Jest niedzielny dzień zabawy (jak również pierwsza noc Chanuki dla niektórych z was) i mamy dla Was niesamowite niespodzianki! Aby uczcić świąteczny nastrój WordPress, chcieliśmy udostępnić niektóre z naszych ulubionych DARMOWYCH zasobów świątecznych, które możesz wykorzystać, aby Twoja strona internetowa była bardziej świąteczna. Zapoznaj się z poniższymi gratisami i skorzystaj z kilku, aby wprowadzić czytelników i obserwujących w świąteczny nastrój!


Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Niech pada śnieg, niech pada śnieg, niech pada śnieg!

Na blogu WordPress nic nie mówi o „sezonie wakacyjnym” jak padający śnieg! Istnieje wiele sposobów dodawania śniegu do Twojej witryny, ale lubię to upraszczać, więc oto najprostsze sposoby dodawania śniegu do Twojej witryny za pomocą wtyczek (oczywiście)!

Jetpack Holiday Snow

świąteczne-doping-gratisy

Tak, mega-wtyczka Jetpack faktycznie ma już wbudowany śnieg. Jeśli masz już zainstalowany Jetpack, zaloguj się do instalacji WordPress, kliknij Ustawienia> Ogólne i zaznacz pole „Pokaż padający śnieg na moim blogu do 4 stycznia”. Otóż ​​to! I ma dodatkową zaletę usuwania się po rozsądnym czasie.

jetpack-wakacje-śnieg

Możesz także układać Jetpack Holiday Snow za pomocą bezpłatnej wtyczki Snow Opt-in. Ta mała wtyczka dodaje małą ikonę płatka śniegu, którą użytkownicy muszą kliknąć, aby „wyrazić zgodę” na świąteczny śnieg (bo bądźmy szczerzy, niektórzy ludzie się uśmiechają i nie chcą widzieć śniegu na każdej stronie Twojego bloga).

Uzyskaj JetPack

WP Super Snow

WP Super Snow Free WordPress Plugin

Chcesz, aby niestandardowy śnieg spływał po Twoich postach? Wypróbuj darmową wtyczkę WP Super Snow WordPress. Co sprawia, że ​​ta wtyczka jest lepsza od pozostałych? Wszystkie świetne opcje! Możesz użyć dołączonej Wirtualnej dmuchawy śniegu, aby ustawić niestandardowe zmienne dla swojego kontenera na śnieg (możesz kierować na całe ciało lub tylko nagłówek lub dowolny inny element strony), indeks Z (indeks Z może być użyty, aby mieć płatki śniegu wypadnięcie przed lub za dowolnym elementem strony – najwyższy indeks Z jest pokazany na górze), a nawet obrazy (tak – możesz dodać dowolny obraz do swoich płatków śniegu). Za pomocą sekcji Prognozowanie / stan możesz określić, które strony wyświetlają Twój śnieg, a jeśli chcesz, aby był wyświetlany na urządzeniach mobilnych.

Zdobądź WP Super Snow

3… 2… 1… Wakacje!

Jednym ze sposobów na kontrolowanie emocji jest kontrolowanie dni pozostałych do wielkiego dnia! A te bezobsługowe wtyczki są łatwym sposobem dodania odliczających programów śledzących na święta, uroczystości lub cokolwiek innego. Spójrz!

Powr wakacje odliczanie

Wakacyjne odliczanie Darmowa wtyczka WordPress

Użyj Powr odliczania świątecznego, aby stworzyć spersonalizowany minutnik na swojej stronie. Najlepsza część tej wtyczki? Posiada wbudowaną obsługę tłumaczeń! Dodatkowo odliczanie zawiera dodatkowe opcje tła, kolorów i czcionek.

Uzyskaj odliczanie do wakacji POWr

Świąteczny odliczanie

Santa Countdown Darmowa wtyczka WordPress

Christmas Countdown Widget to urocza mała wtyczka, która dodaje widżet odliczania Świętego Mikołaja do Twojej witryny. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać go do obszaru widżetów. Licznik zostanie automatycznie zresetowany po Bożym Narodzeniu i zacznie odliczanie każdego roku od nowa.

Pobierz świąteczny odliczanie

Dziel się miłością

Poinformuj swoich czytelników, jak bardzo cenisz je za pomocą karty! Następujące bezpłatne wtyczki ułatwiają dodawanie wyskakujących wiadomości dla czytelników. Dodaj kolory, tekst, a nawet obrazy!

DW PopUp Card

dw-popup-card

Wtyczka DW PopUp ułatwia dodanie niestandardowej karty dla czytelników. Wystarczy włączyć wtyczkę, dodać tekst karty i wybrać ustawienia. Ta wtyczka zawiera opcje efektu śniegu, rozmiaru czcionki, kolorów i innych. To zabawny i łatwy sposób podziękowania lub podzielenia się wakacyjną zniżką.

Zdobądź DW PopUp Card

Wiadomość świąteczna

Wakacyjna wiadomość Darmowa wtyczka WordPress

Aby dodać wyskakujące okienko do swojej witryny na wakacje, możesz również wypróbować bezpłatną wtyczkę Holiday Message. Ta fajna wtyczka ma opcje dodawania grafiki, licznika, niestandardowego komunikatu i kolorów. To świetny sposób na dzielenie się wiadomościami i kibicowanie przez całą zimę!

Uzyskaj wiadomość świąteczną

Inne zabawne wtyczki świąteczne dla Twojej witryny

Chcesz naprawdę zrobić coś więcej? Zapoznaj się z tymi zabawnymi świątecznymi wtyczkami, które zabiorą Twoją świąteczną wesołość na wyższy poziom.

Świąteczna muzyka

świąteczna muzyka

Podziel się swoim radosnym nastrojem, dodając świąteczne piosenki do swojej witryny. Darmowa wtyczka Christmas Music będzie odtwarzać Jingle Bells na twojej stronie internetowej. Będziesz mieć możliwość odtwarzania muzyki na całej stronie lub tylko na określonej stronie, poście lub niestandardowym typie postu.

Zdobądź świąteczną muzykę

Losowy widget świątecznych faktów

Widget Losowe fakty świąteczne

Wtyczką las, którą chcieliśmy udostępnić, jest widget Losowy świąteczny fakt. Naprawdę nie ma innego celu niż dzielenie się radością z czytelnikami. Widżet losowo wyświetla czytelnikom jeden z 40 faktów świątecznych (na przykład, czy wiesz, że „Rudolf” został stworzony przez dom towarowy Montgomery Ward na promocję z lat 30. XX wieku – no cóż, teraz robisz).

Zdobądź losowy świąteczny widget

Podsumowanie

To tyle na dzisiaj! Mamy nadzieję, że spróbujesz jednego z naszych ulubionych świątecznych dodatków, aby dodać coś dodatkowego do swojej witryny w tym sezonie. A jeśli masz inne bezpłatne narzędzia i zasoby wakacyjne na WordPress, udostępnij je nam w komentarzach poniżej! Bardzo chcielibyśmy o nich usłyszeć!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me