Niezbędne wtyczki WordPress, o których powinien wiedzieć każdy blogger

Jest prawie połowa 2016 roku i był to pełen wydarzeń rok dla entuzjastów WordPress. Gotowy do przetestowania żargonu wtyczki WordPress? Pomyśl o tej liście jako o pośrednim teście znajomości wtyczek WordPress.


Około 40% wtyczek z tej listy jest bardzo powszechnych – każdy, kto spędził kilka miesięcy przy użyciu WordPress, słyszałby o nich. Niektóre z nich są skierowane do sprzedawców cyfrowych – a także mamy wtyczki, które pomagają lokalnym firmom.

Próbowaliśmy jak najkrócej opisać każdą wtyczkę. W kilku przypadkach wymieniliśmy także kilka godnych uwagi alternatyw, które powinieneś znać. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się listą wtyczek z pół wieku.

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. Menedżer łatwych aktualizacji

01 łatwa aktualizacja menedżera wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta wtyczka pomaga usunąć chaos związany z aktualizacją WordPressa i jego składników (czytaj: motywy i wtyczki). Możesz dostosować konfigurację uaktualnienia za pomocą głównych / drobnych / rozwojowych aktualizacji, aktualizacji motywu i / lub wtyczek oraz ich kombinacji. No i obsługuje również Multisite!

2. Disqus

02 disqus komentowanie system wordpress plugin 2016 wpexplorer

Disqus i Livefyre to dwa najpopularniejsze serwisy do zarządzania komentarzami, które działają również w WordPress. Integrują społeczność obserwujących, media społecznościowe i skuteczne środki antyspamowe do prostego komentowania w czasie rzeczywistym. Disqus gra również z WordPress – robi to, pozostawiając kopię wszystko komentarze w odpowiednich miejscach (tj. w odpowiednich tabelach) w bazie danych WordPress.

3. Wyłącz komentarze

03 wyłącz komentarze wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Chociaż możesz indywidualnie wyłączyć komentarze w każdym poście lub stronie w WordPress – z pewnością może to potrwać los czasu, jeśli prowadzisz witrynę z ponad 1000 postów. Tutaj przydaje się wtyczka. Umożliwia wyłączenie komentarzy dla dowolnego typu posta (tj. Posta, strony lub dowolnego typu posta zdefiniowanego przez użytkownika) z jednej opcji. Obsługuje również WordPress na wielu stronach, dzięki czemu jest niezwykle skutecznym narzędziem dla wydawców blogów sieciowych.

4. Broken Link Checker

04 Broken Link Checker wordpress plugin 2016 wpexplorer

Zerwane linki uszkodziły twoje wyniki SEO. Mówi także odwiedzającemu, że jesteś nieostrożny lub że nie dbasz o nich – nawet jeśli robisz to głęboko. To tylko naturalne, że zepsute linki będzie być generowane z czasem i nie możesz pozwolić sobie na to. Dlatego używasz tej wtyczki, aby usunąć swoją witrynę WordPress z każdego zepsutego linku. Może sprawdzać posty, strony, komentarze, w tym niestandardowe typy postów. Parametry wyszukiwania są wysoce konfigurowalne i mogą również przesyłać Ci e-mailem, gdy zostaną znalezione uszkodzone linki.

5. Kontrola motywu

05 sprawdzanie motywów wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Chociaż większość motywów pobranych z jest zgodnych z zalecanymi standardami i najlepszymi praktykami, ważne jest, aby sprawdzić wszystkie motywy, szczególnie jeśli kupujesz je w zewnętrznych sklepach z motywami, takich jak Themeforest.

6. Ogranicz zawartość Pro

06 Ogranicz treść pro wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Opracowana przez weterana WordPress Pippin Williamson, darmowa wersja wtyczki Restrict Content wyświetla treści tylko zarejestrowanym lub zalogowanym użytkownikom. Prawdziwa moc leży w wersji Premium Pro wtyczki, za pomocą której zyskujesz takie funkcje, jak – integracja z PayPal, kody rabatowe, generowanie raportów i wiele więcej.

7. Powielacz

07 powielacz wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta fajna mała wtyczka eliminuje stres związany z migracją witryny WordPress z jednej lokalizacji do drugiej. Umożliwia łatwe kopiowanie, przenoszenie lub klonowanie istniejącej witryny WordPress w innej lokalizacji.

8. BJ Lazy Load

08 bj lazy load wordpress plugin 2016 wpexplorer

Jest to jedna z tych niezbędnych wtyczek do poprawy wydajności. Zasadniczo ładuje obrazy tylko wtedy, gdy jest widoczne w rzutni użytkownika, zastępując je symbolem zastępczym. Innymi słowy, wtyczka ładuje obrazy tylko wtedy, gdy użytkownik przewinie w dół, więc je zobacz. Poprawia to czas ładowania i oszczędza przepustowość dla obu stron.

9. WP Smush – Optymalizacja obrazu

09 wp smush optymalizacja obrazu plugin wordpress 2016 wpexplorer

Odroczenie procesu ładowania obrazu jest dobrym pomysłem – prawdopodobnie lepiej jest wcześniej zoptymalizować i skompresować obrazy – i właśnie to robi ta wtyczka. Ma również możliwość przetwarzania wsadowego, w którym optymalizuje wszystkie stare (być może niezoptymalizowane) obrazy (a wersja Pro oferuje jeszcze więcej opcji optymalizacji).

10. Jeszcze inna wtyczka powiązanych postów

10 yaarp wordpress plugin 2016 wpexplorer

YARRP wyświetla pokrewną treść z witryny WordPress pod kontenerem pocztowym lub na pasku bocznym. Ta aktywność niewątpliwie obniża współczynnik odrzuceń witryny. Możesz również promować swoje usługi lub wyświetlać reklamy w tych miejscach. Jednak te (i wiele innych funkcji) są dostępne w wersja komercyjna wtyczki.

11. Członkostwo

11 członkostwo 2 wordpress plugin 2016 wpexplorer

Opracowany przez zespół znanych programistów WordPress WPMU Dev, jest to jedna z najlepszych wtyczek do stworzenia pełnoprawnej witryny członkowskiej za pomocą WordPress. Możesz utworzyć wiele rodzajów członkostwa, takich jak – goście, zawartość kroplówki, premium itp. I zablokować zawartość za zaporą. Wtyczka obsługuje wiele bram płatniczych, podczas gdy wersja premium zawiera system kuponów, zaawansowaną ochronę mediów i wiele innych.

12. WooCommerce

12 woocommerce wordpress plugin 2016 wpexplorer

Oficjalnie przejęty przez Automattic (osoby odpowiedzialne za WordPress), WooCommerce jest najbardziej zaufanym i powszechnie akceptowanym rozwiązaniem e-commerce dla WordPress. WooCommerce umożliwia stworzenie bogatego w funkcje sklepu internetowego w ciągu kilku minut. Możesz dodatkowo rozszerzyć możliwości, wykorzystując moc dodatków premium.

13. Spotkania+

13 spotkań + wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć system rezerwacji spotkań za pomocą WordPress? Cóż, twoje życzenie się spełniło dzięki tej bogatej w funkcje wtyczce, która umożliwia akceptowanie, ustawianie i zarządzanie rezerwacjami bezpośrednio z witryny WordPress. Aby uzyskać więcej funkcji, takich jak nieograniczona liczba pracowników, biografie użytkowników, usprawnione planowanie i opcje dostosowywania projektu, rozważ Spotkania + premium.

14. Znakomity branding

14 ostateczna brandingowa wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Jest to wtyczka premium opracowana przez WPMU Dev, która nie jest dostępna za darmo w repozytorium WordPress. Ta wtyczka umożliwia dodanie WordPress do białej listy zgodnie z wymaganiami klienta. Robi to, usuwając wszystkie wystąpienia logo i tekstu WordPress z ekranu logowania i pulpitu nawigacyjnego i zastępując je elementami wizualnymi marki.

15. Blokada logowania

15 blokada logowania wordpress plugin 2016 wpexplorer

Jest to bardziej niezbędna wtyczka bezpieczeństwa do WordPress i jest instalowana domyślnie w instalacjach WordPress Softaculous. Zasadniczo rejestruje liczbę nieudanych prób logowania z danego adresu IP i blokuje je pod trzema kolejnymi czerwonymi flagami.

16. WordFence

16 wordfence security wordpress plugin 2016 wpexplorer

Podczas gdy Login Lockdown jest wtyczką typu „szczypiąc ich w zarodku”, WordFence to „zapobieganie jest lepsze niż leczenie i penicylina na wszelki wypadek”. Wtyczka łączy się z usługą internetową, która zapewnia ochronę klasy korporacyjnej w Twojej witrynie WordPress, w tym proaktywne skanowanie i wiele innych funkcji obronnych. Jeśli masz do czynienia z transakcjami finansowymi w witrynie WordPress, lepiej skorzystać z tej wtyczki.

17. Mapy witryn Google XML

17 google xml sitemaps wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Ta wtyczka buduje mapę witryny XML dla Twojej witryny, która pomaga wyszukiwarkom w szybszym indeksowaniu witryny. Jest to wtyczka do zainstalowania i aktywacji, jeśli poważnie myślisz o umieszczeniu swojej witryny na liście SERP.

18. Akismet

18 akismet wordpress plugin 2016 wpexplorer

Akismet jest darmowy, klasy korporacyjnej rozwiązanie antyspamowe dla WordPress opracowane przez te same osoby, które stworzyły WordPress – Automattic. CleanTalk to kolejne oparte na chmurze rozwiązanie antyspamowe klasy premium, które ostatnio zyskało dużą popularność.

19. Jetpack

19 jetpack wordpress plugin 2016 wpexplorer

Mogę mówić o tej niesamowitej wtyczce, która sprawia, że ​​WordPress jest o wiele lepszy. Każda funkcja jest dostępna moduły, które można niezależnie aktywować. Obejmuje bezpłatny CDN, optymalizację obrazu, tryb mobilny, czas działania strony i monitor ruchu oraz mnóstwo innych niesamowitych funkcji.

20. WP-Rocket

19 wprocket wordpress plugin 2016 wpexplorer

Buforowanie jest jednym z głównych sposobów przyspieszenia powolnej witryny WordPress. W3TC i WP Super Cache to dwie najpopularniejsze wtyczki buforujące dla WordPress. Istnieje nowa (premium) wtyczka dla tego samego gatunku o nazwie WP-Rocket, który twierdzi, że eliminuje złożoność buforowania WordPress – co czyni go interesującą opcją.

21. Organizator wydarzeń

21 event wordpress plugin 2016 wpexplorer

Świetna wtyczka do tworzenia, hostowania i zarządzania wydarzeniami w WordPress. Idealny dla firm zarządzających wydarzeniami lub praktycznie każdego, kto chce stworzyć wydarzenie online. Wersja pro zawiera takie funkcje, jak bramka płatności Stripe, kupony rabatowe, synchronizacja iCal i wiele innych.

22. Relevanssi

22 wtyczki wordpress wordpress 2016 wpexplorer

Jeśli korzystałeś z funkcji wyszukiwania WordPress – zgodziłbyś się, że to nie jest najlepsze. Relevanssi to świetna alternatywa dla wtyczek wyszukiwania do WordPress. Funkcje obejmują dopasowanie ścisłe do wyrażenia, propozycje literówek i wyróżnione słowa kluczowe wyszukiwania. SearchWP to kolejna znacząca wtyczka premium w tym gatunku.

23. Testowanie Neilo A / B

23 ab split testing plugin for wordpress wordpress plugin 2016 wpexplorer

Testy podzielone lub testy A / B tytułów postów, motywów, typografii i innych składników to potężne narzędzie do zwiększania konwersji. Ta darmowa wtyczka pozwala to zrobić.

24. BackWPUp

24 backwpup wordpress plugin 2016 wpexplorer

Doskonała darmowa wtyczka do tworzenia kopii zapasowych danych witryny WordPress (pliki multimedialne i baza danych) w usługach w chmurze, takich jak Dropox, FTP, Amazon S3 itp. Obsługuje przyrostowe kopie zapasowe (w celu zaoszczędzenia miejsca) i umożliwia planowanie kopii zapasowych z automatycznymi powiadomieniami. BackupBuddy (49 USD rocznie) przez iThemes i VaultPress przez Automattic (5 USD / miesiąc) to inne godne uwagi wzmianki.

25. SumoMe

25 sumome wordpress plugin 2016 wpexplorer

SumoMe to pakiet niesamowitych darmowych wtyczek marketingowych do generowania potencjalnych klientów WordPress, utrzymywania odbiorców i analiz. Noah Kagan, człowiek stojący za SumoMe jest w pewnym sensie gwiazdą i jego historia jest doskonałym źródłem inspiracji.

26. Optymalizacja WP

26 wp-optimize wordpress plugin 2016 wpexplorer

WordPress rozwija się powoli z długotrwałym użytkowaniem, gdy zainstalowanych jest wiele „pełnych funkcji” motywów i wtyczek lub mnóstwo komentarzy spamowych. WP-Optimize czyści bazę danych WordPress i przyspiesza twoją stronę. To jak olej maszynowy do twojego pojazdu.

27. Recenzje miejsc Google

27 recenzji Google miejsc wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Ta wtyczka freemium, która umożliwia wyświetlanie recenzji Google w witrynie WordPress. Może automatycznie pobierać recenzje z Google i wyświetlać je w dowolnym miejscu w Twojej witrynie. Daje szereg opcji wyświetlania recenzji, w tym możliwość odfiltrowywania negatywnych opinii. Zaletą wyświetlania tych opinii generowanych przez użytkowników bezpośrednio na Twojej stronie jest to, że zapewniają one niezbędne dowód społeczny, który określa wiarygodność Twojej firmy.

28. OptinMonster

29 optinmonster wordpress plugin 2016 wpexplorer

OptinMonster jest jednym z najlepszych premia wtyczki do generowania leadów z mnóstwem konfigurowalnych funkcji. Jego najciekawsza funkcja wyświetla pole subskrypcji e-mail w momencie, gdy użytkownik ma zamiar zamknąć okno przeglądarki. Ta funkcja nosi nazwę zamiar wyjścia technologię i znacznie zwiększyło współczynnik konwersji dla każdej witryny, która z niej korzystała. Bloom to alternatywa, która jest kolejną wtyczką mediów społecznościowych opracowaną przez ElegantThemes.

29. Proofread Bot

28 proofread bot wordpress plugin 2016 wpexplorer

Angielski nie jest pierwszym językiem dla wielu blogerów, a gramatyka może być czasem bardzo uciążliwa. Ta wtyczka łączy się z bezpłatna usługa korekty online zaprojektowany, aby pomóc ci w nieszczęściu gramatycznym.

Inne godne uwagi alternatywy to Jetpack moduł korekty (które należy osobno aktywować po zainstalowaniu wtyczki Jetpack). Gramatycznie to kolejna świetna alternatywa bez wtyczki WordPress, która może działać za pomocą potężnej wtyczki Chrome.

30. Pływający bar społecznościowy

30 pływająca wtyczka wordpress społecznościowy 2016 wtexplorer

Sprzedawcy internetowi zawsze szukają nowych sposobów na odwrócenie uwagi użytkownika od wezwania do działania. Ta wtyczka wyświetla „pływający” pasek udostępniania w mediach społecznościowych z boku posta. Ten pasek pozostaje naprawiony po obu stronach, nawet gdy użytkownik przewija artykuł w dół – stąd termin „pływający”. Wtyczka ładuje skrypty mediów społecznościowych tylko wtedy, gdy użytkownik najedzie na nie myszą. Umożliwia to krótszy czas ładowania z płynniejszą wydajnością.

31. Kliknij, aby ćwierkać

31 kliknij, aby tweetować wtyczkę wordpress 2016 wpexplorer

Jeśli jesteś osobą, która lubi cytaty w swoich artykułach – spodoba ci się ta wtyczka. Możesz zawinąć swoje cytaty w krótki kod, a wtyczka wygeneruje pole CTA „kliknij, aby ćwierkać” bezpośrednio w środku postu. Jeśli lubisz jednowierszowe, to może być doskonałym narzędziem w twoim arsenale marketingowym.

32. Tryb kanapy WP

32 wp wtyczka wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta wtyczka dodaje opcję przeglądania pozbawionej bałaganu „tylko tekstu i obrazu” wersji posta – podobnie jak aplikacje takie jak Instapaper czy Pocket.

33. WP-Markdown

33 wp edytor WordPress wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Kochasz Markdown? Ta wtyczka dodaje obsługę Markdown do domyślnego edytora WordPress! PS: Możesz także aktywować moduł Markdown w Jetpack.

34. Postmatic

34 postmatic wordpress plugin 2016 wpexplorer

Postmatic pozwala czytelnikom subskrybować pocztą elektroniczną, gdy zostawiają komentarz. Oto najbardziej niesamowita część wtyczki – osoby, które subskrybują komentarze na blogu, mogą odpowiadać za pośrednictwem poczty e-mail – bez konieczności opuszczania skrzynki odbiorczej lub odwiedzania witryny.

Osobiście uwielbiam tę wtyczkę, ponieważ pozwoliła mi prowadzić długą debatę (która ostatecznie doprowadziła mnie do klienta) bezpośrednio z aplikacji Gmail na moim telefonie, podczas gdy utknąłem w obszarze o prawie zerowym odbiorze komórkowym!

35. Aesop Story Engine

35 aesop story engine wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta wtyczka zawiera mnóstwo modułów, które umożliwiają projektowanie unikatowych, bogatych w funkcje, interaktywnych, długich form narracji dla WordPress.

36. P3 (Profiler wydajności wtyczek)

36 p3 Performance plugin wordpress plugin 2016 wpexplorer

Instalowanie zbyt wielu wtyczek nie jest dobrym pomysłem. Prawdopodobnie dlatego, że wysadza twoją stronę, zwiększając czas ładowania. Za pomocą tej wtyczki możesz zmierzyć wpływ.

Wtyczka P3 przechwytuje informacje o wszystkich wtyczkach zainstalowanych w witrynie WordPress, a następnie mierzy i wizualizuje ich wpływ na czas ładowania witryny. Porozmawiaj o diecie dla wtyczek WordPress! ��

37. Interfejs użytkownika niestandardowego typu postu

37 niestandardowa wtyczka WordPress WordPress 2016 wpexplorer

Niestandardowe typy postów to te małe błogosławieństwa z nieba, które pozwalają przekształcić WordPress w pełnowartościowy system zarządzania biblioteką, rozwiązanie e-commerce lub biletowe. Mówiąc wprost, możesz tworzyć niestandardowe typy danych, takie jak „książki” lub „zdarzenia”, które są kombinacją elementów typu danych, takich jak tekst, dane, wartości liczbowe itp. Brzmi myląco? Cóż, ta wtyczka umożliwia łatwe tworzenie ich.

38. Zaawansowane pola niestandardowe

38 zaawansowanych niestandardowych pól tekstowych wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Ta wtyczka pozwala dodawać wiele plików niestandardowych podczas tworzenia lub edytowania postu lub strony. Możesz zdefiniować pola za pomocą kombinacji różnych typów danych.

39. Wyświetl widżety

39 wyświetl widżety plugin wordpress plugin 2016 wpexplorer

Czy nie byłoby wspaniale, gdybyś mógł wyłączyć jeden lub więcej widżetów tylko dla określonych stron? Z pewnością tak i możemy podziękować tej wtyczce!

40. Szybki bezpieczny formularz kontaktowy

40 szybki bezpieczny formularz kontaktowy wordpress plugin 2016 wpexplorer

Formularz kontaktowy 7 to formularz kontaktowy dla WordPress. Jednak ten jest bliskim konkurentem ze skutecznymi możliwościami blokowania spamu.

41. Bogate fragmenty Schema.org All-in-One

41 Wszystko w jednym Schema.org Rich Snippets wordpress plugin 2016 wpexplorer

Fragmenty rozszerzone to te dodatkowe małe informacje, które powodują ogromną różnicę w SEO. Ta wtyczka pomaga zintegrować specyfikacje Schema.org z witryną WordPress.

42. Suwak rewolucji

42 suwak rewolucja wordpress plugin 2016 wpexplorer

Jest to jedna z najbardziej udanych wtyczek suwakowych WordPress, jakie kiedykolwiek opracowano. Ta wtyczka, wyposażona w wiele funkcji usprawniających stronę docelową i interfejs użytkownika, zgromadziła ponad 112 000 pobrań w momencie pisania tego artykułu.

43. WP Mail SMTP

38 wp mail smtp wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta wtyczka zapewnia zaawansowane opcje wysyłania wiadomości e-mail za pośrednictwem WordPress. Obejmuje to opcje wysyłania poczty za pośrednictwem SMTP lub PHP, szyfrowania SSL, uwierzytelniania i innych.

44. Edytuj przepływ

44 edycja edycji wordpress plugin 2016 wpexplorer

Pomyśl o współpracy zespołu z redakcją dzięki takim funkcjom, jak kalendarz redakcyjny, komentarze, budżety, statusy artykułów i powiadomienia.

45. TablePress

45 tablepress dla wordpress wordpress plugin 2016 wpexplorer

TablePress umożliwia łatwe tworzenie i zarządzanie pięknymi tabelami w WordPress. Tabele można osadzać w postach, stronach lub widgetach tekstowych za pomocą prostego krótkiego kodu.

46. ​​WP Job Manager

46 wp job manager wtyczka wordpress 2016 wpexplorer

Ta wtyczka umożliwia wyświetlanie listy zadań i zarządzanie nimi bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Obejmuje wyszukiwanie oparte na technologii AJAX i kilka płatnych dodatków, takich jak Resume Manager i Job Alerts.

47. Przekierowanie

47 przekierowanie wordpress plugin 2016 wpexplorer

Dość prosta wtyczka ogromna moc. Służy do zarządzania przekierowaniami 301 i śledzenia błędów 404. Ta wtyczka jest szczególnie przydatna, gdy przeprowadzasz migrację ze starej witryny WordPress lub zmieniasz katalog instalacji WordPress.

48. Szybkie i łatwe FAQ

47 quck i łatwe FAQ wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta wtyczka jest bardzo pomocna, gdy chcesz utworzyć prostą stronę FAQ dla swojego produktu lub usługi. Często zadawane pytania są skonfigurowane jako niestandardowy typ postu, co ułatwia zespołowi ich dodawanie / modyfikowanie.

49. Widżet referencji

49 referencji wordpress plugin 2016 wpexplorer

Dodanie referencji to doskonały sposób na zdobycie zaufania i wiarygodności. Jednak wykonanie jednego wymaga często modyfikacji motywu i wielu innych puchów. Dzięki tej wtyczce możesz szybko dodawać przesuwne referencje do widżetów, postów lub stron przy użyciu krótkiego kodu.

50. Max Mega Menu

50 max mega menu wordpress plugin 2016 wpexplorer

Ta bezpłatna wtyczka zawiera narzędzie do przeciągania i upuszczania menu, które umożliwia tworzenie wielopoziomowych, podzielonych na kategorie menu z responsywnym i gotowym na siatkówkę projektem. Dzięki ponad 100 opcjom dostosowywania ta wtyczka pozwala również dodawać widżety WordPress w menu!

Wniosek

To kończy naszą listę. Ile nowych dzisiaj się nauczyłeś? Czy znasz wtyczkę, która powinna znaleźć się na tej liście? Bardzo chcielibyśmy usłyszeć twoje myśli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me