Najlepsze motywy WordPress dla architektury

Wygląd zewnętrzny to jedna z najbardziej kreatywnych dziedzin pracy, która wymaga najbardziej eleganckiego dotyku. Aby rozwinąć swój biznes dzisiaj wiek, będziesz musieć stwórz obecność online, aby zaprezentować swoją pracę – zbuduj swoje portfolio. Na szczęście dokonałeś właściwego wyboru (wybierając WordPress jako swój CMS) i trafiłeś we właściwe miejsce, aby szukać motywów!


Zebraliśmy listę najciekawszych motywów i szablonów WordPress w zakresie wyglądu zewnętrznego, które możesz wykorzystać do zaprezentowania swojej pracy lub swojej agencji. Zacznijmy.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. KROKI

1 KRZYŻE - Architektura, Agencja Motyw WordPress

CROFTS to uniwersalny, w pełni responsywny motyw WordPress z wyświetlaczem gotowym na siatkówkę, w połączeniu z wtyczką Visual Composer typu przeciągnij i upuść. Ten motyw został opracowany specjalnie do celów projektowania architektonicznego, takich jak portfele wewnętrzne i zewnętrzne.

Ten motyw ma również wiele układów portfolio, w tym (a) widok wielu kolumn – z możliwością wyboru widoku z 2, 3, 4 lub 5 kolumn; oraz (b) trzy różne układy pojedynczego portfela.

2. Wygląd zewnętrzny

2 Motyw zewnętrzny WordPress

Ten motyw jest wyposażony w suwak o pełnej szerokości, który zwraca uwagę na obrazy nagłówków używane w witrynie. Jest to doskonały sposób na zaprezentowanie swojej najlepszej pracy i pozyskanie klienta, zanim będzie on miał okazję ponownie rozważyć.

Motyw zawiera integrację z czcionkami Google, zawartość demonstracyjną, ponad 80 skrótów, a także jest zgodny z WPML, co oznacza, że ​​możesz przełamać regionalne i językowe bariery i przetłumaczyć swoją stronę na wiele języków. Motyw ma również wbudowany odtwarzacz audio i wideo oraz 4 niestandardowe typy postów, w tym Nasz zespół, portfolio, usługi i Referencje.

Wreszcie, motyw jest oparty na Cherry Framework firmy TemplateMonster, który umożliwia dostosowanie wielu aspektów motywu, w tym opcji typografii, pozycji paska bocznego, układów strony, ustawień suwaka obrazu i innych.

3. Artcore

3 Artcore - Motyw WordPress dotyczący architektury budynku

Artcore to czysty i responsywny motyw WordPress o odważnym i nowoczesnym designie, dzięki czemu nadaje się do agencji kreatywnych, wnętrz i wnętrz oraz architektury. Motyw ma również dedykowaną opcję panelu administracyjnego dla łatwego zarządzania projektami. Jest zasilany przez lekką wtyczkę do tworzenia stron i ma trzy układy strony głównej. Osobiście uważam, że Artcore jest jedną z najlepszych opcji, jeśli potrzebujesz motywu WordPress specyficznego dla wyglądu zewnętrznego.

4. Exdesimo

4 Exdesimo Motyw zewnętrzny WordPress

Biorąc pod uwagę żywą zieleń przedstawioną na stronie docelowej tego motywu, myślę, że idealnie nadawałby się do projektowania zewnętrznych z dużą ilością otwartego krajobrazu – ogrodów, werandy, trawników przydomowych itp. Motyw zawiera obraz pełnoekranowy i wideo tło i wysuwane menu, aby nadać mu elegancki wygląd. Z technicznego punktu widzenia ten motyw ma włączone leniwe ładowanie obrazów, co również zaoszczędziłoby trochę przepustowości! Ten motyw jest również oparty na Cherry Framework, który zapewnia nieograniczone opcje dostosowywania i regularne aktualizacje, aby zachować zgodność z najnowszą wersją WordPress.

5. Matisse

5 Matisse - kreatywny i elegancki motyw

Ciekawostka – nazwa motywu (chyba) zapożyczona z Henri Matisse który był znanym francuskim malarzem i rzeźbiarzem oraz czołową postacią fauwizmu.

Motyw oferuje wiele opcji dostosowywania z 4 układami menu (domyślny, statyczny, prawy i pełny ekran), 12 szablonów układu strony, 6 siatek portfolio, a polecane prace suwak, 4 niestandardowe widżety, 2 typy portfolio i unikatowy studium przypadku i prezentacja suwaka.

Dołączona jest zawartość demonstracyjna, dzięki czemu wystarczy kilka kliknięć replika dokładny motyw, który widziałeś w wersji demonstracyjnej w ThemeForest, przed jego zakupem! ��

Motyw ma również integrację z Google Fonts, jest gotowy do tłumaczenia w oparciu o niesamowicie potężny framework Bootstrap 3. Posiada zaawansowany panel opcji z konfigurowalnymi ustawieniami nagłówka i stopki, jasną i ciemną skórkę motywu oraz selektor kolorów marki jednym kliknięciem!

6. Mistrzostwo w projektowaniu elementów zewnętrznych

6 Motyw WordPress do projektowania zewnętrznego

Motyw Zewnętrzne wzornictwo jest w pełni responsywnym, gotowym na siatkówkę motywem WordPress, który jest wyposażony w wiele funkcji. Motyw ten, oparty na frameworku Cherry, ma wbudowane narzędzie do dostosowywania motywów i niestandardowe opcje typografii dzięki integracji czcionki Google, filtrowanemu efektowi przewijania paralaksy portfolio i zaawansowanym suwakom TM Nivo Slider podłącz. Motyw obsługuje również integrację odtwarzacza audio i wideo.

7. Architektura

7 Architektura - Motyw WordPress 2

Motyw Architektura został pierwotnie wydany 3 lata temu w grudniu 2012 roku. Dziś jest jednym z najpopularniejszych motywów w Themeforest, z ponad 2400 sprzedażami! Motyw zawiera potężny panel administracyjny z narzędziem do tworzenia i przeciągania stron oraz menedżerem suwaków, obsługą lokalizacji, nieograniczonymi opcjami kolorów (w połączeniu z aktywnym zmieniaczem kolorów), wbudowanymi skrótami, tabelami cen i integracją czcionek Google. Oprócz tych opcji dostosowywania motyw obsługuje również 5 niestandardowych typów postów, układy 6 stopek oraz czcionkę, logo i narzędzie do przesyłania w tle.

8. Biuro Projektów Zewnętrznych

8 Motyw WordPress Bureau Design Office

Ostatnim tematem z naszej listy jest motyw WordPress Bureau Exterior Design oparty na Cherry Framework opracowanym przez TemplateMonster. Motyw został oparty na wszechstronnej ramie Bootstrap 3 i może pochwalić się żywymi kolorami, które zapewniają odświeżające uczucie zieleni. Oprócz tego motyw ma włączoną funkcję przewijania paralaksy, ma wbudowaną obsługę ikon czcionek i czcionek Google.

Panel administracyjny udostępnia wiele opcji układu motywu i opcji kolumn, możliwości automatycznej aktualizacji i inne zaawansowane opcje dostosowywania. Jako dodatkowa funkcja motyw ma dedykowany moduł do czatu online, dzięki czemu możesz wchodzić w interakcje z klientami (którzy, gdy jesteś offline, mogą pozostawiać Ci wiadomości offline), poprawiając w ten sposób wygodę korzystania z witryny.

Wniosek

Trudno mi było znaleźć w Internecie szablony projektów zewnętrznych – większość z nich była przestarzała lub miała bardzo powszechny wygląd. Zauważysz, że połowa motywów z tej listy pochodzi z TemplateMonster. Chciałbym wskazać pewne rzeczy na temat tego rynku.

TemplateMonster zapewnia dobrą obsługę klienta – w tym instalację i konfigurację zakupionego motywu (oczywiście w cenie). Przycisk płatności na pasku bocznym wyświetla kilka „dodatków” z reklamowaną wysoką stopą dyskontową.

ostrzeżenie templatemonster

Odradzam kupowanie tych dodatków

Większość z nich to wtyczki, których nie będziesz używać. Co gorsza, te „niezbędne” wtyczki mogą spowolnić twoją witrynę WordPress, jeśli nie całkowicie spowodują konflikt wtyczek tematycznych. Zawsze upewnij się, że kupujesz swojego dostawcę hostingu osobno, bez udziału strony trzeciej (w tym przypadku TemplateMonster).

Oto niektóre z pułapek, o których należy pamiętać. W WPExplorer dostępnych jest wiele samouczków, w których możesz dowiedzieć się, co musisz zrobić.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me