5 najlepszych wtyczek do przyjmowania darowizn za pomocą WordPress

Czasami może być konieczne skonfigurowanie bramki płatniczej, aby otrzymywać płatności online przez przypadkową płatność lub darowiznę. Bez korzystania z wtyczki cały proces zarabiania w Internecie nie jest łatwy w WordPress. W dziedzinie technologii cyfrowej większość produktów jest dostępna bezpłatnie w Internecie. Tak więc, aby dać nagrodę i inspirację autorowi tych produktów, darowizna może być świetnym sposobem na ich wsparcie.


Co więcej, większość organizacji non-profit, organizacji charytatywnych, programistów i blogerów otrzymuje zapłatę z darowizn z różnych źródeł. Domyślnie WordPress nie przyjmuje żadnych płatności, ale integracja wysokiej jakości wtyczki płatniczej może wiele zdziałać w tym zakresie.

Dlaczego warto przyjmować darowizny?

Istnieją różne powody otrzymywania darowizny. Dodanie przycisku darowizny może być doskonałym źródłem pozyskiwania funduszy dla różnych organizacji non-profit, organizacji charytatywnych, blogerów i programistów. To dobra alternatywa dla crowdfundingu z WordPress.

Załóżmy, że jeśli prowadzisz organizację charytatywną lub non-profit, musisz zebrać fundusze na realizację różnych projektów. Jeśli jesteś programistą i oferujesz bezpłatne produkty, możesz zebrać środki za pomocą przycisku darowizny na swojej stronie internetowej, aby uzyskać inspirację do zrobienia większej liczby rzeczy lub jeśli jesteś blogerem i prowadzisz wiele stron internetowych, które zapewniają darmowe rzeczy, również może to zrobić w tym względzie.

Czasami dawcy wolą również przekazywać darowizny online zamiast wysyłać czeki pocztą lub gotówką. Płacenie darowizny online jest bezproblemowe, proste i szybkie, dlatego wolą płacić online. Co więcej, darowizna online może zmniejszyć koszty pozyskiwania funduszy, które przyciągają więcej zwolenników. W tych dniach wszyscy pragną szybkiej, bezpiecznej i wygodnej darowizny. Właśnie dlatego wtyczka WordPress do darowizn jest wprowadzana w celu wypełnienia luki.

Wybór wtyczki darowizny WordPress

Jak powiedziałem wcześniej – WordPress nie zapewnia domyślnej opcji otrzymywania płatności. Tam właśnie wchodzą wtyczki. Po zbudowaniu bloga, firmy lub organizacji non-profit wystarczy zainstalować wtyczkę, aby dodać formularze darowizny do swojej witryny. Wtyczki darowizn WordPress można łatwo zainstalować i używać do otrzymywania płatności od dawców. Problem pojawia się, gdy chcesz wybrać odpowiednią wtyczkę do swoich celów.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo wtyczek darowizn WordPress, bardzo trudno jest każdemu wybrać jedną z pozostałych. W tym artykule omówię 5 najlepszych wtyczek darowizn WordPress. Mamy nadzieję, że to podsumowanie funkcji pomoże ci wybrać właściwą.

Większość poniższych wtyczek korzysta z PayPal do przyjmowania darowizn, dlatego zanim zaczniesz, poświęć trochę czasu, aby dowiedzieć się, jak PayPal dla organizacji non-profit działa (ten przewodnik JotForm ma wszystko, co musisz wiedzieć).

Aby uzyskać bezproblemowy proces darowizny, możesz mieć jedną z wtyczek z poniższej listy. Teraz spójrzmy!

Zrzeczenie się: WPExplorer jest podmiotem stowarzyszonym dla jednego lub więcej produktów wymienionych poniżej. Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy dokonać prowizji.

1. WPPayForm

Wtyczka WPPayForm Pro

WPPayForm to freemium plugin płatniczy WordPress, który przyjmuje darowizny opracowane przez WPManageNinja. To niesamowita wtyczka, która otrzymuje darowizny za pośrednictwem wielu bramek płatności. Za pomocą tej niesamowitej wtyczki możesz przyjąć dowolną darowiznę. The darmowa wersja wtyczki umożliwia korzystanie z bramki płatności Stripe, a wersja pro pozwala dodatkowo korzystać z PayPal. Ta wtyczka oparta na zasadzie „przeciągnij i upuść” oferuje również wszystkie podstawowe funkcje tworzenia formularzy. Użytkownicy mogą zbierać powtarzające się płatności za pomocą wtyczki dzięki obsłudze bramek Stripe i PayPal. WPPayForm zaczyna się od 49 USD rocznie i zapewnia łatwą w użyciu rozszerzoną dokumentację online. I oczywiście obejmuje niesamowite wsparcie zespołu WPManageNinja.

2. GiveWP

Podaj wtyczkę darowizny

Informacje i pobieranie Zobacz wersję demonstracyjną

GiveWP to jedna z najbardziej zdumiewających wtyczek darowizn dla użytkowników WordPress opracowana przez Matta Cromwella i Devina Walkera. Korzystając z tej wtyczki, łatwo akceptujesz darowizny w WordPress. The Darmowa wersja tej wtyczki umożliwia przyjmowanie darowizn za pośrednictwem bramki płatności PayPal. Chociaż dostępne są dodatki premium, które dodają dodatkowe funkcje do twoich darowizn. Obejmuje to dodatkowe bramki płatności (takie jak Stipe, Authorize.net, Mollie itp.), Powtarzające się darowizny, przełącznik walut i wiele innych. Zakup wtyczki kosztuje sporo pieniędzy. Ceny podstawowego dodatku GiveWP zaczynają się od 20 USD miesięcznie.

3. Działalność charytatywna (bezpłatna)

Wtyczka darowizny na cele charytatywne

Charitable to kolejna wtyczka darowizny, która umożliwia zbieranie darowizn bez żadnych problemów. Jest to wtyczka freemium, która służy do płacenia i przyjmowania darowizny. Dzięki Charitable możesz przygotować kampanię pozyskiwania funduszy w mniej niż 5 minut. Ponadto darmowa wersja wtyczki jest pełna funkcji. Twórz nieograniczoną liczbę kampanii pozyskiwania funduszy, dodawaj cele, ustalaj harmonogramy, dostosowuj formularze darowizn (kwoty, wymagane pola itp.), Akceptuj płatności za pośrednictwem PayPal, wysyłaj kolejne wiadomości e-mail lub potwierdzenia darowizn i więcej. Wersja Pro wtyczki kosztuje 49 USD za kompletny pakiet. Możesz również otrzymać minimalną płatność w wysokości 19 USD.

4. Termometr darowizny (bezpłatny)

Wtyczka termometru darowizny

Termometr darowizny to inteligentna wtyczka darowizny WordPress, która pozwala obliczyć darowizny i otrzymywać płatności bez większego wysiłku. Jak sama nazwa wskazuje, możesz użyć opcji wtyczek, aby dodać niestandardowy obraz termometru do swojej witryny. To świetny sposób, aby sprawdzić liczbę zebranych darowizn, a dawcy mogą sprawdzić, jak blisko są osiągnięcia celu. Chociaż jest to prosta wtyczka do darowizn, nadal możesz spełnić wszystkie swoje podstawowe potrzeby. Jednym z najważniejszych aspektów wtyczki jest to, że można jej używać w trybie offline. Co więcej, wtyczkę można w większości dostosować do użytku i jest przyjazna dla krótkich kodów.

5. Bezproblemowe darowizny (za darmo)

Bezproblemowa wtyczka darowizn

Bezproblemowa darowizna to kolejna dobra opcja przyjmowania darowizn za pomocą WordPress. Możesz zbierać fundusze i zarządzać darowiznami za pomocą tej wtyczki na swojej stronie internetowej. Ta wtyczka pozwala akceptować płatności za pomocą PayPal i zapewnia wiadomość z podziękowaniem, gdy darowizna zostanie zakończona. Istnieje kilka niesamowitych i unikalnych funkcji wtyczki. Na przykład możesz przyjmować darowizny anonimowo. Ponadto możesz zaprosić użytkowników do dołączenia do listy e-mailowej – świetny sposób na zdobycie grona odbiorców w przyszłości.

Do Ciebie

Zbieranie funduszy poprzez darowiznę nie jest łatwym zadaniem, ponieważ WordPress nie ma żadnych domyślnych opcji. Ale możesz łatwo dodać tę funkcję, używając wtyczki do akceptowania płatności od dawców. Wszystkie wymienione tutaj wtyczki zostały niedawno zaktualizowane i zawierają nieco inne funkcje dla Twojej witryny. Wypróbuj je i przetestuj ich funkcje, aby znaleźć idealną dla celów darowizny.

Gdybym musiał wybrać konkretną wtyczkę, poleciłbym jej użycie WPPayForm ponieważ zapewnia wiele bram. Możesz zrobić wiele pracowników za pomocą tej niesamowitej wtyczki, takiej jak podstawowe tworzenie formularzy z funkcją przeciągnij i upuść, używając Stripe i PayPal jednocześnie. Ale tak naprawdę wymienione wtyczki są świetnymi opcjami! Daj oferty doładowanych dodatków premium, a Charytatywna może być doskonałą opcją dla płatności offline.

Jeśli uważasz, że artykuł jest interesujący i chcesz podzielić się czymś na temat kontekstu, daj mi znać o swoich obawach w komentarzu poniżej.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me