja pętli, listy odtwarzania, integracja WPBakery Page Builder, autoodtwarzanie, ciągłe odtwarzanie (pod warunkiem, że Twój motyw obsługuje AJAX), pole do dodawania niestandardowych łączy do iTunes i Amazon, samouczki wideo, szczegółowa baza wiedzy, dożywotnie aktualizacje i światowej klasy wsparcie.

Najwyraźniej ZoomSounds to potężna wtyczka muzyczna WordPress, która zmieni sposób dodawania muzyki do witryny WordPress.

8. Odtwarzacz MP3 Sticky (Premium)

odtwarzacz mp3 sticky

Wciąż jednak sytuacja się poprawia, szczególnie w przypadku MP3 Sticky Player na zdjęciu. Dostarczona przez elitarnego autora FWDesign, ta wtyczka muzyczna WordPress zmieni Twoje zdanie na temat odtwarzaczy audio WordPress.

Jesteś przyzwyczajony do podstawowych odtwarzaczy audio, które nie spełniają wszystkich twoich potrzeb. Jeśli tak nie jest, jesteś zaznajomiony z zaawansowanymi rozwiązaniami, które mylą cię i przytłaczają tandetnym designem i cechą wzdęć, które po prostu nie ograniczają.

Odtwarzacz MP3 Sticky Player nie będzie miał żadnego z obu światów; to idealne połączenie zaawansowanej funkcjonalności i prostoty. Innymi słowy, wtyczka jest wyposażona w długą i niesamowitą listę funkcji, a jednocześnie pozostaje czysta i łatwa w użyciu.

Ta wtyczka muzyczna WordPress jest potężna, responsywna i niezwykle konfigurowalna, oferując tylko narzędzie, którego potrzebujesz, aby dodać pliki audio i wideo (w tym YouTube) do swojej witryny WordPress.

Bez przerw

Wtyczka jest dostarczana z wyskakującym odtwarzaczem, który umożliwia przeglądanie Internetu podczas słuchania muzyki, więc pożegnaj się z przerwami. Ponadto odtwarzacz MP3 Sticky Player jest wyposażony w przyciski pobierania i kupowania, dzięki czemu możesz sprzedawać swoją muzykę bez uszczerbku na zdrowiu.

Dzięki Google Analytics możesz sprawdzić wydajność odtwarzaczy audio. Wszyscy wiemy, że dane to nowa waluta cyfrowego świata, w którym żyjemy, co oznacza, że ​​możesz stworzyć zwycięską strategię promocyjną z odpowiednimi danymi.

MP3 Sticky Player obsługuje niestandardowe typy postów i wiele rodzajów list odtwarzania, tj. XML, folder MP3 / MP4, HTML, SoundCloud PLS, podcasty, YouTube i Official.fm.

Ciągłe odtwarzanie nigdy nie zawodzi w MP3 Sticky Player, a generator krótkich kodów sprawia, że ​​dodawanie odtwarzacza w dowolnym miejscu na stronie staje się rzeczywistością.

Dodatkowo możesz łatwo udostępnić jedną ścieżkę audio lub całą listę odtwarzania dzięki głębokiemu linkowaniu.

Aby trzymać złodziei na dystans, odtwarzacz MP3 Sticky Player szyfruje ścieżki utworów. Na przykład, content / videos / some-audio-fle.mp3 staje się 7ode890g83C42a95877Ob738fd3b66f2, co uniemożliwia kradzież pliku, nawet jeśli nieautoryzowany użytkownik wyświetli źródło strony.

Odtwarzacz MP3 Sticky Player zawiera jeszcze więcej funkcji, ale potrzebowalibyśmy całego posta, aby opisać wszystko, więc zachęcam do przetestowania wód w wersji demo.

9. Odtwarzacz muzyki Karma

Karma Music Player Free Plugin

Znalezienie świetnej wtyczki muzycznej WordPress to ciężka praca. Większość wtyczek – darmowych lub premium – znalazłem niezgodnych z najnowszą wersją WordPress. Niektóre zostały ostatnio zaktualizowane w 2015 roku, co jest po prostu smutne, ponieważ tworzą świetne wtyczki audio WordPress.

Ale nie będę tego miał; Nigdy nie będę polecał przestarzałej wtyczki, nawet jeśli rynek Envato pokazuje, że ma dużą sprzedaż.

Dlaczego?

Ponieważ nieaktualne wtyczki WordPress narażają Cię na problemy z funkcjonalnością i luki w zabezpieczeniach. Jest to jeden z powodów, dla których bardzo lubię produkty WordPress, których używam i popieram.

Karma Music Player to świetna wtyczka WordPress do dodawania plików muzycznych i dźwiękowych do witryny WordPress. Otrzymuje regularne aktualizacje, co oznacza lepsze bezpieczeństwo i funkcje przez cały czas.

Karma Music Player jest tak prosty, jak to tylko możliwe, ale oferuje wystarczającą moc do serwera plików audio na twojej stronie internetowej jak profesjonalista. 10 palet kolorów sprawia, że ​​tworzenie idealnego odtwarzacza audio dla Twojej witryny jest niezwykle proste.

Inne funkcje obejmują widżety, zgodność Elementor i WPBakery Page Builder, przycisk pobierania, wsparcie RTL, responsywny projekt i wiele więcej.

10. Kompaktowy odtwarzacz audio WP

Compact WP Audio Player Free Plugin

Last but not least, mamy wtyczkę Compact WP Audio Player WordPress, która pokazuje z tyłu. Kompaktowy odtwarzacz audio WP, stworzony ręcznie w siedzibie Tips and Tricks HQ, to świetna wtyczka muzyczna WordPress, która umieszcza „A” w odtwarzaczach audio.

Compact WP Audio Player to prosta wtyczka odtwarzacza audio, która obsługuje tylko dwa formaty; Formaty plików MP3 i OGG. Wtyczka jest kompatybilna ze wszystkimi głównymi przeglądarkami. Poza tym Compact WP Audio Player jest responsywny, co oznacza, że ​​wygląda i działa świetnie na wszystkich typach urządzeń.

To bogate w funkcje rozwiązanie dla artystów solowych, DJ-ów, zespołów, producentów i wszystkich osób z branży muzycznej. Jeśli szukasz niesamowitej wtyczki muzycznej WordPress, nie szukaj dalej, ponieważ Compact WP Audio Player ma Cię za plecami.

Inne funkcje obejmują obsługę podcastów, podgląd audio, skróty, autoodtwarzanie i wiele więcej. Kiedy będziesz gotowy, zawsze możesz dodać kompaktowy odtwarzacz audio WP w dowolnym miejscu w swojej witrynie, aby udostępnić muzykę i przyciągnąć więcej czytelników, zwłaszcza jeśli używasz materiałów wysokiej jakości.

Dzięki wielu opcjom możesz dostosować odtwarzacze audio do swojej marki. Innymi słowy, Compact WP Audio Player to wspaniała wtyczka muzyczna WordPress, która nie zawodzi. Jest łatwy w konfiguracji i obsłudze, nie spodziewamy się, że napotkasz jakiekolwiek problemy. Wtyczkę można pobrać bezpłatnie ze strony WordPress.org.

Ostatnia uwaga

Istnieje wiele wtyczek muzycznych WordPress, z których każda ma unikalny zestaw funkcji i działa. Zawsze powinieneś wybrać wtyczkę muzyczną WordPress, która spełnia Twoje potrzeby, niezależnie od tego, czy wybierzesz opcję darmową, czy premium.

Jaka jest twoja ulubiona wtyczka muzyczna WordPress? Daj nam znać swoje przemyślenia w komentarzach.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map