8 najlepszych wtyczek WordPress dla paska powiadomień

Najlepsze wtyczki WordPress na pasku powiadomień

Niezależnie od tego, czy chcesz zareklamować sprzedaż, swój najnowszy produkt czy konkretną stronę docelową, pasek powiadomień jest właściwym rozwiązaniem. Ten prosty dodatek do witryny przyciąga uwagę i pomaga zwiększyć ruch na stronach zarabiania pieniędzy. Ale nawet jeśli Twój motyw WordPress nie zawiera tej funkcji, łatwo jest dodać pasek powiadomień z wtyczką.


W zależności od potrzeb dostępnych jest kilka opcji paska powiadomień. Ale przygotowaliśmy listę najlepszych opcji, które naszym zdaniem. Każda z udostępnianych przez nas wtyczek została niedawno zaktualizowana i oferuje możliwość dodania linku (co jest być może najważniejszą kluczową funkcją paska powiadomień WordPress). Więc zacznijmy!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Łatwy pasek powiadomień

Łatwy pasek powiadomień

Dodaj prosty pasek powiadomień do swojej witryny WordPress dzięki wtyczce Easy Notification Bar. Ta opcja jest naprawdę najłatwiejsza z naszej listy – po prostu zainstaluj i przejdź do dostosowywania na żywo, aby skonfigurować pasek powiadomień. Wtyczka zawiera szybkie i łatwe opcje dodania sloganu, ustawienia wyrównania tekstu, wyboru rozmiaru czcionki, edycji tekstu przycisku, dodania łącza i dostosowania koloru tła / tekstu. Otóż ​​to! Możesz dodać pasek powiadomień do swojej witryny WordPress w kilka minut. Najlepsze jest to, że ta lekka wtyczka działa z większością motywów (w tym z naszym własnym motywem Total) i działa dobrze z popularnymi wtyczkami (takimi jak WPBakery Page Builder i Elementor).

2. Hello Bar

Hello Bar

Aby uzyskać kilka dodatkowych opcji, zalecamy sprawdzenie Hello Bar. Darmowa wersja tej wtyczki zawiera podstawowe ustawienia projektu (takie jak kolor, umiejscowienie u góry lub u dołu, rozmiar i styl przycisków), 1 test podziału A / B na żywo (premia jest nieograniczona), wyświetlaj swój Hello Bar każdemu lub tylko na telefonie komórkowym (lub ogranicz to do swojej strony głównej, jeśli uaktualnisz). Należy zauważyć, że nie można usunąć brandingu Hello Bar, chyba że przejdziesz na plan premium, który zaczyna się od około 24 USD / mc, jeśli wybierzesz roczny plan wzrostu.

3. Pasek powiadomień WPFront

Pasek powiadomień WPFront

WPFront jest nieco mniej intuicyjny, ale mimo to jest dobrą opcją, jeśli szukasz bezpłatnej wtyczki paska powiadomień. Wtyczka ma własny panel z opcjami lepkości, przesunięcia przewijania, wysokości paska, automatycznego zamykania, wiadomości, akcji przycisku (link lub Javascript) i innych. Jednak unikalną funkcją jest możliwość zdefiniowania ustawionych dat i ról użytkowników, dla których mają być wyświetlane paski powiadomień. To sprawia, że ​​WPFront to świetny wybór, jeśli chcesz promować promocje czasowe lub specjalne ogłoszenia dla zalogowanych subskrybentów (a nawet autorów).

4. Paski powiadomień WP

Paski powiadomień WP

Wtyczka WP Notification Bars oferuje prosty sposób na utworzenie paska alertu dla Twojej witryny obsługiwanej przez WordPress. Utwórz nieograniczoną liczbę pasków z niestandardowym tekstem, przyciskami itp. Ponadto istnieją ustawienia wyświetlania paska powiadomień na określonych stronach (lub postach), dla użytkowników Google lub Facebook – świetna funkcja, jeśli chcesz oferować różne powiadomienia dla użytkowników z różne źródła ruchu. Wtyczka jest również gotowa do tłumaczenia i zawiera selektory kolorów dla niestandardowych kolorów tła, tekstu i przycisków.

5. Górny pasek

Górny pasek

Dzięki wtyczce Top Bar od WP Darko możesz zaprojektować własny pasek do wyświetlania wiadomości i linków do odwiedzających twoją stronę. Wybierz kolor, widoczność przewijania, wiadomość i tekst przycisku, a także kolory. Dostępna jest wersja Pro dla zaawansowanych opcji (dolna ramka, opóźnienie, opcja zamykania, rozmiary czcionek i widoczność użytkownika).

6. Pasek ogłoszeń

Pasek ogłoszeń Themify

Informacje i pobieranie

Wtyczka paska ogłoszeń ułatwia dodawanie alertów w całej witrynie. A ponieważ wtyczka jest w pełni responsywna, twoja wiadomość będzie widoczna dla czytelników na wszystkich urządzeniach. Wtyczka zawiera wiele świetnych opcji, dzięki czemu możesz tworzyć ogłoszenia pasujące do Twojej marki i witryny. Najpierw zdecyduj, czy chcesz umieścić ogłoszenie w nagłówku, stopce czy pasku bocznym. Następnie możesz wybierać spośród 12 kolorów / stylów tła, 2 elementów stylu (spinacza lub zakładki), 3 przejść i 5 czcionek niestandardowych. Twórz ogłoszenia, które naprawdę wyskakują z Twojej witryny, aby zachęcić czytelników do kliknięcia!

7. Pasek powiadomień Apex Lite

Apex Notification Bar Lite

Wtyczka Apex Notification Bar Lite zawiera kilka opcji umożliwiających utworzenie własnego paska alertów lub powiadomień. Wybierz jeden z 5 wstępnie zaprojektowanych szablonów lub dostosuj go, używając 5 elementów paska powiadomień i dołączonych ikon społecznościowych. Apex Notification Bar Lite oferuje opcje dla lepkiego paska – dzięki temu powiadomienie pozostaje na ekranie, nawet gdy przewijają w dół odwiedzający Twoją stronę. Możesz też włączyć opcję pokaż / ukryj, aby umożliwić czytelnikom zamknięcie powiadomienia. Chcieć więcej? Tam jest wersja premium dostępne dla zaawansowanego pozycjonowania, zaplanowanych słupków, minutnika, niestandardowych czcionek i wielu innych opcji dostosowywania.

8. HashBar

Hashbar

Ostatni na naszej liście jest pasek powiadomień HashBar dla WordPress. Kompatybilny z Visual Composer i King Composer, jest świetnym dodatkiem, nawet jeśli używasz programu budującego strony w swojej witrynie. Wtyczka pozwala decydować, na których stronach ma być wyświetlana, ustawiać położenie, dostosowywać kolory i oczywiście dodawać własny tekst. Ale jeśli chcesz uzyskać dostęp do generatora krótkich kodów, lepkich i przezroczystych stylów nagłówków, ustawień mobilnych punktów przerwania, planowania paska powiadomień i innych, musisz zaktualizować do wersja premium.


Podsumowując, paski powiadomień i powiadomień są doskonałym sposobem na zwrócenie uwagi na ważne informacje. Możesz skierować czytelników do ekskluzywnej sprzedaży, nowych treści, subskrypcji biuletynu lub innych polecanych treści. Mamy nadzieję, że ta lista pomogła Ci znaleźć odpowiednią wtyczkę paska powiadomień dla Twojej witryny WordPress.

Jakieś pytania? Lub inne wtyczki polecić? Zostaw nam komentarz poniżej – chcielibyśmy usłyszeć od ciebie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map