7 najlepszych wtyczek buforowania WordPress w 2020 roku

Jeśli chodzi o przyspieszenie witryny WordPress, masz tylko jedną szansę. Służ do powolnego ładowania stron swoim odbiorcom, a nie będziesz wiedział, co uderzyło w wynik finansowy. \ Zalecamy użycie wtyczki buforowania WordPress, aby uniknąć chaosu powolnych stron.


Jaki jest efekt końcowy? Zwiększysz szybkość ładowania strony, sprawisz, że użytkownicy będą zadowoleni i będą czerpać obfite zyski w trakcie podróży.

Dlaczego warto wyświetlać szybko ładujące się strony? Głównie dlatego, że ludzie i wyszukiwarki nie lubią powolnych witryn. Tak, powolna strona oznacza, że ​​nie masz nic wartościowego do zaoferowania, a wyszukiwarki nie zawahają się wysłać Twojej ukochanej strony w zapomnienie.

Okaż swoim czytelnikom trochę miłości dzięki superszybkim stronom, a pokochają cię do księżyca iz powrotem. Wiem, że między tobą a mną nie znosisz powolnego ładowania stron. Biorąc to pod uwagę, musisz być w trybie bestii przez cały czas, gdy chodzi o prędkości witryny.

Jeśli chodzi o prędkość, im szybciej ludzie (i wyszukiwarki) docierają do treści, tym lepiej. W przeciwnym razie będziesz czekać na swoich klientów jak przystanek przy przystanku autobusowym – jedynym problemem jest to, że nie przyjdą, inaczej niż autobus.

Więc nie wpadaj na ziemię z powolną witryną. Nie daj miłości temu powolnemu zestawowi stron; zdobądź wtyczkę pamięci podręcznej WordPress i uzależnij się od prędkości.

Jeśli czujesz, że nie możesz zwolnić, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ w tym poście omawiamy 7 najlepszych wtyczek buforowania WordPress, aby przyspieszyć twoją stronę w 2019 roku i później.

Jeśli nie znajdziesz swojej ulubionej wtyczki pamięci podręcznej, nie rozczaruj się. Zamiast tego przenieś walkę do sekcji komentarzy na końcu postu. Lub zapoznaj się z naszym pełnym przewodnikiem, w jaki sposób przyspieszyć WordPress.

Szybka uwaga na temat buforowania WordPress

Więc o co chodzi w tym biznesie buforowania? Nienawidzę powielania treści, ponieważ jest to szkodliwe dla twoich działań SEO, więc wypiszę cytat z poprzedniego artykułu, który pokazuje, jak wyczyścić pamięć podręczną WordPress jak profesjonaliści. Oto on:

Ogólnie mówiąc, buforowanie to po prostu przechowywanie danych w pamięci tymczasowej, a nie w pamięci głównej. Pamięć podręczna (wyraźna gotówka) to technologia, za pomocą której sprzęt lub oprogramowanie przechowuje dane tymczasowe, które można szybciej odzyskać za drugim razem.

Buforowanie polega na zwiększeniu prędkości ładowania strony. Mamy cztery główne typy buforowania, a mianowicie:

 • Buforowanie przeglądarki, czyli buforowanie wbudowane w przeglądarki takie jak Chrome, Mozilla Firefox i tak dalej
 • Buforowanie serwera, które dzieje się po stronie serwera. Zwykle jest utrzymywany przez twojego hosta
 • Zewnętrzne buforowanie zapewniane przez strony trzecie, takie jak sieci dostarczania treści (CDN). Przykłady popularnych sieci CDN obejmują między innymi CloudFlare i KeyCDN
 • Pamięć podręczna wtyczek, typ oferowany przez wtyczki buforowania WordPress, a także główny temat tego artykułu

W poniższej sekcji omawiamy zarówno bezpłatne, jak i premium wtyczki pamięci podręcznej WordPress. Niezależnie od tego, czy wybierasz darmową czy premium wtyczkę pamięci podręcznej WP, upewnij się, że wybierasz taką, która jest odpowiednia dla Twojej witryny. Bez zbędnych ceregieli zabierzmy się do pracy.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. W3 Total Cache

wordpress caching plugins - całkowita pamięć podręczna w3

Dzięki ponad 1 milionowi aktywnych instalacji W3 Total Cache jest jedną z najpopularniejszych wtyczek buforujących WordPress na świecie.

Wtyczka jest popularna dzięki niesamowitemu zestawowi funkcji buforowania, które pomagają przyspieszyć twoją stronę jak szef. W3 Total Cache przyspiesza twoją stronę WordPress dzięki takim funkcjom jak:

 • Buforowanie przeglądarki, co jest szczególnie przydatne w przypadku wielokrotnych wyświetleń stron
 • Zdolność do minimalizowania i kompresji HTML, CSS, JavaScript i kanałów pozwala zaoszczędzić do 80% przepustowości
 • Zgodność z udostępnianym, wirtualnym hostingiem prywatnym i dedykowanym (serwery)
 • Bezproblemowa integracja sieci dostarczania treści (CDN)
 • Wsparcie mobilne, w tym automatyczne przełączanie motywów
 • Buforowanie stron, w tym stron wyników wyszukiwania
 • Buforowanie obiektów, w tym obiektów bazy danych
 • Obsługa WP_CLI dla czyszczenia pamięci podręcznej i nie tylko
 • Statystyki buforowania, dzięki czemu można zobaczyć, jak starają się buforować
 • Odwrotna integracja proxy przez Varnish lub Nginx
 • Wsparcie dla Google Accelerated Mobile Pages (AMP)
 • I wiele więcej

Ogromna liczba funkcji tej wtyczki pamięci podręcznej WordPress może mylić idealnego początkującego. Jednak gdy już się zorientujesz, W3 Total Cache jest niezwykłym rozwiązaniem do buforowania WordPress.

W przypadku darmowej wtyczki buforowania WordPress W3 Total Cache odrzuci Twoje skarpetki. Innymi słowy, będziesz się zastanawiać, dlaczego taka wtyczka buforowania jest w ogóle darmowa.

2. WP Rocket

WP Rocket WordPress Caching Plugins

Jeśli W3 Total Cache okaże się trudna do skonfigurowania, być może potrzebujesz mniej skomplikowanej wtyczki buforowania WordPress. Panie i panowie, przywitajcie się z WP Rocket, jedną z najlepszych wtyczek buforujących WordPress premium.

Jeśli masz trochę gotówki do zainwestowania w swoją witrynę, WP Rocket jest prawdopodobnie jedyną wtyczką do buforowania premium, jakiej kiedykolwiek będziesz potrzebować.

Na początek WP Rocket jest niezwykle łatwy w konfiguracji, nawet z milionem funkcji. Po aktywacji wtyczki WP Rocket natychmiast zaczyna buforować twoją stronę. Zgadza się, nie musisz konfigurować niekończącej się listy ustawień, aby buforować witrynę WordPress; wystarczy zainstalować wtyczkę, nacisnąć przycisk aktywacji i przejdziesz do szybszych stron internetowych.

I chociaż WP Rocket jest przyjazny dla początkujących, jest dostarczany z mnóstwem haków, które pomagają programistom znacznie rozszerzyć funkcjonalność wtyczki.

Ale w jaki sposób wtyczka zwiększa prędkość ładowania WordPress? WP Rocket minimalizuje pliki HTML, JavaScript i CSS. Jeśli to nie wystarczy, WP Rocket jest wyposażony w wstępne ładowanie pamięci podręcznej, co natychmiast poprawia indeksowanie Twojej witryny przez wyszukiwarki. To znaczy, że wtyczka obsługuje pamięć podręczną przeglądarki i strony.

Ponadto WP Rocket ma leniwe ładowanie. Z tego powodu obrazy w Twojej witrynie ładują się tylko wtedy, gdy użytkownik przewija stronę.

Facebook i YouTube pośród innych głównych stron internetowych szczególnie lubią tę technikę. Ty też możesz skorzystać z leniwego ładowania na swoją korzyść dzięki WP Rocket. Ponadto wtyczka została zbudowana zgodnie z najlepszymi praktykami WordPress, co oznacza, że ​​jest czysta, komentowana i dobrze udokumentowana.

Firma stojąca za WP Rocket oferuje trzy pakiety cenowe, a mianowicie Pojedynczy (49 USD)Plus (99 USD)Nieskończony (249 USD). Zalecamy, aby zawsze wybierać pakiet odpowiedni dla Twojej firmy. Oferują również 14-dniową 100% gwarancję zwrotu pieniędzy, co oznacza, że ​​możesz przetestować WP Rocket bez ryzyka.

3. WP Super Cache

Wordpress caching plugins - zrzut ekranu wp super cache

Kolejnym godnym kandydatem w tym podsumowaniu pamięci podręcznej WP jest WP Super Cache firmy Automattic, ci sami faceci, którzy przynieśli Ci Jetpack, Akismet i WordPress.com wśród innych wspaniałych produktów.

WP Super Cache ma ponad 2 miliony aktywnych instalacji, co oznacza, że ​​jest popularną wtyczką buforującą dla wielu wydawców i programistów stron internetowych.

Aby przyspieszyć witrynę, WP Super Cache generuje statyczne pliki HTML z dynamicznej zawartości WordPress. Zamiast obsługiwać ciężkich skryptów PHP, twój serwer będzie obsługiwał lżejsze pliki HTML, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo pasma i skraca czas ładowania strony.

Wtyczka obsługuje statyczne pliki HTML dla 99% odwiedzających, w tym użytkowników, którzy zalogowali się lub zostawili komentarze. Poza kompresowaniem stron WP Super Cache automatycznie usuwa nieaktualne i nieaktualne pliki pamięci podręcznej. Ponadto możesz wstępnie załadować jak najwięcej postów, jeśli włączysz „Tryb wstępnego ładowania”.

Ponadto WP Super Cache posiada obsługę CDN, w tym opcję tworzenia CDN w subdomenie twojej domeny.

Ponadto otrzymasz punkty końcowe interfejsu API REST, które są przydatne, jeśli potrzebujesz dostępu do ustawień tej pomyślnej wtyczki. Połącz to z hakami dostępnymi we wtyczce i możesz tworzyć niestandardowe procesy buforowania dostosowane do twoich potrzeb.

Aby rozpocząć buforowanie witryny bez czkawek, programiści zalecają aktywację następujących ustawień:

 • Proste buforowanie
 • Odbuduj pamięć podręczną
 • Kompresuj strony
 • Nie przechowuj stron w pamięci podręcznej dla znanych użytkowników
 • Obsługa CDN
 • Dodatkowe kontrole strony głównej

Wtyczka zawiera szczegółową dokumentację, jeśli kiedykolwiek potrzebujesz więcej informacji.

4. Szybka wydajność

szybka wydajność wordpress plugin

Szybka wydajność to coś więcej niż tylko wtyczka buforowania WordPress. To niesamowity optymalizator wydajności poza zwykłe buforowanie, jakie znasz.

Programiści wypakowali tego złego chłopca po brzegi wszystkimi funkcjami, których potrzebujesz, aby zwiększyć wydajność i szybkość swojej uroczej witryny WordPress, nie tracąc potu.

Na początek buforowanie stron działa od razu po wyjęciu z pudełka (lub zaraz po aktywowaniu wtyczki). Jeśli się zastanawiasz, buforowanie stron jest zgodne między innymi z Cloudflare, bbPress, WooCommerce i Varnish.

Po drugie, możesz zoptymalizować dostarczanie zasobów statycznych poprzez minimalizację. Zgadza się, możesz połączyć lub zminimalizować CSS i JavaScript za pomocą jednego kliknięcia. A dzięki funkcji znanej jako Async Execute możesz uruchamiać skrypty indywidualnie podczas ich ładowania, co poprawia szybkość Twojej witryny, wyniki SEO i wygodę użytkownika.

Po trzecie, Swift Performance jest wyposażony w najnowocześniejszy optymalizator bazy danych. Optymalizator usuwa zduplikowane metadane, wygasłe transjenty, sieroty i spamerskie komentarze. A jeśli nie wiesz, możesz zaplanować optymalizację bazy danych (w wersji pro), co oszczędza dużo czasu.

Ponadto otrzymujesz organizator wtyczek, który pomaga włączać / wyłączać wtyczki na niektórych stronach. Ponieważ wtyczki działają tylko tam, gdzie jest to konieczne, możesz zmniejszyć rozmiar strony i zminimalizować konflikty powodujące problemy z wydajnością.

Inne ważne funkcje obejmują:

 • Możliwość automatycznego generowania krytycznego CSS
 • Kompresja GZIP
 • Powolne ładowanie
 • Buforowanie przeglądarki
 • Wykrywanie mobilne
 • Kompatybilność z wieloma witrynami
 • Obsługa WPML
 • Kontrola bicia serca
 • I wiele więcej

5. LiteSpeed ​​Cache (LSCache)

litespeed cache to jedna z najlepszych wtyczek buforowania WordPress

Jeśli istnieje wtyczka, która sprawia, że ​​buforowanie jest zabawne (wiemy, że jest nudna i trudna), musi to być LiteSpeed ​​Cache. Ta wtyczka buforowania WordPress zawiera dwa zestawy funkcji, a mianowicie:

 • Główne cechy, które są odpowiednie dla każdego serwera WWW, takiego jak LiteSpeed, Nginx, Apache i tak dalej
 • Ekskluzywne funkcje LiteSpeed, które wymagają OpenLiteSpeed, komercyjne produkty LiteSpeed, lub Hosting oparty na LiteSpeed

Ogólne funkcje obejmują pamięć podręczną obiektów, obsługę wielu CDN, optymalizację strat / bezstratności obrazu, pamięć podręczną przeglądarki, pamięć podręczną OPcode, push HTTP / 2 dla CSS / JS, wstępne pobieranie DNS, Cloudflare API, obsługę wielu witryn i kontrolę pulsu.

Ponadto możesz zminimalizować CSS, JavaScript i HTML, w tym wbudowany CSS i JavaScript, a także automatycznie wygenerować Critical CSS.

Ponadto można leniwie ładować obrazy / iframe i asynchronicznie ładować CSS / JS. Oprócz tego otrzymujesz optymalizator bazy danych, obsługę formatu obrazu WebP, ustawienia importu / eksportu, widok ustawień podstawowych / zaawansowanych oraz optymalizację wyników PageSpeed.

Wszystkie te niesamowite ustawienia otrzymujesz w atrakcyjnym i łatwym do zrozumienia interfejsie administratora.

Wyjątkowe funkcje LiteSpeed ​​obejmują automatyczne buforowanie i usuwanie stron, prywatną pamięć podręczną dla zalogowanych użytkowników, buforowanie API WordPress REST API, wykrywanie urządzeń mobilnych, planowanie czyszczenia pamięci podręcznej, wsparcie WP CLI i wiele więcej.

LiteSpeed ​​Cache ma świetną dokumentację, forum wsparcia i społeczność Slack. Jest kompatybilny z szeroką gamą wtyczek i motywów. Oferują również interfejs API dla wtyczek i motywów, które nie są kompatybilne z LSCache. To długa lista funkcji, dzięki którym Twoja witryna może przejść na wyższy poziom.

6. Najszybsza pamięć podręczna WP

wp najszybsza pamięć podręczna

WP Fastest Cache to kolejna popularna wtyczka buforowania WordPress, która ma ponad 900 000 aktywnych instalacji w momencie pisania. Dzięki imponującej liście funkcji i regularnym aktualizacjom możesz liczyć na najszybszą pamięć podręczną WP, aby przyspieszyć swoją ulubioną stronę WP.

Aby zwiększyć szybkość strony i zmniejszyć obciążenie serwera, WP Fastest Cache tworzy pliki statyczne z dynamicznej zawartości WordPress.

Wtyczka jest tak łatwa w użyciu, że nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby rozpocząć. Poza tym większość procesu buforowania odbywa się automatycznie. Najszybsza pamięć podręczna WP oferuje takie funkcje, jak:

 • Świetny (i łatwy w użyciu) panel administracyjny
 • Minimalizacja HTML i CSS
 • Kompresja GZIP
 • Buforowanie strony
 • Buforowanie przeglądarki
 • Możliwość łączenia CSS / JS
 • Możesz wyłączyć wbudowane CSS emoji i wp-emoji-release.min.js
 • Obsługa wielu języków
 • Obsługa CDN
 • Obsługa SSL
 • Limit czasu pamięci podręcznej
 • Wstępnie załaduj pamięć podręczną
 • I wiele więcej

WP Fastest Cache to łatwe, ale potężne rozwiązanie buforowania dla początkujących i programistów. Co więcej, istnieje wersja premium, która zawiera więcej funkcji niż kiedykolwiek będziesz potrzebować.

7. Automatyczna optymalizacja

automatyczna optymalizacja buforowania WordPress i wtyczki wydajności

Wreszcie, ale zdecydowanie nie mniej ważne, mamy wtyczkę Autoptimize WordPress. Wtyczka jest idealna, jeśli szukasz lekkiego rozwiązania, które znacznie przyspieszy działanie Twojej witryny. Nie ma w nim dzwonków ani gwizdków innych wtyczek z tej listy, co czyni go lekkim i łatwym w użyciu.

Zamiast skupiać się na obszarach takich jak przeglądarka i pamięć podręczna stron, wtyczka optymalizuje twoje skrypty. Dokładnie, Autoptimize może agregować, minimalizować i buforować skrypty, przenosić skrypty do stopki lub nagłówka strony oraz kompresować HTML.

Wtyczka jest dostarczana z dodatkowymi opcjami do usuwania rufowania emoji rdzenia WordPress, optymalizacji obrazów i czcionek Google oraz asynchronizacji między innymi nieskumulowanego JavaScript. Deweloper zaleca korzystanie z innych wtyczek buforujących WordPress na tej liście do buforowania stron.


Wtyczki buforowania WordPress pomagają zwiększyć wydajność i szybkość witryny WordPress bez zerwania. To już wiesz. Bez wtyczek pamięci podręcznej musisz zrobić wszystko ręcznie, co prawdopodobnie usmaży ci mózg.

Mamy nadzieję, że nasz post skieruje Cię we właściwym kierunku, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej wtyczki buforowania WordPress. Czy przegapiliśmy twoją ulubioną wtyczkę buforującą WordPress? Daj nam znać w komentarzach!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map