Optymalizacja współczynników konwersji jest priorytetem numer jeden dla większości marketerów cyfrowych. Przyciąganie i „zaczepianie” przyszłego lojalnego zwolennika może być formą sztuki – taką, która zaskakuje najlepszych z nas. Na szczęście istnieje ogromna liczba narzędzi, które pomogą Ci osiągnąć swoje cele; szczególnie w społeczności WordPress. W tym artykule zajmiemy się kremem uprawy.


Mówiąc dokładniej, zanurzymy się w świecie wtyczek wyskakujących. Gdy to zrobimy, przejdziemy do odkrywania, jak najlepiej wykorzystać nową wtyczkę wyskakującą i zmaksymalizować współczynniki konwersji w witrynie WordPress. Do roboty!

Co to jest Optin Popup?

Wyskakujące okienka Optin to sprawdzony sposób na przekształcenie odwiedzających w lojalnych obserwujących. Optins umożliwiają odwiedzającym wprowadzanie danych kontaktowych w celu subskrypcji biuletynu lub żądania dodatkowych informacji na określony temat.

Wyskakujące okienka, które mówisz? Ale są irytujące jak diabli, prawda? Narzędzia marketingowe mogą bądź męczący – nie ma co do tego wątpliwości – ale w rękach wielkiego rybaka odpowiednia przynęta może być kluczem do jego sukcesu. Tylko ty może zdecydować, czy wyniki są warte tej metody. Powiedziawszy to, przejdźmy do eksploracji najpopularniejszych wtyczek wyskakujących dla WordPress.

Dostępnych jest wiele wyskakujących wtyczek WordPress, a sortowanie pszenicy od plew może być nieco zniechęcającą perspektywą. Na szczęście już wykonaliśmy dla Ciebie ciężkie podnoszenie dzięki naszemu starannie przemyślanemu wyborowi poniżej.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Pop-upy Ninja

Pop-upy Ninja dla WordPress

Ninja Popups to konfigurowalny kreator wyskakujących okienek dla WordPress. Dzięki tej wtyczce możesz bez wysiłku tworzyć wyskakujące okienka na swojej stronie internetowej w celu subskrypcji newslettera, śledzenia w mediach społecznościowych, polecanych lub powiązanych elementów i wiele więcej.

Wyskakujące okienka to fantastyczny sposób na przyciągnięcie uwagi czytelników, a wyskakujące okienka Ninja ułatwiają dodawanie niestandardowych wyskakujących okienek do witryny. Wtyczka daje wiele świetnych opcji wyskakujących, które są gotowe na urządzenia mobilne, w pełni przetłumaczalne i pełne funkcji. Dodaj wyskakujące okienka, które blokują zawartość, dopóki czytelnik nie zasubskrybuje lub nie udostępni. Lub dodaj wyskakujące okienka dla specjalnych ofert, rabatów lub kodów kuponów. Możliwości są nieskończone. Jedną z najładniejszych funkcji są statystyki Ninja Popups, które pokazują, które wyskakujące okienka pomagają, a które mogą iść.

Potrzebujesz więcej opcji projektowania wyskakujących okienek? Pobierz pakiet rozszerzeń! Autor wtyczki stworzył dodatkowy pakiet motywów dla tych, którzy potrzebują nieco więcej różnorodności. Jeśli prowadzisz wiele promocji lub chcesz użyć różnych wzorów dla każdego typu wyskakującego okienka, pakiet rozszerzeń byłby zdecydowanie pomocny. Ale ponieważ jest to zaledwie kilka dolarów dodatkowych, praca polega na dodaniu do zestawu narzędzi na później.

2. Popup Maker

Popup Maker

Popup Maker to wtyczka, która umożliwia umieszczanie dowolnych treści, które można sobie wyobrazić w wyskakujących oknach. Ponadto jest wyposażony w wiele funkcji, takich jak:

 • Animacje otwierania wyskakujących okienek
 • Pełna kontrola położenia i rozmiaru
 • Konstruktor motywów
 • Przewijalne treści i więcej

3. Bloom

Kwiat

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Bloom to bardzo zręczna wtyczka od gwiazd rocka w Elegant Themes. To także premia, więc dostajesz to, za co płacisz – produkt wysokiej jakości. Bez względu na to, jak planujesz dodać formularze optin do swojej witryny, Bloom ma mnóstwo wspaniałych funkcji wbudowanych, aby ułatwić proces tworzenia:

 • Sześć łatwych stylów optin; jak wyskakujące okienko, przylecieć i widżet
 • Ponad 100 szablonów startowych
 • Łatwy import i eksport w celu udostępniania w innych witrynach
 • Śledzenie statystyk, aby śledzić konwersje
 • I więcej – sprawdź naszą recenzję Bloom, aby dowiedzieć się więcej

4. Popups – WordPress Popup

Wyskakujące okienka WordPress

Wyskakujące okienka – WordPress Popup to potężna wtyczka wyskakująca, która została pobrana ponad 60 000 razy i oferuje 40% wzrost liczby obserwujących. Dodatki zawarte:

 • Wiele filtrów wyświetlania w celu rozróżnienia nawyków użytkownika
 • Opcje, kiedy wyświetlać wyskakujące okienka lub nie
 • Ustawienia lokalizacji, czasu i ukrywania
 • Skróty do sieci społecznościowych

5. PopupAlly

Popup Ally

PopupAlly jest świetny do zwiększania liczby subskrybentów. Ta wtyczka WordPress umożliwia szybkie dostosowywanie zaawansowanych profesjonalnych formularzy rejestracji, nawet jeśli nie znasz kodu.

 • Kompatybilny z większością systemów e-mail marketingu
 • Posiada opcję pro z dostępnym wsparciem premium
 • Oferuje samouczki krok po kroku dotyczące rozpoczęcia pracy
 • Bezpłatny 30-dniowy kurs, który pomoże Ci zbudować listę

6. PopUp By Supsystic

Pobierz Popup przez Supsystic

PopUp By Supsystic umożliwia łatwe, nieograniczone kreatywne projektowanie w celu zdobycia większej liczby subskrybentów i obserwatorów społecznościowych.

 • Responsywne wyskakujące okienka z przyjaznymi opcjami
 • Dostosowywalne motywy
 • Zamknij wyskakujące okienka do przechwytywania utraconych gości

7. Włącz Samuraja

Włącz wtyczkę Samurai

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Twórz piękne pop-upy w WordPress dzięki Opt-in Samurai. Opt-in Samurai to kolejna wtyczka premium opracowana przez Intense WP, która pozwala tworzyć piękne wyskakujące formularze pop-up na swojej stronie WordPress.

Ma ponad 100 wstępnie zaprojektowanych formularzy z dostosowanymi obrazami i szczegółami tekstu. Wszystkie formularze akceptacji są w pełni testowane pod kątem responsywności i wyświetlają się idealnie na wszystkich urządzeniach. Oprócz wszystkich funkcji, które ma do zaoferowania Opt-in Samurai, zawiera także 20 formularzy opt-in specyficznych dla paska bocznego.

Twórz nieograniczone formularze i wysyłaj dane potencjalnych klientów w locie do 19 najpopularniejszych usług e-mail, w tym MailChimp, Aweber, Get Response, Constant Contact, iContact, Vertical Response, FreshMail, Vision6, Customer.io, SendinBlue, SendGrid, DotMailer, Campaign Monitor, Active Kampania, Infusion Soft, Sugar CRM, HubSpot i Mad Mimi. Dane subskrybenta są również przechowywane w lokalnej bazie danych WordPress. Możesz więc eksportować do CSV bezpośrednio ze swojego Opt-in Samurai Dashboard. Szczegółowe statystyki pokazują najbardziej konwertowane formularze oraz wyświetlenia / wyświetlenia.

Opt-in Samurai może również wysyłać potencjalnych klientów bezpośrednio do hostowanego Sugar CRM. Oprócz formularza wyskakującego, formularze można również umieszczać bezpośrednio na stronie (bez wyskakującego okienka), na wypadek gdybyś chciał wyświetlić formularz zgody na środku treści za pomocą krótkiego kodu. Pulpit nawigacyjny wtyczki zapewnia szczegółową analizę formularzy, które uzyskują wyświetlenia i te, które konwertują najwięcej. Opt-in Samurai jest jedną z przyjaznych dla użytkownika wtyczek do konfiguracji wyskakujących formularzy. Oprócz nich wtyczka obsługuje zarówno wyskakujące okienka powitania, jak i wyjścia. Możesz także zdefiniować datę wygaśnięcia pliku cookie dla każdego wyskakującego okienka.

8. Optin Ninja

Optin Ninja

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

Optin Ninja to wysokiej jakości wtyczka WordPress zaprojektowana w sposób, który pomoże Ci przyciągnąć nowych subskrybentów e-mail. Zbieraj adresy e-mail i przechowuj je w lokalnej bazie danych, używaj autoresponderów za pomocą klucza API lub użyj dowolnej formy niestandardowej. Wtyczka pozwala korzystać z jedno- lub dwuetapowego procesu przekształcania odwiedzających w subskrybentów.

Każde pole zawartości może mieć inny styl. Strony ściśnięcia można szczegółowo dostosować; użyj niezależnych stron lub otwórz je w wyskakujących oknach, dostosuj tła, kolory, czcionki itp. Jeśli chcesz wypróbować różne opcje, Optin Ninja pozwala na tworzenie prostych testów A / B, które mogą pomóc ci zdecydować, które podejście użyć.

Wtyczka jest łatwa w instalacji i działa dobrze z większością motywów i wtyczek WordPress. Zapoznaj się z prezentacją wtyczki, aby wyświetlić podgląd wszystkich niesamowitych demonstracyjnych stron optin i zobaczyć prawdziwe zrzuty ekranu wykresu analitycznego, autorespondera, opcji projektowych i ponad 300 zawartych grafik.

Hipoteza?

Po tym, jak wybierasz wszystkie wtyczki, dostosowujesz wyskakujące okienka i piszesz biuletyn, skąd wiesz, że któreś z tych rzeczy działa? Chociaż magiczna formuła będzie kwestionowana przez wiele tysiącleci, istnieją pewne eksperymenty, które zdaniem większości ekspertów przyniosą pożądane rezultaty. Ma to postać testowanie hipotez statystycznych.

Testowanie hipotez statystycznych nie ma absolutnie nic wspólnego z pewnym dużym, przeważnie roślinożernym ssakiem, który zwykle występuje na obszarach Afryki Subsaharyjskiej. Jednakże to robi mają sporo wspólnego z badaniami naukowymi w dziedzinie statystyki.

Testy A / B odnoszą się do randomizowanego eksperymentu składającego się z dwóch wariantów – A i B – podczas gdy ten pierwszy reprezentuje podmiot „kontrolny”, a „leczenie” jest reprezentowany przez ten drugi.

Zmieszany? Na szczęście nie trzeba być naukowcem od rakiet, aby mieć udaną stronę internetową. Po to są wtyczki! Chociaż wiele wtyczek wyskakujących ma wbudowane funkcje śledzenia, istnieje wtyczka zaprojektowana specjalnie, aby pomóc Ci zdefiniować, zarządzać i śledzić eksperymenty testowe A / B:

Nelio AB Split Testing Tool dla WordPress

Testy Nelio A / B to potężna i wszechstronna usługa optymalizacji konwersji dla WordPress. Sama wtyczka jest bezpłatna, ale usługa, której wymaga, jest premium. Oto, co mogą dla Ciebie zrobić testy Nelio A / B:

 • Popraw swoje strony docelowe
 • Pisz lepsze posty
 • Przetestuj nowe motywy i różne menu
 • Testuj tytuły i nagłówki

A najlepsze jest to, że wszystko to można zrobić bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress! Kolejną świetną funkcją, która Cię rozgrzeje, są mapy cieplne.

Ta funkcja dosłownie pozwala analizować najgorętsze obszary na każdej stronie, aby lepiej zrozumieć swoich klientów. A ponieważ testy Nelio A / B zostały zaprojektowane jako usługa (choć premium), całe przetwarzanie jest usuwane z Twojej witryny i pozwala ich chmurze obsłużyć obciążenie. To znacznie przyspiesza ładowanie strony.

Nakładanie Lukru na Ciasto Konwersji

Mówimy więc o wyskakujących oknach w tym poście, ale chcę również dać ci dodatkową premię. Jednym z najbardziej sprawdzonych sposobów na zwiększenie listy subskrybentów i zachęcanie ich do powrotu po więcej jest jeden z najprostszych: dziękuję.

Testy pokazują, że dołączenie strony z podziękowaniami na końcu transakcji (finansowej lub innej) ma duży wpływ na każdego klienta. To także świetna okazja, aby zamieścić linki do niektórych innych treści.

Innym świetnym sposobem podziękowania za wspólnie spędzony czas jest zgadłeś – wtyczka WordPress. Dziękuję później wysyła wiadomości e-mail z podziękowaniami do każdego, kto zostawia komentarz.

Mnóstwo niesamowitych funkcji:

 • Zaproś czytelników z powrotem na swojego bloga
 • Link do swojego Twittera lub Facebooka, aby uzyskać więcej obserwujących
 • Dostosuj e-maile dla kategorii
 • Link do Twojego kanału RSS
 • Obejmuje tłumaczenie na wiele języków

Tak jak w prawdziwym świecie, dziękuję bardzo, aby czytelnik, subskrybent lub klient poczuli się mile widziani i pokochają cię za to.

Konwersja odwiedzającego haka, linii i tonącego

Głodni odwiedzający witrynę wzięli przynętę i wciągnęli ich. Zwiększyliście listę subskrybentów za pomocą wyskakujących okienek, zwiększyli zainteresowanie waszą witryną, całkowicie zrozumieli waszych klientów i ich potrzeby, a nawet poświęcili czas z powodu pracowitego dnia, aby podziękować.

Możesz teraz podbić świat. Lub jeśli nadal masz ochotę na więcej, sprawdź naszą ofertę wtyczek e-mail z dodatkami. Masz pytania, sugestie lub krytykę? Odpal w sekcji komentarzy poniżej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me