Automatyzacja kont w mediach społecznościowych w witrynie WordPress – wszystko za jednym razem!

Automatyzacja mediów społecznościowych dla witryn WordPress

W większości przypadków marketerzy mediów społecznościowych i wszyscy inni profesjonaliści próbują znaleźć sposoby na automatyzację powtarzalnych zadań. Oszczędza to dużo czasu! A czas to pieniądz – spędzaj czas na czymś, co zwiększa produktywność.


Od czasu do czasu możesz czasami odczuwać potrzebę odpoczynku od mediów społecznościowych. Ale nie chcesz, aby twoja publiczność zauważyła twoją nieobecność. Co robisz w takiej sytuacji? Automatyzacja mediów społecznościowych ma prawie idealne rozwiązanie, które zapewnia, że ​​nie będziesz tracić czasu na powtarzalne zadania i możesz skutecznie ukryć swoją nieobecność w mediach społecznościowych.

Dzięki narzędziom do automatyzacji mediów społecznościowych możesz automatycznie zaplanować aktualizację swoich postów i kont we wcześniej ustalonych terminach. Po umieszczeniu posta lub komentarza w kolejce możesz wyłączyć komputer, a nawet wziąć urlop, jeśli chcesz. Czytaj dalej, a dowiesz się, jak to zrobić.

Ale zanim zaczniesz robić plany wakacyjne, musisz pamiętać o kilku rzeczach:

 • Narzędzia do automatyzacji mediów społecznościowych działają dobrze zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm marketingowych w mediach społecznościowych, które muszą zarządzać treścią dla mediów społecznościowych dla wielu klientów, czasem spotykając setki.
 • Bardzo ważne jest utrzymanie idealnej równowagi między automatyzacją a osobistą interakcją z klientami. Kiedy należy zautomatyzować, a kiedy się zaangażować, należy dokładnie ustalić. Publikowanie treści, zwłaszcza postów, które nie są wrażliwe na czas, można w dużym stopniu zautomatyzować, pozostawiając czas na tworzenie świetnych treści.
 • Kanały RSS większości postów na blogu można zautomatyzować, ponieważ większość treści blogu i tak znajduje drogę do mediów społecznościowych. Tutaj powinieneś zadbać o to, aby posty były odpowiednio sformatowane również w mediach społecznościowych. Automatyzacja jest szczególnie pomocna, gdy chcesz publikować wiele razy dziennie.
 • Jedną z głównych zasad automatyzacji jest Nigdy nie automatyzuj interakcji z klientami. Klienci mogą w większości stwierdzić, kiedy mają do czynienia z systemem zamiast z osobą, a Ty nie chcesz, aby klient był zdenerwowany.
 • To samo dotyczy rozwiązywania problemów – automatyzuj tylko na ryzyko utraty klienta.
 • Większość kanałów mediów społecznościowych ma opcję powiadamiania o każdej aktywności, która ma miejsce na Twoim koncie. Nie wyłączaj tej opcji mechanicznie. Sprawdź, który z nich jest dla Ciebie odpowiedni, i włącz go, aby skrócić czas reakcji i zaangażowanie.
 • Od czasu do czasu przeznaczaj trochę czasu na monitorowanie całej aktywności.
 • Upewnij się, że nie planujesz zbyt daleko w przyszłość i bądź na bieżąco z aktualnościami. Możesz wstrzymać zautomatyzowany przepływ, a nawet na chwilę go zatrzymać w odpowiedzi na wiadomości lub wydarzenie.

Pamiętając o tym, co zostało powiedziane powyżej, powinieneś mądrze wybrać narzędzia do automatyzacji mediów społecznościowych. Na rynku jest ich kilka i powinieneś wybrać ten, który pasuje do twoich wymagań. W dalszej części tego artykułu omówiłem kilka narzędzi.

Następnie należy dokładnie ukończyć harmonogram wysyłania. Czas, w którym posty w mediach społecznościowych będą dostępne na żywo, musi być wybrany w odniesieniu do czasu, kiedy maksymalna liczba obserwujących jest aktywna. Strefy czasowe mają tutaj znaczenie, więc nie ignoruj ​​ich. Należy również określić czas na odpowiedź, aby zapewnić maksymalne zaangażowanie odbiorców.

Trzymaj rękę na pulsie rozmowy. Narzędzie jak Wzmianka może tu pomóc. Śledzi twoje imię w mediach społecznościowych, blogach i witrynach internetowych i ostrzega. Możesz odpowiedzieć bezpośrednio z pulpitu wzmianki.

Opcje automatyzacji są podzielone na 2 grupy:

 1. Narzędzia do automatyzacji obejmujące całą gamę kanałów mediów społecznościowych
 2. Narzędzia obejmujące ograniczoną liczbę kanałów – od 5 do 10, a nawet jeden, jak w przypadku wtyczek specyficznych dla kanału.
Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

Narzędzia automatyki społecznej – wiele opcji kanałów

Jeśli chcesz zautomatyzować wszystkie swoje konta w mediach społecznościowych, najlepszym rozwiązaniem mogą być wszechstronne narzędzia. Oto kilka różnych opcji do rozważenia na stronie WordPress.

Jeśli to to tamto

Pierwsza, która przychodzi na myśl, to nie wtyczka, ale usługa o nazwie IFTTT, która się rozwija Jeśli to to tamto. Dzięki tej usłudze możesz utworzyć zestaw wyzwalaczy, które po uruchomieniu mogą zainicjować zestaw odpowiedzi.

ifttt2Zaloguj się do witryny i utwórz konto. Aby zrozumieć, jak to działa, sprawdź zrzut ekranu poniżej.

IFTTT3

Jako przykład możesz wybrać WordPress w „To” jak poniżej

ConnectingWp

Po wprowadzeniu danych swojej witryny możesz wybrać kanał społecznościowy, na którym chcesz opublikować, w sekcji „To”. Niektóre z omawianych kanałów mediów społecznościowych to,

IFTTT 7

Po wykonaniu tej czynności ustaliłeś kanały, na których chcesz, aby Twoje treści były automatycznie publikowane. Aby ta usługa działała, musisz również skonfigurować witrynę WordPress do automatycznego publikowania. To jest dość proste – idź do Ustawienia ogólne> Pisanie i włączyć XML-RPC. W wersjach WordPress 3.5 i nowszych ta funkcja jest włączana automatycznie.

I pamiętaj, że tę usługę można również uruchomić w odwrotnej kolejności, zmieniając opcje „To” i „To”. Odwracając, możesz użyć tej funkcji, aby zebrać wszystkie informacje o sobie w mediach społecznościowych i zarchiwizować je w jednym miejscu.

Auto-poster sieci społecznościowych (SNAP)

KŁAPNIĘCIE to wtyczka od Next Scripts, która łączy wiele kanałów mediów społecznościowych z Twoim blogiem, dzięki czemu po opublikowaniu nowej treści jest ona automatycznie publikowana w kanałach społecznościowych.

SNAP 4

Możesz zmienić ustawienia odpowiednio do swojej wygody i możesz automatycznie publikować posty na Facebooku, Twitterze, Tumblr, Reddit, LinkedIn, Delicious, Google+ i wielu innych kanałach mediów społecznościowych. Po zakończeniu postu cały post lub sformatowane ogłoszenie z linkiem zwrotnym zostanie opublikowane we wszystkich wybranych sieciach. Wiadomości można dostosować dla każdej sieci.

Stworzenie odpowiednich ustawień dla poszczególnych kanałów zajmuje również trochę czasu, jak widać na poniższej migawce konfiguracji Twittera, ale kiedy te ustawienia zostaną wykonane, życie staje się znacznie łatwiejsze.

SNAP 3

Obrazy można również publikować, a stare posty można publikować ponownie. Ma ponad 100 000 aktywnych instalacji i liczbę gwiazdek 4,2. Dostępna jest również wersja pro.

Bufor

Bufor

Bufor to narzędzie, którego można używać do zarządzania wieloma kanałami mediów społecznościowych z jednego pulpitu nawigacyjnego. Treści można udostępniać przez cały dzień w najbardziej odpowiednich porach, a tekst można dodawać w celu dostosowania do różnych kanałów. Zdjęcia i filmy można również publikować.

Oferowany jest bezpłatny 30-dniowy bezpłatny okres próbny, a plany zaczynają się od 10 USD miesięcznie dla 10 kont społecznościowych i wzrasta do 300 USD miesięcznie dla 200 kont społecznościowych.

Istnieje bezpłatna wtyczka o nazwie WordPress to Buffer co pomaga automatycznie ładować nowe posty do bufora. Ta wtyczka obsługuje tylko wybrane kanały, takie jak Facebook, Twitter, LinkedIn i Google+. Ma ponad 4000 aktywnych instalacji z liczbą gwiazdek 3.6. Wersja pro tej wtyczki obsługuje nawet Pinterest.

Tylko drut

Tylko drut

Tylko wersja pro pro, pozwala automatycznie publikować posty na 50 kanałach, włączając wszystkie główne. Liczba kanałów w sieci Darmowa wersja jest ograniczony. Możesz przeglądać komentarze w konsoli monitorowania i odpowiadać na nie. Dołączone są społeczne narzędzia analityczne i raportujące. Darmowa wersja ma ponad 8000 aktywnych instalacji i liczbę gwiazdek 4,8.

Zapier

Zapier

Zapier ma nieco inne podejście. Posiada bibliotekę popularnych aplikacji, które można eksplorować. Następnie możesz sparować aplikacje zgodnie ze swoimi wymaganiami, podobnie jak w przypadku If This Then That. Dzięki repozytorium ponad 500 aplikacji na pewno znajdziesz te, których potrzebujesz. Oferują podstawowy bezpłatny pakiet na 100 zadań miesięcznie, do 125 USD za 50 000 zadań na miesiąc.

Narzędzia automatyzacji społecznościowej – opcje pojedynczego lub ograniczonego kanału

Chcesz zautomatyzować tylko kilka swoich kont w mediach społecznościowych? Sprawdź te opcje dodawania ukierunkowanej automatyzacji udostępniania społecznościowego do witryny WordPress.

Ożywić stary post

Ożywić Old Post Lite

Dzięki Revive Old Post możesz automatycznie publikować posty na Titter, Facebook i LinkedIn. Można udostępniać stare i nowe posty oraz ustawić odstęp czasowy między postami. Można podać odsyłacze do Twojej witryny oraz wykluczyć określone kategorie i posty. Ma ponad 80 000 aktywnych instalacji i liczbę gwiazdek 3,9. Dostępna jest również wersja pro.

WP na Twitterze

WP na Twitterze

WP na Twitterze jest specyficzny dla publikowania na Twitterze. Dostępne są niestandardowe tagi szablonów w celu dostosowania tweeta. Adres URL można skrócić. Ma ponad 90 000 aktywnych instalacji i ocenę 4,1.

CoSchedule

CoSchedule

CoSchedule to wtyczka, która pozwala automatycznie publikować posty na Facebooku, Twitterze, Google+, LinkedIn, Buffer i Tumblr. Jest to rodzaj kalendarza redakcyjnego, który ułatwia wizualne planowanie swoich postów dzięki funkcji przeciągania i upuszczania. Ma ponad 10 000 aktywnych instalacji i ocenę 4,7. Jest to usługa oparta na subskrypcji premium, z bezpłatną ofertą próbną przez 14 dni.

Latergramme

latergramme 1

Latergramme ma na celu obejście ograniczeń Instagram dotyczących publikowania przez osoby trzecie. Latergramme omija to ograniczenie, wyświetlając powiadomienie w zaplanowanych godzinach, przypominając o ręcznym publikowaniu na Instagramie. Cały harmonogram publikowania można skonfigurować w Latergramme.

Wirusowe Woot

ViralWoot

Wirusowe Woot działa podobnie jak Latergramme, ale jest harmonogramem na Pinterest. Możesz zaplanować przypięcia do Pinteresta za pomocą Viral Woot.

Tag wirusowy

Tag wirusowy

Tag wirusowy działa jako harmonogram zarówno na Instagramie, jak i Pinterest. Jest to świetna opcja, jeśli polegasz na marketingu społecznościowym opartym na zdjęciach (lub jesteś aktywny na innych kontach i potrzebujesz tylko dodatkowej pomocy przy tych dwóch).

Wyróżnienia

Niektóre inne narzędzia automatyzacji również warte wspomnienia w ramach naszego podsumowania:

 • Automatyczne publikowanie w mediach społecznościowych– może automatycznie publikować zdjęcia na Facebooku, Twitterze i LinkedIn. Kategorie i posty można filtrować za pomocą tej wtyczki. Ma ponad 10 000 aktywnych instalacji i liczbę gwiazdek 4,2.
 • Plakat mikroblogu– Obsługuje około 10 sieci społecznościowych, w tym głównych. Ma ponad 10 000 aktywnych instalacji i ocenę 4,1.
 • Jetpack– jeśli korzystasz ze strony WordPress, najprawdopodobniej zainstalowałbyś tę wtyczkę. Ma funkcję dystrybucji, która pomaga automatycznie publikować posty na Twitterze, LinkedIn, Facebooku i Tumblr. Ma ponad milion aktywnych instalacji z oceną 4 gwiazdek.
 • Social Auto Poster– Ta wtyczka pozwala całkowicie zautomatyzować publikowanie w skonfigurowanych sieciach społecznościowych. Obsługiwanych jest wiele kont Titter i wszystkie powiązane konta Facebook. W cenie 29 USD.

Końcowe przemyślenia

Narzędzia do automatyzacji mediów społecznościowych pomagają zwiększyć efektywność i mądrze wykorzystać czas. Nie oznacza to, że przestajesz całkowicie pracować nad mediami społecznościowymi, tylko stajesz się bardziej wydajny. Zadania, które nie są praktyczne, mogą i muszą być zautomatyzowane. Pozwala poświęcić więcej czasu na zadania wymagające osobistej uwagi.

To nasza lista narzędzi do automatyzacji mediów społecznościowych dla WordPress. Czy coś przeoczyliśmy? Chciałbym usłyszeć od ciebie w komentarzach poniżej ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map